Strona 17 z 50 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 2250

Wątek: Sparta Wrocław 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta



    Tajski odchodzi.
    No należało się tego spodziewać, choć obawiałem się, że miłość i sentymenty zwyciężą...
    Niemniej, jak już ktoś tu kiedyś na forum pisał - super by było jakby Tajski jeszcze raz zdobył ze Spartą DMP, spiął te lata startów piękną klamrą, a potem należy mu wyprawić jakieś pożegnanie z honorami

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Mossberg (12-06-2023), NeverGiveUp38 (12-06-2023)

  3. Powrót do góry    #722
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 505 w 320 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    No należało się tego spodziewać, choć obawiałem się, że miłość i sentymenty zwyciężą...
    Niemniej, jak już ktoś tu kiedyś na forum pisał - super by było jakby Tajski jeszcze raz zdobył ze Spartą DMP, spiął te lata startów piękną klamrą, a potem należy mu wyprawić jakieś pożegnanie z honorami
    No zakończyć przygodę z DMP - szacun. Prawdziwa ikona. Myśle każdemu to odejście wyjdzie na dobre. Samej Sparcie, a także samemu Tajskiemu na którego zmiana może wpłynąć tylko pozytywnie.

  4. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,823
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    No zakończyć przygodę z DMP - szacun. Prawdziwa ikona. Myśle każdemu to odejście wyjdzie na dobre. Samej Sparcie, a także samemu Tajskiemu na którego zmiana może wpłynąć tylko pozytywnie.
    Skąd info, że odchodzi ?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  5. Powrót do góry    #724
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 505 w 320 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Skąd info, że odchodzi ?
    A wyczytałem z internetu.

  6. Powrót do góry    #725
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,697
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 767 w 558 postach
    Coś jest na rzeczy, bo Gajewski w magazynie wczoraj mówił że decyzja we Wrocławiu jest już podjęta. Nie ujawnił co prawda który odejdzie.

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    A wyczytałem z internetu.
    Tai idzie do was?

  7. Powrót do góry    #726
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 505 w 320 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Coś jest na rzeczy, bo Gajewski w magazynie wczoraj mówił że decyzja we Wrocławiu jest już podjęta. Nie ujawnił co prawda który odejdzie.



    Tai idzie do was?
    Tego nie powiedziałem. Leszno na pewno jest jedną z opcji.

  8. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,008
    Kliknij i podziękuj
    962
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Tego nie powiedziałem. Leszno na pewno jest jedną z opcji.

    Steki już pewnie wchodzą u prezesa

  9. Powrót do góry    #728
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 505 w 320 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Steki już pewnie wchodzą u prezesa
    Poczekaj jeszcze gra w Boszkowie na Euforii Festival

  10. Powrót do góry    #729
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,008
    Kliknij i podziękuj
    962
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Poczekaj jeszcze gra w Boszkowie na Euforii Festival

    Wszechstronny chłopak
    Ja tam nie jestem przekonany do tego transferu...kilka lat temu owszem, ale teraz? Jest okazja, to lepiej uderzyć do Thomsena.

    BTW. Sparta bierze złoto z zamkniętymi oczami. Piotruś i Kowalski zrobią różnicę.

  11. Powrót do góry    #730
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Jak Taiowi zapowiedzieli, że do widzenia po sezonie to juz widze jego motywację xD nieprzypadkowo dzien przed meczem w Czestochowie zaklepał sobie koncert w Boszkowie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #731
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 505 w 320 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Wszechstronny chłopak
    Ja tam nie jestem przekonany do tego transferu...kilka lat temu owszem, ale teraz? Jest okazja, to lepiej uderzyć do Thomsena.

    BTW. Sparta bierze złoto z zamkniętymi oczami. Piotruś i Kowalski zrobią różnicę.
    Żaden Thomsen , koleś z tej samej gliny ulepiony co Doylar. Nie ma opcji i na szczęście nie ma tematu kolesia. Jak najbardziej jestem za transferem Taia , ogromny potencjał nadal , potrzebuje zmiany facet najzwyczajniej w świecie. Jest to dalej materiał na zawodnika który jest w stanie stanowić o sile swojej drużyny. Przy tym jest to wspaniały człowiek poza torem, akurat ja widzę go współpracującego z Jankiem czy Zengim w parkingu.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jak Taiowi zapowiedzieli, że do widzenia po sezonie to juz widze jego motywację xD nieprzypadkowo dzien przed meczem w Czestochowie zaklepał sobie koncert w Boszkowie.
    Jest profesjonalistą. Wątpię by mu powiedzieli do widzenia. Według mnie to raczej decyzja obustronna , Tai też jest świadomy tego,że jak chce dalej coś osiągać w tym sporcie potrzebuje zmiany. Ma świetny przykład pod ręką w osobie Piotra w tym roku chociażby.
    Inna sprawa,że Sparta w tym momencie uwalnia dużą część budżetu na poczet Wiktora który swoje będzie kosztował,a wiemy tam może dojść do jakieś licytacji. Rusko akurat to trzeba mu oddać ma łeb do interesu.

  13. Powrót do góry    #732
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,228
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Ja to u Was widzę w składzie tylko jednego zuzloka a mianowicie MM. Zaczynał u Was jako gówniarz, fakt coś nie pyklo ale to nie ważne. Nie zapuścił jeszcze korzeni w CKM i wątpię ażeby zapuścił przy Madsenie a u Was pasuje jak ulał. Niestety ale do Lublina już nie wróci bynajmniej za zarządu młodego Kępy.

  14. Powrót do góry    #733
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,697
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 767 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ja to u Was widzę w składzie tylko jednego zuzloka a mianowicie MM. Zaczynał u Was jako gówniarz, fakt coś nie pyklo ale to nie ważne. Nie zapuścił jeszcze korzeni w CKM i wątpię ażeby zapuścił przy Madsenie a u Was pasuje jak ulał. Niestety ale do Lublina już nie wróci bynajmniej za zarządu młodego Kępy.

    Za pare złotych więcej złamał dane słowo i poszedl w świat. Wrogowi bym nie życzył takiej zlotówy.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (12-06-2023), White_Blue_Bulls (12-06-2023)

  16. Powrót do góry    #734
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,228
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Za pare złotych więcej złamał dane słowo i poszedl w świat. Wrogowi bym nie życzył takiej zlotówy.
    Jeszcze taką złotową to nie jest ale zobaczymy w przyszłości. Szkoda, że odszedł no ale życie...

  17. Powrót do góry    #735
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jest profesjonalistą. Wątpię by mu powiedzieli do widzenia. Według mnie to raczej decyzja obustronna , Tai też jest świadomy tego,że jak chce dalej coś osiągać w tym sporcie potrzebuje zmiany. Ma świetny przykład pod ręką w osobie Piotra w tym roku chociażby.
    Inna sprawa,że Sparta w tym momencie uwalnia dużą część budżetu na poczet Wiktora który swoje będzie kosztował,a wiemy tam może dojść do jakieś licytacji. Rusko akurat to trzeba mu oddać ma łeb do interesu.
    Tai w zespole to wartość sama w sobie mega dodatnia, szczerzę życzę Unii aby ten transfer się jej udał. Zawsze TW będzie miał blisko do Wrocka a i pewnie także sporo atmosfery się zmieni na trybunach zdecydowanie na plus. Kto jak kto ale AR i KK to z TW żyją niemalże jak rodzina i nikt by sobie nie pozwolił na popsucie relacji. TW to mental od kilku sezonów już inny(rodzina, zainteresowania i trochę za dużo kontuzji) ale z nim Unia będzie mocna, do tego Smoczyk mu mega pasuje.

  18. Powrót do góry    #736
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    405
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 21 w 18 postach
    Składy się powoli ustalają. Co wiemy na dziś z TT

    Falubaz - Biorą Przyjemskiego

    Wrocław - Dochodzi Majewski z Rawicza
    Ostatnio edytowane przez Super Pro Peter kildemand ; 12-06-2023 o 16:00

  19. Powrót do góry    #737
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,228
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Tai w zespole to wartość sama w sobie mega dodatnia, szczerzę życzę Unii aby ten transfer się jej udał. Zawsze TW będzie miał blisko do Wrocka a i pewnie także sporo atmosfery się zmieni na trybunach zdecydowanie na plus. Kto jak kto ale AR i KK to z TW żyją niemalże jak rodzina i nikt by sobie nie pozwolił na popsucie relacji. TW to mental od kilku sezonów już inny(rodzina, zainteresowania i trochę za dużo kontuzji) ale z nim Unia będzie mocna, do tego Smoczyk mu mega pasuje.
    Fajny komentarz ale bez zbędnych skrótów, bo TW bardzo źle się kojarzy

  20. Powrót do góry    #738
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Właśnie o tym samym pomyślałem, co napisał NeverGiveUp38. Brak Tai'a w Sparcie w sezonie 2024, to sporo złociszy w kasie i to wystarczy na WP plus na część podwyżek dla innych. Na pewno w razie czego starczy dla Kowalskiego, jeśli będzie brany pod uwagę jako U24, kosztem FG.

    Na upartego, to za Tai'a można coś wyciągnąć od innego klubu, bo on ma kontrakt ważny do końca sezonu 2024. Ale pewnie skończy się tylko na uściśnięciu dłoni i uśmiechu, jak to było w przypadku Gleba w tym roku i jego odejściu do GKM'u.

  21. Powrót do góry    #739
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 505 w 320 postach
    1). Piotr Pawlicki
    2). Daniel Bewley
    3). Artiom Łaguta
    4). Bartłomiej Kowalski
    5). Maciej Janowski
    6). Wiktor Przyjemski
    7). ….


    Dla mnie maszyna skład. Andrzej wie co robi, Bartek myśle spokojnie zasłużył by dać mu szanse na u24, może pójść drogą Miśka który w Czewie miewał na prawdę mega solidne sezony. Kępa jak taki skład się sprawdzi to będzie sobie już zimą włosy z głowy wyrywał. Jak Andrzej teraz ściągnie Wiktora to już do końca wieku juniorskiego go z Wrocławia nie wypuści.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Mossberg (12-06-2023), kolchoz (13-06-2023)

  23. Powrót do góry    #740
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    – Cóż, to dla mnie nowość. Jedynie na początku sezonu słyszałem, że pozostanie ktoś z dwójki: ja oraz Piotr Pawlicki. Drugi będzie musiał odejść. Jeśli tak ma być, niech tak będzie. Obecnie mam ważny kontrakt na starty w klubie z Wrocławia. Na początku poprzedniego roku podpisałem umowę na trzy lata. Jeśli klub tylko będzie mnie chciał, to zostanę, bo to mój klub. Ja na sto procent nie będę chciał się nigdzie ruszać, więc zobaczymy co się wydarzy – mówi Tai Woffinden w programie Speedway+.

    – Może napiszę mu (Andrzejowi Rusce – dop.red.) wiadomość i zapytam. Będziemy wtedy mądrzejsi. Jeżeli podjęto decyzję, że nie będzie mnie w składzie, to chciałbym to ogłosić. Jeśli chodzi o Andrzeja, zawsze był wobec mnie szczery. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że zostaję w Sparcie. Mam trzyletni kontrakt, a o innym scenariuszu nie słyszałem. Może dziennikarze wiedzą coś więcej ode mnie – dodał 32-latek.
    źródło: po bandzie.

  24. Powrót do góry    #741
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    robi się niezręcznie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #742
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    robi się niezręcznie
    Jak znam Rusko to będzie chciał Taia wypożyczyć i jeszcze na tym zarobić. Oczywiście wypożyczy go do tego klubu w SE który nie będzie za mocny. Tym samym ograniczy Taiowi dość mocno rynek a swoim konkurentom możliwość wzmocnienia. Coś mi się zdaje, że Tai zacznie żałować tego trzyletniego kontraktu. No chyba, że nagle Piter zacznie ostro cieniować. To jeszcze sytuacja może się zmienić. Problem tylko w tym, że taki Tai, już by chciał wiedzieć czy ma sobie szukać nowego pracodawcy. A z tego co mówi, to Rusko trzyma go w niepewności.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #743
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Niestety muszę odszczekać to co wielokrotnie pisałem, że Andrzejewski "zje" Panicza juz w tym sezonie.
    Ostatni mecz pokazał jednak różnicę, gdzie jest jeden a gdzie drugi.
    Nie zmienia to faktu, iż uważam, że Andrzejewski ma dużo większy talent od Panicza i jak popracuje nad mentalem i techniką, to będzie z niego żużlowiec.

    Panicz poza tym obaleniem, wyglądał wczoraj na motocyklu po prostu dobrze.
    Wygląda na to, że to on będzie jeździł do końca sezonu w wyjściowym składzie.
    A Andrzejewski, jak już wydobrzeje, niech jeździ jak najwięcej w imprezach juniorskich - z tej mąki ciągle może być chleb, a nie koniec kariery jak Malitowski czy Liszka, po przejściu do grona seniorów.

  27. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    DJ jest nie do ruszenia z Wrocławia. Na 99 procent Neymar opuści klub i dołączy do brata w stolicy kwitnącego Falubazu tym bardziej , że tor mu pasuje.

  28. Powrót do góry    #745
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Laguta po czterech 3 wycofał się z dalszych biegów w UK.Uraz stopy.

  29. Powrót do góry    #746
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Pół biedy, że lewa ale nie zdziwię się jak będzie jakieś pęknięcie. Ech

  30. Powrót do góry    #747
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    W powtorce po upadku jeszcze na adrenalinie wygral. Lewa to jest potrzebna żużlowcowi do podpierania sie. No ale pewnie dostanie bana na GB.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 19-06-2023 o 23:02
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #748
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Według mnie nic poważnego się nie stało. W Extralidze jechałby do końca meczu, a Anglia to Anglia, dodatek tylko dla zabicia czasu.
    Ale najważniejsze, że teraz ostafy, pukacze i inne qczery będą mogły tworzyć niusy o kontuzji AL i o tym jak to bardzo Sparta jest osłabiona i jak sobie będzie radziła bez niego.

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi woojo za jego przydatny post!

    antyprzemek (20-06-2023), kobra102 (21-06-2023)

  33. Powrót do góry    #749
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    W powtorce po upadku jeszcze na adrenalinie wygral. Lewa to jest potrzebna żużlowcowi do podpierania sie. No ale pewnie dostanie bana na GB.
    Artem nie upadł XD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #750
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,697
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 767 w 558 postach
    Jego klub ma długi, on tam jeździ za frytki, albo i za dziękuję. Nie robi tego dla przyjemności.

  35. Powrót do góry    #751
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jego klub ma długi, on tam jeździ za frytki, albo i za dziękuję. Nie robi tego dla przyjemności.
    Nie no, za same frytki na pewno nie jeździ. Jak już coś to za cheesy chips
    Jak już będzie miał zrezygnować z ligi angielskiej, to tylko z powodu niewypłacalności klubu, a nie tego, że Bomber wjechał mu kołem na nogę.

  36. Powrót do góry    #752
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Artem nie upadł XD
    *po upadku Bombera xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #753
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,397
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Odpuścił pewnie wyścig bo za tydzień ma poważne pieniądze do zarobienia

  38. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Jak to lewa kostka to pewnie nawet nie zrobi sobie przerwy. No chyba że jego odporność na ból jest równa zeru no to wtedy faktycznie się nie pościga.

  39. Powrót do góry    #755
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Ku zmartwieniu niektórych z Artiomem wszystko w porządku
    https://twitter.com/WTSSparta/status...pz4yZQd2w&s=19

  40. Powrót do góry    #756
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Jakub Krawczyk, jeśli nie stanie jakiś zwrot akacji w nowym sezonie będzie zdobywał punkty dla Betard Sparty Wrocław. W Ostrowie już wiedzą o jego decyzji o opuszczeniu klubu. Podpisze kontrakt do końca wieku juniora, na stole jeszcze miał trzy inne oferty.
    https://twitter.com/BartekBielecki3/...61966071115776

  41. Powrót do góry    #757
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Opcje są dwie - osłabienie seniorki ale mocna para juniorów Krawczyk - Przyjemski albo Sasin przelicytował Wiktora.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #758
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Konrad Marzec na Twitterze napisał, że w niedzielę Motor stał na wygranej pozycji z Przyjemskim.

  43. Powrót do góry    #759
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    wszyscy dobrze wiemy, że Motor ma nieograniczone środki finansowe.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  44. Powrót do góry    #760
    Początkujący Awatar Emceg
    Dołączył
    19-06-2023
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyjemski bardziej pasuje do lublińskiego kartofliska. Start i dzida do przodu, w sam raz dla niego. Na naszym torze trzeba umieć walczyć i wyprzedzać, a Wiktor jakoś szczególnie z tego nie słynie.

  45. Powrót do góry    #761
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,228
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Na złe to Przyjemskiemu nie pójdzie jak przyjdzie do Lublina. Zmarzlik może mu dużo podpowie tak jak teraz Matiemu. Na pohybel Dunom

  46. Powrót do góry    #762
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,697
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 767 w 558 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    wszyscy dobrze wiemy, że Motor ma nieograniczone środki finansowe.

    Rusko to za poważny gość by czekać na 18 latka do września czy października i może go po prostu odpuścić.

  47. Powrót do góry    #763
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Rusko to za poważny gość by czekać na 18 latka do września czy października i może go po prostu odpuścić.
    Zasłona dymna jak by chciał Krawczyka to juz by w tym sezonie jeżdził

  48. Powrót do góry    #764
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Olać Przyjemskiego, nie ma sensu podpisywać kontraktu na rok.
    Brac Majewskiego z Rawicza.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #765
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Chyba już gdzieś widziałem taki tekst, że Majewski w Sparcie. No nie ma co ukrywać, że młody jest zadziorny i dzisiaj fajnie jechał. Zresztą Krawczyk też dzisiaj pokazał swoje umiejętności i jestem na "tak", żeby w przyszłym sezonie był częścią drużyny, która będzie bronić DMP z tego roku

Strona 17 z 50 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •