Strona 37 z 50 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 2250

Wątek: Sparta Wrocław 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Nic nie sugeruję, tylko przy tych opadach, które były nie ma opcji żeby woda nie dostała się pod plandekę. Kolega wyżej rozwiał wątpliwości. Dadzą radę zrobić tor i pojadą.

  2. Powrót do góry    #1622
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,031
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Miał na myśli to, że pogoda nie rozpieszczała. Ale rozumiem, że niektórzy preferują obecność na stadionie kiedy p*ź*i i leje deszczem po twarzy.
    Kolego wystarczy wejsc w prognozy

    https://pogoda.interia.pl/prognoza-s...claw,cId,39240

    https://www.yr.no/en/forecast/hourly...aw/Wroclaw?i=0

    spokojnie można jechać wiec nie wiem czemu ma lac deszczem po twarzy

  3. Powrót do góry    #1623
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Jest tv, rozkladaja sie, jest plandeka, mniej pada, niby pi 16 ma juz byc pogoda ok to pojada. Nie ma opcji.
    Kwestia jak to bedzie wygladac na zywo i czy sie ludziom chce przychodzic w taka pogode (tutaj maja zdaje sie dach na polowie stadionu)

  4. Powrót do góry    #1624
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 72 w 48 postach
    Nie rozumiem ludzi co mówią że pada 6h przed spotkaniem, prognozy na godzinę meczu są optymistyczne ale lepiej przełożyć. To na co jest wymóg plandek dla klubów. Przecież były już mecze rozgrywane że pół godziny przed rozpoczęciem zwijanie plandeki, lekka kosmetyka toru i jedziemy.

  5. Powrót do góry    #1625
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Nic nie sugeruję, tylko przy tych opadach, które były nie ma opcji żeby woda nie dostała się pod plandekę. Kolega wyżej rozwiał wątpliwości. Dadzą radę zrobić tor i pojadą.

  6. Powrót do góry    #1626
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Akurat we Wrocławiu ile razy była plandeka, to kończyło się źle jak ją ściągali (przeciekała). A teraz leżała kilka dni, przy czym od soboty praktycznie non stop leje.
    No ale mysle, ze odjada bo nikomu nie zalezy zeby znowu to przekładać.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #1627
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,031
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Zdejmą plandeke,zdecyduja,wjada na tor porobią i zdecydują. Nie ma co straszyć tylko czekać tym bardziej że nie ma juz padać

  8. Powrót do góry    #1628
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Ok, najswiezsze info. Pada ale juz mniej. Folia dalej na torze, bedzie sciagana ok 16. Mowia, ze dadza rade tor zrobic Tv rozklada graty wiec mecz bedzie.
    Folie rozkłada Bydgoszcz

  9. Powrót do góry    #1629
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    a na tym jednym zdjeciu ta plandeka czasem nie jest już ściągnięta?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #1630
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Nie folia jest jeszcze na calym torze.

  11. Powrót do góry    #1631
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Złudzenie. Pod tym kątem nie widać toru od strony bramy wjazdowej ale widać koniec plandeki.

    Na stablowicach wyszło słońce, więc dobry prognostyk.

  12. Powrót do góry    #1632
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Serio przestało padać? U mnie leję jak cholera. Tylko to jakieś 5 km od stadionu.

  13. Powrót do góry    #1633
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Jeżeli uda się pojechać to tylko aby ten mecz o nic odbębnić bezpiecznie i tyle.

  14. Powrót do góry    #1634
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kolego wystarczy wejsc w prognozy

    https://pogoda.interia.pl/prognoza-s...claw,cId,39240

    https://www.yr.no/en/forecast/hourly...aw/Wroclaw?i=0

    spokojnie można jechać wiec nie wiem czemu ma lac deszczem po twarzy
    Prognozy znałem i wiedziałem, że o tej porze już padać nie będzie, nawet słońce się przebija. Co by nie znaczyło, że by dzisiaj pojechali bo nie jednego już przecież w tej lidze doświadczaliśmy.
    Nie spodziewam się jakiegoś super widowiska, jak większość uważam tyle aby odjechać te 15 wyścigów. Oby tylko bez żadnego głupstwa na torze.

  15. Powrót do góry    #1635
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Byle się nikt nie połamał i w pełnych zdrowych składach wejść w PO.

  16. Powrót do góry    #1636
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 47 w 35 postach

    icon14.gif

    Niby sparing,ale szacun za frekwencję

  17. Powrót do góry    #1637
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Niby sparing,ale szacun za frekwencję
    KEK Czego się nie wymyśli po porażce
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  18. Powrót do góry    #1638
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Przecież to zostało napisane na początku meczu

  19. Powrót do góry    #1639
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    KEK Czego się nie wymyśli po porażce
    refleks szachisty, zazdroszczę

  20. Powrót do góry    #1640
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Już abstrahując, że typ który to napisal jest z Ostrowa.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #1641
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Już abstrahując, że typ który to napisal jest z Ostrowa.
    double facepalm XD

    BTW, plusik za transparent.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (10-08-2023), Mossberg (10-08-2023), kobra102 (11-08-2023)

  23. Powrót do góry    #1642
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Pajace z Wrocławia i Torunia leczą swoje kompleksy na tym forum. Przypomnę Wam tylko, że na całe szczęście jesteście tutaj tylko garstka tych idiotów.

  24. Powrót do góry    #1643
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Ogólnie wczorajszy meczyk to na luzie i bez emocji... Oczywiście trochę wstyd, że przegrali, ale trudno...
    Nie ma mowy o panice.
    Tor gówniany, Dan i Maciek - dramat, gdyż co jak co, ale Bańbor ich nie powinien wozić w żadnych warunkach.
    Podobał się jak zwykle Piter, widać że jemu się chciało jechać.
    Podobał sie też Kevin - może punktów wielkich nie zrobił, ale widać, że ma fajną pozycje na motocyklu i nie boi się jechać do przodu. Trochę potrenuje i może być dobrze.
    Czekamy na mecz w Lesznie, który da odpowiedź, czy to ze Sparty tak bardzo zeszło powietrze, czy jednak Hydra jest ciągle żywa

  25. Powrót do góry    #1644
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Pajace z Wrocławia i Torunia leczą swoje kompleksy na tym forum. Przypomnę Wam tylko, że na całe szczęście jesteście tutaj tylko garstka tych idiotów.
    Spójrz w lustro a zobaczysz prawdziwego idiotę kibicu sukcesu. Nikt nie będzie nam pluł w twarz, tym bardziej kloszard. A tak poza tym to zrób sobie jeszcze ołtarzyk tego pożal się Boże "komentatora". Pies wam mordę lizał. Ha tfu

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    kobra102 (11-08-2023)

  27. Powrót do góry    #1645
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Nie wiem czy zeszło powietrze, ale też trochę jednak byliśmy "przepompowani" w mediach. Mamy 1 miejsce w tabeli, ale na torze to Motor miał najlepszy bilans zdobytych/straconych punktów. Pragnę przypomnieć, że podobnie było z Lesznem w 2017, które wówczas weszło do PO z 4 miejsca i ostatecznie zdobyło mistrzostwo.

    Janowski od początku sezonu szuka prędkości i jakimś wielkim pewniakiem nie jest. Bewley chyba jechał trochę ponad stan i teraz ma dołek formy. Tai wiadomo jaki jest, a Piter też ma swoje odpały. W zasadzie naszym jedynym naszym pewniakiem jest Artiom. Juniorów mamy słabszych niż Lublin. Ciężko będzie o mistrzostwo jeśli przynajmniej kilku zawodników się nie ogarnie w porę.

  28. Powrót do góry    #1646
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    największym problemem tej drużyny jest kompletna bezjajeczność. Tu poza Pawlickim i może trochę Kowalskim w przypadku każdego z pozostałych zawodników można być pewnym, że w lekko stykowej sytuacji będzie zamykać gaz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #1647
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    Nikt nie będzie nam pluł w twarz, tym bardziej kloszard.
    Możesz napisać kiedy Dryła jechał po Sparcie? bo jakoś nie przypominam sobie tego albo gdzieś mi umknęło.

  30. Powrót do góry    #1648
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Nie wiem czy zeszło powietrze, ale też trochę jednak byliśmy "przepompowani" w mediach. Mamy 1 miejsce w tabeli, ale na torze to Motor miał najlepszy bilans zdobytych/straconych punktów. Pragnę przypomnieć, że podobnie było z Lesznem w 2017, które wówczas weszło do PO z 4 miejsca i ostatecznie zdobyło mistrzostwo.

    Janowski od początku sezonu szuka prędkości i jakimś wielkim pewniakiem nie jest. Bewley chyba jechał trochę ponad stan i teraz ma dołek formy. Tai wiadomo jaki jest, a Piter też ma swoje odpały. W zasadzie naszym jedynym naszym pewniakiem jest Artiom. Juniorów mamy słabszych niż Lublin. Ciężko będzie o mistrzostwo jeśli przynajmniej kilku zawodników się nie ogarnie w porę.

    Na żużlu się zarabia i WTS (zawodnicy w 2023 już zarobili - stłukli wielu klientów). Być może kasy już starczy. Medale są dla działaczy i kibiców, dla rajderów liczy się mamona. Wczoraj WTS wyglądał mega słabo.

    Do tego w sobotę Maciek, Tai i Dan mają SGP.
    Ostatnio edytowane przez bally ; 10-08-2023 o 15:31

  31. Powrót do góry    #1649
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Macie jakieś informacje co z Kowalskim w przyszłym sezonie?
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  32. Powrót do góry    #1650
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,667
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Możesz napisać kiedy Dryła jechał po Sparcie? bo jakoś nie przypominam sobie tego albo gdzieś mi umknęło.

    Dwukrotnie w ciągu dwóch sezonów publicznie nawoływał do zawieszenia zawodnika Sparty Wrocław, raz skutecznie. A Ty z takim pytaniem wyjeżdżasz. Kibice mają prawo być na gościa wkurzeni.

  33. Powrót do góry    #1651
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Ja D nie lubię i każdy ma do tego prawo jest stronniczy i nie obiektywny w tym momencie skreśla go to z tytułu bycia dziennikarzem .
    Jest osobą publiczna ocenia innych w mało prowesjonalny sposób to chyba inni też mają prawo go oceniać.
    Nie wiem wydaje mi się kibice jakoś strasznie wulgarnie się nie wypowiedzieli hmmm no cenzurę chcą wprowadzić?

  34. Powrót do góry    #1652
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 257 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Dwukrotnie w ciągu dwóch sezonów publicznie nawoływał do zawieszenia zawodnika Sparty Wrocław, raz skutecznie. A Ty z takim pytaniem wyjeżdżasz. Kibice mają prawo być na gościa wkurzeni.
    Do zawieszenia kacapów, a z tego co wiem to w różnych drużynach jeździli. Bortniczuk to pierwszy do bojkotu zawodników z Rosji, a później pomijał żużel bo był widywany na bankietach Sparty

  35. Powrót do góry    #1653
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Ja D nie lubię i każdy ma do tego prawo jest stronniczy i nie obiektywny w tym momencie skreśla go to z tytułu bycia dziennikarzem .
    Jest osobą publiczna ocenia innych w mało prowesjonalny sposób to chyba inni też mają prawo go oceniać.
    Nie wiem wydaje mi się kibice jakoś strasznie wulgarnie się nie wypowiedzieli hmmm no cenzurę chcą wprowadzić?
    Pana D. rozbestwił najbardziej redaktor "MM", który przymykał oko na wiele jego różnych akcji. Ale nie zapominajmy, że jednocześnie Pan D. potrafił wchodzić w cztery litery np. Janowskiemu, za co Magicznego krytykowałem ale to też była jego sprawa.

    Koniec końców z zawieszenia wrócili AL i ES i jakoś Pan D. oporów aby brać kasę za komentowanie meczów z ich udziałem problemów już nie widzi

    Inna sprawa, że ten transparent był zupełnie niepotrzebny i te łosie spod wieży jeszcze bardziej mnie utwierdziły aby dłużej nie utrzymywać z nimi relacji. Wystarczy, że kibicujemy jednej, tej samej drużynie. Wczoraj tak się złożyło, że kilka wyścigów obejrzałem w ich towarzystwie...rozumiem już te "nieporozumienia" z zarządem klubu. Oni mają swoje a w domyśle najważniejsze spojrzenie na Świat, żużel i Spartę. Spojrzenie, którego ja totalnie nie kupuje. Naiwne, jakby serio za chwilę TW miał wrócić do swojego najlepszego czasu z lat 2013-2015.

  36. Powrót do góry    #1654
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Macie jakieś informacje co z Kowalskim w przyszłym sezonie?
    Gdzieś dzisiaj czytałem, że Świącik uśmiecha się do niego. Więc różnie to może być. A może to i nawet dobrze, gdyby odszedł. W końcu zobaczylibyśmy Francisa, bo na tę chwilę wygląda to tak, że podpisał kontrakt na kilka lat, a może się okazać, że nigdy nie wystąpi w Sparcie. Wg mnie potencjał ma na pewno nie mniejszy niż Bartek.

    AR & sztab szkoleniowy zakontraktowali Charlesa Wrighta. Czy on będzie lepszy niż Fienhage i w razie jakiejś kolejnej kontuzji wskoczy do składu?

  37. Powrót do góry    #1655
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    Spójrz w lustro a zobaczysz prawdziwego idiotę kibicu sukcesu. Nikt nie będzie nam pluł w twarz, tym bardziej kloszard. A tak poza tym to zrób sobie jeszcze ołtarzyk tego pożal się Boże "komentatora". Pies wam mordę lizał. Ha tfu
    Widząc po Twoich wpisach to do tego jak to piszesz "kloszarda" jeszcze bardzo dużo Ci brakuje, min taktu.

  38. Powrót do góry    #1656
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Widząc po Twoich wpisach to do tego jak to piszesz "kloszarda" jeszcze bardzo dużo Ci brakuje, min taktu.
    Grunt, że pan D. miał wystarczająco dużo taktu

  39. Powrót do góry    #1657
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Grunt, że pan D. miał wystarczająco dużo taktu
    Pisząc kompromitujące oświadczenie, które ruszyło oszołomów

  40. Powrót do góry    #1658
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Macie jakieś informacje co z Kowalskim w przyszłym sezonie?
    Ja dziś dzwoniłem do dwóch osób będących stricto "w środowisku", w tym do jednej co jest zaangażowana w negocjacje kontraktowe dla jednego zawodników i wyszło info, że Włókniarz całkowicie odpuścił Madsa Hansena i jemu szukany jest klub w 1 lidze, a drugie info było, że poszła "gruba" oferta z Włókniarza do Kowalskiego i Kowalski wraca do tego klubu po dwóch latach.

    Sparta niby - powtarzam co uslyszalem - przebijac tej mocnej oferty Włókniarza. Do tego zamierzają postawić na Gustsa, bo tego młodego chłopaka, którego inwestują od 2 lat musieliby teraz "odpalić". I wszystkie znaki na niebie wskazują jedno: Kowalski w Czewie a Gusts od nowego sezonu jako podstawowy u24 w Sparcie.

    Dystans Sparty do Motoru się nieco oddali potencjałem:

    Motor: 9. Kubera 10. Cierniak u24 11.Jack Holder 12.Fredrik Lindgren 13. Zmarzlik 14. Babor 15. Przyjemski. Ten skład jest praktycznie gotowy na trzy najbliższe sezony. A potem Przyjemski - jak będzie kasa - przejdzie na u24 jak Cierniak obecnie.

    Sparta: 9. Bewley 10. Woffinden 11. Łaguta 12. Gusts u24 13. Janowski 14. Nowy junior a 1 ligi 15. Majewski/Andrzejewski

  41. Powrót do góry    #1659
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    A podobno Przyjemskiemu zależało na tym, aby jeździć więcej niż tylko w trzech biegach.
    Ja się cieszę, że Gusts będzie jako U24 w Sparcie.

    Inna sprawa, że jeśli w tym roku nie zdobędziemy złota, to w przyszłym roku tym bardziej.

  42. Powrót do góry    #1660
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    A podobno Przyjemskiemu zależało na tym, aby jeździć więcej niż tylko w trzech biegach.
    Ja się cieszę, że Gusts będzie jako U24 w Sparcie.

    Inna sprawa, że jeśli w tym roku nie zdobędziemy złota, to w przyszłym roku tym bardziej.
    U nas w Stali otrzymał ofertę... aż miliona złotych, 10 tysięcy za punkt i dziką kartę na GP w Gorzowie. I to też nie było wystarczające, aby młody do nas przyszedł, bo woli ofertę innego klubu, którego budżet jest praktycznie nieograniczony.

    Każdy moze sobie mówić co chce, a na końcu i tak o wszystkim decyduje pieniądz. Takie czasy.

  43. Powrót do góry    #1661
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,667
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Do zawieszenia kacapów, a z tego co wiem to w różnych drużynach jeździli. Bortniczuk to pierwszy do bojkotu zawodników z Rosji, a później pomijał żużel bo był widywany na bankietach Sparty

    Bortniczuk to akurat się wypowiedział że PZM łamie prawo, Artiom z Emilem powinni jeździć i w lidze i w GP. Widzę że skleroza dopisuje.

  44. Powrót do góry    #1662
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Coś mi się nie chce wierzyć, ze Kowalski pójdzie do klubu, który praktycznie wstrzymał jego żużlowy rozwój, ale pożyjemy, zobaczymy
    Jeszcze bardziej mi się nie chce wierzyć, że Rusko, który zazwyczaj był "króle polowania", pozwoli sobie okroić drużynę, dysponując przecież niemałymi środkami na transfery.

    A z innej beczki, byłem dziś ze znajomymi na piwie w rynku i wracałem do domu autobusem co mi się nie często zdarza... I w tym autobusie non stop na telewizorze leciała reklama z Taiem w roli głównej.
    Ja jeszcze miałem jakieś nadzieje, ze może nie wszystko jest klepnięte i może jednak Pawlicki zostanie, tak teraz nie mam już złudzeń. Tai zostanie, bo to niestety marketingowy potencjał, choć sportowo zupełnie się nie broni.

  45. Powrót do góry    #1663
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    U nas w Stali otrzymał ofertę... aż miliona złotych, 10 tysięcy za punkt i dziką kartę na GP w Gorzowie. I to też nie było wystarczające, aby młody do nas przyszedł, bo woli ofertę innego klubu, którego budżet jest praktycznie nieograniczony.

    Każdy moze sobie mówić co chce, a na końcu i tak o wszystkim decyduje pieniądz. Takie czasy.
    Nie no, myślę, że Przyjemski nie jest wart aż takich pieniędzy. Przynajmniej nie na tę chwilę. Owszem, w I lidze wymiata nawet, ale zmiana klubu, otoczenia i przede wszystkim Extraliga może go zweryfikować. Życzę mu jak najlepiej, ale jakoś nie płaczę nad tym, że nie wybrał Sparty.

    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Ja jeszcze miałem jakieś nadzieje, ze może nie wszystko jest klepnięte i może jednak Pawlicki zostanie, tak teraz nie mam już złudzeń. Tai zostanie, bo to niestety marketingowy potencjał, choć sportowo zupełnie się nie broni.
    Od jakiegoś czasu sporo myślę o tym i pomimo sympatii do TW108 (a szczególnie jaką radość sprawił kilka lat temu mojemu synowi), to chyba jednak wolałbym Pitera. Wiem, że można było się troszki więcej po nim spodziewać w tym sezonie, ale ja widzę, iż jemu bardziej się chce ścigać na żużlu niż Taiowi w tym momencie. Jego akcja wczoraj na wejściu w drugi łuk była jedną z lepszych w ostatnim czasie na Olimpico.

  46. Powrót do góry    #1664
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Laguta, Magic kosztuje, ale Madsen i Michelsen dużo tańsi nie są więc dziwi mnie skąd Świacik wytrzasnął hajs na Kowalskiego...

  47. Powrót do góry    #1665
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Myślę, że Przemek "puścił szczura" by ponabijać się z Ostafa
    Rusko ma sporo kasy i odejdzie mu jeden kontrakt, więc jakby chciał, to na luzie przebije każdą ofertę za Kowalskiego i jeszcze na Przyjemskiego starczy

Strona 37 z 50 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •