Strona 16 z 50 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 2250

Wątek: Sparta Wrocław 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Szczecin wziął trudną i niewdzięczną rolę, za którą mu mało kto podziękuje, a na pewno nikt nie zapłaci.

    Szacun dla Szczecina!
    Czyżby Szczecin wyebał przygłupa ?

    mogę się finansowo dołożyć

  2. Powrót do góry    #677
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Widzę, że zlecieli się już wszyscy, a że tu sami kumaci siedzą, to mam temat.
    Jakiś czas temu starano się wam tu wytłumaczyć, dlaczego na Olimpico tak śmiesznie i że fajnie było by coś zmienić.
    Teraz powstał artykuł nawet o tym https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ce,nId,6827012 pod tytułem "Cała Polska się z nich śmieje. To jest żenujące."

    Coś będziecie działać, żeby kibica Wrocławskiego jakoś zatrzymać dłużej przy żużlu, a nie tylko przy sukcesach? Żeby rozumiał ten sport?
    Chociaż to i dobrze, że leci Wutees, a nie Betard z trybun.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-06-2023 o 09:09
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #678
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wts wts wts to jest takie kopiuj wklej wks wks wks. Kibice żużlowi nie należą do zbyt bystrych we Wroclawiu, ale ja bym się nie czepiał bo tak samo jest w 90 procentach miast żużlowych w Polsce. Sami janusze nie mający kompletnie pojęcia o kibicowaniu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #679
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,613
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Widzę, że zlecieli się już wszyscy, a że tu sami kumaci siedzą, to mam temat.
    Jakiś czas temu starano się wam tu wytłumaczyć, dlaczego na Olimpico tak śmiesznie i że fajnie było by coś zmienić.
    Teraz powstał artykuł nawet o tym https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ce,nId,6827012 pod tytułem "Cała Polska się z nich śmieje. To jest żenujące."

    Coś będziecie działać, żeby kibica Wrocławskiego jakoś zatrzymać dłużej przy żużlu, a nie tylko przy sukcesach? Żeby rozumiał ten sport?
    Chociaż to i dobrze, że leci Wutees, a nie Betard z trybun.

    Ale czy Ty rozumiesz ze żyjemy w takim kraju, gdzie każdy może krzyczeć co mu się podoba jeśli nikogo tym nie obraża i nie łamie przepisów ? Jak można mieć problem o to, co oni krzyczą. Lepiej takie coś, niż "kto nie skacze", albo jakieś wulgarne przyśpiewki. No bez jaj. Jak chcą to niech skandują co chcą. Mało tego jak chcą na DPŚ skandować WTS po każdym wygranym biegu Brytoli, w tym też z Polską to też nikomu nic do tego.

  5. Powrót do góry    #680
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Już cytat Cała Polska z nas się śmieje zalatuje tylko o starszliwym wsiurstwem autora
    Żużel to cała Polska to już wogole
    Dylematy tego kolesia rozumiem że nie ma oczym pisać a robotę trzeba zrobić może Glebie niech coś smarnie i jego "wulgaryzmach"

    Tak pozatym we Wrocławiu jest kolorowo jedt spora różnorodność kibiców wiekowo itp i jedt ich dużo spora akceptacja dla ludzi innych drużyn
    Naprawdę ciężko się przypierdol...IC ale ok

  6. Powrót do góry    #681
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Już cytat Cała Polska z nas się śmieje zalatuje tylko o starszliwym wsiurstwem autora
    A dlaczegóż śmiać się tu z autora?
    Jak kojarzę, to dobre 5-6 lat temu o tym pisaliśmy już, to wg. was miało się to poprawić.
    A tu dalej wuuteees na GP czy IMP. Jednak to dość nietypowe i porównywalne z faux pa jakim jest chodzenie z szalikiem klubowym na reprezentacje.

    Więc jak się śmiać z autora, to chyba tylo dlatego, że zadziałał jak IE i opisał problem, który istnieje od wielu lat.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-06-2023 o 10:33
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #682
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Ale ze krzyczą WTS czy co bo nie wiem o co ci chodzi ?

    Czy jak krzyża CKM jest lepsze moim zdaniem WTS lepiej wchodzi w rym

  8. Powrót do góry    #683
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,098
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Cenzura na tym forum coraz większa. Na "ŻYCZENIE" moderatora drugi raz zmieniam stopkę bo ponoć kogoś obrażam. Ale jak ktoś robi syf od ponad roku to jest ok. Dramat.
    kobra - prosiłem Cię grzecznie na priv. Proszę Cię teraz publicznie, skoro publicznie to wyciągasz - zmień stopkę. A jeżeli usuwanie z forum obraźliwych treści jest cenzurą - to tak będzie coraz większa.

    A co do drugiej części Twojego wpisu. Jak zajrzysz do wątku administracyjnego - mój pierwszy wpis jako modera. Nie działam wstecz - jak sobie to wyobrażasz, przecież nie będę przekopywał całego forum.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    spitt22 (09-06-2023), zibly (09-06-2023)

  10. Powrót do góry    #684
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Ale ze krzyczą WTS czy co bo nie wiem o co ci chodzi ?
    Ale artykuł przeczytałeś, prawda.
    Prawda? (teraz możesz spojrzeć w lewo, na awatar)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #685
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Dodam że WTS łatwiej wejdzie do krzyczenia dla 15 tys kibiców trudniejsze werbalne zwroty mogą nie wyjść do pokrzykiwania na raz przy takiej ilości.
    Można tu napisać że jakość została poświęcona dla ilości i się to przyjęło czy można to wziąść za zła próbę wsparcia zawodników ?
    Nie wydaje mi się żeby na innych stadionach była dużo lepsza jakość okrzyków gwizdów .
    Są przyśpiewki melodyjne ale wydaje mi się że one są zarezerwowane dla ulta elit stadionowych wspomaganych również okazjonalnymi trunkami .

  12. Powrót do góry    #686
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Dodam że WTS łatwiej wejdzie do krzyczenia dla 15 tys kibiców trudniejsze werbalne zwroty mogą nie wyjść do pokrzykiwania na raz przy takiej ilości.
    Można tu napisać że jakość została poświęcona dla ilości i się to przyjęło czy można to wziąść za zła próbę wsparcia zawodników ?
    Nie wydaje mi się żeby na innych stadionach była dużo lepsza jakość okrzyków gwizdów .
    Są przyśpiewki melodyjne ale wydaje mi się że one są zarezerwowane dla ulta elit stadionowych wspomaganych również okazjonalnymi trunkami .
    W Częstochowie intonuje się co najmniej 4-5 przyśpiewek(nie licząc obciachowej o skakaniu) i jakoś każdy potrafi się pod to podłączyć.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    muuu (09-06-2023)

  14. Powrót do góry    #687
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    W Częstochowie przede wszystkim się skacze3, niczym Josef Wyskocil.

  15. Powrót do góry    #688
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W Częstochowie nienawidzą apatora i wszystkie przyśpiewki dotyczą torunia. Oczywiście żartuję ale kiedyś było tego więcej jak jeździł Żabialowicz i drużyna nazywała się stal, ale kibice z torunia są za młodzi aby o tym pamiętać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #689
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    W Częstochowie nienawidzą apatora .
    We Wrocławiu była nienawiść do Unii i vice versa, ale to się zmieniło przez transfer Pawlickiego i jeszcze większą wspólną nienawiść do Motoru.
    Jak to powiedział Rocky Balboa w Rocky IV "Jeśli Wy możecie się zmienić, to każdy może się zmienić"

  17. Powrót do góry    #690
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta

    A co do drugiej części Twojego wpisu. Jak zajrzysz do wątku administracyjnego - mój pierwszy wpis jako modera. Nie działam wstecz - jak sobie to wyobrażasz, przecież nie będę przekopywał całego forum.
    Nie trzeba działać wstecz, wystarczy na bieżąco pozbyć się paru ananasków i będzie znośnie na tym forum.

  18. Powrót do góry    #691
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Tak na poważnie sorry te artykuł jest z d..y
    Może coś o kiełbasie gdzie jest najlepsza

  19. Powrót do góry    #692
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    WTS najgłośniejsze? To dlaczego inni kibice swoim dopingiem ich nie przekrzyczą? Tak się śmiali, że WTS na Olimpijskim leci z głośników, a tu nagle się okazuje, że na innych stadionach także jest zauważalne Dziennikarski żużlowy rynsztok nie ma o czym artykułów pisać, więc się przypyerdalają do byle czego. W końcu szkoła Ostafa.

    Kibiców żużla, a w szczególności kibiców Sparty powinny interesować znacznie poważniejsze problemy, a więc tragiczna forma Janowskiego. Ostatni raz tak wolny był chyba w końcówce sezonu 2017.

  20. Powrót do góry    #693
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Jedną z najbardziej śmiesznych poczynań na tym forum, jest przy.....nie się do Sparty że ludzie na trybunach krzyczą WTS
    Jeśli nie możecie zdzierżyć że na Olimpijskim jest taka przyśpiewka to strzelcie sobie w łeb i ból minie

  21. Powrót do góry    #694
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jedną z najbardziej śmiesznych poczynań na tym forum, jest przy.....nie się do Sparty że ludzie na trybunach krzyczą WTS
    Jeśli nie możecie zdzierżyć że na Olimpijskim jest taka przyśpiewka to strzelcie sobie w łeb i ból minie
    UuU Panie Admin Szczecin, podżeganie do samookaleczenia. Proszę o reakcję!
    I nie przeczytałeś artykułu, bo to o krzyczeniu tego na IMP i GP jest
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #695
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    UuU Panie Admin Szczecin, podżeganie do samookaleczenia. Proszę o reakcję!
    I nie przeczytałeś artykułu, bo to o krzyczeniu tego na IMP i GP jest
    Nie chodzi mi o ten artykuł
    Od lat na tym forum są jakieś głupie zarzuty że kibice Sparty krzyczą WTS
    Co mają śpiewać? Hej Hej Falubaz?

  23. Powrót do góry    #696
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Co mają śpiewać? Hej Hej Falubaz?
    A u Was śpiewa się tylko i wyłącznie " Hej hej Falubaz" czy jednak są też inne przyśpiewki? Spotykając kibiców Falubazu na SGP nigdy nie słyszałem by kibicowali(za tamtych czasów) Doylowi choćby. Zawsze szło wsparcie dla Patryka i Polaków.

  24. Powrót do góry    #697
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A u Was śpiewa się tylko i wyłącznie " Hej hej Falubaz" czy jednak są też inne przyśpiewki? Spotykając kibiców Falubazu na SGP nigdy nie słyszałem by kibicowali(za tamtych czasów) Doylowi choćby. Zawsze szło wsparcie dla Patryka i Polaków.
    U nich się jeszcze śpiewa : " koniec kariery"

  25. Powrót do góry    #698
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Na stadionach żużlowych generalnie panuje januszewo trochę tak jak tu na forum. Nie ma znaczenia czy kibicuje ruskiemu czy innemu zawodnikowi, który niedawno jeździł dla niezbyt lubianego klubu. Kibic żużlowy nie jest wymagający nie mówiąc już o kulturze kibicowania czy aspektach patriotycznych czy zwyczajnie honorowych. Taka bezrefleksyjna masa.

    Najlepiej widać to na GP, gdzie kibice wolą sędziować swojemu zagranicznemu zawodnikowi niż Polakowi. Strach pomyslec co by się działo gdyby wystartował propagandysta putina.

    Chyba najzabawniejsza była sytuacja jak kibice z torunia wyzywali w tamtym roku na Czugunowa a teraz kleczą przed Emilem. Przecież tego nikt by nawet nie wymyslił.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #699
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    W Częstochowie intonuje się co najmniej 4-5 przyśpiewek(nie licząc obciachowej o skakaniu) i jakoś każdy potrafi się pod to podłączyć.
    Tak. U was najlepiej śpiewają. Szczególnie na jasnej górze
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  27. Powrót do góry    #700
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...-plan-ktory-je

    Ja tam mimo wszystko jestem dalej fanem talentu Drabika i moim zdanie, byłby on wartością dodaną dla kadry, szczególnie na DPŚ we Wrocławiu.
    Wiem i zdaję sobie sprawę z tego, że opinie na jego temat są mocno negatywne, niemniej jakbym ja był trenerem kadry, to bym go powołał.
    Oprócz niego Zmarzlika - wiadomo, Janowskiego - mimo wszystko, Piotra Pawlickiego z dużym znakiem zapytania - jednak on na pewno lepiej uniesie ciężar imprezy niż jego brat lub Woźniak. Kołodziej to teraz duża niewiadoma, a Kubery, wiadomo brak.

    Inna sprawa, czy wobec hipotetycznego powołania Maksa, młody nie zażyczy sobie zakazu stadionowego na dzień DPŚ dla jego ojca?

  28. Powrót do góry    #701
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Jest jeszcze Wozniak ktory o dziwo jest regularny. Jesli Kolodziej nie wroci do formy po kontuzji to bym dal

    Zmarzlik Janowski Pawlicki Drabik

    ale przy Dunach Michelsen Madsen Thomsen Pedersen ??? oj slabo

  29. Powrót do góry    #702
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Przetlumaczy ktoś ten bełkot Świącika na polski?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #703
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Z Drabikiem jest takie ryzyko, że jak ze dwa biegi nie pojda po jego myśli to strzeli focha i trzeba będzie zamykac bramę aby nie poszedł do McDonalda.
    Do turnieju trochę czasu więc Kołodziej się wykuruje.
    Zmarzly, PPJ, Kołodziej, Janos.
    Nic lepszego Dobrucki nie skleci.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Mossberg (11-06-2023), antonios (11-06-2023)

  32. Powrót do góry    #704
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Drabik na Olimpijskim potrafi fruwać, ale psychika pozostawia wiele do życzenia.

  33. Powrót do góry    #705
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    A czy w tych zawodach przypadkiem konieczny jest młodzieżowiec? Już wyleciałem z tematu.

  34. Powrót do góry    #706
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Do.imprezy grubo ponad miesiąc.
    Kołodziej będzie gotowy a to obok BZ najmocniejszy punkt na olimpijskim
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #707
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,869
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    A czy w tych zawodach przypadkiem konieczny jest młodzieżowiec? Już wyleciałem z tematu.
    Wyleciałeś.
    Teraz nie ma już obowiązku posiadania juniora w drużynie.

  36. Powrót do góry    #708
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Wyleciałeś.
    Teraz nie ma już obowiązku posiadania juniora w drużynie.
    Ok dzięki za info. Pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Do.imprezy grubo ponad miesiąc.
    Kołodziej będzie gotowy a to obok BZ najmocniejszy punkt na olimpijskim
    Z Dunami będzie ciężko wygrać.

  37. Powrót do góry    #709
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2023
    Postów
    375
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 15 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    We Wrocławiu była nienawiść do Unii i vice versa, ale to się zmieniło przez transfer Pawlickiego i jeszcze większą wspólną nienawiść do Motoru.
    Jak to powiedział Rocky Balboa w Rocky IV "Jeśli Wy możecie się zmienić, to każdy może się zmienić"
    Wrocław to najbardziej nielubiany klub w Polsce !!!

    - Ojumali bezczelnie Piłe nie płacąc za zawodników
    -Cieślak na meczu z Bydgoszczą machał Nowackiemu aby się obalił (było 1:5) pózniej tłumaczył że pokazywał aby Nowacki zwolnil bo jechał za szybko
    -Swego czasu Atlas Polsat Wrocław był nazywany Atlasem Protest Wrocław bo co chwile protestowali
    -Andrzej Rusko chciał DWUKROTNIE juniora obco bo nie szkoli "Nie będzie zagranicznego juniora w PGE Ekstralidze. Zwolennicy rozwiązania przegrali 2:6. Pomysł prezesa Sparty Andrzeja Rusko poparł wyłącznie PGG ROW Rybnik. "
    -Spolszczenie Czugunova na fikcyjny ślub
    -Dolny i Malitowski na zawodowych kontraktach dostali po czapce sliwek że musieli kończyć kariery

  38. Powrót do góry    #710
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Mogłeś się bardziej merytorycznie przygotować, zapomniałeś o pokasłującym Jędrzejaku i walkowerze w Toruniu, nie wspominając już o wlewkach Drabika.
    No ale czego się spodziewać po trolu

    W każdym razie czasy się zmieniają i nic nie zmieni tego, że teraz praktycznie cała żużlowa Polska hejtuje, jak najbardziej zasłużenie Motor!

  39. Powrót do góry    #711
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Taisto na jakiej grupie robiłeś badania? Nie mam nic do Lublina, a mój głos ma większe znaczenie niż wszystkich patokibiców z torunia i wrocławia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #712
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Twój? Ty jesteś pacjentem jakiegoś szpitala psychiatrycznego i twoje zdanie w ogóle nie jest brane na poważnie. Nie ma tutaj nikogo innego poza tobą tak odjechanego psychicznie i tak skrzywionego umysłowo. A teraz zaprezentuj wszystkim swój "repertuar" inwektyw i innych określeń.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    j-rules (12-06-2023)

  42. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mossberg wrzuć nam swoje zdjęcie z patowakacji to się wszyscy pośmiejemy. Jak wpadnę do wrocka to może zrobisz sobie zdjęcie z całą rodIną z moim samochodem. Niech mają coś z życia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #714
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    kozak w necie, ***** w świecie. Bywaj czubku

  44. Powrót do góry    #715
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,148
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Tak jak myślałem szybko Sparta podejmie decyzje kto zostaje i kto odchodzi. Dobra decyzja dla wszystkich.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    White_Blue_Bulls (12-06-2023)

  46. Powrót do góry    #716
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Tak jak myślałem szybko Sparta podejmie decyzje kto zostaje i kto odchodzi. Dobra decyzja dla wszystkich.
    Czyli kto odchodzi, a kto zostaje?

  47. Powrót do góry    #717
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Jak kibic z Leszna to obstawiam, że Woffinden tam idzie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #718
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Myślicie że Sparta jest w stanie pokonać Motor (w pełnym składzie) w dwumeczu ?
    Pierwszego meczu w Lublinie nie należy brać pod uwagę bo na podmokły tor nasypali piasku i wszyscy pamiętamy jak to wyglądało.

  49. Powrót do góry    #719
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Myślicie że Sparta jest w stanie pokonać Motor (w pełnym składzie) w dwumeczu ?
    Pierwszego meczu w Lublinie nie należy brać pod uwagę bo na podmokły tor nasypali piasku i wszyscy pamiętamy jak to wyglądało.
    Powiem więcej, myślę, że sezonu 2022 nie należy brać pod uwagę, gdyż nie jeździliśmy w pełnych składach.

    A co do toru, to na jesień też pewnie będzie podmokły tor. Na to samo wyjdzie

  50. Powrót do góry    #720
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,148
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jak kibic z Leszna to obstawiam, że Woffinden tam idzie
    Tai ma dużo opcji. Może pewnie przebierać w ofertach, chętny się znajdzie.

    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Czyli kto odchodzi, a kto zostaje?
    Tajski odchodzi.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Taisto (12-06-2023)

Strona 16 z 50 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •