Strona 35 z 111 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Coś mi się tak wydaję ale Toruń to się będzie bił o utrzymanie a nie play off. Vide pierwszy sezon z Motorem gdzie Apator spadł z ligi, teraz to samo może odwalić Krosno.

  2. Powrót do góry    #1532
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Coś mi się tak wydaję ale Toruń to się będzie bił o utrzymanie a nie play off. Vide pierwszy sezon z Motorem gdzie Apator spadł z ligi, teraz to samo może odwalić Krosno.
    Krosno na razie odjechało jeden mecz zatem też trudno oceniać jego dyspozycję.

    A w piątek w Lesznie - Unia bez Holdera - dłuższa przerwa - kilkutygodniowa Chrisa.

    Chyba, że meczów nie będzie - opady, deszcze i wysokie stany wód. W Krośnie
    płynie Wisłoka, a w Lesznie też pewno cos tam mokrego się znajdzie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Powrót do góry    #1533
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jechaliśmy ze Spartą, to trochę jednak inny kaliber i radziłbym nie wyciągać żadnych wniosków na tej podstawie.
    A ile razy Lambert jezdzili w Krośnie na tym torze co jest teraz??? Zero. Dudek jechał raz w tamtym roku i pojechał jak dziecko we mgle. Natomiast Milik i Lebiediew wrecz lataja po torze w krośnie, znając regulacje i każdą scieżkę i to jest olbrzymia przewaga Krosna. A jak bedzie to tor pokaże. Ale ja bym na waszym miejscu Krosna nie lekceważył

  4. Powrót do góry    #1534
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Krosno na razie odjechało jeden mecz zatem też trudno oceniać jego dyspozycję.

    A w piątek w Lesznie - Unia bez Holdera - dłuższa przerwa - kilkutygodniowa Chrisa.

    Chyba, że meczów nie będzie - opady, deszcze i wysokie stany wód. W Krośnie
    płynie Wisłoka, a w Lesznie też pewno cos tam mokrego się znajdzie.
    Zapomniałeś o Lublinie, gdzie płynie Bystrzyca obok stadionu

    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    A ile razy Lambert jezdzili w Krośnie na tym torze co jest teraz??? Zero. Dudek jechał raz w tamtym roku i pojechał jak dziecko we mgle. Natomiast Milik i Lebiediew wrecz lataja po torze w krośnie, znając regulacje i każdą scieżkę i to jest olbrzymia przewaga Krosna. A jak bedzie to tor pokaże. Ale ja bym na waszym miejscu Krosna nie lekceważył
    Z tego co pamiętam to Lambert jeździł z Krosnem jeszcze w barwach Motoru w 2 lidze. Ale kiedy to było, teraz macie zupełnie inny tor.

  5. Powrót do góry    #1535
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Zapomniałeś o Lublinie, gdzie płynie Bystrzyca obok stadionu
    Tia, a w Częstochowie Warta, a w Warszawie, a w Warszawie - to nawet rzeki nie potrzeba:
    https://www.youtube.com/watch?v=LfeTh5yXgbM
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #1536
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Tia, a w Częstochowie Warta, a w Warszawie, a w Warszawie - to nawet rzeki nie potrzeba:
    https://www.youtube.com/watch?v=LfeTh5yXgbM
    Byłem na tym "niby" meczu, który z wiadomych względów się nie odbył. Szkoda tylko tych dwu kolesi co wpadli na murawę, bo podobno dostali nieźle po kieszeni i zakazy stadionowe.

  7. Powrót do góry    #1537
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Krosno na razie odjechało jeden mecz zatem też trudno oceniać jego dyspozycję.

    A w piątek w Lesznie - Unia bez Holdera - dłuższa przerwa - kilkutygodniowa Chrisa.

    Chyba, że meczów nie będzie - opady, deszcze i wysokie stany wód. W Krośnie
    płynie Wisłoka, a w Lesznie też pewno cos tam mokrego się znajdzie.
    Jeżeli już to Wisłok i faktycznie płynie zaraz obok stadionu
    Według mnie dla nas korzystnie jest teraz jechać z Toruniem i nie odwlekać meczu, póki są problemy z szybkością, a raczej to stan przejściowy i nie będzie długo trwał
    Ostatnio edytowane przez Slawek ; 24-04-2023 o 17:50
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  8. Powrót do góry    #1538
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    A ile razy Lambert jezdzili w Krośnie na tym torze co jest teraz??? Zero. Dudek jechał raz w tamtym roku i pojechał jak dziecko we mgle. Natomiast Milik i Lebiediew wrecz lataja po torze w krośnie, znając regulacje i każdą scieżkę i to jest olbrzymia przewaga Krosna. A jak bedzie to tor pokaże. Ale ja bym na waszym miejscu Krosna nie lekceważył
    Ale nikt nie lekceważy Krosna. Co więcej uważam, że jesteście faworytem tego spotkania. Nasza porażka w granicach 50:40 nie będzie dla mnie niespodzianką. Oczywiście wszystko wyjdzie w meczu ale nasze Anioły mogą być spokojnie objeżdżane przez Lebiedieva, Milika i Sadurskiego.

  9. Powrót do góry    #1539
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Z taką jazdą jak wczoraj ( i wsumie z Gorzowem także) to raczej nasze zwycięstwo jest wątpliwe.
    Mam nadzieję że na pozycji u24 pojedzie najlepszy zawodnik z najbliższego meczu rezerw. Ewentualnie ten drugi niech jedzie do Krosna i Leszna.
    Najlepsi na pokład.

  10. Powrót do góry    #1540
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Byłem na tym "niby" meczu, który z wiadomych względów się nie odbył. Szkoda tylko tych dwu kolesi co wpadli na murawę, bo podobno dostali nieźle po kieszeni i zakazy stadionowe.
    Oni dostali od jakiejś firmy - nie pamiętam tylko jakiej - kupę kasy właśnie za to. Więc oni wyszli na plus w tej sytuacji. Ich kary pokryła firma, z nimi chciała robić reklamę, i nie wiem czy nie zrobiła, a zakaz już się skończył.

  11. Powrót do góry    #1541
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    A ile razy Lambert jezdzili w Krośnie na tym torze co jest teraz??? Zero. Dudek jechał raz w tamtym roku i pojechał jak dziecko we mgle. Natomiast Milik i Lebiediew wrecz lataja po torze w krośnie, znając regulacje i każdą scieżkę i to jest olbrzymia przewaga Krosna. A jak bedzie to tor pokaże. Ale ja bym na waszym miejscu Krosna nie lekceważył

    Ale wiesz, ze musicie zrobić beton, i z waszego fenomenalnego atutu toru guzik wyjdzie, a Milik z Lebedevem zrobią duże oczy? Nie lekceważe Krosna, ale jak tam przegramy (czego w sumie nie da się wykluczyć) to będzie to największa kompromitacja klubu od wielu lat.

    Prawda jest taka, ze nieważne jaki tor zrobicie, drużyny przeciwne będą chodzić za komisarzem i kazać ubijac. Ja nie wiem czy będziecie mieli jakiś atut toru.

    Nie jestem przekonany że wygramy, ale wydaje się że jesteśmy faworytem i wygrać po prostu musimy.

    A co do Lamberta, nie wyobrażam sobie że on tam pojedzie i będzie przegrywał z Milikiem czy Kasprzakiem, tu nie trafiony przykład. Ogólnie Emil i Lambo we dwóch to lekko 25 punktów powinni zrobić, patrząc w program myślę że zrobią więcej, pytanie co zrobi reszta.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Hulc (24-04-2023)

  13. Powrót do góry    #1542
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale wiesz, ze musicie zrobić beton, i z waszego fenomenalnego atutu toru guzik wyjdzie, a Milik z Lebedevem zrobią duże oczy? Nie lekceważe Krosna, ale jak tam przegramy (czego w sumie nie da się wykluczyć) to będzie to największa kompromitacja klubu od wielu lat.

    Prawda jest taka, ze nieważne jaki tor zrobicie, drużyny przeciwne będą chodzić za komisarzem i kazać ubijac. Ja nie wiem czy będziecie mieli jakiś atut toru.

    Nie jestem przekonany że wygramy, ale wydaje się że jesteśmy faworytem i wygrać po prostu musimy.

    A co do Lamberta, nie wyobrażam sobie że on tam pojedzie i będzie przegrywał z Milikiem czy Kasprzakiem, tu nie trafiony przykład. Ogólnie Emil i Lambo we dwóch to lekko 25 punktów powinni zrobić, patrząc w program myślę że zrobią więcej, pytanie co zrobi reszta.
    Jesteś strasznym optymistą pisząc, że Emil i Lambo zrobią tam 25 pkt - nie wierzę w to.

  14. Powrót do góry    #1543
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    twoja wiara ma dla nas takie samo znaczenie, jak reszta twoich opinii. BTW, uda wam sie przygotowac kurnik przed wakacjami?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  15. Powrót do góry    #1544
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cysio wam wybije z głowy sny o potędze Cysio 10 punktów robi minimum

  16. Powrót do góry    #1545
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    twoja wiara ma dla nas takie samo znaczenie, jak reszta twoich opinii. BTW, uda wam sie przygotowac kurnik przed wakacjami?
    Uda się na pewno i będziemy lepiej przygotowani niż wy, gdzie macie dostęp praktycznie przez cały rok do toru a nie potraficie na nim jeździć. Nie wiem kto tam rządzi ale tj dzban totalny.

  17. Powrót do góry    #1546
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    twoja wiara ma dla nas takie samo znaczenie, jak reszta twoich opinii. BTW, uda wam sie przygotowac kurnik przed wakacjami?
    No właśnie, my tu się spinamy a jutro pewnie odwołają na wniosek organizatora

  18. Powrót do góry    #1547
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale wiesz, ze musicie zrobić beton, i z waszego fenomenalnego atutu toru guzik wyjdzie, a Milik z Lebedevem zrobią duże oczy? Nie lekceważe Krosna, ale jak tam przegramy (czego w sumie nie da się wykluczyć) to będzie to największa kompromitacja klubu od wielu lat.

    Prawda jest taka, ze nieważne jaki tor zrobicie, drużyny przeciwne będą chodzić za komisarzem i kazać ubijac. Ja nie wiem czy będziecie mieli jakiś atut toru.

    Nie jestem przekonany że wygramy, ale wydaje się że jesteśmy faworytem i wygrać po prostu musimy.

    A co do Lamberta, nie wyobrażam sobie że on tam pojedzie i będzie przegrywał z Milikiem czy Kasprzakiem, tu nie trafiony przykład. Ogólnie Emil i Lambo we dwóch to lekko 25 punktów powinni zrobić, patrząc w program myślę że zrobią więcej, pytanie co zrobi reszta.
    No i czego piszesz takie głupoty. Jakos od lat oglądam ekstraligę i nie widze zeby wszyscy robili beton. Tor ma byc regulaminowy i ma pasowac gospodarzom, jeśli jest przyczepny i jest regulaminowy to komisarz nie ma nic do gadania. To niektórzy sobie tak wymyslili ze musi byc wszedzie beton bo panienki sobie nie dadza rady w ekstralidze. Krosno przygotuje regulaminowy tor, ale taki który bedzie im pasował a nie wam.

    Lambert lubi techniczne, krótkie tory jak wasz, na krosnienskim zginie jak ciotka w Czechach. Pół meczu wasi beda szukac ustawien, a jak sie kapną to bedzie już po meczu. 25 pkt to zrobia ale wszyscy wasi seniorzy.

  19. Powrót do góry    #1548
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    gosciu daje rade

  20. Powrót do góry    #1549
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    No i czego piszesz takie głupoty. Jakos od lat oglądam ekstraligę i nie widze zeby wszyscy robili beton. Tor ma byc regulaminowy i ma pasowac gospodarzom, jeśli jest przyczepny i jest regulaminowy to komisarz nie ma nic do gadania. To niektórzy sobie tak wymyslili ze musi byc wszedzie beton bo panienki sobie nie dadza rady w ekstralidze. Krosno przygotuje regulaminowy tor, ale taki który bedzie im pasował a nie wam.

    Lambert lubi techniczne, krótkie tory jak wasz, na krosnienskim zginie jak ciotka w Czechach. Pół meczu wasi beda szukac ustawien, a jak sie kapną to bedzie już po meczu. 25 pkt to zrobia ale wszyscy wasi seniorzy.
    Dobry jesteś, tak trzymaj.

  21. Powrót do góry    #1550
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    No i czego piszesz takie głupoty. Jakos od lat oglądam ekstraligę i nie widze zeby wszyscy robili beton. Tor ma byc regulaminowy i ma pasowac gospodarzom, jeśli jest przyczepny i jest regulaminowy to komisarz nie ma nic do gadania. To niektórzy sobie tak wymyslili ze musi byc wszedzie beton bo panienki sobie nie dadza rady w ekstralidze. Krosno przygotuje regulaminowy tor, ale taki który bedzie im pasował a nie wam.

    Lambert lubi techniczne, krótkie tory jak wasz, na krosnienskim zginie jak ciotka w Czechach. Pół meczu wasi beda szukac ustawien, a jak sie kapną to bedzie już po meczu. 25 pkt to zrobia ale wszyscy wasi seniorzy.
    To jest jakiś mit. Jak jesteś dobry to punktujesz od początku. Zwalać na ustawienia to moga cieniasy

  22. Powrót do góry    #1551
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Wilki wydymają rydzyków swoim lotniskiem Paliwa im nie wystarczy na taki długi tor i żaden nie dojedzie do mety )

  23. Powrót do góry    #1552
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Z tego co podaje TV zaprzyjaźnionego państwa, mój kolega Kingpin, bez zwłoki zbędnej wyruszył już w drogę do Krosna

    Przypilnuje tam i prace torowe i Dudka, gdyby go skurcze czy drżenia rąk brać miały, a i na Doyle'a krzywo i wymownie spojrzy!

    A wszystko to po to, by wygrać i byczki przed spadkiem obronić.

    Tak więc bez ściemy koledzy Torunianie, wygrywać mnie tam!

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Słowianka (24-04-2023), kingpin (25-04-2023), never_mind (25-04-2023)

  25. Powrót do góry    #1553
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To jest jakiś mit. Jak jesteś dobry to punktujesz od początku. Zwalać na ustawienia to moga cieniasy
    Czyli Dudek od poczatku sezonu

  26. Powrót do góry    #1554
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    przypomne tylko jak motorynka awansowala i apator mial wyjazd do lublina, wtedy tez pisano podobne teksty a skoczylo sie przegrana. osobiscie uwazam ze apator spokojnie wygra w krosnie a spadnie grudziadz.

  27. Powrót do góry    #1555
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Tyle że wtedy straszyliśmy Holta i Iversenem, taka różnica.

    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    No i czego piszesz takie głupoty. Jakos od lat oglądam ekstraligę i nie widze zeby wszyscy robili beton. Tor ma byc regulaminowy i ma pasowac gospodarzom, jeśli jest przyczepny i jest regulaminowy to komisarz nie ma nic do gadania. To niektórzy sobie tak wymyslili ze musi byc wszedzie beton bo panienki sobie nie dadza rady w ekstralidze. Krosno przygotuje regulaminowy tor, ale taki który bedzie im pasował a nie wam.

    Lambert lubi techniczne, krótkie tory jak wasz, na krosnienskim zginie jak ciotka w Czechach. Pół meczu wasi beda szukac ustawien, a jak sie kapną to bedzie już po meczu. 25 pkt to zrobia ale wszyscy wasi seniorzy.

    No ale większość meczów w ekstralidze kończy się ingerencja komisarza w tor. Jak np. wczoraj w Toruniu. . Na 99% jak zrobicie przyczyny, to wam komisarz ubije, albo cały tor, albo pola startowe.

  28. Powrót do góry    #1556
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Na razie to w Krośnie plandeka.

  29. Powrót do góry    #1557
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek Zobacz posta
    Według mnie dla nas korzystnie jest teraz jechać z Toruniem i nie odwlekać meczu, póki są problemy z szybkością, a raczej to stan przejściowy i nie będzie długo trwał
    Wisłok, Wisłok, Wisłok.

    A są już wszystkie licencje, zgody budowlane, strażackie, policyjne, samorządowe itp. na rozgrywanie zawodów i wpuszczanie ludzi? Stadion gotowy?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #1558
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Wisłok, Wisłok, Wisłok.

    A są już wszystkie licencje, zgody budowlane, strażackie, policyjne, samorządowe itp. na rozgrywanie zawodów i wpuszczanie ludzi? Stadion gotowy?
    Wystarczyło zapytać czy już zdążyli potrenować

  31. Powrót do góry    #1559
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Wystarczyło zapytać czy już zdążyli potrenować
    Przecież oni trenowali od razu po odwołanym meczu z Toruniem dwa tygodnie temu.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #1560
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Tak mi się wydawało, że wzięliśmy Lamparta bo ma dobre starty.
    Wygrał jakiś start w tym sezonie?
    Mamy 4 polskich seniorów w składzie więc wypadało by
    poszukać młodego zdolnego kangura, podstawić mu
    konkretny sprzęt i dawać chłopa na U24.

  33. Powrót do góry    #1561
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Coś z tymi startami na Motoarenie jest nie tak, bo i Emil zostaje ze startu i Dudek, ale Lampart to zapowiada się na kompletny niewypał.
    Ktoś wybrał go zamiast Kvecha i jeszcze się tym chwalił ze dobrze zrobiono.

  34. Powrót do góry    #1562
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Był wyżej od Kvecha w IMSJ. Może tym się sugerowano?
    Kvech największym przegranym tego sezonu. Teraz miałby miejsce w Elidze (Leszno, Toruń) a kisi się ligę niżej pod 8.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    j-rules (25-04-2023), never_mind (25-04-2023)

  36. Powrót do góry    #1563
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Kvech to albo jest malo sprytny, albo ma beznadziejnych doradcow/menago.

    Swoja droga, to tez wina przepisow. W normalnych warunkach nie patrzonoby w jego przypadku na wiek i czy pasuje w razie czego. Moglby spokojnie byc seniorem w 1 lidze i jezdzic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #1564
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Przecież nikt Kvecha nie odrzucił. Sam zrezygnował z walki o miejsce w składzie.

  38. Powrót do góry    #1565
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Przecież nikt Kvecha nie odrzucił. Sam zrezygnował z walki o miejsce w składzie.

    I Kruzynski i Fratczak mówili zupełnie co innego. W Toruniu nie chciano rywalizacji o miejsce w składzie, z Kvechem za porozumieniem stron zerwano te podpisane papiery

    Pewnie mu powiedziano że nie pojezdzi za dużo.

  39. Powrót do góry    #1566
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Wisłok, Wisłok, Wisłok.

    A są już wszystkie licencje, zgody budowlane, strażackie, policyjne, samorządowe itp. na rozgrywanie zawodów i wpuszczanie ludzi? Stadion gotowy?
    I po co te głupie i złośliwe pytania? Czy kibice wiedzą o wszystkim co się dzieje w klubie? Myślisz, że mnie jako kibica bawi przekładanie spotkań i mamy na to wpływ?
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  40. Powrót do góry    #1567
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    I Kruzynski i Fratczak mówili zupełnie co innego. W Toruniu nie chciano rywalizacji o miejsce w składzie, z Kvechem za porozumieniem stron zerwano te podpisane papiery

    Pewnie mu powiedziano że nie pojezdzi za dużo.
    Dziwna sprawa z tym Kvechem. Przecież on jest lepszy, a przynajmniej nie gorszy od połowy zawodników U24 ekstraligowych, a nie ma miejsca w skłądzie I ligowego słabeusza. Albo w klubach ludzie nie znają się na żuzlu, albo meneger Honzy kompletnie nie ogarnia swoich obowiązków. Albo jedno i drugie.
    O ile rozumiem podejście np. Unii Leszno czy Częstochowy nadzieją na lepsze wyniki obecnych U 24-bo takie dają, nie mówiąc o pewniakach Kuberze czy Bewley'u, to Stal z Jasińskim czy szczególnie Apator, który już miał kontrakt z Kvechem, wybiera...Lamparta, który jest gorszym żużlowcem.
    Ale to niech zarząd Apatora boryka się z Wiktorem, mają co chcieli.

    PS
    W Apatorze postanowiono podobnie jak w Unii Leszno z Kuberą, Domin miał siedzieć pod 8 (jeśli by został) i czekać na na jakąś niedyspozycję czy kontuzję Smyka. Czas pokazał, czy to była dobra czy głupia decyzja i czas pokaże czy decyzja Apatora była dobra?!
    Dziwne to, niby w zarządach ludzie powinni się znać duużo lepiej od takich zwyczajnych kibiców jak na forum, siedzą w tym, biorą za to pieniądze, a podejmują zupełnie dziwne decyzje personalne.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 25-04-2023 o 11:44

  41. Powrót do góry    #1568
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Przede wszystkim to regulamin u24 jest do d.py. Tak by jeździł regularnie.

    Z Basso ta sama sytuacja.

  42. Powrót do góry    #1569
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek Zobacz posta
    I po co te głupie i złośliwe pytania? Czy kibice wiedzą o wszystkim co się dzieje w klubie? Myślisz, że mnie jako kibica bawi przekładanie spotkań i mamy na to wpływ?
    Pytanie nie jest ani głupie ani złośliwe.
    Po prostu nie wiem, czy już wszystko w Krośnie jest dograne, czy jeszcze czegoś nie ma, a ma być np. jutro o 15.00.
    Dlatego pytam. A na tym forum nie tylko są kibice, a czasami są też kibice, którzy wiedzą lepiej co się dzieje w klubie niż działacze...
    Wiem, ze dziś coś tam miało być dograne z jakimś rozwiązaniem drogowym.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #1570
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Odjechalismy dwa mecze, w tym z jedna z dwoch najsilnieszych druzyn w lidze.
    Moze poczekajmy z wyrokowaniem, porownywaniem i skreslaniem Wiktora chociaz do konca rundy zasadniczej ?
    Rozumiem, ze forumowe placzki musze sobie ponarzekac, ale ile mozna?? Jest kwiecien a wy byscie tu juz polowe skladu do gory nogami wywrocili...
    Zluzowac bicki, dac chlopakom sie rozjezdzic i przestac jeczec! okeeej ?

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    stone_gossard (25-04-2023)

  45. Powrót do góry    #1571
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wrzucam link do transmisji przedmeczowej konferencji w Krośnie.
    Początek zaplanowano na 15:30,

    https://www.youtube.com/watch?v=ax_Rwo6LSIc
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  46. Powrót do góry    #1572
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Kvech jest też drewniany. Niech ktoś lepiej zda relację, jak dziś pojedzie Hajsenberg.

  47. Powrót do góry    #1573
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Coś z tymi startami na Motoarenie jest nie tak, bo i Emil zostaje ze startu i Dudek, ale Lampart to zapowiada się na kompletny niewypał.
    Ktoś wybrał go zamiast Kvecha i jeszcze się tym chwalił ze dobrze zrobiono.
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Był wyżej od Kvecha w IMSJ. Może tym się sugerowano?
    Kvech największym przegranym tego sezonu. Teraz miałby miejsce w Elidze (Leszno, Toruń) a kisi się ligę niżej pod 8.
    Problemem Kvecha w Toruniu nie byl zaden Lampart tylko Lambert.
    Nie bylo wyboru miedzy Kvechem a Lampartem,bo jak Lambo skonczyl
    kariere na U24, Kvech od roku czy nawet dwoch byl juz w Falubazie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-04-2023 o 16:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #1574
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Odjechalismy dwa mecze, w tym z jedna z dwoch najsilnieszych druzyn w lidze.
    Moze poczekajmy z wyrokowaniem, porownywaniem i skreslaniem Wiktora chociaz do konca rundy zasadniczej ?
    Rozumiem, ze forumowe placzki musze sobie ponarzekac, ale ile mozna?? Jest kwiecien a wy byscie tu juz polowe skladu do gory nogami wywrocili...
    Zluzowac bicki, dac chlopakom sie rozjezdzic i przestac jeczec! okeeej ?
    Wydaje mi się, że większość użytkowników tego forum ocenia Lamparta nie przez pryzmat dwóch spotkań ligowych w sezonie 2023, a przez pryzmat sześciu lat jego startów na żużlu.

  49. Powrót do góry    #1575
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Problemem Kvecha w Toruniu nie byl zaden Lampart tylko Lambert.
    Nie bylo wyboru miedzy Kvechem a Lampartem,bo jak Lambo skonczyl
    kariere na U24, Kvech od roku czy nawet dwoch byl juz w Falubazie.
    Przecież Kvech był dogadany co do startów w Apatorze w sezonie 2023, co mówił Kruzynski. Dopiero na sam koniec października, Lampart dostał zgodę na wypożyczenie z Motoru i nasi zmienili koncepcję na Lamparta właśnie, a Kvech dostał wolną rękę, a ze działo się to jak już karty były rozdane to Kvech podpisał kontrakt w Falubazie gdzie mu obiecali ze go wypożycza.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    kingpin (25-04-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •