Strona 31 z 158 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1351
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ale to kto rywalizuje w elidze dla BK nie ma zadnego znaczenia.
    Paluch nie jedzie nic wielkiego od poczatku tego sezonu. Ja pytam wiec dla kogo on byl tym glownym faworytem? Wychodzi na to, ze tylko dla was, forumowiczow z Bydzi.


    Spoko, cieszcie sie chwila. Wygrał Łańcuch, kosmos.
    Ludzie, przeciez to nic a nic nie znaczy.
    gwoli wyjaśnienia to Paluch i Przyjemski byli faworytami buków, kursy około 2.75 na win, później był Ratajczak @6.

  2. Powrót do góry    #1352
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A co to zmienia, że są to zawodnicy z krajowego lub światowego topu? Jeśli już tak przywołujesz Siopka, to on kilkakrotnie wracał i zawsze ten zabieg miał spore poparcie. Więc pudło, panie kolego
    Buczek to nie jest żaden krajowy top, a jednak wielu liczyło, że jak zejdzie do I ligi, to najbliżej będzie mu do nas. Więc kolejny kamyczek przeciw Twojej teorii
    Wszystko zmienia - rozumiem, że jak Polonia nie awansuje w tym sezonie, pojawi się opcja zastąpienia Jeleniewskiego i do wyboru byliby powiedzmy Przedpełski, Hampel i Jędrzejewski to będziesz/będziecie głośno optować za tym ostatnim?
    Buczkowski odszedł z Bydgoszczy w 2013. Polonia w latach 2014-2022 miała taką kadrę, że jego ewentualny powrót oznaczałby pozyskanie zawodnika co najmniej na miarę krajowego lidera (a w wielu sezonach wręcz na zawodnika numer 1), więc nie wiem czy taki kamyczek.

  3. Powrót do góry    #1353
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    a za Sawina nie wzdychacie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #1354
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Wszystko zmienia - rozumiem, że jak Polonia nie awansuje w tym sezonie, pojawi się opcja zastąpienia Jeleniewskiego i do wyboru byliby powiedzmy Przedpełski, Hampel i Jędrzejewski to będziesz/będziecie głośno optować za tym ostatnim?
    Buczkowski odszedł z Bydgoszczy w 2013. Polonia w latach 2014-2022 miała taką kadrę, że jego ewentualny powrót oznaczałby pozyskanie zawodnika co najmniej na miarę krajowego lidera (a w wielu sezonach wręcz na zawodnika numer 1), więc nie wiem czy taki kamyczek.
    No ja akurat nigdy fanem Siopka wielkim nie byłem, więc nie do mnie to pytanie, ja mówię o szerszej opinii bydgoskich kibiców
    Przedpełski to też nie jest jakieś spełnienie marzeń, pomimo odhaczonego uczestnictwa w SGP, to mimo wszystko nie jestem jakoś przekonany do skuteczności tego zawodnika. Więc brałbym w ciemno Hampela
    No już w minionym sezonie akurat ten Buczek takim top1 Polonii mógłby akurat nie być, bo Bjerre i Wiktor byli skuteczniejsi na przestrzeni całego sezonu. Ale tak, byłby to jeden z liderów na poziomie I ligi. Podobnie pewnie byłby takim wspomniany przez Ciebie Przedpełski, ale to jakoś na Buczka kibice liczyli, nie na Pawełka.
    Oczywistym jest, że kibice chcą zawodników, którzy będą silnym punktem drużyny i będą robili punkty, ale też w Bydgoszczy akurat wiąże się to z tymi zawodnikami, którzy w Polonii też jakąś historię mają - wspomniani przeze mnie Szymek, Emil, wcześniej TG, Protasiewicz. Przecież możesz dać wybór między Szymkiem, a np. Woryną. Myślę, że większość byłaby za Szymonem. Zakładając, że Emil będzie się legitymował podobną skutecznością co np. Madsen, to jednak też kibicom bliżej byłoby do tego pierwszego.
    Są przecież też zawodnicy, którym na naszym torze jeździło się zwykle bardzo dobrze, jak np. Nicki czy Holta (to tak z czubka głowy, znalazłoby się więcej), ale jakoś nikt głośno nie wymienia ich w kontekście dołączenia do drużyny. I całe szczęście.
    Bylebyśmy nie skończyli z KK, bo to by był dla mnie osobisty nóż w oko

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    a za Sawina nie wzdychacie?
    A ja Roberta jako żużlowca akurat lubiłem. No i Wiesia Jagusia też oczywiście Z kolei trafił do nas też taki Krzyżaniak, do którego jakoś nie potrafiłem się przekonać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #1355
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Oczywistym jest, że kibice chcą zawodników, którzy będą silnym punktem drużyny i będą robili punkty, ale też w Bydgoszczy akurat wiąże się to z tymi zawodnikami, którzy w Polonii też jakąś historię mają - wspomniani przeze mnie Szymek, Emil, wcześniej TG, Protasiewicz. Przecież możesz dać wybór między Szymkiem, a np. Woryną. Myślę, że większość byłaby za Szymonem. Zakładając, że Emil będzie się legitymował podobną skutecznością co np. Madsen, to jednak też kibicom bliżej byłoby do tego pierwszego.
    Czyli pośrednio przyznajesz mi rację - warunkiem nadrzędnym są gwarancje punktowe. I dopiero wtedy gdy potencjalne wzmocnienia są na podobnym poziomie sportowym, do głosu zaczynają dochodzić przywiązanie i sentymenty - wobec tego Emil > Madsen czy Woźniak > Woryna, ale co przy okazji ewentualnego awansu do Ekstraligi i wyboru np. Buczkowski vs Janowski?

  6. Powrót do góry    #1356
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Czyli pośrednio przyznajesz mi rację - warunkiem nadrzędnym są gwarancje punktowe. I dopiero wtedy gdy potencjalne wzmocnienia są na podobnym poziomie sportowym, do głosu zaczynają dochodzić przywiązanie i sentymenty - wobec tego Emil > Madsen czy Woźniak > Woryna, ale co przy okazji ewentualnego awansu do Ekstraligi i wyboru np. Buczkowski vs Janowski?
    No po części tak, tak samo jak po części Ty przyznajesz mi. Oczywistym jest wybór w przypadku Buczkowski vs Janowski. Ale gdyby mówić o zbliżonym potencjale, to jednak sentyment będzie miał znaczenie. Kibice chcą też zawodników, z którymi coś ich już łączy. Mając do wyboru Buczek vs Musielak (bardzo podobna średnia 2022) to z pewnością padłoby na Buczka. Przecież nikt normalny nie powie "chcę Siopka", jeśli jest możliwość w to miejsce mieć np Kuberę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #1357
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Wygląda na to, że naszego meczu z Landshut nie ma w tv. :/

  8. Powrót do góry    #1358
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Wygląda na to, że naszego meczu z Landshut nie ma w tv. :/
    Przy pierwszym podejściu też miało nie być.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...iadaja-rozmowy

  9. Powrót do góry    #1359
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Niby brakuje czasu antenowego a przecież można byłoby to puścić w canal+ online.

  10. Powrót do góry    #1360
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Niby brakuje czasu antenowego a przecież można byłoby to puścić w canal+ online.
    To jest moje ulubione wytłumaczenie. Tego czasu antenowego brakuje zawsze odnośnie meczów w Landshut, natomiast znajduje się na wszystkie 4 mecze w kolejce jak ekipa z Niemiec ma wyjazd
    Meczów z Landshut w tym sezonie nie będzie, bo C+ nie chce/nie opłaca się tam jeździć. I jakby to powiedzieli wprost, to jakoś bym przełknął to wytłumaczenie. A tak czuję, jakby stacja robiła wszystko, by zrobić z kibica głupka.
    Z drugiej strony mecze w Landshut do najciekawszych raczej nie należą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #1361
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Trzeba przyznać, że jak na razie ten Buszkiewicz robi całkiem dobre wrażenie. Jest zadziorny, waleczny na trasie. To jest wychowanek? Bo wydaje mi się, że skądś go pozyskaliście...

  12. Powrót do góry    #1362
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Trzeba przyznać, że jak na razie ten Buszkiewicz robi całkiem dobre wrażenie. Jest zadziorny, waleczny na trasie. To jest wychowanek? Bo wydaje mi się, że skądś go pozyskaliście...
    Pozyskany. Rok temu jeździł w Poznaniu, ale z której szkółki się wywodzi to nie pamiętam.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #1363
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Trzeba przyznać, że jak na razie ten Buszkiewicz robi całkiem dobre wrażenie. Jest zadziorny, waleczny na trasie. To jest wychowanek? Bo wydaje mi się, że skądś go pozyskaliście...
    Przecież on jest z Leszna.

    Latał po Rawiczach, Poznaniach, a teraz wylądował na 2 lata w Polonii.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Mihalo (05-05-2023)

  15. Powrót do góry    #1364
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Trzeba przyznać, że jak na razie ten Buszkiewicz robi całkiem dobre wrażenie. Jest zadziorny, waleczny na trasie. To jest wychowanek? Bo wydaje mi się, że skądś go pozyskaliście...
    Też mi się podoba jego jazda. Punktów na razie z tego nie ma ale w każdym biegu jedzie w kontakcie i walczy.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To jest moje ulubione wytłumaczenie. Tego czasu antenowego brakuje zawsze odnośnie meczów w Landshut, natomiast znajduje się na wszystkie 4 mecze w kolejce jak ekipa z Niemiec ma wyjazd
    Meczów z Landshut w tym sezonie nie będzie, bo C+ nie chce/nie opłaca się tam jeździć. I jakby to powiedzieli wprost, to jakoś bym przełknął to wytłumaczenie. A tak czuję, jakby stacja robiła wszystko, by zrobić z kibica głupka.
    Z drugiej strony mecze w Landshut do najciekawszych raczej nie należą.
    Ale można się dogadać z lokalną tv i brać od nich tylko sygnał. Komentarz może być ze studia w Warszawie.

  16. Powrót do góry    #1365
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Też mi się podoba jego jazda. Punktów na razie z tego nie ma ale w każdym biegu jedzie w kontakcie i walczy.
    to zupełnie jak Lyager. robi z siebie wentylator w każdym wyścigu a wiekszosc biegów z udziałem mojego ulubionego dunskiego drewniaka jest przegranych.
    za styl nie awansujemy, tylko za wygrane play offy.
    pomidor

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    kitas (05-05-2023), mentikk (05-05-2023)

  18. Powrót do góry    #1366
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Z Lyagera już nic nie będzie. To już lepiej się zainteresować jego rodakiem Seifert-Salkiem.

    PiK też się pewnie nie będzie opłacać jechać te prawie 900 km do Landshut więc pozostaje relacja tekstowa. :|

  19. Powrót do góry    #1367
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Seifert-Salk przy takich wynikach to zakręci się w U24 gdzieś w Ekstralipie.
    Jak nie zmieni się u nas myślenie to będziemy zbierać pozostałości po innych.
    Awansować trzeba też chcieć.

  20. Powrót do góry    #1368
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Lyager dostał dobre pieniądze za podpis ale jakoś tego narazie nie widać po jakosci silników czy teamu. Oby to ogarnoł. Też myślę, że niechce Kanclerz awansować w przeciwnym razie zakontraktował by Krakowiaka. I ciekawe komu sprzeda klub ?

  21. Powrót do góry    #1369
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Ale za kogo tego Krakowiaka?Juras chce awansować ale jest za cienki aby ogarnąć na to budżet.Tu trzeba kasy podobnej jak na utrzymanie w extra.10 baniek i można mówić o awansie a nie drobne jak reszta czyli kolo 6 melona.

  22. Powrót do góry    #1370
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    Lyager dostał dobre pieniądze za podpis ale jakoś tego narazie nie widać po jakosci silników czy teamu. Oby to ogarnoł. Też myślę, że niechce Kanclerz awansować w przeciwnym razie zakontraktował by Krakowiaka. I ciekawe komu sprzeda klub ?
    Coś w zeszłym sezonie pisali, że Mrozek zdenerwował się na Lyagera bo kasy za podpis nie zainwestował w sprzęt i jeździł na jakiś starych silnikach.

    https://sport.interia.pl/zuzel/newsa...gi,nId,6149713

  23. Powrót do góry    #1371
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Coś w zeszłym sezonie pisali, że Mrozek zdenerwował się na Lyagera bo kasy za podpis nie zainwestował w sprzęt i jeździł na jakiś starych silnikach.

    https://sport.interia.pl/zuzel/newsa...gi,nId,6149713
    To bzdury Darka są. Mrozek był zesrany byle Lyager podpisał w Rybniku potem i dawal mu ponad 200k. Ten wybrał Bydgoszcz

    Po prostu Lyager nie jest tak słaby jak niektórzy gadają ani nie jest taki dobry. Solidny pierwszoligowiec

  24. Powrót do góry    #1372
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    A w którym meczu był solidny?

  25. Powrót do góry    #1373
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A w którym meczu był solidny?
    W ciagu ostatnich 3 lat był solidny

  26. Powrót do góry    #1374
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Trzeba przyznać, że jak na razie ten Buszkiewicz robi całkiem dobre wrażenie. Jest zadziorny, waleczny na trasie. To jest wychowanek? Bo wydaje mi się, że skądś go pozyskaliście...
    To Oliwier ma brata? Nie wiedziałem

  27. Powrót do góry    #1375
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Coś w zeszłym sezonie pisali, że Mrozek zdenerwował się na Lyagera bo kasy za podpis nie zainwestował w sprzęt i jeździł na jakiś starych silnikach.

    https://sport.interia.pl/zuzel/newsa...gi,nId,6149713
    Powołujesz się na Ostafa? Proszę, nie rób tego A przynajmniej w wątku Polonii
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #1376
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    351
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    Lyager dostał dobre pieniądze za podpis ale jakoś tego narazie nie widać po jakosci silników czy teamu. Oby to ogarnoł. Też myślę, że niechce Kanclerz awansować w przeciwnym razie zakontraktował by Krakowiaka. I ciekawe komu sprzeda klub ?


    Za kogo ten Krakowiak?
    Za Szymona po 3 meczach gdzie wygral nam mecz z Rybnikiem?

    Raz Krakowiak pojechal dobrze i juz wow

    To samo bylo z Lyagerem w Rybniku

    I pisanie czemu mu dalismy odrjsc, taki supet, wow, znowu blad popełniliśmy

    Wezcie sie niektórzy popukajcie w głowę

  29. Powrót do góry    #1377
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Krakowiak zawiódł w najważniejszym momencie meczu.

  30. Powrót do góry    #1378
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Albo od rana padało tylko nad samym stadionem albo polewaczka mocno pracowała bo tor nieźle zmoczony.

    Polewaczka na torze, chyba niemcy mają inną prognozę z lotniska obok.

  31. Powrót do góry    #1379
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Albo od rana padało tylko nad samym stadionem albo polewaczka mocno pracowała bo tor nieźle zmoczony.

    Polewaczka na torze, chyba niemcy mają inną prognozę z lotniska obok.
    Na miejscu jesteś?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1380
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Tak, ich bin da.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  34. Powrót do góry    #1381
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Tak, ich bin da.
    Obyś wracał zadowolony. Ja już patrząc na wynik pierwszego biegu mam lekki nerw
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Scorpion (06-05-2023)

  36. Powrót do góry    #1382
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Wracając do Głogowskiego to jest konflikt z Kanclerzem czy jest jakiś inny powód? Patrząc na Buszkiewicza można tylko żałować, że nie wspieramy swoich.
    Polonia Bydgoszcz

  37. Powrót do góry    #1383
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Póki co, David jak dziecko we mgle, Olivier jeździec bez głowy. Jaca by tu komplet walnął albo Jaguś

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  39. Powrót do góry    #1384
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Obyś wracał zadowolony. Ja już patrząc na wynik pierwszego biegu mam lekki nerw
    Z Bellego robi się drugi Zagar. Kolejny mecz zaczyna od zera.

  40. Powrót do góry    #1385
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Dlaczego Basso nie dojechał?

  41. Powrót do góry    #1386
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    W Szkocji ma mecz

  42. Powrót do góry    #1387
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    co tam sie wyprawia ? Na zlosc jada ?

  43. Powrót do góry    #1388
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Zostają na starcie, na trasie nie da się za bardzo wyprzedzać. Martin lekko podjeżdża Wiktora a ten ręczny, masakra

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  45. Powrót do góry    #1389
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Dramat. Z czym do ludu.
    Kanclerz z synkiem muszą odejść, żebyśmy mieli szansę awansować.

  46. Powrót do góry    #1390
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Nawet lepiej, że nie ma transmisji. Człowiek by się tylko wk...ial.
    Bellego życiówkę robi. Bonus w dwumeczu zagrożony.

  47. Powrót do góry    #1391
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Dlaczego tu nie było taktycznej za Buszkiewicza? Aż tak odpuszczamy, kolejne niewykorzystane biegi Wiktora!
    Polonia Bydgoszcz

  48. Powrót do góry    #1392
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Ale karambol..o cie cholera!

  49. Powrót do góry    #1393
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Wiktor nic specjalnego dzisiaj nie jedzie, wolny na starcie i przestraszony na trasie. Za ciężkie warunki dla zawodnika bez jaj

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Wertyfie (10-04-2024)

  51. Powrót do góry    #1394
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Wiktor nic specjalnego dzisiaj nie jedzie, wolny na starcie i przestraszony na trasie. Za ciężkie warunki dla zawodnika bez jaj
    Jaki jest tor?

  52. Powrót do góry    #1395
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ale karambol..o cie cholera!
    No na sf oglądałeś przygłupie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •