Strona 109 z 111 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,905 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4861
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Nasza perełka, diamencik nasz Lewandowski ma podobno oferty i ze Sparty i z Gorzowa a Termos może za niego wołać tylko 360 tysięcy bo nie ma ważnego kontraktu. 360 tysięcy za taki brylant to jak promocja, nic dziwnego ze sie kluby o niego zabijają. Wszystko wskazuje na to ze Lewy sie z nami pożegna.

    A tak poważnie to ktoś kto w ogóle rozważa żeby go wykupić i dać mu pewne miejsce w składzie w drużynie z aspiracjami metalowymi równo pod sufitem nie ma. Sprzedać, zapomnieć i pieniadze przeznaczyć na inwestycje w juniorów.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 05-10-2023 o 14:10

  2. Powrót do góry    #4862
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nasza perełka, diamencik nasz Lewandowski ma podobno oferty i ze Sparty i z Gorzowa a Termos może za niego wołać tylko 360 tysięcy bo nie ma ważnego kontraktu. 360 tysięcy za taki brylant to jak promocja, nic dziwnego ze sie kluby o niego zabijają. Wszystko wskazuje na to ze Lewy sie z nami pożegna.

    A tak poważnie to ktoś kto w ogóle rozważa żeby go wykupić i dać mu pewne miejsce w składzie w drużynie z aspiracjami metalowymi równo pod sufitem nie ma. Sprzedać, zapomnieć i pieniadze przeznaczyć na inwestycje w juniorów.
    Tylko u Was na nim ciążyła presja, bo miał być liderem formacji juniorskiej. Z tej roli z różnych przyczyn się nie wywiązał. Kiedyś Krakowiak u Was też nie mógł się odnaleźć, poszedł do innych klubów i odżył mimo, że nikt mu wtedy w Toruniu nie wróżył niczego dobrego.

    W Gorzowie jest brany od uwagę tylko wtedy, gdy dostaniemy dobre pieniądze za wypożyczenie Bartkowiaka do innego klubu. Bartkowiak chce 300 tysięcy za podpis, a tyle nasi mu nie chcą dać. Nasi chcą za jego wypożyczenie 150-200 tysięcy złotych, także zaoszczędzić na tym możemy 500 tysięcy i te pieniądze MOGĄ, ale nie muszą pójsc na Lewandowskiego. Tylko rola w naszej drużynie dla niego będzie inna - minimum 1 punkt na rywalu w biegu juniorskim i urwanie punktu juniorowi innej ekipy w biegu 4/12. Od poważniejszej roboty będzie Oskar Paluch.

    Wam licytowanie się o Lewandowskiego z innymi jest raczej bezcelowe. Pod koniec kwietnia do skłądu trafi chyba najlepszy z juniorów - Antoni Kawczyński, a do pary z nim trafi lepszy z dwójki Affelt-Rumiński. Przy zachowaniu całej kadry, zrobiłby Wam się za duży tłok juniorów. Coś podobnego będzie we Włókniarzu, gdzie do podstawowego skladu wejdzie utalentowany Ludwiczak, a o jedno miejsce rywalizować będzie aż trzech młodych: Kupiec, Karczewski i Halkiewicz.

  3. Powrót do góry    #4863
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Tylko my w licytacji z Lewym jesteśmy o ekwiwalent do przodu. Można podpisać, sprawdzić na wiosnę i ewentualnie wypożyczyć.

    A z Krakowiakiem to popłynąłeś, dobrze wiesz.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Powrót do góry    #4864
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Tylko u Was na nim ciążyła presja, bo miał być liderem formacji juniorskiej. Z tej roli z różnych przyczyn się nie wywiązał. Kiedyś Krakowiak u Was też nie mógł się odnaleźć, poszedł do innych klubów i odżył mimo, że nikt mu wtedy w Toruniu nie wróżył niczego dobrego.

    W Gorzowie jest brany od uwagę tylko wtedy, gdy dostaniemy dobre pieniądze za wypożyczenie Bartkowiaka do innego klubu. Bartkowiak chce 300 tysięcy za podpis, a tyle nasi mu nie chcą dać. Nasi chcą za jego wypożyczenie 150-200 tysięcy złotych, także zaoszczędzić na tym możemy 500 tysięcy i te pieniądze MOGĄ, ale nie muszą pójsc na Lewandowskiego. Tylko rola w naszej drużynie dla niego będzie inna - minimum 1 punkt na rywalu w biegu juniorskim i urwanie punktu juniorowi innej ekipy w biegu 4/12. Od poważniejszej roboty będzie Oskar Paluch.

    Wam licytowanie się o Lewandowskiego z innymi jest raczej bezcelowe. Pod koniec kwietnia do skłądu trafi chyba najlepszy z juniorów - Antoni Kawczyński, a do pary z nim trafi lepszy z dwójki Affelt-Rumiński. Przy zachowaniu całej kadry, zrobiłby Wam się za duży tłok juniorów. Coś podobnego będzie we Włókniarzu, gdzie do podstawowego skladu wejdzie utalentowany Ludwiczak, a o jedno miejsce rywalizować będzie aż trzech młodych: Kupiec, Karczewski i Halkiewicz.
    u Was to coś grubszego się szykuje. Lewy, Markus...
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  5. Powrót do góry    #4865
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Kto tak trenuje ostatnimi dniami? Fajnie wrócić i usłyszeć ten dźwięk
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #4866
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Lewandowski w Gorzowie.

  7. Powrót do góry    #4867
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    No to chyba muszą mieć jakieś zastępstwo za Lewego ... ??

  8. Powrót do góry    #4868
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    No to chyba muszą mieć jakieś zastępstwo za Lewego ... ??
    Znając życie nasi nie mają zastępstwa, bo nie mają kasy. Jest Affelt i Rumiński. Potem nowa nadzieją Kawczyński Jeśli to co napisał Słoniu się potwierdzi to dzięki Lewy za 3 lata z Aniołem na piersi. Powodzenia w nowym klubie!

  9. Powrót do góry    #4869
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Lewandowski to nie ten, co mu Emil przed chwilą oddał swój ostatni wyścig?
    Tak czy inaczej, powodzenia w nowym klubie i dzięki za te stokilkadziesiat ligowych punktów

  10. Powrót do góry    #4870
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Kto tak trenuje ostatnimi dniami? Fajnie wrócić i usłyszeć ten dźwięk
    Ostatnio sporo jeździł Lewandowski, chyba chciał pokazać nowemu pracodawcy, że coś tam potrafi.
    Życzę mu żeby trenował tak zawzięcie jak w ostatnich dniach i mniej imprezował jak to było u nas.
    Chłopak jakiś potencjał ma tylko żeby się ogarnął.

  11. Powrót do góry    #4871
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Lewandowski w Gorzowie.
    czyli ewidentnie celuje w IMŚ. Oby nie skończył jak kilku poprzednich następców Zmarzlika.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (11-10-2023)

  13. Powrót do góry    #4872
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach

  14. Powrót do góry    #4873
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jak to mówią: lepsze zło znane niż nieznane.

  15. Powrót do góry    #4874
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dobra wiadomosc przede wszystkim dla obecnych zawodnikow.
    Juz wiedza czego sie moga spodziewac za rok, jak im kontrakty wygasna.
    Latwiej sie rozmiawia o kolejnym.
    Wiekszy budzet to tez dobra wiadomosc, bo Emila, Lambo a nawet Dudka nie bedzie latwo
    zatrzymac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #4875
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    Jak to mówią: lepsze zło znane niż nieznane.
    " W przeciwieństwie do innych miast, władze Torunia nie chcą mocniej angażować się w prowadzenie klubu niż do tej pory. Ustalone porozumienie jest więc korzystne dla obu stron."

    Ot zdanie, które można różnorako rozumieć...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  17. Powrót do góry    #4876
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    " W przeciwieństwie do innych miast, władze Torunia nie chcą mocniej angażować się w prowadzenie klubu niż do tej pory. Ustalone porozumienie jest więc korzystne dla obu stron."

    Ot zdanie, które można różnorako rozumieć...

    chyba nie chcesz, żeby Szrek zabetonowal nam tor Mi tegoroczny kierunek w tym względzie bardziej pasuje
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Powrót do góry    #4877
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    chyba nie chcesz, żeby Szrek zabetonowal nam tor Mi tegoroczny kierunek w tym względzie bardziej pasuje
    Ciekawe, czy ktoś ma foto imć Zaleskiego w koszulce "pewni na beton"....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #4878
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Ciekawe, czy ktoś ma foto imć Zaleskiego w koszulce "pewni na beton"....

    ja mam Toruń - Miasto Sportu - ale tanio nie sprzedam

  20. Powrót do góry    #4879
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Przesłuchałem z ciekawości wywiad Przyjemskiego w radiu freee i tam zaskoczenie.
    Najbardziej nie lubiany tor ? MotoArena ;__

  21. Powrót do góry    #4880
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Przesłuchałem z ciekawości wywiad Przyjemskiego w radiu freee i tam zaskoczenie.
    Najbardziej nie lubiany tor ? MotoArena ;__
    Ale która? Na tej w Łodzi jeździł znacznie więcej.

  22. Powrót do góry    #4881
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,180
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    masakra....

  23. Powrót do góry    #4882
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    masakra....
    Dasz dobrą cenę to sprzedadzą

    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    masakra....
    Dasz dobrą cenę to sprzedadzą

  24. Powrót do góry    #4883
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    masakra....
    może jakbyśmy się pobujali kilka lat na peryferiach jak aPoloniusze zza miedzy, z ównianym stadionem, Jeleniewskim w składzie, kimś pokroju Kanclerza za sterami to "byśmy" przestali pisać o masakrze.

    Nie pieję z zachwytu, sam liczyłem, że Termos odda prezesurę komuś z wiedzą i pasją (nie oceniam obecnej Pani prezes), ale nie narzekajmy przesadnie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Oracle (13-10-2023), el_kwas (13-10-2023), mszat (13-10-2023), stone_gossard (13-10-2023)

  26. Powrót do góry    #4884
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Tymczasem piłkarz Jakub Piotrowski, który wczoraj zadebiutował w reprezentacji okazuje się synem byłego żużlowca Apatora (złamał nogę tuż przed licencja i zakonczyl "karierę")

  27. Powrót do góry    #4885
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Tymczasem piłkarz Jakub Piotrowski, który wczoraj zadebiutował w reprezentacji okazuje się synem byłego żużlowca Apatora (złamał nogę tuż przed licencja i zakonczyl "karierę")
    Uwielbiam te artykuły prasowe, które głoszą jakąś fenomenalną zmianę
    i przełom w meczu z Wyspami Owczymi - równie dobrze mogliśmy
    przegrać 0:1
    Podsumowując - wielkich zmian w Toruniu nie będzie, stabilizacja
    i miejmy nadzieję, że nie stagnacja.
    Medal przyjęty z radością i jednocześnie z dystansem świadczącym,
    o licznych bolączkach sezonu.
    I cóż.... patrzymy co wyjdzie ze składami w Zielonych, Grudziądzach
    i innych Lesznach.
    I słuchamy jak rośnie nam młodzież....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #4886
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    może jakbyśmy się pobujali kilka lat na peryferiach jak aPoloniusze zza miedzy, z ównianym stadionem, Jeleniewskim w składzie, kimś pokroju Kanclerza za sterami to "byśmy" przestali pisać o masakrze.

    Nie pieję z zachwytu, sam liczyłem, że Termos odda prezesurę komuś z wiedzą i pasją (nie oceniam obecnej Pani prezes), ale nie narzekajmy przesadnie.
    Ja bardzo Kolegę przepraszam, ale bardzo proszę aby nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Ja generalnie jestem zadowolony z kierunku w którym zmierza nasz klub.

    Jeżeli Pan Prezes zdecyduje się zainstalować specjalną szafę przed stadionem to ja bardzo chętnie się nagram.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    mszat (14-10-2023)

  30. Powrót do góry    #4887
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Ja bardzo Kolegę przepraszam, ale bardzo proszę aby nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Ja generalnie jestem zadowolony z kierunku w którym zmierza nasz klub.
    A co się zmieniło ostatnimi laty i w jakim to kierunku zmierza nasz klub?

    Ja widzę dwa plusy - w drugiej części sezonu robienie ciut trudniejszego toru,
    i to, że w przyszłym roku będzie Baron, a nie jakiś kolejny Frątczak.
    Bilans ostatniego sezonu 6-2-12 jest badzo słaby... tak, tak wiem - brąz się trafił.
    Minusów też widzę sporo, o podejściu do sponsorów, czy szarych pracowników.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #4888
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A co się zmieniło ostatnimi laty i w jakim to kierunku zmierza nasz klub?

    Ja widzę dwa plusy - w drugiej części sezonu robienie ciut trudniejszego toru,
    i to, że w przyszłym roku będzie Baron, a nie jakiś kolejny Frątczak.
    Bilans ostatniego sezonu 6-2-12 jest badzo słaby... tak, tak wiem - brąz się trafił.
    Minusów też widzę sporo, o podejściu do sponsorów, czy szarych pracowników.
    Prawdę powiedziawszy nie za bardzo wiem do czego się przyczepić. Nie mam bladego pojęcia jak wygląda relacja sponsorzy i szarzy pracownicy vs klub więc się nie wypowiadam.

    Jeżeli chodzi o skał drużyny to wydaje się optymalny biorąc pod uwagę finanse vs dostępni zawodnicy. Można by się pokusić o juniora, ale skoro klubu nie stać... Wybór managera też wydaje się dobry. Pawła bym wymienił... ale ok. Z torem chyba się dogadaliśmy, stadion mamy fajny, miasto dogadało się z klubem. Może coś w przyszłym roku zmieni się w kwestii szkolenia. Pantera w końcówce sezonu zaczął fajnie jechać. Czego chcieć więcej? Zmarzlika i Przyjemskiego?

  32. Powrót do góry    #4889
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Adrian Miedziński jeśli skończy karierę, to widziałbym go jako trenera młodzieży - miał bardzo dobre starty i tutaj mógłby poprawić ten niezwykle istotny element u naszych zawodników. Rafał Okoniewski podobnie jak jego ojciec Mariusz Okoniewski również słynął z bardzo dobrych startów. Warto korzystać z wiedzy doświadczonych, rodzimych zawodników. Jest to niemal nasz ostatni wychowanek, który w najbliższym czasie może pokusić się o trenowanie młodzieży, gdyż zna realia, zna sprzęt, silniki, do tego miał doskonałe starty, jest na czasie ze sprzętem i nowinkami technicznymi w przeciwieństwie do np. J.Ząbika, braci Kowalik, Krzyżaniaka, Walczaka i innych. Będzie Puszakowski? Okej, ale z Miedzińskiego bym tak łatwo nie rezygnował, przyda się. Nie tylko 500cc jest do szkolenia, ale również niższe klasy. Sztab Wrocławia miał Śledzia, Okoniewskiego, Hancocka, Drabika - można? Można. Dwóch czy trzech licząc z J.Ząbikiem to nie jest za dużo.

  33. Powrót do góry    #4890
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Do pracy z małolatami trzeba mieć ogromną cierpliwość, spokój i posługiwać się językiem młodych.
    Obawiam się, że Adrianowi brakuje minimum dwóch z tych cech.

    Sądzę, że Puzon to dobry wybór, ale czy da radę?
    Nie wiem, zobaczymy.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #4891
    Użytkownik Awatar davids
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 63 w 26 postach
    Ostaf snuje, że LeWy jednak w Toruniu...

  35. Powrót do góry    #4892
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Trzeba będzie ściskać poślady żeby załapać się do składu, Lewy, Kawczyński, Rumiński, Affelt czterech na dwa miejsca. Między innymi dlatego nie przyszedł do nas Hurycz który chciał mieć pewne miejsce w składzie.

  36. Powrót do góry    #4893
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Lewy, Kawczyński, Rumiński, Affelt czterech na dwa miejsca.
    Kurcze, ścisk w tej rywalizacji zupełnie jak pomiędzy Polską, Albanią, Mołdawią i Czechami... ciekawe, kto jest tu Affeltem, a kto Mołdawią...
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 17-10-2023 o 11:20
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Powrót do góry    #4894
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Bena Afleka to juz bym na wypozyczenie wypuscil, bez czekania na wiosne
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  38. Powrót do góry    #4895
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Bena Afleka to juz bym na wypozyczenie wypuscil, bez czekania na wiosne
    Ja też, tylko ten Antek kilka pierwszych meczy (kwietniowych) ze względu na wiek, jeszcze nie będzie mógł pojechać.

  39. Powrót do góry    #4896
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Kurcze, ścisk w tej rywalizacji zupełnie jak pomiędzy Polską, Albanią, Mołdawią i Czechami... ciekawe, kto jest tu Affeltem, a kto Mołdawią...
    Chłopaki poziom trzymają, nie da się ukryć ale ja optymista wierzę, że Puszak z Baronem tchną trochę życia w chłopaków.

  40. Powrót do góry    #4897
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Baron i tchnienie zycia? To juz Sawina ma wiecej ikry
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #4898
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Baron i tchnienie zycia? To juz Sawina ma wiecej ikry
    otóż nie.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  42. Powrót do góry    #4899
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Chłopaki poziom trzymają, nie da się ukryć ale ja optymista wierzę, że Puszak z Baronem tchną trochę życia w chłopaków.
    Ja to myslałem, że tylko do szkoły chodza dzieci z musu a tu widać że w Toruniu też żużel uprawiaja.

  43. Powrót do góry    #4900
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Tu warto sobie poanalizować - zwłaszcza naszych oczywiście - Dudka, Lamberta i Przedpełskiego - bo jak zachowają tendencję... a Emil już lepiej nie pojedzie...
    https://speedwayekstraliga.pl/jack-h...kacpra-woryny/
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #4901
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Awans i progres Jacka nie moze dziwic.
    On po prostu wrocil na swoj poziom ktory prezentowal
    rowniez w ostatnich latach w Apatorze, oprocz 2022.
    Ten sezon mu kompletnie nie wyszedl natomast srednia
    z tego roku zblizona do tej co wykrecil w 2020 w barwach Stali Gorzow
    i Apatora w 2021.
    Trzeba brac jednak pod uwage sile zespolu w ktorym jechal a Motor
    jest jednak silniejszy niz Apator z 2021.

    W przypadku Dudka i Lamberta watpie aby znizka sredniej byla
    tendencja i zostala utrzymana, w przypadku Pawla nie wiem.
    Czas pokaze.Oby nie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #4902
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Tu warto sobie poanalizować - zwłaszcza naszych oczywiście - Dudka, Lamberta i Przedpełskiego - bo jak zachowają tendencję... a Emil już lepiej nie pojedzie...
    https://speedwayekstraliga.pl/jack-h...kacpra-woryny/
    Lampart -10, Lewy -8. Cały skład na mi się solidnym i brąz z tej perspektywy, to niezły cud. Nie obawiam się dalszych zjazdów, bo już gorzej nie można, ale my potrzebujemy u wszystkich powrotu do średnich 2022.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  46. Powrót do góry    #4903
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Tak jak sobie jakiś czas temu myślałem, największym sukcesem transferowym tegorocznego okienka ma być Emil.

    Termos zapowiada też utrzymanie pozostałych seniorów na 2025. Ciekawe.

  47. Powrót do góry    #4904
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Gdzie to zapowiada?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #4905
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stone_gossard za jego przydatny post!

    kingpin (22-10-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •