Strona 145 z 158 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,481 do 6,525 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6481
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2023
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Kompletna bzdura, że już jest w Rzeszowie.

    Gdyby tak było to by ogłosili Lyagera bo już można to robić a jednak tego nie zrobili,czaisz?
    Nie róbcie z Rzeszowa nie wiadomo jakiego krezusa finansowego!
    To nie czasy Marny czy Nawrockiego a gdzie porównywać możliwości finansowe nas Rzeszowa.
    Przecież są jeszcze sponsorzy, którzy widzą co się dzieje na rynku i mogą sypnąć mamoną by w końcu mieć zespół mocny na awans.
    W końcu Abramczyk,Sowa u inni chcą mocnej Polonii i z tyłu mogą zarządzać, prawda?
    Poczekamy zobaczymy, ja jestem w 100% pewien ,że N.Pedersen jest w Rzeszowie.
    Rzeszów nie robi bardzo drogiego składu, a i Rzeszów ma kasę, sponsor tytularny daje ponad 3 mln na 2 ligę zaznaczę ,że ten sponsor to też współwłaściciel klubu.

  2. Powrót do góry    #6482
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Makao Zobacz posta
    Poczekamy zobaczymy, ja jestem w 100% pewien ,że N.Pedersen jest w Rzeszowie.
    Rzeszów nie robi bardzo drogiego składu, a i Rzeszów ma kasę, sponsor tytularny daje ponad 3 mln na 2 ligę zaznaczę ,że ten sponsor to też współwłaściciel klubu.
    Daj spokój, z Realistą nie da się prowadzić racjonalnej konwersacji.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (02-10-2023)

  4. Powrót do góry    #6483
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Podejrzewam, że pieniądze na Nickiego mogą pochodzić bezpośrednio od sponsorów z pominięciem księgowej Polonii, ale to tylko moje przypuszczenia. Co do jego możliwości to obojętnie w jakim klubie pierwszoligowym on nie pojedzie, to będzie w top 3, z naciskiem na top. Problemem jest coś innego. Drużyny, z którymi przyjdzie rywalizować o awans zrobią wszystko (nie zawsze fair) żeby wykluczyć go z pokaźnego punktowania. Czy warto mieć powtórkę z 2022 gdzie przez cały sezon szliśmy jak burza, aż do meczu w ZG. Na co wtedy jego średnia 2,5 - 2,7 z sezonu zasadniczego? Nie wiem czy duet Hansen - Lyager nie dałby więcej korzyści w przekroju całego sezonu niż Sorensen - Pedersen? Ale mimo wszystko nie jestem jego przeciwnikiem w Polonii.
    Moim zdaniem właśnie o to chodzi, żebyśmy nie powtórzyli poprzednich sezonów.
    Cała ta wyliczanka z Nickim ma na celu zbudowanie mocnego kwartetu wymiataczy, szczególnie na biegi nominowane, tam gdzie ważą się losy np. dwumeczu.
    Osobiście nie mogłem już patrzeć na tą cieniznę, którą serwowali nam w biegach nominowanych nasi "liderzy" typu Kenio, Lyager czy Bellego.

    Jestem przekonany, że samo pojawienie się Dzika na starcie sprawia, że jego przeciwnikom miękną kolana. I o to właśnie chodzi.
    Oni mają wymiękać już przed meczem z Polonią. Dokładnie tak samo to wyglądało w tym sezonie z Falubazem.
    Oczywiście nie każdy tor będzie jak stół, ale nie róbmy z Nikosia ...Dyzmy

  5. Powrót do góry    #6484
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Moim zdaniem właśnie o to chodzi, żebyśmy nie powtórzyli poprzednich sezonów.
    Cała ta wyliczanka z Nickim ma na celu zbudowanie mocnego kwartetu wymiataczy, szczególnie na biegi nominowane, tam gdzie ważą się losy np. dwumeczu.
    Osobiście nie mogłem już patrzeć na tą cieniznę, którą serwowali nam w biegach nominowanych nasi "liderzy" typu Kenio, Lyager czy Bellego.

    Jestem przekonany, że samo pojawienie się Dzika na starcie sprawia, że jego przeciwnikom miękną kolana. I o to właśnie chodzi.
    Oni mają wymiękać już przed meczem z Polonią. Dokładnie tak samo to wyglądało w tym sezonie z Falubazem.
    Oczywiście nie każdy tor będzie jak stół, ale nie róbmy z Nikosia ...Dyzmy
    Nie sądzę, żeby Kurtz, Tunegat czy Holder mieli miękkie nogi stając pod taśmą z Nickim. To by robiło wrażenie na Dulu, Buszkiewiczu czy Polisie, więc ten argument odpada. Faktem jest, że w nominowanych robiłby różnicę, bo to co jeździło u nas w tym sezonie w nominowanych to był piach.

  6. Powrót do góry    #6485
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Jakby co to były rozmowy z Pedersenem, z inicjatywy Nickiego, nie Jurka. Ale nie będzie go w Polonii.

  7. Powrót do góry    #6486
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Wiadomo, Jurek teraz myśli jak ogłosić od końca sezonu ten 3 milionowy dług, nie w głowie mu rozmowy kontraktowe.

  8. Powrót do góry    #6487
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Wiadomo, Jurek teraz myśli jak ogłosić od końca sezonu ten 3 milionowy dług, nie w głowie mu rozmowy kontraktowe.
    Nie musisz mi wierzyć w ani jedno słowo.

  9. Powrót do góry    #6488
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Ale w artykule było tylko, że jednym z 3 klubów z którymi Nicki się kontaktował była Polonia....

  10. Powrót do góry    #6489
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Nie musisz mi wierzyć w ani jedno słowo.
    To po co Kanclerz dzierga skład? Jeśli są takie faktycznie długi to raczej powinien robić skład po kosztach. Jakby nie patrzeć Swoim nazwiskiem podpisuje się w Spółce. Wiec odpowiada własnym majątkiem. No chyba ze znów miasto zgodziło się być żyrantem.
    Inna kwestia to jak niby gen dług narobił?

  11. Powrót do góry    #6490
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    To po co Kanclerz dzierga skład? Jeśli są takie faktycznie długi to raczej powinien robić skład po kosztach. Jakby nie patrzeć Swoim nazwiskiem podpisuje się w Spółce. Wiec odpowiada własnym majątkiem. No chyba ze znów miasto zgodziło się być żyrantem.
    Inna kwestia to jak niby gen dług narobił?
    Nie wiem, powtarzam -> dług nie oznacza zera w kasie. I nie cofam swoich wcześniejszych postów.

  12. Powrót do góry    #6491
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    To po co Kanclerz dzierga skład? Jeśli są takie faktycznie długi to raczej powinien robić skład po kosztach. Jakby nie patrzeć Swoim nazwiskiem podpisuje się w Spółce. Wiec odpowiada własnym majątkiem. No chyba ze znów miasto zgodziło się być żyrantem.
    Inna kwestia to jak niby gen dług narobił?
    No tu odpowiedź jest chyba prosta, jeśli faktycznie ma te 3 mln długu to na jego miejscu też bym robił skład na awans do SE. Po ewentualnym awansie, wpadłoby ze 6,5 mln od TV i pewnie wzrosłyby wpływy od sponsorów. A wtedy można by się odkuć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #6492
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    To po co Kanclerz dzierga skład? Jeśli są takie faktycznie długi to raczej powinien robić skład po kosztach. Jakby nie patrzeć Swoim nazwiskiem podpisuje się w Spółce. Wiec odpowiada własnym majątkiem. No chyba ze znów miasto zgodziło się być żyrantem.
    Inna kwestia to jak niby gen dług narobił?
    Chociażby tak, że po poprzednim sezonie wziął bańkę kredytu.
    Nie wiąże się to jednak z zaległościami wobec zawodników. Wszyscy są opłacani zaraz po weekendzie meczowym.

    Co do składu może być też tak, że część składu jest opłacana przez sponsorów z pominięciem procesu płatności przez klub. Tak jak chociażby był ściągany Szczepaniak, czy wcześniej Zagar z Miedziakiem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    kitas (02-10-2023)

  15. Powrót do góry    #6493
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chociażby tak, że po poprzednim sezonie wziął bańkę kredytu.
    Nie wiąże się to jednak z zaległościami wobec zawodników. Wszyscy są opłacani zaraz po weekendzie meczowym.

    Co do składu może być też tak, że część składu jest opłacana przez sponsorów z pominięciem procesu płatności przez klub. Tak jak chociażby był ściągany Szczepaniak, czy wcześniej Zagar z Miedziakiem.
    Głos rozsądku.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pontia za jego przydatny post!

    kitas (02-10-2023)

  17. Powrót do góry    #6494
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tu odpowiedź jest chyba prosta, jeśli faktycznie ma te 3 mln długu to na jego miejscu też bym robił skład na awans do SE. Po ewentualnym awansie, wpadłoby ze 6,5 mln od TV i pewnie wzrosłyby wpływy od sponsorów. A wtedy można by się odkuć.
    No dobra, masz racje awans napewno pozwoliłby się odkuć. Ale komisja licencyjna finanse klubu chyba sprawdza czy się mylę? No chyba ze ich interesuje tylko i wyłącznie Ew. Zaległości wobec zawodników.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chociażby tak, że po poprzednim sezonie wziął bańkę kredytu.
    Nie wiąże się to jednak z zaległościami wobec zawodników. Wszyscy są opłacani zaraz po weekendzie meczowym.

    Co do składu może być też tak, że część składu jest opłacana przez sponsorów z pominięciem procesu płatności przez klub. Tak jak chociażby był ściągany Szczepaniak, czy wcześniej Zagar z Miedziakiem.
    Ale mimo to nie rozumiem skąd 3mln długu. Kasę na budowę domu dla syna wziął czy jak?
    Nie czarujmy się frekwencja jak na te ceny biletów w 1 lidze nie jest jakaś mała.. a i od sponsorów pewnie tez się coś ostaje poza tym co płacą zawodnikom.

  18. Powrót do góry    #6495
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    No dobra, masz racje awans napewno pozwoliłby się odkuć. Ale komisja licencyjna finanse klubu chyba sprawdza czy się mylę? No chyba ze ich interesuje tylko i wyłącznie Ew. Zaległości wobec zawodników.
    Zaległości wobec zawodników, US itp. a to że klub jest zadłużony w bankach i innych tego typu to nie interesuje komisji.

    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    No dobra, masz racje awans napewno pozwoliłby się odkuć. Ale komisja licencyjna finanse klubu chyba sprawdza czy się mylę? No chyba ze ich interesuje tylko i wyłącznie Ew. Zaległości wobec zawodników.



    Ale mimo to nie rozumiem skąd 3mln długu. Kasę na budowę domu dla syna wziął czy jak?
    Nie czarujmy się frekwencja jak na te ceny biletów w 1 lidze nie jest jakaś mała.. a i od sponsorów pewnie tez się coś ostaje poza tym co płacą zawodnikom.
    Mam nadzieje, że z takim pytaniem SPP będzie miało odwagę iść do Jurka

  19. Powrót do góry    #6496
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Zaległości wobec zawodników, US itp. a to że klub jest zadłużony w bankach i innych tego typu to nie interesuje komisji.
    No chyba że, to nic innego niż awans nas nie uratuje.. kto wie może powalczy jednak o Borawiakow, Beckera czy innych Pedresnow

    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Zaległości wobec zawodników, US itp. a to że klub jest zadłużony w bankach i innych tego typu to nie interesuje komisji.



    Mam nadzieje, że z takim pytaniem SPP będzie miało odwagę iść do Jurka
    Tylko co SPP ma tu do gadania. Kanclerz zawsze opowiadał o transparentonosci klubu. A nadal nie rozliczył się z Asów dla Golloba. SPP powie ze nie będą przychodzić na mecze? Ich tam max 200 może jest(to mocno optymistyczna wersja) inni ludzie napewno będą chodzili dalej na żużel.

    PS: SPP wgl ma jakiś plan na spotkanie z Jerrym?

  20. Powrót do góry    #6497
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    No chyba że, to nic innego niż awans nas nie uratuje.. kto wie może powalczy jednak o Borawiakow, Beckera czy innych Pedresnow



    Tylko co SPP ma tu do gadania. Kanclerz zawsze opowiadał o transparentonosci klubu. A nadal nie rozliczył się z Asów dla Golloba. SPP powie ze nie będą przychodzić na mecze? Ich tam max 200 może jest(to mocno optymistyczna wersja) inni ludzie napewno będą chodzili dalej na żużel.

    PS: SPP wgl ma jakiś plan na spotkanie z Jerrym?
    Nie jestem członkiem ale mam tam znajomych, SPP ma coś co Jurka na pewno zainteresuje. Wiem, że po meczu z Rybnikiem planowali spotkanie, zupełnie nie chodzi o bojkot meczów bo to kompletnie nic nie zmieni.

  21. Powrót do góry    #6498
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    PS: SPP wgl ma jakiś plan na spotkanie z Jerrym?
    Takie 50/50. Oni chcą, Jurek nie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Luqinhas (02-10-2023), kitas (02-10-2023)

  23. Powrót do góry    #6499
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Takie 50/50. Oni chcą, Jurek nie.
    To tak z jazdą Buczkowskiego u nas od 2 lat. Jurek chciał a On nie

  24. Powrót do góry    #6500
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    Ale mimo to nie rozumiem skąd 3mln długu. Kasę na budowę domu dla syna wziął czy jak?
    Nie czarujmy się frekwencja jak na te ceny biletów w 1 lidze nie jest jakaś mała.. a i od sponsorów pewnie tez się coś ostaje poza tym co płacą zawodnikom.
    Nie wiem. Moja wiedza i rozumienie mówi, że na minusie jest pół bańki. I że była ta bańka z Santander pożyczana.
    Ale nie wykluczam tego co mówi Pontia, bo chociażby wzrost ostrożności u potencjalnych nabywców klubu może wskazywać, że tego jest więcej.

    Cytat Zamieszczone przez Luqinhas Zobacz posta
    To tak z jazdą Buczkowskiego u nas od 2 lat. Jurek chciał a On nie
    50/50 jest jedną z głównych strategii Jurka
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #6501
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    co to SPP

  26. Powrót do góry    #6502
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    co to SPP
    Stowarzyszenie Pomagamy Polonii, znajdziesz ich na FB czy Insta.

  27. Powrót do góry    #6503
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Nie jestem członkiem ale mam tam znajomych, SPP ma coś co Jurka na pewno zainteresuje. Wiem, że po meczu z Rybnikiem planowali spotkanie, zupełnie nie chodzi o bojkot meczów bo to kompletnie nic nie zmieni.
    A co może go zainteresować? Uchyl rąbka tajemnicy

  28. Powrót do góry    #6504
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    SSP ma testy DNA KK i okazuje się że Jurek nie jest jego tatą i macie nadzieje że Jurek zwolni Krzycha?

    marzenia

  29. Powrót do góry    #6505
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Razem niszczyli Polonię przy okrągłym stole, to może zostały jakieś haki na Jurka.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (06-10-2023), Paweł#21 (02-10-2023)

  31. Powrót do góry    #6506
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Razem niszczyli Polonię przy okrągłym stole, to może zostały jakieś haki na Jurka.
    możesz rozwinąć tą myśl? W jaki sposób niszczyli
    Rodowici Bydgoszczanie

  32. Powrót do góry    #6507
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    możesz rozwinąć tą myśl? W jaki sposób niszczyli
    Taki jest mój odbiór zachowania Kanclerza i SPP na tamtym spotkaniu.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (06-10-2023)

  34. Powrót do góry    #6508
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Taki jest mój odbiór zachowania Kanclerza i SPP na tamtym spotkaniu.
    Tak samo to odbieram.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #6509
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    To skoro jest z 200 osóbw SSP to dlaczego nie potraficie napisać o co chodzi? Czy znowu odklejka i wymyślanie xD? 200 osób to tutaj aktywnych na całym forum było 20 lat temu pewnie. Jak macie pisać te swoje pierdolety pt wiem ale nie powiem to w ogóle nie piszcie bo to wygląda jakby 13 latki pisały.

  36. Powrót do góry    #6510
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    104
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    To tajny krąg zaufania ...co działo się przy okrągłym stole zostaje przy okrągłym stole.

  37. Powrót do góry    #6511
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie wiem. Moja wiedza i rozumienie mówi, że na minusie jest pół bańki. I że była ta bańka z Santander pożyczana.
    Ale nie wykluczam tego co mówi Pontia, bo chociażby wzrost ostrożności u potencjalnych nabywców klubu może wskazywać, że tego jest więcej.



    50/50 jest jedną z głównych strategii Jurka

    Jest więcej. Obecnie wniosek o kolejny kredyt jest już większy.
    Działania są takie jak prezesów poprzedników. Liczenie na to, że miasto da.

    Z tego co słyszałem to jeden ze sponsorów powiedział, że może na siebie wziąć koszt utrzymania 1-2 zawodników. Warunek jest taki, że środki nie przechodzą przez klubową kasę.

    To kolejny z sygnałów, które świadczą o tym, że dzieje się jak się dzieje. Zbyt wiele info o tym, że w klubie jest dziura i działania na awans są pozorowane.

  38. Powrót do góry    #6512
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Warunek jest taki, że środki nie przechodzą przez klubową kasę.
    Lwia część kontraktu Wiktora nie przechodziła przez klub już w tym sezonie. Nie dziwi mnie to wcale.

  39. Powrót do góry    #6513
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Sprawozdania finansowe spółek akcyjnych są ogólnodostępne. I raczej nie jest tak źle jak pisze pointa. Ale dobrze też nie jest.

    Edycja: ten rok nie jest jeszcze zaraportowany.

  40. Powrót do góry    #6514
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    no to teraz wiadomo dlaczego nie było walki o awans i dlaczego w przyszłym roku nie będzie. byle starczyło dla rodziny.

    coś chyba czas na Kanclerzy żeby źle się nie skończyło.

  41. Powrót do góry    #6515
    Użytkownik Awatar windi77
    Dołączył
    21-10-2022
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    no to jeżeli jest tak jak piszecie to ...ujnia z patatajnią...

    ale wracając do wątku kto na piątego seniora to mysle ze Nicki mega opcja ale jest to temat na max jeden sezon, co by Polonię wepchnąć do e- lipy, natomiast Becker/ Hansen- opcja na wiecej sezonow ale z myślą ze się rozwinie/rozwiną chłopaki, bo sorry ale Lyagera trzeba było zostawic 2 lata temu i budować gościa a nie po 1 słabszym sezonie kasować i oddawać do ROWu- jak widać powroty nie zawszę wychodzą Poloni na dobre- obym sie mylił z Kaiem i Buczkiem.
    Pozdr

  42. Powrót do góry    #6516
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    U nas zawodników buduje się jeden sezon I do odstrzału, pokazuje to pozycja u24. Myślimy tylko o jednym sezonie. Jak była szansa na coś dłużej z Basso to chlopaka zmarnowali.
    Polonia Bydgoszcz

  43. Powrót do góry    #6517
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    U nas zawodników buduje się jeden sezon I do odstrzału, pokazuje to pozycja u24. Myślimy tylko o jednym sezonie. Jak była szansa na coś dłużej z Basso to chlopaka zmarnowali.
    Przykład Basso chyba dobitnie pokazuje mentalność Kanclerzy. Kontraktując go naobiecywali mu jazdę i rozwój. Później zmieniła się koncepcja składu i już był problem. Następnie przed każdym meczem obiecanie, że jak ktoś cieniuje to on wskakuje w jego miejsce. A teraz są oburzeni, że po całym sezonie robienia z BB debila on postanowił pójść do Łodzi. Ot tacy ludzie...

  44. Powrót do góry    #6518
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2016
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    K.Kanclerz kupiła przedszkole za 1mln

  45. Powrót do góry    #6519
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    No to będzie miał gdzie werbować młode talenty.

  46. Powrót do góry    #6520
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Przykład Basso chyba dobitnie pokazuje mentalność Kanclerzy. Kontraktując go naobiecywali mu jazdę i rozwój. Później zmieniła się koncepcja składu i już był problem. Następnie przed każdym meczem obiecanie, że jak ktoś cieniuje to on wskakuje w jego miejsce. A teraz są oburzeni, że po całym sezonie robienia z BB debila on postanowił pójść do Łodzi. Ot tacy ludzie...
    Obietnica to jedno. Drugi problem to fakt, że mając w składzie jadącego w poprzek Bellego nie daje się możliwości rozjeździć (zwłaszcza na domowym torze) młodemu zawodnikowi, który mógłby w kolejnym roku być podstawowym U24. Zamiast tego daje się szanse Francuzowi, który w zasadzie nie robi nic co by przyniosło jakiś pozytywny skutek, a młody siedzi w parkingu.
    Przypomina to zresztą ubiegłorocznego Mihaiłowa, którego można było zastąpić wypożyczeniem. Ale udało mu się wygrać jeden wyścig i już "widzimy progres". Bellego pojechał jeden mecz z Landshut, gdzie natrzepał punktów na Bachuberach i Kanclerze zadowoleni z jego postawy, bo zrobił 10.
    Jak mówiłem - najsłabszym ogniwem tej drużyny jest KK i można nieco prześmiewczo zaryzykować stwierdzenie, że on by był w stanie przegrać awans Falubazowi, gdyby mieli go w parkingu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #6521
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Może Francuz miał gwarancję startów w kontrakcie? Tego nie wiemy.

    No ale wówczas nie obiecuje się niczego Basso...

  48. Powrót do góry    #6522
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,115
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 189 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Obietnica to jedno. Drugi problem to fakt, że mając w składzie jadącego w poprzek Bellego nie daje się możliwości rozjeździć (zwłaszcza na domowym torze) młodemu zawodnikowi, który mógłby w kolejnym roku być podstawowym U24. Zamiast tego daje się szanse Francuzowi, który w zasadzie nie robi nic co by przyniosło jakiś pozytywny skutek, a młody siedzi w parkingu.
    Przypomina to zresztą ubiegłorocznego Mihaiłowa, którego można było zastąpić wypożyczeniem. Ale udało mu się wygrać jeden wyścig i już "widzimy progres". Bellego pojechał jeden mecz z Landshut, gdzie natrzepał punktów na Bachuberach i Kanclerze zadowoleni z jego postawy, bo zrobił 10.
    Jak mówiłem - najsłabszym ogniwem tej drużyny jest KK i można nieco prześmiewczo zaryzykować stwierdzenie, że on by był w stanie przegrać awans Falubazowi, gdyby mieli go w parkingu.
    W sumie krytykując KK, już na samym wstępie chyba błędnie stawiamy tezę, że on jest samodzielnie myślący, przynajmniej w kwestii prowadzenia zespołu. Skoro Jacek Woźniak wielokrotnie "wisiał" na telefonie podczas meczów i wysłuchiwał poleceń "z góry" to tym bardziej powinno to się tyczyć KK. Kto wie czy w przeddzień meczów nie było rodzinnych narad z wyraźnymi wskazówkami pana prezesa jak należy prowadzić drużynę, kiedy i jakie zmiany stosować. Przecież Jerzy całe życie pracował w wojsku, a o ile się nie mylę, tam tylko dowódca (prezes) wydaje rozkazy (polecenia), nawet wtedy kiedy jest skończonym dzbanem.

  49. Powrót do góry    #6523
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    W sumie krytykując KK, już na samym wstępie chyba błędnie stawiamy tezę, że on jest samodzielnie myślący, przynajmniej w kwestii prowadzenia zespołu. Skoro Jacek Woźniak wielokrotnie "wisiał" na telefonie podczas meczów i wysłuchiwał poleceń "z góry" to tym bardziej powinno to się tyczyć KK. Kto wie czy w przeddzień meczów nie było rodzinnych narad z wyraźnymi wskazówkami pana prezesa jak należy prowadzić drużynę, kiedy i jakie zmiany stosować. Przecież Jerzy całe życie pracował w wojsku, a o ile się nie mylę, tam tylko dowódca (prezes) wydaje rozkazy (polecenia), nawet wtedy kiedy jest skończonym dzbanem.
    Właśnie sobie wyobraziłem jak podczas meczu KK dzwoni do Jurka i pyta "tato, a tera co zrobić?" xD ("tera" użyte celowo).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #6524
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pontia Zobacz posta
    Lwia część kontraktu Wiktora nie przechodziła przez klub już w tym sezonie. Nie dziwi mnie to wcale.
    Cytat Zamieszczone przez Pablooo Zobacz posta
    K.Kanclerz kupiła przedszkole za 1mln
    Rozumiem że z oszczędności sprzed pracy w klubie? Czy to tak dobrze płacą w Polonii?

  51. Powrót do góry    #6525
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Rozumiem że z oszczędności sprzed pracy w klubie? Czy to tak dobrze płacą w Polonii?
    Dobra praca = dobra płaca

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (06-10-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •