Strona 70 z 111 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,106 do 3,150 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3106
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Serio łyknąłeś ten gó..no artykuł ?

  2. Powrót do góry    #3107
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Serio łyknąłeś ten gó..no artykuł ?
    To samo Lebiediew przekazał w klubie co w artykule akurat, a ponad to jest gotowy na rozmowy i otwarty na pozostanie w klubie z Krosna. Ty myślisz, że krosno jest slepe i nie wie co sie dzieje na rynku transferowym i ze nie prowadzi rozmów ze swoim kapitanem, gwiazda drużyny i zawodnikiem który jest bardzo zzyty z kibicami. O każdej rozmowie Lebiediewa wiedzą. A firma celfast ma duże możliwości.

  3. Powrót do góry    #3108
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Ktoś potwierdzi/zaprzeczy, że Miedziak był dziś w teamie Affelta ?

  4. Powrót do góry    #3109
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Tylko, że starty ma fatalne... jeden bieg super pojechany w świetnym stylu, jeden średni, trzy słabe.

    Ale chciałoby się Heiselberga za Lamparta na Krosno...
    Dwa pierwsze biegi fajne,zadziorny,w trzecim jakiś defekt przed startem i mimo, że wystartował to jechał na końcu,potem musiałem znikać ze stadionu i w domu zobaczyłem,że dwa zera.Mimo wszystko,mecz z Krosnem powinien dostać,kosztem Mateusza.
    Heiselberg pod 8 to mus.Jak nie dostanie z Wiktorem pół na pół to po co go trzymać? Nie wypożyczają do drugiej ligi.
    Ostatnio edytowane przez wavergreen ; 18-07-2023 o 22:42

  5. Powrót do góry    #3110
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    "Nie będę dalej przytaczał" - xDD Nie masz czego przytaczać to próbujesz w prymitywny sposób wybrnąć. Tak jak przewidywałem - przynajmniej można się pośmiać. A ze stwierdzeń, że w Gorican Doyle mógł wygrać (bo start wygrał), natomiast w decyzji z finału na Narodowym Zmarlikowi pomogły ściany się nie wycofuję. Ale ty miałeś znaleźć cytaty, które by wskazywały, że ja twierdziłem iż JD radzi sobie super w SGP '23. Póki co idzie ci marnie - możesz próbować dalej, ale chyba lepiej będzie jak zamiast tego zapiszesz się na jakiś przyspieszony kurs czytania ze zrozumieniem - może jeszcze nie jest za późno
    Doyle mógł też wygrać gdyby wyszedł czwarty… Taka to siła argumentu.
    Z premedytacją nie przytoczyłeś całego cytatu, tylko wybrałeś wygodny dla siebie, a teraz odwracasz kota ogonem.
    A te uwagi na końcu to wiesz, takie na poziomie podstawówki, kolejny raz w sumie. W stylu Mariusza, resztę dopowiedz sobie sam

  6. Powrót do góry    #3111
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    To samo Lebiediew przekazał w klubie
    Podkreślał też, że chce jeździć w e-lidze, więc jeśli zostanie w 1-ligowym Krośnie, to tylko dlatego, że nikt ligę wyżej go nie potrzebuję. Jest otwarty na negocjacje, normalka, po co zamykać sobie furtkę?

  7. Powrót do góry    #3112
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Jedyna szansa na zatrzymanie Lebiedieva w Krosnie to ekstraligowy kontrakt i
    na papierze zespol wchodzacy w 2025 do SE z buta.Cos jak sklad Apatora na 2020
    w porownaniu z reszta stawki.
    Na jedno i drugie Krosno stac, wiec te bajurzenie Adrzeja o kontynuowaniu jazdy w SE
    kompletnie nic nie znaczy.
    Kwestia pieniedzy i perspektywy szybkiego awansu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    stone_gossard (19-07-2023)

  9. Powrót do góry    #3113
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Doyle mógł też wygrać gdyby wyszedł czwarty… Taka to siła argumentu.
    Z premedytacją nie przytoczyłeś całego cytatu, tylko wybrałeś wygodny dla siebie, a teraz odwracasz kota ogonem.
    A te uwagi na końcu to wiesz, takie na poziomie podstawówki, kolejny raz w sumie. W stylu Mariusza, resztę dopowiedz sobie sam
    Coraz lepiej - na stwierdzenie, że mógł zwyciężyć bo wygrał start odpowiadasz, że mógł też zwyciężyć gdyby po starcie był czwarty. No rzeczywiscie, taki sam stopień prawdopodobieństwa
    Wybrałem cytat, w którym oceniam postawę Doyle'a w cyklu, a nie okoliczności pojedynczych rund, bo - uwaga - to są dwie różne kwestie. Zrozumiałeś?
    I jeszcze ten zarzut przyrównujacy adwersarza do Mariusza, w sytuacji, w której sam praktycznie w 100% zachowujesz się po strażacku czyli na początku palnąłeś jakąś bzdurę, a później, zamiast po ludzku przyznać się do wtopy, brniesz w to dalej, popadając w coraz większy absurd. Ale z racji tego, że twoja bezradność ma niewątpliwy walor humorystyczny to po raz kolejny chciałbym uzyskać odpowiedź, z której konkretnie mojej wypowiedzi wysnułeś wniosek, że uważam iż Doyle jedzie w SGP super sezon i jeszcze wszystkim próbowałem to udowodnić? Do boju - we wtorek zapewniłeś rozrywkę, może w środę będzie podobnie

  10. Powrót do góry    #3114
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Coraz lepiej - na stwierdzenie, że mógł zwyciężyć bo wygrał start odpowiadasz, że mógł też zwyciężyć gdyby po starcie był czwarty. No rzeczywiscie, taki sam stopień prawdopodobieństwa
    Wybrałem cytat, w którym oceniam postawę Doyle'a w cyklu, a nie okoliczności pojedynczych rund, bo - uwaga - to są dwie różne kwestie. Zrozumiałeś?
    I jeszcze ten zarzut przyrównujacy adwersarza do Mariusza, w sytuacji, w której sam praktycznie w 100% zachowujesz się po strażacku czyli na początku palnąłeś jakąś bzdurę, a później, zamiast po ludzku przyznać się do wtopy, brniesz w to dalej, popadając w coraz większy absurd. Ale z racji tego, że twoja bezradność ma niewątpliwy walor humorystyczny to po raz kolejny chciałbym uzyskać odpowiedź, z której konkretnie mojej wypowiedzi wysnułeś wniosek, że uważam iż Doyle jedzie w SGP super sezon i jeszcze wszystkim próbowałem to udowodnić? Do boju - we wtorek zapewniłeś rozrywkę, może w środę będzie podobnie
    No ale ty jesteś wykapany Mariusz. 3/4 swojego posta poświęcasz wycieczkom personalnym.

    Podziel swoje wypowiedzi jeszcze na 4 różne kwestie. Ja to traktuję jako całość, bo w jakimś celu te argumenty przecież przywołujesz

  11. Powrót do góry    #3115
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    No ale ty jesteś wykapany Mariusz. 3/4 swojego posta poświęcasz wycieczkom personalnym.

    Podziel swoje wypowiedzi jeszcze na 4 różne kwestie. Ja to traktuję jako całość, bo w jakimś celu te argumenty przecież przywołujesz
    Olej tego typa z wyniesionym ego. Każdego traktuje z góry i szuka zaczepki słownej. Dziecinada albo brak zajęcia.

  12. Powrót do góry    #3116
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    to co, Baron do was?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    kingpin (19-07-2023)

  14. Powrót do góry    #3117
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    Ciekawe z tym oświadczeniem Barona - co on tez Kołodziejowi nie pasuje?
    Ciekawe jak u nas by się sprawdził?

  15. Powrót do góry    #3118
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Myślę, że by się sprawdził bardzo dobrze, tylko przydałby się ktoś do układania par bo akurat to jest pięta achillesowa Barona

  16. Powrót do góry    #3119
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Baron + toromistrz

  17. Powrót do góry    #3120
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Baron + toromistrz
    z tym torem to ostatnio idą w dobrym kierunku
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Powrót do góry    #3121
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    + jakiś junior ?

  19. Powrót do góry    #3122
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    to co, Baron do was?
    Nie strasz

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    to co, Baron do was?
    Nie strasz

  20. Powrót do góry    #3123
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    No ale ty jesteś wykapany Mariusz. 3/4 swojego posta poświęcasz wycieczkom personalnym.

    Podziel swoje wypowiedzi jeszcze na 4 różne kwestie. Ja to traktuję jako całość, bo w jakimś celu te argumenty przecież przywołujesz
    I nadal nie wskazałeś, w którym momencie tej całości ja niby stwierdziłem, że Doyle jedzie super sezon w SGP 2023

  21. Powrót do góry    #3124
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fan Wilków Krosno Zobacz posta
    Lebiediewa nie ma w zadnym GKM. Była jedna-dosłownie jedna rozmowa kurtuazyjna czy Lebiediew byłby zainteresowany jazda w GKM i na tym stanęło, a do decyzji gkm czy w ogóle bedzie chciał jezdzic w GKM i GKM czy bedzie ostatecznie kontraktował Lebiediewa, daleka droga. Plote puscił facet który handluje kwiatami na targu w Grudziadzu

    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...rg,nId,6907657

    Plota puszczona w eter i tyle. Az sami działacze GKM sie przestraszyli.
    XDD

    Dariusz Ostafiński wykonał telefon do członka rady nadzorczej GKMu. Ten, że Ostafem gardzi jak każdy przeciętny działacz w tym sporcie zaczął Ostafa cynicznie trollować - że mieli jakiegoś kreta który puszcza ploty, ale już ustalili, że to ten "sprzedawca kwiatów". Konkretnie chodziło o sprzedawce ze cmentarza, który sąsiaduje ze stadionem w Grudziądzu.

    A Ostaf, jak ostatni debil, bez cienia zwątpienia że ktoś wali go w ch, przepisał to na Interie.
    Wielkie chwile dziennikarstwa sportowego.

  22. Powrót do góry    #3125
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    XDD

    Dariusz Ostafiński wykonał telefon do członka rady nadzorczej GKMu. Ten, że Ostafem gardzi jak każdy przeciętny działacz w tym sporcie zaczął Ostafa cynicznie trollować - że mieli jakiegoś kreta który puszcza ploty, ale już ustalili, że to ten "sprzedawca kwiatów". Konkretnie chodziło o sprzedawce ze cmentarza, który sąsiaduje ze stadionem w Grudziądzu.

    A Ostaf, jak ostatni debil, bez cienia zwątpienia że ktoś wali go w ch, przepisał to na Interie.
    Wielkie chwile dziennikarstwa sportowego.
    Ha, ha, on wcale nie musi być debilem. Skąd wiesz, że nie załapał, że go robią w chuya ? Może doszedł do wniosku, że to się będzie dobrze klikać. Bez względu na to czy to prawda czy fałsz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #3126
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Hmmmm. Kolejne zwycięstwo młodych Kowalika na 250tkach (Słomski, Derek, Jasiński) . I to w Gorzowie.

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    koot (20-07-2023), mszat (20-07-2023), stone_gossard (20-07-2023)

  25. Powrót do góry    #3127
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    Czyli co - jednak jego praca przynosi efekty?

    To jednak trzeba dać trochę czasu i nie wymieniać co rok - moim zdaniem - minimum 3 lata powinien być aby osądzić czy za jego szkoleń dzieciaki postępy robią

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi longlay1 za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (20-07-2023), kingpin (20-07-2023), mszat (20-07-2023)

  27. Powrót do góry    #3128
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ale chciałoby się Heiselberga za Lamparta na Krosno...
    Tym bardziej, że Wiktor miał być wątpliwy na mecz z Krosnem właśnie (kontuzja), a pojechał już w IMPie.

    Wiadomo, jakiego to 15to latka podpisaliśmy z Gdańska? bo coś mnie doszło.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  28. Powrót do góry    #3129
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Są już Biedrzycki i Kawczyński, ale to już od jakiegoś czasu.
    O jakimś nowym oficjalnie nic nie słuchac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #3130
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Dużo młodych mamy już z licencją, przed licencją, na 250tkach i mniejszych motorkach. Każdy następny transfer juniora do składu ligowego czy do szkółki w najbliższym czasie byłby zaskoczeniem.
    No chyba, że ktoś w miejsce Lewandowskiego z zewnątrz przyjdzie jesienią/zimą.

  30. Powrót do góry    #3131
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kawczyński
    Fakt, to pewnie o niego chodziło. Kolega ma nieświeże newsy
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  31. Powrót do góry    #3132
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ja już mam naprawdę powyżej dziurek od nosa tego gówna które się wylewa z tych naszych "władz żużlowych"


    naprawdę.... tu skracają a Sawina zawieszony... toż to k...wa nawet już śmieszne nie jest...

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...qSdC5qn-BERatk


    ps. poza tym tor jakoś tak dziwnie i zje...nie był przygotowany na 2 pierwsze mecze. później zaczęli cisnąć PFS....

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    mszat (20-07-2023)

  33. Powrót do góry    #3133
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ja już mam naprawdę powyżej dziurek od nosa tego gówna które się wylewa z tych naszych "władz żużlowych"

    naprawdę.... tu skracają a Sawina zawieszony... toż to k...wa nawet już śmieszne nie jest...

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...qSdC5qn-BERatk


    ps. poza tym tor jakoś tak dziwnie i zje...nie był przygotowany na 2 pierwsze mecze. później zaczęli cisnąć PFS....
    Układy, układziki, naciski, chwila dnia... to pokazuje też jak toruński klub ma słabą pozycję "u tronu".
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #3134
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2022
    Postów
    414
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Podobno Lebiediew jednak będzie jezdził w Toruniu za 700 tys + 7 tys za pkt. Doyle był za drogi i ostatecznie idzie do Grudziadza.

  35. Powrót do góry    #3135
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    W Toruniu po taniosci 700 tysia i 7k za punkt i skład bez zmian jak podaja sf

    1.Dudek
    2.ten za 700k/Lebiediew
    3.Lambert
    4.Lampart u24
    5.Emil
    6.Aflek
    7.Lewy

  36. Powrót do góry    #3136
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Może być coś na rzeczy z tym Lebiedevem, bo widziałem go wczoraj na starówce w południe spacerującego i zwiedzającego.

  37. Powrót do góry    #3137
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    Może być coś na rzeczy z tym Lebiedevem, bo widziałem go wczoraj na starówce w południe spacerującego i zwiedzającego.
    To chyba bary zwiedzał bo dziś kac.

  38. Powrót do góry    #3138
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    592
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Dzisiejszy mecz pokazał że Doyle jest najlepsza kandydaturą za Przedpełskiego. Paweł jakby zaczynał odbijać się od dna wiec w innym klubie może potwierdzić teze, że po odejsciu z Torunia sie odzyskuje formę. Jason potwierdzi że po przyściu do Torunia się słabnie. Idealna zamiana.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    mszat (21-07-2023)

  40. Powrót do góry    #3139
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Słabiej niż teraz to już chyba Doyle nie może jeździć.
    #GetWellDarky

  41. Powrót do góry    #3140
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Dzisiejszy mecz pokazał że Doyle jest najlepsza kandydaturą za Przedpełskiego. Paweł jakby zaczynał odbijać się od dna wiec w innym klubie może potwierdzić teze, że po odejsciu z Torunia sie odzyskuje formę. Jason potwierdzi że po przyściu do Torunia się słabnie. Idealna zamiana.
    Paweł w Częstochowie zaprzeczył tej opinii.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    lego (23-07-2023), mszat (22-07-2023)

  43. Powrót do góry    #3141
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Zobaczymy jak Paweł poradzi sobie w Gorzowie.
    Na MA ani Doyle ani Lebiediew niekoniecznie muszą być wzmocnieniem za Pawła,ale wyjazdy to inna para kaloszy.
    Z drugiej strony dzisiejszy mecz z pierwszoligowcem nie jest wymierny, nawet na tle Doyla czy Lebiediewa którzy myślami już na urlopach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #3142
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Wrócił stary dobry Janek to i wróciły stare dobre fale Dunaju na wejściach w łuki.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    longlay1 (22-07-2023)

  46. Powrót do góry    #3143
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    592
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zobaczymy jak Paweł poradzi sobie w Gorzowie.
    Na MA ani Doyle ani Lebiediew niekoniecznie muszą być wzmocnieniem za Pawła,ale wyjazdy to inna para kaloszy.
    Z drugiej strony dzisiejszy mecz z pierwszoligowcem nie jest wymierny, nawet na tle Doyla czy Lebiediewa którzy myślami już na urlopach.
    To Doyle nie jeździ w GP że ma już wakacje?

    Mamy system ligowo - pucharowy i tak naprawde o sukcesie decyduje wynik dwumeczu. Osłabiac dom aby wzmocnić wyjazd, To ma dać sukces?

    Krużynski mówił że Paweł zrobił rewolucję a ta moze nie od razu przynosić efekty. Dzisiaj patrzyłem na jego jazdę i odstaje jeszzce od PD, ES i RL ale już nie tak bardzo. Dla tej garstki kibiców co jeszzce interesują się tym sezonem dobra jazda Pawła w p-o mogłaby dać trochę radości.

  47. Powrót do góry    #3144
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Doyle jeździ w GP ale też jak urlopowicz.
    Nie wiem czy Doyle będzie osłabieniem na MA.
    Pamiętaj, że mowimy tu o ewentualnym angażu a wtedy MA będzie jego domowym torem.

    Pawel lubi tor w Gorzowie, więc nie ma się co bać tej proby.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #3145
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    592
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Doyle jeździ w GP ale też jak urlopowicz.
    Nie wiem czy Doyle będzie osłabieniem na MA.
    Pamiętaj, że mowimy tu o ewentualnym angażu a wtedy MA będzie jego domowym torem.

    Pawel lubi tor w Gorzowie, więc nie ma się co bać tej proby.
    Doyle miał genialne sezony 16 i 17 a od tego czasu jedzie w dół. Stały zjazd + wiek + czas wejscia na szczyt mówią, że jego czas już mija. Bardzo lubie Jasona ale nie widze w nim przyszłości. Czeka nas powtórka z Iversena.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    mszat (22-07-2023)

  50. Powrót do góry    #3146
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Jak Paweł będzie mało wiele jechał te wyjazdy do końca roku to przecież zostanie i żadnego Lebedeva nie wezmą, ale to już od Pawła zależy jak wypadnie.

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    To Doyle nie jeździ w GP że ma już wakacje?

    Mamy system ligowo - pucharowy i tak naprawde o sukcesie decyduje wynik dwumeczu. Osłabiac dom aby wzmocnić wyjazd, To ma dać sukces?

    Krużynski mówił że Paweł zrobił rewolucję a ta moze nie od razu przynosić efekty. Dzisiaj patrzyłem na jego jazdę i odstaje jeszzce od PD, ES i RL ale już nie tak bardzo. Dla tej garstki kibiców co jeszzce interesują się tym sezonem dobra jazda Pawła w p-o mogłaby dać trochę radości.

    Przecież chyba każdy się interesuje. Na pewno cieszy odrodzenie Dudka, jazda Emila czy fajne występy Pawła u siebie.

    Jak w ćwierćfinale wyjdzie nam mecz u siebie, to możemy awansować, nie jest powiedziane że nie.

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    To Doyle nie jeździ w GP że ma już wakacje?

    Mamy system ligowo - pucharowy i tak naprawde o sukcesie decyduje wynik dwumeczu. Osłabiac dom aby wzmocnić wyjazd, To ma dać sukces?

    Krużynski mówił że Paweł zrobił rewolucję a ta moze nie od razu przynosić efekty. Dzisiaj patrzyłem na jego jazdę i odstaje jeszzce od PD, ES i RL ale już nie tak bardzo. Dla tej garstki kibiców co jeszzce interesują się tym sezonem dobra jazda Pawła w p-o mogłaby dać trochę radości.

    Przecież chyba każdy się interesuje. Na pewno cieszy odrodzenie Dudka, jazda Emila czy fajne występy Pawła u siebie.

    Jak w ćwierćfinale wyjdzie nam mecz u siebie, to możemy awansować, nie jest powiedziane że nie.

  51. Powrót do góry    #3147
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    592
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Jakieś 80% postów jest o transferach czyli o sezonie 2024.
    Ja jeszcze żyje sezonem 2023 dlatego zależy mi na wzroście formy Pawła i Wiktora. Cieszy tez że juniorzy nie szorują po dnie.

  52. Powrót do góry    #3148
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jakieś 80% postów jest o transferach czyli o sezonie 2024.
    Ja jeszcze żyje sezonem 2023 dlatego zależy mi na wzroście formy Pawła i Wiktora. Cieszy tez że juniorzy nie szorują po dnie.
    Juniorzy na wyjazdach szorują poniżej dna a na MA są gdzieś pomiędzy Bandburami a Sadurskimi.

    Ale ja tam się nie znam. Ja wolałem u nas Świderskiego od Lamparta hehe

  53. Powrót do góry    #3149
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jakieś 80% postów jest o transferach czyli o sezonie 2024.
    Ja jeszcze żyje sezonem 2023 dlatego zależy mi na wzroście formy Pawła i Wiktora. Cieszy tez że juniorzy nie szorują po dnie.

    Do PO wchodzi 6 drużyn, pozycję mało wiele ustalone spadek od dłuższego czasu nam nie grozi, większych kontrowersji nie ma to i te emocje sezonem raczej stonowane. A dwa najważniejsze mecze daleko przed nami, w sumie z naszymi wyjazdami to mamy 1 mecz sezonu. U siebie w ćwierćfinale.

    W klubie wychodzą raczej z podobnego założenia, skoro zaorali Motoarene. Tu w sumie sytuacja dość dziwna i faktycznie brak dyskusji może dziwić na taki temat. Ciekawe czy taki tor jest robiony by się spasowac i na takim jechać w ćwierćfinale, czy to po prostu jakiś autorski pomysł Zabika który tor robił jeszcze przed przejęciem drużyny.

  54. Powrót do góry    #3150
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jakieś 80% postów jest o transferach czyli o sezonie 2024.
    Ja jeszcze żyje sezonem 2023 dlatego zależy mi na wzroście formy Pawła i Wiktora. Cieszy tez że juniorzy nie szorują po dnie.
    Wiktor wygral wczoraj wszystke starty, tego brakowalo.
    Na trasie to jednak nadal sierota.
    Jest jednak nadzieja , ze nie wszyscy beda go objezdzac.
    Pawel najlepszy mecz w sezonie ale trzeba brac poprawke na przeciwnika.
    Z Grudziadzem tez fajne wygladalo a potem katastrofa z Motorem i slabo z Czewa.

    Ktorzy juniorzy nie szoruja po dnie?
    Przeciez ani Affelt ani Lewy nie daja kompletnie zadych nadziei na cos wiecej niz 1 pkt w Gorzowie czy potem w cwiartce.

    Po wczorajszym meczu w Lesznie bardzo prawdopodobne, ze jednak mamy 6 miejsce i cwiartke ze Spartą.
    W naszym przypadku to obojetne, bo pozostaje nam liczyc na LL o co latwo nie bedzie.
    We Wroclawiu i Lublinie idzie nam jak po grudzie.
    Jest jeszcze mozliwosc, ze Unia odpusic mecz w Krosnie aby wpasc na Wroclaw, ale z takimi taktycznymi hopkami trzeba jeszcze poczekac
    na wynik niedzielnego meczu w Grudziadzu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-07-2023 o 05:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •