Strona 84 z 111 PierwszyPierwszy ... 3474828384858694 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,736 do 3,780 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3736
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Kruzynskiego dobrze się słucha, widać że wyciągnęli wnioski że szukają kogoś bardziej doświadczonego kto się zna na tym wszystkim, nabrali trochę pokory widać, ale jedno mi nie pasuje.

    On co chwila powtarza że my jesteśmy biedakami. Zapatrzył się chyba na leszczynian z tym powtarzaniem o pieniądzach mimo drogich zawodników.Nie jesteśmy hegemonem, ale przecież jeżdżą tu bardzo drodzy zawodnicy, którzy nie jeżdżą za pół darmo. Za to co dostają Emil, Lambo i Dudek Unia pewnie wystawia cały swój skład. Albo jeszcze im zostaje.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    orlosep (21-08-2023)

  3. Powrót do góry    #3737
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Obejrzałem na szybko magazyn z odtworzenia i mam niejasność ..
    Skoro cały tydzień była upalna pogoda bez deszczu i zagrożenia meczu nie było,dlaczego Motor przygotował tor z jedną ścieżką po płocie ?
    Cały sezon w Lublinie jak mówili goście i Zmarzlik była najlepsza ścieżka przy kredzie.Z tego wynika że Motor celowo przygotował taki tor.
    Zrobili tor na którym nie jeździli w tym sezonie,dlaczego ? Kogo oni chcieli zmylić,Toruń,przeciwnika w półfinale czy samych siebie ? ))

  4. Powrót do góry    #3738
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Kruzynskiego dobrze się słucha, widać że wyciągnęli wnioski że szukają kogoś bardziej doświadczonego kto się zna na tym wszystkim, nabrali trochę pokory widać, ale jedno mi nie pasuje.

    On co chwila powtarza że my jesteśmy biedakami. Zapatrzył się chyba na leszczynian z tym powtarzaniem o pieniądzach mimo drogich zawodników.Nie jesteśmy hegemonem, ale przecież jeżdżą tu bardzo drodzy zawodnicy, którzy nie jeżdżą za pół darmo. Za to co dostają Emil, Lambo i Dudek Unia pewnie wystawia cały swój skład. Albo jeszcze im zostaje.
    Choroba pt ksul trwa w najlepsze.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  5. Powrót do góry    #3739
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Obejrzałem na szybko magazyn z odtworzenia i mam niejasność ..
    Skoro cały tydzień była upalna pogoda bez deszczu i zagrożenia meczu nie było,dlaczego Motor przygotował tor z jedną ścieżką po płocie ?
    Cały sezon w Lublinie jak mówili goście i Zmarzlik była najlepsza ścieżka przy kredzie.Z tego wynika że Motor celowo przygotował taki tor.
    Zrobili tor na którym nie jeździli w tym sezonie,dlaczego ? Kogo oni chcieli zmylić,Toruń,przeciwnika w półfinale czy samych siebie ? ))
    Szachy przed finałem, a Apatora zwyczajnie zlekceważyli i wyszło jak wyszło?
    Niemniej nie było widocznych hopków na drugim łuku, które pojawiają się, kiedy potrzeba, czyli wrócą na finał.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  6. Powrót do góry    #3740
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Szachy przed finałem, a Apatora zwyczajnie zlekceważyli i wyszło jak wyszło?
    Niemniej nie było widocznych hopków na drugim łuku, które pojawiają się, kiedy potrzeba, czyli wrócą na finał.
    Dokładnie. Po raz pierwszy od długiego czasu nie było hopków na II i fali na pierwszym
    Minusem jest wzrost agresji lublinian na trybunach. Dostosowują się do poziomu niektórych.

    Nasi dobrze przeczytali wyjście z pierwszego łuku i to chyba źródło tego minisukcsu. Choć śmiałem się, że jak nasi wygrają XIV i XV to Lublin będzie LL

    Po meczu Paweł stwierdził, że wolałby dostawać pytania o jego stan zdrowia niż ciągle o to, gdzie będzie jeździł w
    przyszłym roku.

    Oczywiście mieliśmy trochę szczęścia z Bańborem, ale z drugiej strony - cisza na stadionie po objechaniu Zmarzlika na 1:5 też była urocza.

    I takie tam moje foto z Ząbikiem i z ekipą z Lublina:
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 21-08-2023 o 11:26
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Rif (21-08-2023), kOrEa (22-08-2023)

  8. Powrót do góry    #3741
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Zrobili tor na którym nie jeździli w tym sezonie,dlaczego ? Kogo oni chcieli zmylić,Toruń,przeciwnika w półfinale czy samych siebie ? ))
    doskonale wiedza, ze spotkamy sie w finale, chcieli juz troche nam pomieszac.

    Brawa dla Pawła, brawa dla sztabu. Z Panem Janem na czele.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #3742
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    to Zdjęcie pokazuje że charyzmy nie kupisz. dlatego angaż Barona przekonuje mnie tak na 60%.


    tak wiem. wiem x2. wiem x3 J.Ząbik ma swoje wady ale widać że umie.

  10. Powrót do góry    #3743
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2023
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Adama dobrze się słucha i w sumie potwierdził to o czym pisałem wcześniej. Paweł zostaje co oznacza, że PiPa został pogoniony a fundusze na niego były i rozchodziło się o dodatkowe 200k za podpis i tysiaka ekstra za punkt. Ameryki nie odkrył i wszyscy to u nas wiedzą, że bez juniorów o medalach mozemy pomarzyć. A jak stwierdził, że potrzebujemy juniora na 7 punktów to mam nadzieję, że po cichu, bez rozgłosu dopinają porozumienie nad Brdą.

  11. Powrót do góry    #3744
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Powiedzial "bez 6-7 pkt juniorow" a nie juniora.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #3745
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    szkoda że żużel to nie baseball (pod względem bazy zawodników), bo ostatnio wpadł mi w oko ponownie film

    https://www.filmweb.pl/film/Moneyball-2011-490838


    jak to statystyka zmienia sport nie chodzi o nazwiska tylko to co zrobią w meczu (na torze)

    taka sobie dygresja apropos juniorów/juniora na 7 pkt.


    w sumie to ja wolę dwóch robiących 9 niż jednego robiącego 0 a drugiego 6 czy 7

  13. Powrót do góry    #3746
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Powiedzial "bez 6-7 pkt juniorow" a nie juniora.

    Dobrze powiedział Affelt + Przyjemski = 6-7 pkt
    Lewy Bydgoszcz.

  14. Powrót do góry    #3747
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,180
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    może Bydgoszcz chce się z nami dogadać i wypożyczyć Przyjemskiego na jeden rok. Dogadają się i z nim i z nami. Nasz sztab szkoleniowy w rok nie popsuje i nierozreguluje go. Oni będę mieć go blisko, a nie za „za wielkimi pieniędzmi ".

  15. Powrót do góry    #3748
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2023
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Powiedzial "bez 6-7 pkt juniorow" a nie juniora.
    Zwracam honor. Tak czy inaczej nie wiem w jakiej konfiguracji nawet przy wybuchu talentu Antka dobierając do niego obecnych juniorów miałoby wyjsc te 6-7 punktów. O przyszłości WP dowiemy się pewnie dopiero w momencie odpadnięcia Polonii z batalii o ekstralipę.

    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    może Bydgoszcz chce się z nami dogadać i wypożyczyć Przyjemskiego na jeden rok. Dogadają się i z nim i z nami. Nasz sztab szkoleniowy w rok nie popsuje i nierozreguluje go. Oni będę mieć go blisko, a nie za „za wielkimi pieniędzmi ".
    A Wiktor ma obowiązujący kontrakt na przyszły sezon w Polonii?

  16. Powrót do góry    #3749
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Ogólnie to sprawdza się to co od początku sezonu mówił Termos. Zostają wszyscy seniorzy, nie wiadomo co z u24 i jak będzie okazja na rynku to walczymy o juniora.

    Nas Przyjemski nawet na rok urządza, Kawczyński wskoczy żeby się objezdzic i nie można od niego nic oczekiwać w przyszłym roku. Ale na 2025 już coś powinien gwarantować w lidze.

    Tyle że ten Przyjemski to jest drogi, dlatego nie ma co w niego wierzyć. Z drugiej strony, my na przyszły rok musimy pozyskać juniora z zewnątrz. Majewski, Szostak, obojętnie, musi ktoś przyjść.

  17. Powrót do góry    #3750
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wiktor musi mieć świadomość, że jazda w takim klubie to nie tylko pieniądze ale też ogromny zaszczyt, więc dla Motoru może być drogi ale aby jeździć u boku Pawła, Emila, Patryka i Roberta musi się finansowo dostosować.
    Pieniądze.moze niższe ale estyma i zazdrość wśród zawodnikow i kibiców innych drużyn mu to wynagrodzi.
    Mozna powiedzieć, że ma okazję na którą inni zawodnicy czekają latami.
    Jak będzie mądry to jej nie zmarnuje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-08-2023 o 12:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #3751
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    poza tym, taki klub jak nasz zaprasza do składu raz. Jak masz kumate otoczenie, to skorzystasz, jak nie, to w wieku 30-paru lat odchodzisz z tego sportu ze świadomością, że niewiele osiągnąłeś.

    Motor? Kto da gwarancję, że po wyborach ten klub jeszcze będzie istnieć?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    orlosep (21-08-2023)

  20. Powrót do góry    #3752
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Pewnie, lepiej jezdzic u boku Przedpelskiego niz Zmarzlika. Widze, ze po niebywalym sukcesie wejscia do polfinalow, wy dalej pod wplywem.

  21. Powrót do góry    #3753
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    Pewnie, lepiej jezdzic u boku Przedpelskiego niz Zmarzlika. Widze, ze po niebywalym sukcesie wejscia do polfinalow, wy dalej pod wplywem.
    Polecam :

    https://pl.wiktionary.org/wiki/sarkazm
    https://sjp.pl/sarkazm
    https://www.ortograf.pl/slownik/sarkazm

    Jak te 3 linki nie wystarcza to moge jeszcze podrzucic pare.

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    kOrEa (22-08-2023), mszat (21-08-2023), orlosep (21-08-2023)

  23. Powrót do góry    #3754
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ogólnie to sprawdza się to co od początku sezonu mówił Termos. Zostają wszyscy seniorzy, nie wiadomo co z u24 i jak będzie okazja na rynku to walczymy o juniora.

    Nas Przyjemski nawet na rok urządza, Kawczyński wskoczy żeby się objezdzic i nie można od niego nic oczekiwać w przyszłym roku. Ale na 2025 już coś powinien gwarantować w lidze.

    Tyle że ten Przyjemski to jest drogi, dlatego nie ma co w niego wierzyć. Z drugiej strony, my na przyszły rok musimy pozyskać juniora z zewnątrz. Majewski, Szostak, obojętnie, musi ktoś przyjść.
    Zabrakło monet na Neymara a starczy na Dzepetto ? ciekawa logika.

  24. Powrót do góry    #3755
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Kto da gwarancje że po wyborach Motor będzie istniał ?
    Żeby się wypowiadać trza mieć trochę wiedzy lub uważnie słychać/czytać materiały.
    Niejaki Kępa wypowiadał się jakiś czas temu że te umowy co oni mają strategiczne sponsorskie
    są na czas określony.Czyli teoretycznie gdyby meteor uderzył na Nowogrodzką i do koryta dostała się inna władza
    to Motor i tak dostanie kasę zgodnie z umowami.
    Mi się wydaje na przekór,że gdyby była nowa władza to Motor dostałby jeszcze więcej siana.Tak działa polityka.

  25. Powrót do góry    #3756
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Kto da gwarancje że po wyborach Motor będzie istniał ?
    Żeby się wypowiadać trza mieć trochę wiedzy lub uważnie słychać/czytać materiały.
    Niejaki Kępa wypowiadał się jakiś czas temu że te umowy co oni mają strategiczne sponsorskie
    są na czas określony.Czyli teoretycznie gdyby meteor uderzył na Nowogrodzką i do koryta dostała się inna władza
    to Motor i tak dostanie kasę zgodnie z umowami.
    Mi się wydaje na przekór,że gdyby była nowa władza to Motor dostałby jeszcze więcej siana.Tak działa polityka.
    teraz przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i sprawdź co robi aktualna władza.

    wiązanie się sportu z polityką może być śmiertelne dla sportu ze względu na to że po zmianie władzy kasa z Lublina popłynie do Szczecina... każda umowa ma okres wypowiedzenia. będzie see yaa... i tyle Zmarzlików, Wiktorów czy innych

    dlatego od lat uważam że spółki z większościowym udziałem skarbu państwa powinny sponsorować dyscyplinę a nie klub, bo z jednej strony jest fajnie przez kilka lat a później wtopa totalna. to są moje - twoje pieniądze, jak już je wydają niech wydają na wszystkich a nie na sasinów czy innych wybranych.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    mszat (21-08-2023)

  27. Powrót do góry    #3757
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Polecam :

    https://pl.wiktionary.org/wiki/sarkazm
    https://sjp.pl/sarkazm
    https://www.ortograf.pl/slownik/sarkazm

    Jak te 3 linki nie wystarcza to moge jeszcze podrzucic pare.
    Oni tego nie rozumieją, na twitterze to samo. Ten lublin jest jakiś niedorobiony

  28. Powrót do góry    #3758
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Ból pupy u Usainów Boltów widać nadal i szkoda, że Motor im dał prezent w postaci LL zamiast pogonić pajaców.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BeKs za jego przydatny post!

    Kaman (21-08-2023)

  30. Powrót do góry    #3759
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wiktor musi mieć świadomość, że jazda w takim klubie to nie tylko pieniądze ale też ogromny zaszczyt, więc dla Motoru może być drogi ale aby jeździć u boku Pawła, Emila, Patryka i Roberta musi się finansowo dostosować.
    Pieniądze.moze niższe ale estyma i zazdrość wśród zawodnikow i kibiców innych drużyn mu to wynagrodzi.
    Mozna powiedzieć, że ma okazję na którą inni zawodnicy czekają latami.
    Jak będzie mądry to jej nie zmarnuje.
    Nie wiedziałem że z Ciebie taki żartowniś
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  31. Powrót do góry    #3760
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez lucasxxx Zobacz posta
    Pewnie, lepiej jezdzic u boku Przedpelskiego niz Zmarzlika. Widze, ze po niebywalym sukcesie wejscia do polfinalow, wy dalej pod wplywem.
    Apator byłby na wakacjach, gdyby nie to że skundliliście się jak bura suka i to można nazwać w kategoriach czegoś niebywałego

  32. Powrót do góry    #3761
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Ból pupy u Usainów Boltów widać nadal i szkoda, że Motor im dał prezent w postaci LL zamiast pogonić pajaców.
    Przerabialem Bydgoszcz, Pile, Tarnow, Zielona Gore i moj Torun. Nawet hegemonia Leszna sie skonczyla - tylko tam jest osrodek z prawdziwego zdarzenia i pomimo, ze kasa mniejsza to jest to klub o mocnych korzeniach i tradycjach, pewno najgorsze maja za soba.

    Jeszcze kolego wspomnisz moje slowa jak Lublin bedzie spadal lige nizej. Nic nie trwa wiecznie, szczegolnie w klubach tak bardzo finansowo uzaleznionych od jednego podmiotu.
    Macie swoje 5 min i cieszcie sie nimi bo jak sie pieniazki skoncza Bartus/Kubera nie beda dokladac do interesu tylko szybciutko spakuja walizki.

  33. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    Awkop (21-08-2023), Buszmen (21-08-2023), artek1970 (21-08-2023), kOrEa (22-08-2023), lego (21-08-2023)

  34. Powrót do góry    #3762
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Sportowo jest szczyt, ale kibicowsko/boom żużla w Lublinie to już jest post-prime. Już teraz.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #3763
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Sprawdziłem. Na mecz rewanżowy pólfinału można by wypożyczyć z GKMu Janka Przanowskiego (ur.10.09.2007)
    Na finały Filipa Seniuka z Ostrowa. Obaj lepsi od naszych "gwiazdów"

  36. Powrót do góry    #3764
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Ból pupy u Usainów Boltów widać nadal i szkoda, że Motor im dał prezent w postaci LL zamiast pogonić pajaców.
    Hmm, prezent Motor dał, a wy się na trybunach jakoś tępaki nie połapaliście, bo długo była cisza. Za to jak udało się w końcu coś wygrać, to oszaleliście z radości, jakbyście mistrzostwo Polski zdobyli
    Prezent, taa.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  37. Powrót do góry    #3765
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sportowo jest szczyt, ale kibicowsko/boom żużla w Lublinie to już jest post-prime. Już teraz.
    Ciekawe co mówisz, bo mi się nie udało kupić biletów na domowy mecz ANI RAZU w tym sezonie. Mimo, że kilka razy próbowałem.

    Patrząc po moich znajomych, którzy 5 lat temu nie mieli pojęcia co to jest zuzel i ogólnie mają sport w dupie, a teraz walą na karnet na każdym meczu na trybunę główną z pełną relacją na insta, to hype na speedway w Lublinie ma się świetnie, a już na pewno nie jest post prime.

    To niedorzeczne ale naszą ruinarena Z5 jest miejscem w którym wypada się pokazać

  38. Powrót do góry    #3766
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Ciekawe co mówisz, bo mi się nie udało kupić biletów na domowy mecz ANI RAZU w tym sezonie. Mimo, że kilka razy próbowałem.

    Patrząc po moich znajomych, którzy 5 lat temu nie mieli pojęcia co to jest zuzel i ogólnie mają sport w dupie, a teraz walą na karnet na każdym meczu na trybunę główną z pełną relacją na insta, to hype na speedway w Lublinie ma się świetnie, a już na pewno nie jest post prime.

    To niedorzeczne ale naszą ruinarena Z5 jest miejscem w którym wypada się pokazać
    Jaką macie pojemność stadionu (tak z ciekawości?) i fakt marketingowo Lublin robi robotę (chyba najbardziej z klubów w ekstralidze), a to na dzień dzisiejszy jest główny wyznacznik jeżeli chodzi o frekwencję.

  39. Powrót do góry    #3767
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomasZee Zobacz posta
    Ciekawe co mówisz, bo mi się nie udało kupić biletów na domowy mecz ANI RAZU w tym sezonie. Mimo, że kilka razy próbowałem.

    Patrząc po moich znajomych, którzy 5 lat temu nie mieli pojęcia co to jest zuzel i ogólnie mają sport w dupie, a teraz walą na karnet na każdym meczu na trybunę główną z pełną relacją na insta, to hype na speedway w Lublinie ma się świetnie, a już na pewno nie jest post prime.

    To niedorzeczne ale naszą ruinarena Z5 jest miejscem w którym wypada się pokazać

    Hype to mieliście jak władze obiecywały stadion, którego się nie doczekacie. Buszmen ma rację, mimo że to kuriozalne. W Lublinie nie ma żadnego elementu tożsamościowego, a jeszcze Kępa odstrzelił MM. Przegraliście sprawę stadionu, więc wasz byt nie będzie długi. Ot ciekawostka w żużlowej historii.

  40. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Buszmen (21-08-2023), Van Den Bull (21-08-2023), kOrEa (22-08-2023), lego (21-08-2023), mszat (21-08-2023), sports (21-08-2023)

  41. Powrót do góry    #3768
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach

    icon7.gif

    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Hype to mieliście jak władze obiecywały stadion, którego się nie doczekacie. Buszmen ma rację, mimo że to kuriozalne. W Lublinie nie ma żadnego elementu tożsamościowego, a jeszcze Kępa odstrzelił MM. Przegraliście sprawę stadionu, więc wasz byt nie będzie długi. Ot ciekawostka w żużlowej historii.
    Na każdym meczu w Lublinie jest komplet. Faktycznie zainteresowanie żużlem w tym mieście ma się mocno chuuuyowo.

  42. Powrót do góry    #3769
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Chłopaków z Torunia na forum nie sposób nie lubić
    Są tu autentycznymi gwiazdami.
    Takie wahadło od drużyny mema po euforię z marzeniami o finale a nawet DMP w tle.
    Od odstawienia Przedpełskiego po próbie toru celem zaszachowania rywala i zachowania resztek szans na LL po noszenie go w lektyce po meczu.
    Od Emila "najlepszego żużlowca świata" aż po jego 7 pkt w 5 startach w Lublinie.

    Do tego teraz ten popis frekwencyjny, z post widownią na domowych meczach Motoru, kiedy faktycznie przychodzi tam komplet co dwa tygodnie na każdych zawodach. Ale wyczuwalny i bliski jest... upadek ducha wśród lubelskiej publiki.
    Podczas gdy w Toruniu: atmosfera pikniku i golizny na trybunach w rundzie play-off, gdy przyjeżdża aktualny mistrz kraju ze Zmarzlikiem na czele.
    Nie, to nie jest widownia sukcesu, to toruński fenomen!
    AZS-CKM the leading polish teams

  43. Powrót do góry    #3770
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta

    Macie swoje 5 min i cieszcie sie nimi bo jak sie pieniazki skoncza Bartus/Kubera nie beda dokladac do interesu tylko szybciutko spakuja walizki.
    Co Ty nie powiesz? nowości nie odkryłeś bo każdy żużlowiec pójdzie tam gdzie dają więcej bo to ich praca dlatego teraz wspomniane Leszno przeżywa pakowanie walizek i odjazd najlepszych, a kiedyś przyjdzie czas na innych w tym pewnie Lublin.

  44. Powrót do góry    #3771
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Na każdym meczu w Lublinie jest komplet. Faktycznie zainteresowanie żużlem w tym mieście ma się mocno chuuuyowo.

    Ale czy tam nie ma stadionu 8 tysięcy? W Grudziądzu też jest komplet na każdym meczu. Czego to wyznacznik.

    Każda drużyna w lidze, mając taką pojemność stadionu miałaby komplety.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mszat (21-08-2023), orlosep (21-08-2023)

  46. Powrót do góry    #3772
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Co Ty nie powiesz? nowości nie odkryłeś bo każdy żużlowiec pójdzie tam gdzie dają więcej bo to ich praca dlatego teraz wspomniane Leszno przeżywa pakowanie walizek i odjazd najlepszych, a kiedyś przyjdzie czas na innych w tym pewnie Lublin.
    Skad, do Torunia przychodza, zeby jezdzic u boku Przedpelskiego. Pieniadze sa drugorzedne
    Moc kibicow z Torunia mielsmy okazje ogladac rok temu. Skakali jak malpy w klatce. Na szczescie szybko zostali spacyfikowani gazem.

  47. Powrót do góry    #3773
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Chłopaków z Torunia na forum nie sposób nie lubić
    Są tu autentycznymi gwiazdami.
    Takie wahadło od drużyny mema po euforię z marzeniami o finale a nawet DMP w tle.
    Od odstawienia Przedpełskiego po próbie toru celem zaszachowania rywala i zachowania resztek szans na LL po noszenie go w lektyce po meczu.
    Od Emila "najlepszego żużlowca świata" aż po jego 7 pkt w 5 startach w Lublinie.

    Do tego teraz ten popis frekwencyjny, z post widownią na domowych meczach Motoru, kiedy faktycznie przychodzi tam komplet co dwa tygodnie na każdych zawodach. Ale wyczuwalny i bliski jest... upadek ducha wśród lubelskiej publiki.
    Podczas gdy w Toruniu: atmosfera pikniku i golizny na trybunach w rundzie play-off, gdy przyjeżdża aktualny mistrz kraju ze Zmarzlikiem na czele.
    Nie, to nie jest widownia sukcesu, to toruński fenomen!
    Nie wiem czy odpisać Ci jednym zdaniem, czy bawić się w cytaty.
    To nie nasza wina, że Lublin, nas wczoraj zlekceważył, albo ułożył 1/2 wg swojego pomysłu.
    Ślę pozdrowienia i oczekuję selfi z Olszyńskiej jak założysz w niedzielę krawat.

  48. Powrót do góry    #3774
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Chłopaków z Torunia na forum nie sposób nie lubić
    Są tu autentycznymi gwiazdami.
    Takie wahadło od drużyny mema po euforię z marzeniami o finale a nawet DMP w tle.
    Od odstawienia Przedpełskiego po próbie toru celem zaszachowania rywala i zachowania resztek szans na LL po noszenie go w lektyce po meczu.
    Od Emila "najlepszego żużlowca świata" aż po jego 7 pkt w 5 startach w Lublinie.

    Do tego teraz ten popis frekwencyjny, z post widownią na domowych meczach Motoru, kiedy faktycznie przychodzi tam komplet co dwa tygodnie na każdych zawodach. Ale wyczuwalny i bliski jest... upadek ducha wśród lubelskiej publiki.
    Podczas gdy w Toruniu: atmosfera pikniku i golizny na trybunach w rundzie play-off, gdy przyjeżdża aktualny mistrz kraju ze Zmarzlikiem na czele.
    Nie, to nie jest widownia sukcesu, to toruński fenomen!
    Fenomenem to jest klub, który, gdy wchodziło w grę utrzymanie dzięki prywatnym pieniądzom (jak w innych klubach) to zaliczył kilkukrotne bankructwo. Dopiero potężne doposażenie państwową kasą pozwoliło wygrzebać się z niebytu. Ale nic nie trwa wiecznie, moda na żużel w Lublinie przeminie wraz z końcem publicznego Eldorado. Tym się różnią pozostałe kluby, raz lepiej, raz gorzej ale trwają bo mają rzesze wiernych sponsorów.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    mszat (21-08-2023), orlosep (21-08-2023)

  50. Powrót do góry    #3775
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ale czy tam nie ma stadionu 8 tysięcy? W Grudziądzu też jest komplet na każdym meczu. Czego to wyznacznik.

    Każda drużyna w lidze, mając taką pojemność stadionu miałaby komplety.
    Byłoby w Lublinie jak w Toruniu 15k to i tyle by było co mecz tylko bilety może nie w 30 sekund,a w kilka minut by schodziły.

  51. Powrót do góry    #3776
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dokładnie. Po raz pierwszy od długiego czasu nie było hopków na II i fali na pierwszym
    Minusem jest wzrost agresji lublinian na trybunach. Dostosowują się do poziomu niektórych.

    Nasi dobrze przeczytali wyjście z pierwszego łuku i to chyba źródło tego minisukcsu. Choć śmiałem się, że jak nasi wygrają XIV i XV to Lublin będzie LL

    Po meczu Paweł stwierdził, że wolałby dostawać pytania o jego stan zdrowia niż ciągle o to, gdzie będzie jeździł w
    przyszłym roku.

    Oczywiście mieliśmy trochę szczęścia z Bańborem, ale z drugiej strony - cisza na stadionie po objechaniu Zmarzlika na 1:5 też była urocza.

    I takie tam moje foto z Ząbikiem i z ekipą z Lublina:
    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=7609&stc=1
    To zdjęcie pokazuję kto tu rządzi
    Dużo zdrowia dla Pana Jana

  52. Powrót do góry    #3777
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Byłoby w Lublinie jak w Toruniu 15k to i tyle by było co mecz tylko bilety może nie w 30 sekund,a w kilka minut by schodziły.

    Odważna teza, taką z dupy której nie da się zweryfikować.

    Gdyby było 15 tysięcy chętnych by płacić 60-70 zł za bilet, to nowy stadion już by stał. A nie przypominam sobie by wam postawili nowy stadion. Gdyby naprawdę był boom na żużel w Lublinie, to byście mieli stadion. Z jakiegoś powodu go nie będziecie mieli.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    orlosep (21-08-2023)

  54. Powrót do góry    #3778
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Byłoby w Lublinie jak w Toruniu 15k to i tyle by było co mecz tylko bilety może nie w 30 sekund,a w kilka minut by schodziły.
    Wg słów Dryły chętnych było 50000 by zobaczyć nasze upokorzenie w stylu 59-31
    Pytam się co się stało? Ustawiacie 1/2 po swojemu?

  55. Powrót do góry    #3779
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Od Emila "najlepszego żużlowca świata" aż po jego 7 pkt w 5 startach w Lublinie.
    Nic się w tej kwestii nie zmieniło - Emil Sajfutdinov jest najlepszym żużlowcem na świecie ad 2023 - nie zmienia tego jeden słaby wyścig w Lublinie. Udowodnił to zresztą w 13 biegu, decydującym de facto o awansie do półfinału. I nie w 5 startach tylko w 4, bo wykluczenie absurdalne.

    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Podczas gdy w Toruniu: atmosfera pikniku i golizny na trybunach w rundzie play-off, gdy przyjeżdża aktualny mistrz kraju ze Zmarzlikiem na czele.
    Nie, to nie jest widownia sukcesu, to toruński fenomen!
    Na Motoarenie może i atmosfera jest daleka od idealnej, ale i tak jest o niebo lepiej niż w Częstochowie, gdzie doping ogranicza się do "kto nie skacze ten z Torunia", bo na więcej nie pozwala Raków

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (21-08-2023), orlosep (21-08-2023)

  57. Powrót do góry    #3780
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2022
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 19 w 13 postach
    No i po takich wpisach jak wyzej, wez tu czlowieku dojdz, co w tym watku jest sarkazmem, a co nie XD

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •