Strona 21 z 158 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 945 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #901
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No jak na moje Robak to nie był jakiś gwiazdor, za juniora jakiś tam potencjał miał, ale z tego jak go zapamiętałem z toru to strasznie kaleczył. On na treningach lubił popajacować, zdarzało się, że więcej świrował na jednym kole niż faktycznie ćwiczył kółka czy starty. O dziwo najlepsza jego jazda (w moich oczach) zaczęła się jak przeszedł na seniora. Kontuzje faktycznie go zniszczyły i musiał odejść od żużla.
    Niemniej w pobliżu nadal jest obecny. Teraz nie zwróciłem uwagi, ale w poprzednich latach logo jego knajpy (PizzaMario) pojawiało się na obszyciach motocykli, stawiał pizzę na jakieś okazje drużynie. Teraz na meczu też był, bo kamery go chwyciły jak siedział na trybunach.
    a Curyło, OAG i Adamczak woza pizze
    pomidor

  2. Powrót do góry    #902
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Adamczak chyba za granice już wyjechał, ale pracował u Robackiego to prawda. Oskar Gollob chyba w uber eats, a Curylo to nie wiem.

  3. Powrót do góry    #903
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    a Curyło, OAG i Adamczak woza pizze
    Czyli dalej jeżdżą W sumie spoko, że Robak daje chociaż jakkolwiek zarobić na siebie tym chłopakom. Każdy z nich miał szansę zrobić jakąś karierę w żużlu, a skończyli na dostawie pizzy...smutny upadek.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #904
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Ja Robackiego wspominam bardzo pozytywnie. Taki trochę niespełniony junior, i typowy rzemieślnik jako senior. Swoje punkty zawsze przywiózł. Pamiętam jak w MMPPK w Rybniku 2001 roku "machnął" 18 punktów i praktycznie w pojedynkę wywalczył dla Polonii brązowy medal. W 2004 wcielił się w rolę krajowego lidera, z której wywiązał się bardzo przyzwoicie. O ile się nie mylę to pod koniec sezonu był już mocno sponiewierany zdrowotnie. Miał jakieś problemy z przepukliną i nawet sprowadzili dla niego jakąś specjalną uprząż, która średnio się sprawdzała.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    rogal1979 (13-04-2023)

  6. Powrót do góry    #905
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie jestem Polakiem. A byłem w większej ilości krajów niż twoje IQ. Prawda boli ? No ale takie są fakty pod warunkiem , że się czuje żużel. Dzepetto na trasie to jest poziom Denisa Zielinskiego. Zabierz mu te fury od RK , wagę 39 kg , Malaka i to będzie wtedy koleś na levelu Sadurskiego. Jeździecko to jest antytalent.
    trudno sie nie zgodzic. jeszcze przed zdaniem licencji jak trenowal przy s2, to wygladal lepiej niż tkai Jagła, ktory jezdzil na zuzlu juz kilka lat. ale chlopak cofnal sie w rozwoju. przykro się patrzy jak kaleczy i unika kontaktu. jezdzi na patencie, juz nawet przestal wygrywac starty, nie sklada sie w łuk z innymi, tylko hamuje i przycina do kredy.
    niech jezdzi, ale nie nakręcajmy się. jeszcze nic wielkiego nie pokazał

    tymczasem Maks nam błyszczy
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...ign=newswidget

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Z Twojego opisu i moich przemyśleń wynika ze Polonia 2023 jest lepsza od 2022. Bo jest. Niestety nie wiele. Lyager,Bellego,Szluderbach > Zagar,Miedziak,Michaiłow. Na te chwile to zdecydowanie za mało na Falubaz ale to dopiero początek sezonu
    najbardziej zawiodłem się na Lyagerze. Bellego mial trudne pola w 1 fazie, mocne biegi. potem się ogarnął, i jakoś jestem o niego spokojny. Niestety Lyager wygląda na ten moment fatalnie. zawsze jezdził w kratkę i do miana lidera tylko aspirował, 2 linia to maks dla niego na ten moment. Jednak liczyłem, ze chlopak sie rozwinął trochę, a wygląda na zwiniętego.
    ze szlauderbacha nic chyba nie będzie, choc jest dość wczesnie na wyroki. Nie pokonał nikogo sensownego, wygląda na powtorke z ubiegłego sezonu, U24 bedzie naszą słabą stroną.
    Na plus Jeleń - brawo.
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 11-04-2023 o 12:11
    pomidor

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (15-04-2023)

  8. Powrót do góry    #906
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    U Robaka pracował też Maciej Głód. Teraz chyba jeździ na taryfie.

  9. Powrót do góry    #907
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    najbardziej zawiodłem się na Lyagerze. Bellego mial trudne pola w 1 fazie, mocne biegi. potem się ogarnął, i jakoś jestem o niego spokojny. Niestety Lyager wygląda na ten moment fatalnie. zawsze jezdził w kratkę i do miana lidera tylko aspirował, 2 linia to maks dla niego na ten moment. Jednak liczyłem, ze chlopak sie rozwinął trochę, a wygląda na zwiniętego.
    ze szlauderbacha nic chyba nie będzie, choc jest dość wczesnie na wyroki. Nie pokonał nikogo sensownego, wygląda na powtorke z ubiegłego sezonu, U24 bedzie naszą słabą stroną.
    Na plus Jeleń - brawo.
    Po zeszłym sezonie ja sobie dużo obiecuję po Lyagerze, ale faktycznie po pierwszym meczu moje oczekiwania nieco muszę zrewidować. To nie był Andreas z większości zeszłego sezonu, gdzie był błyskotliwy i przede wszystkim skuteczny. To był taki Lyager z 2021 roku. Chimeryczny, robiący na torze dużo wiatru, ale bez spodziewanych efektów. Trzeba jednak wziąć poprawkę, że tor też nie był za bardzo "bydgoski", do tego to początek sezonu, więc jeszcze nie ma co bić na alarm. Jeżeli po 4 kolejce dalej będzie tak jeździł to chyba będzie czas, żeby Basso pokazał swoje umiejętności. Co do Szymona, to moim zdanie dużo za wcześnie, żeby go oceniać. Na torze o wiele lepszy od Olega, tylko żeby jeszcze za tym szły punkty. Tu jednak zachowuję spokój i liczę, że kilka treningów i dopasuje się do toru.

  10. Powrót do góry    #908
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Po zeszłym sezonie ja sobie dużo obiecuję po Lyagerze, ale faktycznie po pierwszym meczu moje oczekiwania nieco muszę zrewidować. To nie był Andreas z większości zeszłego sezonu, gdzie był błyskotliwy i przede wszystkim skuteczny. To był taki Lyager z 2021 roku. Chimeryczny, robiący na torze dużo wiatru, ale bez spodziewanych efektów. Trzeba jednak wziąć poprawkę, że tor też nie był za bardzo "bydgoski", do tego to początek sezonu, więc jeszcze nie ma co bić na alarm. Jeżeli po 4 kolejce dalej będzie tak jeździł to chyba będzie czas, żeby Basso pokazał swoje umiejętności. Co do Szymona, to moim zdanie dużo za wcześnie, żeby go oceniać. Na torze o wiele lepszy od Olega, tylko żeby jeszcze za tym szły punkty. Tu jednak zachowuję spokój i liczę, że kilka treningów i dopasuje się do toru.
    No jeśli dobrze kojarzę, to Lyager rok temu miał mocną pierwszą część sezonu, a potem słabł. Ja nie wiem za bardzo, czemu ludzie tak po nim płakali i uważali, że trzeba go było zostawić na lidera jak odchodził. To jest zawodnik chimeryczny, który zrobi albo 2 albo 12 punktów i nigdy nie wiadomo, gdzie, kiedy i jak pojedzie. Robi dużo wiatru po całej szerokości toru, ale jak często są z tego rezultaty na plus, a jak często na minus? Bo też kilka razy wyciął przez to orła, czy stracił po prostu pozycje. Chyba nawet potrafili sobie przez to z Wadimem przeszkadzać na torze.
    No, ale jest, więc niech jeździ. Jak nie będzie szło - wstawiać Basso. Ten jeszcze jest rozwojowy. Andreas niestety mam wrażenie już stanął w miejscu. Na I ligę się nadaje, ale nie na lidera, nie na zawodnika, który pomoże w awansie. Takie mam co do niego wrażenie.
    A co to jest bydgoski tor? Za Jurka nie ma w Bydgoszczy niestety dobrego toru, takiego który pomaga naszym. Rok temu był taki ze dwa razy, ale to pogoda i deszcze go zrobiły (jeśli dobrze kojarzę to na Gdańsk i na Gniezno), a tak poza tym, to rywale czytają go jak otwartą księgę. Jeszcze tylko brakuje, żeby Jurek wrócił do swojej wizji toru "dla emocji i mijanek", czyli jednak ścieżka pod bandą, którą rywale szybko znajdą, a że nasi mają zwykle słabsze starty od rywali, to zostaną tam zamknięci i będzie problem.
    Dobrze, że jeden Bjerre u nas jest uniwersalny i umie jeździć po kredzie wyprzedzać, bo niestety z Bellego i Lyagerem mam pewne obawy, które wyrażałem przed sezonem. Zobaczymy jak sobie chłopaki poradzą na wyjeździe w Landshut.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #909
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2016
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    a jak tam nasz młody Duńczyk ?
    Chyba musiał odreagować na Craig Cook brak występu w meczu w Bydgoszczy

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...oczach-kibicow

  12. Powrót do góry    #910
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A co to jest bydgoski tor? Za Jurka nie ma w Bydgoszczy niestety dobrego toru, takiego który pomaga naszym. Rok temu był taki ze dwa razy, ale to pogoda i deszcze go zrobiły (jeśli dobrze kojarzę to na Gdańsk i na Gniezno), a tak poza tym, to rywale czytają go jak otwartą księgę. Jeszcze tylko brakuje, żeby Jurek wrócił do swojej wizji toru "dla emocji i mijanek", czyli jednak ścieżka pod bandą, którą rywale szybko znajdą, a że nasi mają zwykle słabsze starty od rywali, to zostaną tam zamknięci i będzie problem.
    Dobrze, że jeden Bjerre u nas jest uniwersalny i umie jeździć po kredzie wyprzedzać, bo niestety z Bellego i Lyagerem mam pewne obawy, które wyrażałem przed sezonem. Zobaczymy jak sobie chłopaki poradzą na wyjeździe w Landshut.
    Pisząc "bydgoski tor" mam na myśli taki, na którym czasy wyścigów są o przynajmniej 1,5 - 2 sekundy lepsze. Teraz przez ten deszcz i folie tor był totalnie ubity, do tego jego charakterystyka pod folią też na pewno była nieco inna niż zwykle. Zobaczymy jak oni będą jeździć na torze, na którym będą normalnie trenować przed meczem i w miarę powtarzalny tor uda się przygotować na mecz.

  13. Powrót do góry    #911
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Pisząc "bydgoski tor" mam na myśli taki, na którym czasy wyścigów są o przynajmniej 1,5 - 2 sekundy lepsze. Teraz przez ten deszcz i folie tor był totalnie ubity, do tego jego charakterystyka pod folią też na pewno była nieco inna niż zwykle. Zobaczymy jak oni będą jeździć na torze, na którym będą normalnie trenować przed meczem i w miarę powtarzalny tor uda się przygotować na mecz.
    No dobry bydgoski tor jaki pamiętam to miał czasy pokroju 61 czy 62s, a nie 67
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #912
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No dobry bydgoski tor jaki pamiętam to miał czasy pokroju 61 czy 62s, a nie 67
    Przez grzeczność to nawet nie wspomniałem o tych czasach, żeby nie robić przykrości osobom odpowiedzialnym dziś za przygotowanie toru

  15. Powrót do góry    #913
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Przecież przy czasach 60 sek. tor musi bardziej trzymać. Który sędzia/komisarz/kierownik drużyny gości teraz na to pozwoli?

  16. Powrót do góry    #914
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Tak trochę z innej beczki. W zasadzie jesteśmy już po pierwszej kolejce nowego sezonu, a sponsora całej ligi jak nie było, tak nie ma. Swego czasu czytałem jak Fiałkowski zapewniał, że I liga to taki produkt, że chętni do sposnorowania rozgrywek walą drzwiami i oknami, ale póki co owoców ich poszukiwań nie widać.

  17. Powrót do góry    #915
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Jeżeli prawdą jest to, co pisze PS, to już za chwilę I liga może być jeszcze ciekawsza. Podobno Ostrów dogadał się z Rusko i wypożyczy Gustsa z Wrocławia. Z nim, zdrowym Musielakiem i Paloovara mogą konkretnie namieszać.

  18. Powrót do góry    #916
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Tak trochę z innej beczki. W zasadzie jesteśmy już po pierwszej kolejce nowego sezonu, a sponsora całej ligi jak nie było, tak nie ma. Swego czasu czytałem jak Fiałkowski zapewniał, że I liga to taki produkt, że chętni do sposnorowania rozgrywek walą drzwiami i oknami, ale póki co owoców ich poszukiwań nie widać.
    Co do sponsorów, to zmarł dziś Roman Abramczyk.

  19. Powrót do góry    #917
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Michailow w Enea Polonia Piła
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 12-04-2023 o 18:50

  20. Powrót do góry    #918
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,763
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Mnie bardziej zastanawia dlaczego nie potrafimy przekonać Enei do sponsoringu tym bardziej, że są już sponsorem koszykówki czy byli sponsorem głównym KA.

    Mam też wrażenie, że sponsorami idziemy na ilość a nie jakość.
    Polonia Bydgoszcz

  21. Powrót do góry    #919
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Mnie bardziej zastanawia dlaczego nie potrafimy przekonać Enei do sponsoringu tym bardziej, że są już sponsorem koszykówki czy byli sponsorem głównym KA.

    Mam też wrażenie, że sponsorami idziemy na ilość a nie jakość.
    Słusznie, uderzajcie do CPK, nowy port będzie potrzebował reklamy wieloźródłowej.
    Albo może Fabryka Samochodów Izera? Związki z motoryzacją oczywiste...

  22. Powrót do góry    #920
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Mnie bardziej zastanawia dlaczego nie potrafimy przekonać Enei do sponsoringu tym bardziej, że są już sponsorem koszykówki czy byli sponsorem głównym KA.

    Mam też wrażenie, że sponsorami idziemy na ilość a nie jakość.
    Miasto nie jest Pisowskie i nie ma sponsoringu SSP. Bierzemy co jest dostepne na rynku i tyle.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  23. Powrót do góry    #921
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Michailow w Enea Polonia Piła
    Akurat Michaiłow na II ligę to może być niezły zawodnik. Do tego wzięli niezatapialnego Siopka
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #922
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Mnie bardziej zastanawia dlaczego nie potrafimy przekonać Enei do sponsoringu tym bardziej, że są już sponsorem koszykówki czy byli sponsorem głównym KA.

    Mam też wrażenie, że sponsorami idziemy na ilość a nie jakość.
    Z pewnością dlatego, że nie dali się ku temu przekonać.
    Skoro byli sponsorem głównym KA, to znaczy, że Juras ma z nimi kontakt i z pewnością chciałby.
    Niektórym kibicom wydaje się, że to jest takie proste, skoro dali na to, na tamto, to jakby zapytać to dadzą na wszystko.
    Otóż nie, to tak nie działa.

  25. Powrót do góry    #923
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    W Toruniu Polski Cukier (z siedzibą w Toruniu) sponsorował koszykarzy. Współpraca została przerwana ale spółka dalej finansuje zespoły koszykarskie tyle że w... Lublinie. . Cóż za przypadek. To są decyzje polityczne i Kanclerz raczej nie ma tu nic do gadania.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    kitas (13-04-2023), rogal1979 (13-04-2023)

  27. Powrót do góry    #924
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Miasto nie jest Pisowskie i nie ma sponsoringu SSP. Bierzemy co jest dostepne na rynku i tyle.
    A które miasto jest pisowskie ? w Lublinie prezydent z PO (Żuk) , w Pile z PO (Głowski)

  28. Powrót do góry    #925
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Wywiad z Wiktorem
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    chrzan (13-04-2023)

  30. Powrót do góry    #926
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  32. Powrót do góry    #927
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Lepsze takie działania niż żadne. Ale na razie to jest przetarg na opracowanie dokumentacji. Potem będzie trzeba jeszcze ogłosić przetarg na wykonawcę, a dopiero potem czekać na wykonanie. W czeka jeszcze odwodnienie liniowe i ta plandeka homologowana/zatwierdzona przez ELigę (chociaż początek tego sezonu pokazuje, że te inwestycje są ch*ja warte, bo ELiga i tak przekłada mecze).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #928
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Czy wiadomo kiedy nasi żużlowcy mają treningi? I jak jest z wstępem na nie? W zeszłym roku to chyba były piątki..
    #DW43 #GetWellDarcy

  34. Powrót do góry    #929
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #930
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Gusts w Ostrowie, Zagar w Rybniku, robi się ciekawie.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  37. Powrót do góry    #931
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Zestawiając ze sobą te trzy ruchy transferowe (Kowalski - Bydgoszcz, Gusts - Ostrów, Zagar - Rybnik) nie napawa to mnie nadmiernym optymizmem. Ciekawa dotychczas I liga stała się dzisiaj ekstremalnie ciekawa. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że 23.04. Zagar odjedzie mecz sezonu. Jednak i tak uważam, że to Ostrów bardziej i lepiej taktycznie się wzmocnił. Ważne jest to, że ZG też pojedzie z wzmocnionym już Rybnikiem. Tak siak czy owak robi sie kure...o ciekawie.

  38. Powrót do góry    #932
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    My mieliśmy do wzmocnienia pozycję juniorską. Nie ma nikogo sensownego na rynku.
    Ostrów posypał się w wyniku kontuzji, a Rynik był cienki. Zagar sytuacji nie zmienia wg mnie.
    No pojedzie ekstremalnie super zawody. To w jego wypadku jest 11 czy 12 punktów?
    Pierwszy bieg 0 lub 1.

  39. Powrót do góry    #933
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    ROW ma najlepszy duet obcokrajowców w lidze, ale do zwycięstwa w rozgrywkach to trochę za mało.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #934
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    ROW ma najlepszy duet obcokrajowców w lidze, ale do zwycięstwa w rozgrywkach to trochę za mało.
    Tak dla ciekawostki ich najlepszy Kurtz zrobił poniżej 2.0, gdzie teoretycznie ten słabszy z obco ZG, czyli Tungate wykręcił 2.05. Trochę odleciałeś, bo sam Rasmus wciąga ich na śniadanie Podobnie w Bydgoszczy.

  41. Powrót do góry    #935
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Mam na myśli poziom maksymalny. No faktycznie RJ może być stawiany w rzędzie z nimi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #936
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Jak określasz poziom maksymalny? Bo to taki trochę IDzD.

  43. Powrót do góry    #937
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No to 23 kwietnia zanosi się na ciekawy meczyk przy Sportowej,
    może mi się uda obejrzeć go na żywo, bo godzina rozpoczęcia nie koliduje z meczem na MA.
    Oby tylko wydawca nie od...walił znowu czegoś przeciw kibicom.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  44. Powrót do góry    #938
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    My mieliśmy do wzmocnienia pozycję juniorską. Nie ma nikogo sensownego na rynku.
    Ostrów posypał się w wyniku kontuzji, a Rynik był cienki. Zagar sytuacji nie zmienia wg mnie.
    No pojedzie ekstremalnie super zawody. To w jego wypadku jest 11 czy 12 punktów?
    Pierwszy bieg 0 lub 1.
    Sęk w tym, że moim zdaniem ROW wcale taki cienki nie był. Teraz praktycznie najsłabszego Pieszczka zastąpił Zagar, bo wiadomo, że za Krystiana będzie jeździł Kvech. W tym momencie od takiej Łodzi wcale gorsi nie są, jak nie lepsi. Przynajmniej na papierze.

  45. Powrót do góry    #939
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    Taaa... Zagar najlepszy obco w lidze. W ub. roku też miał być najlepszy i był tak dobry, że zawodził w każdym meczu. Umiejętności może ma ale nie ma to żadnego przełożenia na punkty, które zdobywa.

  46. Powrót do góry    #940
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    787
    Kliknij i podziękuj
    95
    Podziękowania: 110 w 76 postach
    Mecz z Landshut odwołany.

  47. Powrót do góry    #941
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Mecz z Landshut odwołany.
    Jedziemy 5 maja o 19.30

  48. Powrót do góry    #942
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Sęk w tym, że moim zdaniem ROW wcale taki cienki nie był. Teraz praktycznie najsłabszego Pieszczka zastąpił Zagar, bo wiadomo, że za Krystiana będzie jeździł Kvech. W tym momencie od takiej Łodzi wcale gorsi nie są, jak nie lepsi. Przynajmniej na papierze.
    Skoro Pieszczka zastąpi Zagar/Kvech, to kto będzie stanowił parę Polaków w drużynie ROWu?

  49. Powrót do góry    #943
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Pieszczek i Wojdylo... Tylko Krystiana będzie zmieniał Kvech , który będzie pod 8/16. Chyba,że Pieszczek pojedzie sezon życia to wtedy Kvech będzie na ławie siedział

  50. Powrót do góry    #944
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,368
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 470 w 358 postach
    A Polacy nie muszą odjechać jakiegoś minimum w meczu?

    Po co w takim razie przepis o trzech Polakach w składzie skoro może być tak naprawdę dwóch a trzeciego może zmieniać obco z rezerwy?

  51. Powrót do góry    #945
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    No to już pytanie do tych co wymyślili taki fajny regulamin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •