Strona 94 z 111 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,186 do 4,230 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4186
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Chciałbym serdecznie podziękować pracownikom/działaczom KS Toruń za wyczerpujące informacje dotyczące dzisiejszych(?) zawodów na MA.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #4187
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,604
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    przekażę
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  3. Powrót do góry    #4188
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,898
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Trzeba przyznać, że los dał Apatorowi ogromną szansę na jazdę w finale DMP, co nie znaczy tak naprawdę jazdy o DMP.
    Potrzeba tylko jakiegoś słabego dnia jednego z podstawowych zawodnikó i Sparta może mieć ciepło. PiPawlicki ostatnio bez formy, Janowski jeździ w kratkę, Bewley unika sytuacji stykowych, a Artiom prawie zawsze zaczyna mecz źle i trafiają mu się słabe wyścigi, w których pokonuje go 2 rywali.
    Jeśli Apator wykorzysta te wszystkie słabości Sparty, to kto wie...? Potrzeba tylko wielkiego zdeterminowania Apatora i możemy mieć zacięty mecz do 15 wyścigu i sensację na koniec.

  4. Powrót do góry    #4189
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Jaką szansę?
    Nie zdziwię się , jeśli Tai pojedzie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #4190
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Chciałbym serdecznie podziękować pracownikom/działaczom KS Toruń za wyczerpujące informacje dotyczące dzisiejszych(?) zawodów na MA.
    A co dziś mamy za zawody ? Jak młodzieżowe, to nie dziwię się, że nic nie piszą, bo i chwalić się czym nie ma.

  6. Powrót do góry    #4191
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jaką szansę?
    Nie zdziwię się , jeśli Tai pojedzie.
    4 dni po operacji? Nie wydaje mi sie.
    #GetWellDarky

  7. Powrót do góry    #4192
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    niech pojedzie. tym lepiej dla nas. byle któregoś z naszych nie skosił.

  8. Powrót do góry    #4193
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Chciałbym serdecznie podziękować pracownikom/działaczom KS Toruń za wyczerpujące informacje dotyczące dzisiejszych(?) zawodów na MA.
    proszeee


    Screenshot 2023-09-08 at 11-57-31 Facebook.png

  9. Powrót do góry    #4194
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,249
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Występem Pawlickiego w poniedziałek nie sugerujcie się za bardzo, bo to gołym okiem było widać że podstawowym założeniem było przejechać bezpiecznie całe zawody i nie angażować się zbytnio w jakąś ostrą walkę.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #4195
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    A ma ktoś program na te zawody?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #4196
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...sie-przeprosin

    pomijając już to, że z samego wywiadu można wywnioskować, że zna sponsora Lewego 30 lat i się z nim przyjaźni, że popiera jego rozliczenie z młodym, no to amebą trzeba być żeby niektórych faktów nie połączyć... (cofając się do postu Tomasza np).

    ale ja bym chciał skomentować jedną rzecz:

    Nie ostrzegałem go, bo zupełnie nie spodziewałem się, że coś takiego może się zdarzyć.

    Doskonale wiedział. Po prostu liczył na to, że jeżeli Dudek zacznie robić punkty to klub złagodzi stanowisko. Nie mógł na to liczyć nawiązując współpracę z Oskarem (dlatego pewnie upadła).
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  12. Powrót do góry    #4197
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A ma ktoś program na te zawody?
    376621961_796557682473295_3651968328278703362_n.jpg

    Osoby funkcyjne też chcesz?


    376491319_796557685806628_2986009283779954002_n.jpg

  13. Powrót do góry    #4198
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Ściągnąlem sobie z fb klubowego. Dobrze, że wrzucili, bo zdaje się nie jest to zasadą, a na kilka ostatnich imprez nie za bardzo można było się załapać na te rozdawane.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #4199
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,721
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Czy po skończeniu kariery na poziomie U21 Affelt zastąpi Affeldta?

  15. Powrót do góry    #4200
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    ten program to na środę 8go września? XD
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Morciasz (09-09-2023)

  17. Powrót do góry    #4201
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,877
    Kliknij i podziękuj
    466
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Widzę, że niezły gwiazdozbiór nazwisk obsługuje zawody na MA. Niby Apator nie jest najbogatszy, ale kasę na "czerwonego" z Ich Troje ma
    A ten Affel(d)t to niezły jest, bo i na motorze pokręci kółka, i jak nie jedzie to i kierownikiem startu jest. Baaa...nawet jak trzeba to i wirażowym może być Niesamowicie zdolny i ogarnięty młodzieniec

  18. Powrót do góry    #4202
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Hmm, czyli sprawa silnika nie jest tak oczywista jak to przedstawiał Jabol ?

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...sie-przeprosin
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #4203
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,190
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,879 w 4,885 postach
    Sajdak jednak na zdrowiu faktycznie podupadł skoro nawet nie pamięta ile mu płacil Dudek za ten silnik.
    Ogólnie to sprawa dość dziwna.
    Z tymi starszymi silnikami od inżyniera z Torunia coś jest jednak na rzeczy, bo rozpisywał się o tym też internet.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #4204
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,203
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sajdak jednak na zdrowiu faktycznie podupadł skoro nawet nie pamięta ile mu płacil Dudek za ten silnik.
    Ogólnie to sprawa dość dziwna.
    Z tymi starszymi silnikami od inżyniera z Torunia coś jest jednak na rzeczy, bo rozpisywał się o tym też internet.
    A czemu miałby potwierdzać ile zarabia? To jego sprawa.
    Wyważona odpowiedź i cały wywiad.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    lego (09-09-2023), mszat (08-09-2023)

  22. Powrót do góry    #4205
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,604
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    jeden z najbardziej szemranych wywiadów, jakie czytałem

    ta historyjka wyborna

    Ale dlaczego zajęto akurat ten silnik?

    Wydaje mi się, że podejrzenie padło na mnie, bo wszyscy wiedzą, że od ponad 30 lat znam się z człowiekiem, który jest w konflikcie z Krzysztofem Lewandowskim i odebrał mu dwa silniki. Przypadek sprawił, że ten człowiek zawiózł mój sprzęt na pierwszy serwis u pana Gromowskiego. Poprosiłem go o pomoc, bo po meczu pan Witold był już w łóżku, a ja chciałem wracać do domu w Gnieźnie. Zostawiłem go więc u kolegi, a ten następnego dnia wyświadczył mi przysługę i zawiózł sprzęt do tunera. Myślę, że niektórzy mogli skojarzyć te dwa fakty i dlatego pojawiły się takie insynuacje.
    |


    Puka jest, jaki jest, ale fajne pytania pozadawał i podociskał
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Buszmen (08-09-2023)

  24. Powrót do góry    #4206
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    jeden z najbardziej szemranych wywiadów, jakie czytałem

    ta historyjka wyborna

    Ale dlaczego zajęto akurat ten silnik?

    Wydaje mi się, że podejrzenie padło na mnie, bo wszyscy wiedzą, że od ponad 30 lat znam się z człowiekiem, który jest w konflikcie z Krzysztofem Lewandowskim i odebrał mu dwa silniki. Przypadek sprawił, że ten człowiek zawiózł mój sprzęt na pierwszy serwis u pana Gromowskiego. Poprosiłem go o pomoc, bo po meczu pan Witold był już w łóżku, a ja chciałem wracać do domu w Gnieźnie. Zostawiłem go więc u kolegi, a ten następnego dnia wyświadczył mi przysługę i zawiózł sprzęt do tunera. Myślę, że niektórzy mogli skojarzyć te dwa fakty i dlatego pojawiły się takie insynuacje.
    |


    Puka jest, jaki jest, ale fajne pytania pozadawał i podociskał
    Ale tak zupełnie obiektywnie, co w tym jest "szemranego" ? Ja nie znam ani tego sponsora Lewandowskiego ani Sajdaka, ale z tego co gada Sajdak to wszystko trzyma się kupy. Trwa śledztwo, to co mógł głośno powiedzieć Sajdak to powiedział. Reszta należy do Policji i sadów. Ale pewne rzeczy musza zastanawiać. W swoim czasie poszła ostra nagonka medialna na tego sponsora lewego, który to rzekomo ukradł młodemu sprzęt. Okazuje się, że nie ukradł tylko odebrał swoją własność. Młody z rodzicami odgrażali się, że pójdą z tym do sądu. I co, czemu nie poszli ? Prokurator tez temu sponsorowi zarzutów żadnych nie postawił, a sprawa ciągnie się już drugi rok. I co, wychodzi na to, że to młody nie dotrzymał umowy ze sponsorem a potem ściemniał, że został okradziony.

    Ten silnik Sajdak pewnie kupił od tego sponsora który odebrał sprzęt Lewemu. Czy to klubowy silnik Apatora ? To musi rozstrzygnąć Policja. Ale nie wierzę, że gdyby Sajdak miał wiedze, że ten silnik jest trefny to oddawałby go do serwisu Gromowskiego. Bo to by od razu wyszło. Pytanie jakie się nasuwa to czemu na I serwisie u Gromowskiego to nie wyszło ? A dopiero na drugim.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4207
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,604
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    czyli świadomie kupił ukradziony silnik? to nie jest paserstwo?

    i co to za akcja, że silnik jest "wypożyczany na biegi" Dudkowi, a nie normalnie sprzedany? to standard w branży? przecież to brzmi jak zabieg, żeby Patryk sobie rąk nie pobrudził

    jak ty tego bronisz, to nie wiem
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Buszmen (08-09-2023)

  27. Powrót do góry    #4208
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Mariusz- z Lewym to niech sobie Sajdak z kolegą nawet do wiejskiej szeptuchy idzie mediować. to nie O TO jest afera. niech oddadzą klubowy, który zginał w tym samym czasie a teraz wypłynął, jak mniemam jego kolega z klubem żadnej umowy sponsorskiej nie miał, i gra muzyka. oni byli po prostu tak głupi gdy kręcili tego loda w zeszłym roku, że ten szczegół im umknął. myśleli, że to co w ramach i boksie to wszystko młodego, mieli kwit na niego z czasów gdy ten na chleb mówił pep. do momentu, w którym zaczął mu mechanikować pewnie był gówno warty. aż tu nagle... to się znalazł.
    i czego byś nie napisał, to nawet gdyby nie chodziło o klubowy silnik, nawet gdyby to była tylko sprawa z młodym, i nawet gdyby ten kwit był strasznie legitny i wybitnie wskazujący na brak rozliczeń, to takie załatwienie sprawy (prawie kradzież, prawie z włamaniem. bo pracował... ale nie on miał umowę z młodym) jest ze wszechmiar słabe. to po prostu skurvysynstwo jest. z nierozliczonymi zobowiązaniami sie do sadu idzie, a potem do komornika. i to on sprzęt zajmuje. co to za samosądy?
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  28. Powrót do góry    #4209
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Mariusz- z Lewym to niech sobie Sajdak z kolegą nawet do wiejskiej szeptuchy idzie mediować. to nie O TO jest afera. niech oddadzą klubowy, który zginał w tym samym czasie a teraz wypłynął, jak mniemam jego kolega z klubem żadnej umowy sponsorskiej nie miał, i gra muzyka. oni byli po prostu tak głupi gdy kręcili tego loda w zeszłym roku, że ten szczegół im umknął. myśleli, że to co w ramach i boksie to wszystko młodego, mieli kwit na niego z czasów gdy ten na chleb mówił pep. do momentu, w którym zaczął mu mechanikować pewnie był gówno warty. aż tu nagle... to się znalazł.
    i czego byś nie napisał, to nawet gdyby nie chodziło o klubowy silnik, nawet gdyby to była tylko sprawa z młodym, i nawet gdyby ten kwit był strasznie legitny i wybitnie wskazujący na brak rozliczeń, to takie załatwienie sprawy (prawie kradzież, prawie z włamaniem. bo pracował... ale nie on miał umowę z młodym) jest ze wszechmiar słabe. to po prostu skurvysynstwo jest. z nierozliczonymi zobowiązaniami sie do sadu idzie, a potem do komornika. i to on sprzęt zajmuje. co to za samosądy?
    Nie no, za mało wiemy w tej sprawie. Skąd wiesz, że sponsor nie płacił za te silniki młodego ? A umowa nie była taka, że jak młody zacznie zarabiać kasę to zacznie spłacać ten sprzęt ? W tym układzie to sprzęt był sponsora a nie młodego. Młody go tylko dzierżawił. I pewnie tak było skoro policja nie jest w stanie sponsora oskarżyć o cokolwiek.

    Ty jak auto kupujesz na raty i nie będziesz płacił to bank zajmie ci auto bez żadnego sądu. Odbiera swoją własność. Podobnie mogło być z młodym.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4210
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sajdak jednak na zdrowiu faktycznie podupadł skoro nawet nie pamięta ile mu płacil Dudek za ten silnik.
    Ogólnie to sprawa dość dziwna.
    Z tymi starszymi silnikami od inżyniera z Torunia coś jest jednak na rzeczy, bo rozpisywał się o tym też internet.
    To ze z silnikami od Kowalskiego jest już coś nie tak to widać po wynikach.

  30. Powrót do góry    #4211
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    774
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Ziew...

    Ktoś coś o występie naszych talentów? Affelt odzyskał formę, Lewy silnik, Rumuński dalej robi postępy, a Kawczyńskiego jeszcze nie zmarnowaliśmy?

  31. Powrót do góry    #4212
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, za mało wiemy w tej sprawie.
    Ty tak.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skąd wiesz, że sponsor nie płacił za te silniki młodego ?
    jaki to ma związek z klubowym silnikiem?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A umowa nie była taka, że jak młody zacznie zarabiać kasę to zacznie spłacać ten sprzęt ?
    co to klub obchodzi?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W tym układzie to sprzęt był sponsora a nie młodego. Młody go tylko dzierżawił.
    ad 1- może tak, może nie, no i nie cały (bo: silnik klubowy) again: co to klub obchodzi? ad 2: konfabulujesz

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I pewnie tak było skoro policja nie jest w stanie sponsora oskarżyć o cokolwiek.
    może tak, może nie. może postępowanie się jeszcze nie skończyło? z drugiej strony: sprawa ciągnie się rok, jeżeli są tacy kryształowi to już dawno postępowanie powinno być zamknięte, czyż nie? znowu: jaki to ma związek z silnikiem klubowym?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty jak auto kupujesz na raty i nie będziesz płacił to bank zajmie ci auto bez żadnego sądu. Odbiera swoją własność.
    co?

    to był moment, a człowiek już żałuje, że Cię z szafy wyciągnął. ostatni raz, postaram się tak jasno jak tylko się da:
    podczas piwa z kolegą dowiadujesz się, że on 5 lat temu malował ściany w OSP Zielona Góra, i nie dostał za to hajsu (tzn on tak twierdzi, i może mieć rację. ale na drogę sądową nie wystąpił, nie wiadomo czy jakąś fv w ogóle wystawił. pokazuje umowę, wygląda spoko). w ramach zadośćuczynienia zatrudniasz się tam jako strażak, i gdy nie ma nikogo na remizie wyprowadzasz wóz strażacki i przy okazji auto jednego z kolegów bo akurat wpadło Ci w oko (potem powiesz, że myślałeś że to służbowe). oczywiście owo auto od kolegi odkupujesz za umówioną kwotę i uważasz że jest Twoje, bo zapłaciłeś. Twój kolega (od auta) ma w dupie, czy OSP rozliczyło się za malowanie czy nie, chce odzyskać swój samochód. Ty brniesz w narracje, że uważasz, że faktycznie te pieniądze się należały za to malowanie i będziesz się domagał przeprosin. comprende czy nie comprende?
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (09-09-2023)

  33. Powrót do góry    #4213
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,190
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,879 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    A czemu miałby potwierdzać ile zarabia? To jego sprawa.
    Wyważona odpowiedź i cały wywiad.
    Wiec mogl tak powiedziec a nie "nie pamietam dokladnie........"
    Skoro nie pamieta ile kasowal jeszcze miesiac temu, to do lekarza.

    Pytania Puki niby ostre ale dajace Sajdakowi pole do popisu.
    Ogolnie to sprawa zamotana strasznie.
    Nadal nie wiem o jaki silnik chodzi.
    Trzeba sie domyslac, choc energo nieco rozswietlil sprawe.
    Niby klubowy a byly na nim inicjaly Lewego.
    Klub podobno gra ostro, co sie Sajdakowi nie za bardzo
    podoba.
    Sajdak twierdzi, ze to nie jest silnik klubowy i za chwile sie wyjasni, ze
    nabyl go na legalu.Znajac opieszalosc policji i sady, silnik zostanie oddany
    akurat jak jakis 12-latek z naszej szkolki bedzie zdawal licencje na 500-tki i znajac zycie i innowacje inzynerow, bedzie na nim golil frajerow
    do momentu az sie okaze, ze sa na nim inicjaly Oskara Bobera.
    Pomieszanie z poplataniem ale skoro numery byly przebite, to Sajdak powinien sie zorientowac,
    choc na takich manewrach sie nie znam i nie wiem czy mozna to tak zrobic aby wygladalo na orginal.
    No i ten pierwszy serwis na ktorym nic podejrzanego nie wyszlo.
    Dziwne.
    To, ze Lewy nie zglosil zabrania sprzetu do prokuratury nie ma tu akurat nic do rzeczy, bo moze faktycznie
    mial z Januszem biznesu jakas krzywa umowe a przypominam, ze podobno chodzi o nie jego silnik a klubowy
    i to klub zlozyl zawiadomienie.Chyba jakos tak to wyglada.
    Cala sprawa jest o tyle smieszna, ze chodzi o jeden starszy silnik ktory milionerowi z dostepem do rynku tunerow pozwalal punktowac
    na przyzwoitym poziomie.
    To sie kuswa w glowie nie miesci.
    Gdyby nie amatorka Dudka i dyletanctwo jego teamu trwajace od przynajmniej 4 lat, nikt by na ten silnik nawet nie spojrzal.

    Na marginesie.
    Ciekawe kogo Kruzynski ma na mysli, bo ja kandydatow na 6-7 pkt nie widze.
    Chyba, ze Wiktor wybral juz garaz, ale nie w Lublinie.

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...lickim/h366c2e
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-09-2023 o 07:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    orlosep (09-09-2023)

  35. Powrót do góry    #4214
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    301
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Inny dziennikarz z PS napisał wczoraj na tt, że dobry wynik na przywitanie z Motoareną zrobił...Oskar Hurysz.

  36. Powrót do góry    #4215
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Cala sprawa jest o tyle smieszna, ze chodzi o jeden starszy silnik ktory milionerowi z dostepem do rynku tunerow pozwalal punktowac
    na przyzwoitym poziomie.
    To sie kuswa w glowie nie miesci.
    Gdyby nie amatorka Dudka i dyletanctwo jego teamu trwajace od przynajmniej 4 lat, nikt by na ten silnik nawet nie spojrzal.
    Ciebie to, a mnie to że RK nie jest w stanie wykonać pracy którą robił 3-4 lata wcześniej i wycofać się ze zmian które nie działają.
    Tam też pewnie więcej bagna niż nam się wydaje, a cały mit zbudowany na czymś podobnym do sprężyn PJ.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  37. Powrót do góry    #4216
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    i tak uwazam, ze mamy za malo danych. Wersje obu stron sa niejasne i pokretne.

    W ogole to gdzie sa numery silnika, ktore mozna przebic? W sensie gdzie sie znajduja? W jakim formacie? W jaki sposob mozna je przebic?

    Skoro to klubowy silnik, to czemu Lewy dostal go w jakas dziwna dzierzawe od sponsora a nie od klubu?



    Widzimy jakis nowy trend sprzetowy, zuzlowcy juz nie kupuja silnikow, tylko je dzierzawia. Za chwile powstanie daily rental.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #4217
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Skoro to klubowy silnik, to czemu Lewy dostal go w jakas dziwna dzierzawe od sponsora a nie od klubu?
    tym sobie glowy nie zaprzataj, to wymysl Mariusza.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  39. Powrót do góry    #4218
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    czyli Lewy dostal go od klubu tak? W jakiej formie prawnej?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #4219
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    tym sobie glowy nie zaprzataj, to wymysl Mariusza.
    Żaden mój wymysł tylko fakty póki co. Z ogólnej wiedzy wynika, że młody silników miał dwa od sponsora i trzeci klubowy. Teraz policja próbuje ustalić czy jeden z tych silników które zabrał sponsor nie był silnikiem klubowym. A tacy jak ty już bazują na nie sprawdzonej opinii, że to o silnik klubowy chodzi. Póki co tego jednak nie wiecie. A nawet jak by się okazało, że to jest ten silnik klubowy to jeszcze nie dowód na to, że Sajdak miał wiedzę w tym temacie. Bo mógł go najzwyczajniej kupić od tego sponsora. Sądząc, że to jeden z dwóch silników które był własnością sponsora.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4220
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    czyli Lewy dostal go od klubu tak? W jakiej formie prawnej?
    a tego to już nie wiem. może w dzierżawe, może w leasing, może mu klub to sprzedał z prawem pierwokupu po zmianie barw klubowych? a może bez umowy i sobie leżał w garażu a Lewy mógł z niego korzystać.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  42. Powrót do góry    #4221
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    czyli świadomie kupił ukradziony silnik? to nie jest paserstwo?

    ktory fragment wskazuje, ze swiadomie kupil?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Powrót do góry    #4222
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    no jak sam widzisz, duzo niewiadomych a wg mnie to wazne jesli nie najwazniejsze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #4223
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Inny dziennikarz z PS napisał wczoraj na tt, że dobry wynik na przywitanie z Motoareną zrobił...Oskar Hurysz.
    To byłoby coś....Na parę Hurysz Kawczyński to zaopatrzę się w karnet .

  45. Powrót do góry    #4224
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Inny dziennikarz z PS napisał wczoraj na tt, że dobry wynik na przywitanie z Motoareną zrobił...Oskar Hurysz.
    A Puka pisze, że Apator wycofał się już z walki o Hurysza.

    Z walki o Hurysza wycofali się już działacze For Nature Solutions KS Apatora Toruń, a wielkiej determinacji nie widać także u Betard Sparty Wrocław. Oba kluby wyszły z założenia, że dawanie gigantycznych pieniędzy za zawodnika, który w karierze pojechał dopiero dwa dobre mecze i to w I lidze, to zbyt duży wydatek, który zupełnie się nie opłaca.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...-na-kolejny-se

    Co ciekawe ponoć Hurysz woła 250 tys za podpis. I to sa te gigantyczne pieniądze ? Już się powoli gubię w tych cenach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #4225
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,387
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Puka pisze, że Apator wycofał się już z walki o Hurysza.



    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...-na-kolejny-se

    Co ciekawe ponoć Hurysz woła 250 tys za podpis. I to sa te gigantyczne pieniądze ? Już się powoli gubię w tych cenach.
    Pomyliłeś Hurysza z Majewskim

  47. Powrót do góry    #4226
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,235
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Puka pisze, że Apator wycofał się już z walki o Hurysza.



    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...-na-kolejny-se

    Co ciekawe ponoć Hurysz woła 250 tys za podpis. I to sa te gigantyczne pieniądze ? Już się powoli gubię w tych cenach.
    Rusko jak tak dalej będzie działał to wyląduję z ręką w nocniku na przyszły sezon. Najpierw zła decyzja odnośnie zostawienie spadochroniarza w składzie kosztem Pitera a teraz sytuacja z Krawczykiem i dalsze zastanawianie się/licytowanie potencjalnych juniorów. Jak tak zostanie to Sparta w przyszłym sezonie będzie się biła o wejście do playoff.

  48. Powrót do góry    #4227
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,689
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Puka pisze, że Apator wycofał się już z walki o Hurysza.



    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...-na-kolejny-se

    Co ciekawe ponoć Hurysz woła 250 tys za podpis. I to sa te gigantyczne pieniądze ? Już się powoli gubię w tych cenach.
    Przed tym sezonem Bartkowiak wziął 200 tysięcy za podpis i ma 3 tys za punkt a nikt poza Stalą nie był zainteresowany jego usługami. Teraz zażadał jeszcze podwyżki... Jak Gorzów odpuścił negocjacje z Huryszem, to WTEDY było 400 tysięcy za podpis i 4 tysiace za punkt. A na czym stanie? Nie wiem. Pewnie coś w okolicach pół bańki. Także nie wprowadzaj ludzi w błąd. Hurysz będzie jednym z najlepiej opłacanych juniorów w Elidze.
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 09-09-2023 o 12:03

  49. Powrót do góry    #4228
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,707
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Rusko jak tak dalej będzie działał to wyląduję z ręką w nocniku na przyszły sezon. Najpierw zła decyzja odnośnie zostawienie spadochroniarza w składzie kosztem Pitera a teraz sytuacja z Krawczykiem i dalsze zastanawianie się/licytowanie potencjalnych juniorów. Jak tak zostanie to Sparta w przyszłym sezonie będzie się biła o wejście do playoff.
    tak źle nie będzie. myślę, że spokojnie będą w stanie powtórzyć sukces z obecnego roku i bez problemu ponownie zdobędą brąz.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  50. Powrót do góry    #4229
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Chyba że PO wygra wybory i Schetyna przesunie na mapie znacznik na zachód.

  51. Powrót do góry    #4230
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,044
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Chyba że PO wygra wybory i Schetyna przesunie na mapie znacznik na zachód.
    Ciekawe co wtedy bedziesz pisał jak Terminski załatwi 3 banki z SSP

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •