Strona 44 z 50 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,936 do 1,980 z 2250

Wątek: Sparta Wrocław 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1936
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Sasiny za bilet na sektor gości krzyczą po 90 zika od łebka. Sparta ustaliła cenę na 60 zika, różnicę pokryje z klubowej kasy

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (13-09-2023)

  3. Powrót do góry    #1937
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Pamiętaj o tym że prezes Grzyb poszedł na układ z prokuraturą i nie wiadomo jakie kwiatki jeszcze wyjdą.
    Ogólnie rzecz biorąc Stal nie miała jakichkolwiek szans na pozyskanie Wiktora Przyjemskiego.
    A kto Ci powiedział ze Stal miała szanse ? poszła oferta Motor przebił znacznie i jest w Lublinie

    Gadanie menagera ze mieli lepsze oferty to bzdury po prostu Motor zapłacił najwiecej

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Mihalo (13-09-2023)

  5. Powrót do góry    #1938
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A kto Ci powiedział ze Stal miała szanse ? poszła oferta Motor przebił znacznie i jest w Lublinie

    Gadanie menagera ze mieli lepsze oferty to bzdury po prostu Motor zapłacił najwiecej
    Ja myślę, że nie.
    Skoro Lambert śmiał się z Michelsena, że ten w Toruniu ma dużo więcej niż on w Motorze będąc gwiazda to menager Przyjemskiego mówi prawdę.

  6. Powrót do góry    #1939
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Dobrze, że wszedlem na forum. Wszak tutaj wszyscy eksperci wiedza lepiej jakie były powody wyboru Wiktora i wiedza lepiej ile kto mu zaproponował niz jakis tam manager zawodnika.

  7. Powrót do góry    #1940
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Sasiny za bilet na sektor gości krzyczą po 90 zika od łebka. Sparta ustaliła cenę na 60 zika, różnicę pokryje z klubowej kasy
    Tyle samo bilet kosztował w zeszłym roku, więc nie widzę problemu. Nie pamiętasz, a sorry nie było Was w finale...

  8. Powrót do góry    #1941
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Krzyczą 90 pln i w sumie nie ma tragedii. Krzywa popytu i podaży (chociaż przypuszczam, że przy 150-200 zł m za bilet tez by zapełnili stadion) . Wrocław zrobił 60 zł i chwała im za to. Pewnie jakby mieli ponad 30 000 ludzi próbujących kupić bilet w sekundzie otwarcia sprzedaży to tez by było drożej.

  9. Powrót do góry    #1942
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Sasiny za bilet na sektor gości krzyczą po 90 zika od łebka. Sparta ustaliła cenę na 60 zika, różnicę pokryje z klubowej kasy
    Brawo Sparta.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    antyprzemek (13-09-2023)

  11. Powrót do góry    #1943
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Tyle samo bilet kosztował w zeszłym roku, więc nie widzę problemu. Nie pamiętasz, a sorry nie było Was w finale...
    Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz. Wrzuciłem informację, że Sparta pokrywa część kosztów za bilety i tyle.

  12. Powrót do góry    #1944
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Jak widac nieskazitelna Sparta swoje standardy traktuje z przymrużeniem oka, bo bilety dla gości z Lublina sprzedają w cenie…. 90zl!!
    Hahaha ale buractwo macie tym Wrocku

    https://motorlublin.com.pl/aktualnos...6IHT52lMe-DiqE

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gruzik za jego przydatny post!

    Kaman (13-09-2023)

  14. Powrót do góry    #1945
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz. Wrzuciłem informację, że Sparta pokrywa część kosztów za bilety i tyle.
    Napiszę Ci tylko tyle, że gdyby bilet kosztował nawet 250 zł za sztukę to i tak byłyby sprzedane w ciągu minuty. Nie wiem czy Was nie stać na te 30 zł różnicy? Przecież jesteście Polska A a my niby Polska B i podobno żyjemy w nędzy i ubóstwie. Otóż chciałem Cię uświadomić, że w Lublinie powodzi nam się bardzo dobrze.

  15. Powrót do góry    #1946
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Super Pro Peter kildemand Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...go-wszystko-ja

    Przyjemski oficjalnie w Lublinie/Bydgoszczy takze tego
    Ostatni akapit to HIT!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chezik za jego przydatny post!

    Nucek (13-09-2023)

  17. Powrót do góry    #1947
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    „ Kluczowa była jednak wola samego żużlowca, który uznał, że najlepiej będzie czuć się właśnie w Lublinie. Nieoficjalnie wiemy, że zawodnika w swoim przekonaniu utwierdziły wydarzenia związane z jego upadkiem podczas finału MIMP. 18- latek nabawił się wtedy poważnej kontuzji, a prezes Jakub Kępa od początku stawał na głowie, żeby zapewnić mu jak najlepszą opiekę.”

    Coś tutaj jest dla Ciebie HITowe? Moim zdaniem nic nadzwyczajnego nie napisali.

  18. Powrót do góry    #1948
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Przyjacielom Motoru aż żyłki pękają z tego przypieprzania się do wszystkiego co związane ze Spartą. Ale to taki typ miałkich ludzi, którym nic by nie pasowało nawet jakby z samym Realem mieli jechać finał.

  19. Powrót do góry    #1949
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Napiszę Ci tylko tyle, że gdyby bilet kosztował nawet 250 zł za sztukę to i tak byłyby sprzedane w ciągu minuty. Nie wiem czy Was nie stać na te 30 zł różnicy? Przecież jesteście Polska A a my niby Polska B i podobno żyjemy w nędzy i ubóstwie. Otóż chciałem Cię uświadomić, że w Lublinie powodzi nam się bardzo dobrze.
    Nie interesuje mnie to jak Wam się żyje w Lublinie, tam samo jak nie interesuje mnie ile krzyczycie za bilet. Napisałem o fajnej inicjatywie klubu, w stosunku do swoich kibiców, a Ty tworzysz jakąś alternatywną rzeczywistość.

    Bez odbioru.

  20. Powrót do góry    #1950
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cała Polska za Spartą w finale

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    mszat (13-09-2023)

  22. Powrót do góry    #1951
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Napiszę Ci tylko tyle, że gdyby bilet kosztował nawet 250 zł za sztukę to i tak byłyby sprzedane w ciągu minuty. Nie wiem czy Was nie stać na te 30 zł różnicy? Przecież jesteście Polska A a my niby Polska B i podobno żyjemy w nędzy i ubóstwie. Otóż chciałem Cię uświadomić, że w Lublinie powodzi nam się bardzo dobrze.
    No ale że was dymają w klubie, to wasza sprawa i nikt tu nie ma nic co do waszych preferencji i fetyszy.
    Inni po prostu nie lubią być dymani w tak ordynarny sposób i chwała im za to
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    antyprzemek (13-09-2023)

  24. Powrót do góry    #1952
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    No ale że was dymają w klubie, to wasza sprawa i nikt tu nie ma nic co do waszych preferencji i fetyszy.
    Inni po prostu nie lubią być dymani w tak ordynarny sposób i chwała im za to
    Jeszcze płacą za to, że ich dymają.

  25. Powrót do góry    #1953
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Jeszcze płacą za to, że ich dymają.
    30 zł to nie majątek a tak szczerze Ci powiem, że zapłacił bym nawet i 300 zł za 1 mecz finałowy, bo jest warto.

  26. Powrót do góry    #1954
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Ból dupy, bo klub dobrowolnie postanowił dofinansować bilety wyjazdowe swoim kibicom w wysokości 30zł Oczywiście lubelaki już odwalają fikołki intelektualne żeby się dowartościować.

  27. Powrót do góry    #1955
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Ból dupy, bo klub dobrowolnie postanowił dofinansować bilety wyjazdowe swoim kibicom w wysokości 30zł Oczywiście lubelaki już odwalają fikołki intelektualne żeby się dowartościować.
    Propaganda i tyle bez przesady, bo z Częstochową mogliśmy się dogadać odnośnie takich samych cen biletów. Idź teraz wystaw na świecznik Ruska bo już nie macie żadnych argumentów albo apelujcie razem z Martą o przełożenie meczu.

  28. Powrót do góry    #1956
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Kurde a myślałem, że Przyjemski będzie w Spartuni ehh... Ja pyerdole, najbliższe lata będą bez złota

  29. Powrót do góry    #1957
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Ból dupy, bo klub dobrowolnie postanowił dofinansować bilety wyjazdowe swoim kibicom w wysokości 30zł Oczywiście lubelaki już odwalają fikołki intelektualne żeby się dowartościować.
    To znaczy ja rozumiem. Chciała Sparta po raz pierwszy zachować się z klasą. Nie wyszło, ale mimo to życzę Wam, żeby nie zabrakło dobrych chęci.

  30. Powrót do góry    #1958
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Na czarnym rynku wejściówki będą chodzić po 300-500 zł dla gospodarzy więc te 90 dyszek to żaden piniądz.

  31. Powrót do góry    #1959
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Oho kolejne fikołki. 90zł to niedużo, bo przecież można byłoby zapłacić x razy więcej. Ależ dobroduszny ten Kępa, że tylko 90zł zawołał. I kto niby ze Sparty apelował o przełożenie meczu? Półtorak tak związana ze Spartą Wrocław, jak Sasin z PO. Sami sobie wymyślacie fikcyjne historyjki.

  32. Powrót do góry    #1960
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Kurde a myślałem, że Przyjemski będzie w Spartuni ehh... Ja pyerdole, najbliższe lata będą bez złota
    Spokojnie wiara w Andrzeja jest wielka .Ma asa na 100%.Przyjemski to niewiadoma w elidze Nie w Bydzi i jeszcze nie za przeproszeniem z leszczami będzie jeżdził.Nie jeden kozak juz poległ po przenosinach

  33. Powrót do góry    #1961
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Oho kolejne fikołki. 90zł to niedużo, bo przecież można byłoby zapłacić x razy więcej. Ależ dobroduszny ten Kępa, że tylko 90zł zawołał. I kto niby ze Sparty apelował o przełożenie meczu? Półtorak tak związana ze Spartą Wrocław, jak Sasin z PO. Sami sobie wymyślacie fikcyjne historyjki.
    Ale fikolku, we Wrocławiu też po 90zl są xD

    Ale ja wiem, u was są podwójne standardy i Wam wolno więcej. Dlatego beka z was. A u nas za te 300k ekstra będzie Przyjemski w przyszłym roku. A ty sobie będziesz mogl poszczekać znow o SSP. Kabaret

  34. Powrót do góry    #1962
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Ból dupy, bo klub dobrowolnie postanowił dofinansować bilety wyjazdowe swoim kibicom w wysokości 30zł Oczywiście lubelaki już odwalają fikołki intelektualne żeby się dowartościować.
    Rusko zamiast się rewanżować Kępie taka sama cena biletow powinien odbić sobie te 30 zł i zrobić dla nich po 120.
    Jak chłopaki z Lublina piszą, nawet 250zl nie stanowi dla nich problemu więc i tak mieliby Black Sunday.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    woojo (14-09-2023)

  36. Powrót do góry    #1963
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rusko zamiast się rewanżować Kępie taka sama cena biletow powinien odbić sobie te 30 zł i zrobić dla nich po 120.
    Jak chłopaki z Lublina piszą, nawet 250zl nie stanowi dla nich problemu więc i tak mieliby Black Sunday.
    No mogl. Ale skoro zaczal komentować o odbiegających standardach to się ośmieszył samemu dając takie same ceny. Typowy Spartanin hipokryta.

  37. Powrót do góry    #1964
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Ale fikolku, we Wrocławiu też po 90zl są xD

    Ale ja wiem, u was są podwójne standardy i Wam wolno więcej. Dlatego beka z was. A u nas za te 300k ekstra będzie Przyjemski w przyszłym roku. A ty sobie będziesz mogl poszczekać znow o SSP. Kabaret
    A Ty myślisz, że kto pierwszy ustalił cenę? Pierwszy mecz jest w Lublinie, więc logiczne, że włodarze Sparty popatrzyli się na tamtejsze ceny i takie też dali dla lubelaków we Wrocławiu. Gdyby wam dali dofinansowanie do biletów to pewnie byście na "starówce" urządzili fetę na cześć wielkiego Jakuba Kępy A tu ból dupy, bo Rusko wykazał się gestem w stosunku do kibiców Sparty. Faktycznie jest o co bóldupić, skoro dla was to nic

    I proszę podaj mi gdzie w ostatnim czasie czy wcześniej płakałem na SSP w Lublinie? Zesrałeś się i wymyślasz bajeczki żeby się dowartościować.

  38. Powrót do góry    #1965
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Ty jednak nie rozumiesz tekstu pisanego albo brakuje Ci elementarnych zasad kultury bo w ogóle nie zrozumiałeś co skomentowałem. Ale spoko, tłumacz sobie ze mam ból dupy o jakieś 30zl xD

  39. Powrót do góry    #1966
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Platiniumy przebija Spartę i dołożą jeszcze trzynaste i czternaste bilety!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    oki (13-09-2023)

  41. Powrót do góry    #1967
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Ty jednak nie rozumiesz tekstu pisanego albo brakuje Ci elementarnych zasad kultury bo w ogóle nie zrozumiałeś co skomentowałem. Ale spoko, tłumacz sobie ze mam ból dupy o jakieś 30zl xD
    Oho, jaśnie oświecony Pan od kultury się odezwał! Ten co do mnie bezpodstawnie ze "szczekaniem" o SSP wyjechał Faktycznie komuś tutaj brakuje elemntarnych zasad kultury i ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem

  42. Powrót do góry    #1968
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Oho, jaśnie oświecony Pan od kultury się odezwał! Ten co do mnie bezpodstawnie ze "szczekaniem" o SSP wyjechał Faktycznie komuś tutaj brakuje elemntarnych zasad kultury i ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem
    Bez obrazy ale kolego nie ściemniaj bo przyjeżdżacie do nas w takim a nie innym składzie dlatego macie taka cenę biletów bo doliczyć koszta to pies z kulawą nogą by się nie pojawił w Lublinie znając skład przed pierwszym meczem. I nie to, że się z tego cieszę bo wolałbym ażeby były pełne składy bo i tak jesteśmy w pełnych składach od Was mocniejsi.

  43. Powrót do góry    #1969
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    E tam nie płakac kozły .Za spektakularny wpierr...na Olimpijskim to i tak niedrogo.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Bez obrazy ale kolego nie ściemniaj bo przyjeżdżacie do nas w takim a nie innym składzie dlatego macie taka cenę biletów bo doliczyć koszta to pies z kulawą nogą by się nie pojawił w Lublinie znając skład przed pierwszym meczem. I nie to, że się z tego cieszę bo wolałbym ażeby były pełne składy bo i tak jesteśmy w pełnych składach od Was mocniejsi.
    Nie pij berbeluchy bo ci w głowie szumi.I głupoty pleciesz.Juz dwa lata temu mówiłes o szczesciu Sparty.
    W tam tym meczu byliście bez szans po remisie u siebie.W ubiegłym przy zielonym stoliku cala Polska widziała wasz wstydliwy tytuł.A w tym poczekaj pycha kroczy przed upadkiem

  44. Powrót do góry    #1970
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    E tam nie płakac kozły .Za spektakularny wpierr...na Olimpijskim to i tak niedrogo.


    Nie pij berbeluchy bo ci w głowie szumi.I głupoty pleciesz.Juz dwa lata temu mówiłes o szczesciu Sparty.
    W tam tym meczu byliście bez szans po remisie u siebie.W ubiegłym przy zielonym stoliku cala Polska widziała wasz wstydliwy tytuł.A w tym poczekaj pycha kroczy przed upadkiem
    Gowno prawda bo jakby wtedy jechał Grisza to byście nie mieli złota.

  45. Powrót do góry    #1971
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Gowno prawda bo jakby wtedy jechał Grisza to byście nie mieli złota.
    Gówno prawda bo gdyby dan jebna....Kubere to byśmy wygrali ......i tak mozemy pierd....prze cały rok

  46. Powrót do góry    #1972
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    gówniakowe+ waloryzowane o cenę biletu na finał i wszyscy będa w Lublinie zadowoleni
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #1973
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    1.Łaguta
    2.Kowalski u24
    3.Woffinden
    4.Bewley
    5.Janowski
    6.Andrzejewski
    7.Panicz/Grzelak

    składzik w sam raz na 3-4 miejsce

  48. Powrót do góry    #1974
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Oho, jaśnie oświecony Pan od kultury się odezwał! Ten co do mnie bezpodstawnie ze "szczekaniem" o SSP wyjechał Faktycznie komuś tutaj brakuje elemntarnych zasad kultury i ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem
    Tak, szczekanie to potoczne określenie oburzenia się (widzisz czegoś się dowiedziałeś). Ty dalej nie rozumiesz na czym polega paradoks zachowania Rusko, więc szczekasz - mam nadzieje, ze chociaz się tym dowartosciowales. Ale już na spokojnie, zostały dwa mecze, dostaniesz mam nadzieje dwie lekcje pokory i będziesz mogl odechtnac.

  49. Powrót do góry    #1975
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    A może Rusko da radę na finał ściągnąć Grisze?

    1. Laguta
    2. Grisza
    3. Bewley
    4. Pawlicki
    5. Taj
    6. Kowalski
    7. Malkiewicz

    I taki skład daje nam złoto

  50. Powrót do góry    #1976
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Jak widac nieskazitelna Sparta swoje standardy traktuje z przymrużeniem oka, bo bilety dla gości z Lublina sprzedają w cenie…. 90zl!!
    Hahaha ale buractwo macie tym Wrocku

    https://motorlublin.com.pl/aktualnos...6IHT52lMe-DiqE

    przecież objatku dostaliście taką cenę bo pierwsi wyskoczyliście z 90zł

  51. Powrót do góry    #1977
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    gówniakowe+ waloryzowane o cenę biletu na finał i wszyscy będa w Lublinie zadowoleni
    Pisz szybciej dopóki jesteś jeszcze w pracy i masz dostęp do neta bo w domu pewnie nie masz. Zawsze przyoszczedzisz na bilet.

  52. Powrót do góry    #1978
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    To było dać taka cenę i nie gadać głupot odbiegających standardach, bo sami macie takie same.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    gówniakowe+ waloryzowane o cenę biletu na finał i wszyscy będa w Lublinie zadowoleni
    Myśle, ze wystarcz jak wygramy finał z „największym dream teamem w historii żużla”

  53. Powrót do góry    #1979
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Mamy takie same dla was lumpku bo wy- obsrajtki z takimi wyskoczyliście. Dodatkowo lubelasek nie wywiązuje się z przepisów i nie przekazuje nawet 5 procent pojemności stadionu, dlatego we Wrocławiu więcej tez nie dostaniecie.
    Ostatnio edytowane przez Corsair ; 13-09-2023 o 20:24

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Corsair za jego przydatny post!

    muuu (13-09-2023)

  55. Powrót do góry    #1980
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    Mamy takie same dla was lumpku bo wy- obsrajtki z takimi wyskoczyliście. Dodatkowo lubelasek nie wywiązuje się z przepisów i nie przekazuje nawet 5 procent pojemności stadionu, dlatego we Wrocławiu więcej tez nie dostaniecie.
    No i sam się matołku zaorales. Skoro mamy takie same standardy to czemu piszecie, ze te u nas są ‚odbiegajace’? Ot typowo spartańskie podwójne standardy.

Strona 44 z 50 PierwszyPierwszy ... 344243444546 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •