Strona 115 z 158 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,131 do 5,175 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5131
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Przed meczem byłem pewny trzech rzeczy: że Kurtz pojedzie bardzo dobre zawody, że Zagar zrobi taki wynik, żeby "udowodnić" Kanclerzom i że Kvech jak zwykle będzie idiotą. No i ze wszystkim trafiłem. Co do nas, to wynik jest lepszy niż podstawa na torze.

    Ten mecz dał więcej odpowiedzi co do przyszłego, niż tego sezonu. Każdy kto widzi Bjerre w składzie na przyszły sezon jest zwykłym sabotażystą. Moim zdaniem jakiegokolwiek składu byśmy nie rozpatrywali to jednym z Polaków musi być Szczepaniak. Nie licząc Pawlickiego, to obecnie z Polaków tylko Buczkowski może dawać większe gwarancję dobrego wyniku niż on. Więc skoro już go mamy w składzie, to warto go zostawić. Oczywiście duet z Buczkiem byłby najlepszy i oby taki udało się mieć.

    Co do rewanżu, to Rybnik jest do zrobienia. Silnik Wiktora musi dostać Szlauderbach. Inaczej będzie stolec. Drugi albo Bjerre albo Basso. To zależy czy nasz Kasparov taktyki przewiduje jazdę Bellego czy nie. Ale skoro nie zawiódł ona JK, więc pewnie pojedzie.
    I jeszcze jedno. Tor na niedzielę musi zrobić ten sam ziomek, który robił tor na wczorajszy SEC.
    Nie wierzę w żadne udowadnianie Zagara. On już raczej dawno zapomniał, że rok temu jeździł w Polonii.
    No Bjerre dziś dał argumenty do ręki, że nie warto na niego stawiać na przyszłość.
    Szczepaniak zgoda, warto zatrzymać. On miał pożyczony silnik od Wiktora, ale wybrał swój. Jak widać tu akurat miał słuszność, bo na swoim jechał dobrze.
    Silnik Wiktora powinien dostać Basso i jechać od pierwszego startu za Bellego.

    Tor jak na SEC powinien być na każdym meczu. To było świetne ściganie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #5132
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Przykra sprawa, chyba najsympatyczniejszy senior od kilku lat jaki u nas startował. Może warto byłoby pomyśleć o współpracy jako manager/trener. Choć to chyba bardziej typ pokroju Jacka Woźniaka a nie Protasa
    Jeleniewski raczej typ Jacka Woźniaka. Jedyny gość, który próbował chociaż jeździć parowo.
    Szkoda ze już go pożegnalnie nie zobaczymy. Gość jakby nie patrzeć od 2021 u Nas. Wolałbym obejrzec Jelenia nawet z samymi zerami niż liczyć kolejny mecz ze się Bellego przebudzi(w końcu na PO miała być forma)

  3. Powrót do góry    #5133
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Bjerre pewnie na silniku Wiktora nie pojedzie, bo on już wcześniej miał ofertę z klubu użyczenia mu sprzętu. W Grudziądzu też mu chcieli podstawić silnik i się o to obraził.
    Więc sprzęt dać Szlauderbachowi i Basso, tu jest największy chyba potencjał, że coś z tego stworzą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #5134
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie wierzę w żadne udowadnianie Zagara. On już raczej dawno zapomniał, że rok temu jeździł w Polonii.
    No Bjerre dziś dał argumenty do ręki, że nie warto na niego stawiać na przyszłość.
    Szczepaniak zgoda, warto zatrzymać. On miał pożyczony silnik od Wiktora, ale wybrał swój. Jak widać tu akurat miał słuszność, bo na swoim jechał dobrze.
    Silnik Wiktora powinien dostać Basso i jechać od pierwszego startu za Bellego.

    Tor jak na SEC powinien być na każdym meczu. To było świetne ściganie.
    Basso na sprzęcie Wiktora i jazda.
    Apropo toru u Nas, czy Aby kibice nie narzekali wcześniej ze jest taki na lidze jak był wczoraj na SEC? Przecież każdy gadał ze słano ze u Nas kazdemu pasuje..
    zdecydujmy się czy chcemy walkę na torze czy nudę?
    Kwestia ze przy nudnym torze gdzie się jeździ gęsiego trzeba mieć dobrych startowcow, a to u Nas kuleje od lat.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Bjerre pewnie na silniku Wiktora nie pojedzie, bo on już wcześniej miał ofertę z klubu użyczenia mu sprzętu. W Grudziądzu też mu chcieli podstawić silnik i się o to obraził.
    Więc sprzęt dać Szlauderbachowi i Basso, tu jest największy chyba potencjał, że coś z tego stworzą.
    Myśle ze Bjerre nie ma problemu ze sprzętem tylko problem leży w teamie, który mu się zmienił po zeszłym sezonie. Bjerre sam raczej słabo zawsze czytał tory, musiał mieć dobry Team który potrafi mu Sam odpowiednio szybko wprowadzać zmiany w ustawieniach.

  5. Powrót do góry    #5135
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Basso na sprzęcie Wiktora i jazda.
    Apropo toru u Nas, czy Aby kibice nie narzekali wcześniej ze jest taki na lidze jak był wczoraj na SEC? Przecież każdy gadał ze słano ze u Nas kazdemu pasuje..
    zdecydujmy się czy chcemy walkę na torze czy nudę?
    Kwestia ze przy nudnym torze gdzie się jeździ gęsiego trzeba mieć dobrych startowcow, a to u Nas kuleje od lat.



    Myśle ze Bjerre nie ma problemu ze sprzętem tylko problem leży w teamie, który mu się zmienił po zeszłym sezonie. Bjerre sam raczej słabo zawsze czytał tory, musiał mieć dobry Team który potrafi mu Sam odpowiednio szybko wprowadzać zmiany w ustawieniach.
    Ten tor na który kibice narzekali wcześniej to była jedna jedyna ścieżka pod bandą, która jak rywale odnaleźli to robili naszych jak dzieci. Wczoraj tych ścieżek było kilka i to dawało możliwości napędzania się i szerzej i wężej.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #5136
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ten tor na który kibice narzekali wcześniej to była jedna jedyna ścieżka pod bandą, która jak rywale odnaleźli to robili naszych jak dzieci. Wczoraj tych ścieżek było kilka i to dawało możliwości napędzania się i szerzej i wężej.
    Ok, faktycznie tylko płot latał wtedy. Zupełnie zapomniałem
    Kwestia ze nikt i tek tego toru nie powtórzy jak na SEC. Wydawało mi się bo w TV oglądałem, ze był dobrze zroszony

  7. Powrót do góry    #5137
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Silnik Wiktora powinien dostać Basso i jechać od pierwszego startu za Bellego.
    naprawdę odpowiadasz kapitalne kawały. Jeszcze powiedz, że wierzysz w Świętego Mikołaja.
    Nie zapominaj czyj to klub i czyj syn odpowiada za prowadzenie drużyny.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    Mihalo (11-09-2023)

  9. Powrót do góry    #5138
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Ważna jest tutaj także godzina meczu.
    Teraz SEC był o 20 przy światłach gdzie mimo gorączki tor i tak był zroszony i wilgotny na powierzchni a pod spodem twardo natomiast mecze ligowe są o 14 w największym upale i słońcu i ciężko taki ogarnąć... najlepiej nam wychodziła zawsze jazda wieczorem jak pamiętacie że Startem czy Gdańskiem o 18 i 20 bodaj były w 2021 i mieliśmy wtedy idealne spasowanie i pogromy, prawda?
    Teraz ciężko to powtórzyć jadąc o 14 - bez sensu trochę.

  10. Powrót do góry    #5139
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    naprawdę odpowiadasz kapitalne kawały. Jeszcze powiedz, że wierzysz w Świętego Mikołaja.
    Nie zapominaj czyj to klub i czyj syn odpowiada za prowadzenie drużyny.
    tak na marginesie: jakiej drużyny? Drużynę to dziś można było zobaczyć we Wrocławiu.

  11. Powrót do góry    #5140
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    tak na marginesie: jakiej drużyny? Drużynę to dziś można było zobaczyć we Wrocławiu.
    A tak, sorry. Faktycznie powinno być tak - ...czyj syn odpowiada za prowadzenie jednego dobrego zawodnika, jednego próbującego coś pojechać, dwóch starających się juniorów, gościa, który nawet nie powąchał toru, choć powinien i trzech pi*deuszy. Tak to powinienem napisać

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    atrock92 (11-09-2023), sviety (10-09-2023)

  13. Powrót do góry    #5141
    Początkujący Awatar btek998
    Dołączył
    02-09-2023
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dlaczego nikt w Bydgoszczy nie idzie po Klindta?

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi btek998 za jego przydatny post!

    Buszmen (11-09-2023)

  15. Powrót do góry    #5142
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez btek998 Zobacz posta
    Dlaczego nikt w Bydgoszczy nie idzie po Klindta?
    Chyba kwestia tej jego kontuzji. Poza tym poprzedni sezon chyba nie był najlepszy. Łącząc jedno z drugim pewnie rodzą się obawy o jego dyspozycję w kolejnym.
    Na S2 jednak bardzo dobrze się czuje. No to trzeba chyba Jurka w sumie zapytać czy ma go w swoim magicznym notesie, lub czy jest w grupie tych, którzy sami dzwonili
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #5143
    Początkujący Awatar btek998
    Dołączył
    02-09-2023
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chyba kwestia tej jego kontuzji. Poza tym poprzedni sezon chyba nie był najlepszy. Łącząc jedno z drugim pewnie rodzą się obawy o jego dyspozycję w kolejnym.
    Na S2 jednak bardzo dobrze się czuje. No to trzeba chyba Jurka w sumie zapytać czy ma go w swoim magicznym notesie, lub czy jest w grupie tych, którzy sami dzwonili
    No tak ale mimo wszystko w Bydgoszczy zawsze bardzo dobrze jeździł czy był w formie czy nie a kontuzja nie jest poważna

  17. Powrót do góry    #5144
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez btek998 Zobacz posta
    No tak ale mimo wszystko w Bydgoszczy zawsze bardzo dobrze jeździł czy był w formie czy nie a kontuzja nie jest poważna
    No co Ci mogę powiedzieć...my tutaj od dawna debatując wymienialiśmy m.in. Nicolaia jako zawodnika, którego warto rozważyć. Chociaż jeśli jest wybór między Klindtem, a Kaiem, postawiłbym na Niemca.
    A Kai też bardzo intensywnie dziękował kibicom na S2 za doping w sobotę, i sporo też udostępnił na Insta jak kibice wrzucali te podziękowania. Więc możliwe, że coś jest na rzeczy. Kai wydaje się bardziej uniwersalny no i 5 lat w wieku też robi różnicę jednak. Ale gdyby nie udało się z Kaiem, to owszem, Klindt to sensowna opcja.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #5145
    Początkujący Awatar btek998
    Dołączył
    02-09-2023
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No co Ci mogę powiedzieć...my tutaj od dawna debatując wymienialiśmy m.in. Nicolaia jako zawodnika, którego warto rozważyć. Chociaż jeśli jest wybór między Klindtem, a Kaiem, postawiłbym na Niemca.
    A Kai też bardzo intensywnie dziękował kibicom na S2 za doping w sobotę, i sporo też udostępnił na Insta jak kibice wrzucali te podziękowania. Więc możliwe, że coś jest na rzeczy. Kai wydaje się bardziej uniwersalny no i 5 lat w wieku też robi różnicę jednak. Ale gdyby nie udało się z Kaiem, to owszem, Klindt to sensowna opcja.
    W tym przypadku też chyba na Kaia bym postawił ale wiem że jest kuszony przez Rzeszów 5 lat niby tak ale u nas to samo jest grane między Olim a Matiasem Oli 30 lat Matias 25 i ludzie wolą Matiasa mimo że jest słabszym zawodnikiem

  19. Powrót do góry    #5146
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A Kai też bardzo intensywnie dziękował kibicom na S2 za doping w sobotę, i sporo też udostępnił na Insta jak kibice wrzucali te podziękowania. Więc możliwe, że coś jest na rzeczy.
    I niech to będzie zapowiedź lepszego jutra, z nim w składzie.

  20. Powrót do góry    #5147
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez btek998 Zobacz posta
    W tym przypadku też chyba na Kaia bym postawił ale wiem że jest kuszony przez Rzeszów 5 lat niby tak ale u nas to samo jest grane między Olim a Matiasem Oli 30 lat Matias 25 i ludzie wolą Matiasa mimo że jest słabszym zawodnikiem
    Nielsen się rozwija a Berntzon już lepszy nie będzie. Ja bym postawił na Duńczyka.

    Co do Klindta to faktycznie może być impas przez tą jego kontuzję. W każdym razie czas chyba rozstać się z Bjerre. Za niego Kai zdecydowanie.

  21. Powrót do góry    #5148
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Prezes Polonii zapewnia, że drużyna solidnie przygotowywała się do meczu. - Przed wyjazdem do Rybnika, wybraliśmy całą drużyną na na treningi do Częstochowy - zdradza. Wybrał się tam również Wiktor ze swoim teamem, zawodnicy dostali propozycję, by startować na jego silnikach. - Wiktor był z nami również w Rybniku i pomagał kolegom. Każdy mógł skorzystać z jego sprzętu, bardzo zaangażowani byli także jego mechanicy. Z tego co wiem, każdy jechał na swoim sprzęcie. Być może dlatego, że nie jest tak prosto przesiąść się na cudzy sprzęt. Poza silnikiem, jest jeszcze sprzęgło, inne ustawienia. Trzeba to dobrze wyczuć. Przed rewanżem będziemy jednak namawiać niektórych zawodników, by spróbowali takiego rozwiązania. Być może trzeba zaryzykować.
    Od środy zaczynamy intensywne treningi, by jak najlepiej przygotować się do walki.

  22. Powrót do góry    #5149
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Dorzucę swoje słowo o wczorajszym meczu.

    Wynik, pomimo braku Wiktora można uznać za przyzwoity.
    Przy dobrych wiatrach, wydaje się, że strata jest do odrobienia w rewanżu, ale jak wiemy liderzy ROWu mogą przejechać cały mecz w 4 (pomijając bieg młodzieżowy).

    Pomimo wszystko muszę obiektywnie stwierdzić, że zobaczyłem wczoraj kilku walczących Polonistów.
    Szczepaniak i Lyager dzielnie walczyli na całej szerokości toru i widziałem w ich jeździe zadziora. Nie odpuszczali i trzymali wynik.
    Poza Szczepaniakiem i Lyagerem bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie nasza młodzież.
    Po bezmyślnym ataku Tkocza miałem obawy czy się wogóle pozbierają.
    A oni nie tylko, że wystartowali w powtórce, to pięknie powalczyli o pełną pulę i dali drużynie kopa do walki.
    Brawa szczególnie dla Nowaka, że w powtórce nie spękał i pociągnął pod bandą, po pierwszą meczową trójkę w życiu.
    Szlauderbach w kratkę ale liczyłem na więcej, tym bardziej, że tracił pozycje.
    Kenio ze startu nawet ładnie się zabierał, ale po trasie żadnego błysku, tylko kreda i ciułanie punktów, których i tak nie dowiózł.

    Osobny akapit o Francuzie.
    Co się z tym gościem stało to ja nie wiem. Klapuje gaz w połowie prostej i wygląda na to, że jego głowa nie daje rady.
    Na szczęście w Rybniku wygrał wyraźnie jeden start i dowiózł trójkę do mety. Na pewno wynik lepszy niż jazda.

    Tak czy inaczej w niedzielę trzeba obowiązkowo stawić się na stadionie i dodać chłopakom otuchy gorącym dopingiem.
    Wygląda na to, że połowy z nich nie zobaczymy już więcej w naszych barwach.

  23. Powrót do góry    #5150
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Ja liczę, że w stosunku do meczu z Rybnikiem w przyszłym roku nie zobaczymy 86 % zawodników Polonii, a co można sobie pomarzyć.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    kitas (11-09-2023)

  25. Powrót do góry    #5151
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    na wątku rzeszowskim piszą cos ze Kai u nich w przypadku awansu
    pomidor

  26. Powrót do góry    #5152
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Wydaje się, że i Kaiowi i nam powinno zależeć na tej współpracy. Chyba sam ma świadomość, że czuję ten tor i może tu sporo punktów ucialac. Pytanie czy po ostatnim odejściu jest chemia z Jurkiem
    Polonia Bydgoszcz

  27. Powrót do góry    #5153
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    na wątku rzeszowskim piszą cos ze Kai u nich w przypadku awansu
    Rzeszów leży blisko Krosna, więc może tam wszyscy są tak dobrze poinformowani.

  28. Powrót do góry    #5154
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Obserwując wczorajsze ściganie tak się zastanawiam czy Polonia nie powinna się domagać, aby Kvech oraz Tkocz zostali wysłani na przymusowe badania psycho. Pachniało kalectwem i to mocno.
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  29. Powrót do góry    #5155
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Ja jestem pozytywnie nakręcony i nie mogę się doczekać niedzieli już.

    Szkoda tylko, że póki co bilety kiepsko schodzą wbrew temu co mówi Juras.

    Szkoda, że taka godzina. Mecz przy sztucznym świetle wypadł by bardziej okazałe.

    Byleby warunki pogodowe nie popsuły niczego, bo ma się zmienić pogoda przed weekendem.


    To jak Wiktor angażuje się jest bardzo budujące.

    Tak naprawdę cichym bohaterem jest Nowak.

    Zdobył 3 punkty, które dużo nam dały.
    Buszkiewicz z niego już nic nie będzie dobrego.

    Nowak zrobil tyle samo co on a ile on ma jazdy a ile Oli ...



    Wszyscy na Sportową w Niedzielę!

    Zapraszam do głośnego dopingu

  30. Powrót do góry    #5156
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Ja jestem pozytywnie nakręcony i nie mogę się doczekać niedzieli już.

    Szkoda tylko, że póki co bilety kiepsko schodzą wbrew temu co mówi Juras.

    Szkoda, że taka godzina. Mecz przy sztucznym świetle wypadł by bardziej okazałe.

    Byleby warunki pogodowe nie popsuły niczego, bo ma się zmienić pogoda przed weekendem.


    To jak Wiktor angażuje się jest bardzo budujące.

    Tak naprawdę cichym bohaterem jest Nowak.

    Zdobył 3 punkty, które dużo nam dały.
    Buszkiewicz z niego już nic nie będzie dobrego.

    Nowak zrobil tyle samo co on a ile on ma jazdy a ile Oli ...



    Wszyscy na Sportową w Niedzielę!

    Zapraszam do głośnego dopingu
    Jak mamy być uczciwi i obiektywni to Buszkiewicz cały 2 bieg blokował rywali a Nowak w tym czasie mógł uciekać, później w 4 biegu przed sama meta udany atak i 1 pkt. Nowakowi tez nie można nic zarzucić dwa dzwony i jechał dalej , widać odporny na ból chłopak, ale Buszkiewicz zrobił wczoraj tez to co powinien zrobić.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Johny za jego przydatny post!

    kitas (11-09-2023), never_mind (11-09-2023)

  32. Powrót do góry    #5157
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Nie mówię, że wypadł źle, ale jest to chłopak co już więcej niż max 4 pkt nie zrobi

  33. Powrót do góry    #5158
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Trochę szkoda tego zera Buszkiewicza. Myślałem, że choć punkt przywiezie. Pozostałe dwa wyścigi super a w biegu juniorskim pojechał jak profesor.

    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Nie mówię, że wypadł źle, ale jest to chłopak co już więcej niż max 4 pkt nie zrobi
    No trudno żeby wygrywał z kimś z czwórki: Wojdyło, Kvech, Zagar i Kurtz.

    On ma wozić punkty na juniorach więc ciężko jest zdobyć w ten sposób więcej jak 4-5 pkt.

  34. Powrót do góry    #5159
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Nowak miał dobre starty i gdyby nie dzwony wynik byłby okazały. Teraz powinien nie schodzić z toru w Bydzi. Mogą być z niego ludzie. Minusem jego i Buszkiewicza jest wzrost.

  35. Powrót do góry    #5160
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Nie mówię, że wypadł źle, ale jest to chłopak co już więcej niż max 4 pkt nie zrobi
    Kolega widzę oczekuje drugiego Przyjemskiego, jak nie przywozi po 10 pkt na mecz to nic z niego nie będzie

  36. Powrót do góry    #5161
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Od 20 latka, ktory jezdzi regularnie powinno się wymagać.

    Nie wymagam 10 punktów

  37. Powrót do góry    #5162
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Kolega widzę oczekuje drugiego Przyjemskiego, jak nie przywozi po 10 pkt na mecz to nic z niego nie będzie
    No bo nic z niego nie będzie. Ewentualnie "mechanik" u jakiegoś zawodnika.

  38. Powrót do góry    #5163
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Z jakiegoś powodu nikt inny go nie chciał

  39. Powrót do góry    #5164
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Zdaniem "kuluara" JSS zniknął z rynku transferowego. Wybrał Wilki Krosno. Czekam jeszcze na potwierdzenie tej informacji przez ich Fana, tak żeby mieć pewność.

  40. Powrót do góry    #5165
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach

    icon12.gif

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Zdaniem "kuluara" JSS zniknął z rynku transferowego. Wybrał Wilki Krosno. Czekam jeszcze na potwierdzenie tej informacji przez ich Fana, tak żeby mieć pewność.
    I nie tylko on zniknął z rynku. Ale to niech już sie potwierdzi w najbliższych tygodniach, żeby nie było ze głupoty opowiadam.

  41. Powrót do góry    #5166
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    I nie tylko on zniknął z rynku. Ale to niech już sie potwierdzi w najbliższych tygodniach, żeby nie było ze głupoty opowiadam.
    I tak opowiadasz, niestety rynek w żużlu jest tak ubogi, że czasami musisz coś trafić.

  42. Powrót do góry    #5167
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    I tak opowiadasz, niestety rynek w żużlu jest tak ubogi, że czasami musisz coś trafić.
    Ja wiem, że dla Polonii byłoby lepiej, żeby akurat w tym przypadku były to głupoty.

  43. Powrót do góry    #5168
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    "Kenneth Bjerre. Duńczyk żegna się z Polonią Bydgoszcz i robi wszystko, by nikt z kibiców nie żałował odejścia tego zawodnika. 39-latek po tak słabym sezonie może mieć gigantyczne problemy ze znalezieniem nowego pracodawcy w 1. LŻ. Aż trudno w to uwierzyć, ale żużlowiec, który jeszcze nie tak dawno uchodził za lidera Polonii, w Rybniku zdołał pokonać tylko... Kacpra Tkocza. Trzy punkty i tak zaciemniają jak słaby był to występ."

    Oby to była prawda.

  44. Powrót do góry    #5169
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Ja wiem, że dla Polonii byłoby lepiej, żeby akurat w tym przypadku były to głupoty.
    No teraz już nie masz wyjścia, musisz powiedzieć o kogo chodzi. Możesz nawet zakodować tą wiadomość, ale nie możesz jej zachować tylko dla siebie.

  45. Powrót do góry    #5170
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Ja wiem, że dla Polonii byłoby lepiej, żeby akurat w tym przypadku były to głupoty.
    Buczek i Kai blisko Polonii więc tutaj nie trafiłeś jeśli chodzi o Buczka

  46. Powrót do góry    #5171
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Buczek i Kai blisko Polonii więc tutaj nie trafiłeś jeśli chodzi o Buczka

    A czy ja coś pisałem o Buczkowskim??? Jesli chodzi o Huckenbecka to i Wilki i Bydgoszcz przegrały o niego walkę.

  47. Powrót do góry    #5172
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Buczek i Kai blisko Polonii więc tutaj nie trafiłeś jeśli chodzi o Buczka
    Ty to tak życzeniowo, czy na podstawie jakiejś wiedzy?

    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    A czy ja coś pisałem o Buczkowskim??? Jesli chodzi o Huckenbecka to i Wilki i Bydgoszcz przegrały o niego walkę.
    Już pisali, że jest w Rzeszowie, tylko niech najpierw awansują.

  48. Powrót do góry    #5173
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Ty to tak życzeniowo, czy na podstawie jakiejś wiedzy?
    Wielu zawodników już było dogadanych i blisko klubów a na koniec dochodziło do zwrotów akcji. Bedzie podpis pod prekontaktem, który zostanie zarejestrowany w PZM to bedzie sie można chwalic zawodnikiem.

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Ty to tak życzeniowo, czy na podstawie jakiejś wiedzy?



    Już pisali, że jest w Rzeszowie, tylko niech najpierw awansują.
    Awansują, spokojnie.

  49. Powrót do góry    #5174
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta

    Awansują, spokojnie.
    Dla Was to akurat nie najlepsze rozstrzygnięcie, pomijając już fakt, że Wilkom topornie idzie budowa składu na szybki powrót do e-ligi, krośnieńskie kokosy jakoś nie przekonują zawodników.

  50. Powrót do góry    #5175
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    W zeszłym roku chociaż przegraliśmy transfery z bogatym Falubazem, ale jak wytłumaczyć to, że Kai woli Rzeszów? Oczywiście jeśli to prawda. Jurek mistrz negocjacji jak syn taktyki w meczu.
    Polonia Bydgoszcz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •