Strona 131 z 158 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132133141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,851 do 5,895 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5851
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Berge jednak nie będzie u nas. Podpisani są Huckenbeck i Soerensen (jego dementi nic tutaj nie zmienia). Ten tydzień da odpowiedź co z Buczkiem, Szczepanem. Ostatnie miejsce jest dla mnie niewiadomą, ale nie będzie to Berge, może ktoś z obecnego składu.
    No to jeżeli nie będzie to Berge to jedyny rozsądny wybór to Becker. Innej możliwości nie widzę, bo zostawienie kogokolwiek z tegorocznych zagranicznych jest osłabieniem.

  2. Powrót do góry    #5852
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Według SF za Berge, Lyager lub Becker. Reszta bez zmian + może nowy junior.

  3. Powrót do góry    #5853
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Jeżeli Lyager kierunek Rzeszów/Krosno no to może jednak faktycznie ten Becker?

  4. Powrót do góry    #5854
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    No jakoś tego nie widze, Kanclerz gada ze ma maly budzet i nie moze sobie na wszystko pozwolic a sciagnie Buczka,Kaia,Beckera i Sorensena?

  5. Powrót do góry    #5855
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    No jakoś tego nie widze, Kanclerz gada ze ma maly budzet i nie moze sobie na wszystko pozwolic a sciagnie Buczka,Kaia,Beckera i Sorensena?
    - Nie mamy też wielkiego budżetu, nie na wszystko możemy sobie pozwolić, a zadłużać spółki nie będę.

    Tyle są warte słowa Jurka
    Ostatnio edytowane przez Pontia ; 19-09-2023 o 10:36

  6. Powrót do góry    #5856
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,096
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    No jakoś tego nie widze, Kanclerz gada ze ma maly budzet i nie moze sobie na wszystko pozwolic a sciagnie Buczka,Kaia,Beckera i Sorensena?
    Może odnosił się do tego, co wcześnie go dziennikarze pytali, czy transfery typu Pedersen. Bo raczej Nicki czy Holder będą się cenić wyżej niż zawodnicy z niższych liga niż "najlepsza". Ale to tylko moje domysły.
    Gdyby udało się zgarnąć Beckera byłbym zadowolony.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #5857
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Becker
    Kai
    Buczek
    Szczepan
    4 zawodnikow, ktora robi 40pkt na mecz. Reszte dokladaja juniorzy i u24. Na u24 w takim wypadku dalbym jakiegos spoko rokujacego mlodziaka (jakis 19lat z kontraktem na 3 lata).
    Obco z ambicjami na ekstralige (jednego z nich moznaby pewnie zostawic), w polowie sezonu dogadywac Emila i Szymka. Wraca WP, dobieramy jakiegos Fricke i 2025 sie utrzymujemy w ekstra

  8. Powrót do góry    #5858
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piterr23 Zobacz posta
    Becker
    Kai
    Buczek
    Szczepan
    4 zawodnikow, ktora robi 40pkt na mecz. Reszte dokladaja juniorzy i u24. Na u24 w takim wypadku dalbym jakiegos spoko rokujacego mlodziaka (jakis 19lat z kontraktem na 3 lata).
    Obco z ambicjami na ekstralige (jednego z nich moznaby pewnie zostawic), w polowie sezonu dogadywac Emila i Szymka. Wraca WP, dobieramy jakiegos Fricke i 2025 sie utrzymujemy w ekstra
    Szymon podpisał w Stali na 2024 i 2025.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pontia za jego przydatny post!

    kitas (19-09-2023)

  10. Powrót do góry    #5859
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Damn it. Zniszczyles mi plan dzięki czyli Buczek za Szymka

  11. Powrót do góry    #5860
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    Ciekawość mnie zżera, czyżby te 10% to wlasnie ostatni senior Lyager/Becker?

    SF uparcie twierdzą od pewnego czasu że Buczek jest już dogadany. Słabe te wasze piekarnie w tym roku
    Ostatnio edytowane przez LogTech ; 19-09-2023 o 11:17

  12. Powrót do góry    #5861
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Ciekawość mnie zżera, czyżby te 10% to wlasnie ostatni senior Lyager/Becker?

    SF uparcie twierdzą od pewnego czasu że Buczek jest już dogadany.
    Lyager z tego co słyszę mając na stole dobre oferty z południa zażyczył sobie podwyżki względem 2023, także znając JK temat będzie krótki. Rozsądną propozycje pozostania przedstawił ponoć Bjerre. Ale oczywiście najlepiej by było jakby to był Becker.

  13. Powrót do góry    #5862
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Lyager z tego co słyszę mając na stole dobre oferty z południa zażyczył sobie podwyżki względem 2023, także znając JK temat będzie krótki. Rozsądną propozycje pozostania przedstawił ponoć Bjerre. Ale oczywiście najlepiej by było jakby to był Becker.
    Rozumiem że ta rozsądna propozycja pozostania od Bjerre to w roli mechanika klubowego albo coś w tym stylu? Czy pan który jest gryfusiem na meczu sie zwalnia i jest wolny wakat?

  14. Powrót do góry    #5863
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Rozumiem że ta rozsądna propozycja pozostania od Bjerre to w roli mechanika klubowego albo coś w tym stylu? Czy pan który jest gryfusiem na meczu sie zwalnia i jest wolny wakat?
    za niski do stroju Gryfusia

    Chciałby zostać, przedstawił motywacyjne warunki umowy, mniej przed sezonem, więcej z toru.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pontia za jego przydatny post!

    rogal1979 (19-09-2023)

  16. Powrót do góry    #5864
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Bjerre bankowo będzie miał lepszy sezon i dobije do tego co miał Kai w Landshut. Powyżej 2.0 wyciągnie. Jestem pewien, że się dźwignie i jeszcze pokaże że potrafi. Kwestia czy warto na niego postawić czy odmłodzić skład

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Mihalo (19-09-2023), rogal1979 (19-09-2023)

  18. Powrót do góry    #5865
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez windi77 Zobacz posta
    Tak patrze na statystyki jeszcze ... Rasmus, Łoktajew, Tungate, Kurtz... oni wszyscy chyba tez juz podogadywani?
    Kurtz na pewno dogadany w Rybniku. O Tungate'a Mrozek walczy, ale tu nie jest nic pewnego.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #5866
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Bjerre bankowo będzie miał lepszy sezon i dobije do tego co miał Kai w Landshut. Powyżej 2.0 wyciągnie. Jestem pewien, że się dźwignie i jeszcze pokaże że potrafi. Kwestia czy warto na niego postawić czy odmłodzić skład
    Na kontrakcie motywacyjnym jest szansa, że koło 2,0 się zakręci. Jednak w jego przypadku czynnikiem najważniejszym jest team. Jeżeli będzie miał wokół siebie osoby, które znają się na tym sporcie i będą odpowiednio odczytywały warunki torowe i przełożą to na spasowanie sprzętu to wspomniane 2,0 jest jak najbardziej realne. Niemniej jednak jeżeli są szanse na Beckera, to należy brać Beckera.

    Co do Lyagera to... szerokiej drogi.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    kitas (19-09-2023)

  21. Powrót do góry    #5867
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Bjerre bankowo będzie miał lepszy sezon i dobije do tego co miał Kai w Landshut. Powyżej 2.0 wyciągnie. Jestem pewien, że się dźwignie i jeszcze pokaże że potrafi. Kwestia czy warto na niego postawić czy odmłodzić skład
    to samo można powiedzieć o Bellego, już chyba niżej nie da się pojechać

    Ja jestem za odmłodzeniem, przewietrzeniem towarzystwa,

    Więcej uwagi poświecił bym na obsadę numerów 6 i 7,

    bo na tych pozycjach można coś ugrać, a jeśli marzy nam się finał w 2024 to nie można na tych pozycjach tracić punktów !!
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  22. Powrót do góry    #5868
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Bjerre bankowo będzie miał lepszy sezon i dobije do tego co miał Kai w Landshut. Powyżej 2.0 wyciągnie. Jestem pewien, że się dźwignie i jeszcze pokaże że potrafi. Kwestia czy warto na niego postawić czy odmłodzić skład
    Klasycznie zwalnia w zimę wszystkich i na wiosnę znajdzie nowych lepszych majstrów?

    Becker zamiast Berge byłoby spoko. Chociaż właśnie o dogadanym i klepniętym Dimitri słyszałem na samym początku.


    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Lyager z tego co słyszę mając na stole dobre oferty z południa zażyczył sobie podwyżki względem 2023, także znając JK temat będzie krótki. Rozsądną propozycje pozostania przedstawił ponoć Bjerre. Ale oczywiście najlepiej by było jakby to był Becker.
    Dorzuciłbym Beckerowi kasy szybciej niż Lyagerowi. Fajnie, że u nas jeździł, ale to wyrobnik i najemnik. Nie widzę polotu i finezji po nim. Wg mnie jego kariera stoi w miejscu.


    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    to samo można powiedzieć o Bellego, już chyba niżej nie da się pojechać

    Ja jestem za odmłodzeniem, przewietrzeniem towarzystwa,

    Więcej uwagi poświecił bym na obsadę numerów 6 i 7,

    bo na tych pozycjach można coś ugrać, a jeśli marzy nam się finał w 2024 to nie można na tych pozycjach tracić punktów !!
    Jeden z tych numerów to Lewandowski.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 19-09-2023 o 12:00

  23. Powrót do góry    #5869
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Moje zdanie jest takie, ze jesli nad Lewym popracowalby Jacek Wozniak i nikt by nie naciskal, nie robil cisnienia czy wyrzutow ze wybral Torun a nie Bydgoszcz (akurat szkoda bo z WP byliby super parą) to na moje jest to zawodnik na spokojnie 5 pkt na mecz

  24. Powrót do góry    #5870
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    W ogóle Jacek Woźniak zostaje w Polonii na swoim stanowisku? Bo on chyba tez jest jakoś w teamie Wiktora nie? Jak to wygląda?

  25. Powrót do góry    #5871
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piterr23 Zobacz posta
    Moje zdanie jest takie, ze jesli nad Lewym popracowalby Jacek Wozniak i nikt by nie naciskal, nie robil cisnienia czy wyrzutow ze wybral Torun a nie Bydgoszcz (akurat szkoda bo z WP byliby super parą) to na moje jest to zawodnik na spokojnie 5 pkt na mecz
    Właśnie Jacek zaoferował taką współpracę. Kwestia tylko szczegółów ze strony klubu.

  26. Powrót do góry    #5872
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Jakby tak bylo to mega. Chlopak papiery ma, gdzies jest blokada i jesli Jacek tego nie ogarnie to chlopak moze juz myslec o studiach i zmianie profesji

  27. Powrót do góry    #5873
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    A jak to wygląda z tym Lewym, wszyscy chcą tego transferu (Lewy,Polonia) itd? Ktoś tu wczoraj pisał że Polonia jednak go odpusci bo mu sie tam w głowie poprzewracało

  28. Powrót do góry    #5874
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Właśnie Jacek zaoferował taką współpracę. Kwestia tylko szczegółów ze strony klubu.
    A to by oznaczało, że jednak zostanie w klubie (przy klubie)

  29. Powrót do góry    #5875
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Jemu potrzebna jest zmiana otoczenia i kolegów.

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    A to by oznaczało, że jednak zostanie w klubie (przy klubie)
    Na to wygląda póki co.

  30. Powrót do góry    #5876
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Jemu potrzebna jest zmiana otoczenia i kolegów.


    Na to wygląda póki co.
    Mi się wydaję, że Jacek włożył tyle energii i wysiłku w tych młodych chłopaków z BTŻ-u, że nie chciał tego tak po prostu zostawić i robić od nowa w Lublinie. Są na tym świecie jeszcze ludzie, dla których pieniądze to nie wszystko.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    rogal1979 (19-09-2023)

  32. Powrót do góry    #5877
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,096
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Na ten moment wiadomo, że Jacek ma nadal wspierać Wiktora. Nie jest to (póki co) powiązane z całkowitymi przenosinami do Lublina. I miejmy nadzieję, że tak zostanie. Jacek nadal aktywnie jest zaangażowany w pracę z chłopakami z BTŻ, co jak widać po ich wynikach w niższych klasach przynosi wymierne rezultaty.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #5878
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Boję się o tego naszego Wiktora w tym Lublinie. On żeby pojechać coś więcej niż tylko 3 biegi w meczu musiałby być lepszy niż Cierniak i jego ewentualnie zmieniać co brzmi jak jakieś s-f.
    Zmarzlik, Kubera, Holder, Lindgren... plus jest taki, że będzie miał się od kogo uczyć.

    Co do składu na 2024 to bardziej widziałbym Bjerre niż Lyagera i jeśli nie udałoby się ściągnąć Beckera to zostawiłbym Kennetha.
    Berge też dobra opcja ale to nie jest materiał na lidera a dodatkowo znając nasze szczęście z pewnością obniży loty i będzie dziura w składzie a nie będzie go za bardzo kim zastąpić.

  34. Powrót do góry    #5879
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Na ten moment wiadomo, że Jacek ma nadal wspierać Wiktora. Nie jest to (póki co) powiązane z całkowitymi przenosinami do Lublina. I miejmy nadzieję, że tak zostanie. Jacek nadal aktywnie jest zaangażowany w pracę z chłopakami z BTŻ, co jak widać po ich wynikach w niższych klasach przynosi wymierne rezultaty.
    Nie widzę tego łączenia obowiązków Polonii z pomaganiem Wiktorowi. To już kompletnie eliminuje go z bycia pierwszym trenerem u nas. Samych treningów i imprez z 85-125cc+250cc jest sporo, do Lublina też blisko nie jest.

  35. Powrót do góry    #5880
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,096
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Nie widzę tego łączenia obowiązków Polonii z pomaganiem Wiktorowi. To już kompletnie eliminuje go z bycia pierwszym trenerem u nas. Samych treningów i imprez z 85-125cc+250cc jest sporo, do Lublina też blisko nie jest.
    O ile wiem to Jacek nie chce być już trenerem pierwszej drużyny. On chciałby się skupić tylko na młodzieży. Zresztą widać było przez większość sezonu, że on co chwilę telefon odbierał w parkingu. Więc o ile nie pracuje w jakimś BOKu, to można przypuszczać kto tam tak do niego intensywnie telefonował...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Pontia (19-09-2023), kitas (19-09-2023)

  37. Powrót do góry    #5881
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Bajerski podobno nie odbiera nieznanych numerów, więc wystarczy, żeby nie miał JK w książce telefonicznej i będzie git

  38. Powrót do góry    #5882
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    — Patrząc na spóźnione ruchy kadrowe działaczy, to nie mam wątpliwości, można zapomnieć o jeździe w PGE Ekstralidze w 2025 roku — uważa Leszek Tillinger, były wieloletni prezes Polonii. — Trzon drużyny oparty o Buczkowskiego, Huckenbecka, Szczepaniaka i Berge, nie gwarantuje wiele. Do tego dojdzie jeszcze zawodnik na pozycję U-24. Jest pytanie, a gdzie juniorzy? Tak więc na moje, to będzie jeszcze słabsza Polonia niż w tym roku. Te nazwiska nie rokują żadnych nadziej na awans. Polonia dalej będzie się oddalać od PGE Ekstraligi

    — Jak się śpi w okresie letnim, to trudno zmontować dobry skład jesienią, jak już nie ma kogo wziąć. A jak budować skład na awans pokazał Falubaz. Dlatego zachęcam bydgoskich działaczy, aby po naukę pojechali do Zielonej Góry — zakończył Tillinger.

  39. Powrót do góry    #5883
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Tillinger, wyłóż kasę to zmontujemy skład na awans.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Mihalo (19-09-2023), kitas (19-09-2023)

  41. Powrót do góry    #5884
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    No nie wiem, LT chyba trochę popłynął z tym że takie zestawienie jest słabsze, gdyby w miejsce Berge byłby Becker, to wg mnie seniorsko to zestawienie jest lepsze niż w tym roku:

    Huckenbeck > Bjerre
    Becker > Lyager
    Szczepaniak = Szczepaniak
    Buczkowski > Bellego
    Sorensen >= Szlauderbach
    Lewandowski(?) << Wiktor
    Buszkiewicz/Nowak = Buszkiewicz/Nowak

  42. Powrót do góry    #5885
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    — Patrząc na spóźnione ruchy kadrowe działaczy, to nie mam wątpliwości, można zapomnieć o jeździe w PGE Ekstralidze w 2025 roku — uważa Leszek Tillinger, były wieloletni prezes Polonii. — Trzon drużyny oparty o Buczkowskiego, Huckenbecka, Szczepaniaka i Berge, nie gwarantuje wiele. Do tego dojdzie jeszcze zawodnik na pozycję U-24. Jest pytanie, a gdzie juniorzy? Tak więc na moje, to będzie jeszcze słabsza Polonia niż w tym roku. Te nazwiska nie rokują żadnych nadziej na awans. Polonia dalej będzie się oddalać od PGE Ekstraligi

    — Jak się śpi w okresie letnim, to trudno zmontować dobry skład jesienią, jak już nie ma kogo wziąć. A jak budować skład na awans pokazał Falubaz. Dlatego zachęcam bydgoskich działaczy, aby po naukę pojechali do Zielonej Góry — zakończył Tillinger.
    Tillinger jest dla mnie takim samym autorytetem jak jastrząb Glapiński. To są standuperzy tego samego kalibru.

  43. Powrót do góry    #5886
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Juz dajcie spokoj z tym Kennethem. On juz bedzie pikowal w dol, dwumecz z Rybnikiem najbardziej on zawalil. Te biegi z Kvechem gdzie trzymal uparcie kredy, gdzie wszyscy wiedzieli ze trzeba wynosic sie po duzej. To juz wole tego Lyagera bez startu, ale chociaz wiesz ze bedzie szukal predkosci pod banda.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi arturmansfield za jego przydatny post!

    kitas (19-09-2023)

  45. Powrót do góry    #5887
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Tymczasem pytanie do Fana Wilków. To jak jest z tym dominatorem Wojdyło?

    W Poznaniu rozmawiają ponadto z Patrykiem Wojdyło, który ma oferty z Rybnika i Krosna, ale w Krośnie z nie wszystkimi jest mu po drodze. Zawodnik rozstawał się z tym klubem w nie najlepszych relacjach.

  46. Powrót do góry    #5888
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez arturmansfield Zobacz posta
    Juz dajcie spokoj z tym Kennethem. On juz bedzie pikowal w dol, dwumecz z Rybnikiem najbardziej on zawalil. Te biegi z Kvechem gdzie trzymal uparcie kredy, gdzie wszyscy wiedzieli ze trzeba wynosic sie po duzej. To juz wole tego Lyagera bez startu, ale chociaz wiesz ze bedzie szukal predkosci pod banda.
    Problem w tym, że Lyager tez ostatnio zpaomniał jak sie jezdzi w BDG, mimo, ze punktuje w miare równo i jest solidną drugą linią, to nie był lepszy niż Bjerre (z tymze u tegoż oczekiwania były wyższe). Obecnie to zawodnicy podobnego kalibru, Lyager sie nie rozwija, stanął w miejscu. Jest wolny, ma słabe starty, zpaomnial jak sie jezdzi po dużej. Jedyne co pozostało to wola walki, ambicja, że gryzie tor, podczas gdy Bjerre jedzie takie drewno ze patrzec nie idzie.
    pomidor

  47. Powrót do góry    #5889
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 129 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Tymczasem pytanie do Fana Wilków. To jak jest z tym dominatorem Wojdyło?

    W Poznaniu rozmawiają ponadto z Patrykiem Wojdyło, który ma oferty z Rybnika i Krosna, ale w Krośnie z nie wszystkimi jest mu po drodze. Zawodnik rozstawał się z tym klubem w nie najlepszych relacjach.
    Jeszcze chwilę i Krosno pójdzie na zakupy do 2 ligi, żeby w ogóle jakiś skład skleić albo będą się ratować grubo przepłacając jakiegoś odcinacza kuponów.

  48. Powrót do góry    #5890
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Zgadzam sie z toba w 100%. Wrazenia wizualne glownie robia roznice. Jednak jak ogladam mecz to wole patrzec na Lyagera niz meczacego bule przy kredzie Kennetha. U mnie ten mecz z Rybnikiem przelal czare goryczy.

  49. Powrót do góry    #5891
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Jeszcze chwilę i Krosno pójdzie na zakupy do 2 ligi, żeby w ogóle jakiś skład skleić albo będą się ratować grubo przepłacając jakiegoś odcinacza kuponów.
    No co Ty? Przecież oni mają miliony pieniędzy i to tylko kwestia czasu, aż zawodnicy będą pod klubem w kolejce stać.

  50. Powrót do góry    #5892
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    No co Ty? Przecież oni mają miliony pieniędzy i to tylko kwestia czasu, aż zawodnicy będą pod klubem w kolejce stać.
    Ich problemem jest to że muszą za rok jechać w u24. Dostana 2 banki w pazdzierniku ale wiekszość pojdzie na te lige dodatkowo cellfast dał w tym roku 3,5 banki a w przyszłym na 1 da mniej


    P.S ktoś wie o co mu chodzi ?

    20230918-201439.png
    Ostatnio edytowane przez Super Pro Peter kildemand ; 19-09-2023 o 15:07

  51. Powrót do góry    #5893
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez arturmansfield Zobacz posta
    Zgadzam sie z toba w 100%. Wrazenia wizualne glownie robia roznice. Jednak jak ogladam mecz to wole patrzec na Lyagera niz meczacego bule przy kredzie Kennetha. U mnie ten mecz z Rybnikiem przelal czare goryczy.
    Ja to tam w tym roku mało tej jazdy pod bandą Lyagera widziałem ...mniej więcej tyle co Kenia. Żaden z nich nie wyglądał na zawodników, którzy któryś sezon jadą na tym torze.

  52. Powrót do góry    #5894
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Dajcie spokój z tym starym dziadem,zgredem Tyllingerem!
    Miał swoje 5 minut i tyle a teraz gada bzdury i klepie trzy po trzy nie mając racji.

  53. Powrót do góry    #5895
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 129 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Ich problemem jest to że muszą za rok jechać w u24. Dostana 2 banki w pazdzierniku ale wiekszość pojdzie na te lige dodatkowo cellfast dał w tym roku 3,5 banki a w przyszłym na 1 da mniej
    Ich problemem przede wszystkim jest reputacja jaką sobie wyrobili, a z kasą widocznie też nie jest tak bajecznie jak twierdził Fan. Pierwszym sygnałem, że nie jest kolorowo, była ucieczka Łotysza z tonącego statku, następny to kontrakt Krakowiaka i teraz kolejne ruchy transferowe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •