Strona 44 z 158 PierwszyPierwszy ... 3442434445465494144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,936 do 1,980 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1936
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    O widzę, że mnie cytujesz..hehe nieźle
    Ale przyznaj, że spodobało ci się moje porównanie do pieska, który obsikuje murek.
    ciągle do tego wracasz
    Przyznaję. Masz poważny problem z głową i szybko szybko do psychiatry.

  2. Powrót do góry    #1937
    Początkujący
    Dołączył
    16-09-2022
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Wygląda na to, że z moją inteligencją nie jest tak źle jak piszesz, skoro cię rozgryzłem.
    Od dawna podpadała mi twoja pisanina o tym, że Wiktorowi gdzie indziej będzie lepiej...może np. we Wrocławiu?

    Kolego, według mnie to, że nie mieszkasz w Bydgoszczy i bywasz na stadionie okazjonalnie, ma kluczowe znaczenie.
    Nie masz emocjonalnych więzi z Polonią, a twoje intencje np. na temat odejścia Wiktora, stoją pod dużym znakiem zapytania.
    Jesteś takim wirtualnym kibicem, który lubi sobie popaplać na forum, zachowując pozory kibica na poziomie.
    Myślę, że kręci cię na forum urabianie sobie klienteli, która łyka twoje teksty z otwartą buzią.
    W sumie osiągnąłeś pełen sukces, bo twoje wywody jak dobrze będzie Wiktorowi w ekstralidze, trafiły na bardzo podatny grunt.
    Zleciały się muszki, jak nie przymierzając, do zgniłego jabłuszka (bez urazy).

    Na temat odejścia Wiktora z Polonii nie powinieneś się w ogóle wypowiadać, albo przynajmniej nie na bydgoskim forum. To zwyczajnie nieprzyzwoite.
    Mieszkaj sobie i pracuj spokojnie tam, gdzie mieszkasz, ale gdybyś był tak uczciwy, na jakiego pozujesz, to powinieneś zmienić swój awatar.
    Według mnie, twoja wiarygodność dotycząca każdej opinii na temat Polonii, praktycznie spadła do zera.
    Panowie czy naprawde musicie sie kłócic czy odejdzie czy nie odejdzie? Sam spam na tym forum się robi. Może lepiej byłoby przeanalizować ostatnia kolejke a nie srać żarem jeden na drugiego że WP taki WP siaki itd itp.
    Becker wrocil widac wzmocnic Zielonke i naprawde sa druzyna kompletna

  3. Powrót do góry    #1938
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Peter Kildemand Zobacz posta
    Przyznaję. Masz poważny problem z głową i szybko szybko do psychiatry.
    To prawda.
    Głowa boli jak mam do czynienia z takim ogórkiem jak ty.
    Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy, może nikt nie zauważy, że nie masz nic do powiedzenia.

  4. Powrót do góry    #1939
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    To prawda.
    Głowa boli jak mam do czynienia z takim ogórkiem jak ty.
    Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy, może nikt nie zauważy, że nie masz nic do powiedzenia.
    Nawet roku nie masz na tym forum a wozisz sie jak bonzo !!!

  5. Powrót do góry    #1940
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    Nawet roku nie masz na tym forum a wozisz sie jak bonzo !!!
    powiedział początkujący

    Cytat Zamieszczone przez Piterr23 Zobacz posta
    Panowie czy naprawde musicie sie kłócic czy odejdzie czy nie odejdzie? Sam spam na tym forum się robi. Może lepiej byłoby przeanalizować ostatnia kolejke a nie srać żarem jeden na drugiego że WP taki WP siaki itd itp.
    Becker wrocil widac wzmocnic Zielonke i naprawde sa druzyna kompletna
    Na temat Zielonki i szans Polonii wypowiadałem się już wcześniej.
    Pepe zrobił różnicę i pokazał jak się tworzy zespół na awans.
    Polonia została w blokach i pozostało nam wierzyć, że ominiemy Zielonkę i znajdziemy się z nią w finale.
    A tam pozostanie się już tylko modlić o jakiś cud.

    Pewnie wylała się frustracja i dlatego pitolimy na tematy poboczne

  6. Powrót do góry    #1941
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,125
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    O widzę, że mnie cytujesz..hehe nieźle
    Ale przyznaj, że spodobało ci się moje porównanie do pieska, który obsikuje murek.
    ciągle do tego wracasz
    Czy mi sie podoba czy nie nie ma tu nic do rzeczy.
    To tylko pokazuje jak marnym dyskutantem jestes
    opierajac merytoryke swoich wpisow na piesach i murkach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #1942
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czy mi sie podoba czy nie nie ma tu nic do rzeczy.
    To tylko pokazuje jak marnym dyskutantem jestes
    opierajac merytoryke swoich wpisow na piesach i murkach.
    OK niech ci będzie.
    Mam dzisiaj bardzo dobry humor i nie chcę sobie psuć nastroju

  8. Powrót do góry    #1943
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mówi koleś, który wspieranie klubu rozumie przez kupowanie najtańszych biletów i wyzywa od pikników czy zjadaczy kiełbas tych, którzy płacą za bilety więcej, dokładają też kupując pamiątki klubowe (a nie własne, byle klubowi nie zapłacić), i oddają swoje w strefie gastro, a nie kombinują jak wnieść na lewo browary na stadion.
    Faktycznie kibic pierwszego sortu. No, ale głośno krzyczy, więc jest "lepszy" od tych, którzy chodzą na Polonię od 20, 30 i więcej lat.
    Ale piszesz bzdury. A kupując pamiątki klubowe z logiem Abramczyka tylko pokazujesz swoją ignorancję. Ja płacę za gadżety tworzone od kibiców dla kibiców, z których profit idzie na kolejne kibicowskie gadżety i oprawy. Ty finansujesz rundę Grand Prix dla Jurka Kanclerza wpierrdalaczu kiełbasy. A pisanie o jakiś browarach na lewo. XD.
    white&young

  9. Powrót do góry    #1944
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2023
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wiadomo czy Bellego pojedzie w niedzielę?

  10. Powrót do góry    #1945
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    OK niech ci będzie.
    Mam dzisiaj bardzo dobry humor i nie chcę sobie psuć nastroju

    Ale cię Toruniak wyjaśnił

  11. Powrót do góry    #1946
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ale cię Toruniak wyjaśnił
    tylko się nie posiusiaj kocie

  12. Powrót do góry    #1947
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Ale piszesz bzdury. A kupując pamiątki klubowe z logiem Abramczyka tylko pokazujesz swoją ignorancję. Ja płacę za gadżety tworzone od kibiców dla kibiców, z których profit idzie na kolejne kibicowskie gadżety i oprawy. Ty finansujesz rundę Grand Prix dla Jurka Kanclerza wpierrdalaczu kiełbasy. A pisanie o jakiś browarach na lewo. XD.
    XD to idealne podsumowanie Ciebie. Wolę uchodzić za **********za kiełbasy na stadionie (chociaż preferuję zapieksy z takiego stadionowego żarcia) niż przygłupa. Ale skoro Ty się identyfikujesz z tą grupą społeczną, to ja Cię łomem od tej ideologii odrywał nie będę.
    Ty finansujesz kibicowskie gadżety...mhm...no spoko...czyli od klubu wymagasz, ale w zasadzie nie wspierasz go za bardzo. Ja finansuję rundy SGP dla Jurka, owszem. Ale też dokładam się (ja i mi podobni **********ze kiełbas, którymi tak bardzo gardzisz) do kontraktów zawodniczych. Efekt tego taki, że z **********zy kiełbas, zwłaszcza tych na Nowej i Głównej masz w klubie w ch*j więcej siana, niż z Was - prawilniaków z własnymi gadżetami, nayebanymi browarami obalanymi na szybko pod biedronką. Bez "nas" już teraz klub byłby w II lidze, bo Wasza skromna grupka krzykaczy jadąca na najtańszych biletach i własnych flagach z ukradzionego matce prześcieradła to klub jakoś w górę nie idzie, cymbale.

    Zastanów się na przyszłość zanim zaczniesz dzielić kibiców na lepszych (Ty i ziomki) i gorszych (cała reszta), bo to z właśnie z Was klub ma najmniej pożytku. A jak klub nie będzie miał pieniędzy to znów odmęty II ligi i znów skulisz ogon pod d*pę i zapomnisz o istnieniu Polonii.

    Cytat Zamieszczone przez maklaren Zobacz posta
    Wiadomo czy Bellego pojedzie w niedzielę?
    Najpierw w czwartek zaległy mecz z Wybrzeżem. W awizowanym puste miejsce pod nr 12 i pod 16. A więc ani Bellego, ani Basso jeszcze nie przypisani do miejsc.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Paweł#21 (29-05-2023), j-rules (29-05-2023), marcool (29-05-2023), rogal1979 (30-05-2023), tineid (30-05-2023)

  14. Powrót do góry    #1948
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta

    Najpierw w czwartek zaległy mecz z Wybrzeżem. W awizowanym puste miejsce pod nr 12 i pod 16. A więc ani Bellego, ani Basso jeszcze nie przypisani do miejsc.
    Niech jedzie Basso. Powinien dostać szansę a Bellego motywacyjnego kopa.

  15. Powrót do góry    #1949
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez maklaren Zobacz posta
    Wiadomo czy Bellego pojedzie w niedzielę?
    -David miał wypadek i to zawsze ma jakieś konsekwencje. W poniedziałek miał startować w eliminacjach do Grand Prix w Debreczynie, ale wycofał się z tych zawodów. Bellego musi oczywiście przedstawić zwolnienie lekarskie. Jeśli obejmie również czwartek, nie pojedzie przeciwko Wybrzeżu. W gotowości jest oczywiście Benjamin Basso, który przyjechał już potrenować do Bydgoszczy. Na razie jednak nic nie jest przesądzone. Jesteśmy w kontakcie z Bellego, czekamy na rozwój sytuacji. Zdrowie jest najważniejsze i jeśli zawodnik nie będzie czuł się w stu procentach gotowy, nie będziemy naciskać na start.

  16. Powrót do góry    #1950
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No ja też uważam, że tutaj nie ma co kombinować i dać Benego do składu, niech jeździ. Najlepiej to w obu tych meczach niech dostanie szansę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #1951
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Żużel BTŻ Polonia Bydgoszcz Żużel. Punkt na wagę zwycięstwa. Polonia triumfowała na własnym torze

    Wygrała BTŻ Polonia Bydgoszcz, w której kluczem do sukcesu była równa jazda całego zespołu.
    Mieszko Mudło był jednak postacią, która mogła nosić miano lidera, bo wywalczył dziesięć oczek, czyli o punkt więcej od klubowych partnerów.
    Podium uzupełniła młodzież z toruńskiego KS Apatora.

    Punktacja (za: minizuzel.pl):
    I BTŻ Polonia Bydgoszcz - 28
    1. Mieszko Mudło - 10 (3,2,3,2)
    2. Oskar Funtowicz - 9 (2,2,2,3)
    3. Marcel Chylarecki - 9 (1,2,3,3)


    II MKMŻ Rybki Rybnik - 27
    19. Franciszek Szczyrba - 8 (3,-,3,2)
    20. Krzysztof Harendarczyk - 6 (0,3,-,3)
    21. Piotr Reszka - 7 (3,1,3,-)
    22. Wiktor Klecha - 6 (2,2,2)

    III KS Toruń - 21
    13. Hubert Frejter - 6 (3,-,1,2)
    14. Bartosz Byszewski - 6 (2,2,2,d)
    15. Dorian Biedrzycki - 6 (3,0,t,3)
    26. Robert Downar - 3 (2,1)

    Zamieszczam zawczasu, bo za kilka lat okaże się, że nasi wychowankowie nie są do końca nasi

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Black Gryf za jego przydatny post!

    mentikk (29-05-2023), rogal1979 (30-05-2023)

  19. Powrót do góry    #1952
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Lepszego momentu na przetestowanie BB już chyba nie będzie. Skoro kupił nowy silnik, to warto go sprawdzić w boju. Ponadto manager trochę pomieszał zestawienie, więc szuka lepszego rozwiązania. No i dobrze. Tak sobie myślę czy jeżeli Polonia chce jeszcze uratować sezon, nie powinna zaprosić na parę treningów Szczepaniaka? Wiem, że ma totalny brak jazdy, ale pare jednostek treningowych pozwoliłoby określić jak wypada na tle naszych gwiazd. Niestety, ale ja po Bellego już niczego dobrego w tym sezonie się nie spodziewam. Mam nadzieję, że zobaczymy czy Benjamin dźwignie presję. Jeżeli tak to super, ale jeżeli nie to trzeba czegoś poszukać albo oddać sezon walkowerem.

  20. Powrót do góry    #1953
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    XD to idealne podsumowanie Ciebie. Wolę uchodzić za **********za kiełbasy na stadionie (chociaż preferuję zapieksy z takiego stadionowego żarcia) niż przygłupa. Ale skoro Ty się identyfikujesz z tą grupą społeczną, to ja Cię łomem od tej ideologii odrywał nie będę.
    Ty finansujesz kibicowskie gadżety...mhm...no spoko...czyli od klubu wymagasz, ale w zasadzie nie wspierasz go za bardzo. Ja finansuję rundy SGP dla Jurka, owszem. Ale też dokładam się (ja i mi podobni **********ze kiełbas, którymi tak bardzo gardzisz) do kontraktów zawodniczych. Efekt tego taki, że z **********zy kiełbas, zwłaszcza tych na Nowej i Głównej masz w klubie w ch*j więcej siana, niż z Was - prawilniaków z własnymi gadżetami, nayebanymi browarami obalanymi na szybko pod biedronką. Bez "nas" już teraz klub byłby w II lidze, bo Wasza skromna grupka krzykaczy jadąca na najtańszych biletach i własnych flagach z ukradzionego matce prześcieradła to klub jakoś w górę nie idzie, cymbale.

    Zastanów się na przyszłość zanim zaczniesz dzielić kibiców na lepszych (Ty i ziomki) i gorszych (cała reszta), bo to z właśnie z Was klub ma najmniej pożytku. A jak klub nie będzie miał pieniędzy to znów odmęty II ligi i znów skulisz ogon pod d*pę i zapomnisz o istnieniu Polonii.
    Ojej, tak przykro mi, że jesteś ograniczony. Myślę, że każdy z tych prawilniaków za klubem w sezonie 2023 przejedzie więcej kilometrów niż Ty przez ostatnie dwie dekady, bo przecież nie ma sukcesów I nie mierz innych własną miarą. Że Ty i Tobie podobni wpierrdalacze kiełbas zapomnieli o klubie, gdy ten walczył na trzecim poziomie rozgrywkowym, nie oznacza, że normalni kibice wzięli z nich przykład. Proszę, nie odpowiadaj więcej na moje posty, bo stek wulgaryzmów zawartych w Twojej wypowiedzi mi uwłacza. Dziękuję.
    white&young

  21. Powrót do góry    #1954
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Ojej, tak przykro mi, że jesteś ograniczony. Myślę, że każdy z tych prawilniaków za klubem w sezonie 2023 przejedzie więcej kilometrów niż Ty przez ostatnie dwie dekady, bo przecież nie ma sukcesów I nie mierz innych własną miarą. Że Ty i Tobie podobni wpierrdalacze kiełbas zapomnieli o klubie, gdy ten walczył na trzecim poziomie rozgrywkowym, nie oznacza, że normalni kibice wzięli z nich przykład. Proszę, nie odpowiadaj więcej na moje posty, bo stek wulgaryzmów zawartych w Twojej wypowiedzi mi uwłacza. Dziękuję.
    Wszystkie te wulgaryzmy to użyty przez Ciebie zwrot "wp*ierdalacze kiełbas", więc najwidoczniej uwłaczasz sam sobie. Ale ciekawe, że zauważasz ten zwrot u kogoś, a sam u siebie widzisz go jako coś najzupełniej normalnego i akceptowalnego.
    Hipokryzja? Rozdwojenie osobowości??
    Ja i mi podobni właśnie na ten stadion na II ligę chodziliśmy, to Was tam brakowało. Nie było komu krzyczeć, nie było komu wyzywać innych kibiców za to, że krzyczą za cicho. Więc jak już o mierzeniu swoją miarą mówisz, to zacznij od siebie, bo robisz z siebie głupka. Ponownie. W sumie powinniśmy przywyknąć, ale za każdym razem zaskakujesz jeszcze bardziej.
    Kibicowanie przy sukcesach to akurat Twoja domena. Wielu z nas nie tylko było przy klubie w najgorszych sezonach, ale też poznało kilku zawodników, osoby pracujące w klubie czy prezesów osobiście i miało z nimi bezpośredni kontakt. Ty machasz prześcieradłem i drzesz japę. Trochę się różnimy.
    Dorośnij. Jak się uda, rozwiń się też trochę intelektualnie.
    Bez odbioru
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #1955
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wszystkie te wulgaryzmy to użyty przez Ciebie zwrot "wp*ierdalacze kiełbas", więc najwidoczniej uwłaczasz sam sobie. Ale ciekawe, że zauważasz ten zwrot u kogoś, a sam u siebie widzisz go jako coś najzupełniej normalnego i akceptowalnego.
    Hipokryzja? Rozdwojenie osobowości??
    Ja i mi podobni właśnie na ten stadion na II ligę chodziliśmy, to Was tam brakowało. Nie było komu krzyczeć, nie było komu wyzywać innych kibiców za to, że krzyczą za cicho. Więc jak już o mierzeniu swoją miarą mówisz, to zacznij od siebie, bo robisz z siebie głupka. Ponownie. W sumie powinniśmy przywyknąć, ale za każdym razem zaskakujesz jeszcze bardziej.
    Kibicowanie przy sukcesach to akurat Twoja domena. Wielu z nas nie tylko było przy klubie w najgorszych sezonach, ale też poznało kilku zawodników, osoby pracujące w klubie czy prezesów osobiście i miało z nimi bezpośredni kontakt. Ty machasz prześcieradłem i drzesz japę. Trochę się różnimy.
    Dorośnij. Jak się uda, rozwiń się też trochę intelektualnie.
    Bez odbioru
    Jesteś naprawdę ładnie trafiony. Niestety dodałeś parę niecenzuralnych słów od siebie w wypowiedzi wyżej. Gościu, jesteś zwykłym szarym kibicem, który dodatkowo ma mentalność starego dziadka żużlofana, a chcesz innych uczyć kibicowania. Jak gustujesz w piknikach i jarmarkach chodź sobie może na coś grzeczniejszego. Może siatkówka? Nie znasz mnie, nie wiesz od kiedy kibicuję, także nie rzucaj słów na wiatr.
    white&young

  23. Powrót do góry    #1956
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Jesteś naprawdę ładnie trafiony. Niestety dodałeś parę niecenzuralnych słów od siebie w wypowiedzi wyżej. Gościu, jesteś zwykłym szarym kibicem, który dodatkowo ma mentalność starego dziadka żużlofana, a chcesz innych uczyć kibicowania. Jak gustujesz w piknikach i jarmarkach chodź sobie może na coś grzeczniejszego. Może siatkówka? Nie znasz mnie, nie wiesz od kiedy kibicuję, także nie rzucaj słów na wiatr.
    Trafia to mnie, jak zwykły stadionowy krzykacz uczy kibicowania innych, bo uznaje się za jedynego słusznego kibica i wyzywa innych oraz traktuje jak kibiców gorszej kategorii. Tych, którzy że facto zapewniają działanie klubu.

    Masz rację, nie znam. I nie chce poznawać.
    "White and young"... Ale pewnie kibicujesz dłużej niż ja, czy inni wp*erdalacze kiełbas z mentalnością starego dziadka.
    Hmm... Jeśli Ty reprezentujesz kwiat polskiej młodzieży, to wolę być starym dziadkiem niż zadawać się z młodymi Twojego pokroju.

    A co to jest szary kibic? Kolejny gorszy od Was, "aktywnych"?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #1957
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    XD to idealne podsumowanie Ciebie. Wolę uchodzić za **********za kiełbasy na stadionie (chociaż preferuję zapieksy z takiego stadionowego żarcia) niż przygłupa. Ale skoro Ty się identyfikujesz z tą grupą społeczną, to ja Cię łomem od tej ideologii odrywał nie będę.
    Ty finansujesz kibicowskie gadżety...mhm...no spoko...czyli od klubu wymagasz, ale w zasadzie nie wspierasz go za bardzo. Ja finansuję rundy SGP dla Jurka, owszem. Ale też dokładam się (ja i mi podobni **********ze kiełbas, którymi tak bardzo gardzisz) do kontraktów zawodniczych. Efekt tego taki, że z **********zy kiełbas, zwłaszcza tych na Nowej i Głównej masz w klubie w ch*j więcej siana, niż z Was - prawilniaków z własnymi gadżetami, nayebanymi browarami obalanymi na szybko pod biedronką. Bez "nas" już teraz klub byłby w II lidze, bo Wasza skromna grupka krzykaczy jadąca na najtańszych biletach i własnych flagach z ukradzionego matce prześcieradła to klub jakoś w górę nie idzie, cymbale.

    Zastanów się na przyszłość zanim zaczniesz dzielić kibiców na lepszych (Ty i ziomki) i gorszych (cała reszta), bo to z właśnie z Was klub ma najmniej pożytku. A jak klub nie będzie miał pieniędzy to znów odmęty II ligi i znów skulisz ogon pod d*pę i zapomnisz o istnieniu Polonii.



    Najpierw w czwartek zaległy mecz z Wybrzeżem. W awizowanym puste miejsce pod nr 12 i pod 16. A więc ani Bellego, ani Basso jeszcze nie przypisani do miejsc.
    szkoda, że nie wymieniłes np. robienia akcji w listopadzie polegajacych na odwiedzaniu grobów zasłużonych dla Polonii zawodników, dbaniu o inne patriotyczne akcje, czy organizowanie spotkań z zawodnikami, czy wspieranie potrzebujących ludzi
    owszem na drugiej lidze moze było mało aktywnych ludzi, nie było zorganizowanego dopingu ok wynik robi swoje i chyba kazdy o tym wie, ze ekipy maja swoje kryzysy,
    w tym momencie idzie to jak widac ku lepszemu,
    Rodowici Bydgoszczanie

  25. Powrót do góry    #1958
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Wiktor wkoncu jutro pojedzie w Szwecji. Ciekawe co z tego będzie.

  26. Powrót do góry    #1959
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzlofan Zobacz posta
    szkoda, że nie wymieniłes np. robienia akcji w listopadzie polegajacych na odwiedzaniu grobów zasłużonych dla Polonii zawodników, dbaniu o inne patriotyczne akcje, czy organizowanie spotkań z zawodnikami, czy wspieranie potrzebujących ludzi
    owszem na drugiej lidze moze było mało aktywnych ludzi, nie było zorganizowanego dopingu ok wynik robi swoje i chyba kazdy o tym wie, ze ekipy maja swoje kryzysy,
    w tym momencie idzie to jak widac ku lepszemu,
    Ale to ja miałem je wymieniać, czy prawilny gościu, który mi na pw pisze "mam nadzieję, że wyłapiesz" uważający za lepszego kibica ode mnie i innych, którzy wspierają Polonię od dekad?
    Oczywiście, że wynik przyciąga kibiców, ale niech mi ziomek nie wmawia, że on jest najwierniejszym z wiernych, jedynym słusznym itp, a cała reszta to motłoch podczas gdy na tej II lidze kibiców jemu podobnych (mam na myśli tych prowadzących doping, oprawy, głośnych i "prawdziwych" - nie piszę tego złośliwie, po prostu oni się za takich na tle innych uważają) na stadionie można było szukać z równym skutkiem jak złotego pociągu, bursztynowej komnaty czy 70 mln przewalonych po Sasinie

    Żeby była jasność, bo wydaje mi się, że muszę o tym przypomnieć. Ja nie mam problemu, że na stadionie są kibice prowadzący doping, oprawę, czy jakkolwiek by nie nazwać ich większej aktywności. I spoko. I jak to jest dobrze zorganizowane to nawet jest przyjemne dla oka z perspektywy mojej - tego gorszego wp*erdalacza kiełbasy o mentalności starego dziadka.
    Ale to nie znaczy, że oni mają prawo uważać się za jedynych słusznych kibiców, że mogą całą resztę traktować jak kibiców gorszego sortu i odnosić się do nich z pogardą. Bo po pierwsze to ci pogardzania byli z klubem zawsze i są z nim dłużej niż część z tych aktywnych chodzi po świecie. Po drugie przynoszą do klubu o wiele więcej pieniędzy, co przekłada się właśnie na to, że - jak sam wspomniałeś - idzie ku lepszemu. Po trzecie niektórzy z tych kibiców kiedyś byli wśród tych aktywnych, ale być może zaczęli cenić sobie komfort i wolą sobie usiąść na lepszej trybunie, z lepszym widokiem i nie mieć w uszach krzyków przez cały mecz. A po czwarte to każdy ma prawo kibicować po swojemu i nie czyni to z niego kibica gorszego, ani takiego, który jest mniej zżyty z Polonią, co mi tu insynuował inny z kolegów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (30-05-2023)

  28. Powrót do góry    #1960
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Basso po 1 biegu wczorajszego meczu ligi angielskiej wycofany z dalszej jazdy po tym jak został trafiony kamieniem w rękę.

    Basso lekko poddenerwowany.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  29. Powrót do góry    #1961
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Są tam jakieś informacje co mu się dokładnie stało? W sensie czy to jakieś stłuczenie, obicie, czy jest jakieś ryzyko większej kontuzji?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #1962
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Są tam jakieś informacje co mu się dokładnie stało? W sensie czy to jakieś stłuczenie, obicie, czy jest jakieś ryzyko większej kontuzji?
    Nigdzie nie znalazłem, tylko tyle co Scorpion napisał.

  31. Powrót do góry    #1963
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Opuchlizna jest wyraźnie zauważalna, więc nawet jeżeli nie będzie to nic poważnego, to i tak wielkiego komfortu w trakcie jazdy mieć nie będzie. Z drugiej strony Zengota z połamanym obojczykiem podobno ma jechać mecz w niedzielę, więc i BB też powinien dać radę.

  32. Powrót do góry    #1964
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Opuchlizna jest wyraźnie zauważalna, więc nawet jeżeli nie będzie to nic poważnego, to i tak wielkiego komfortu w trakcie jazdy mieć nie będzie. Z drugiej strony Zengota z połamanym obojczykiem podobno ma jechać mecz w niedzielę, więc i BB też powinien dać radę.
    No jeśli to jest "tylko" stłuczenie to pewnie będą w stanie doprowadzić tę rękę do stanu używalności do czwartku. Oczywiście z pewnym dyskomfortem, ale jednak. I oby na tym się skończyło i chłopak nie tracił kolejnych meczów. Zwłaszcza, że teraz jest szansa, że będzie miał okazję pojeździć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #1965
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Wiktor wkoncu jutro pojedzie w Szwecji. Ciekawe co z tego będzie.
    Pojedzie? Masz to potwierdzone? Bo na moje to wstawianie go to oszczędna wersja składu Rospiggarny i znów będzie ZZ.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #1966
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No jeśli to jest "tylko" stłuczenie to pewnie będą w stanie doprowadzić tę rękę do stanu używalności do czwartku. Oczywiście z pewnym dyskomfortem, ale jednak. I oby na tym się skończyło i chłopak nie tracił kolejnych meczów. Zwłaszcza, że teraz jest szansa, że będzie miał okazję pojeździć.
    W sumie to ten uraz przytrafił się w najgorszym możliwym momencie. Nawet jeżeli pojedzie, i załóżmy nie pójdzie mu najlepiej, to powstanie pytanie. Czy to przez ten uraz czy też opinie o jego talencie są przesadzone? No chyba, że bez względu na wszystko pojedzie kapitalne zawody, czego mu i nam życzę i zamknie tym samym temat jego przydatności dla drużyny.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    mentikk (30-05-2023), rogal1979 (30-05-2023)

  36. Powrót do góry    #1967
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pojedzie? Masz to potwierdzone? Bo na moje to wstawianie go to oszczędna wersja składu Rospiggarny i znów będzie ZZ.
    Wiktor u siebie na FB wrzucił posta, że jadą do Szwecji na mecz. Więc jest jakaś szansa, że pojedzie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Buszmen (30-05-2023)

  38. Powrót do góry    #1968
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A z Bellego wiadomo czy w ogóle jest szansa na występ w czwartek?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #1969
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pojedzie? Masz to potwierdzone? Bo na moje to wstawianie go to oszczędna wersja składu Rospiggarny i znów będzie ZZ.
    Sam Wiktor wrzucił zdjęcie z busa z podpisem, że cel Szwecja.

    Jeszcze w kwesti Basso:But it came with them yet again having to operate the injury rider replacement facility, this time for Benjamin Basso, who took one ride in Heat 3 before withdrawing with a hand injury having been hit by a stone.It was a freak incident and Basso’s remaining rides saw Panthers pick up just one point as the solid-scoring Lions side protected their early advantage.Lyon said: “The boys fought hard, and losing Ben Basso cost us. He’s a main player for us, we missed him, and that was the difference in my opinion and it was why we didn’t win the meeting.“It appears that it was flying shale that took out his knuckle, it’s a strange one really but it’s one of those things, and it was a blow so early on to lose him".Zadnych informacji o ewentualnych zlamaniach, wyglada na to ze reka jest zbita.

  40. Powrót do góry    #1970
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Eleven niestety pokazuje mecz w Lejonen.

  41. Powrót do góry    #1971
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    A tak z innej beczki nie uważacie, że ten sezon stracił na atrakcyjności.

    Ostatnia kolejka w ekstralidze to była rzeź niewiniątek z wyjątkiem meczu w Czewie, gdzie Apator się mocno postawił.
    Ogólnie jednak wszystko jest już jasne: Sparta złoto, reszta będzie się tłuc o P-O, Krosno lub Grudziądz out.

    W I lidze mecze są o wiele ciekawsze i często na styku.
    Niestety, ale po zbrojeniach w Zielonej właściwie awans jest już kwestią formalną.

    Wyjdzie na to, że najciekawiej będzie w II lidze, chociaż tam póki co Rzeszów trochę odstaje od reszty.

    O wałkach z torami i całą tą amatorką z przerywaniem meczów nie wspominam.

  42. Powrót do góry    #1972
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No ja bym tak od ręki Sparcie złota na szyi jeszcze nie wieszał. Motor będzie dla nich groźny. Co prawda Sparta wygrała w Lublinie, ale jak spotkają się w finale to też inna bajka. Poza tym Motor jak już będzie w pełnym składzie to też będzie groźniejszy niż w tej chwili. A tak po prawdzie Sparta poza tą wysoką wygraną z Wilkami to pozostałe zwycięstwa owszem zbiera, ale nie są one jakiś pogromami, więc też nie można powiedzieć, że już dziś ich złoto jest pewne.
    Walka o utrzymanie może być faktycznie dość ciekawa. GKM jest słabszy niż zakładałem przed sezonem, a nie wiadomo jak ostatnie wydarzenia odbiją się na postawie Wilków. Tu może jeszcze być walka do samego końca.
    Częstochowa może też w walce o medale trochę pomieszać, bo oni wg mnie po początkowych problemach się odnaleźli i też przed sezonem stawiałem, że będą mocni.

    I liga jest zarazem ciekawa i nudna. Bo tutaj akurat zwycięzca jest na 90% znany. Oczywiście wszystko może się zdarzyć, ale na ten moment Falubaz w niepełnym jeszcze składzie wygrywa wszystko i wszędzie. Jednak cała reszta za nimi...tutaj jest jeszcze bardzo wiele możliwości...

    W II lidze jest Opole, Rzeszów i cała reszta. Pytanie czy Opole tradycyjnie przegra awans na ostatniej prostej, czy coś się zmieni.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #1973
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Eleven niestety pokazuje mecz w Lejonen.
    No a co mieli pokazywać mecz tych bankrutów w Vastervik gdzie będzie z +30 dla gospodarzy?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #1974
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Z perspektywy kibica Polonii i Wiktora napisałem że niestety.

  45. Powrót do góry    #1975
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No ja bym tak od ręki Sparcie złota na szyi jeszcze nie wieszał. Motor będzie dla nich groźny. Co prawda Sparta wygrała w Lublinie, ale jak spotkają się w finale to też inna bajka. Poza tym Motor jak już będzie w pełnym składzie to też będzie groźniejszy niż w tej chwili.
    Teoretycznie tak... W sensie, nie ma co jeszcze wieszać medali. Sezon, choć krótki, to intensywny - jeszcze wiele kontuzji może wszystko wywrócić do góry nogami.
    Ja tam z wielkim niepokojem będę śledził mecze Łaguty w Anglii... On tych torów nie zna, a o kontuzje tam bardzo łatwo.
    Na dziś oczywiście, że Sparta jest murowanym faworytem, ale medale wieszają dopiero na jesień.

  46. Powrót do góry    #1976
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    *Ben Basso will miss tonight’s clash due to a hand injury sustained at Peterborough. Justin Sedgmen comes in as a guest at No.3.
    Dzisiaj Benjamin nie wystąpi, wrócił do kraju. Co do czwartku, nie wiadomo, czy pojedzie.

  47. Powrót do góry    #1977
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    *Ben Basso will miss tonight’s clash due to a hand injury sustained at Peterborough. Justin Sedgmen comes in as a guest at No.3.
    Dzisiaj Benjamin nie wystąpi, wrócił do kraju. Co do czwartku, nie wiadomo, czy pojedzie.
    No to chociaż na niedzielę żeby był gotowy. Aczkolwiek dwa mecze w jego wykonaniu byłyby pożądane.

    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Teoretycznie tak... W sensie, nie ma co jeszcze wieszać medali. Sezon, choć krótki, to intensywny - jeszcze wiele kontuzji może wszystko wywrócić do góry nogami.
    Ja tam z wielkim niepokojem będę śledził mecze Łaguty w Anglii... On tych torów nie zna, a o kontuzje tam bardzo łatwo.
    Na dziś oczywiście, że Sparta jest murowanym faworytem, ale medale wieszają dopiero na jesień.
    Inaczej - gdyby sezon zasadniczy był wszystkim co mamy w kalendarzu to owszem, Sparta z dużą dozą prawdopodobieństwa miałaby złoto.
    Ale o wszystkim decydują PO. Kontuzje, zwyżki i zniżki formy, lepszy/gorszy dzień, stan toru czy pogoda. Wszystko może się spyerdolić jednym meczem, czego dobitnie doświadczyliśmy w minionym sezonie.
    Może się okazać, że Woryna wystrzeli we wrześniu z formą w kosmos i Włókniarz zgarnie złoto sprzed nosa Sparty i Motoru...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #1978
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jutro Basso jeszcze mecz w Danii ma/miał jechać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #1979
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    W 1999 roku wszyscy w Polonii też się zastanawiali gdzie sobie powieszą trzecie z rzędu złote medale DMP i nadeszła sobota 18 września... Z tym ferowaniem wyników na długo przed faktem byłbym bardzo ostrożny. Żużel jest mocno specyficznym sportem, gdzie dosłownie w ułamku sekundy trud i wysiłek całego sezonu może pójść psu w d*pe. Wrocław ma bardzo duże szanse, ale w sporcie nigdy nic nie jest do końca pewne, co i dla nas może być pewnego rodzaju pocieszeniem i otuchą na tym etapie sezonu.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    rogal1979 (30-05-2023)

  51. Powrót do góry    #1980
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    W 1999 roku wszyscy w Polonii też się zastanawiali gdzie sobie powieszą trzecie z rzędu złote medale DMP i nadeszła sobota 18 września... Z tym ferowaniem wyników na długo przed faktem byłbym bardzo ostrożny. Żużel jest mocno specyficznym sportem, gdzie dosłownie w ułamku sekundy trud i wysiłek całego sezonu może pójść psu w d*pe. Wrocław ma bardzo duże szanse, ale w sporcie nigdy nic nie jest do końca pewne, co i dla nas może być pewnego rodzaju pocieszeniem i otuchą na tym etapie sezonu.
    A na jakiej podstawie sobie wieszali ? przecież Piła nie wygladała gorzej ba w dwumeczu nawet wygrali z Bydgoszczą 91:89. To nie taka róznica jak teraz ma Wrocław nad resztą

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •