Strona 3 z 50 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 2250

Wątek: Sparta Wrocław 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jak napiszę, że to zawodnik, który w ostatnich latach, według
    mnie ze wszystkich młodziutkich żużlowców pokazał się w najlepszy sposób
    to też będziesz szukał dziury w całym?

    Przyjmując twoją narrację to doczepiłbym się, że Bartek Zmarzlik debiutował w pierwszej dekadzie XX! wieku.
    Nie zrobię jednak tego, bo nie chodzi o określenie lat, a opinię o zawodniku i wrażeniu jakie wywarł
    w pierwszych swoich sezonach startów na 500cm3.
    Nie będę, bo przywykłem do braku konkretów i ogólników, którymi przeważnie posługujesz się w tego typu dyskusjach. "W ostatnich latach, ze wszystkich młodziutkich żużlowców" - przypomina się casus Lebedevsa.

    Zmarzlik zaczął się ścigać w 2011 roku. Wtedy bowiem debiutował w poważnych rozgrywkach - to jest druga dekada.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Takie mam zdanie o początkach kariery Lebedevsa i to moja opinia.
    Nic do tego nie mają ani ogólniki ani suche fakty(np. wyniki)

    Wielu tu piszących nabijało się z tego co napisałem i mieli do tego prawo.
    Niektórzy kpili z Andżejsa , że ma aspiracje ekstraligowe, a przed końcem sezonu przedłużył kontrakt z Krosnem.
    Tak w turniejach GP, jak i w finale w Zielonej Górze pokazał, ze jeździć umie, a dodatkowo ma charakter
    co pozytywnie wpłynęło na drużynę,

    A co do Zmarzlika, napisałem ugodowo,
    a Ty oczywiście dalej szukasz dziury w całym.
    Wymyślasz swoje kryteria czasowe... bo sobie to ustalasz jak Ci pasuje,
    albo bardziej, najważniejsze, żeby nie pasowało do tezy rozmówcy.

    Startował na 500cm3 w 2010 i było widać od razu, że to diament jakiego od czasu debiutu Tomka Golloba nie było,
    a jeździł na nich już dwa lata wcześniej.
    Tego nie zmienisz.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-11-2022 o 12:07
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Nie wymyślam swoich kryteriów tylko podaje konkretne kryteria wskazując, że początek kariery (na potrzeby tej dyskusji) to dla mnie sezon debiutu w rozgrywkach ligowych, bo wtedy dany zawodnik zaczyna ścigać się na poważnie. Zmarzlik zaczął w 2011, a Bewley w 2016 - proste. I nie zmieni tego, że np. BZ jeździł wcześniej w jakichś DMPJ-tach czy jako 12-13 latek pokazowo w przerwach pomiędzy seriami w Bydgoszczy czy innych miastach (tak - nie tylko ty i doświadczeni kibice z Łodzi mieli okazję go wtedy oglądać, ale to nie jest teleturniej o nazwie "kto pierwszy wypatrzył talent Zmarzlika").

    Ludzie nie kpili z Lebedevsa tylko z tezy o największym talencie spośród zawodników urodzonych w latach 90-tych, który dodatkowo jest skromny, stąpa twardo po ziemi i szanuje historię.

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie wymyślam swoich kryteriów tylko podaje konkretne kryteria wskazując, że początek kariery (na potrzeby tej dyskusji) to dla mnie sezon debiutu w rozgrywkach ligowych, bo wtedy dany zawodnik zaczyna ścigać się na poważnie.
    Wystarczy, że przeczytasz tylko te swoje słowa, które zaznaczyłem na czerwono.

    Do reszty nie odniosę się, bo nie bawi mnie taki sposób prowadzenia rozmowy.

    Spokojnej niedzieli.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #95
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Do Darcego to mu jeszcze troche brakuje.
    Ok,zgadzam sie ,ze kontuzja go mogla zatrzymac
    i jak nie zwalczy strachu,nie bedzie drugiego
    Warda.
    Taki bieg jak GP w Toruniu jest w wykonaniu
    Dana na ten moment nieosiagalny.
    On dawno ze trzy razy zaciagnalby reczny.

    https://www.youtube.com/watch?v=gnILJ2vusy4
    Ale to nie jest kwestia kontuzji. Po pierwsze, to Dan i tak zrobił progres i w tym roku parę razy odważniej pojechał, a po drugie on przed kontuzją też nie jeździł ostro i wyniki robił podobnie jak Artem doskonałą techniką, płynnością jazdy w połączeniu z niską wagą. To nie jest tak, że on przed wypadkiem jeździł ostro, a potem już nie. Nigdy nie był specjalnie mocny w takiej brudnej walce. Jeśli zaś chodzi o czystą jazdę (bez przeciwników) to jest już lepszy od Zmarzlika (podobnie jak Artem).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-11-2022 o 13:11
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wystarczy, że przeczytasz tylko te swoje słowa, które zaznaczyłem na czerwono.

    Do reszty nie odniosę się, bo nie bawi mnie taki sposób prowadzenia rozmowy.

    Spokojnej niedzieli.
    Ja "wymyślanie" identyfikuję z naginaniem na siłę ustalonych kryteriów, byle pasowały pod jakąś tezę. Tutaj zatem żadnego wymyślania nie ma - wskazałem konkretnie, w którym miejscu według mnie zaczyna się kariera zawodnika i cały czas się tego trzymam. A "wymyślałeś" to na ten przykład ty z Lebedevsem, który najpierw był największym talentem globalnie, później największym talentem w Europie, następnie największym talentem w Europie z wyłączeniem Polaków, a na koniec chyba doszło jeszcze jakieś kryterium wiekowe.

    Do reszty, która cię nie bawi, oczywiście się nie odnoś, wiadoma sprawa. Tego typu uniki są zresztą również jednym z twoich "znaków rozpoznawczych"

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale to nie jest kwestia kontuzji. Po pierwsze, to Dan i tak zrobił progres i w tym roku parę razy odważniej pojechał, a po drugie on przed kontuzją też nie jeździł ostro i wyniki robił podobnie jak Artem doskonałą techniką, płynnością jazdy w połączeniu z niską wagą. To nie jest tak, że on przed wypadkiem jeździł ostro, a potem już nie. Nigdy nie był specjalnie mocny w takiej brudnej walce. Jeśli zaś chodzi o czystą jazdę (bez przeciwników) to jest już lepszy od Zmarzlika (podobnie jak Artem).
    Nie chodziło mi o brudna walkę typu Nicki czy Piter nawet Zmarzlik ale o zaciąganie ręcznego zamiast podjęcie ryzyka.
    Tego mu brakuje.
    Jeździ dobrze technicznie, potrafi napędzić motocykl ale tej nutki szaleństwa u niego nie widzę.
    Masz rację, że w tym sezonie było u niego już lepiej i w końcu zaczął jeździć i pokazywać co potrafi. Brakuje mu jeszcze regularności, bo szczególnie w lidze przeplatał dobre z bardzo bezbarwnymi występami.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-11-2022 o 13:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #98
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie. Trześniewski ma OGROMNY potencjał. Ale ludzie wokół niego dużo mieszają. On już dziś jest lepszy jeździecko od Curzytka. Ten jeszcze rok dwa i wyjazd do Norwegii na dachy w Stavanger.
    Może i ma, ale żądania zerwania kontraktu pod groźbą końca kariery to jest skandal. A niech kończy, żadna strata dla polskiego żużla.
    Jakby punktował na poziomie Przyjemskiego to by się Rusko z Kępą licytowali o niego i Mrożek zgarnąłby więcej niż te 800 tysi których żąda
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Bjulij zajedwbisty zawodnik. Nawet z tym swoim kablem , którego Ja jakoś szczególne nie dostrzegam. Nuta szaleństwa jest fajna, ale tylko dla jednej strony l, kibica
    Druga strona może nawet stracić życiem. W imię igrzysk za wszelką cenę często " wyzywamy" zawodników od pixdeczek. Jak pomyśleć o tym głębiej jest to słabe.
    Do meritum, Dan wedle mnie może jeździć jak dotąd, i tak będzie widać postacią w tym sporcie. Zazdraszczam Sparcie tego zawodnika.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie chodziło mi o brudna walkę typu Nicki czy Piter nawet Zmarzlik ale o zaciąganie ręcznego zamiast podjęcie ryzyka.
    Tego mu brakuje.
    Jeździ dobrze technicznie, potrafi napędzić motocykl ale tej nutki szaleństwa u niego nie widzę.
    Dokładnie. Pierwszy przykład z brzegu - finał DMP 2021 w Lublinie i wyścig przeciwko Kuberze i Hampelowi. Gdyby na przeciwległej prostej trzeciego kółka zrobił przycinkę i wszedł Kuberze pod łokieć (co nawet nie było jakimś ultra brawurowym manewrem, biorąc pod uwagę jak opanował maszynę chwilę wcześniej) to ten bieg byłby wspominany prawie tak samo jak błysk geniuszu Sajfutdinova w Czewie 2019. Ale Bewley właśnie akcji typu "wejście pod łokieć" unika jak ognia (coś jak stary Holder) - nawet jeśli nie wymaga to przesadnej odwagi.

  11. Powrót do góry    #101
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie chodziło mi o brudna walkę typu Nicki czy Piter nawet Zmarzlik ale o zaciąganie ręcznego zamiast podjęcie ryzyka.
    Tego mu brakuje.
    Jeździ dobrze technicznie, potrafi napędzić motocykl ale tej nutki szaleństwa u niego nie widzę.
    Masz rację, że w tym sezonie było u niego już lepiej i w końcu zaczął jeździć i pokazywać co potrafi. Brakuje mu jeszcze regularności, bo szczególnie w lidze przeplatał dobre z bardzo bezbarwnymi występami.
    Wiem, ale on przed kontuzją jeździł tak samo. Po prostu taki rider. Natomiast wiadomo, że stracił de facto z 2 sezony na dojście do siebie. Z kolei do GP wbił skróconą drogą, co mu poniekąd oddało.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-11-2022 o 20:03
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Bjulij zajedwbisty zawodnik. Nawet z tym swoim kablem , którego Ja jakoś szczególne nie dostrzegam. Nuta szaleństwa jest fajna, ale tylko dla jednej strony l, kibica
    Druga strona może nawet stracić życiem. W imię igrzysk za wszelką cenę często " wyzywamy" zawodników od pixdeczek. Jak pomyśleć o tym głębiej jest to słabe.
    Do meritum, Dan wedle mnie może jeździć jak dotąd, i tak będzie widać postacią w tym sporcie. Zazdraszczam Sparcie tego zawodnika.
    Jak wy w tym Lesznie zdajecie maturę z języka polskiego ?

  13. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Trześniewski jest takim wychowankiem ROW jak Hampel, Polonii Piła

    Ale dla mnie to super informacja... Mamy Adrzejewskiego, od biedy Curzytka. Trześniewski nie robiłby większych punktów niż oni, zatem żadna strata.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (29-11-2022)

  16. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    719
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Patrząc na "uczulenie na Kloszarda"niektórych fanów Sparty, nie sądziłem że Maciej Janowski i Tomasz Dryła są w tak świetnych relacjach.Kto nie wie o co chodzi, polecam obejrzenie ostatniego odcinka "To jest żużel" i wspólny wyjazd samochodem na tor wyścigowy na którym Magic kręcił kółka. Kloszard trzymał m.in. w dłoniach barwy Sparty...i nawet je uszanował
    Zresztą to nie jedyna sprzeczność. Po jednym z turniejów GP Maciej przyznał, że Bartek Zmarzlik to żużlowy kosmita, co nie wszyscy kibice są w stanie przyznać.
    Ostatnio edytowane przez slamer82 ; 28-11-2022 o 20:28

  17. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    To, że Maciek i Dryła maja dobre relacje, to nie żadna tajemnica. Wie to chyba każdy kto śledzi media żużlowe.
    Inna rzecz, że Dryła okazał się ludzką *********ną i wypaczył sezon 2022. Maciek może mieć to w dupie, ale kibice Dryle tego nie zapomną.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Mossberg (29-11-2022), lego (29-11-2022)

  19. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Trześniewski jest takim wychowankiem ROW jak Hampel, Polonii Piła

    Ale dla mnie to super informacja... Mamy Adrzejewskiego, od biedy Curzytka. Trześniewski nie robiłby większych punktów niż oni, zatem żadna strata.
    oczywiscie ze to jest dobra informacja, hanysy do sparty pasuja jak piesc do nosa i oni tu nigdy dobrze nie jezdzili. przynajmniej curzytek sobie pojezdzi i jestem przekonany ze bedzie mial naprawde dobry sezon

  20. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    hanysy do sparty pasuja jak piesc do nosa i oni tu nigdy dobrze nie jezdzili.
    Węgrzyk kilka sezonów miał super
    Nawet motory Śledziowi pożyczał regularnie.
    Aż dziw, że nie zrobił większej kariery...

  21. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    719
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    To, że Maciek i Dryła maja dobre relacje, to nie żadna tajemnica. Wie to chyba każdy kto śledzi media żużlowe.
    Inna rzecz, że Dryła okazał się ludzką *********ną i wypaczył sezon 2022. Maciek może mieć to w dupie, ale kibice Dryle tego nie zapomną.
    Maciej chyba niespecjalnie interesuje się zdaniem kibiców. Ostatecznie to on jest panem sytuacji. To od niego zależy w dużej mierze czy poniedziałek jest dla kibica udany. Jemu wystarczy,że kibice zapełnią stadion, pokrzyczą WTS i że cyferki na koncie się zgadzają. A te sztuczne konflikty pewnie Maćka i Kloszarda tylko śmieszą.

  22. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Węgrzyk kilka sezonów miał super
    Nawet motory Śledziowi pożyczał regularnie.
    Aż dziw, że nie zrobił większej kariery...
    jakie super, byl jeden w miare dobry sezon ale nie super w 2000 kiedy sparta byla masakrycznie slaba a on chyba mial ostatni sezon juniora i sprzet z najwyzszej polki. 2 ligi nawet nie biore pod uwage. zreszta zobacz co wyprawial wegrzyk w swoim niby najlepszym sezonie na MIMP w gorzowie - wstyd z taka jazda jak woryna w poznaniu. surowizną na wymagajacym torze trąci na kilometr https://www.youtube.com/watch?v=qcrYP35UobM
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 28-11-2022 o 21:35

  23. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    zreszta zobacz co wyprawial wegrzyk w swoim niby najlepszym sezonie na MIMP w gorzowie - wstyd z taka jazda jak woryna w poznaniu. surowizną na wymagajacym torze trąci na kilometr https://www.youtube.com/watch?v=qcrYP35UobM
    No proszę Cię
    Na takim torze, to obecnie 50% ekstralipy by kręciła piruety, a 45 % zostałoby na naradzie w kiblu
    Węgrzyk pojechał ile umiał, o niczym to nie świadczy.
    Był dobrym zawodnikiem i odnalazł się w Sparcie jako hanys. Czemu zmarnował karierę, tego nie wiem.

  24. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    No proszę Cię
    Na takim torze, to obecnie 50% ekstralipy by kręciła piruety, a 45 % zostałoby na naradzie w kiblu
    Węgrzyk pojechał ile umiał, o niczym to nie świadczy.
    Był dobrym zawodnikiem i odnalazł się w Sparcie jako hanys. Czemu zmarnował karierę, tego nie wiem.
    ale to ze teraz mamy slabszych zawodnikow nie jest zadna nowoscia. jednak nie zmienia to faktu ze sezon zrobil sprzetem i slizganiem sie na latwych torach. naprawe zwroc uwage jak on wtedy pojechal na tle innych tzn jak byl strasznie slaby na wymagajacym torze

  25. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Powtórzę się - przy takim zestawieniu seniorów, obowiązkowo objeżdżać Andrzejewskiego. W przeciwnym razie na 2024 zostaniemy z palcem w d*** i bedziemy szukać obu juniorów.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    No i kogo on wyszkolił kredyty rodziców chyba w piach

  27. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    uffff...... i całe szczęście nie wiem kto wpadł na tak piękny pomysł sprowadzenia tej miernoty do Sparty przecież Curzytek to go nosem wciąga. Jak chcemy odbić majstra to na pewno nie z jakimś trześniewskim

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spartanin79 za jego przydatny post!

    Spartan (29-11-2022)

  29. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Powtórzę się - przy takim zestawieniu seniorów, obowiązkowo objeżdżać Andrzejewskiego. W przeciwnym razie na 2024 zostaniemy z palcem w d*** i bedziemy szukać obu juniorów.
    I tak bedą puszczać Curzytka bo zrobi 1 pkt wiecej w meczu od młodego. Mentalność w polskim żużlu jest niestety *******. Liczy się tu i teraz a potem sie zobaczy

  30. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Nie wiem czy dobrze zapamiętałem ale Curzytek jest wolnym zawodnikiem, więc dlaczego wspominacie o tym że będzie jeździł w Sparcie ?

    Czy czegoś nie wiem ?

  31. Powrót do góry    #118
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Czegos nie wiesz, nie szkodzi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #119
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...za,nId,6449085

    Nie udało sie z Trześniewskim to Swiercz na celowniku te same metody

    rak żużla dalej swoje robi to co od lat 90

  33. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Uwaga uwaga! Już jedzie czarna wołga z Wrocławia do Tarnowa. Buczoki, uważajcie na kidnaperów z Paderewskiego
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  34. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Uwaga uwaga! Już jedzie czarna wołga z Wrocławia do Tarnowa. Buczoki, uważajcie na kidnaperów z Paderewskiego
    walic ten tarnow, mielismy juz pokrake cierniaka. zawsze sie smieje jak tam jade i widze w tarnowie tych dziwnych ludzi z krotkimi nogami wygladajacych jak łemkowie

  35. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...za,nId,6449085

    Nie udało sie z Trześniewskim to Swiercz na celowniku te same metody

    rak żużla dalej swoje robi to co od lat 90
    Pokaż koralu złoty gdzie tam jest cokolwiek napisane, że to Sparta? Rak to tacy jak ty. Czemu nie przypieprzyłeś się do Apatora jak wyciągnął Kawczyńskiego z Gdańska. Lublina jak skaperował Bańbora a wcześniej Cierniaka czy Lamparta. Przykładów jest więcej ale nie. Zawsze tylko do Sparty. Żałosne polactwo.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    spartanin79 (08-12-2022)

  37. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    następny z obsesją na punkcie Rusko, najprawdopodobniej seksualną.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    spartanin79 (08-12-2022)

  39. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Chyba czas na głosowanie na najbardziej po....ną akcje dzisiejszego dnia

    1 Pop......niec w okularach daję 30 baniek dla miliarderów piłkarskich
    2 sparta mistrz piszący o obsesji

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    muuu (05-12-2022)

  41. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Chyba czas na głosowanie na najbardziej po....ną akcje dzisiejszego dnia

    1 Pop......niec w okularach daję 30 baniek dla miliarderów piłkarskich
    2 sparta mistrz piszący o obsesji
    Potrzeba Matołuszka usprawiedliwić.
    Nie przewidywał pewnie, że wyjdziemy z grupy.
    I gdyby nie postawa i gra do końca meczu Arabów z Mexami, to już chłopcy od paru dni siedzieli by w domu.
    I jeszcze te zachwyty wszystkich nad meczem z Francją.....To był niby dobry mecz naszych ? Chyba, że w porównaniu z trzema poprzednimi żenującymi.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    stone_gossard (05-12-2022)

  43. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Po pierwszym dniu sprzedaży karnetów, ok. 3300 miejsc jest już zajętych.
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  44. Powrót do góry    #127
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Po pierwszym dniu sprzedaży karnetów, ok. 3300 miejsc jest już zajętych.
    No na teraz to jakieś 5 tys. wychodzi. Trzeba brać karnet bo może być ciężko o bilet na finał na Olimpico z kozłami

  45. Powrót do góry    #128
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...kosiezne-plany czy curzytek opluj Ruskę ze nagle stawiamy na beztalencie 10-lecia

  46. Powrót do góry    #129
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Jedno jest pewne - przynajmniej na wyjazdach gorszy od Curzytka nie będzie.
    A i tak za dużo nie pojeździ, bo wskoczy za niego Andrzejewski.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (12-12-2022)

  48. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...-glowe/32g8vq3

    No to Kowalski będzie Mistrzem Świata
    Czyli koniec końców, opłacało mu się przejść do Sparty, bo złotego medalu nikt mu nie zabierze

  49. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,399
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...-glowe/32g8vq3

    No to Kowalski będzie Mistrzem Świata
    Czyli koniec końców, opłacało mu się przejść do Sparty, bo złotego medalu nikt mu nie zabierze
    Stawiam ze raczej Cierniak dostanie powołanie

  50. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Dobry troll z ciebie

    Cierniak czy Przyjemski musieliby jechać kosmos, a to raczej nie nastąpi.
    Cieślak na pewno powołałby Kowalskiego.
    Dlaczego?
    Tu odsyłam do dwóch książek z jego wspominkami.
    Dobrucki?
    On jest za chudy w uszach jeszcze i nie zdecyduje się po prostu na juniora, który nie zna toru.
    Zresztą Rusko płaci, Rusko wymaga. W kadrze będzie: Janowski, Pawlicki i Kowalski.
    I stadion pełny!

  51. Powrót do góry    #133
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Rusko nie ma nic do gadania

    Na dziś Zmarzlik,Janowski,Dudek,Kolodziej,Cierniak

  52. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cierniak na Olimpijskim jeździ słabo.

  53. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Rusko nie ma nic do gadania
    Piękny fikołek
    Czytając wiele wpisów, można odnieść wrażenie, że Rusko steruje całym polskim żużlem i jest wszechmocny oraz arcypotężny, mając wpływ na wszystko.
    No ale akurat "pechowo", nie ma nic do gadania jeśli idzie o imprezę na jaką wykłada masę siana

    Jeśli nie będzie żadnych kontuzji, ani nagłego irracjonalnego spadku formy u któregoś z zawodników, to skład będzie wyglądał tak: Janowski, Zmarzlik, Dudek, Piotr Pawlicki, Kowalski.
    Można zapisać i cytować.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Mossberg (15-12-2022)

Strona 3 z 50 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •