Strona 126 z 158 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,626 do 5,670 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5626
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Skoro już chcecie zostawić Szczepaniaka to dla mnie zamiast Berge powinny pójść wszystkie siły na Becker który się fenomenalnie rozwija pod skrzydłami Grega. Zrozumianą opcja jest zakontraktowanie Kaia, zagraniczną opcją trzeba obstawić pozycje u24 i tu słychać o Soerensenie chociaż szło pójść lepszą opcją jak Salk czy nawet mam większe przekonanie do Bloederna. Co do kolejnego krajowego? Buczkowskiego chce cała liga, kto jak nie on? Rozumiem zachwyty nad Krzyśkiem, ale ja od początku celowałbym w Czugunowa który końcówkę sezonu w Ekstralidze miał na prawdę dobrą i w 1 lidze chłopak będzie rozbił robotę.

    Dla mnie po stracie Wiktora starał się pójść w skład:

    9). Kai Huckenbeck
    10). Norick Bloedorn/Tim Soerensen
    11). Luke Becker
    12). Mateusz Szczepaniak
    13). Gleb Czugunow

    Młodzież do dyskusji. Lewandowski to będzie drugi Żupiński.
    Bloedorn będzie w Rybniku. Info od jego menadżera.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #5627
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Przyszły rok odpuszczam, w czasach zarządzania klubu przez Władka byłem na 1 meczu, tak teraz dopóki nie zaczną jechać nasi nowi młodzi tak samo nie będę jeździł na mecze. Nie interesuje mnie krytyka ze z klubem jest się na dobre i na złe. Oglądanie klubu i zawodników ma sprawiać mi przyjemność,
    W przyszłym roku tego nie będę w stanie doświadczyć
    https://www.youtube.com/watch?v=6bWVAc-CnqM
    white&young

  3. Powrót do góry    #5628
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Bloedorn będzie w Rybniku. Info od jego menadżera.
    Zdaje sobie sprawę , tak samo jak Czugunow w Ostrowie. Kanclerz „przespał” okno transferowe na to wychodzi.

  4. Powrót do góry    #5629
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Nóż kur.. choćby juniorzy podobnie pojadą a i Bjerre mimo wszystko będzie lepszy u nas niż dziś cienizna.
    Nie wierzę, że Wojdylo czy Kvech tutaj tyle zrobią więc o czym piszesz?
    Każdy mecz inny i wynik bez Wiktora nie jest zły gdy nie można było robić ZZ a ROW mógł i mieli lidera w osobie Wojdyły!
    Bądź kur .sprawiedliiwy bo jak piszesz o meczu w Budzi jaki był wynik i kogo punktów brakuje i kto ma teraz to zrobić to napisz też,że w Rybniku przegraliśmy dziś tyle samo jak w zasadniczej z Wiktorem gdzie niektórzy nawet widzieli pogrom tutaj jak choćby Fratczak, który dał 52:38 .. więc pisz o wszystkich aspektach i oceniaj sprawiedliwie!
    Coś jeszcze masz do dodania "Optymista"?

  5. Powrót do góry    #5630
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,765
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 133 w 97 postach
    Dobrze, że ten sezon się skończył. Jestem zmęczony oglądaniem tej drużyny, ile można patrzeć na jazdę Bjerre, Bellego, Szlaudebach czy Lyagera którzy nie potrafią wygrywać biegów. Cała czworka do wymiany.

    Przykro się zrobiło jak Wiktora przemawiał, mimo wszystko szacunek dla kibiców, że tak nagrodzili Wiktora. Naprawdę fajnie to wyszło.

    Kanclerz nic więcej już nie osiągnie i najlepiej byłoby żeby oddał klub w inne ręce. Jeśli od kilku lat powtarza o awansie a nie potrafi tego zrobić mając takiego juniora to znaczy tylko o jego słabościach w zarządzaniu.

    Kolejny raz Basso jest ciągnięty przez pół Europy żeby posiedział na ławce. Nie ma co się dziwić, że chłopak woli iść gdzie indziej. Brawo Jurek! Wiesz jak podchodzić do zawodników.

    Po dzisiejszym dniu nie chce się nawet myśleć ani rozmawiać o następnym sezonie. Ale jeśli przegramy walkę o Buczkowskiego I Kaia to będzie tylko podsumowanie całej prezesury Jerzego.

    Dla Wiktora wszystkiego najlepszego, powodzenia i mam nadzieję, że kiedyś do zobaczenia.
    Polonia Bydgoszcz

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (17-09-2023), never_mind (17-09-2023)

  7. Powrót do góry    #5631
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Zdaje sobie sprawę , tak samo jak Czugunow w Ostrowie. Kanclerz „przespał” okno transferowe na to wychodzi.
    To zależy kogo ściągnie bo jest jeszcze Buczek i Huckenbeck a Sorensen da wiecej jak Bloedern

    Zresztą nie rozumiem tej podniety Bloedernem bo teraz będzie się mierzył głównie z seniorami Gusts to srednio udzwignał

  8. Powrót do góry    #5632
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,357
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ty pamiętaj, że to dzieciak jest. Do tego mocno zżyty z Polonią, jako jedyny tak na prawdę walczący o ten awans.

    Dziwi mnie, że tutaj ludzie mówią o aktorstwie, a jednocześnie kupują gadanie o orzełku takiego Zmarzlika.
    Będę okrutny ale w tym momencie jest tak samo zżyty z Polonią jak Janowski ze Spartą kiedy odchodził do Tarnowa. My nie mogliśmy przełknąć tej pigułki ale dla Sparty wtedy do był biznes. Dla Bydgoszczy do porażka wizerunkowa i nie tylko a biznesu z tego żadnego. Wg mnie nie zrobiono nic aby młodego tak zżytego z klubem zatrzymać. Gollob mówiący coś o powrocie do Bydgoszczy to kompromitacja i wyszedł tym na zwykłego idiotę. Co Gollob zrobił? Na ile mógł pomóc Polonii aby WP zatrzymać? Wg mnie nikt nic nie zrobił.

    Przywiązanie do klubu kończy się z chwilą pokazania na kontrakcie $$$. Widząc dzisiaj takie obrazki cieszę się, że AR nie dyskutował w temacie transferu. Młodemu powodzenia w ML bo lekko nie będzie miał.

  9. Powrót do góry    #5633
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To zależy kogo ściągnie bo jest jeszcze Buczek i Huckenbeck a Sorensen da wiecej jak Bloedern

    Zresztą nie rozumiem tej podniety Bloedernem bo teraz będzie się mierzył głównie z seniorami Gusts to srednio udzwignał
    Dalej to chłopak z papierami który ma już obycie w 1 lidze, a jednak TS dla mnie po sezonie przyzwoitym w 2 lidze to kot w worku. No i patrząc przyszłościowo to będzie ostatni jego sezon na pozycji u24, a jednak wole opcję z którą mogę wiązać nadzieje na więcej niż jeden sezon. Jakby mnie interesował 23 latek to biorę po udanym sezonie w 1 lidze Jonasa Seifert-Salka.

    Norickiem się nie jaram, ale to poziom Rew który będzie u nas za rok, mający 20 lat na tą chwilę, ma papiery na dobrego żużloka i można chłopakiem obsadzić tą pozycje na parę sezonów. Po prostu wole taką opcje niż jakiś wynalazek z 2 ligi który będzie opcją tylko na rok.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 17-09-2023 o 18:13

  10. Powrót do góry    #5634
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Będę okrutny ale w tym momencie jest tak samo zżyty z Polonią jak Janowski ze Spartą kiedy odchodził do Tarnowa. My nie mogliśmy przełknąć tej pigułki ale dla Sparty wtedy do był biznes. Dla Bydgoszczy do porażka wizerunkowa i nie tylko a biznesu z tego żadnego. Wg mnie nie zrobiono nic aby młodego tak zżytego z klubem zatrzymać. Gollob mówiący coś o powrocie do Bydgoszczy to kompromitacja i wyszedł tym na zwykłego idiotę. Co Gollob zrobił? Na ile mógł pomóc Polonii aby WP zatrzymać? Wg mnie nikt nic nie zrobił.

    Przywiązanie do klubu kończy się z chwilą pokazania na kontrakcie $$$. Widząc dzisiaj takie obrazki cieszę się, że AR nie dyskutował w temacie transferu. Młodemu powodzenia w ML bo lekko nie będzie miał.
    Akurat nie o kasę chodziło tylko chciał koniecznie tej ekstraligi. Polonia kasy proponowała mu przecież najwiecej z wszystkich ofert jakie mial

  11. Powrót do góry    #5635
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,495
    Kliknij i podziękuj
    446
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Rozumiem złość i niezadowolenie kibiców Polonia, ale czy seniorzy pojechali gorzej w dmuczemu, niz w ciągu RZ? Nie wydaje mi się. Taki mieliście potencjał seniorski.
    Z waszego punktu widzenia to szkoda odejścia Wiktora, bo faktycznie z takim juniorem to, aż się prosi awansować, ale najwidoczniej ktoś przesłał okazję, może zabrakło kasy na lepszych gajków.

    Ps. Brak super juniora nie zamyka szans na awans, bo spokój nie można ogarnąć dobry skład seniorski
    Tylko Falubaz

  12. Powrót do góry    #5636
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,765
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 133 w 97 postach
    Dzisiejszy mecz tylko pokazak to co jechaliśmy cały sezon. Skład seniorski pojechał to co wcześniej, obraz zaklamywaly trójki Wiktora. Żaden z seniorów nieokazal się w tym roku liderem który potrafi wygrywać mecze.

    Kitas czy czapeczka w profilowym to czapeczka w której siedzisz na trybunach ?
    Polonia Bydgoszcz

  13. Powrót do góry    #5637
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Rozumiem złość i niezadowolenie kibiców Polonia, ale czy seniorzy pojechali gorzej w dmuczemu, niz w ciągu RZ? Nie wydaje mi się. Taki mieliście potencjał seniorski.
    Z waszego punktu widzenia to szkoda odejścia Wiktora, bo faktycznie z takim juniorem to, aż się prosi awansować, ale najwidoczniej ktoś przesłał okazję, może zabrakło kasy na lepszych gajków.

    Ps. Brak super juniora nie zamyka szans na awans, bo spokój nie można ogarnąć dobry skład seniorski
    Tu nie chodzi o brak super juniora, bo gdyby chodziło o jakiegoś juniora z zewnątrz to nie byłoby takiego żalu, ale Polonia to jedyna drużyna w Polsce która miała tak dobrego wychowanka juniora.

  14. Powrót do góry    #5638
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Rozumiem złość i niezadowolenie kibiców Polonia, ale czy seniorzy pojechali gorzej w dmuczemu, niz w ciągu RZ? Nie wydaje mi się. Taki mieliście potencjał seniorski.
    Z waszego punktu widzenia to szkoda odejścia Wiktora, bo faktycznie z takim juniorem to, aż się prosi awansować, ale najwidoczniej ktoś przesłał okazję, może zabrakło kasy na lepszych gajków.

    Ps. Brak super juniora nie zamyka szans na awans, bo spokój nie można ogarnąć dobry skład seniorski
    Części kibiców. Większość patrzyła tu na szczęście realist(27)ycznie , niektórzy optymistycznie albo czekali na cud ...albo za mało jeszcze widzieli.

  15. Powrót do góry    #5639
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2022
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Ja obok Huckenbcka z dwojki obco tez bym widzial Beckera. Dlaczego? Jest to zawodnik, ktory pojedzie ci wszedzie. Berge czy Lyager to bardziej na nasz tor, chociaz Lyager ehh.. tez rozczarowanie. Kvech potrzebowal 3 biegow, zeby skumac jak tu sie jezdzi. Nasi nie ogarneli tego przez caly sezon. Przeciez bylo widac, od 4 biegu ze trzeba odbijac sie od bandy, a Bjerre klei do kredy w biegu z Kvechem. Prawda jest taka, ze po prostu szybciej sie dowiemy jakim skladem jedziemy w przyszlym roku, bo Falubaz przy rozjechanych Beckerze i Borowiaku by nas zgwalcil w dwumeczu ..

  16. Powrót do góry    #5640
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Dzisiejszy mecz tylko pokazak to co jechaliśmy cały sezon. Skład seniorski pojechał to co wcześniej, obraz zaklamywaly trójki Wiktora. Żaden z seniorów nieokazal się w tym roku liderem który potrafi wygrywać mecze.

    Kitas czy czapeczka w profilowym to czapeczka w której siedzisz na trybunach ?
    Tak, a co?

  17. Powrót do góry    #5641
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    — Teraz będziemy budować skład, który będzie punktował inaczej i nie będzie oparty na juniorze, tylko seniorzy będą musieli być mocniejsi, żeby rozkład sił się zbalansował — kończy Kanclerz.

    Więc skład na przyszły sezon:
    1. Berge
    2. Jeleniewski
    3. Ivacic
    4. Bach
    5. Orwat.
    Wy już nic nie budujcie.

  18. Powrót do góry    #5642
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Mecz zawalił Bjerre tą kompromitacją w Rybniku. Do tego ten 9 bieg, nie mogę tego zrozumieć jak tak doświadczony zawodnik nie skumał po tylu kółkach zrobionych przy S2, że ścieżka jest pod bandą, przecież to nie był pierwszy bieg dzisiaj żeby musieli to rozgryzać.

    No i mieć juniora robiącego seryjnie komplety w meczu i nie awansować to trzeba mieć albo mega pecha do kontraktów, albo węża w kieszeni żeby nie wyłożyć większej kasy na pewniaka jak Pawlicki.

  19. Powrót do góry    #5643
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,765
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 133 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tak, a co?
    Siedzę niedaleko i skojarzyło twoja czapeczkę z profilowym zawsze dobrze wiedzieć z kim się rozmawia na forum
    Polonia Bydgoszcz

  20. Powrót do góry    #5644
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    — Teraz będziemy budować skład, który będzie punktował inaczej i nie będzie oparty na juniorze, tylko seniorzy będą musieli być mocniejsi, żeby rozkład sił się zbalansował — kończy Kanclerz.
    Ja nie wierzę, że on to na serio powiedział.
    white&young

  21. Powrót do góry    #5645
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,765
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 133 w 97 postach
    Nawet wypaplał gdzie idzie Wiktor, niby każdy wie ale żadna ze stron nie powiedziała tego oficjalnie.
    Polonia Bydgoszcz

  22. Powrót do góry    #5646
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Ja nie wierzę, że on to na serio powiedział.
    Guardiola to sobie co najwyżej może budować Bellego albo Michailova przez cały sezon, wiadomo z jakim skutkiem

  23. Powrót do góry    #5647
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,097
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Rozumiem złość i niezadowolenie kibiców Polonia, ale czy seniorzy pojechali gorzej w dmuczemu, niz w ciągu RZ? Nie wydaje mi się. Taki mieliście potencjał seniorski.
    Z waszego punktu widzenia to szkoda odejścia Wiktora, bo faktycznie z takim juniorem to, aż się prosi awansować, ale najwidoczniej ktoś przesłał okazję, może zabrakło kasy na lepszych gajków.

    Ps. Brak super juniora nie zamyka szans na awans, bo spokój nie można ogarnąć dobry skład seniorski
    Przypominam, że Jurek z głąbem jak mantrę powtarzali, że będzie forma na PO.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    kitas (17-09-2023)

  25. Powrót do góry    #5648
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Za chwilę i Jacka Woźniaka nie bedzie w Polonii.

    Na ig Wiktor napisał "Trenerowi Jackowi Woźniakowi dziękuję za to, ile mnie nauczył, za cierpliwość i wiedzę, którą przez lata mi przekazywał. Ale z trenerem jesteśmy w naszym teamie od początku i też tak zostanie dalej."

    Jacek ma dobre propozycje z Motoru na prowadzenie u nich szkółki.

    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Nawet wypaplał gdzie idzie Wiktor, niby każdy wie ale żadna ze stron nie powiedziała tego oficjalnie.
    Ale to już prędzej było mówione i wiadome. Gdzieś śmignął mi artykuł, że Wiktor będzie jeździł albo w Polonii albo w Motorze.
    Sam Motor już przed sezonem kusił Wiktora na przyjście do nich.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Przypominam, że Jurek z głąbem jak mantrę powtarzali, że będzie forma na PO.
    Z meczu na mecz było coraz gorzej. W przypadku Bellego to klapa totalna. Chciałbym usłuszeć co kierowało wuefistą do wpisywania go w program.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 17-09-2023 o 19:49

  26. Powrót do góry    #5649
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Szczepan jest zadowolony z jazdy w Polonii i zostaje. Jeleń już coraz lepsza forma zdrowotna i będzie dalej kontynuował karierę(nie wiem gdzie)

  27. Powrót do góry    #5650
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Szczepan jest zadowolony z jazdy w Polonii i zostaje. Jeleń już coraz lepsza forma zdrowotna i będzie dalej kontynuował karierę(nie wiem gdzie)
    Szczepan jak będzie jechał od początku sezonu jest ok. Kwestia poprawienia wyjazdów w jego wykonaniu.

    1. Kai
    2. Berge
    3. Szczepan
    4. Soerensen
    5. Buczek
    6. Nowak
    7. Buszkiewicz / Lewandowski
    8.

    Czyli totalna zmiana. Lyager z jednej strony warto zostawić, ale to chyba tylko kosztem Berge. Jurek powie, że jedziemy o środek tabeli to się ucieszymy.
    Chociaż mam nadzieję, że klub zostanie sprzedany.

  28. Powrót do góry    #5651
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,495
    Kliknij i podziękuj
    446
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Z meczu na mecz było coraz gorzej. W przypadku Bellego to klapa totalna. Chciałbym usłuszeć co kierowało wuefistą do wpisywania go w program.
    Warunki kontaktu, czytaj pewne miejsce w składzie?
    Tylko Falubaz

  29. Powrót do góry    #5652
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Lyager mówił że przed nim rozmowy z klubem, ale podobno ma zostać. Zobaczymy jak to ostatecznie wyjdzie. On chce tu również dalej jeździć.

  30. Powrót do góry    #5653
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Myśle ze powrót lewandowskiego i jego regularne punktowanie na poziomie 7-8 pkt tez może zatrzymać cześć kibiców bo jednak wychowanek

  31. Powrót do góry    #5654
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Szczepan jak będzie jechał od początku sezonu jest ok. Kwestia poprawienia wyjazdów w jego wykonaniu.

    1. Kai
    2. Berge
    3. Szczepan
    4. Soerensen
    5. Buczek
    6. Nowak
    7. Buszkiewicz / Lewandowski
    8.

    Czyli totalna zmiana. Lyager z jednej strony warto zostawić, ale to chyba tylko kosztem Berge. Jurek powie, że jedziemy o środek tabeli to się ucieszymy.
    Chociaż mam nadzieję, że klub zostanie sprzedany.

    Według speedway news Huckenback w Rzeszowie!

    ,,eraz do tego grona dołączył także Kai Huckenbeck, który najprawdopodobniej pozostanie na drugim szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Od dawna mówi się bowiem, że jest on kuszony przez sporą część klubów. Dostał bowiem oferty z takich zespołów jak m.in. Stal Rzeszów, Wilki Krosno czy też Polonia Bygdoszcz. Z naszych informacji wynika, że w razie awansu dołączy do tej pierwszej drużyny. Podobno Rzeszów przebił Polonię w ostatnim czasie. Takie słuchy chodzą.

  32. Powrót do góry    #5655
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Zobaczymy kto i kogo przebił. Lewy wychowanek? Przecież licencje w barwach Apatora zdał
    Jego przyjście to takie 50/50. Lewandowski chce, a Jurek nie wie.

  33. Powrót do góry    #5656
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,765
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 133 w 97 postach
    Pytanie co jest wstanie pokazać Lewandowski w warunkach pierwszoligowych?

    Lyager i Berge to ta sama półka z przewaga na lepsze punkty Berge na naszym torze.

    Jeśli będzie ich dwóch to na awans nie ma co znowu liczyć. Przy zostawieniu Lyagera przypadłby się jeszcze drugi junior do spółki z Lewandowskim.

    Co dalej z Abramczykiem? Ma chęci dalej być twarzą Polonii?
    Polonia Bydgoszcz

  34. Powrót do góry    #5657
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Zobaczymy kto i kogo przebił. Lewy wychowanek? Przecież licencje w barwach Apatora zdał
    Jego przyjście to takie 50/50. Lewandowski chce, a Jurek nie wie.
    A nie zaczynał w Bydgoszczy ?

  35. Powrót do góry    #5658
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Za chwilę i Jacka Woźniaka nie bedzie w Polonii.

    Na ig Wiktor napisał "Trenerowi Jackowi Woźniakowi dziękuję za to, ile mnie nauczył, za cierpliwość i wiedzę, którą przez lata mi przekazywał. Ale z trenerem jesteśmy w naszym teamie od początku i też tak zostanie dalej."

    Jacek ma dobre propozycje z Motoru na prowadzenie u nich szkółki.



    Ale to już prędzej było mówione i wiadome. Gdzieś śmignął mi artykuł, że Wiktor będzie jeździł albo w Polonii albo w Motorze.
    Sam Motor już przed sezonem kusił Wiktora na przyjście do nich.


    Z meczu na mecz było coraz gorzej. W przypadku Bellego to klapa totalna. Chciałbym usłuszeć co kierowało wuefistą do wpisywania go w program.
    Jak Wozniak pójdzie razem do Motoru to Motor może mieć mistrza na kilka lat.
    To kunszt trenerski i kuźnia juniorów

  36. Powrót do góry    #5659
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Zobaczymy kto i kogo przebił. Lewy wychowanek? Przecież licencje w barwach Apatora zdał
    Jego przyjście to takie 50/50. Lewandowski chce, a Jurek nie wie.
    Huckenbeck bedzie albo w Bydgoszczy albo w Rzeszowie. Kto da więcej. Z tego co słyszałem to Rzeszów w ostatnich dniach przebił konkretnie Bydgoszcz. Ale czy to prawda, okaze sie dopiero.

  37. Powrót do góry    #5660
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,371
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 471 w 359 postach
    Z Wiktorem Rybnik przegrałby oba mecze. Niewiarygodne jak ten bezsensowny przepis ustawił ten dwumecz. Brak możliwości skorzystania z zz za juniora to paradoks bo tylko w Polonii taka sytuacja miała miejsce.

    To nie była ścieżka pod Kvecha bo Kvech raczej śmiga przy kredzie ale skoro tylko on miał dziś jaja tam pojechać to dymał naszych bez mydła.

  38. Powrót do góry    #5661
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    "To był zaszczyt i przyjemność z Tobą pracować" - napisał na Twitterze menadżer Diabłów, Sławomir Kryjom. Słowa te skierowane były do Huckenbecka, który w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz

  39. Powrót do góry    #5662
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    "To był zaszczyt i przyjemność z Tobą pracować" - napisał na Twitterze menadżer Diabłów, Sławomir Kryjom. Słowa te skierowane były do Huckenbecka, który w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz

    Według SF, a według Drabinioka ze speedway news będzie w Rzeszowie. Kto da wiecej, licytacja.

    Po za tym jeśli Berge juz u was podpisany, do tego Lyager, Huckenbeck-to musiałby byc Polak na u 24 i bez Sorensena. Wiec tylko 2 obco u was bedzie seniorów starszych niz 24 lata, jesli ma byc Sorensen. Albo Lyager albo Huckenbeck.

  40. Powrót do góry    #5663
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Według SF, a według Drabinioka ze speedway news będzie w Rzeszowie. Kto da wiecej, licytacja.

    Po za tym jeśli Berge juz u was podpisany, do tego Lyager, Huckenbeck-to musiałby byc Polak na u 24 i bez Sorensena. Wiec tylko 2 obco u was bedzie seniorów starszych niz 24 lata, jesli ma byc Sorensen. Albo Lyager albo Huckenbeck.
    A Twoje Krosno miało rządzić i dzielic finansowo. Nabrali przeciętniaków Wojdyło pokazał klase

  41. Powrót do góry    #5664
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    A Twoje Krosno miało rządzić i dzielic finansowo. Nabrali przeciętniaków Wojdyło pokazał klase
    Pokazał klase w Rybniku 14 pkt i to zadecydowało o tym ze Rybnik jest w finale. Kazdy zawodnik ma tor którego bardzo nie lubi. Wojdyło zawsze w Bydgoszczy zle jezdził. Natomiast spokojnie w Krośnie 12-13 pkt klepnie bez problemu z Polonią.

    Natomiast u was na razie jest Berge, Szczepaniak, Sorensen, Buszkiewicz i Nowak- Nie widzę tu zadnych gwiazd. O Huckenbecka i Buczkowskiego licytujecie sie z innymi klubami i nie wiadomo jak to sie skonczy.
    Ostatnio edytowane przez Fan Wilków Krosno ; 17-09-2023 o 21:21

  42. Powrót do góry    #5665
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2023
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    402
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Pokazał klase w Rybniku 14 pkt i to zadecydowało o tym ze Rybnik jest w finale. Kazdy zawodnik ma tor którego bardzo nie lubi. Wojdyło zawsze w Bydgoszczy zle jezdził. Natomiast spokojnie w Krośnie 12-13 pkt klepnie bez problemu.

    Głupia taktyka Wilków. Musicie patrzeć jak wasi zawodnicy jeżdżą na wyjazdach. W Krośnie wiadomo, że będziecie preparować tor, oszukiwać i dostawać walkowery więc tam sobie zawodnicy nie pojeżdżą.

  43. Powrót do góry    #5666
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    https://pomorska.pl/abramczyk-poloni...YAOj9nNdLb5ZAk
    Wypowiedź Krzysztofa Kanclerza po meczu, tylko dla ludzi o mocnych nerwach, oglądasz na własną odpowiedzialność.

  44. Powrót do góry    #5667
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach

    Question

    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    https://pomorska.pl/abramczyk-poloni...YAOj9nNdLb5ZAk
    Wypowiedź Krzysztofa Kanclerza po meczu, tylko dla ludzi o mocnych nerwach, oglądasz na własną odpowiedzialność.
    Ten człowiek jest niepełnosprawny umysłowo? Co on ********?

  45. Powrót do góry    #5668
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Ten człowiek jest niepełnosprawny umysłowo? Co on ********?
    Wytrwałem do moment jak stwierdził, że nie wie co zawiodło...

  46. Powrót do góry    #5669
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    https://pomorska.pl/abramczyk-poloni...YAOj9nNdLb5ZAk
    Wypowiedź Krzysztofa Kanclerza po meczu, tylko dla ludzi o mocnych nerwach, oglądasz na własną odpowiedzialność.
    O ****a XD

  47. Powrót do góry    #5670
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    https://pomorska.pl/abramczyk-poloni...YAOj9nNdLb5ZAk
    Wypowiedź Krzysztofa Kanclerza po meczu, tylko dla ludzi o mocnych nerwach, oglądasz na własną odpowiedzialność.
    Czyli zrzucają wine, na to, że nie było ZZ za Wiktora....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •