Strona 48 z 50 PierwszyPierwszy ... 384647484950 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,116 do 2,160 z 2250

Wątek: Sparta Wrocław 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2116
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Jasne raz już AR odszedł i syf się zrobił niesamowity myślę że jak odejdzie to będzie początek końca żużla w tym mieście , a może i w wszędzie

  2. Powrót do góry    #2117
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Jasne raz już AR odszedł i syf się zrobił niesamowity myślę że jak odejdzie to będzie początek końca żużla w tym mieście , a może i w wszędzie
    Ale wiesz, że on ma ponad 70 lat?
    Ile byś chciał, żeby on pracował?

    On naprawdę bardzo dużo zrobił dla klubu, miasta... Ale to może naprawdę jest odpowiedni moment na zmiany?
    Raczej szybko znowu nie zbudujemy ekipy mogącej realnie myśleć o DMP, więc może niech przyjdzie ktoś nowy ze swoją wizją.

  3. Powrót do góry    #2118
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Wiem niech szuka i oby poszukiwania zakończyły się owocnie , ja w pamięci mam lata jak sobie poszedł i było bardzo słabo

  4. Powrót do góry    #2119
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2018
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 89 w 53 postach
    Nie jestem i nigdy nie byłem fanem Wrocławia ale nie sposób nie docenić heroicznej walki i postawy zawodników. Możecie być dumni z takiej drużyny. Gratulacje

  5. Powrót do góry    #2120
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Rusko w magazynie mówił, że chcieliby już z Krystyną kończyć, ale nie ma nikogo dobrego na horyzoncie komu mogliby ten interes przekazać. Betard jest blisko, ale być może nie chcą się pchać w żużel all in. Generalnie kto by nie przyszedł, to z żużlem we Wrocławiu może być kiepsko po odejściu obecnego duetu zarządzającego.

    Od Pitera na pewno oczekiwaliśmy więcej, natomiast średnia pkt pokazuje dalszy zjazd względem poprzedniego sezonu (1.82 vs 1.70). Jednakże mimo wszystko pogonienie Gleba było dobrą decyzją, bo ten zalicza jeszcze większy zjazd i chyba wyląduje ostatecznie w I lidze. Obecnie postawienie na Taia jak najbardziej się broni, bo ten nadal nie schodzi poniżej średniej 1.9, a i wczoraj z uszkodzoną ręką zaprezentował się w mojej ocenie lepiej niż Piter.

    Za rok najpewniej czeka nas sezon "przejściowy" i kolejny atak po DMP jeżeli nastąpi to dopiero w 2025 roku. Być może już z zagranicznym juniorem albo innymi zmianami w regulaminie. Do tego trzeba zakontraktować kogoś mocnego za Taia. Szkoda, że nie potrafimy zachować ciągłości i dobre lata "nieparzyste" przeplatamy słabymi "parzystymi", chociaż nikt się nie mógł spodziewać zamieszania z rosjanami w zeszłym roku.

  6. Powrót do góry    #2121
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Nie jest na plus moim zdaniem Gleb wyszedł by na prostą unas i był by lepszy Piter nic nie pokazał takie jest moje zdanie.
    Wczoraj był całkowity obraz jego bezjajowej jazdy tyle a mógł się pokazać.
    Tak tak, wyszedł by na plus. To ciekawe bo z roku na rok był coraz słabszy. Pokazują to statystyki jak i sama jego jazda. On osiągnął już swój sufit trzy lata temu. Możesz mieć swoje zdanie ale niech będzie oparte na rzeczywistości.
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 25-09-2023 o 11:16

  7. Powrót do góry    #2122
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Siadł psychicznie z powodu nagonki na niego ale ta nagonka się chyba kończy i uważam że we Wrocławiu napewno by się lepiej prezentował , może lepiej wczoraj by się zaprezentował niż twój wielki Piter walczący o 3 miejsce z Bańdorem czy jak mu tam .

  8. Powrót do góry    #2123
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Wytłumaczcie mi jedną kwestię
    Sparta szpital w drużynie a kacap idzie sobie na trening crossowy we wtorek i łamię rękę.
    Kto normalny tuż przed finałem jeździ na crossie i kusi los ?
    Jak to jest możliwe ? Zero profesjonalizmu w sztabie WTS.

  9. Powrót do góry    #2124
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Wytłumaczcie mi jedną kwestię
    Sparta szpital w drużynie a kacap idzie sobie na trening crossowy we wtorek i łamię rękę.
    Kto normalny tuż przed finałem jeździ na crossie i kusi los ?
    Jak to jest możliwe ? Zero profesjonalizmu w sztabie WTS.
    Gollob sobie pyrkał na crossie w dniu meczowym w jakiś gównozawodach. I wiadomo jak się to potoczyło. To jest inne myślenie, nawet nie próbuje tego zrozumieć bo się chyba nie da.

  10. Powrót do góry    #2125
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Wytłumaczcie mi jedną kwestię
    Sparta szpital w drużynie a kacap idzie sobie na trening crossowy we wtorek i łamię rękę.
    Kto normalny tuż przed finałem jeździ na crossie i kusi los ?
    Jak to jest możliwe ? Zero profesjonalizmu w sztabie WTS.
    Fajnie się komentuje zza fotela.

    Finał DMP, oczekiwania duże, presja jeszcze większa, stres prawdopodobnie dość przytłaczający.

    Normalnie to zwykły człowiek idzie na 7 browarów z ekipą żeby wyluzować. A co robi sportowiec? Od lat ma wymyślony szereg sposobów na niemyślenie, na całe mnóstwo żużlowców najlepiej działa akurat cross. Jakby Łaguta przyjechał w sobotę na Olimpijski i się wbił w bandę podczas treningu to też byś spytał, czy on jest normalny że się naraża przed finałem?

  11. Powrót do góry    #2126
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Laguta tak trenuje do zawodów od lat. Co miała zrobić Sparta? Zamknąć go w piwnicy? Jak ktoś ma pecha to nawet pod prysznicem sobie coś zrobi.

  12. Powrót do góry    #2127
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Pamiętacie jak Kępa zabronił Hampelowi przed finałem pojechać meczu w lidze szweckiej aby nie kusić losu ? Wtedy chyba nawet zapłacili za Hampela dużą kasę finansową.
    Jeżeli ta kontuzja przydarzyła się we wtorek,to pytanie proste,dlaczego nie trenował na torze żużlowym tylko na crossowym ? to absurd bo przecież powinien dopasowywać się do toru żużlowego na treningu a nie crossowego.Moim zdaniem będzie temat Sparty i tych ostatnich tygodni wałkowany długo i z wielkimi kontrowersjami.

  13. Powrót do góry    #2128
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    A wiesz, że 2 lata temu przed finałem Laguta też tak trenował? I wtedy w grę nie wchodziło jedynie DMP dla Sparty, ale także IMŚ. Ktoś jeszcze wtedy ze Sparty też tak trenował, chyba Tai albo Bewley i nikomu się nic nie stało. Zwyczajny pech i tyle, tak samo jak i kuriozalna kontuzja Janowskiego w meczu z Apatorem.

    Zabranianie zawodnikom tego i tamtego przed ważnym meczem tylko zwiększa na nich presję.

  14. Powrót do góry    #2129
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Odpowiedz na proste pytanie dlaczego trenował na torze crossowym a nie żużlowym,skoro było wiadome że zrobicie twardszy tor pod Taja.
    Na takim torze trzeba było po prostu trenować cały tydzień starty.Nie mogę tego pojąć.

  15. Powrót do góry    #2130
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Nie mogę tego pojąć.
    Nie masz innych problemów?

    Trenował to trenował i tyle... Trening na Olimpijskim był zaplanowany na środę i czwartek.
    Jakby się nie połamał, byłby i na tym treningu.

  16. Powrót do góry    #2131
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Na żadne "proste" pytanie nie będę odpowiadał, bo to Ty tutaj nie rozumiesz najprostszych rzeczy i widocznie jeszcze mało wiesz o tym sporcie. Taki Tai np. zupełnie zrezygnował z treningów przed meczami we Wrocławiu, bo stwierdził, że mu to zupełnie nic nie daje i tylko pogarsza sprawę. Madsen w Częstochowie chyba też nie trenuje.

    Swoją drogą na starcie też można złapać kontuzję, czego przykładem jest Janowski

  17. Powrót do góry    #2132
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Czyli wynika z waszych odpowiedzi że na crossie ciężej złapać kontuzje niż na torze żużlowym ?
    Chłopaki przecież ja do was nic prywatnie nie mam,ale sami pomyślcie co wy piszecie.
    W sumie to nie ma sensu obarczać ruska,bo dwumecz finałowy mocno przegrali juniorzy w stosunku do lublińskich.
    Na koniec powiem wam szczerze że ja nie widzę świetlanej przyszłości dla Sparty na sezon 24.
    Zawodnicy Sparty osiągnęli swój pik i już lepsi nie będą.
    Powodzenia.

  18. Powrót do góry    #2133
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    No wywalili Gleba na odcinającego kupony Pitera więcej takich .

  19. Powrót do góry    #2134
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach

  20. Powrót do góry    #2135
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 80 w 41 postach
    Pamiętam, że nie tak dawno zapewniano na Dolnym Śląsku, że wszystko jest w porządku po tym jak pewien zawodnik brał tzw. wlewkę witaminową.

  21. Powrót do góry    #2136
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,511
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Gnida już węszy. Że też nikt mu gęby nie obije, tylko sensacji szuka.

  22. Powrót do góry    #2137
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Sezon się skończył to trzeba sobie znaleźć jakiś temat do grzania przez pół roku, ku uciesze gawiedzi.

  23. Powrót do góry    #2138
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    To nie jest śmieszne to poważna sprawa,zawieszenie przez POLADE Tajskiego i Ruska to praktycznie koniec ich karier i upadek Sparty.

  24. Powrót do góry    #2139
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Andrzeja zawiesza przecież on 72 lata nie będzie już jeździł Ostaf uspokuj się chyba że Kryska chce wskoczyć na motor w sumie nie za wysoka i wagę trzyma .

  25. Powrót do góry    #2140
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Polada była obecna na zawodach o czym Ostaf nie wie. Przeżyliśmy już kilka upadków Sparty, przeżyjemy kolejny.

  26. Powrót do góry    #2141
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    To nie jest śmieszne to poważna sprawa,zawieszenie przez POLADE Tajskiego i Ruska to praktycznie koniec ich karier i upadek Sparty.
    wstawaj, musimy cię przebrać xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    antyprzemek (25-09-2023)

  28. Powrót do góry    #2142
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Laguta tak trenuje do zawodów od lat. Co miała zrobić Sparta? Zamknąć go w piwnicy? Jak ktoś ma pecha to nawet pod prysznicem sobie coś zrobi.
    Nie no serio łykacie "złamaną rękę"? Poobijał się w 1 biegu i już miał dość jazdy jak wynik odjechał, co jest jego firmowym numerem.
    O Taiu nie ma co nawet pisać, bo wszystko powiedział Rusko w temacie "bohatera".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    j-rules (25-09-2023)

  30. Powrót do góry    #2143
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Znając Tajskiego jaki on jest nieobliczalny w wypowiedziach on jest w stanie na przesłuchaniu powiedzieć prawdę ..
    Zresztą dziś wieczorem ma pojawić się na SM jego oświadczenie odnośnie tygodnia poprzedzającego mecz.
    No chyba że klub już działa aby go zmusić do milczenia ? l;

  31. Powrót do góry    #2144
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    No już kogoś wysłali będzie miał druga rèke kontuzjowana ponoć legendarny łamacz kosci z Trauguta .

  32. Powrót do góry    #2145
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Kacap jest debilem jak jego brat. Wystarczyło powiedzieć, że ma zawroty głowy i się wycofuje a nie robić z siebie herosa, który jedzie ze złamaną reką gdzie każdy wie jaka to panienka.

  33. Powrót do góry    #2146
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie no serio łykacie "złamaną rękę"? Poobijał się w 1 biegu i już miał dość jazdy jak wynik odjechał, co jest jego firmowym numerem.
    O Taiu nie ma co nawet pisać, bo wszystko powiedział Rusko w temacie "bohatera".
    Niby powiedział, ale szybko prysł mit Rusko-hegemona, który wszystkiego pilnuje (tu od wlewek Maksa można było mieć wątpliwości), poukładał sprawy w klubie, nawet centralą steruje ws regulaminu. Ostatni rok U24, U21, dziura na juniorce, niemoc z Przyjemskim, Krawczykiem, absolutny brak podjazdu pod wyciągnięcie Małkiewicza. Te nerwy w łajaniu DJa, Laguta tez bez sensu gada. Może wiek, ale w meczu 45:44 w Toruniu wyglądał tak samo bezradnie

    Zaraz się okaże, że o tym, kto w Sparcie zostanie zdecyduje szeregowy urzędnik magistratu ZG, a nie hegemon.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  34. Powrót do góry    #2147
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Niech ktoś wskaże żużlowcy, który jeździ od kilkunastu lat i nie startował z niedoleczoną kontuzją? Inna sprawa to paplać o tym przed kamerami, to jest poprostu głupota...
    Tylko Falubaz

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-09-2023)

  36. Powrót do góry    #2148
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No to się karwa narobiło, i to Rusko aż tak dał ciała ? Za SF:

    Jak się okazało, ten drugi ścigał się z kontuzją prawego barku i złamania kości łódeczkowatej lewej ręki. Brytyjczyk z kolei nadal miał kłopoty ze swoją dłonią, ale pomimo tego pojawił się w niedzielę na torze. Po finale Andrzej Rusko na antenie Canal+ Sport 5 powiedział, że obaj żużlowcy startowali z "blokadą".

    Potocznie blokadą określa się zastosowanie glikokortykosteroidów, czyli substancji do leczenia kontuzji. Są one robione za pomocą zastrzyków i najczęściej obstrzykuje się stawy. Jest to grupa substancji, których stosowanie w tej formie jest zabronione podczas zawodów sportowych - powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty Michał Rynkowski, dyrektor Polskiej Agencji Antydopingowej.

    Same słowa prezesa Sparty nie są jeszcze wystarczającym dowodem, aby ukarać zawodników jego drużyny za stosowanie niedozwolonych środków. Jak poinformował nas nasz rozmówca, POLADA w poniedziałek poprosiła klub o przesłanie dodatkowych informacji i przedstawienie okoliczności podania "blokady". Wrocławianie powinni przedstawić swoje wyjaśnienia jak najprędzej.

    Michał Rynkowski na razie nie chce mówić o potencjalnych karach, ponieważ wiele będzie zależało od tego, co tak naprawdę wydarzyło się z żużlowcami Sparty. Dopiero po poznaniu konkretów, będzie można się do odnieść do ewentualnych konsekwencji - Istnieje taka możliwość, że klub będzie wnioskował o wyłączenie dla celów terapeutycznych (TUE) w trybie retroaktywnym - przekazał dyrektor Polskiej Agencji Antydopingowej.

    TUE oznacza prawo do używania przez sportowca w celach terapeutycznych substancji zabronionej lub metody zabronionej umieszczonych na liście substancji i metod zabronionych. Zgodę na zastosowanie trzeba uzyskać przed wejściem w posiadanie takiej substancji lub metody zabronionej, albo przed ich pierwszym zastosowaniem, chyba że zachodzą przesłanki o wystąpienia o retroaktywne TUE. To z kolei daje możliwość uzyskanie prawa do używania substancji lub metody zabronionej z mocą wsteczną.

    Mogę potwierdzić, że POLADA poprosiła o dokumentację medyczną i my ją oczywiście udostępnimy. Wszystko trafi do POLADA w wyznaczonym terminie. Mamy na to 7 dni. Zakładam, że na tym sprawa się zwyczajnie zakończy. Jesteśmy spokojni - odpowiedział naszemu portalowi Adrian Skubis.
    Coś czuje, że i Woffinden i Artiom dostaną jakąś karę od Polada. Klub też może zostać ukarany. Retroaktywne TUE tutaj nic nie zmieni, ono mogłoby mieć zastosowanie gdyby w trakcie zawodów zawodnik odniósł kontuzje i byłaby potrzeba zastosowania blokady. Wtedy klub lub zawodnik występuje o wsteczne TUE. Rzecz jasna formalnie Polada musi wystąpić do Sparty o dokładne wyjaśnienie tej sytuacji. Ale przecież wszyscy którzy oglądali transmisję wiedzą, że Tai i Artiom nabawili się kontuzji sporo przed zawodami. I biorąc w nich udział świadomie zastosowali blokadę. W czym Rusko miał pełny udział bo przecież sam chwalił się, że załatwił do tego celu jakiegoś znanego specjalistę z Wrocka. Sam nie wiedziałem, że blokada jest zakazana i traktowana jest jako doping. Na pacz pan a ponoć Rusko tak profesjonalnie podchodzi do spraw antydopingowych. A tymczasem załatwił sie jak gówniarz chwaląc się na cały kraj przed kamerami TV, że obaj jechali na blokadzie i jakiego to on nie zalatwił fachowca.

    I coś czuje, że Rynkowski z Polada przypomniał sobie jak Rusko próbował ich kiwać w sprawie Drabika. I teraz sobie będzie chcial to odbić z nawiązką.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-09-2023 o 20:31
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #2149
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    No ale mu chodziło o środki przeciwbólowe testów nie zrobili to niby skąd wiedzą co Andrzejowi chodziło po głowie

  38. Powrót do góry    #2150
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    Jak im próbek nie pobrali w trakcie meczu ani przed to gówno im zrobią. Przecież Artiom i Tai mogą śmiało powiedzieć że blokady zażyli w poniedziałek

  39. Powrót do góry    #2151
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    No ale mu chodziło o środki przeciwbólowe testów nie zrobili to niby skąd wiedzą co Andrzejowi chodziło po głowie
    Dlatego kazali sobie przysłać dokumentacje medyczną. Pewnie po to właśnie aby sprawdzić co dokładnie zawodnikom zaaplikowano. Oczywistym jest, że zaraz ten lekarz którego załatwił Rusko, będzie główkował co tam wpisać w tą dokumentację medyczną aby było OK. Tyle, że zaraz Rynkowski może przysłać do Taia i Artioma swoich ludzi aby ci pobrali od nich krew i mocz. Być może już ich wysłał.

    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Jak im próbek nie pobrali w trakcie meczu ani przed to gówno im zrobią. Przecież Artiom i Tai mogą śmiało powiedzieć że blokady zażyli w poniedziałek
    No tak, bo nikt nie słyszał tego co Tai, Artiom i Rusko gadali przed kamerami TV.

    Już wczoraj pisałem, jak tylko Tai zaczął niepotrzebnie paplać, a po nim Artiom, gdzie Rusko na końcu też dołożył do pieca, że z tego mogą być jeszcze problemy. Tyle, że bardziej stawiałem na GKSŻ czy PZM, za to, że połamańcy na motor wsiadają i ścigają się w zawodach. A nie sądziłem, że Polada dobierze się im do tyłka.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-09-2023 o 20:47
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #2152
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Ja pyerdole Rusko jak zawsze co roku dzban roku.
    Ile to on już kombinacji zrobił w żużlu?
    Jak słyszę TUE i Polada to mi rzygać się chce bo przypominają mi się te wlewki.

    Ogolnie jazda Tajskiego nadaje się do prokuratora no i jeszcze ten baran ruski Kacap się wysypał live przed kamerami.

    Jak Polada zawiesi tych 2 panow to Rusko jest skończony. No i Spartunia przez to też. Bo jak spadnie i to yebnie to wszystko już yebnie.
    Dopóki Rusko z Kloc bawią się w zuzel doputy istnieć będzie Spartunia

  41. Powrót do góry    #2153
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Pismaki grzeją temat, bez sensu Rusko wypalił z tą blokadą. A jeszcze Laguta mówiąc że przyjmował zastrzyk ze znieczuleniem nie pomaga.

    Bardzo dziwne zachowanie Sparty.

  42. Powrót do góry    #2154
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Sprawa zaczyna żyć swoim życiem:

    Woffinden po finale PGE Ekstraligi udał się do wrocławskiego szpitala na badania. Stamtąd opublikował wpis w serwisie X (dawniej Twitter), że "gdy opowie całą prawdę, to ludzie zobaczą inną stronę wydarzeń". Zawodnik Betard Sparty nie rozwinął myśli, bo po kilku minutach wpis zniknął z sieci.

    Jednak kilkanaście godzin później, w poniedziałkowy wieczór, Woffinden zamieścił kolejny komentarz. "Ogólnie rzecz biorąc, nie wypowiadaj się na Twitterze, jeśli nie znasz 100 proc. faktów na temat jakiejkolwiek sytuacji" - napisał jeden z liderów Betard Sparty Wrocław, odnosząc się do swoich krytyków. Enigmatyczny wpis niewiele wyjaśnił, za to dał okazję do kolejnych komentarzy.

    "Nie jestem pewien, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale twój menedżer powiedział w telewizji, że to była w 100 proc. twoja decyzja i nie wywierano na tobie żadnej presji, że powinieneś przestać odgrywać bohatera" - odpisał Woffindenowi jeden z kibiców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #2155
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Raczej PGE naciskała na finał każdy wiedział o sytuacji w Spacie nawet dyskusja o przełożeniu finału była zaraz atakowana

  44. Powrót do góry    #2156
    Początkujący Awatar btek998
    Dołączył
    02-09-2023
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Krzysiu Lewandowski z ofertą z Wrocławia niby

  45. Powrót do góry    #2157
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    380 tysięcy kładą dla Apatora i mają Lewego. Tylko jaki sens

  46. Powrót do góry    #2158
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Ale beka Czytam te artykuły i słowa ekspertów że Sparta była dream teamem najsilniejszym zespołem na papierze etc PRZED SEZONEM.
    Coś mnie tknęło i sprawdziłem sobie statystki zawodników z 2022 i porównałem Spartę i Motor.Zawodników pozycja vs pozycja.

    Zmarzlik-Janowski 2,679 vs 2,197 1-0
    Kubera-Bewley 2,140 vs 1,837 1-0
    Hampel-Pawlicki 1,868 vs 1,820 1-0
    Holder-Laguta Laguta był zawieszony i nie jechał ale dajmy 0-1 dla Laguty
    Lindgren-Woffinden 1,955 vs 1,926 1-0
    Cierniak-Kowalski 1,500 vs 1,459 1-0
    Grzelak-Andrzejewski nie jechali ale teoretycznie lepszy Grzelak 1-0


    Fajna wyszła kpina bo na siedem pozycji Motor wygrał w stosunku 6-1.
    Kto wypuścił taki mit o Sparcie Wrocław że to dream team i najlepsza drużyny która idzie po mistrza ?
    Z perspektywy czasu jest niezła beka ci który forsowali ten mit chyba nawet nie sprawdzili siły poszczególnych zawodników.

  47. Powrót do góry    #2159
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    A teraz wciągnij gacie na doopę i oddychaj spokojnie.

  48. Powrót do góry    #2160
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Opiszę dokładniej tą statystkę i wyślę na maila do kolegium żużlowego canal+ i zapytam grzecznie który z nich to taki frajer i wytworzył mit Wielkiej Sparty
    Wszyscy daliśmy się podpuścić i uwierzyliśmy w brednie o super zespole z Wrocławia.
    Napisze tym niby ekspertom z canal+ gdzie ten wasz Włókniarz co miał się bić o złoto,a Wielki Apator ich upokorzył puszczając juniora w 15 biegu w rewanżu.
    Mam nadzieje że te niby eksprety w programie odniosą się do moich małych zarzutów

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Merlin za jego przydatny post!

    Kaman (26-09-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •