Strona 4 z 111 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    hehe, a pamietacie narracje "polska ciezarowka rozjechała tlum ludzi na swiatecznym targu w niemczech"?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (16-11-2022), polewaczka (16-11-2022)

  3. Powrót do góry    #137
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,627
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Przejechał się tym artykułem, nie wierzę że prokuratura tym się nie zainteresuje. Wiązanie klubów z atakiem rakietowym którego nie dokonali rosjanie, imbecyl do kwadratu.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Spartan (16-11-2022)

  5. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,818
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,452 w 1,295 postach
    ostre odklejenie w Zielonej. Najpierw ten smieszny polityk z listem otwartym, teraz hipokryta Klop. Moze jak oddamy im Dudka to się odczepią? Warto rozważyć, mamy Zagara w końcu.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    mszat (16-11-2022)

  7. Powrót do góry    #139
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jakoś dużo słabszy to Zagar nie jest, prawdę mówiąc.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez YaneY Zobacz posta
    Jeszcze chwilę temu nie bardzo rozumiałem Twojego toku myślenia z tym sezonem '24 jeszcze przed rozpoczęciem '23 ale po ponownym zapoznaniu się ze składami w E-lidze również dostrzegam bezpieczny środek tabeli w kolejnym sezonie. Obstawiam takie zasłużone 5 miejsce, czyli bęcki na wszystkich wyjazdach, 2x bęcki u siebie i ze 3 bonusy z Krosnem, Lesznem i Gorzowem. To oczywiście przy realnym założeniu, że Lewandowski nadal będzie bał się utrzymać pozycję po dobrym starcie, a Lampart będzie pokonywał chociaż juniorów drużyny przeciwnej.
    A dlaczego nie 4 miejsce i bonus z Grudziądzem?

  9. Powrót do góry    #141
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Ta koorva bedzie miec krew na rękach.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ma ktoś informacje co do składu u24 ?

  11. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    yaney napisał:
    Tak się zastanawiam, jak bardzo trzeba nie lubić siebie, jak wielkie trzeba mieć kompleksy i jak wielkim nieudacznikiem życiowym trzeba być, żeby zamiast wieczór spędzać z rodziną, taki typ jak ty, spędza na pisaniu patologicznych postów do obcych sobie ludzi, że są patologiczni...

    Ty w ogóle zauważyłeś, że piszesz sam do siebie?
    Wstawaj, zesrałeś się patusie.
    Zapłaciłem, żebyś mógł tu pisać ty yebany nieudaczniku
    i żałuję, że piąta kolumna putina wrzuca tu swoje wysrywy.
    Biedaki w sandałach nie były w stanie nic zapłacić, żeby forum przetrwało.
    Nie chce mi się odpowiadać każdemu randomowemu patusowi z Trolunia.
    Prośba, patusie nie odpisuj.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 16-11-2022 o 19:48
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,818
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,452 w 1,295 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ta koorva bedzie miec krew na rękach.
    duzo rzeczy go oburza, ale nie widze, zeby protestowal przeciwko: "PKN Orlen złożył rosyjskiemu Transnieftowi zamówienie na odbiór 3 mln ton ropy z naftociągu Przyjaźń w 2023 r. Transnieft potwierdził otrzymanie wniosków od polskich konsumentów na 2023 r". Czy Dryla oprotestuje wystepy Bartka?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  13. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pyerdolone toruńskie patusy obwiniają wszystkich tylko nie ruskich. Winni są dziennikarze, ktorzy opisują to co wszyscy mówią, co zrobią z ruskimi i nie jest winny ten kto jezdził busem wielka rossija i propagował rezim putina tylko winny jest ten ktory się temu sprzeciwia. Co za yebane patusy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Pyerdolone toruńskie patusy obwiniają wszystkich tylko nie ruskich. Winni są dziennikarze, ktorzy opisują to co wszyscy mówią, co zrobią z ruskimi i nie jest winny ten kto jezdził busem wielka rossija i propagował rezim putina tylko winny jest ten ktory się temu sprzeciwia. Co za yebane patusy.
    Spyerdalaj na twittera jąkale yaya lizać

  15. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Klasyczny sposób na odwrócenie tematu. Winny dryla, majewski, ostafinski wszyscy tylko nie putinowskie skoorwysyny.
    Krew na rękach, będzie miał nie ten który ich zakontraktował czy zezwolił na start ruskich propagandystów, tylko ten kto się temu sprzeciwia albo to opisuje Gwałt na logice po toruńsku.
    p.s. peterek wypyerdalaj paść krowy niedoyebany wieśniaku. Idź powąchaj krowie doopę i napisz jak było wiejski debilu.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-11-2022 o 17:19
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Klasyczny sposób na odwrócenie tematu. Winny dryla, majewski, ostafinski wszyscy tylko nie putinowskie skoorwysyny.
    Krew na rękach, będzie miał nie ten który ich zakontraktował czy zezwolił na start ruskich propagandystów, tylko ten kto się temu sprzeciwia albo to opisuje Gwałt na logice po toruńsku.
    p.s. peterek wypyerdalaj paść krowy niedoyebany wieśniaku. Idź powąchaj krowie doopę i napisz jak było wiejski debilu.
    Jest nadzieja, że w końcu wszyscy Ciebie zobaczymy na zdjęciu, jak atakujesz busa ruskich.

  17. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie widzę związku ze sprawą. Kolejna manipulacja prorosyjska. Wyślij swoje zdjęcie dziecko tylko co to zmieni?

    Poczytaj sobie internet co ludzie piszą i dalej obwiniaj wszystkich tylko nie ruskich i tych którzy kontraktują propagandystów putina.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #150
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie widzę związku ze sprawą. Kolejna manipulacja prorosyjska. Wyślij swoje zdjęcie dziecko tylko co to zmieni?
    To zmieni, że jak Ciebie zobaczymy to może przestaniesz wszystkich obrażać. Pokaż mi chociaż jeden mój post w którym napisałem, że to nie jest wina ruskich.
    Ostatnio edytowane przez Bury ; 17-11-2022 o 17:37

  19. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jeśli natomiast mnie obrazają to zmienia twoją optykę imbecylu z urzedu?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-11-2022 o 17:43
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Jesteś za głupi żeby mnie obrazić. To po pierwsze a po drugie damskie się nie liczy.

  21. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Może twoje zdjecie powinni powiesić w twoim urzędzie ze wspierasz sympatyków putlera.
    Powinni się za ciebie zabrać bo pracujesz w publicznej instytucji i liżesz ruskim.
    Wyślij numer konta to ci przeleję trochę kasy biedaku, bo mi cię po ludzku szkoda ze musisz pracować za kopiejki.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 17-11-2022 o 17:43
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Może twoje zdjecie powinni powiesić w twoim urzędzie ze wspierasz sympatyków putlera.
    Powinni się za ciebie zabrać bo pracujesz w publicznej instytucji i liżesz ruskim.
    Wyślij numer konta to ci przeleję trochę kasy biedaku, bo mi cię po ludzku szkoda ze musisz pracować za kopiejki.

    Jeszcze raz napisze. Pokaż mi chociaż jeden post, gdzie napisałem, że to nie jest wina ruskich a jak nie to zamknij jadaczkę. Pieniądze prześlij na Ukrainę, mi nie są potrzebne. Na tym kończę z tobą polemikę. Pozostałych przepraszam za zamieszanie.

  23. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pamiętam jakie rzeczy pisałeś o Ukraińcach z perspektywy urzędu w którym pracujesz.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Widać jesteś stary sklerotyk. Nie musisz pamiętać, wystarczy sprawdzić. Żaden post nie został usunięty. Także śmiało cytuj.

  25. Powrót do góry    #157
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    yaney napisał:

    Wstawaj, zesrałeś się patusie.
    Zapłaciłem, żebyś mógł tu pisać ty yebany nieudaczniku
    i żałuję, że piąta kolumna putina wrzuca tu swoje wysrywy.
    Biedaki w sandałach nie były w stanie nic zapłacić, żeby forum przetrwało.
    Nie chce mi się odpowiadać każdemu randomowemu patusowi z Trolunia.
    Prośba, patusie nie odpisuj.
    Nie koleżko. Ty zapłaciłeś, żeby mieć możliwość leczyć swoje kompleksy i wylewać z siebie żale. Biedactwo w domu Cię już dawno przestali słuchać, więc jak już zapłaciłeś to może opowiedz Nam o sobie coś więcej, przytulimy.

    A tak na marginesie, to też co nieco zapłaciłem ale nie po to, żeby mieć możliwość odpisywania Tobie, to akurat robię dla beki

  26. Powrót do góry    #158
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    fcbmeeting
    Następny, który już wie kto spadnie i kogo można będzie ściągnąć.
    Też się dziwię radykalnym, jednoznacznym, "niepodważalnym" tekstom kolegi "fcbmeetinga".

    Tak czy inaczej na dziś można oceniać, że Lampart jakoś nie wpłynie radykalnie na siłę
    drużyny, ale był w miarę rozsądną opcją z trzech branych pod uwagę propozycji.
    Nie z mojego świata zawodnik - ale niech będzie, ma sporo plusów.

    Głównym problemem składu jest jednak nierówna forma Dudka, Przedpełskiego
    i brak widocznych postępów Lewandowskiego. Jeżeli tak to będzie nadal wyglądało
    - zwłaszcza na wyjazdach - to naprawdę przyszły sezon może wyglądać dość
    średnio - mimo, że Leszno, Gorzów, Grudziądz też raczej błyszczeć nie będą,
    i tu rysuje się jakaś szansa dla Krosna, któremu sporo rzeczy dobrze się ułożyło,
    a u nas... warto przypomnieć, że w tym roku mieliśmy sporo szczęścia i jechaliśmy
    praktycznie bez kontuzji - ot, można porównać z Gorzowem.

    Zresztą ten sezon transferowy był chyba jednym z ciekawszych w ostatnich latach.
    mimo, że dopiero połowa listopada. Stąd też te dziwne rozmowy o składach na
    sezon... 2024.

    Z rzeczy zaś innych - odtrąbiono wjazd Gałańdziuka do Torunia, że zaufany,
    polecony, z wizją.... i wyjazd był już po cichu. Dlaczego warto do tego wrócić,
    bo można się zastanawiać, czy jednak wciąż w tym klubie nie brakuje od lat osoby,
    która i wie co dzieje się w parkingu, co kieruje zawodnikami, jest takim mocnym zarządcą
    i jednocześnie ogarnia wiele rzeczy od strony organizacyjnej jeżeli chodzi o działanie całego klubu
    - kogoś kto by to ogarniał bardziej całościowo. U nas jakoś rosyjskie przysłowie - ciszej jedziesz,
    dalej zajedziesz - nie działa.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Też się dziwię radykalnym, jednoznacznym, "niepodważalnym" tekstom kolegi "fcbmeetinga".
    Kolega chyba mało widział i mało słyszał, ewentualnie jest z tych co z to dają się nakręcać przez "radaktorów" i "zaufanych informatorów".


    Tak czy inaczej na dziś można oceniać, że Lampart jakoś nie wpłynie radykalnie na siłę
    drużyny, ale był w miarę rozsądną opcją z trzech branych pod uwagę propozycji.
    Nie z mojego świata zawodnik - ale niech będzie, ma sporo plusów.
    Łagodnie to okresliłeś: "nie z mojego świata" , ale rozumiem, że dajesz mu kredyt zaufania.
    Ja nie mam złudzeń, ale chciałbym się mile zdziwić.

    Głównym problemem składu jest jednak nierówna forma Dudka, Przedpełskiego
    i brak widocznych postępów Lewandowskiego. Jeżeli tak to będzie nadal wyglądało
    - zwłaszcza na wyjazdach - to naprawdę przyszły sezon może wyglądać dość
    średnio - mimo, że Leszno, Gorzów, Grudziądz też raczej błyszczeć nie będą,
    i tu rysuje się jakaś szansa dla Krosna, któremu sporo rzeczy dobrze się ułożyło,
    a u nas... warto przypomnieć, że w tym roku mieliśmy sporo szczęścia i jechaliśmy
    praktycznie bez kontuzji - ot, można porównać z Gorzowem.
    Słyszałem opinię, mimo warszawki, że kto wie, może Zagar zmobilizowałby Pawła.
    Dla mnie to nie jest realne, ale w klubie, który funkcjonuje w oparach absurdu i to nie zdziwiłoby mnie zbytnio.
    Tym bardziej, że Pan Właściciel raz już nam zafundował spadek pozbywając się m.in. Pawła.



    Z rzeczy zaś innych - odtrąbiono wjazd Gałańdziuka do Torunia, że zaufany,
    polecony, z wizją.... i wyjazd był już po cichu. Dlaczego warto do tego wrócić,
    bo można się zastanawiać, czy jednak wciąż w tym klubie nie brakuje od lat osoby,
    która i wie co dzieje się w parkingu, co kieruje zawodnikami, jest takim mocnym zarządcą
    i jednocześnie ogarnia wiele rzeczy od strony organizacyjnej jeżeli chodzi o działanie całego klubu
    - kogoś kto by to ogarniał bardziej całościowo. U nas jakoś rosyjskie przysłowie - ciszej jedziesz,
    dalej zajedziesz - nie działa.
    Dziwię się, że poruszasz ten temat. Tak doświadczony kibic jak Ty nie miał chyba wątpliwości,
    że to kompletne nieporozumienie tak jak wcześniej m.in. Chomski, Fratczak i Weglarz.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-11-2022 o 17:48
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Wrzucasz kamyczek Morciaszowi,ze nakreca sie przez redaktorow a sam w sprawie Zagara lapiesz sie na belkot jakiegos Downa z PS czy Interii.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie zrozumiałeś.
    "Kolega" to napisałem o cytowanym przez Morciasza forumowiczu.

    ... i nie łapie się na" jakiś bełkot" tylko piszę o opinii, z jaką zetknąłem się w rozmowach z kibicami.

    Także zluzuj łydę...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-11-2022 o 18:18
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  30. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Zagar podobno dogadał się z Poznaniem

  31. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Yaney zwróciłem się z uprzejmą prośbą, nic więcej. Zapraszam do mojego wątku dla psychofanów i socjopatów. Nie pogadamy raczej.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #164
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Łagodnie to okresliłeś: "nie z mojego świata" , ale rozumiem, że dajesz mu kredyt zaufania.
    Ja nie mam złudzeń, ale chciałbym się mile zdziwić.
    Pierwsza rzecz to ile punktów (z bonusami) w meczu będzie wykręcał i w jakim stylu, druga - jeżeli będzie ich tyle,
    że będzie klub zadowolony to na jak długo zostanie. 4? 5? 6? w 4 startach?

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dziwię się, że poruszasz ten temat. Tak doświadczony kibic jak Ty nie miał chyba wątpliwości,
    że to kompletne nieporozumienie tak jak wcześniej m.in. Chomski, Fratczak i Weglarz.
    Nie byłem fanem Gałańdziuka, za dużo się dziwów nasłuchałem, choć były też pojedyncze
    pozytywne opinie. O Frątczaka i Węglarzu w ogóle nie mówimy też. Mówimy o braku człowieka,
    który wziąłby to trochę mocniejszą ręką wszystko. I zawodników, i obsługę, i biurowiec. Na
    dziś mamy wszystkiego "po trochę" żeby nie wymieniać tu wielu nazwisk pań i panów...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Semen (19-11-2022)

  34. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie zrozumiałeś.
    "Kolega" to napisałem o cytowanym przez Morciasza forumowiczu.

    ... i nie łapie się na" jakiś bełkot" tylko piszę o opinii, z jaką zetknąłem się w rozmowach z kibicami.

    Także zluzuj łydę...
    Tak,sorry,nie o Morciasza chodzilo.
    Niemniej ta opinia kibicow to chyba po wysrywie w PS.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #166
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Blackgej pije sperma

    Blackgej lubi sisiory starych dziaduw

  36. Powrót do góry    #167
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Coś takiego długiego trudnego do czytania pojawiło się na stronie klubowej. I tak dobrze, że nie tekst ciurkiem jak w programach.
    Przebojem są wieczne okrągłe zdania typu: "Wszystkie zawarte przez nas kontrakty były głęboko przemyślane i wynikały z zakrojonego na szeroką skalę rekonesansu."
    ps. no i Pawełek ślubował...

    https://speedway.torun.pl/ekstraliga...4Bt9xyyyT029DU
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Powrót do góry    #168
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,129
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    - Posiadam odpowiednie dokumenty, dzięki którym mogę zajmować się tymi sprawami – dodaje mężczyzna na temat szczegółów swojej pracy.

    -Przy prowadzeniu toruńskiej drużyny U24 Zieliński nie był jednak zdany wyłącznie na siebie. Mężczyzna mógł liczyć na wsparcie chociażby jednej z legend toruńskiego żużla, czyli Jana Ząbika, który od lat specjalizuje się w szkoleniu młodzieży i jest uznawany za wielkiego fachowca w tym zakresie.


    Co jest nie tak z Zielińskim, że autor musi zaznaczać, że jest mężczyzną?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    ale ze wisniewski bedzie spiewal na slubie pawelka to sie tego nie spodziewalem, bardziej by pasowal na wesele piszczaly

  39. Powrót do góry    #170
    Użytkownik Awatar SRAJTA_wroclaw
    Dołączył
    16-09-2019
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    35
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    ale ze wisniewski bedzie spiewal na slubie pawelka to sie tego nie spodziewalem, bardziej by pasowal na wesele piszczaly
    chyba raczej do medżika farbowanie włosów, dziary, niezbyt duża elokwencja
    Ostatnio edytowane przez SRAJTA_wroclaw ; 21-11-2022 o 12:47

  40. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    oj brakowalo dzbana z kongresowki i na zawolanie sie pojawil

  41. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    O typ sam siebie zaczepia i sam sobie odpowiada na zaczepki. Ja pyerdole jakie rozklejenie. Kilka kont o różnym natężeniu wulgaryzmów i zbydlęcenia. Idealnie pasuje do patusów z torunia i wrocławia.

    Nie zapraszam do dyskusji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #173
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    O typ sam siebie zaczepia i sam sobie odpowiada na zaczepki. Ja pyerdole jakie rozklejenie. Kilka kont o różnym natężeniu wulgaryzmów i zbydlęcenia. Idealnie pasuje do patusów z torunia i wrocławia.
    o widze ze paparuch dzisiaj cos szybko wrocil z internetowego targu gejow. nie bylo na ciebie chetnych blackgeju?
    wszyscy i tak wiedza kto sie kryje pod nickiem srajta cos tam. a teraz wypad z tego watku biedaku z kongresowki, najlepiej na portal gdzie bedziesz mogl sobie kupic nowe pończochy
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 19-11-2022 o 22:53

  43. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    O koorwa koleś znowu jakąś goownoburzę wywołuje między swoimi kontami. Wypyerdalaj zyebie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #175
    Użytkownik Awatar skulek
    Dołączył
    10-10-2019
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach

    Ty guwno

    Cytat Zamieszczone przez SRAJTA_wroclaw Zobacz posta
    chyba raczej do medżika farbowanie włosów, dziary, mały móżdżek i niedojda
    Ty cwelu czynstohoski twoja matka je guwno a ojciec to wiadro w dupie blackgeja

  45. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    A tu dalej bez zmian, miła rodzinna atmosfera. No w końcu żużel taki jest, sielanka na trybunach śmiało można iść całą rodziną na stadiony.
    Tak trzymać

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    adsiz (21-11-2022), stone_gossard (21-11-2022)

  47. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Chyba oszalałeś człowieku. Jeden i ten sam gość załozył kilka kont i tworzy tutaj atmosferę o której wspominasz. Jeśli tego nie zauważyłeś to tylko współczuję. To jest upadek tego forum. Ruchole z torunia i wroclawia, pedofil i ten przestępca z kilkoma kontami. Rodzina Adamsów normalnie. Nie mogę przestać się śmiać. Nie zapraszam do dyskusji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,442
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,478 w 955 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Sztab szkoleniowy - trochę bez żalu pożegnaliśmy się z Bajerskim i Kannenbergiem, ściągając awaryjnie Sawinę, który miał być głównie wsparciem dla Gałańdziuka. Przygoda z wrocławskim kierownikiem skończyła się bardzo szybko i było wystarczająco dużo czasu, by znaleźć kogoś sensownego w zastępstwie. Rok temu, jeszcze przed aferą z Bajerskim, podobno mocno kuszony był Baron i to byłby dobry ruch, najwyraźniej nie podjęto rozmów w tym okienku. Niestety, prowadzenie drużyny w rękach samego Sawiny to całkowita kompromitacja. Zero charyzmy, totalny brak języka angielskiego (a przypomnę, że ostoja naszej drużyny jest Brytyjczykiem). .
    Dziękuję za wprowadzenie w nowy sezon, ale akurat z tym akapitem się nie zgodzę. Po pierwsze klub to nie towarzystwo wzajemnej adoracji przy angielskiej herbatce i złotoustych celebrytów już przerabialiśmy. Po drugie primo jedyny obcokrajowiec może zasięgnąć korepetycji u tesciowej.

    A tak poza tym nawiązując do powyższej dyskusji zapomniałeś o najważniejszym. Nie dość, że zły to jeszcze psiakosć nasz szarik jest ruski...

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  49. Powrót do góry    #179
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,122 w 1,477 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie dość, że zły to jeszcze psiakosć nasz szarik jest ruski...

    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=7072&stc=1
    Jak ruski? Jak niemiecki... .

  50. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Doceniam jeślì ktoś potrafi śmiać się z samego siebie ruskie żołdaki. No offence.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 22-11-2022 o 00:15
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 4 z 111 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •