Strona 2 z 158 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Na grafice wygląda przytłaczająco. Ciemno, ponuro, zero kontrastu. Wizualnie słabiutko, a miał piękne biało czerwone...

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Dajcie spokój z zawiszą. To jest tak małe, nieznaczące, żydowskie coś, 200 osob tam na mecze chodzi, że nie ma sensu o nich wspominać.
    PATOLOGIA, PATOLOGIA, POLONIA.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    może dla Ciebie nie ma to znaczenia, jednak nie tylko ja na to zwróciłem uwage, wystarczy wejść na jego fanpage i jest poruszenie znów wśród normalnych kibiców,
    tak jestem fanem żużla i pragne tego by stadion wypełniał się biało-czerwonymi barwami Co ma z tym wspólnego kupowanie karnetów?
    Co prawda rządzący ograniczają nam wszystkim coraz bardziej swobodę i przywileje, ale dopóki mamy jeszcze jako taką możliwość stanowienia osobie, to niech każdy ubiera się jak chce, nosi kolor włosów jaki mu odpowiada itp. Skoro Wiktor zmienił kolor, to na pewno z jakiegoś powodu. Według mnie swoje "pozaligowe" barwy może mieć podobne nawet do Falubazu. To jego prywatna sprawa i ja w to nie ingeruję. Spokojnie, na lidze Ty i pozostali normalni kibice, których zabolały te kolory będziecie go oglądali w standardowych barwach, i kto wie może nawet będą Was cieszyły jego pokaźne zdobycze punktowe? Musisz być naprawdę szczęśliwym człowiekiem, skoro kolory konta na FB innej osoby są dla Ciebie tak poważnym problemem.

    Co do karnetów, to zastanów się czy jest sens wydawać własne pieniądze, żeby oglądać tak swobodnych i "niesubordynowanych" zawodników jak Wiktor...

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Serio, już ktoś kręci dramat z koloru loga zawodnika na fb? Przecież na meczach to najwyżej jego logo na siodełku/pośladkach będzie to odzwierciedlać.
    Kevlar i obszycie motocykle będzie w barwach klubowych. Ale co tam. Ważne, żeby było się do czego dopyerdolić, bo przecież zawodnicy Polonii mają bana na określone kolory.
    Jaką trzeba być spyerdoliną umysłową, żeby to w ogóle wymyślić? Mam wrażenie, że niektórzy tutaj to multikonciarze, żeby tylko szerzyć swoją propagandę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Serio, już ktoś kręci dramat z koloru loga zawodnika na fb? Przecież na meczach to najwyżej jego logo na siodełku/pośladkach będzie to odzwierciedlać.
    Kevlar i obszycie motocykle będzie w barwach klubowych. Ale co tam. Ważne, żeby było się do czego dopyerdolić, bo przecież zawodnicy Polonii mają bana na określone kolory.
    Jaką trzeba być spyerdoliną umysłową, żeby to w ogóle wymyślić? Mam wrażenie, że niektórzy tutaj to multikonciarze, żeby tylko szerzyć swoją propagandę.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Co prawda rządzący ograniczają nam wszystkim coraz bardziej swobodę i przywileje, ale dopóki mamy jeszcze jako taką możliwość stanowienia osobie, to niech każdy ubiera się jak chce, nosi kolor włosów jaki mu odpowiada itp. Skoro Wiktor zmienił kolor, to na pewno z jakiegoś powodu. Według mnie swoje "pozaligowe" barwy może mieć podobne nawet do Falubazu. To jego prywatna sprawa i ja w to nie ingeruję. Spokojnie, na lidze Ty i pozostali normalni kibice, których zabolały te kolory będziecie go oglądali w standardowych barwach, i kto wie może nawet będą Was cieszyły jego pokaźne zdobycze punktowe? Musisz być naprawdę szczęśliwym człowiekiem, skoro kolory konta na FB innej osoby są dla Ciebie tak poważnym problemem.

    Co do karnetów, to zastanów się czy jest sens wydawać własne pieniądze, żeby oglądać tak swobodnych i "niesubordynowanych" zawodników jak Wiktor...
    Czy Ty czytasz to co piszesz? Dużo ludzi zwróciło uwage na fakt wyboru takiej a nie innej palety koloru barw, cieszy postawa ludzi, którzy utożsamiają się z biało-czerwonymi barwami, może Tobie nie robi czy Polonia bedzie jeździła pod biało-czerwonymi barwami czy zielono-truskawkowymi i czy herb będzie herbem a nie puszką konserwy,

    kupując karnet kupuje go by wspierać ukochany klub i fakt oglądam kolarzy, dzisiaj jeździ w Polonii jutro w Falubazie i na zmiane wiec w tych czasach nie ma czegos takiego jak przywiązanie do barw
    Rodowici Bydgoszczanie

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    Czy Ty czytasz to co piszesz? Dużo ludzi zwróciło uwage na fakt wyboru takiej a nie innej palety koloru barw, cieszy postawa ludzi, którzy utożsamiają się z biało-czerwonymi barwami, może Tobie nie robi czy Polonia bedzie jeździła pod biało-czerwonymi barwami czy zielono-truskawkowymi i czy herb będzie herbem a nie puszką konserwy,

    kupując karnet kupuje go by wspierać ukochany klub i fakt oglądam kolarzy, dzisiaj jeździ w Polonii jutro w Falubazie i na zmiane wiec w tych czasach nie ma czegos takiego jak przywiązanie do barw
    Ja czytam to co piszę, ale już wiem na pewno, że Ty nie rozumiesz tego, co ja piszę. Twój "biało-czerwony" umysł normalnego kibica nie przyjmuje argumentów osób, które postrzegają świat inaczej niż Ty. Wyraźnie napisałem, że w trakcie meczów ligowych będzie jeździł na biało-czerwono. A jak będzie jeździł w zawodach, w których przede wszystkim reprezentuje siebie to już jest tylko i wyłącznie jego sprawa. Według mnie może on wtedy jeździć nawet w dżinsach czy dresie jeżeli będzie miał taką potrzebę. Powtórzę to jeszcze raz - to jest jego sprawa.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Ja czytam to co piszę, ale już wiem na pewno, że Ty nie rozumiesz tego, co ja piszę. Twój "biało-czerwony" umysł normalnego kibica nie przyjmuje argumentów osób, które postrzegają świat inaczej niż Ty. Wyraźnie napisałem, że w trakcie meczów ligowych będzie jeździł na biało-czerwono. A jak będzie jeździł w zawodach, w których przede wszystkim reprezentuje siebie to już jest tylko i wyłącznie jego sprawa. Według mnie może on wtedy jeździć nawet w dżinsach czy dresie jeżeli będzie miał taką potrzebę. Powtórzę to jeszcze raz - to jest jego sprawa.
    A pamiętajmy, że w ważniejszych zawodach międzynarodowych to raczej będzie miał kevlar reprezentacji. Też - o dziwo - biało-czerwony. Ale g*wnoburzę trzeba kręcić, wiadomo.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Ja czytam to co piszę, ale już wiem na pewno, że Ty nie rozumiesz tego, co ja piszę. Twój "biało-czerwony" umysł normalnego kibica nie przyjmuje argumentów osób, które postrzegają świat inaczej niż Ty. Wyraźnie napisałem, że w trakcie meczów ligowych będzie jeździł na biało-czerwono. A jak będzie jeździł w zawodach, w których przede wszystkim reprezentuje siebie to już jest tylko i wyłącznie jego sprawa. Według mnie może on wtedy jeździć nawet w dżinsach czy dresie jeżeli będzie miał taką potrzebę. Powtórzę to jeszcze raz - to jest jego sprawa.
    ok ale bardziej mialem na mysli to, że będzie sprzedawał swoje koszulki które beda w kolorach niebiesko-czarnych i w nich ludzie na meczach zapewne beda,
    każdy w Bydgoszczy wie z czym sie kojarza barwy niebiesko-czarne, no ale moze Tobie to nie przeszkadza

    niestety jak masz w miescie lokalnego rywala to zawsze jego barwy beda kojarzyły się zle, moze Wiktor lubi kolor niebieski okej niech sobie lubi co chce
    Rodowici Bydgoszczanie

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Z pełną powagą (bez podtekstów) pytanie do kolegów z środowisk "aktywnych kibiców". Co Was przywiało na to forum? Przecież widzicie, że poklasku dla swoich idei to nie znajdziecie, że większość kibiców tutaj to "janusze" (jak ich określacie). Co powoduje Wami, że pchacie się w takie miejsce? Ani nikogo nie przekonacie do swoich idei czy argumentów, ani nie zachęcicie do dołączenia do Waszych szeregów. Rzeczowa wymiana argumentów to rzecz niezwykle rzadka w Waszym przypadku, bo macie jeden narzucony światopogląd i z rzeczowym, logicznym spojrzeniem na te sprawy się nie chcecie nawet zmierzyć, bo argumentem jest jakaś "głębsza idea".
    Tylko proszę o poważną odpowiedź. Jak ma być niepoważna, to proszę sobie darować

    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    ok ale bardziej mialem na mysli to, że będzie sprzedawał swoje koszulki które beda w kolorach niebiesko-czarnych i w nich ludzie na meczach zapewne beda,
    każdy w Bydgoszczy wie z czym sie kojarza barwy niebiesko-czarne, no ale moze Tobie to nie przeszkadza

    niestety jak masz w miescie lokalnego rywala to zawsze jego barwy beda kojarzyły się zle, moze Wiktor lubi kolor niebieski okej niech sobie lubi co chce
    Zerknij sobie jeszcze raz na komentarze pod tym postem i zobacz gdzie lajki daje Wiktor (plus komentarz) czy Ziębicki
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Mihalo (12-11-2022), kiki (10-11-2022), welna (10-11-2022)

  12. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Panowie "Holsi" mają swoje forum i to nie jedne ....

  13. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    ok ale bardziej mialem na mysli to, że będzie sprzedawał swoje koszulki które beda w kolorach niebiesko-czarnych i w nich ludzie na meczach zapewne beda,
    każdy w Bydgoszczy wie z czym sie kojarza barwy niebiesko-czarne, no ale moze Tobie to nie przeszkadza

    niestety jak masz w miescie lokalnego rywala to zawsze jego barwy beda kojarzyły się zle, moze Wiktor lubi kolor niebieski okej niech sobie lubi co chce
    Wiesz, nie żebym się czepiał, ale jego tegoroczne barwy też nadto "polonijne" nie były. To raz. Dwa to ja nikogo nie oceniam i nie piętnuję ale robienie :kolorowej afery" jest niczym innym jak uprzedzeniem i zakompleksieniem. Oczywiście, że wiem co akurat takie połączenie kolorów może oznaczać w naszym mieście, ale żeby połączyć kropki akurat w ten sposób to trzeba chyba wypalić sporo zielska z plantacji spod Aleksandrowa Kujawskiego...

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    mentikk (10-11-2022)

  15. Powrót do góry    #58
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Panowie "Holsi" mają swoje forum i to nie jedne ....
    Nie trzeba być hoolsem, jedynie wiedzieć czym jest Polonia.
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonia_Bartodzieje za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  17. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Z pełną powagą (bez podtekstów) pytanie do kolegów z środowisk "aktywnych kibiców". Co Was przywiało na to forum? Przecież widzicie, że poklasku dla swoich idei to nie znajdziecie, że większość kibiców tutaj to "janusze" (jak ich określacie). Co powoduje Wami, że pchacie się w takie miejsce? Ani nikogo nie przekonacie do swoich idei czy argumentów, ani nie zachęcicie do dołączenia do Waszych szeregów. Rzeczowa wymiana argumentów to rzecz niezwykle rzadka w Waszym przypadku, bo macie jeden narzucony światopogląd i z rzeczowym, logicznym spojrzeniem na te sprawy się nie chcecie nawet zmierzyć, bo argumentem jest jakaś "głębsza idea".
    Tylko proszę o poważną odpowiedź. Jak ma być niepoważna, to proszę sobie darować



    Zerknij sobie jeszcze raz na komentarze pod tym postem i zobacz gdzie lajki daje Wiktor (plus komentarz) czy Ziębicki
    no i widzisz nie jestem ze środowiska aktywnych kibiców, ale wiem czym dla mnie jest Polonia
    Rodowici Bydgoszczanie

  18. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    no i widzisz nie jestem ze środowiska aktywnych kibiców, ale wiem czym dla mnie jest Polonia
    No patrząc na prezentowane przez Ciebie treści można się pomylić. Bez obrazy, to żadna wrzuta. Po prostu masz z chłopakami zbieżne poglądy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    no mam, również zależy mi na odbudowie i stworzeniu WIELKIEJ POLONII!
    Rodowici Bydgoszczanie

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Podobno w Szikago jest największa Polonia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Mihalo (12-11-2022), młody_piernik2 (11-11-2022), oki (11-11-2022)

  22. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Podobno w Szikago jest największa Polonia.
    No widzisz, my nawet oddziały w USA mamy...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Tymus_2II5 (11-11-2022)

  24. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    no mam, również zależy mi na odbudowie i stworzeniu WIELKIEJ POLONII!
    aby nie bylo że troluje, ale możesz napisac wyjasnic co sie kryje pod tym zdaniem "....... odbudowa i stworzenie Wielkiej Polonii " ? W moim wieku nie jestem chyba juz kumaty, wiec zaciekawił mnie ten temat

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JD za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  26. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Okienko powoli się kończy, ciekawe co z Zagarem, Miedzinskim, Holta?
    Polonia Bydgoszcz

  27. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    aby nie bylo że troluje, ale możesz napisac wyjasnic co sie kryje pod tym zdaniem "....... odbudowa i stworzenie Wielkiej Polonii " ? W moim wieku nie jestem chyba juz kumaty, wiec zaciekawił mnie ten temat
    Oczywiście, że nie jesteś kumaty. Masz w avatarze herb z niebieskim akcentem, więc nie ma wątpliwości. Miej się na baczności - Litośćtozbrodnia, Bartodzieje i Tymuś już do Ciebie jadą

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    JD (11-11-2022)

  29. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Oczywiście, że nie jesteś kumaty. Masz w avatarze herb z niebieskim akcentem, więc nie ma wątpliwości. Miej się na baczności - Litośćtozbrodnia, Bartodzieje i Tymuś już do Ciebie jadą
    trudno mi sie z nim rozstac, bo jakby jakis wklad w BTŻ wnioslem a i chlopaki dalej świetnie sie na minitorze rozwijaja. Wiec jesli kumaci o moim avatarze chca porozmawiac to prosze i wtedy sie przekonamy co kto zrobil dla wielkosci Polonii

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JD za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  31. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    trudno mi sie z nim rozstac, bo jakby jakis wklad w BTŻ wnioslem a i chlopaki dalej świetnie sie na minitorze rozwijaja. Wiec jesli kumaci o moim avatarze chca porozmawiac to prosze i wtedy sie przekonamy co kto zrobil dla wielkosci Polonii
    Czy Ty chcesz się równać z tymi, którzy krzyczą, biją i kradną ku chwale klubu? Kolego, z czym do ludu? xD
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach

  33. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Czy Ty chcesz się równać z tymi, którzy krzyczą, biją i kradną ku chwale klubu? Kolego, z czym do ludu? xD
    dla mnie wszyscy co przychodza na stadion sa rowni o ile nie wskoczyli przez plot lub weszli po ukladach za frico . placisz za bilet jestes przyjacielem klubu .

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JD za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  35. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Przeglądam właśnie FB i natrafiłem na jakiś filmik z dopingiem zawiszy, ale uwaga przyglądam się bardziej dokładnie a tam na płocie wisi biało czerwona flaga z napisem zawisza. Jak to tak czy oni już na tej Gdanskiej nie wiedzą z czym w tym mieście kojarzą się biało czerwone barwy?
    Polonia Bydgoszcz

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    oki (13-11-2022)

  37. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Przeglądam właśnie FB i natrafiłem na jakiś filmik z dopingiem zawiszy, ale uwaga przyglądam się bardziej dokładnie a tam na płocie wisi biało czerwona flaga z napisem zawisza. Jak to tak czy oni już na tej Gdanskiej nie wiedzą z czym w tym mieście kojarzą się biało czerwone barwy?
    marna prowokacja Panie Kolego nie bede wchodził w dyskusje bo i tak nic z niej nie wynika, niech każdy robi swoje i tyle, dla Ciebie to tylko motorki i jeżdżenie w kółko, dla mnie to KLUB, (P)ozdrawiam
    Rodowici Bydgoszczanie

  38. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    W żadnym wypadku to nie ma być prowokacja, chodzi mi tylko o pokazanie tego, że barwy polski (zawisza) i barwy Przyjemskiego ( czarny, niebieski ) to jest po prostu szukanie dziury w całym i robienie problemów tam gdzie ich nie ma. To jakie barwy będzie miał Wiktor to tylko jego indywidualna decyzja podjęta zapewne na podstawie swoich upodobań i nie ma to nic wspólnego z zawisza tak jak próbujecie się tego doszukać.
    Polonia Bydgoszcz

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    JD (14-11-2022)

  40. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Miedziak z warszawskim w Polonii.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023), Wertyfie (10-04-2024)

  42. Powrót do góry    #75
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Trzeba jeszcze Zagarawi zrobić przysluge i chłopa przygarnąć na warszawkę.

    Co do Miedzinskiego, pytanie na ile będzie chciał odjechać gdzieś cały sezon? A może będzie tylko zabezpieczeniem w razie jakieś większej kontuzji?
    Polonia Bydgoszcz

  43. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,108
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 185 w 139 postach
    Oby tylko ta sytuacja nie obligowała żadnej ze stron do podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Życzę Adrianowi jak najlepiej, z powrotem na tor włącznie, ale musi się to odbyć na zdrowych, a przede wszystkim rozsądnych zasadach. Ostateczna decyzja musi być poprzedzona odpowiednim konsylium lekarskim od ortopedy poprzez neurologa, a na psychiatrze skończywszy. I dopiero ich jednogłośna opinia pozwoliłaby mu wsiąść na motocykl. Inna sprawa, że to miły gest ze strony Jerzego. A bardziej symptomatyczne jest to, że to Polonia wyciągnęła do niego rękę, a nie jego macierzysty klub. Wychodzi na to, że Miedziak bardziej jest gryfem niż aniołem

  44. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Walasek też swego czasu podpisał warszawski w Ostrowie, a potem pociągnął ich do awansu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    never_mind (15-11-2022), rogal1979 (15-11-2022)

  46. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Oby tylko ta sytuacja nie obligowała żadnej ze stron do podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Życzę Adrianowi jak najlepiej, z powrotem na tor włącznie, ale musi się to odbyć na zdrowych, a przede wszystkim rozsądnych zasadach. Ostateczna decyzja musi być poprzedzona odpowiednim konsylium lekarskim od ortopedy poprzez neurologa, a na psychiatrze skończywszy. I dopiero ich jednogłośna opinia pozwoliłaby mu wsiąść na motocykl. Inna sprawa, że to miły gest ze strony Jerzego. A bardziej symptomatyczne jest to, że to Polonia wyciągnęła do niego rękę, a nie jego macierzysty klub. Wychodzi na to, że Miedziak bardziej jest gryfem niż aniołem
    Gość igra ze śmiercią. To było ostatnie ostrzeżenie od losu. Sam musi podjąć decyzję o swoim losie.

  47. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    985
    Kliknij i podziękuj
    403
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Miedziak zasłużył na to, żeby mu pomóc. Wyników nie miał rewelacyjnych, ale przecież rundę zasadniczą wygraliśmy na luzie, więc nie było potrzeby, aby robić coś więcej. W najważniejszym momencie, w półfinale, to on był tym, który nie zamknął gazu. Niestety nie opłaciło się, ale tego, że bardzo chciał nikt mu nie zabierze i dobrze, że Kanclerz nie robił mu problemu i podpisał z nim "warszawkę".

  48. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Widzę cisza w temacie Zagara. Zapewne liczy, że na wiosnę wyszarpie kasę, której teraz oczekuje.
    Sęk w tym, że takich czekających na kontuzję w innych klubach jest już kilku.

  49. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jeśli nie podpisał nigdzie warszawki(a tego nie wiadomo) to pierwsze okienko transferowe będzie w okolicy końca kwietnia prawdopodobnie. Zależy od kalendarza rozgrywek, ale 2-3 kolejki ligowe raczej mu przepadną o ile znajdzie się na niego chętny w tym pierwszym oknie. Jeśli nie to poczeka dłużej na kolejne.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  51. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Zagar w apatorze. Będzie walczył o skład z Lewandowskim

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023), Wertyfie (10-04-2024)

  53. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez litość_to_zbrodnia_1920 Zobacz posta
    To jest czyste s****ysyństwo. Wrocław przyjeżdża na moto****ę w sierpniu cały mecz leci doping anty-czugunow. Teraz Emil i nastroje wiadomo jakie jest. Ekipy was ****y rozliczą, nie, nie was janusze z forum, wy nie jesteście godni w pysk zarobić.
    Pojechałeś już ze swoimi kumatymi braćmi na granicę bronić Polski czy może ciągle jeszcze przygotowujecie się na miejscu, robiąc sobie regularne treningi wydolnościowe polegające na uciekaniu ulicami Bydgoszczy przed ekipą Zawiszy?

  54. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Pojechałeś już ze swoimi kumatymi braćmi na granicę bronić Polski czy może ciągle jeszcze przygotowujecie się na miejscu, robiąc sobie regularne treningi wydolnościowe polegające na uciekaniu ulicami Bydgoszczy przed ekipą Zawiszy?
    nie odpowiadaj mu. Jednostka niereformowalna. Poza tym śmierdzi multikontem, bo w krótkim czasie wpadło go kilku na SB z tymi samymi wpisami/poglądami...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  56. Powrót do góry    #85
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Z małym poślizgiem, ale nie zauważyłem, żeby ktoś o tym wspomniał.
    Na Motosporcie pokazali Galę poświęconą chłopakom jeżdżącym na miniżużlu.
    W kilku pierwszych nominacjach Polonia praktycznie zdominowała imprezę.
    Oczywiście głównie za sprawą Maxa, co nie zmienia faktu, że SERCE rośnie.
    DMP2022, IMP, Debiut roku (M. Mudło) no i oczywiście IMŚ Maxa.
    Brawa dla całej ekipy i oczywiście głównego Architekta Jacka Woźniaka.
    Dawno nie byłem tak dumny z Polonistów.

  57. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Black Gryf za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023), chrzan (16-11-2022), mentikk (16-11-2022), never_mind (16-11-2022), rogal1979 (16-11-2022)

  58. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    A przy okazji Emil Maroszek miał chyba na dniach 14 urodziny? To oznacza, że wesprze dorosłą drużynę od początku sezonu 2025.
    To tak przy okazji, skoro już mowa o juniorach młodszych
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  60. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A przy okazji Emil Maroszek miał chyba na dniach 14 urodziny? To oznacza, że wesprze dorosłą drużynę od początku sezonu 2025.
    To tak przy okazji, skoro już mowa o juniorach młodszych
    9 listopada.

  61. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  62. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Trochę ten przepis dziwny np. zawodnik X urodzony w marcu będzie miał jeden sezon juniorski więcej od zawodnika urodzonego w listopadzie...
    Polonia Bydgoszcz

  63. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  64. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Trochę ten przepis dziwny np. zawodnik X urodzony w marcu będzie miał jeden sezon juniorski więcej od zawodnika urodzonego w listopadzie...
    To już chyba jakoś chodzi o kwestie prawne też, że poniżej 16 lat nie może jako tako podjąć pracy czy coś w tym guście.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  65. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

  66. Powrót do góry    #90
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Pojechałeś już ze swoimi kumatymi braćmi na granicę bronić Polski czy może ciągle jeszcze przygotowujecie się na miejscu, robiąc sobie regularne treningi wydolnościowe polegające na uciekaniu ulicami Bydgoszczy przed ekipą Zawiszy?
    wibrunie s****iały, wam do Zawiszy i Polonia dzielą lata świetlne więc stul obsrany ryj.
    PATOLOGIA, PATOLOGIA, POLONIA.

  67. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi litość_to_zbrodnia_1920 za jego przydatny post!

    Jptorun (21-06-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •