Strona 62 z 158 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,746 do 2,790 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2746
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Nie prowokuj, bo zaraz Cie Mariusz 'wyjaśni', ...aczkolwiek od momentu jak napisał, że Wiktor musi zbilansować średnie dom/wyjazd, to młody strzelił dwa komplety na wyjeździe.
    Mariusz bez "mariuszowania" to nie ten user, więc zaraz pewnie nam wyjaśni, że te dwa komplety zrobił ze słabszymi drużynami i z dobrych pól startowych na super topowym sprzęcie, którego nikt nie dosiada w całej lidze.

  2. Powrót do góry    #2747
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    David na szczęście nie ma żadnych złamań, jest już po badaniach. Odczuwa ból w okolicy żeber. Trudno mi teraz powiedzieć czy on i Andreas wystąpią w następnym spotkaniu z Zieloną Górą. Lyager też już zapewniał, że da radę pojechać w Gdańsku, jednak gdy wyjechał na tor, okazało się, że nie jest jeszcze gotowy – mówi nam Jerzy Kanclerz, prezes ŻKS Polonii.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FanPolonia za jego przydatny post!

    chrzan (19-06-2023)

  4. Powrót do góry    #2748
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez FanPolonia Zobacz posta
    David na szczęście nie ma żadnych złamań, jest już po badaniach. Odczuwa ból w okolicy żeber. Trudno mi teraz powiedzieć czy on i Andreas wystąpią w następnym spotkaniu z Zieloną Górą. Lyager też już zapewniał, że da radę pojechać w Gdańsku, jednak gdy wyjechał na tor, okazało się, że nie jest jeszcze gotowy – mówi nam Jerzy Kanclerz, prezes ŻKS Polonii.

    Spokojnie. W fazie PO będzie jazda.
    Szkoda się męczyć na ten mecz. Szczepan dostanie 6 biegów, Wiktor pojedzie 6 razy i do tego zbudujemy Basso.
    Kto wie może nawet Nowak pojedzie jakiś bieg.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  6. Powrót do góry    #2749
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Może słowo klucz w tym wszystkim jest Abramczyk. Jeśli to oni przejęliby klub, mimo wszystko bez względu na ligę jestem wstanie uwierzyć w zostanie Wiktora w 1 lidze. Abramczyk jest z Wiktorem od samego początku i trudno sobie wyobrazić żeby jako właściciele nie mieli w składzie Wiktora. Tam zapewne idą rozmowy w stronę kupujemy klub ale tylko z Wiktorem w składzie.

    Mina Wiktora po meczu w Gdańsku mówi wszystko, gość zdobywa 4 z rzędu komplet a wygląda jakby mu pol rodziny wybili. Dawno nie widziałem w jakim kolwiek klubie osoby tak zaangażowanej sercem.
    Polonia Bydgoszcz

  7. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023), Mihalo (20-06-2023), kitas (20-06-2023), never_mind (20-06-2023)

  8. Powrót do góry    #2750
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Już Wiktor dogadany i od nowego sezonu w Spartuni.

    Ale będziemy mlocic ligę Spartunia Wrocław to będzie bestia nienazarta

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolchoz za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  10. Powrót do góry    #2751
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Jeszcze co niektórzy zatęsknią za Jeleniem. Wczoraj nawet w obliczu tych wszystkich kontuzji, wygralibyśmy z nim w składzie.,,
    Też tak myślę. Jeleniowi bardzo pasuje gdański tor.
    Swego czasu jeżdżąc zdaje się w Sparcie wygrał im mecz. Chciałem go w Gdańsku.

    Co do Przyjemskiego jest to zawodnik dla każdego klubu bezcenny. Gdyby były listy transferowe, to myślę, że nr. 2 po Zmarzliku ! I wart tzw. każdych pieniędzy.
    Dlatego Polonia musi za wszelką cenę dokupić, wypożyczyć gwiazdy ligi na PO. Nawet na krechę, nawet odsprzedając część klubu dla spółki z kasą. Może Orlen ?
    Z nim ma spokój w Elidze na lata. Bez niego walka o pozostanie w 1 lidze.
    Propaganda nie ogłupia. Ona jest z góry obliczona na durni.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  12. Powrót do góry    #2752
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    A jakie gwiazdy ELigi będą dostępne na PO, które pozwolą wygrać? Każdy już te 12 pkt ma zrobione, nie ma skąd brać, ostatni wart uwagi był Szczepaniak.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  14. Powrót do góry    #2753
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A jakie gwiazdy ELigi będą dostępne na PO, które pozwolą wygrać? Każdy już te 12 pkt ma zrobione, nie ma skąd brać, ostatni wart uwagi był Szczepaniak.
    Z pewnością to nie gwiazda, ale póki co to Rafalski jest jeszcze wart zastanowienia. Chociaż jak wyjdzie mu taki mecz jak teraz Łobodzińskiemu to będzie po temacie.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023), kitas (20-06-2023)

  16. Powrót do góry    #2754
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    W najbliższy weekend bydgoszczan czeka spotkanie na szczycie 1. Ligi Żużlowej z niepokonanym Enea Falubazem Zielona Góra. W tej chwili nie ma jeszcze stuprocentowej pewności, w jakim składzie przystąpi do niego zespół, ale są już pierwsze optymistyczne informacje. - David Bellego na 90, może nawet 95 proc. weźmie udział w tym pojedynku - informuje nas prezes Polonii.

    Zdecydowanie gorzej wygląda temat startu Andreasa Lyagera. - Ma problem z ręką i chyba będzie ciężko. Powiedzieliśmy mu, żeby nie robił nic na siłę i odpoczął, bo zdrowie ma się tylko jedno. Raczej nie wystartuje, aczkolwiek ostateczna decyzja zapadnie w czwartek - wyjaśnia Kanclerz.

    By SF.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  18. Powrót do góry    #2755
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,881
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    W najbliższy weekend bydgoszczan czeka spotkanie na szczycie 1. Ligi Żużlowej z niepokonanym Enea Falubazem Zielona Góra. W tej chwili nie ma jeszcze stuprocentowej pewności, w jakim składzie przystąpi do niego zespół, ale są już pierwsze optymistyczne informacje. - David Bellego na 90, może nawet 95 proc. weźmie udział w tym pojedynku - informuje nas prezes Polonii.

    Zdecydowanie gorzej wygląda temat startu Andreasa Lyagera. - Ma problem z ręką i chyba będzie ciężko. Powiedzieliśmy mu, żeby nie robił nic na siłę i odpoczął, bo zdrowie ma się tylko jedno. Raczej nie wystartuje, aczkolwiek ostateczna decyzja zapadnie w czwartek - wyjaśnia Kanclerz.

    By SF.
    Czas założyć wątek byłby.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  20. Powrót do góry    #2756
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    3. runda Pucharu GKSŻ w klasie 250cc - Rzeszów, 20 czerwca 2023:
    1. Maksymilian Pawełczak (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA) - 14 (3,3,3,3,2)
    2. Paweł Sitek (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. SA) - 13 (3,3,1,3,3)
    3. Kornel Nowak (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. SA) - 12+3 (3,1,3,3,2)
    4. Adam Putkowski (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA) - 12+2 (2,3,2,2,3)
    5. Kewin Nycz (Stal Gorzów Wielkopolski SA) - 10 (3,0,1,3,3)
    6. Emil Maroszek (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA) - 10 (2,3,2,2,1)
    7. Karol Szmyd (Speedway Lublin SA ) - 9 (0,2,3,1,3)
    8. Dominik Baryłka (Stal Gorzów Wielkopolski SA) - 8 (2,0,2,2,2)
    9. Bartosz Derek (KS Toruń SA) - 7 (2,1,3,1,0)
    10. Krystian Gręda (RKS Kolejarz Rawicz) - 7 (1,2,1,1,2)
    11. Paweł Wyczyszczok (KS ROW Rybnik SA) - 6 (1,2,2,1,0)
    12. Wiktor Jasiński (KS Toruń SA) - 5 (1,1,0,2,1)
    13. Filip Gano (Unia Leszno SSA) - 4 (0,2,1,0,1)
    14. Jakub Malina (RKS Kolejarz Rawicz) - 2 (1,0,0,0,1)
    15. Krystian Buczyński (Unia Leszno SSA) - 1 (0,1,0,0,0)
    16. Filip Zaborek (Speedway Lublin SA ) - 0 (0,u,d,t,t)

    Wiem, że to mało realne, ale taka para juniorów Maksym Wiktor

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Black Gryf (21-06-2023), Jptorun (21-06-2023)

  22. Powrót do góry    #2757
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Jednak bardziej trzeba patrzeć na to, że to co chłopcy będą naszymi juniorami. I to wcale nie musi być taka zła informacja
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  24. Powrót do góry    #2758
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A jakie gwiazdy ELigi będą dostępne na PO, które pozwolą wygrać? Każdy już te 12 pkt ma zrobione, nie ma skąd brać, ostatni wart uwagi był Szczepaniak.
    Racja. Szukać poza Polską. Dosprzętowić obecnych. Zobacz jak z przeciętniaków w niektórych zespołach robią się liderzy, też u konkurencji. Zapłacić double stawki w po. Poza Przyjemskim nikt w Polonii nie jedzie na oczekiwanym poziomie.
    Propaganda nie ogłupia. Ona jest z góry obliczona na durni.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  26. Powrót do góry    #2759
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Racja. Szukać poza Polską. Dosprzętowić obecnych. Zobacz jak z przeciętniaków w niektórych zespołach robią się liderzy, też u konkurencji. Zapłacić double stawki w po. Poza Przyjemskim nikt w Polonii nie jedzie na oczekiwanym poziomie.
    A jest poza Polską ktoś godny uwagi? Wczoraj(?) chyba Brummies chwaliło się podpisaniem umowy z Batchelorem. I mam wrażenie, że tego typu zawodnicy są dostępni na rynku. Mija się z celem.
    Nie ma już czego zbierać z rynku, można się ewentualnie zabawić w obserwację zawodników w ELidze U24, ale czy oni cokolwiek gwarantują? Chyba Parnicki jeszcze się łapie w wypożyczenie, ale co da inwestycja w Nazara, skoro równie dobrze całą tę kasę można by przeznaczyć na drużynę. Nawet nie wprost, ale zrobić jakiś krótki camp dla całej ekipy, wyjechać z nimi i popracować razem.
    Wydaje mi się, że Szczepaniak to był max do ściągnięcia i to się zadziało. W Gdańsku wiadomo, że pojechał padakę, ale mam nadzieję, że obecny tydzień to on spędza w Bydgoszczy i codziennie trenuje na S2 pod okiem Jacka Woźniaka.

    Generalnie mnie to ściągnięcie Szczepaniaka nie nastawiło jakoś, że teraz to jesteśmy ekipą na awans i nadal jestem na etapie pogodzenia z brakiem awansu. Jak już to wolę być zaskoczony niż rozczarowany
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  28. Powrót do góry    #2760
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wydaje mi się, że Szczepaniak to był max do ściągnięcia i to się zadziało. W Gdańsku wiadomo, że pojechał padakę, ale mam nadzieję, że obecny tydzień to on spędza w Bydgoszczy i codziennie trenuje na S2 pod okiem Jacka Woźniaka.
    Może i spędza w Bydgoszczy, ale na pewno nie na torze. Przynajmniej nie do 16.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  30. Powrót do góry    #2761
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Skoro brakuje objeżdżenia to wypadałoby trenować. Teraz usłyszymy historię o deszczu itd.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  32. Powrót do góry    #2762
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    No właśnie wydaje mi się, że powinien zasuwać do zmierzchu, żeby zmyć tę wpadkę w Gdańsku.

    Z innej beczki - Basso i Bjerre jadą dziś w IM Danii, a Wiktor w ZKJ. Tylko czy ten występ Wiktora ma sens? Chyba tylko po to, żeby sobie po ostrowskim torze pośmigać, bo szkoleniowo te zawody dla niego chyba nic nie wnoszą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  34. Powrót do góry    #2763
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    David traci miejsce w składzie Sheffield na rzecz nowo zakontraktowanego Pickeringa. Będzie miał więcej czasu na treningi w Bydgoszczy

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  36. Powrót do góry    #2764
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    David traci miejsce w składzie Sheffield na rzecz nowo zakontraktowanego Pickeringa. Będzie miał więcej czasu na treningi w Bydgoszczy
    I to jest bardzo dobra wiadomość. Powinien skupić się na jeździe tam gdzie mu najlepiej płacą.

    A tu kilka słów od Wiktora:

    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...mi,nId,6853312

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  38. Powrót do góry    #2765
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    I to jest bardzo dobra wiadomość. Powinien skupić się na jeździe tam gdzie mu najlepiej płacą.

    A tu kilka słów od Wiktora:

    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...mi,nId,6853312
    Pytanie czy David wykorzysta ten czas przy S2. W zasadzie każdy z naszych seniorów powinien każdą wolną chwilę cisnąć po S2, spasować sprzęt i jeździć. Dzwonić do Wiktora (jeśli nie ma go w Bydgoszczy) i dopytywać o szczegóły.

    A ten wywiad...no taki w sumie o niczym. "tak, potrzebuję tej ELigi, tak chciałbym awansować z Polonią, tak - Szwecja jest do nauki, fajnie że mi tak wychodzi, cały czas się uczę". Spoko do przeczytania, ale w zasadzie zero konkretów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  40. Powrót do góry    #2766
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Możnaby zakontraktować jeszcze kogoś. Jakby Szczepaniak złapał kontuzję.
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Może i spędza w Bydgoszczy, ale na pewno nie na torze. Przynajmniej nie do 16.
    A jakieś treningi były u nas ostatnio? Jest środa i nie słyszałem wczoraj i dzis motorów przy S2.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Luqinhas za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  42. Powrót do góry    #2767
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    A jakieś treningi były u nas ostatnio? Jest środa i nie słyszałem wczoraj i dzis motorów przy S2.
    A to taki dyshonor dla zawodnika żeby zapytać, czy może potrenować na torze? Przecież jemu powinno samemu na tym zależeć, bo jak nie robi punktów to nie zarabia. To nie jest junior, któremu trzeba pomóc się ogarnąć. To stary chłop, bardzo doświadczony zawodnik i powinien wykazywać jakąś inicjatywę. A nie dość, że jakoś - jak kolega mówi - nie trenuje, to do tego jeszcze sam za specjalnie tej jazdy nie szukał. Ja rozumiem, że mogło go przytłoczyć to co się stało w Grudziądzu, ale minęło już sporo miesięcy, czas się ogarnąć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  44. Powrót do góry    #2768
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Możnaby zakontraktować jeszcze kogoś. Jakby Szczepaniak złapał kontuzję.
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A to taki dyshonor dla zawodnika żeby zapytać, czy może potrenować na torze? Przecież jemu powinno samemu na tym zależeć, bo jak nie robi punktów to nie zarabia. To nie jest junior, któremu trzeba pomóc się ogarnąć. To stary chłop, bardzo doświadczony zawodnik i powinien wykazywać jakąś inicjatywę. A nie dość, że jakoś - jak kolega mówi - nie trenuje, to do tego jeszcze sam za specjalnie tej jazdy nie szukał. Ja rozumiem, że mogło go przytłoczyć to co się stało w Grudziądzu, ale minęło już sporo miesięcy, czas się ogarnąć.
    Nie No tez jestem takiego zdania. Czasu mu raczej nie brakuje w żadnej innej lidze nie startuje. Tylko dziwie się ogólnie ze nikt nie trenuje. Dość ważny jest to
    Mecz a chyba każdy oprócz Wiktora nie prezentuje specjalnie wysokiej formy.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Luqinhas za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  46. Powrót do góry    #2769
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Przy okazji tego wywiadu Wiktor przedstawił swój grafik na tydzień. Sobota trening, niedziela mecz. Wydaje mi się, że właśnie do tych dwóch pozycji sprowadzi się bytność naszych zawodników na naszym torze w tym tygodniu. O ile Wiktor tego nie potrzebuje, to cała reszta powinna mieć rozbity namiot w parkingu i napierda*ać przez cały tydzień od rana do wieczora, aż do uzyskania wymiernych korzyści. No ale co ja tam mogę wiedzieć? Przecież w przeciwieństwie do nich nie jestem profesjonalnym sportowcem.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  48. Powrót do góry    #2770
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Przy okazji tego wywiadu Wiktor przedstawił swój grafik na tydzień. Sobota trening, niedziela mecz. Wydaje mi się, że właśnie do tych dwóch pozycji sprowadzi się bytność naszych zawodników na naszym torze w tym tygodniu. O ile Wiktor tego nie potrzebuje, to cała reszta powinna mieć rozbity namiot w parkingu i napierda*ać przez cały tydzień od rana do wieczora, aż do uzyskania wymiernych korzyści. No ale co ja tam mogę wiedzieć? Przecież w przeciwieństwie do nich nie jestem profesjonalnym sportowcem.
    Szkoda sprzętu.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  50. Powrót do góry    #2771
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    A metanol też kosztuje.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  52. Powrót do góry    #2772
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Kanclerz o przyszłości Wiktora:
    https://po-bandzie.com.pl/zuzel-polo...ewno-nie-bylo/

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  54. Powrót do góry    #2773
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A metanol też kosztuje.
    Wiadomo.
    Mistrzowie nie muszą trenować.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  56. Powrót do góry    #2774
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Co się dzieje w tej Polonii? Słaba jazda Bjerre, Bellego i teraz jeszcze kryzys Wiktora. Fatalny występ w ZKJ i zaledwie 14 pkt, tragedia.

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023), rogal1979 (22-06-2023)

  58. Powrót do góry    #2775
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Co się dzieje w tej Polonii? Słaba jazda Bjerre, Bellego i teraz jeszcze kryzys Wiktora. Fatalny występ w ZKJ i zaledwie 14 pkt, tragedia.
    Ironia z Wiktorem nie na miejscu.
    Bjerre i Bellego jadą poniżej oczekiwań. Kibice wyrażają obawy i niezadowolenie z postawy zawodników.
    Szczepan po 1 treningu polapie kąty?

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  60. Powrót do góry    #2776
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Ironia z Wiktorem nie na miejscu.
    Bjerre i Bellego jadą poniżej oczekiwań. Kibice wyrażają obawy i niezadowolenie z postawy zawodników.
    Szczepan po 1 treningu polapie kąty?
    Kitas na spokojnie, wiem, że sezon nie układa się tak jak większość z nas oczekiwała, ale nie ma co tak zaraz negatywnie do wszystkiego pochodzić. Na tym sezonie życie się nie kończy, głowa do góry, może jeszcze pozytywnie się zaskoczymy na koniec sezonu.

    Żeby trochę poprawić humory wspomnę, że Maksymilian Pawełczak otrzymał powołanie do kadry na Puchar Europy Par w klasie 250cc, którego decydującą runda odbędzie się nie gdzie indziej niż w Bydgoszczy

  61. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023), Mihalo (21-06-2023)

  62. Powrót do góry    #2777
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2021
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Bjerre po dobrym początku w Mistrzostwach Danii, kończy zawody na 4 miejscu.

    1. Mikkel Michelsen (3,3,2,3,3) 14+3 w finale
    2. Mads Hansen (3,1,1,1,3) 9 +2
    3. Patrick Hansen (1,2,3,3,1) 10 +1
    4. Kenneth Bjerre (3,3,1,3,0) 10 +0



    Basso kończy na 12 miejscu z dorobkiem (2,2,1, 2,0) 7

  63. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi moRRo za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  64. Powrót do góry    #2778
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Kitas na spokojnie, wiem, że sezon nie układa się tak jak większość z nas oczekiwała, ale nie ma co tak zaraz negatywnie do wszystkiego pochodzić. Na tym sezonie życie się nie kończy, głowa do góry, może jeszcze pozytywnie się zaskoczymy na koniec sezonu.

    Żeby trochę poprawić humory wspomnę, że Maksymilian Pawełczak otrzymał powołanie do kadry na Puchar Europy Par w klasie 250cc, którego decydującą runda odbędzie się nie gdzie indziej niż w Bydgoszczy
    Ja jestem spokojny. Problem w tym, że zawodnicy też. Walki nie widzę.

  65. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023), Scorpion (21-06-2023)

  66. Powrót do góry    #2779
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Ja jestem spokojny. Problem w tym, że zawodnicy też. Walki nie widzę.
    Bjerre ma pochowane silniki z zeszłego sezonu więc u niego nie ma problemu, a reszta wyciąga wnioski.

  67. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023), kitas (21-06-2023)

  68. Powrót do góry    #2780
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Wiktor podstawi im swoje fury, trzeba tylko popracować nad startem
    Polonia Bydgoszcz

  69. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  70. Powrót do góry    #2781
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Obserwując Polonie w tym roku widać jak na dłoni ile warty jest JUNIOR,na ta chwilę tylko on u Was nie zawodzi i ciekaw jestem niedzielnego pojedynku .
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  71. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KS_FALUBAZ za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  72. Powrót do góry    #2782
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Marta Póltorak dla SF wypowiada się, żeby Wiktor się zastanowił nad przejściem do ELigi, bo tam nie dostanie więcej niż 3 biegi. I to może zahamować jego rozwój.
    No genialnie...czyli lepiej zostać wiecznym pierwszoligowcem, bo będzie miał więcej biegów w każdym meczu. To nic, że z zawodnikami, którzy z reguły w wejściu w I łuk są 10m za nim. Ja nie wiem jak inaczej ma się ten chłopak rozwinąć niż poprzez jazdę z lepszymi od siebie, ale widocznie Marta ma jakąś tajemniczą wizję.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  73. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  74. Powrót do góry    #2783
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,398
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Najlepiej niech idzie do 2 ligi wtedy ma szansę na 6 wyścigów chłopak w tym roku osiąga szczyt w 1 lidze więc naturalnie musi szukać nowych wyzwań i podnosić sobie poprzeczkę czyli czas na elige w 2024. Nie zauważyłem żeby taki np. Cierniak zahamował się z rozwojem, a miał też mocnego konkurenta w drużynie w postaci drugiego juniora więc o wyścigi w miejsce seniora też było trudniej.
    Woryna też kisił się w Rybniku i nic na tym nie zyskał.

  75. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BeKs za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  76. Powrót do góry    #2784
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Co się dzieje w tej Polonii? Słaba jazda Bjerre, Bellego...
    Pamiętam jak w 2004 Krzyżaniak i Kowalik cieniowali i ktoś powiesił duży baner "Krzyżaniak i Kowalik do roboty"... wtedy pomogło. Krzyżaniak bodaj płatny komplet, Kowalik też kilka punktów zdobył. Może czas na taki baner dla Bjerre i Bellego... Tylko w jakim języku napisać?

  77. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    kitas (22-06-2023)

  78. Powrót do góry    #2785
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Jak Wiktor przejdzie do ekstralipy to z jego startami będzie kosił może nie kpl
    ale spokojnie te 8 pkt zrobi i sobie te 5 biegów wywalczy.
    Najtrudniej będzie mu we Wrocławiu gdzie niby zaklepany ale w pozostałych klubach
    chyba nie ma co się bać o mniej niż 5 startów.

  79. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  80. Powrót do góry    #2786
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Pamiętam jak w 2004 Krzyżaniak i Kowalik cieniowali i ktoś powiesił duży baner "Krzyżaniak i Kowalik do roboty"... wtedy pomogło. Krzyżaniak bodaj płatny komplet, Kowalik też kilka punktów zdobył. Może czas na taki baner dla Bjerre i Bellego... Tylko w jakim języku napisać?
    Pamietam ten mecz, Krzyzaniak po jednym z wygranych biegow podjechal pod bande i pokazywal na ten baner.

  81. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  82. Powrót do góry    #2787
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2022
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Pamietam ten mecz, Krzyzaniak po jednym z wygranych biegow podjechal pod bande i pokazywal na ten baner.
    A nie był to przypadkiem napis "krzyżacy do roboty"?...

  83. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi szamot1 za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  84. Powrót do góry    #2788
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez szamot1 Zobacz posta
    A nie był to przypadkiem napis "krzyżacy do roboty"?...
    Tresci na banerze nie pamietam, chyba tak jak rogal napisal "Krzyżaniak i Kowalik do roboty".

  85. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

  86. Powrót do góry    #2789
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    'David, Kenneth - you can do better '
    A Wiktor powinien jeździć dużo tam gdzie jeździ słabo.
    Jak w 1 lidze wali komplety a w Szwecji np. 6 pkt to ile zrobi w elipie?
    Warto byłoby się sprawdzić w UK.

  87. Powrót do góry    #2790
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Jak Wiktor przejdzie do ekstralipy to z jego startami będzie kosił może nie kpl
    ale spokojnie te 8 pkt zrobi i sobie te 5 biegów wywalczy.
    Najtrudniej będzie mu we Wrocławiu gdzie niby zaklepany ale w pozostałych klubach
    chyba nie ma co się bać o mniej niż 5 startów.
    Wątpię, aby gdzieś sobie wywalczył 5 biegów w meczu. Może w tym ostatnim sezonie juniorki już będzie na tym poziomie, ale na ten moment wątpię. Jak drużynie nie będzie szło to w pierwszej kolejności są RT. Może jakieś mecze gdzie jeden dodatkowy wyścig się trafi, ale poza tym mało realne 5 startów.

    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Najlepiej niech idzie do 2 ligi wtedy ma szansę na 6 wyścigów chłopak w tym roku osiąga szczyt w 1 lidze więc naturalnie musi szukać nowych wyzwań i podnosić sobie poprzeczkę czyli czas na elige w 2024. Nie zauważyłem żeby taki np. Cierniak zahamował się z rozwojem, a miał też mocnego konkurenta w drużynie w postaci drugiego juniora więc o wyścigi w miejsce seniora też było trudniej.
    Woryna też kisił się w Rybniku i nic na tym nie zyskał.
    Zwłaszcza, że chyba to będzie świetny moment na przejście do ELigi. Cierniak i Kowalski kończą wiek juniora, więc na juniorce największymi rywalami to będzie Ratajczak, Paluch i reszta zawodników na tym zbliżonym poziomie.
    Też pomyślałem o tym właśnie Worynie, który został w Rybniku tak długo, a potem musiał w tej ELidze jako dorosły zawodnik walczyć o pozycję. Kilka lat zmarnowanych, może dziś byłby poziom wyżej.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  88. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (22-06-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •