Strona 110 z 158 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,906 do 4,950 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4906
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Wywiad z Jurkiem
    W sumie treści wiele nie ma, ale Jurek przyznaje tutaj, że rozmowy z zawodnikami trawają u niego krótko, na etacie są tylko 3 osoby (w tym KK), reszta na zleceniu (nie uważam, że jest się czym chwalić zatrudniając pracowników na śmieciówkach). Wspomnienia najlepszych kontraktów (Bjerre) czy meczu z Poznaniem o awans, w którym myli kto jeździł u nas, a kto w PSŻ, czy organizację kolacji po meczu.
    No i Jurek przyznaje, że sportowo cały czas idziemy w górę, bo była II liga i awans do I, 7,5,3 miejsce i teraz mamy drugie, a nawet jak odpadniemy z ROWem to i tak będziemy na 3cim. Więc wszystko jest okej
    Na pytanie o to jak promuje żużel w Bydgoszczy odpowiada, że to jest coś, co jest zaszczepiane z pokolenia na pokolenie, więc jak ktoś przyprowadzi dziecko, to ono później będzie na ten żużel chodzić. No marketing pełną gębą.

    Niestety, ale Jurka już chyba wiek pokonał, warto się zastanowić na poważnie nad sprzedażą klubu, bo skoro sporo spraw myli, to jednak chyba już czas...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #4907
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wywiad z Jurkiem
    ...meczu z Poznaniem o awans, w którym myli kto jeździł u nas, a kto w PSŻ...

    Niestety, ale Jurka już chyba wiek pokonał, warto się zastanowić na poważnie nad sprzedażą klubu, bo skoro sporo spraw myli, to jednak chyba już czas...
    Obawiam się, że masz rację. Przecież Jerzego Kanclerza żużlowa Bydgoszcz poznała przy okazji wygranych w Zgaduj Zgaduli Radia PiK. Pamiętał wszystko, a tu myli skład swojej drużyny w jej najbardziej pamiętnym meczu.

  3. Powrót do góry    #4908
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2019
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Mimo wszystko myślę, że to błąd redaktora, a nie Jurka.. Wiecie jacy teraz są "dziennikarze".

  4. Powrót do góry    #4909
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    - Nie wiem, czy po ewentualnym odejściu Wiktora będzie problem z frekwencją. Mam świadomość, że kibice się z nim mocno utożsamiają, że są wymagający, więc zapewne istnieje takie ryzyko. To nie oznacza jednak, że w klubie nie będzie wychowanków. Mamy długoterminowe kontrakty z Maksymilianem Pawełczakiem, Emilem Maroszkiem i Adamem Putkowskim. W marcu dwóch będzie zdawać egzamin na licencję. W nich jest potencjał, aczkolwiek na efekty trzeba jeszcze poczekać. Nadal zależy nam jednak na tym, żeby fundamentem byli wychowankowie. Ewentualne odejście Wiktora tego nie zmieni. Pamiętajmy też, że jesteśmy ciągle w grze. Sezon się nie skończył - mówi nam prezes Jerzy Kanclerz.
    - Jeśli chodzi o Nickiego, to zapewniam, że ani ja, ani moi synowie nie prowadziliśmy z nim rozmów. Niczego nie wykluczam, ale w tej chwili zwróciliśmy się w kierunku innych zawodników i to z nimi negocjujemy. Nawet w sobotę mam dwa spotkania. Nicki jest wielkim profesjonalistą, który ma charyzmę. Zawsze mu kibicowałem i ceniłem go za wolę walki, ale taki temat nie istnieje - podsumowuje Kanclerz.

    - Fakty są zupełnie inne. Z moich zapowiedzi spełniło się bardzo wiele. Klub spłacił zadłużenie, a obecnie jest stabilny finansowo. Każdy zawodnik potwierdzi, że faktury są opłacane praktycznie od razu. W Bydgoszczy pojawił się SEC i wróciliśmy do rozgrywania Kryterium Asów. Mamy bardzo dobrą frekwencję na meczach. Sportowo pomału idziemy do przodu. Nie cofnęliśmy się nawet pół kroku, bo klub z roku na rok notuje progres. Nasz stadion też wygląda coraz lepiej. Przybywa nam sponsorów. O tych wszystkich rzeczach mówiłem i udało się je zrealizować. Co do awansu, to faktycznie, do tej pory go nie było. Nawet jeśli nam się nie uda, to nie będę żałować tych słów. W życiu i sporcie trzeba mieć cele. Jeśli u działacza sportowego tego brakuje, to coś jest nie tak. Poza tym akurat Leszek Tillinger nie powinien udzielać mi rad o wydatkowaniu pieniędzy. Mógłbym go zapytać, jak sam to robił, kiedy na rundzie Grand Prix na dostawianej trybunie siedziało siedmiu kibiców - podsumowuje Kanclerz.

    Normalnie kraina mlekiem i miode plynaca.
    Ostatnio edytowane przez Scorpion ; 07-09-2023 o 10:21

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (09-09-2023)

  6. Powrót do góry    #4910
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wywiad z Jurkiem
    W sumie treści wiele nie ma, ale Jurek przyznaje tutaj, że rozmowy z zawodnikami trawają u niego krótko, na etacie są tylko 3 osoby (w tym KK), reszta na zleceniu (nie uważam, że jest się czym chwalić zatrudniając pracowników na śmieciówkach). Wspomnienia najlepszych kontraktów (Bjerre) czy meczu z Poznaniem o awans, w którym myli kto jeździł u nas, a kto w PSŻ, czy organizację kolacji po meczu.
    No i Jurek przyznaje, że sportowo cały czas idziemy w górę, bo była II liga i awans do I, 7,5,3 miejsce i teraz mamy drugie, a nawet jak odpadniemy z ROWem to i tak będziemy na 3cim. Więc wszystko jest okej
    Na pytanie o to jak promuje żużel w Bydgoszczy odpowiada, że to jest coś, co jest zaszczepiane z pokolenia na pokolenie, więc jak ktoś przyprowadzi dziecko, to ono później będzie na ten żużel chodzić. No marketing pełną gębą.

    Niestety, ale Jurka już chyba wiek pokonał, warto się zastanowić na poważnie nad sprzedażą klubu, bo skoro sporo spraw myli, to jednak chyba już czas...
    Według mnie machnął się redaktor i pomylił Francuzów. Jurek co jak co ale pamięć to ma.

  7. Powrót do góry    #4911
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Według mnie machnął się redaktor i pomylił Francuzów. Jurek co jak co ale pamięć to ma.
    Dlatego pomylił kwestię kolacji po awansie?
    Nie wykluczam błędu redaktora, ale Jurek też potrafi mylić fakty.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #4912
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dlatego pomylił kwestię kolacji po awansie?
    Nie wykluczam błędu redaktora, ale Jurek też potrafi mylić fakty.
    Ok, chodziło mi o Francuzów, bo sytuacji z kolacją zupełnie nie pamiętam więc zapewne masz rację.

  9. Powrót do góry    #4913
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    To co, Jurek już kompletuje skład na przyszły rok ( i dobrze) ale to chyba oznacza że o sprzedaży klubu nie ma mowy?

    wiadomo z kim sie ma spotkac w sobote? pewnie z kimś kto jedzie w SEC podejrzewam ze Kai i Berge ale pytam z ciekawosci moze ktos cos wie

  10. Powrót do góry    #4914
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Krawczyk zostaje w Ostrovie beka by była jakby Kanclerz jeszcze przekonał Przyjemskiego. Do tego Buczek,Berge,Huckenbeck.

  11. Powrót do góry    #4915
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Zastanawiam się, czysto teoretycznie, co się stanie, jak Polonia przejdzie Rybnik i trafi do finału.

    Czy wówczas Wiktor, zacznie rozważać taką możliwość, aby w pierwszym meczu finału pojechać i dać nam jeszcze iskrę nadziei na ew. awans.
    Wiadomo, że pierwszy mecz pojedziemy w Bydgoszczy, gdzie jest prawdziwym Dominatorem i wynik byłby sprawą otwartą.
    Przy odrobinie szczęścia moglibyśmy mecz wygrać i jechać do Zielonej nie tylko na wycieczkę.

    Zastanawiam się, czy On w ogóle bierze pod uwagę taki scenariusz, czy klamka zapadła i Lublin jest już klepnięty na amen.

  12. Powrót do góry    #4916
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    A jak zanotuje upadek w tym meczu i pogorszy swój stan ? Finał będzie na żyletki

  13. Powrót do góry    #4917
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Krawczyk zostaje w Ostrovie beka by była jakby Kanclerz jeszcze przekonał Przyjemskiego. Do tego Buczek,Berge,Huckenbeck.
    Ciekawe czy o Krawczyku też będą wszyscy pisać, że ma już 19 lat i czas najwyższy skończyć z I ligą, bo marnuje swój talent i potencjał?
    Brawa dla Krawczyka, widać, że ma chłopak trochę oleju w głowie.

  14. Powrót do góry    #4918
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Gollob jechał że złamanym obojczykiem tydzień po


    Wiktor to Polonista z krwi i kości

    Nie ma opcji, że ma podpisany kontrakt z Motorem kiedy jeszcze Polonia walczy.

    Może mieć podpisane porozumienie, że jak Polonia nie awansuje to wtedy przechodzi do nich.

  15. Powrót do góry    #4919
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    A jak zanotuje upadek w tym meczu i pogorszy swój stan ? Finał będzie na żyletki
    Tak jak napisałem, są to rozważania czysto teoretyczne.
    Musiałby mieć zgodę lekarza i być po badaniach.
    Ale trzeba pamiętać, że żużlowcy to faceci z innej gliny i każdy wie, o czym mówię.

    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Gollob jechał że złamanym obojczykiem tydzień po


    Wiktor to Polonista z krwi i kości

    Nie ma opcji, że ma podpisany kontrakt z Motorem kiedy jeszcze Polonia walczy.

    Może mieć podpisane porozumienie, że jak Polonia nie awansuje to wtedy przechodzi do nich.
    Ja też wierzę, że Wiktor ma Polonię w sercu i może kiedyś do niej wróci. Oby

  16. Powrót do góry    #4920
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Jeśli sobotnie spotkania Kanclerza związane są z zawodnikami SEC to wychodzi na to,że chodzi pewnie o Huckenbecka i Berge,który być może wbrew medialnym doniesieniom nie jest jeszcze w 100% dogadany. No chyba,że Prezes wyciągnie asa z rękawa i szykuje jakiś wielki powrót Lindbeacka

    Wiktor mógłby napisać, że zakończył już sezon ale skoro mowa jest o odpuszczeniu półfinałów to widocznie tli się jeszcze jakaś iskierka nadziei że na ew. finał może wrócić. Zresztą tę jego kontuzję to każdy już nazywa na swój sposób. Wczoraj klub wydał oficjalny komunikat o "obrzęku szpika obrotnika i trzonu C2" a Interia pisze po prostu o pękniętym kręgosłupie. Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się,że to raczej nie jest to samo?

    Na koniec wielki szacunek dla Wiktora za udostępnienie sprzętu na mecz. Teraz tylko mądrze to spożytkować, bo nie każdy potrafi latać na pożyczonym motocyklu. Ja bym pomyślał o Basso, bo oglądając jego jazdę, sprawia wrażenie jakby chciał wydusić ze swojego sprzętu więcej niż może, ew. jeszcze Szlauderbach ale to już na torze w Bydgoszczy, bo na wyjazdach raczej nieźle mu idzie.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 07-09-2023 o 13:18
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  17. Powrót do góry    #4921
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Ha podobne mam obserwacje co do Basso.

    Dać mu dobry sprzęt i chłopak robi 10 punktów co mecz.

    Do tego gość widać, że dobrze się czuje u nas, uśmiechał się i cieszył pod młynem po ostatnim meczu.

    Bellego, Bjerre i chyba Buszkiewicz miny mieli jakby na stype przyszli.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tuurystaaa za jego przydatny post!

    kitas (07-09-2023)

  19. Powrót do góry    #4922
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Tak jak to było do przewidzenia:
    Awizowany skład Polonii na mecz w Rybniku:

    1. Kenneth Bjerre
    2. David Bellego
    3. Szymon Szlauderbach
    4. Mateusz Szczepaniak
    5. Andreas Lyager
    6. Olivier Buszkiewicz
    7. Bartosz Nowak
    8.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (09-09-2023)

  21. Powrót do góry    #4923
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Gollob jechał że złamanym obojczykiem tydzień po


    Wiktor to Polonista z krwi i kości

    Nie ma opcji, że ma podpisany kontrakt z Motorem kiedy jeszcze Polonia walczy.

    Może mieć podpisane porozumienie, że jak Polonia nie awansuje to wtedy przechodzi do nich.
    Bo kiedyś to było... czasy się nieco zmieniły i jednak lepiej jak zawodnik jedzie zdrowy niż połamany. Widzieliśmy rok temu jak wyglądał kontuzjowany Wiktor wsadzony na siłę na motor.

    Cytat Zamieszczone przez tuurystaaa Zobacz posta
    Ha podobne mam obserwacje co do Basso.

    Dać mu dobry sprzęt i chłopak robi 10 punktów co mecz.

    Do tego gość widać, że dobrze się czuje u nas, uśmiechał się i cieszył pod młynem po ostatnim meczu.

    Bellego, Bjerre i chyba Buszkiewicz miny mieli jakby na stype przyszli.
    Też liczę, że Basso dostanie ten sprzęt pod tyłek i zrobi dobry wynik. Mam nadzieję, że nie będą ratować punktówki Bellego.
    Gdyby Ben pojechał dobrze na sprzęcie Wiktora to dałby argument do przemyślenia jego kontraktu na kolejny rok.
    I powtórzę się. Lepiej by było mieć skład z dwoma polskimi seniorami, aby mieć większe pole manewru z U24, niż skazywać się na Jasińskiego. Nie wyklucza go to oczywiście, ale mając możliwość zatrzymać Basso w składzie można go spokojnie wstawać za takiego Jasińskiego.

    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Jeśli sobotnie spotkania Kanclerza związane są z zawodnikami SEC to wychodzi na to,że chodzi pewnie o Huckenbecka i Berge,który być może wbrew medialnym doniesieniom nie jest jeszcze w 100% dogadany. No chyba,że Prezes wyciągnie asa z rękawa i szykuje jakiś wielki powrót Lindbeacka

    Wiktor mógłby napisać, że zakończył już sezon ale skoro mowa jest o odpuszczeniu półfinałów to widocznie tli się jeszcze jakaś iskierka nadziei że na ew. finał może wrócić. Zresztą tę jego kontuzję to każdy już nazywa na swój sposób. Wczoraj klub wydał oficjalny komunikat o "obrzęku szpika obrotnika i trzonu C2" a Interia pisze po prostu o pękniętym kręgosłupie. Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się,że to raczej nie jest to samo?

    Na koniec wielki szacunek dla Wiktora za udostępnienie sprzętu na mecz. Teraz tylko mądrze to spożytkować, bo nie każdy potrafi latać na pożyczonym motocyklu. Ja bym pomyślał o Basso, bo oglądając jego jazdę, sprawia wrażenie jakby chciał wydusić ze swojego sprzętu więcej niż może, ew. jeszcze Szlauderbach ale to już na torze w Bydgoszczy, bo na wyjazdach raczej nieźle mu idzie.
    Z zawodników z SEC, z którymi Jurek ma jeszcze o czym rozmawiać to jest Berge, Kai, Lyager i z rezerwowych Łobodziński. Reszta jest poza zasięgiem lub dogadana. Lub jedno i drugie

    Myślę, że info od Wiktora jest bardziej sensowne niż wymysły Ostafy czy jego przydupasów co do zdrowia tegoż zawodnika.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #4924
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Widać że Jurek już odpuścił awans. By były jaja jakby zawodnikom wyszły mecze życia.
    Swoją drogą kiedyś sporo zawodników jeździło że stabilizatorami na karku. Może by pomogło, ale to już gdybologia 'co by było'.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    kitas (07-09-2023)

  24. Powrót do góry    #4925
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Liczyłem, że ściągną jakiegoś juniora na szybko. Z drugiej strony Winkler czy Tkocz też nie porywają i jest szansa, że Buszkiewicz ich przywiezie...
    Polonia Bydgoszcz

  25. Powrót do góry    #4926
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2017
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 21 w 15 postach
    Prawdopodbnie wystąpi inny junior za Nowaka

  26. Powrót do góry    #4927
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Krawczyk zostaje w Ostrovie beka by była jakby Kanclerz jeszcze przekonał Przyjemskiego. Do tego Buczek,Berge,Huckenbeck.
    Wiktor już podpisał kontrakt gdzie indziej.

    QUOTE=maxio212;2332366]Prawdopodbnie wystąpi inny junior za Nowaka[/QUOTE]

    Też to słyszałem.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 07-09-2023 o 15:24

  27. Powrót do góry    #4928
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Ja tam liczę (łudzę się), że zostanie. Jeśli ma zarobić więcej w 1 lidze plus mniejsze ryzyko kontuzji to wystarczy mu Szwecja, juniorskie rozgrywki międzynarodowe i krajowe żeby się rozwijać. Jeśli by tak się stało to w przyszłym roku zmontować pakę na awans i od 2025 eliga z Wiktorem w składzie.

  28. Powrót do góry    #4929
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Ciekawe czy o Krawczyku też będą wszyscy pisać, że ma już 19 lat i czas najwyższy skończyć z I ligą, bo marnuje swój talent i potencjał?
    Brawa dla Krawczyka, widać, że ma chłopak trochę oleju w głowie.
    Jeśli ma możliwość przejść do ELigi i jej nie wykorzystuje to oczywiście, że marnuje czas.
    Jaki ma olej w głowie? Że zostaje w Ostrowie? Zamiast robić krok do przodu zdecydował się zostać w miejscu. Jemu zostały 2 lata juniorki, z czego minimum 1 spędzi w I lidze. Za rok pewnie i tak będą na niego chętni z ELigi (jeśli będzie miał sensowny sezon), co nie zmienia faktu, że będzie miał tylko rok na otrzaskanie się z ELigą i potem nastąpi "pożegnanie z rajem" i powrót do I ligi. Bo może się nawet na U24 nie załapać.
    Więc potwierdzam - chłopak marnuje potencjał. Oczywiście są zawodnicy, którym pasuje jazda w I lidze i spokojniejsze życie. I nic w tym złego. Tyle, żeby potem nie było gadania, że "tak się zapowiadał i czemu nie wyszło" itp. Bo wygląda na to, że w wieku 19 lat Kuba już się nastawił na bycie zawodnikiem pokroju Jamroga.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (07-09-2023)

  30. Powrót do góry    #4930
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Wiktor już podpisał kontrakt gdzie indziej.

    QUOTE=maxio212;2332366]Prawdopodbnie wystąpi inny junior za Nowaka
    Też to słyszałem.[/QUOTE]

    Wiktor w Motorze, wybrany nawet garaż już ma.

    Co do juniora - tylko trzy opcje są. Panicz, Stojanowski, Przanowski.

  31. Powrót do góry    #4931
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2023
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Chyba nici z jakiekolwiek wypożyczenia, na PS właśnie napisali, że jedzie Nowak. To by było na tyle...

  32. Powrót do góry    #4932
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Do momentu jak z Ostrowa mieli odejść juniorzy, rozumiałem postawę Wiktora ale odkad Szostak i Krawczyk podpisali z ostrowem pokazali ze można , mimo ze są starsi, być zdolnym juniorem i jeździć w 1 lidze. Woźniak tez tu siedział do 22 roku życia i to w czasach gdy klub nie płacił. Jeden plus ze zapowiedzieli z teamem to wcześniej ze odejdą, ale jednak straci w moich oczach (wiadomo ze nie obchodzi go to co pomyśli garstka takich jak ja)

  33. Powrót do góry    #4933
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Do momentu jak z Ostrowa mieli odejść juniorzy, rozumiałem postawę Wiktora ale odkad Szostak i Krawczyk podpisali z ostrowem pokazali ze można , mimo ze są starsi, być zdolnym juniorem i jeździć w 1 lidze. Woźniak tez tu siedział do 22 roku życia i to w czasach gdy klub nie płacił. Jeden plus ze zapowiedzieli z teamem to wcześniej ze odejdą, ale jednak straci w moich oczach (wiadomo ze nie obchodzi go to co pomyśli garstka takich jak ja)
    I zaraz Szostak czy Krawczyk będą kończyć juniora, bez większych osiągnięć i jedynie U24 uratuje ich od pójścia do II ligi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #4934
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    Przecież te Szostaki Krawczyki to nie jest nawet 5% poziomu Wiktora serio Wiktor straci w Twoich oczach bo idzie do eligi? żartujesz czy to eksperyment społeczny? xD

  35. Powrót do góry    #4935
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Do momentu jak z Ostrowa mieli odejść juniorzy, rozumiałem postawę Wiktora ale odkad Szostak i Krawczyk podpisali z ostrowem pokazali ze można , mimo ze są starsi, być zdolnym juniorem i jeździć w 1 lidze. Woźniak tez tu siedział do 22 roku życia i to w czasach gdy klub nie płacił. Jeden plus ze zapowiedzieli z teamem to wcześniej ze odejdą, ale jednak straci w moich oczach (wiadomo ze nie obchodzi go to co pomyśli garstka takich jak ja)
    Wiktor drugi rok rozjezdza ligę. Kiedy Krawczyk i Szostak tak mieli?

  36. Powrót do góry    #4936
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    haha Johny jaka żałoba i denial xd
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    mcp (07-09-2023)

  38. Powrót do góry    #4937
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Rozumiem, że bardzo boli, że taki talent odchodzi, ale bądźmy poważni, z niektórych postów to już bije taka desperacja żeby tylko został, że robi się niesmacznie. Zrobił dla Polonii dużo, w dużej mierze to dzięki niemu wróciła moda na żużel w Bydgoszczy, ale zobowiązań żadnych wobec klubu nie ma i niech się idzie bawić z dużymi chłopcami, bo szkoda tego talentu na wożenie średniaków w I lidze. Szkoda tylko, że do sasinów idzie, ale dobrze, że będzie przy Zmarzliku.

  39. Powrót do góry    #4938
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Szkoda, że do Lublina bo jednak kawałek drogi jest, ale jeżeli ułoży się dobrze kalendarz to już wyskoczyć do Grudziądza na mecz GKM - Motor, czemu nie.

    Prezes ROW-u Rybnik spotkał się z menadżerem Noricka Bloedorna. Panowie osiągnęli porozumienie w sprawie rocznego kontraktu. Niewykluczone, że finalnie dojdzie do podpisania 2-letniej umowy. 19-letni Niemiec, to jedno z najbardziej gorących nazwisk na transferowym rynku. Teraz miał oferty prawie z wszystkich klubów 1. Ligi. Postawił na 12-krotnego mistrza Polski.

    Temat lekko dotyczący Polonii, natomiast przyjmując, że uda nam się zakontraktować Kaia (lub innej polskiej drużynie) to biorąc pod uwagę wymogi dla niemieckiego klubu, słabo to wygląda dla Landshut na przyszły sezon.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (09-09-2023)

  41. Powrót do góry    #4939
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Niech od razu oddadzą miejsce w lidze Poznaniowi.

    Przynajmniej nie będzie pogromów do 20.

  42. Powrót do góry    #4940
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Sławek tajemniczo rzucił komentarz, że pieniądze lubią ciszę. Można tylko zgadywać co to znaczy, ale może zgarną jakiegoś mocniejszego ze spadów z ELigi...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #4941
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Sławek tajemniczo rzucił komentarz, że pieniądze lubią ciszę. Można tylko zgadywać co to znaczy, ale może zgarną jakiegoś mocniejszego ze spadów z ELigi...
    Możliwe, ale ciężko Niemców znaleźć na rynku, chyba, że zgarną jakieś "armaty".

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (09-09-2023)

  45. Powrót do góry    #4942
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Możliwe, ale ciężko Niemców znaleźć na rynku, chyba, że zgarną jakieś "armaty".
    Wezmą Woelberta i może Smoła jeszcze pojeździ. Jak nie to Hilebrand. Większym problemem wg mnie będzie dla nich odejście Blodeorn, bo o niemieckiego juniora będzie im trudno. Bachuber coś tam jeszcze jedzie, ale drugiego już chyba im zabraknie?
    Ale to tylko dywagacje. Niech Jurek klepnie tę trójkę, o której się mówi i już będzie jakiś start z budową składu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #4943
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Jurek wytacza te same działa co każdego roku
    – W mediach pojawiają się różne nazwiska. Zawodnicy sami też dzwonią i badają rynek. Możliwości jest sporo, a żużlowcy sami są zainteresowani jazdą w Bydgoszczy. Opinia jest taka, że w ciągu dwóch dni faktura z meczu jest na koncie i to przyciąga zawodników.

    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #4944
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Jeszcze magiczny notes z 10-12 nazwiskami

    Ten junior to Stojanowski?
    Polonia Bydgoszcz

  48. Powrót do góry    #4945
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    975
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 128 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Ciekawe czy o Krawczyku też będą wszyscy pisać, że ma już 19 lat i czas najwyższy skończyć z I ligą, bo marnuje swój talent i potencjał?
    Brawa dla Krawczyka, widać, że ma chłopak trochę oleju w głowie.
    Krawczyk bez powodu nie zostaje w Ostrowie, czy to słuszna decyzja, wyjdzie w praniu. Jak u Was przy juniorze robiącym po 12-15pkt. na mecz, nie potrafią skleić składu na awans, to nie ma co się dziwić młodemu, że zwija interes.

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Spes za jego przydatny post!

    Mihalo (08-09-2023), kitas (08-09-2023), mcp (08-09-2023)

  50. Powrót do góry    #4946
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    "Klub z Bawarii ma ograniczone pole manewru na transferowej giełdzie z powodu regulaminu rozgrywek. W składzie zespołu z Landshut musi być co najmniej dwóch niemieckich seniorów, a także dwóch młodzieżowców (nie ma długiej listy zawodników z niemiecką licencją na miarę I ligi). Bloedorn odchodzi do ROW-u, a Kaia Huckenbecka kusi Jerzy Kanclerz, prezes Abramczyk Polonii. Do Bydgoszczy ma przenieść się Dimitri Berge, choć Francuz - z uwagi na narodowość - jest do zastąpienia. Huckenbeck i Bloedorn już nie."

    Trzeba obserwować z kim Jerzy będzie rozmawiał w sobotę, chociaż stawiam na Madsena, który może mieć dość atmosfery we Włókniarzu i będzie szukał nowych wyzwań, bo Kuberę będzie raczej trudno przekonać do transferu.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (09-09-2023)

  52. Powrót do góry    #4947
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Każdy byle nie Madsen, zepsuje tylko atmosferę w drużynie

  53. Powrót do góry    #4948
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Każdy byle nie Madsen, zepsuje tylko atmosferę w drużynie
    Współczuję obecnemu i przyszłemu właścicielowi klubu. Kibice żądają najlepszych zawodników sportowo, ale tylko ze zbioru tych, którzy im pasują.
    Mamy już całkiem pokaźną listę takich, którzy nie są w zbiorze "pasującym" kibicom.

  54. Powrót do góry    #4949
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Tak, Madsen ucieknie z Włókniarza do I ligi
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  55. Powrót do góry    #4950
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Tak, Madsen ucieknie z Włókniarza do I ligi
    A co jest bardziej prawodopodobne: Madsen w Polonii w 2024 roku, czy Kanclerz przyznający się do błędu (żadnego konkretnego)?

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (09-09-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •