Strona 43 z 158 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1891
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Priorytetem będzie - tak jak piszesz - dla większości klubów. A największy hajs będą mogły zaproponować 2. Myślę, że przełknie trochę dojazdów jak mu wpadnie 100-150k więcej niż w Toruniu.
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Piszesz nie na temat.
    Ogarnij sie albo odpusc.
    Nie prosilem o banaly na temat
    prawdziwego trenera ktory przez ostatnie
    10 lat wychowal 2 sensownych ligowcow a o sukcesy Lewandowskiego.
    Wiem, wiem pupa szczypie, że w Bydgoszczy rodzą się talenty, a wam pozostało podkupywanie, bo pomimo ciężkich pieniędzy nie możecie nikogo wyszkolić.
    Jeśli dla Ciebie toruńska mizeria to banał, to chyba faktycznie szybko nie doczekacie się kogoś sensownego.
    Ja mam Tobie wyliczać sukcesy Lewandowskiego???
    To Ty mi wylicz kolego co Lewandowki osiągnął przez te dwa lata jak się kisi w Toruniu???
    Słucham pilnie.... Wiem, będzie bardzo ciężko, bo co byś miał niby powiedzieć...bida z nędzą.

  2. Powrót do góry    #1892
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    OK, wiec sluchaj pilnie samego siebie i sie przyloz do odpowiedzi.

    Napisales:
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Zajmij się lepiej karierą Lewandowskiego, bo póki jeździł w Bydgoszczy, to chłopak wiedział jak wykorzystać swój talent.
    Moze po prostu chciales blysnac, nie wyszlo, teraz glowa w piasek i zmiana tematu?

    Nie pisalem nic o sukcesach Lewego w Toruniu, wiec nie bede nic wyliczal.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-05-2023 o 12:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #1893
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    OK, wiec sluchaj pilnie samego siebie i sie przyloz do odpowiedzi.

    Moze po prostu chciales blysnac, nie wyszlo, teraz glowa w piasek i zmiana tematu?

    Nie pisalem nic o sukcesach Lewego w Toruniu, wiec nie bede nic wyliczal.
    A co ja mam Ci kolego wyliczać?
    Napisałem Tobie wyraźnie, że Lewandowski nauczył się jeździć pod okiem Jacka Woźniaka.
    Mam Ci to wydrukować dużymi literami?
    Skoro podważasz fakt, że jest wychowankiem Polonii, to udowodnij co zyskał w Toruniu, szkoląc się u boku najlepszych na świecie?
    Każdy kto ma trochę pojęcia o młodzieżówce, widzi gołym okiem, że chłopak stoi w miejscu, a jak masz inne zdanie odsyłam
    na wasze forum, może czytając swoich kolegów dotrze to do Ciebie.
    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #1894
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Zdaje się, że czytanie ze zrozumieniem cie kolego przerasta.
    Tworzysz tezy których nigdy nie pisałem i się do nich odnosisz.
    Niezly odlot.
    Szkoda czasu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #1895
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zdaje się, że czytanie ze zrozumieniem cie kolego przerasta.
    Tworzysz tezy których nigdy nie pisałem i się do nich odnosisz.
    Niezly odlot.
    Szkoda czasu.
    A co ty gościu myślałeś.
    Że wpadniesz tutaj jak bezdomny piesek, obsikasz murek i pobiegniesz dalej?
    Nieproszony wtrąciłeś się do nieswojego wątku i puściłeś bąka o tym, że tworzę legendy.
    Dlatego otrzymałeś rozbudowaną odpowiedź, do której w zasadzie się w ogóle nie odniosłeś.
    Rozumiem, że cię mocno przerosła, dlatego wybaczam.

  6. Powrót do góry    #1896
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Nie szczekaj, bo wrażenia tym na mnie nie zrobisz.
    Bydgoszcz po wielu latach doczekała się na forum swojego Mariusza.
    Ot co.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #1897
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie szczekaj, bo wrażenia tym na mnie nie zrobisz.
    Bydgoszcz po wielu latach doczekała się na forum swojego Mariusza.
    Ot co.
    Nie no, poniosło Cię. Był realista, owszem, on był dla Mariusza "groźny". Ale poza tym daleko u nas do tego poziomu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #1898
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Przede wszystkim to o Lewandowskim nie było głosno zanim poszedł do Torunia. Jakieś tam wzmianki i tyle. O Przyjemskim było bardzo głosno. Nie ma co porownywac gówna do czekolady. Nie ta skala talentu

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    mentikk (26-05-2023)

  10. Powrót do góry    #1899
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Mariusz jest jeden.

  11. Powrót do góry    #1900
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie szczekaj, bo wrażenia tym na mnie nie zrobisz.
    Bydgoszcz po wielu latach doczekała się na forum swojego Mariusza.
    Ot co.
    Bez przesady. To raczej wersja innego upierdliwca o korzeniach leszczyńskich. Wiadomo o kim mowa.

  12. Powrót do góry    #1901
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Wiktor od nowego sezonu w Spartuni i Spartunia seryjnie przez następne lata będzie miała złoto.
    Idealnie ))

  13. Powrót do góry    #1902
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Wiktor od nowego sezonu w Spartuni i Spartunia seryjnie przez następne lata będzie miała złoto.
    Idealnie ))
    w dupie.

  14. Powrót do góry    #1903
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie szczekaj, bo wrażenia tym na mnie nie zrobisz.
    Bydgoszcz po wielu latach doczekała się na forum swojego Mariusza.
    Ot co.
    Jak obsikałeś już murek ratlerku, to nic tu po tobie.
    Załóż tik toka w polemice nie ma z ciebie pożytku.
    Ot co.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Bez przesady. To raczej wersja innego upierdliwca o korzeniach leszczyńskich. Wiadomo o kim mowa.
    Jak już koniecznie musisz się koledze podlizać to wyślij mu smsa albo kwiaty.
    Dla mnie jesteś mocno anonimowy, więc przypuszczam, że chciałeś jakoś błysnąć i zwrócić na siebie uwagę.
    Mimo wszystko, z dwojga złego wolę być upiardliwcem niż przydupasem.

    _
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie no, poniosło Cię. Był realista, owszem, on był dla Mariusza "groźny". Ale poza tym daleko u nas do tego poziomu
    Nie zapomnij podziękować koledze bo nie zaśnie... żałosne jest to kółeczko wzajemnej adoracji.

    Swoją drogą Mentikk chłopie, ty na pewno jesteś z Bydgoszczy??? Przypominasz raczej piątą kolumnę.
    I błagam, nie układaj już życia Wiktorowi, ma koło siebie bardziej zaufanych ludzi niż ty, którzy zadbają o jego rozwój.
    Jak przyjdzie odpowiedni moment, to zapewne trafi do ekstraligi bez twojej wielkiej troski.
    A jak będzie miał problemy z dojazdem do Wrocławia czy Lublina, to zawsze może się do Ciebie zwrócić o poradę

  15. Powrót do góry    #1904
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Myslalem, ze znalazles juz te sukcesy Lewandowskiego
    z czasow bydgoskich i sie nimi pochwalisz a ty nadal robisz z siebie specjaliste
    z kynologii.Najwyrazniej pomyliles fora.
    Pozdrawiam serdecznie marny powiesciopisarzu i zeby pozostac w twojej poetyce,
    pies ci morde lizal.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-05-2023 o 05:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #1905
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Nie zapomnij podziękować koledze bo nie zaśnie... żałosne jest to kółeczko wzajemnej adoracji.

    Swoją drogą Mentikk chłopie, ty na pewno jesteś z Bydgoszczy??? Przypominasz raczej piątą kolumnę.
    I błagam, nie układaj już życia Wiktorowi, ma koło siebie bardziej zaufanych ludzi niż ty, którzy zadbają o jego rozwój.
    Jak przyjdzie odpowiedni moment, to zapewne trafi do ekstraligi bez twojej wielkiej troski.
    A jak będzie miał problemy z dojazdem do Wrocławia czy Lublina, to zawsze może się do Ciebie zwrócić o poradę
    Smutne jest, że fakt, że zgadzam się z kimś z innego miasta w jakiejś jednej kwestii to dla Ciebie kółko wzajemnej adoracji. Widać, że rozwojowo stanąłeś bardzo dawno.

    Oczywiście, że Wiktor ma wokół siebie zaufanych ludzi. Całe szczęście nie ma koło siebie Ciebie i tym podobnych, którzy zamiast układać mu życie proponują mu je zmarnować w imię "wyższego dobra".

    Ja rozumiem, że nie złapałeś, że o tych dojazdach sobie pożartowaliśmy z tym ściganiem się po S5, ale jakby nie było to pewnie w teamie Wiktora ktoś nawigację będzie odpalić, więc do mnie po poradę mogą dzwonić w bardziej istotnych kwestiach

    Powtarzam pytanie.
    Kto zrobił karierę będąc w I lidze?
    Dodatkowe - jakie plusy pozostania w I lidze dla Wiktora dostrzegasz? Poza romantycznym "jazda jako wychowanek ku chwale i potędze Polonii".

    PS. Jestem z urodzenia bydgoszczaninem, więc z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że i w tym mieście jest masa idiotów, którzy uważają chęć własnego rozwoju i zmianę pracodawcy za największą zdradę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #1906
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Nicki Pedersen do sezonu 2003 włącznie jeździł w 1 ligowych klubach, było to dawno ale o ile pamięć mnie nie myli, mówił ze woli łatwiejsza kasę w 1 lidze miał wtedy 26 lat.

    Mikael max większość kariery spędził na 1 ligowych torach, Bjarne Pedersen to samo, nawet będąc stałym uczestnikiem GP był zawodnikiem 2 ligowej Łodzi. Krzysztof Cegielski jako młody, rozwojowy zawodnik jeździł w 1 ligowym Gnieźnie

    Przykładów było o wiele więcej, a warto dodać ze w tamtych czasach 1 liga to było 5-6 zawodnikow, reszta to był poziom niższy niż obecna 2 liga

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Johny za jego przydatny post!

    Black Gryf (27-05-2023)

  19. Powrót do góry    #1907
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Nicki Pedersen do sezonu 2003 włącznie jeździł w 1 ligowych klubach, było to dawno ale o ile pamięć mnie nie myli, mówił ze woli łatwiejsza kasę w 1 lidze miał wtedy 26 lat.

    Mikael max większość kariery spędził na 1 ligowych torach, Bjarne Pedersen to samo, nawet będąc stałym uczestnikiem GP był zawodnikiem 2 ligowej Łodzi. Krzysztof Cegielski jako młody, rozwojowy zawodnik jeździł w 1 ligowym Gnieźnie

    Przykładów było o wiele więcej, a warto dodać ze w tamtych czasach 1 liga to było 5-6 zawodnikow, reszta to był poziom niższy niż obecna 2 liga
    Ale co sugerujesz ze Przyjemski zarobi wiecej w 1 lidze ? w elidze dostanie tyle za podpis co w Bydgoszczy całosc (punktowka i podpis) a tu jeszcze punkty. Finansowo na pewno nie opłaca mu sie zostać w Bydzi a Bydzi nie stać aby 1/4 budzetu wywalić na jednego zawodnika bo znów będzie skład podobny do tegorocznego

  20. Powrót do góry    #1908
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Nicki Pedersen do sezonu 2003 włącznie jeździł w 1 ligowych klubach, było to dawno ale o ile pamięć mnie nie myli, mówił ze woli łatwiejsza kasę w 1 lidze miał wtedy 26 lat.

    Mikael max większość kariery spędził na 1 ligowych torach, Bjarne Pedersen to samo, nawet będąc stałym uczestnikiem GP był zawodnikiem 2 ligowej Łodzi. Krzysztof Cegielski jako młody, rozwojowy zawodnik jeździł w 1 ligowym Gnieźnie

    Przykładów było o wiele więcej, a warto dodać ze w tamtych czasach 1 liga to było 5-6 zawodnikow, reszta to był poziom niższy niż obecna 2 liga
    Nicki faktycznie pierwszy medal zdobył jako I ligowiec. Ale pomimo tej łatwiejszej kasy od razu po tym fakcie poszedł do ELigi. I jakoś potem wolał tylko tę Elige, bo powiedział , że gdyby miał zejść poziom niżej to woli skończyć karierę.

    Mikael Max to ciekawy przypadek, wydaje mi się, że mógłby osiągnąć więcej jeżdżąc w ELidze. Ale fakt, tutaj masz rację.

    Bjarne to zawodnik, który chyba jest jednym z tych, którzy najbardziej zmarnowali swoją karierę. W SGP zwykle był tłem dla rywali, jedyny udany sezon - 2005 - to akurat jeździł w ELidze

    Jakby nie patrzeć to są przykłady sprzed +/- 20 lat. A przyznasz, że żużel się mocno zmienił?

    Poza tym ja nie mówię, że zawodnicy w ogóle nie mogą jeździć w I lidze, ale to jazda w ELidze pozwala im wyjść na najwyższy poziom. Przecież w niższych ligach jeździli przykładowo Doyle, Artiom, Lindgren czy Madsen też jeździli w I lidze, ale chyba jednak ELiga mocno się przyczyniła do tego, że odnieśli takie, a nie inne sukcesy.

    Fajnie, że przeszedłeś koledze z pomocą ????
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #1909
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ale co sugerujesz ze Przyjemski zarobi wiecej w 1 lidze ? w elidze dostanie tyle za podpis co w Bydgoszczy całosc (punktowka i podpis) a tu jeszcze punkty. Finansowo na pewno nie opłaca mu sie zostać w Bydzi a Bydzi nie stać aby 1/4 budzetu wywalić na jednego zawodnika bo znów będzie skład podobny do tegorocznego
    A podobno drewno na trasie, panikuje i zamyka gaz w stykowych sytuacjach, bazuje tylko na starcie. Kto takiemu da prawie bańkę za podpis?

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Black Gryf (27-05-2023)

  23. Powrót do góry    #1910
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Nicki Pedersen do sezonu 2003 włącznie jeździł w 1 ligowych klubach, było to dawno ale o ile pamięć mnie nie myli, mówił ze woli łatwiejsza kasę w 1 lidze miał wtedy 26 lat.

    Mikael max większość kariery spędził na 1 ligowych torach, Bjarne Pedersen to samo, nawet będąc stałym uczestnikiem GP był zawodnikiem 2 ligowej Łodzi. Krzysztof Cegielski jako młody, rozwojowy zawodnik jeździł w 1 ligowym Gnieźnie

    Przykładów było o wiele więcej, a warto dodać ze w tamtych czasach 1 liga to było 5-6 zawodnikow, reszta to był poziom niższy niż obecna 2 liga
    Max od 1993 roku jeździł w Elite League, Pedersen od 1999, a to była wtedy najsilniejsza żużlowa liga świata. Cegielski też z marszu podpisał umowę z Poole po tym jak zrobił srebro IMŚJ. Także w zasadzie wszystkie przykłady chybione.

  24. Powrót do góry    #1911
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Myslalem, ze znalazles juz te sukcesy Lewandowskiego
    z czasow bydgoskich i sie nimi pochwalisz a ty nadal robisz z siebie specjaliste
    z kynologii.Najwyrazniej pomyliles fora.
    Pozdrawiam serdecznie marny powiesciopisarzu i zeby pozostac w twojej poetyce,
    pies ci morde lizal.
    Chętnie bym ci udzielił kilku cennych informacji, ale obawiam się, że to przerasta twoje iq.
    Co do psa, to nie ma sprawy, może morde lizać, byleby to nie był taki piesek który obsika murek i ucieka w popłochu,
    coś w twój deseń.

    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Nicki Pedersen do sezonu 2003 włącznie jeździł w 1 ligowych klubach, było to dawno ale o ile pamięć mnie nie myli, mówił ze woli łatwiejsza kasę w 1 lidze miał wtedy 26 lat.

    Mikael max większość kariery spędził na 1 ligowych torach, Bjarne Pedersen to samo, nawet będąc stałym uczestnikiem GP był zawodnikiem 2 ligowej Łodzi. Krzysztof Cegielski jako młody, rozwojowy zawodnik jeździł w 1 ligowym Gnieźnie

    Przykładów było o wiele więcej, a warto dodać ze w tamtych czasach 1 liga to było 5-6 zawodnikow, reszta to był poziom niższy niż obecna 2 liga
    Problem polega na tym, że cała ta śmietanka towarzyska, która nie widzi żadnych korzyści z jazdy Wiktora w pierwszej lidze, reprezentuje drużyny z ekstraligi.
    Wiktor stanowi bardzo łakomy kąsek dla większości z nich i tylko głupiec nie dostrzega tak prostych faktów.
    Gorzej, że trafili na takiego koleżkę jak Mentikk, który jest rzekomo kibicem Polonii i który od kilku dni stara się ułożyć życie Wiktorowi, pozbywając się go
    z rodzinnego klubu, bo przecież w Bydgoszczy nic dobrego go nie czeka. Tak więc są tylko dwie możliwości, albo Mentikk to jakiś farbowany lis, który z Polonią
    nie ma nic wspólnego, albo chłopak zatrzymał się w rozwoju i nie widzi w co z nim zagrywają.

    Jak dla mnie cała ta elita towarzyska może sobie spijać śmietankę z dziubków, aż im wargi popękają, ale jako kibic Polonii szlag człowieka trafia jak kupczą naszym Wiktorem,
    w dodatku na forum Polonii.
    Żeby była jasność, to oczywiste, że Wiktor prędzej czy później trafi do ekstraligi ale niech to zrobi na swoich warunkach i wtedy kiedy będzie chciał.

  25. Powrót do góry    #1912
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Max od 1993 roku jeździł w Elite League, Pedersen od 1999, a to była wtedy najsilniejsza żużlowa liga świata. Cegielski też z marszu podpisał umowę z Poole po tym jak zrobił srebro IMŚJ. Także w zasadzie wszystkie przykłady chybione.
    Ale czy ktoś broni Wiktorowi jeździć w Anglii? Owszem nie tam już dream teamów ale każda drużyna ma kogoś na poziomie, plus tam najważniejsze są tory i technika jazdy.

    Ja wiem ze dla Wiktora lepsze jest jeżdżenie w przyszłym roku w ekstralidze, ale uważam ze nawet jeśli jakimś cudem by został w 1 lidze dalej nie oznacza to jego końca kariery i braku szansy zostania solidnym ekstraligowcem za jakiś czas.

  26. Powrót do góry    #1913
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Ale czy ktoś broni Wiktorowi jeździć w Anglii? Owszem nie tam już dream teamów ale każda drużyna ma kogoś na poziomie, plus tam najważniejsze są tory i technika jazdy.

    Ja wiem ze dla Wiktora lepsze jest jeżdżenie w przyszłym roku w ekstralidze, ale uważam ze nawet jeśli jakimś cudem by został w 1 lidze dalej nie oznacza to jego końca kariery i braku szansy zostania solidnym ekstraligowcem za jakiś czas.
    To rozsądniejsze.
    Owszem, 1 liga to nie dożywotni szlaban na karierę światową, ale po co Wiktorowi tkwić wśród słabszych rywali, których bije startami i nie musi rozwijać swoich umiejętności na dystansie??? Dla niego lepiej-dla jego kariery, byłaby walka jak równy z równym na starcie, oraz rozwijanie umiejętności bronienia się i atakowania w polu.
    Dla mnie osobiście lepiej, by Wiktor został na zawsze w innej lidze niż jeździ Falubaz, po co dodatkowy silny junior w drużynie, która i tak trudno będzie pokonać po ewentualnym awansie? Lepiej walczyć z Kupcem niż Przyjemskim! Jednak rokujących polskich juniorów jest ostatnio tak mało, że szkoda by się Przyjemski zawiesił w rozwoju w I lidze. Kubera i Drabik skończyli wiek juniora i wraz z nimi dopadł Polskę dołek żużlowy, bo ani Miśkowiak, ani Krakowiak to nie są zawodnicy światowego kalibru. A Przyjemski jest jakąś nadzieją.

    PS
    A poza tym, to iktor+otoczenie sami zdecydują co jest dla niego dobre i żadne pseudo troskliwe głosy bydgoskie nie zatrzymają go w I lidze. Ani pseudowrogowie nie namówią do odejścia do eligi. Jego wybór, jego życie, niech wybierze jak najlepiej dla siebie.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 27-05-2023 o 22:35

  27. Powrót do góry    #1914
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Chętnie bym ci udzielił kilku cennych informacji, ale obawiam się, że to przerasta twoje iq.
    Co do psa, to nie ma sprawy, może morde lizać, byleby to nie był taki piesek który obsika murek i ucieka w popłochu,
    coś w twój deseń.



    Problem polega na tym, że cała ta śmietanka towarzyska, która nie widzi żadnych korzyści z jazdy Wiktora w pierwszej lidze, reprezentuje drużyny z ekstraligi.
    Wiktor stanowi bardzo łakomy kąsek dla większości z nich i tylko głupiec nie dostrzega tak prostych faktów.
    Gorzej, że trafili na takiego koleżkę jak Mentikk, który jest rzekomo kibicem Polonii i który od kilku dni stara się ułożyć życie Wiktorowi, pozbywając się go
    z rodzinnego klubu, bo przecież w Bydgoszczy nic dobrego go nie czeka. Tak więc są tylko dwie możliwości, albo Mentikk to jakiś farbowany lis, który z Polonią
    nie ma nic wspólnego, albo chłopak zatrzymał się w rozwoju i nie widzi w co z nim zagrywają.

    Jak dla mnie cała ta elita towarzyska może sobie spijać śmietankę z dziubków, aż im wargi popękają, ale jako kibic Polonii szlag człowieka trafia jak kupczą naszym Wiktorem,
    w dodatku na forum Polonii.
    Żeby była jasność, to oczywiste, że Wiktor prędzej czy później trafi do ekstraligi ale niech to zrobi na swoich warunkach i wtedy kiedy będzie chciał.
    O zatrzymaniu się w rozwoju mówi koleś, którego jedynym argumentem jest to, że "będzie jeździł w domu". Który z 6 razy nie odpowiedział na pytanie, aż ktoś trzeci go nie uratował. I kto sądzi, że jazda na zapleczu z Gałą, Jamrogiem u Buczkiem to taki sam prestiż jak z Znarzlikiem, Kuberą, Michelsenem czy Lagutą.

    Nie wiem czy nie zauważyłeś zapowiedzi przejścia do ELigi w sezonie 2024 więc jakby jego warunkiem i chęcią jest przejście do niej w kolejnym sezonie. I nie jego winą jest, że obecny klub jest za słaby do jego aktualnego poziomu.

    Tyle postów, a nie było Cię stać na żaden argument za tym, aby Wiktor został w Polonii w I lidze.
    Skoro dla Ciebie lepiej jest, aby ciągnął Polonię przez kolejne lata i następne 5 lat spędził w I lidze tracąc tylko czas na ściganie się z zawodnikami nie nadającymi się do ELigi to faktycznie...z pewnością leży Ci na sercu dobro najlepszego wychowanka klubu od ponad dekady. I zamiast cieszyć się, że będzie mógł walczyć o medale DMP i mieć większe szanse na start w najważniejszych imprezach w kraju u nas świecie, to lepiej żeby został jednym z wielu szaraków z zaplecza... A o medale niech się boją biedni frajerzy pokroju Palucha, Ratajczaka, Karczewskiego... Po co to Wiktorowi potrzebne, jazda w domowym klubie w byle jakiej lidze z pewnością mu to wynagrodzi...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #1915
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Chętnie bym ci udzielił kilku cennych informacji, ale obawiam się, że to przerasta twoje iq.
    Co do psa, to nie ma sprawy, może morde lizać, byleby to nie był taki piesek który obsika murek i ucieka w popłochu,
    coś w twój deseń.


    Skoro uwazasz, ze jestes zrodlem informacji to mamy tu
    typowy przyklad mitomana.
    Jestes zwyklym gawedziarzem ktory puscil baka i udaje, ze to nie on.
    O moje iq martwic sie nie musisz.
    Moje niskie, srednie czy wysokie nie zrobi z ciebie partnera do dyskusji,
    co udowodniles dyskutujac praktycznie sam ze soba.
    Stawiasz tezy ktorych nie wyglosilem i z nimi dyskutujesz a clue wywiazanej dyskusji
    omijasz szerokim lukiem belkoczac cos o psach.
    Nie wiem czy to nie powazniejsza sprawa niz tylko mitomania.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-05-2023 o 10:18
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #1916
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I zamiast cieszyć się, że będzie mógł walczyć o medale DMP
    A co nas jako kibiców Polonii ma obchodzić medal wywalczony dla Wrocławia czy innego Lublina. Dziesięć razy większa wartość ma dla mnie Brązowy Kask zdobyty dla Polonii.
    white&young

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tymus_2II5 za jego przydatny post!

    Black Gryf (28-05-2023)

  31. Powrót do góry    #1917
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Czasy niewolnictwa się już skończyły i nikt nie będzie jeździł z miłości do klubu czy miasta, ale niektórym jak widać ciężko to przemówić.

    Prosty przykład pracujesz w firmie X w Bydgoszczy gdzie zarabiasz 5000zl, dostajesz propozycje pracy na tym samym stanowisku z możliwością awansu za 15000zl ale w Toruniu. Rozumiem, że wielu z Was z tego nieskorzysta bo przecież Toruń odwieczny wróg?
    Polonia Bydgoszcz

  32. Powrót do góry    #1918
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Ale czy ktoś broni Wiktorowi jeździć w Anglii? Owszem nie tam już dream teamów ale każda drużyna ma kogoś na poziomie, plus tam najważniejsze są tory i technika jazdy.
    Oni chyba mają w teamie inną strategię - po kompromitacji w Pradze podczas SGP2 padła zapowiedź o podpisaniu kontraktu w lidze zagranicznej, żeby Przyjemski poprawił technikę. No i kontrakt rzeczywiście został podpisany tylko z jazdą gorzej. Może zatem chodziło o technikę składania parafek pod umowami.
    Natomiast w przypadku Maxa, Pedersena czy Cegielskiego, powołałem się na ich starty na Wyspach w innym kontekście - chodziło o to, że oni mogli sobie jeździć w niższych klasach rozgrywkowych w Polsce, bo i tak mieli wtedy regularnie styczność ze światową czołówką, rywalizując w Elite League. Obecnie to Ekstraliga skupia całą topkę, ale w czasach zawodników których wymieniłeś było inaczej - i właśnie dlatego te przykłady są nietrafione.

    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Ja wiem ze dla Wiktora lepsze jest jeżdżenie w przyszłym roku w ekstralidze, ale uważam ze nawet jeśli jakimś cudem by został w 1 lidze dalej nie oznacza to jego końca kariery i braku szansy zostania solidnym ekstraligowcem za jakiś czas.
    Generalnie to ja tak wcale sądzę - na chwilę obecną Przyjemski w mojej opinii nie byłby żadnym x-factorem w Ekstralidze, a tak duże zainteresowanie jego osobą wynika po prostu z patologicznych przepisów odnośnie obowiązku startów dwóch polskich juniorów w meczu. W 2023 roku młodzieżowcami przestali być Miśkowiak, Lampart czy Świdnicki, w 2024 dołączą do nich Cierniak, Kowalski i Pludra. Poziom juniorów drastycznie zatem spadnie (a już obecnie jest niski) i stąd właśnie taki boom na Przyjemskiego. Finansowo zatem jest to dla niego idealna sytuacja - zgarnie kontrakt życia, w zasadzie głównie za to, że urodził się we właściwym kraju. Sportowo natomiast poza biegopunktówką w okolicach 2,500 w wyścigach numer 2, nie spodziewam się żadnej większej wartości dodanej.

  33. Powrót do góry    #1919
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Czasy niewolnictwa się już skończyły i nikt nie będzie jeździł z miłości do klubu czy miasta, ale niektórym jak widać ciężko to przemówić.

    Prosty przykład pracujesz w firmie X w Bydgoszczy gdzie zarabiasz 5000zl, dostajesz propozycje pracy na tym samym stanowisku z możliwością awansu za 15000zl ale w Toruniu. Rozumiem, że wielu z Was z tego nieskorzysta bo przecież Toruń odwieczny wróg?
    Ja pi di. Naprawdę skończcie z tym "niewolnictwem", bo to żałosne się robi. Jak AJ z Emilem spadali z Polonią, aby potem wrócić razem z klubem na najwyższy poziom rozgrywkowy to też byli niewolnikami czy to już przykład wierności barwom. Jeśli dla Ciebie oferta pracy dajmy biurowej jest równoznaczna z relacją na linii praca-pracodawca w klubie sportowym, który nie nazywa się AKS Zły, tylko Polonia Bydgoszcz i jej los leży na sercu dziesiątek tysięcy ludzi to tylko współczuć podejścia. Wyjeebcie te herby i podpisy "Polonia Bydgoszcz", bo jesteście zwykłym pozorantami. Na dumne miano kibica Polonia nie zasługujecie, niestety. Nie piszę tego złośliwe, naprawdę tak uważam.
    white&young

  34. Powrót do góry    #1920
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Jak osoby z otoczenia Wiktora i sam Wiktor to czyta a na pewno czyta to nie słuchajcie tych kibiców idiotow.

    Wiktorek idź spokojnie do ekstraligi i się rozwijaj a nie kis sie w Bydgoszczy.

    Wiktor popatrz na Cierniaka. Gdyby nie przyszedł do Motoru to nie byłby najlepszym juniorem obecnie i kisił by się w jakichś 2 ligach z Tarnowem.
    A teraz Cierniak będzie pod u24 za rok i gitara.

    Drugi przykład Woryny. Problem Woryny był taki, że kisił się w tym Rybniku i się zatrzymał w rozwoju. Mrozek i kibice go blokowali aż w końcu przeszedł do ekstraligi.
    Teraz jest polskim seniorem, który mógłby jeździć z powodzeniem w większości klubów w ekstralidze.

    Także Wiktorek nie patrz na debili tylko idź life wyżej i się rozwijaj.

    Bydgoszcz to frajer sezonu. Mógł zrobić skład na awans, mając tak dobrego juniora a teraz? Nigdy Polonia nie awansuje już do ekstraligi. Ekstraligę zdobywa się juniorami, a tym bardziej juniorami można zrobić do niej awans. Nie rozumiem, dlaczego zarząd poloni widząc że to może być ostatni sezon Wiktora w Polonia zrobił składnie na awans? Masakra

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolchoz za jego przydatny post!

    zibly (28-05-2023)

  36. Powrót do góry    #1921
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Ja pi di. Naprawdę skończcie z tym "niewolnictwem", bo to żałosne się robi. Jak AJ z Emilem spadali z Polonią, aby potem wrócić razem z klubem na najwyższy poziom rozgrywkowy to też byli niewolnikami czy to już przykład wierności barwom. Jeśli dla Ciebie oferta pracy dajmy biurowej jest równoznaczna z relacją na linii praca-pracodawca w klubie sportowym, który nie nazywa się AKS Zły, tylko Polonia Bydgoszcz i jej los leży na sercu dziesiątek tysięcy ludzi to tylko współczuć podejścia. Wyjeebcie te herby i podpisy "Polonia Bydgoszcz", bo jesteście zwykłym pozorantami. Na dumne miano kibica Polonia nie zasługujecie, niestety. Nie piszę tego złośliwe, naprawdę tak uważam.
    Mówi koleś, który wspieranie klubu rozumie przez kupowanie najtańszych biletów i wyzywa od pikników czy zjadaczy kiełbas tych, którzy płacą za bilety więcej, dokładają też kupując pamiątki klubowe (a nie własne, byle klubowi nie zapłacić), i oddają swoje w strefie gastro, a nie kombinują jak wnieść na lewo browary na stadion.
    Faktycznie kibic pierwszego sortu. No, ale głośno krzyczy, więc jest "lepszy" od tych, którzy chodzą na Polonię od 20, 30 i więcej lat.

    Praca jest pracą i póki nie zrozumiesz tego, że ktoś za swoją pracę chce być wynagradzany lepiej niż gorzej i mieć możliwość się rozwijać, w tym przypadku zdobywając trofea, to serio, umów się do jakiegoś terapeuty, bo ciężko z głową.

    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta

    Bydgoszcz to frajer sezonu. Mógł zrobić skład na awans, mając tak dobrego juniora a teraz? Nigdy Polonia nie awansuje już do ekstraligi. Ekstraligę zdobywa się juniorami, a tym bardziej juniorami można zrobić do niej awans. Nie rozumiem, dlaczego zarząd poloni widząc że to może być ostatni sezon Wiktora w Polonia zrobił składnie na awans? Masakra
    Kolejni dobrzy juniorzy w drodze. Pawełczak, który ma szansę być lepszy niż Wiktor, Maroszek i Mudło też mogą być silni.
    Ale fakt, że budowa drużyny nie była robiona z głową, zwłaszcza, że na rozmowach byli lepsi zawodnicy i można było ich zgarnąć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #1922
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mówi koleś, który wspieranie klubu rozumie przez kupowanie najtańszych biletów i wyzywa od pikników czy zjadaczy kiełbas tych, którzy płacą za bilety więcej, dokładają też kupując pamiątki klubowe (a nie własne, byle klubowi nie zapłacić), i oddają swoje w strefie gastro, a nie kombinują jak wnieść na lewo browary na stadion.
    Faktycznie kibic pierwszego sortu. No, ale głośno krzyczy, więc jest "lepszy" od tych, którzy chodzą na Polonię od 20, 30 i więcej lat.

    Praca jest pracą i póki nie zrozumiesz tego, że ktoś za swoją pracę chce być wynagradzany lepiej niż gorzej i mieć możliwość się rozwijać, w tym przypadku zdobywając trofea, to serio, umów się do jakiegoś terapeuty, bo ciężko z głową..
    To są kibice takiego formatu właśnie-są zayebiści bo krzyczą i chodzili na żużel gdy Polonia jeździła w extralidze i...teraz znowu chodzą. A gdy Emil z Ejdżejem odeszli, to ci obecnie najgłośniejsi tak na żużel chodzili, że aż trybuny perzem i pokrzywą zarosły. Tacy to kibice. A teraz będą wszystkich pouczać, jak ma wyglądać klub i gdzie ma jeździć bydgoski junior.
    A to wnoszenie lewego piwa na stadion, to wisienka na torcie,. Oni dla dobra klubu połamią ławki, zostawią puste butelki pod ławkami, poczęstują qoorvami zawodników, a na forum dowiesz się żeś piknik nic nie wart, a oni to ci jedyni prawdziwi i zakochani w klubie na dobre i złe.
    Cebulactwo i buractwo na całego.

  38. Powrót do góry    #1923
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Polonia była, jest i będzie. Z Wiktorem czy bez. W przyszłym sezonie raczej bez i nie będę miał o to do niego pretensji.

  39. Powrót do góry    #1924
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta


    PS. Jestem z urodzenia bydgoszczaninem, więc z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że i w tym mieście jest masa idiotów, którzy uważają chęć własnego rozwoju i zmianę pracodawcy za największą zdradę.
    Kolego, to, że urodziłeś się w Bydgoszczy, nie oznacza, że tu mieszkasz.
    Twój wpis sugeruje, że za pracą wyjechałeć np do Wrocławia...
    Napisz proszę uczciwie, czy mieszkasz w Bydgoszczy i kiedy ostatnio byłeś na meczu Polonii???
    Coś mi się zdaje, że niezły z ciebie farbowany lis, a jeśli tak to twoja wiarygodność dotycząca wypowiedzi odnośnie
    przyszłości Wiktora i Polonii spada praktycznie do zera.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To są kibice takiego formatu właśnie-są zayebiści bo krzyczą i chodzili na żużel gdy Polonia jeździła w extralidze i...teraz znowu chodzą. A gdy Emil z Ejdżejem odeszli, to ci obecnie najgłośniejsi tak na żużel chodzili, że aż trybuny perzem i pokrzywą zarosły. Tacy to kibice. A teraz będą wszystkich pouczać, jak ma wyglądać klub i gdzie ma jeździć bydgoski junior.
    A to wnoszenie lewego piwa na stadion, to wisienka na torcie,. Oni dla dobra klubu połamią ławki, zostawią puste butelki pod ławkami, poczęstują qoorvami zawodników, a na forum dowiesz się żeś piknik nic nie wart, a oni to ci jedyni prawdziwi i zakochani w klubie na dobre i złe.
    Cebulactwo i buractwo na całego.
    Nie bolą cię usta i wargi od tego podlizywania się Mentikkowi??? Szanuj się trochą chłopie.
    Co do twojego wywodu na temat kibicowaina, to nieźle się uśmiałem. Twój rys psychologiczny chyba dotyczy twoich osobistych przeżyć na stadionie w Zielonej.
    Byłem kilka razy, więc domyślam się, skąd czerpiesz swoje doświadczenia.
    Niestety dla ciebie moje wspomnienia są zupełnie inne. Przez pięćdziesiąt lat uczęszczania na Polonię nie zdarzyło mi się jeszcze ani razu zostawić pustej butelki
    i ani razu wnieść lewego piwa na stadion...hehe
    Siła twoich argumentów poraża

  40. Powrót do góry    #1925
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    A usta i wargi to nie są synonimy?

  41. Powrót do góry    #1926
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A usta i wargi to nie są synonimy?
    A Zbyszek i Zbigniew to to same imię...

  42. Powrót do góry    #1927
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Jak osoby z otoczenia Wiktora i sam Wiktor to czyta a na pewno czyta to nie słuchajcie tych kibiców idiotow.

    Wiktorek idź spokojnie do ekstraligi i się rozwijaj a nie kis sie w Bydgoszczy.

    Wiktor popatrz na Cierniaka. Gdyby nie przyszedł do Motoru to nie byłby najlepszym juniorem obecnie i kisił by się w jakichś 2 ligach z Tarnowem.
    A teraz Cierniak będzie pod u24 za rok i gitara.

    Drugi przykład Woryny. Problem Woryny był taki, że kisił się w tym Rybniku i się zatrzymał w rozwoju. Mrozek i kibice go blokowali aż w końcu przeszedł do ekstraligi.
    Teraz jest polskim seniorem, który mógłby jeździć z powodzeniem w większości klubów w ekstralidze.

    Także Wiktorek nie patrz na debili tylko idź life wyżej i się rozwijaj.

    Bydgoszcz to frajer sezonu. Mógł zrobić skład na awans, mając tak dobrego juniora a teraz? Nigdy Polonia nie awansuje już do ekstraligi. Ekstraligę zdobywa się juniorami, a tym bardziej juniorami można zrobić do niej awans. Nie rozumiem, dlaczego zarząd poloni widząc że to może być ostatni sezon Wiktora w Polonia zrobił składnie na awans? Masakra

    Buc, który nie potrafi napisać zdania po polsku, wyzywa innych od debili... urzekające
    Mam nadzieję, że zobaczysz Wiktora we Wrocku, tak szybko jak uda ci się sklecić jedno zdanie z sensem, czyli nigdy

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    A usta i wargi to nie są synonimy?
    niekoniecznie, usta całują, a wargi ciągną

  43. Powrót do góry    #1928
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Buc, który nie potrafi napisać zdania po polsku, wyzywa innych od debili... urzekające
    Mam nadzieję, że zobaczysz Wiktora we Wrocku, tak szybko jak uda ci się sklecić jedno zdanie z sensem, czyli nigdy



    niekoniecznie, usta całują, a wargi ciągną
    Wiktora już nie ma w Bydgoszczy dojedzie do przegranych półfinałow z Ostrowią

  44. Powrót do góry    #1929
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Czasy niewolnictwa się już skończyły i nikt nie będzie jeździł z miłości do klubu czy miasta, ale niektórym jak widać ciężko to przemówić.

    Prosty przykład pracujesz w firmie X w Bydgoszczy gdzie zarabiasz 5000zl, dostajesz propozycje pracy na tym samym stanowisku z możliwością awansu za 15000zl ale w Toruniu. Rozumiem, że wielu z Was z tego nieskorzysta bo przecież Toruń odwieczny wróg?
    Powiedz uczciwie, czy naprawdę nie znasz przykładów jak kilku i to bardzo znanych żużlowców, pomimo lepszych propozycji z innych i bogatszych
    klubów wybrało mniejsze pieniądze, żeby pomóc swojemu klubowi np. w awansie do wyższej ligi albo w utrzymaniu???
    Ja na przykład wiem z dobrego źródła, że Emil mógł odejść z Polonii dużo wcześniej pomimo bardzo atrakcyjnych ofert.
    Gollobów również kusili przez lata, ale pomimo to zostali. Woźniak również mógł odejść wcześniej z Polonii, ale zwyciężyła lojalność.
    Myślę, że nawet Zmarzlik spokojnie mógł nie raz opuścić Stal, ale wygrało przywiązanie do klubu.
    Podobnych przykładów na pęczki.

  45. Powrót do góry    #1930
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Kolego, to, że urodziłeś się w Bydgoszczy, nie oznacza, że tu mieszkasz.
    Twój wpis sugeruje, że za pracą wyjechałeć np do Wrocławia...
    Napisz proszę uczciwie, czy mieszkasz w Bydgoszczy i kiedy ostatnio byłeś na meczu Polonii???
    Coś mi się zdaje, że niezły z ciebie farbowany lis, a jeśli tak to twoja wiarygodność dotycząca wypowiedzi odnośnie
    przyszłości Wiktora i Polonii spada praktycznie do zera.
    Widać, że masz braki w wykształceniu i rozumieniu znaczenia słów, do których się odnosisz.
    Nie mieszkam w Bydgoszczy, ale to nie zmienia faktu, że jestem bydgoszczaninem z urodzenia. To tak jak byś powiedział, że jak ktoś pochodzący z Polski wyjechał za granicę nie jest już Polakiem.

    Co do kibicowania Polonii to jestem na stadionie na tyle na ile zdołam. Jednak interesuje się na tyle, żeby dowiedzieć się tego czy owego z życia klubu, o których jak widać nie masz pojęcia.

    Jak rozumiesz to swoje stwierdzenie o "farbowanym lisie"? bo myślę, że też możesz nie do końca rozumieć o czym mówisz i posadzasz ludzi o swoje własne cechy.

    W jaki sposób spada moja wiarygodność odnośnie mojej wypowiedzi na temat Wiktora? Bo moje wypowiedzi są moją OPINIĄ więc nie wiem jak mierzysz jej wiarygodność...

    Chyba zakończymy tę "dyskusję", bo niestety się nie dogadamy. I nie mam tu na myśli różnicy zdań, bo te się zdarzają i jestem w stanie na luzie rozmawiać z osobami o odmiennych poglądach, ale Ty jak widać jesteś od tego niezmiernie daleki.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #1931
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Osiągając pewien pułap finansowy nie kazdy zmieni platnika (bo fachowo do tego podchodząc żużlowcy maja firmy a kluby nie są pracodawcami tylko płatnikami) tylko dlatego ze może zarobić 50 czy nawet 100% więcej. Jeśli masz już duże stabilne dochody które zapewniają Ci komfortowe życie nie każdy chce zmieniać poukładane sprawy, nawet w przypadku dużo większych zarobków. Dlatego porównania z przeciętnym pracownikiem nie sa dobrymi porównaniami, bo wiadomo ze gość który zarabia 5k i dostanie ofertę 15k raczej będzie kierował się tylko kasą, ale gość który zarabia 100k i jest zadowolony ze współpracy niekoniecznie zmieni firmę na taka która oferuje 200k ale nie masz pewności ze sobie poradzisz.

  47. Powrót do góry    #1932
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro uwazasz, ze jestes zrodlem informacji to mamy tu
    typowy przyklad mitomana.
    Jestes zwyklym gawedziarzem ktory puscil baka i udaje, ze to nie on.
    O moje iq martwic sie nie musisz.
    Moje niskie, srednie czy wysokie nie zrobi z ciebie partnera do dyskusji,
    co udowodniles dyskutujac praktycznie sam ze soba.
    Stawiasz tezy ktorych nie wyglosilem i z nimi dyskutujesz a clue wywiazanej dyskusji
    omijasz szerokim lukiem belkoczac cos o psach.
    Nie wiem czy to nie powazniejsza sprawa niz tylko mitomania.
    O widzę, że mnie cytujesz..hehe nieźle
    Ale przyznaj, że spodobało ci się moje porównanie do pieska, który obsikuje murek.
    ciągle do tego wracasz

  48. Powrót do góry    #1933
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Polonia była, jest i będzie. Z Wiktorem czy bez. W przyszłym sezonie raczej bez i nie będę miał o to do niego pretensji.
    Zgoda w 100%. O to mi właśnie chodzi, aby nie mieć do niego pretensji, ani nie wymagać, aby poświęcał swojej kariery.
    No i w sumie nie tak daleko jest już Pawełczak w perspektywie dołączenia do drużyny. Oby do tego czasu jej siła wzrosła.

    Cytat Zamieszczone przez Johny Zobacz posta
    Osiągając pewien pułap finansowy nie kazdy zmieni platnika (bo fachowo do tego podchodząc żużlowcy maja firmy a kluby nie są pracodawcami tylko płatnikami) tylko dlatego ze może zarobić 50 czy nawet 100% więcej. Jeśli masz już duże stabilne dochody które zapewniają Ci komfortowe życie nie każdy chce zmieniać poukładane sprawy, nawet w przypadku dużo większych zarobków. Dlatego porównania z przeciętnym pracownikiem nie sa dobrymi porównaniami, bo wiadomo ze gość który zarabia 5k i dostanie ofertę 15k raczej będzie kierował się tylko kasą, ale gość który zarabia 100k i jest zadowolony ze współpracy niekoniecznie zmieni firmę na taka która oferuje 200k ale nie masz pewności ze sobie poradzisz.
    Ale taki pułap to jest przykładowo Kołodziej. Z tym, że to jest zupełnie inna bajka niż 100k za sezon, a ta kwota jest wielokrotnie wyższa. Więc tu faktycznie różnica 100 czy 150k nie robi mu różnicy.

    Ale w przypadku takiego Wiktora, który za sam podpis w ELidze może dostać tyle co za cały sezon w I lidze, to inna bajka. Poza tym rozbija się nie o same pieniądze, ale też kwestie rozwojowe i jazdę z najlepszymi na porządku dziennym.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  49. Powrót do góry    #1934
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Widać, że masz braki w wykształceniu i rozumieniu znaczenia słów, do których się odnosisz.
    Nie mieszkam w Bydgoszczy, ale to nie zmienia faktu, że jestem bydgoszczaninem z urodzenia. To tak jak byś powiedział, że jak ktoś pochodzący z Polski wyjechał za granicę nie jest już Polakiem.

    Co do kibicowania Polonii to jestem na stadionie na tyle na ile zdołam. Jednak interesuje się na tyle, żeby dowiedzieć się tego czy owego z życia klubu, o których jak widać nie masz pojęcia.

    Jak rozumiesz to swoje stwierdzenie o "farbowanym lisie"? bo myślę, że też możesz nie do końca rozumieć o czym mówisz i posadzasz ludzi o swoje własne cechy.

    W jaki sposób spada moja wiarygodność odnośnie mojej wypowiedzi na temat Wiktora? Bo moje wypowiedzi są moją OPINIĄ więc nie wiem jak mierzysz jej wiarygodność...

    Chyba zakończymy tę "dyskusję", bo niestety się nie dogadamy. I nie mam tu na myśli różnicy zdań, bo te się zdarzają i jestem w stanie na luzie rozmawiać z osobami o odmiennych poglądach, ale Ty jak widać jesteś od tego niezmiernie daleki.
    Wygląda na to, że z moją inteligencją nie jest tak źle jak piszesz, skoro cię rozgryzłem.
    Od dawna podpadała mi twoja pisanina o tym, że Wiktorowi gdzie indziej będzie lepiej...może np. we Wrocławiu?

    Kolego, według mnie to, że nie mieszkasz w Bydgoszczy i bywasz na stadionie okazjonalnie, ma kluczowe znaczenie.
    Nie masz emocjonalnych więzi z Polonią, a twoje intencje np. na temat odejścia Wiktora, stoją pod dużym znakiem zapytania.
    Jesteś takim wirtualnym kibicem, który lubi sobie popaplać na forum, zachowując pozory kibica na poziomie.
    Myślę, że kręci cię na forum urabianie sobie klienteli, która łyka twoje teksty z otwartą buzią.
    W sumie osiągnąłeś pełen sukces, bo twoje wywody jak dobrze będzie Wiktorowi w ekstralidze, trafiły na bardzo podatny grunt.
    Zleciały się muszki, jak nie przymierzając, do zgniłego jabłuszka (bez urazy).

    Na temat odejścia Wiktora z Polonii nie powinieneś się w ogóle wypowiadać, albo przynajmniej nie na bydgoskim forum. To zwyczajnie nieprzyzwoite.
    Mieszkaj sobie i pracuj spokojnie tam, gdzie mieszkasz, ale gdybyś był tak uczciwy, na jakiego pozujesz, to powinieneś zmienić swój awatar.
    Według mnie, twoja wiarygodność dotycząca każdej opinii na temat Polonii, praktycznie spadła do zera.

  50. Powrót do góry    #1935
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2022
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 41 w 32 postach
    Zagar 6+2 hahaha
    Zengi niestety kolejny sezon i kontuzja, szkoda chłopaka, bo fajnie jechał
    Miedziak 0 punktów w 3 startach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •