Strona 40 z 158 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 7086

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1756
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Z tym, że Basso nie może Szlauderbacha zastępować, bo oprócz Szymona jest tylko 1 Polak w drużynie. Basso natomiast powinien jechać za cieniujących seniorów.
    Takie mecze jak wczoraj to powinien być poligon doświadczalny, żeby móc Basso objeżdżać, a to była walka żeby to zwycięstwo zgarnąć. Jak nie z takim Poznaniem to ja nie wiem z kim Krzych da Benowi szansę jazdy.
    Zgadzam się z tym, że Basso powinien dostać kilka szans na jazdę. To, że wczoraj nie pojechał w ogóle to też dramat, bo nie dość, że seniorzy cieniowali, to jeszcze stracono możliwość wysłania Wiktora do jazdy w biegach nominowanych. Puścić go w 14. i już biegi nominowane wyglądałyby inaczej...
    Oczywiście, że BB powinien jechać, tylko mecz się tak układał, że jak ktoś był do zmiany to nagle wyskakiwał i robił trójkę. Tak było z Kennethem i z Davidem. A nadszyszkownik strategii tak to rozgrywał, że mu ten Basso nigdzie nie pasował. Na dobrą sprawę my nawet nie znamy potencjału BB. Pojechał jeden mecz, u faworyta i do tego jeden bieg u nas. Może jestem za słaby w te klocki, ale na tej podstawie nie potrafię określić jego przydatności do zespolu. Myślę, że jeszcze z dwie kolejki i jego potencjał będzie poznawał inny pracodawca.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    rogal1979 (22-05-2023)

  3. Powrót do góry    #1757
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Oczywiście, że BB powinien jechać, tylko mecz się tak układał, że jak ktoś był do zmiany to nagle wyskakiwał i robił trójkę. Tak było z Kennethem i z Davidem. A nadszyszkownik strategii tak to rozgrywał, że mu ten Basso nigdzie nie pasował. Na dobrą sprawę my nawet nie znamy potencjału BB. Pojechał jeden mecz, u faworyta i do tego jeden bieg u nas. Może jestem za słaby w te klocki, ale na tej podstawie nie potrafię określić jego przydatności do zespolu. Myślę, że jeszcze z dwie kolejki i jego potencjał będzie poznawał inny pracodawca.
    Oczywiście, że nie znamy potencjału. Bo po meczu na terenie faworyta i jednym biegu u nas, kiedy na tor wyjechał w 4 serii startów nie znając warunków na torze to ... Ale cóż, może za rok w innym klubie będzie robił punkty. A my znajdziemy nowego U24. I znów zamiast chłopaka z potencjałem weźmiemy niespełnionego zawodnika na jeden rok.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #1758
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Niechce się nawet tego komentować. Jesteśmy żenująco słabi. Wystarczy spojrzeć w statystyki gdzie poza Wiktorem mamy zawodnikow na pozycji 24,25,28,29,37.

    Az niebywałe że przy takiej mizeri w zasadzie wszystkich Basso ma odjechane tylko 4 biegi.

    Szkoda w tym wszystkim Wiktora, mógł już śmigać w tym roku w ekstralidze.
    Rozumiem, że można być rozgoryczonym, ale nigdy nie zrozumiem takiego pi*rdolenia jak w ostatnim zdaniu z ust podobno kibiców Polonii.
    white&young

  5. Powrót do góry    #1759
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,124
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Z tym, że Basso nie może Szlauderbacha zastępować, bo oprócz Szymona jest tylko 1 Polak w drużynie. Basso natomiast powinien jechać za cieniujących seniorów.
    Takie mecze jak wczoraj to powinien być poligon doświadczalny, żeby móc Basso objeżdżać, a to była walka żeby to zwycięstwo zgarnąć. Jak nie z takim Poznaniem to ja nie wiem z kim Krzych da Benowi szansę jazdy.
    Zgadzam się z tym, że Basso powinien dostać kilka szans na jazdę. To, że wczoraj nie pojechał w ogóle to też dramat, bo nie dość, że seniorzy cieniowali, to jeszcze stracono możliwość wysłania Wiktora do jazdy w biegach nominowanych. Puścić go w 14. i już biegi nominowane wyglądałyby inaczej...
    No tak, zapomnialem ,ze Polacy bez wzgledu na klase sportowa sa chronieni.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #1760
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Rozumiem, że można być rozgoryczonym, ale nigdy nie zrozumiem takiego pi*rdolenia jak w ostatnim zdaniu z ust podobno kibiców Polonii.
    Dlaczego? Dla jego własnego dobra jest to wskazany dla niego kierunek. Interes klubu ma być ważniejszy niż jego życie, cele, ambicje i możliwość rozwoju? Mam nadzieję, że to nie jest Twoje przesłanie...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #1761
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Bellego jedzie w kratkę ale faktycznie trudno go zmieniać po jednym nieudanym biegu. Z reguły w następnym robi 3. Ale za Bjerre można było spokojnie puścić Basso. Kanclerz chyba nie potrafi podjąć męskiej decyzji w trakcie meczu a zawsze może wytłumaczyć się tym, że chciał dać szansę na odbudowanie się. Trochę dużo tych szans.

  8. Powrót do góry    #1762
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No tak, zapomnialem ,ze Polacy bez wzgledu na klase sportowa sa chronieni.
    No jak mogłeś!? Zaraz znajdą się tacy, którzy Cię opyerdolą, że bez miliona parasoli ochronnych w Polsce nie będzie żużla, znikną polscy zawodnicy i nie będzie się komu ścigać. Co prawda ten krzyk słychać od jakichś 20 lat, ale wiadomo, obcokrajowcy to zło (pomijając tych, którzy jeżdżą w moim klubie, bo ci akurat to spoko chłopaki i się utożsamiają).

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Bellego jedzie w kratkę ale faktycznie trudno go zmieniać po jednym nieudanym biegu. Z reguły w następnym robi 3. Ale za Bjerre można było spokojnie puścić Basso. Kanclerz chyba nie potrafi podjąć męskiej decyzji w trakcie meczu a zawsze może wytłumaczyć się tym, że chciał dać szansę na odbudowanie się. Trochę dużo tych szans.
    Mówią, że "mądry Polak po szkodzie". Chyba Krzysiek z innej Polski jest, bo widać ubiegłoroczne budowanie Koniecznego i Mihailowa niczego go nie nauczyła i powiela sobie ten sam błąd.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #1763
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Nie będzie na kogo chodzić jak stracimy Wiktora.
    Święte słowa.
    Czy tak trudno zrozumieć, że kibice od zawsze przychodzą na konkretnych zawodników???
    Przyjemski jest nasz i od samego początku dał nam powiew nadziei, że wyjdziemy z tego dna, w jakim tkwimy od kilku lat.
    Wiktor jest magnesem, a do tego pomimo swojego wieku stał się liderem Polonii. Na Wiktora się "chodzi".
    W pompie mam tych wszystkich najemników, którzy jeżdżą dla Polonii i gówno z tego wynika.

    Czytam na tym forum, że Przyjemski powinien już dawno odejść z Polonii bo się marnuje.
    O ile nie dziwi mnie "życzliwość i troska" kibiców z innych miast, to nie pojmuję tego samego podejścia ze strony niektórych kibiców Polonii.
    To ja się pytam, jak ta nasza kochana Polonia ma wrócić do lat świetności i jak kuźwa ma w końcu stanąć na nogi?

    W ostatnich latach oddaliśmy AJ, Emila, a na koniec Woźniaka.
    Emil i Szymon jeżdżą teraz dla innych i tylko idiota może się łudzić, że do nas wrócą.

    Jest takie przysłowie, że nie da się mieć ciastka i go zjeść. Dokładnie tak jest z Wiktorem.
    Albo Przyjemski zostanie w Bydgoszczy i z nim odbudujemy siłę Polonii z nadzieją na szybki awans,
    albo trzeba się pogodzić z tym, że Polonia już nigdy nie wróci do ekstraligi i będzie rzeźbić w gównie najemnikami.
    Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to znaczy, że dopadło go rozdwojenie jaźni i przestał trzeźwo myśleć.

  10. Powrót do góry    #1764
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dlaczego? Dla jego własnego dobra jest to wskazany dla niego kierunek. Interes klubu ma być ważniejszy niż jego życie, cele, ambicje i możliwość rozwoju? Mam nadzieję, że to nie jest Twoje przesłanie...
    Interes klubu jest zawsze ponad interes jednej indywidualności. Dla wpieerdalaczy kiełbas ze sportsboard to nie do przeskoczenia.

    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta

    Czytam na tym forum, że Przyjemski powinien już dawno odejść z Polonii bo się marnuje.
    O ile nie dziwi mnie "życzliwość i troska" kibiców z innych miast, to nie pojmuję tego samego podejścia ze strony niektórych kibiców Polonii.
    To ja się pytam, jak ta nasza kochana Polonia ma wrócić do lat świetności i jak kuźwa ma w końcu stanąć na nogi?
    To są masochiści, nie kibice Polonii. Do dumnego miana kibiców im daleko.
    white&young

  11. Powrót do góry    #1765
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Interes klubu jest zawsze ponad interes jednej indywidualności. Dla wpieerdalaczy kiełbas ze sportsboard to nie do przeskoczenia.
    Czyli Ty osobiście stawiasz interes swojego pracodawcy ponad swój własny osobisty i każdy może od Ciebie tego wymagać? Myślałem, że czasy komuny już dawno za nami, ale widać niektórzy bardzo tęsknią.

    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Święte słowa.
    Czy tak trudno zrozumieć, że kibice od zawsze przychodzą na konkretnych zawodników???
    Przyjemski jest nasz i od samego początku dał nam powiew nadziei, że wyjdziemy z tego dna, w jakim tkwimy od kilku lat.
    Wiktor jest magnesem, a do tego pomimo swojego wieku stał się liderem Polonii. Na Wiktora się "chodzi".
    W pompie mam tych wszystkich najemników, którzy jeżdżą dla Polonii i gówno z tego wynika.

    Czytam na tym forum, że Przyjemski powinien już dawno odejść z Polonii bo się marnuje.
    O ile nie dziwi mnie "życzliwość i troska" kibiców z innych miast, to nie pojmuję tego samego podejścia ze strony niektórych kibiców Polonii.
    To ja się pytam, jak ta nasza kochana Polonia ma wrócić do lat świetności i jak kuźwa ma w końcu stanąć na nogi?

    W ostatnich latach oddaliśmy AJ, Emila, a na koniec Woźniaka.
    Emil i Szymon jeżdżą teraz dla innych i tylko idiota może się łudzić, że do nas wrócą.

    Jest takie przysłowie, że nie da się mieć ciastka i go zjeść. Dokładnie tak jest z Wiktorem.
    Albo Przyjemski zostanie w Bydgoszczy i z nim odbudujemy siłę Polonii z nadzieją na szybki awans,
    albo trzeba się pogodzić z tym, że Polonia już nigdy nie wróci do ekstraligi i będzie rzeźbić w gównie najemnikami.
    Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to znaczy, że dopadło go rozdwojenie jaźni i przestał trzeźwo myśleć.
    Co innego jest identyfikacja kibiców z poszczególnymi zawodnikami, a co innego nastawienie kibiców na to, że on zaprzepaści sobie szanse na rozwój i zrobienie lepszej kariery dla dobra klubu.
    To jest 3ci sezon Wiktora w Polonii. Ile lat ma jeździć w I lidze i tracić kontakt z najlepszymi, żeby ta Polonia się odbudowała? Serio pytam - czy jeśli poza Wiktorem nie będzie inwestycji w drużynę i będą to tacy zawodnicy, którzy nic nie gwarantują to on ma tutaj nadal siedzieć? Ma nie jeździć w ELidze, nie mieć pola do rozwoju poprzez regularną rywalizację z najlepszymi? I jest oczywiście kwestia dużej kasy, jaką może wyżej zarobić.

    Czy chcemy zrobić z Wiktora męczennika, który samodzielnie ma tę drużynę ciągnąć?
    Jak Polonia ma wrócić do lat świetności?
    Może kontraktując zawodników, którzy dają jakieś sensowne nadzieje na dobry wynik? Żeby był sukces to trzeba w tę drużynę zainwestować. Zamiast tego prezes wchodzi w konflikt z sponsorami, na fb blokowani są kibice, którzy krytykują klub, zawodnik, który chce jeździć kończy karierę, bo Jurek obraził się na jego ojca (również za krytykę, więc jak widać Przemek i Jurek tak samo podchodzą do tematu "krytyka=ban").
    Może przez zrobienie toru, który pomoże drużynie, a nie ch*j wie jaki, albo przeciwko drużynie rywali?
    Może przez przyjmowanie krytyki i poprawianie własnych błędów, a nie udawanie, że wina jest wszystkich innych, a nie własna?
    To właściciel klubu jest odpowiedzialny za wynik drużyny i to on ma doprowadzić do tego, żeby dotrzeć na właściwe miejsce. Więc wymagajmy działań od prezesa, a nie od juniora, z którego jak widzę chce się niektórym zrobić niewolnika "ku chwale klubu". Kiedyś też mówiło się, że "partia ponad wszystko". Jak widzę sama idea ma się nadal bardzo dobrze.

    Przy okazji wrzucam zestawienie z TT skuteczności seniorów w I lidze i tego jak blado wygląda ta formacja w wykonaniu Polonii.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Paweł#21 (22-05-2023), never_mind (22-05-2023)

  13. Powrót do góry    #1766
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze jest wielce prawdopodobnym ze Wiktor i tak odejdzie bez wzgledu na to w jakiej lidze bedziemy jezdzili. I wtedy nie bedzie niczego, momentalnie stadion zarosnie jak za Papy i ze Slaskiem Swietochlowice bedziemy walczyc o to, zeby nie byc najslabsza druzyna w ostatniej lidze. Co do Benjamina to nie wiem, czy jest to kwestia nie do przeskoczenia zeby ustalic z reszta druzyny, ze kazdy zawodnik oddaje po 1 biegu Basso? Teoretycznie przed meczem sytuacja byla idealne, zeby sprawdzic go na tle Krakowiaka, Antonio czy Galy. Tym bardziej, ze w przyszlym roku bedziemy potrzebowali nowego U-24.

  14. Powrót do góry    #1767
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Czytam na tym forum, że Przyjemski powinien już dawno odejść z Polonii bo się marnuje.
    O ile nie dziwi mnie "życzliwość i troska" kibiców z innych miast, to nie pojmuję tego samego podejścia ze strony niektórych kibiców Polonii.
    To ja się pytam, jak ta nasza kochana Polonia ma wrócić do lat świetności i jak kuźwa ma w końcu stanąć na nogi?
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Interes klubu jest zawsze ponad interes jednej indywidualności. Dla wpieerdalaczy kiełbas ze sportsboard to nie do przeskoczenia.



    To są masochiści, nie kibice Polonii. Do dumnego miana kibiców im daleko.
    To ja tylko przypomnę kolegom, że czasy kolonializmu i niewolnictwa dawno się już skończyły. Pomijam fakt, że tego typu postrzeganie rzeczywistości jest mocno nacechowane egoizmem. W imię czego Wiktor miałby ponosić odpowiedzialność za niekompetencję i pyszałkowatość działaczy?! Rozumiem, że w mniemaniu niektórych "nie**********zy kiełbas" niewolnictwo jest najlepszą formą przynależności klubowej. Chooj z Przyjemskim i jego dalszym życiem, bo "Pan kibic" domaga się, to Wiktor musi pokornie zostać i zatrzymać się w rozwoju.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Paweł#21 za jego przydatny post!

    mentikk (22-05-2023)

  16. Powrót do góry    #1768
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Święte słowa.

    Albo Przyjemski zostanie w Bydgoszczy i z nim odbudujemy siłę Polonii z nadzieją na szybki awans,
    albo trzeba się pogodzić z tym, że Polonia już nigdy nie wróci do ekstraligi i będzie rzeźbić w gównie najemnikami.
    Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to znaczy, że dopadło go rozdwojenie jaźni i przestał trzeźwo myśleć.
    W Falubazie nie maja Przyjemskiego a jakoś dają rade

  17. Powrót do góry    #1769
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    W Falubazie nie maja Przyjemskiego a jakoś dają rade
    To wyjatek, ja tez twierdze ze powinnismy oprzec zespol o wychowankow jak zrobiono to w Krosnie, Lublinie czy Grudziadzu. Tylko to gwarantuje frekwencje na stadionie.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (10-08-2023)

  19. Powrót do góry    #1770
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    To wyjatek, ja tez twierdze ze powinnismy oprzec zespol o wychowankow jak zrobiono to w Krosnie, Lublinie czy Grudziadzu. Tylko to gwarantuje frekwencje na stadionie.
    No to Kanclerz jest raczej innego zdania, pozbywając się wychowanków, bo ośmielili się mieć swoje zdanie tak, jak Bartek...

  20. Powrót do góry    #1771
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    No to Kanclerz jest raczej innego zdania, pozbywając się wychowanków, bo ośmielili się mieć swoje zdanie tak, jak Bartek...
    Kanclerz jest zapatrzonym w siebie apodyktycznym typem. A z tym wpisem oczywiscie zartowalem tym bardziej patrzac na ilosc wychowankow w druzynie Krosna.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (10-08-2023)

  22. Powrót do góry    #1772
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    W Falubazie nie maja Przyjemskiego a jakoś dają rade
    Ilu mają obecnie w składzie meczowym wychowanków?

  23. Powrót do góry    #1773
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Czyli Ty osobiście stawiasz interes swojego pracodawcy ponad swój własny osobisty i każdy może od Ciebie tego wymagać? Myślałem, że czasy komuny już dawno za nami, ale widać niektórzy bardzo tęsknią.
    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=7416&stc=1
    Klub sportowy, którego losy śledzą i kibicują dziesiątki tysięcy osób to nie jest zwykła relacja na poziomie pracodawca - pracownik. Jeśli to do Ciebie nie przemawia, to zupełnie inaczej myślimy. Owszem, Wiktor może odejść i pewnie to zrobi, ale jak się czyta, że tu już "kibice" Polonii wysyłają go do Torunia (!!) w zamian za Lewandowskiego i w sumie to dobry deal w naszych realiach, to tylko przykro się to czyta. Jeszcze niech Ci ludzie jeżdżą na ligę na toruński klub dla Wiktora to już będzie hit.
    white&young

  24. Powrót do góry    #1774
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Kanclerz jest zapatrzonym w siebie apodyktycznym typem. A z tym wpisem oczywiscie zartowalem tym bardziej patrzac na ilosc wychowankow w druzynie Krosna.
    Ironie wyczułem, ale zawsze warto wrzucić kamyczek do ogródka Kanclerza, bo to jak potraktował Bartka po prostu mnie wkur...

  25. Powrót do góry    #1775
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Ironie wyczułem, ale zawsze warto wrzucić kamyczek do ogródka Kanclerza, bo to jak potraktował Bartka po prostu mnie wkur...
    Bo nie da się nad tym przejść do porządku dziennego. Jurek tylko pokazał jakim małym człowieczkiem jest.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    Jptorun (10-08-2023)

  27. Powrót do góry    #1776
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2021
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Jestem pewien ze Bartek Głogowski w NAJGORSZYM wypadku byłby na poziomie Buszkiewicza. Bardzo szkoda tego chłopaka, może nie był to mega talent ale napewno tez nie był to żaden anty talent, naprawdę mógł się rozwinac.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Johny za jego przydatny post!

    never_mind (22-05-2023)

  29. Powrót do góry    #1777
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Klub sportowy, którego losy śledzą i kibicują dziesiątki tysięcy osób to nie jest zwykła relacja na poziomie pracodawca - pracownik. Jeśli to do Ciebie nie przemawia, to zupełnie inaczej myślimy. Owszem, Wiktor może odejść i pewnie to zrobi, ale jak się czyta, że tu już "kibice" Polonii wysyłają go do Torunia (!!) w zamian za Lewandowskiego i w sumie to dobry deal w naszych realiach, to tylko przykro się to czyta. Jeszcze niech Ci ludzie jeżdżą na ligę na toruński klub dla Wiktora to już będzie hit.
    Może i nie jest to zwykła relacja, ale nie jest to też relacja na zasadzie poddaństwa. Każdy zawodnik ma też swoje życie i nie można na takim wymuszać zobowiązania zostania w klubie czy pretensji do niego, że bardziej ceni sobie własne potrzeby niż potrzeby innych.
    Poza tym mówimy tu o dużej zmianie i możliwości rozwoju, co będzie rzutowało nas wiele kolejnych lat jego życia.
    Nie widzę nic złego w tym, że kibice doradzają mu przejście ligę wyżej, żeby mógł rozwijać skrzydła. Tak samo jak dziś kibicuję Szymkowi, tak będę się cieszył z dobrych występów Wiktora w jakimkolwiek klubie nie będzie jeździł. A że w Bydgoszczy nie będzie miał zapewnionych warunków (sportowych), aby dążyć do bycia wśród najlepszych to nie jego wina.
    Lepiej żeby został w I lidze kolejne 5 lat, rozmieniał talent na drobne i skończył jako wieczny I ligowiec?

    W najbliższych latach będą kolejni utalentowani juniorzy jak Mudło, Pawełczak czy Maroszek. Warto aby do tego czasu zbudować drużynę, która nie będzie wydmuszką, żeby oni dołączyli do ekipy ELigowej akcji chociaż takiej, która realnie ten awans wywalczy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Tymus_2II5 (22-05-2023), never_mind (22-05-2023)

  31. Powrót do góry    #1778
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 110 w 96 postach
    Co do Basso to na razie ja tam tego niby potencjału to nie widzę. I nie ma znaczenia, że pojechał kilka biegów. Jakby chciał coś pokazać to ma najlepszy na to moment, bo nikt w drużynie rewelacyjnie nie jedzie. A ten zamiast przyjechać z dobrą furą, żeby nawet w jednym biegu zabłysnąć i dać sobie szansę, to na jakieś osiołki wsiada.

  32. Powrót do góry    #1779
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Co do Basso to na razie ja tam tego niby potencjału to nie widzę. I nie ma znaczenia, że pojechał kilka biegów. Jakby chciał coś pokazać to ma najlepszy na to moment, bo nikt w drużynie rewelacyjnie nie jedzie. A ten zamiast przyjechać z dobrą furą, żeby nawet w jednym biegu zabłysnąć i dać sobie szansę, to na jakieś osiołki wsiada.
    No nie widzisz, bo niby jak on ma go pokazać, skoro geniusz strategii praktycznie od początku sezonu nie potrafi ogarnąć dla niego chociażby dwóch biegów w meczu, i to przy tej, jak sam słusznie zauważyłeś totalnej mizerii większości zawodników?! Podobno zakupił nowy silnik, o czym zresztą sam Kanclerz wspominał, ale sam zakup nic nie da jeżeli nie ma możliwości porównania go z rywalami na torze.

  33. Powrót do góry    #1780
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ilu mają obecnie w składzie meczowym wychowanków?
    A co to ma do rzeczy ? Zycie po Przyjemskim jest i będzie i można zbudować ciekawy skład na 1 lige nawet bez Wiktora. Przez chwile będzie smutno ale przejdzie

  34. Powrót do góry    #1781
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Na ile Basso podpisał kontrakt?

  35. Powrót do góry    #1782
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A co to ma do rzeczy ? Zycie po Przyjemskim jest i będzie i można zbudować ciekawy skład na 1 lige nawet bez Wiktora. Przez chwile będzie smutno ale przejdzie
    Słabo kibicować takiej drużynie gdzie nie ma żadnego wychowanka. Ja wiem, że czasy się zmieniły. Więc tym bardziej cieszę się, że mamy Wiktora i uwierz mi, że wiele osób chodzi na niego.

  36. Powrót do góry    #1783
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,791
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Słabo kibicować takiej drużynie gdzie nie ma żadnego wychowanka. Ja wiem, że czasy się zmieniły. Więc tym bardziej cieszę się, że mamy Wiktora i uwierz mi, że wiele osób chodzi na niego.
    Z tym wychowankiem to bym się tak nie rozpędzał. Owszem, formalnie zdał licencję w barwach Polonii i jest jej wychowankiem. Ale w praktyce to przecież on, i jego kariera, od gówniarza jest finansowany przez swoich rodziców i własnych sponsorów. Stąd krótki kontrakt w Polonii. Przyjemscy to już jest przedsiębiorstwo. Czyli firma która podpisuje kontrakty na swoje usługi i wystawia za te usługi faktury.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1784
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Słabo kibicować takiej drużynie gdzie nie ma żadnego wychowanka. Ja wiem, że czasy się zmieniły. Więc tym bardziej cieszę się, że mamy Wiktora i uwierz mi, że wiele osób chodzi na niego.
    To są jakies romantyczne fanaberie. Spojrz na Piłe 0 wychowankow,głod zuzla i co mecz 5-6 tysiecy. Bedzie paka w Bydgoszczy to i kibice się znajdą

  38. Powrót do góry    #1785
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Jeszcze niech Ci ludzie jeżdżą na ligę na toruński klub dla Wiktora to już będzie hit.
    Uwierz że sporo ludzi na Golloba przyjeżdżało z Bydgoszczy do Torunia.

  39. Powrót do góry    #1786
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Na ile Basso podpisał kontrakt?
    Zdaje się, że na rok.

  40. Powrót do góry    #1787
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z tym wychowankiem to bym się tak nie rozpędzał. Owszem, formalnie zdał licencję w barwach Polonii i jest jej wychowankiem. Ale w praktyce to przecież on, i jego kariera, od gówniarza jest finansowany przez swoich rodziców i własnych sponsorów. Stąd krótki kontrakt w Polonii. Przyjemscy to już jest przedsiębiorstwo. Czyli firma która podpisuje kontrakty na swoje usługi i wystawia za te usługi faktury.
    Nikt tego nie neguje, ale mimo wszystko to nie rodzice, ani chojni sponsorzy nauczyli go podstaw tego sportu. Nie trenował na przydomowym torze tylko korzystał najpierw z infrastruktury BTŻu, a później Polonii. To człowiek związany z jednym i drugim klubem go wyszkolił, i nadal czuwa nad jego rozwojem, więc jakby na to nie patrzeć to jednak tym wychowankiem Polonii jest. Czy to się komuś podoba czy nie.

  41. Powrót do góry    #1788
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 110 w 96 postach
    Już nam Tomka Golloba też próbowano przypisać Wybrzeżu ...i patrz znowu się zaczyna.

    ps
    w sumie jego idolem i wzorem jest Patryk Dudek więc idźmy dalej ...Wiktor jest "moralnym" wychowankiem Falubazu
    Ostatnio edytowane przez sviety ; 22-05-2023 o 20:53

  42. Powrót do góry    #1789
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To są jakies romantyczne fanaberie. Spojrz na Piłe 0 wychowankow,głod zuzla i co mecz 5-6 tysiecy. Bedzie paka w Bydgoszczy to i kibice się znajdą
    Przecież my w bieżącym sezonie mamy średnią siedem tysięcy, więc nie wiem po co przytaczasz Piłę, która ma mniej.
    white&young

  43. Powrót do góry    #1790
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Na ile Basso podpisał kontrakt?
    W minionym roku odjechałeś też mecz w 1. Lidze Żużlowej w bardzo dobrym stylu. Wygrałeś bieg, zdobyłeś 5 punktów z bonusem. Tak ci się spodobało w Bydgoszczy, że podpisałeś kontakt na 2023 rok?

    Miałem dobry debiut w Polonii, ale szczerze mówiąc liczyłem na to, że tych punktów będzie trochę więcej. Bardzo dobrze przywitano mnie w Bydgoszczy. Ludzie z klubu i kibice byli dla mnie bardzo mili. Właśnie dlatego postanowiłem tam podpisać kontrakt na kolejny rok.

    Liga duńska w Eleven Sport, będzie można podejrzeć "naszych".

  44. Powrót do góry    #1791
    Użytkownik
    Dołączył
    17-03-2022
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Przecież my w bieżącym sezonie mamy średnią siedem tysięcy, więc nie wiem po co przytaczasz Piłę, która ma mniej.
    frekwencja elegancka, młyn i doping co mecz, czego chcieć więcej?
    moze wyniku sportowego no ale gwiazdeczki nie jada
    Rodowici Bydgoszczanie

  45. Powrót do góry    #1792
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Co do Basso to na razie ja tam tego niby potencjału to nie widzę. I nie ma znaczenia, że pojechał kilka biegów. Jakby chciał coś pokazać to ma najlepszy na to moment, bo nikt w drużynie rewelacyjnie nie jedzie. A ten zamiast przyjechać z dobrą furą, żeby nawet w jednym biegu zabłysnąć i dać sobie szansę, to na jakieś osiołki wsiada.
    Myślę, że on chce się pokazać, ale z ławki to Messi też bramki nie strzeli. Zwłaszcza, że - jak sam mówisz - "nikt w drużynie nie jedzie rewelacyjnie".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #1793
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Leicester - Sheffield
    3 David Bellego 0 0 - 0 0
    Przegrane z Lawsonem, Thompsonem, Kerrem, zawsze groźnym Bomberem.

  47. Powrót do góry    #1794
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Zdaje się, że na rok.
    Jak na rok to ciężko może być. Za rok w 1 lidze i Elidze nie będzie za bardzo w kim wybierać na U24. Więc oferty będą pewnie od wszystkich.

  48. Powrót do góry    #1795
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Może zniosą U24.

  49. Powrót do góry    #1796
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Może zniosą U24.
    Nie zniosą.

    No i jeszcze jedna rzecz, która mnie uderzyła w tym meczu. I to nie pozytywnie.
    Drużynowo wygraliśmy 6 biegów. W 5 z nich jechał Wiktor. I za każdym razem dojeżdżał przecież pierwszy (bądź drugi z bonusem). Nasi seniorzy więc samodzielnie wygrali 1 !!!! wyścig na tle rywala jakim jest Poznań.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #1797
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Nie lubię siać defetyzmu, ale jak patrzę na to wszystko to nie wygląda to dobrze. Tylko ogromny pech ZG ewentualnie Ostrowa, przy jednoczesnym naszym niewyobrażalnym szczęściu może nam dać awans do eligi. Ponieważ nie wierze w takie rozstrzygnięcia dlatego uważam, że obecny sezon jest już stracony. Jeżeli ploty o chęci sprzedaży klubu są prawdziwe, to nowy właściciel powinien wiedzieć, że przejmie klub najpóźniej do wakacji. Późniejsze ewentualne przejęcie klubu będzie oznaczało, że przyszły rok również będzie stracony. To właśnie w okresie wakacji zapadają najważniejsze decyzje dotyczące składów na przyszły rok. Później to można "pozbierać" już tylko tych zawodników, którzy w sumie nic nie gwarantują. Jeżeli mamy się bić o awans to budżet musiałby być rzędu 8-10 mln. Czy to jest u nas w ogóle możliwe? Oby. Wtedy należałoby podpisać powiedzmy 3 letni kontrakt z Wiktorem, gwarantujący mu wypożyczenie do eligi tak długo, dopóki Polonia do niej nie awansuje. W razie awansu mielibyśmy przynajmniej gotowego juniora na eligę (o ile dogadaliby się finansowo). Do tego spróbować namówić na przyjście kogoś z eligi, kto byłby liderem, kogoś pokroju Tarasienki, Lebiediewa czy nawet Przedpełskiego. Uważam, że nawet warto rozważyć powrót Huckenbecka, który na warunki I ligi jest bardzo wartościowym zawodnikiem. Takie kroki powinny być wykonane w pierwszej kolejności. Bez tego typu działań będziemy drugą Łodzią, wiecznie walczącą o awans. No ale do tego potrzebny jest manager z prawdziwego zdarzenia, z pomysłem na funkcjonowanie klubu, który przebije szklany sufit Kanclerzy...

  51. Powrót do góry    #1798
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Nie zniosą.

    No i jeszcze jedna rzecz, która mnie uderzyła w tym meczu. I to nie pozytywnie.
    Drużynowo wygraliśmy 6 biegów. W 5 z nich jechał Wiktor. I za każdym razem dojeżdżał przecież pierwszy (bądź drugi z bonusem). Nasi seniorzy więc samodzielnie wygrali 1 !!!! wyścig na tle rywala jakim jest Poznań.
    Lyager I Jeleń pojechali dobrze. Ten drugi wciąż jedzie ponad stan.
    Zawodzą zdecydowanie Bjerre i Bellego. Ich punktów brakuje najbardziej. Nie mamy przez to pewniaków na biegi 14 i 15.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    never_mind (23-05-2023)

  53. Powrót do góry    #1799
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Lyager I Jeleń pojechali dobrze. Ten drugi wciąż jedzie ponad stan.
    Zawodzą zdecydowanie Bjerre i Bellego. Ich punktów brakuje najbardziej. Nie mamy przez to pewniaków na biegi 14 i 15.
    No pojechali dobrze, ale też na takim przeciwniku jak Poznań to ci kreowani na liderów jak nie robią minimum 10 pkt to porażka. Lyager więc zgodnie z planem. Ale też niech tą formę ustabilizuje na tym poziomie 11-12 pkt, bo pojedzie 2 dobre mecze, a potem w 3 kolejnych zrobi po 6 pkt.
    Jeleń faktycznie jedzie bardzo dobry sezon i do niego raczej nie mam pretensji, bo robi więcej niż się można było spodziewać.
    Z tymi nominowanymi to jest tak, że my od 2 czy 3 lat nie mamy pewniaków na nominowane, bo rzadko je wygrywamy. Tutaj przegraliśmy nominowane z Loktajewem, Fajferem czy Krakowiakiem. To jednak na pretendentów do awansu można uznać za porażkę. Zwłaszcza na własnym torze.

    Cytat Zamieszczone przez Paweł#21 Zobacz posta
    Nie lubię siać defetyzmu, ale jak patrzę na to wszystko to nie wygląda to dobrze. Tylko ogromny pech ZG ewentualnie Ostrowa, przy jednoczesnym naszym niewyobrażalnym szczęściu może nam dać awans do eligi. Ponieważ nie wierze w takie rozstrzygnięcia dlatego uważam, że obecny sezon jest już stracony. Jeżeli ploty o chęci sprzedaży klubu są prawdziwe, to nowy właściciel powinien wiedzieć, że przejmie klub najpóźniej do wakacji. Późniejsze ewentualne przejęcie klubu będzie oznaczało, że przyszły rok również będzie stracony. To właśnie w okresie wakacji zapadają najważniejsze decyzje dotyczące składów na przyszły rok. Później to można "pozbierać" już tylko tych zawodników, którzy w sumie nic nie gwarantują. Jeżeli mamy się bić o awans to budżet musiałby być rzędu 8-10 mln. Czy to jest u nas w ogóle możliwe? Oby. Wtedy należałoby podpisać powiedzmy 3 letni kontrakt z Wiktorem, gwarantujący mu wypożyczenie do eligi tak długo, dopóki Polonia do niej nie awansuje. W razie awansu mielibyśmy przynajmniej gotowego juniora na eligę (o ile dogadaliby się finansowo). Do tego spróbować namówić na przyjście kogoś z eligi, kto byłby liderem, kogoś pokroju Tarasienki, Lebiediewa czy nawet Przedpełskiego. Uważam, że nawet warto rozważyć powrót Huckenbecka, który na warunki I ligi jest bardzo wartościowym zawodnikiem. Takie kroki powinny być wykonane w pierwszej kolejności. Bez tego typu działań będziemy drugą Łodzią, wiecznie walczącą o awans. No ale do tego potrzebny jest manager z prawdziwego zdarzenia, z pomysłem na funkcjonowanie klubu, który przebije szklany sufit Kanclerzy...
    No ja myślę, że jak ktoś kupi ten klub, to z pewnością Krzych Kanclerz w tej ekipie nie zostanie. Przecież zmysłu taktycznego to on by nie zauważył nawet jakby się z nim zderzył.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  54. Powrót do góry    #1800
    Stały bywalec Awatar Paweł#21
    Dołączył
    02-08-2022
    Postów
    1,113
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 187 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No ja myślę, że jak ktoś kupi ten klub, to z pewnością Krzych Kanclerz w tej ekipie nie zostanie. Przecież zmysłu taktycznego to on by nie zauważył nawet jakby się z nim zderzył.
    Ja tak z ciekawości zapytam się czym w takim razie zajmuje się Jacek Woźniak? Gość moim zdaniem ma potężną wiedzę na temat wielu kwesti związanych z tym sportem, ale prowadzenie meczu należy do młodego Kanclerza. Efekty widać gołym okiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •