Strona 20 z 158 PierwszyPierwszy ... 1018192021223070120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #856
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak bym był menadżerem Gepetto to bym już dzwonił na MG i prosił o kontrakt w Wolves. Przykro się patrzy jak koleś nie umie poprawnie zaaatkować na swoim domowym twardym jak beton torze. Jego jazda na trasie to jest aberracja.
    Postaraj się ćwoku chociaż w naszym wątku nie obrażać Wiktora.

  2. Powrót do góry    #857
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    2 pkt, mecz do przodu. 4 kolejka na pokaże co i jak. Teraz ciężko wyciągać wnioski.

  3. Powrót do góry    #858
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Jak pokazał zeszły sezon, nawet ta 4 kolejka za dużo nie powie. Trzeba czekać do września.

    Czy naprawdę to jest taki problem stworzyć ligę gdzie każdy mecz, każdy wyscig na przestrzeni całego sezonu będzie decydował o końcowym wyniku? Czy warto poświęć 14 kolejek żeby emocjonowac się tymi kilkoma meczami w PO.
    Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #859
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Wystarczyłyby 4-zespołowe play-offy i pierwsza drużyna po RZ
    wybiera rywala i miejsce rozegrania pierwszego meczu.

  5. Powrót do góry    #860
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Dla mnie wystarczyłby stary system bez PO.

  6. Powrót do góry    #861
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jak bym był menadżerem Gepetto to bym już dzwonił na MG i prosił o kontrakt w Wolves. Przykro się patrzy jak koleś nie umie poprawnie zaaatkować na swoim domowym twardym jak beton torze. Jego jazda na trasie to jest aberracja.
    Powiedział typowy Polak, który w dupie był, gówno widział, ale na wszystkim zna się najlepiej...

  7. Powrót do góry    #862
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Jak pokazał zeszły sezon, nawet ta 4 kolejka za dużo nie powie. Trzeba czekać do września.

    Czy naprawdę to jest taki problem stworzyć ligę gdzie każdy mecz, każdy wyscig na przestrzeni całego sezonu będzie decydował o końcowym wyniku? Czy warto poświęć 14 kolejek żeby emocjonowac się tymi kilkoma meczami w PO.
    Widzisz, lata już to klepię. W turnieju toruńskim IMMP Zmarzlik był zdecydowanie najlepszy. W durnowatym biegu finałowym złapanie głupiej gumy pozbawia go oczywistego zwycięstwa. Była o tym mowa wśród kibiców. Kiedyś Unię Tarnów defekt pozbawił mistrzostwa praktycznie. Żużel to nie koszykówka. Upadek, taśma, defekt i zwyciężając cały sezon można w głupawy sposób to podeptać.
    Ale masy ludowe dają się podkręcać "atrakcją" .
    Czy żużlowcy nie mogą jechać 2x dom-wyjazd? Czy oni biegają na bieżni, czy jadą doopą na motocyklu? Dziwadło za takie pieniądze.
    Propaganda nie ogłupia. Ona jest z góry obliczona na durni.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (10-04-2023)

  9. Powrót do góry    #863
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Jak pokazał zeszły sezon, nawet ta 4 kolejka za dużo nie powie. Trzeba czekać do września.
    W 4 kolejce jedziemy w Zielonej.

  10. Powrót do góry    #864
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Wiem, że jedziemy do Zielonej. Dalej jestem zdania, że to nic nie pokaże. W zeszłym roku zdobyliśmy tam w rundzie zasadniczej 42pkt walcząc do końca o wygrana, wygraliśmy rundę zasadnicza że znacząca przewaga i co tam to pokazało? Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Po prostu po zeszłym sezonie przestałem się emocjonosc runda zasadnicza, no bo i po co?
    Polonia Bydgoszcz

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_bydgoszcz za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (10-04-2023)

  12. Powrót do góry    #865
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Jestem trochę wcurviony, bo nie powinno się wyciągać szkolkowiczow z innych klubów.
    Ten Wiktor Jasiński to dla Was duża strata ?

  13. Powrót do góry    #866
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Czy naprawde nie ma opcji zapisac w umowie z btz ze na 500cc umowa jest wazna dalej z Polonia z automatu do wieku 21 lat? Chcesz mozesz odejsc po kilku latach w btz-cie ale za kazdy sezon w ktorym szkoliles sie na bydgoskim minitorze musisz oddac 50 tys za sezon. Proste. Nie podoba sie umowa to mozesz od poczatku zaczynac gdzie chcesz pod okiem kogo chcesz i dojezdzac setki razy na treningi
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  14. Powrót do góry    #867
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jestem trochę wcurviony, bo nie powinno się wyciągać szkolkowiczow z innych klubów.
    Ten Wiktor Jasiński to dla Was duża strata ?
    Na luzie. BTŻ ma talentów na pęczki. Tylko chłopaka nie zmarnujcie.

    Swoją drogą podejrzewam, że Jasiński mógł przykalkulowac że w Bydgoszczy będzie za duża konkurencja na 500cc i lepiej teraz pójść na pewne niż potem kombinować.

  15. Powrót do góry    #868
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Czy naprawde nie ma opcji zapisac w umowie z btz ze na 500cc umowa jest wazna dalej z Polonia z automatu do wieku 21 lat? Chcesz mozesz odejsc po kilku latach w btz-cie ale za kazdy sezon w ktorym szkoliles sie na bydgoskim minitorze musisz oddac 50 tys za sezon. Proste. Nie podoba sie umowa to mozesz od poczatku zaczynac gdzie chcesz pod okiem kogo chcesz i dojezdzac setki razy na treningi
    Przecież można od razu z 12 latkiem (jego rodzicami) podpisać kontrakt który będzie obowiązywał do wieku 21 lat. Nie ma żadnego problemu. U nas niejaki Gręda, nie chciał podpisać takiego kontraktu i klub zrezygnował z niego. Podejrzewam jednak, że w tej waszej szkółce, rodzice tych smarków płacą za szkolenie i sprzęt. I dlatego nie możecie dyktować warunków. Przecież ta sytuacja powtarza się już któryś raz. Ba, Przyjemski też nie miał i nie ma kontraktu do ukończenia 21 lat. Lewandowski podobnie, a teraz ten Jasiński. Gdyby to BTŻ ponosił koszty szkolenia i sprzętu to pewnie umowy ze smarkami byłyby na określony czas. Czyli kto płaci ten dyktuje warunki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #869
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Coś mi się kojarzy, że Jurek obiecywał (po odejściu Lewandowskiego), że jest umowa i współpracy z BTŻ i wszyscy chłopacy stamtąd mają trafić do Polonii. Jeśli jednak Jasiński faktycznie trafił do Torunia, to chyba mamy do czynienia z jakimś kłamstewkiem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #870
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Powiedział typowy Polak, który w dupie był, gówno widział, ale na wszystkim zna się najlepiej...
    Nie jestem Polakiem. A byłem w większej ilości krajów niż twoje IQ. Prawda boli ? No ale takie są fakty pod warunkiem , że się czuje żużel. Dzepetto na trasie to jest poziom Denisa Zielinskiego. Zabierz mu te fury od RK , wagę 39 kg , Malaka i to będzie wtedy koleś na levelu Sadurskiego. Jeździecko to jest antytalent.

  18. Powrót do góry    #871
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Coś mi się kojarzy, że Jurek obiecywał (po odejściu Lewandowskiego), że jest umowa i współpracy z BTŻ i wszyscy chłopacy stamtąd mają trafić do Polonii. Jeśli jednak Jasiński faktycznie trafił do Torunia, to chyba mamy do czynienia z jakimś kłamstewkiem.
    Umowę z BTZ to Jurek może mieć, nawet na oddanie Niederlandów.

    Ważne jest na jakiej zasadzie BTŻ szkoli adeptów i jakie umowy podpisuje z rodzicami tych adeptów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #872
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Stawki ustalic zaporowe na treningi bez umowy do 21 roku, mintor przeciez mozna sobie w ogrodku ogarnac. Wozniakow u nas w kraju na peczki i na zawody pod jakakolwiek bandera mozna jezdzic. Cos za cos, know how to w wielu branzach najcenniejsza wartosc Mozna sie szkolic samemu. Rodzice coraz cwansi jak widac, pseudo kluby podkupujace 13 latkow tez.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  20. Powrót do góry    #873
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Chłopczyk niby miałby nie mieścić się w bydgoskim składzie miniżużlowców, więc tu pewnie o to poszło.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-04-2023)

  22. Powrót do góry    #874
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie jestem Polakiem. A byłem w większej ilości krajów niż twoje IQ. Prawda boli ? No ale takie są fakty pod warunkiem , że się czuje żużel. Dzepetto na trasie to jest poziom Denisa Zielinskiego. Zabierz mu te fury od RK , wagę 39 kg , Malaka i to będzie wtedy koleś na levelu Sadurskiego. Jeździecko to jest antytalent.
    Nie będę wchodził z Tobą w żadną polemikę, bo to ma tyle samo sensu, co rozprawianie o deszczu padającym w zeszłym tygodniu. Co do umiejętności jeździeckich dzisiejszych zawodników, to przedstawione przez Ciebie argumenty pasują do 99% żużlowców. Czasy romantycznego speedwaya, gdzie przede wszystkim liczą się umiejętności, a nie sprzęt bezpowrotnie minęły. No ale co ja tam mogę wiedzieć? Przecież to Ty byłeś w niezliczonej ilości państw, co z automatu czyni Ciebie niedoścignionym wzorem i prawdziwym autorytetem dla wszystkich udzielających się na tym forum.

  23. Powrót do góry    #875
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,166
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie jestem Polakiem. A byłem w większej ilości krajów niż twoje IQ. Prawda boli ? No ale takie są fakty pod warunkiem , że się czuje żużel. Dzepetto na trasie to jest poziom Denisa Zielinskiego. Zabierz mu te fury od RK , wagę 39 kg , Malaka i to będzie wtedy koleś na levelu Sadurskiego. Jeździecko to jest antytalent.
    Ja pindole,Kildi,napisz jeszcze ile koni ma twoj samochod.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #876
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Czasy romantycznego speedwaya, gdzie przede wszystkim liczą się umiejętności, a nie sprzęt bezpowrotnie minęły. No ale co ja tam mogę wiedzieć?
    Nigdy takich czasów nie było, no może gdzieś w pierwszej połowie XX wieku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #877
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie jestem Polakiem. A byłem w większej ilości krajów niż twoje IQ.......
    Zagra taki w Eurobiznes i już myśli, że był w 8 krajach.
    Ty jakiś trener żużla jesteś, że się wypowiadasz o talencie zawodnika? A może jesteś byłym zawodnikiem, iż znasz się na technice jazdy?

    Po jakiego gwinta obrażasz zawodnika? Zrobił ci jakąś przykroś?

  26. Powrót do góry    #878
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Wg mnie mecz bardzo fajny, Orzeł to nie są leszcze. Nie pamietam meczu w którym tak naprawdę nikt nie zawiódł na całej linii, a ten mecz taki właśnie był- Buszkiewicz więcej niż wygrywanie z 2gim juniorem przeciwnika nikt od niego wymaga. Nie zgadzam się tez z tezą ze Przyjemski był od ciągnięcia wyniku, był 3/4 punktującym w drużynie razem z Bellego, gdzie w zeszłym roku był w 90% meczów 1/2 punktującym.A jak spojrzy się na to ze lyager ma jeszcze moce przerobowe na pare pkt więcej to wcale źle to nie wyglada.

  27. Powrót do góry    #879
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nigdy takich czasów nie było, no może gdzieś w pierwszej połowie XX wieku.
    W sensie globalnym nie będę się wypowiadał, ale na polskim rynku umiejętności były ważniejsze od posiadanego sprzętu mniej więcej do końca XX wieku.

  28. Powrót do góry    #880
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie wydaje mi się. Najlepszy przykład jak Krzyżaniak wziął silnik od Pera i momentalnie zrobił czysty komplet i wszedł na krajowy top. Natomiast było wtedy dużo tak słabych zawodników, że faktycznie nawet najlepszy sprzęt by im nie pomógł - te wszystkie Tajcherty, Robackie - chociaż i tu jak TG podstawił to było odrobinę lepiej.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #881
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Pamiętacie Jonssona z 2004 roku i jego kosmiczna średnia która chyba tylko raz została od tamtego czasu pobita przez Pedersena? Rok później na tym sprzęcie kosmiczny sezon miał Sawina.

  30. Powrót do góry    #882
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wydaje mi się. Najlepszy przykład jak Krzyżaniak wziął silnik od Pera i momentalnie zrobił czysty komplet i wszedł na krajowy top. Natomiast było wtedy dużo tak słabych zawodników, że faktycznie nawet najlepszy sprzęt by im nie pomógł - te wszystkie Tajcherty, Robackie - chociaż i tu jak TG podstawił to było odrobinę lepiej.
    Wielu było takich, co nawet na sprzęcie Golloba nie robiło wyniku. Dzisiaj większość zawodników jest "robionych z metra" o podobnych umiejętnościach. Np. taki Kupiec na super sprzęcie woził w sobotę "liderów" Grudziądza i to na ich terenie. Pludra na tych motocyklach też by pewnie zrobił przynajmniej raz Madsena. No ale to takie tam gdybanie...

  31. Powrót do góry    #883
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Co ty opowiadasz. Jakich liderów woził Kupiec? Nie pokonał w tym meczu żadnego seniora GKM, nie licząc defektu Fricka na 30 metrze. Pludra robiący Madsena... to chyba by Madsen musiał mieć sprzęt jakiś tragiczny, to może wtedy tak Tzn przypadkowo oczywiście mógłby wygrać po dobrym starcie i zamieszaniu w 1 łuku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #884
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Co do Szlauderbacha to na pewno zawiódł. Jego średnia z tego meczu to 1,25 a za cały 2022 miał 1,5. W dwóch pierwszych biegach wygladał imponująco pózniej zawiódł. Pojechał to samo co Michaiłow jeżdził

  33. Powrót do góry    #885
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Kupiec jak wyszedł ze startu to punkty przywiózł choć jechał tak pokracznie, że aż niemożliwe, że się nie wywrócił. Zgadzam się, że sprzęt > umiejętności w obecnych czasach. Kiedyś bardziej umiejętności albo procentowo więcej niż teraz.

  34. Powrót do góry    #886
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Co do Szlauderbacha to na pewno zawiódł. Jego średnia z tego meczu to 1,25 a za cały 2022 miał 1,5. W dwóch pierwszych biegach wygladał imponująco pózniej zawiódł. Pojechał to samo co Michaiłow jeżdził
    Nie ma to jak porównać średnią z 4 biegów do średniej z całego sezonu XD Jakby dostał zmianę w ostatniej serii, co było raczej spodziewane, to miałby wyższą średnią i o czym by to świadczyło, że nie zawiódł?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #887
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie ma to jak porównać średnią z 4 biegów do średniej z całego sezonu XD Jakby dostał zmianę w ostatniej serii, co było raczej spodziewane, to miałby wyższą średnią i o czym by to świadczyło, że nie zawiódł?
    No wlasnie chłop przyszedł do Bydgoszczy poprawic średnią a gdzie ma ją nabijac jak nie u siebie. Zawiódł i takie są fakty zresztą sam o tym mówił

  36. Powrót do góry    #888
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wydaje mi się. Najlepszy przykład jak Krzyżaniak wziął silnik od Pera i momentalnie zrobił czysty komplet i wszedł na krajowy top. Natomiast było wtedy dużo tak słabych zawodników, że faktycznie nawet najlepszy sprzęt by im nie pomógł - te wszystkie Tajcherty, Robackie - chociaż i tu jak TG podstawił to było odrobinę lepiej.
    No ale w sensie "romantyzmu" taki Robacki bił na głowę obecnych kolarzy.

  37. Powrót do góry    #889
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    No ale w sensie "romantyzmu" taki Robacki bił na głowę obecnych kolarzy.
    Nie pamiętam, czemu tak szybko skończył karierę? Kontuzji nie miał raczej.

    P.s. niezły awatar. Przypomniało mi się, że gdzies mam figurki m.in. Marka Ziarnika i Dolomisiewicza

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    sviety (10-04-2023)

  39. Powrót do góry    #890
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nie pamiętam, czemu tak szybko skończył karierę? Kontuzji nie miał raczej.

    P.s. niezły awatar. Przypomniało mi się, że gdzies mam figurki m.in. Marka Ziarnika i Dolomisiewicza
    Miał multum kontuzji i to poważnych, tylko rzadko pauzował, były mecze gdzie wkładali go na motocykl.słynny mecz z wlokniarzem , 15 bieg 42:42 i 5:1 przywiezione z Jonssonem. Większość biegu Robacki jechał na bezdechu, tuż za linia mety zemdlał . W tym samym sezonie Andy smith jeździł z kawałkiem opony wtopionej w nogę, czekając na koniec sezonu żeby nie robić problemu Polonii. To był niesamowity rok.

  40. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Johny za jego przydatny post!

    Mihalo (11-04-2023), Penhall (10-04-2023), kitas (10-04-2023), never_mind (10-04-2023), rogal1979 (11-04-2023), sviety (10-04-2023)

  41. Powrót do góry    #891
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    "Robak" to był swój chłopak i miał serducho do walki. Kontuzje i zdaje się rozkręcany własny pizzowy biznes zakończyły karierę żużlową.

    ps
    a za awatar dzięki ...ja miałem Bolka Procha ...to był mój idol z młodych lat.

  42. Powrót do góry    #892
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wydaje mi się. Najlepszy przykład jak Krzyżaniak wziął silnik od Pera i momentalnie zrobił czysty komplet i wszedł na krajowy top. Natomiast było wtedy dużo tak słabych zawodników, że faktycznie nawet najlepszy sprzęt by im nie pomógł - te wszystkie Tajcherty, Robackie - chociaż i tu jak TG podstawił to było odrobinę lepiej.
    ...ej Panie Buszmen ale od Robaka to się Pan trzy kroki w bok odsuń. Robak miał mnóstwo kontuzji - ostatnia przez którą dał sobie spokój dotyczyła kręgosłupa i groziła, że przy kolejnej glebie będzie jeździł już na kółkach na stałe więc dał sobie spokój bo miał z czego żyć (pizzeria).

  43. Powrót do góry    #893
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Co ty opowiadasz. Jakich liderów woził Kupiec? Nie pokonał w tym meczu żadnego seniora GKM, nie licząc defektu Fricka na 30 metrze. Pludra robiący Madsena... to chyba by Madsen musiał mieć sprzęt jakiś tragiczny, to może wtedy tak Tzn przypadkowo oczywiście mógłby wygrać po dobrym starcie i zamieszaniu w 1 łuku.
    Kupiec i Karczewski przed tym meczem łącznie nie mieli przejechanego chociażby pół okrążenia w elidze, a w meczu panoszyli się po torze jak doświadczeni juniorzy. W latach 90 na punkty juniorów mogłeś liczyć w przypadku takich zawodników, jak Protas, Walasek, Dobrucki, Ułamek czy Bajerski. Reszta grajków w większości nie ogarniała tematu, nawet jak pod du*ą mieli rakiety. Wtedy jednak talent się liczył. Dzisiaj już tylko kasa i dostęp do dobrego tunera.

  44. Powrót do góry    #894
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale Kupiec nie pokonał żadnego rywala (seniorskiego), a Karczewski tylko raz w 4 biegu - Fricka i to też już blisko był Max.
    Kompletna bzdura to co piszesz, właśnie wtedy jak ktoś miał w PL dobry sprzęt to od razu była różnica nie do przejścia, teraz zwyczajnie wszyscy mają zbliżony: oczywiście top ma lepszy, ale to nie jest przepaść.

    Cytat Zamieszczone przez thorn_bydgoszcz Zobacz posta
    ...ej Panie Buszmen ale od Robaka to się Pan trzy kroki w bok odsuń. Robak miał mnóstwo kontuzji - ostatnia przez którą dał sobie spokój dotyczyła kręgosłupa i groziła, że przy kolejnej glebie będzie jeździł już na kółkach na stałe więc dał sobie spokój bo miał z czego żyć (pizzeria).
    No miał, ale przed kontuzjami też nie był dobry. To był tylko przykład.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #895
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Przypomniało mi się, że gdzies mam figurki m.in. Marka Ziarnika i Dolomisiewicza

    Miałem jeszcze Romana Matouska i Sama Ermolenko ale gdzieś mi się zapodziały.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Mihalo (11-04-2023), sviety (11-04-2023)

  47. Powrót do góry    #896
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    https://i.ibb.co/L8P1W7S/20230410-103848.jpg
    Miałem jeszcze Romana Matouska i Sama Ermolenko ale gdzieś mi się zapodziały.
    Kiedyś to grosze kosztowało. Miałem cały Apator z końca lat 80tych plus Shirra, Doncaster, Tatum, Collins i jeszcze z 20 . Niewiele z tego zostało. Zdjęcia też się gdzieś zapodziały....
    Pewnie na makulaturze powtykane w " Na Wirażu"

  48. Powrót do góry    #897
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,363
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Mam jeszcze Correya, Lorama, Havelocka, Hamilla i ... Grzegorza Dzikowskiego. Plus kilka nowszych: Emila, Taia, Wadima...
    Piękne czasy to były ale czy te figurki kosztowały faktycznie grosze to nie jestem przekonany.

  49. Powrót do góry    #898
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No miał, ale przed kontuzjami też nie był dobry. To był tylko przykład.
    No jak na moje Robak to nie był jakiś gwiazdor, za juniora jakiś tam potencjał miał, ale z tego jak go zapamiętałem z toru to strasznie kaleczył. On na treningach lubił popajacować, zdarzało się, że więcej świrował na jednym kole niż faktycznie ćwiczył kółka czy starty. O dziwo najlepsza jego jazda (w moich oczach) zaczęła się jak przeszedł na seniora. Kontuzje faktycznie go zniszczyły i musiał odejść od żużla.
    Niemniej w pobliżu nadal jest obecny. Teraz nie zwróciłem uwagi, ale w poprzednich latach logo jego knajpy (PizzaMario) pojawiało się na obszyciach motocykli, stawiał pizzę na jakieś okazje drużynie. Teraz na meczu też był, bo kamery go chwyciły jak siedział na trybunach.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #899
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No jak na moje Robak to nie był jakiś gwiazdor, za juniora jakiś tam potencjał miał, ale z tego jak go zapamiętałem z toru to strasznie kaleczył. On na treningach lubił popajacować, zdarzało się, że więcej świrował na jednym kole niż faktycznie ćwiczył kółka czy starty. O dziwo najlepsza jego jazda (w moich oczach) zaczęła się jak przeszedł na seniora. Kontuzje faktycznie go zniszczyły i musiał odejść od żużla.
    Niemniej w pobliżu nadal jest obecny. Teraz nie zwróciłem uwagi, ale w poprzednich latach logo jego knajpy (PizzaMario) pojawiało się na obszyciach motocykli, stawiał pizzę na jakieś okazje drużynie. Teraz na meczu też był, bo kamery go chwyciły jak siedział na trybunach.
    Robak praktycznie na każdym spotkaniu jest na głównej. Zresztą Waldek też jest prawie na każdym meczu, ale on bardziej pierwszy łuk.

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024), mentikk (11-04-2023)

  52. Powrót do góry    #900
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No jak na moje Robak to nie był jakiś gwiazdor, za juniora jakiś tam potencjał miał, ale z tego jak go zapamiętałem z toru to strasznie kaleczył. On na treningach lubił popajacować, zdarzało się, że więcej świrował na jednym kole niż faktycznie ćwiczył kółka czy starty. O dziwo najlepsza jego jazda (w moich oczach) zaczęła się jak przeszedł na seniora. Kontuzje faktycznie go zniszczyły i musiał odejść od żużla.
    Niemniej w pobliżu nadal jest obecny. Teraz nie zwróciłem uwagi, ale w poprzednich latach logo jego knajpy (PizzaMario) pojawiało się na obszyciach motocykli, stawiał pizzę na jakieś okazje drużynie. Teraz na meczu też był, bo kamery go chwyciły jak siedział na trybunach.
    Robak w dalszym ciągu jest sponsorem Polonii.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    mentikk (11-04-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •