Strona 98 z 111 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,366 do 4,410 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4366
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No, cóż, byłem, widziałem i nawet jakoś postawa zawodników KST wielce mnie nie zdziwiła.
    Można rozpisywać się o postawie poszczególnych zawodników,
    krytycznie oceniać ich występ, ale po co?
    Od ładnych paru sezonów niemal cały skład(z corocznymi korektami)
    zalicza parę dobrych meczów, nieliczni sezon czy dwa,
    ale generalnie to widać jak na dłoni, że w klubie panuje bezhołowie,
    zawodnicy, trenerzy i inni pracownicy mają niemal w 100% wy...ne na płatnika
    a co gorsza także na kibiców.

    Piniądz się kręci, a reszta to ch. trochę się pouśmiechać, poudawać głupa w mediach i sezon się przebimba...
    Klub funkcjonujący w ten sposób NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS NA SUKCES!!!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #4367
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Semen okiem kibica, który widział tysiące zawodów młodzieży czy możesz się podzielić czy Ty widzisz w naszych aniołkach taki jeden promyczek nadziei, który w lidze przywiezie choć że 4 pkt?

  3. Powrót do góry    #4368
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Tu nie chodzi o sympatię ani antypatie. Po prostu 15 lat temu Toruń to było coś, wielki stres przed meczem i strach, że przegramy. A dziś? Dzis jesteście zwykłym pośmiewiskiem. I możesz mnie dalej obrażać, ale to nie zmieni faktów.
    2023:
    Toruń - Gorzów 47:43
    Gorzów - Toruń 45:45

    To tyle w kwestii faktów. A co do memów to w Toruniu przynajmniej nie płoną rozdzielnie jak wynik nie układa się po myśli, a prezesem oraz członkami zarządu nie są nowobogaccy cebulacy, którzy chleją i robią awantury na pokładzie samolotu.

  4. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Awkop (12-09-2023), lego (12-09-2023), longlay1 (12-09-2023), mszat (12-09-2023)

  5. Powrót do góry    #4369
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Semen okiem kibica, który widział tysiące zawodów młodzieży czy możesz się podzielić czy Ty widzisz w naszych aniołkach taki jeden promyczek nadziei, który w lidze przywiezie choć że 4 pkt?
    Tylko z czego to wynika? I czemu tego pytania nie zadają sobie władze klubu? I czemu obiektywnie na nie szukają na to odpowiedzi? Bo jak narazie to dają odpowiedzi na z góry założone tezy. Nie wierzę, że przez tyle lat, co dwa, trzy lata nie pojawia się talent. Moim zdaniem pojawiają się, rylko dzięki polityce klubu, wszelki zapał do tego sportu jest zabijany, i nie ma , a często i pewnie nie umie im kto przekazać wiedzy. Z tego co widzę, taki 16-latek, od razu jest rzucany na głęboką wodę. Gdzie szarpie się z brakiem doświadczenia, pseudo sponsoro-lichwiarzami, policja, stresem, brakiem przekazanej wiedzy jak radzić sobie z kablem (a kiedy tego kabla słuchać). Sam uprawiałem spadochroniarstwo. Jest to bezcenna wiedza przekazywana przez mega bardziej doświadczonych. I jak lepiej później skacze się, kiedy wie się, że i takie tuzy to czuły (i to czasem całkiem niedawno). I wtedy jedzie, robi się swoje, nie ciagnac laczka (bo wie się, że bardziej niebezpieczne). I wie się, że z czasem to minie, a przynajmniej nie zostaną złe nawyki. A ciagnac laczka na bank kabel nie minie. I jakie jest zaskoczenie, kiedy po wszystkim, mówią Ci, że idziesz jak w ogień, że musisz bardziej być świadomy niebezpieczeństwa, procedur itp... a wie sie, że właśnie wtedy myślało się,, że ignoruję kabel, robię swoje, a najwyżej po wszystkim pójdę wymienić pampers...

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi orlosep za jego przydatny post!

    Penhall (12-09-2023), Semen (12-09-2023), koot (12-09-2023), lego (12-09-2023)

  7. Powrót do góry    #4370
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No, cóż, byłem, widziałem i nawet jakoś postawa zawodników KST wielce mnie nie zdziwiła.
    Można rozpisywać się o postawie poszczególnych zawodników,
    krytycznie oceniać ich występ, ale po co?
    Od ładnych paru sezonów niemal cały skład(z corocznymi korektami)
    zalicza parę dobrych meczów, nieliczni sezon czy dwa,
    ale generalnie to widać jak na dłoni, że w klubie panuje bezhołowie,
    zawodnicy, trenerzy i inni pracownicy mają niemal w 100% wy...ne na płatnika
    a co gorsza także na kibiców.

    Piniądz się kręci, a reszta to ch. trochę się pouśmiechać, poudawać głupa w mediach i sezon się przebimba...
    Klub funkcjonujący w ten sposób NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS NA SUKCES!!!
    Cytując klasyka (piernika) "Macie dziwną mentalność" ... Tak patrząc z boku to co roku budujecie nielogiczne składy, a potem się dziwicie że każdy sobie rzepkę skrobie.
    Od lat nie ma u was klimatu drużyny, każdy (no może z paroma wyjątkami) patrzy na czubek własnego nosa i potem macie wyniki jakie macie, nie ma tego Team Spirit który by pociągnął drużynę do zwycięstwa. Mecz ze Spartą był tego idealnym przykładem, mając taką szanse żaden z waszych nie miał jaj żeby chwycić resztę za szmaty i powiedzieć "Panowie to ten czas, dajemy z siebie wszystko na maksa, zap********y i widzimy sie we finale". Zamiast tego macie kapryśnego Lamberta, nieobliczalnego Przedpełskiego, Dudka który ma głowę gdzieś w chmurach i zaczyna się odklejać niczym Drabik, a i Lamparta który sam nie wie co tam robi. Emil coś by mógł ruszyć, ale jak nawet wasi "funkcyjni" nie wystawiają mu piłki do tego by doradził młodym i reszcie to on sam z inicjatywą za wszelką cenę nie wyjdzie.

  8. Powrót do góry    #4371
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    Cytując klasyka (piernika) "Macie dziwną mentalność" ... Tak patrząc z boku to co roku budujecie nielogiczne składy, a potem się dziwicie że każdy sobie rzepkę skrobie.
    Od lat nie ma u was klimatu drużyny, każdy (no może z paroma wyjątkami) patrzy na czubek własnego nosa i potem macie wyniki jakie macie, nie ma tego Team Spirit który by pociągnął drużynę do zwycięstwa. Mecz ze Spartą był tego idealnym przykładem, mając taką szanse żaden z waszych nie miał jaj żeby chwycić resztę za szmaty i powiedzieć "Panowie to ten czas, dajemy z siebie wszystko na maksa, zap********y i widzimy sie we finale". Zamiast tego macie kapryśnego Lamberta, nieobliczalnego Przedpełskiego, Dudka który ma głowę gdzieś w chmurach i zaczyna się odklejać niczym Drabik, a i Lamparta który sam nie wie co tam robi. Emil coś by mógł ruszyć, ale jak nawet wasi "funkcyjni" nie wystawiają mu piłki do tego by doradził młodym i reszcie to on sam z inicjatywą za wszelką cenę nie wyjdzie.
    To jest drużyna mem i do tego roszczeniowi i chamscy kibice. Mają piękny stadion i wokół tego świetne warunki gdzie im tylko "ptasiego mleczka" brakuje. Kibice tej drużyny mają do wszystkich pretensje, że nikt ich nie sponsoruje ze SSP ale w sumie się nie dziwie bo kto by chciał się pakować w takie bagno. Największa beka jest z tego, że my z Miesiącem, Dawidem Lampartem oraz kontuzjowanym A.J. spuściliśmy ich z ligi

  9. Powrót do góry    #4372
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem czy ty uważnie słuchałeś Krużyńskiego. Z tego co mówił, to PP zostaje nie tylko dlatego, że jest wychowankiem. Aby go wymienić to trzeba by wymienić na lepszego zawodnika. No i mieć jeszcze kasę na takiego. Alternatywą był Piter, ale chyba doszli do wniosku, że kosztuje sporo więcej ale też nie gwarantuje wiele więcej niż Przyjemski. Więc w zasadzie nie bardzo na kogo mieli go wymienić.
    Czytałem dwa artykuły na ten temat i Krużyński mówi wyraźnie o wizerunku, że Przedpełski jest wychowankiem i że trzeba dbać o tożsamość.

  10. Powrót do góry    #4373
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez orlosep Zobacz posta
    Tylko z czego to wynika? I czemu tego pytania nie zadają sobie władze klubu? I czemu obiektywnie na nie szukają na to odpowiedzi? Bo jak narazie to dają odpowiedzi na z góry założone tezy. Nie wierzę, że przez tyle lat, co dwa, trzy lata nie pojawia się talent. Moim zdaniem pojawiają się, rylko dzięki polityce klubu, wszelki zapał do tego sportu jest zabijany, i nie ma , a często i pewnie nie umie im kto przekazać wiedzy. Z tego co widzę, taki 16-latek, od razu jest rzucany na głęboką wodę. Gdzie szarpie się z brakiem doświadczenia, pseudo sponsoro-lichwiarzami, policja, stresem, brakiem przekazanej wiedzy jak radzić sobie z kablem (a kiedy tego kabla słuchać). Sam uprawiałem spadochroniarstwo. Jest to bezcenna wiedza przekazywana przez mega bardziej doświadczonych. I jak lepiej później skacze się, kiedy wie się, że i takie tuzy to czuły (i to czasem całkiem niedawno). I wtedy jedzie, robi się swoje, nie ciagnac laczka (bo wie się, że bardziej niebezpieczne). I wie się, że z czasem to minie, a przynajmniej nie zostaną złe nawyki. A ciagnac laczka na bank kabel nie minie. I jakie jest zaskoczenie, kiedy po wszystkim, mówią Ci, że idziesz jak w ogień, że musisz bardziej być świadomy niebezpieczeństwa, procedur itp... a wie sie, że właśnie wtedy myślało się,, że ignoruję kabel, robię swoje, a najwyżej po wszystkim pójdę wymienić pampers...
    Tego sponsora to Lewy przywiozl razem z calym dobytkiem z Bydgoszczy.
    Co do reszty to moim zdaniem brakuje czlowieka ktory milaby nosa do mlodych.
    Z Torunia pogoniono juz kilku ktorzy z biegiem czasu pokazywali wieksze umiejetnosci
    niz ci ktorym w klubie stworzono cieply k.rwidolek.
    Moze to nie nos a uklady, finanse, jakis foch, nie wiem.
    W kazdym razie kolejny juz raz postawiono na kulawe konie.
    Nie wiem tez jak wyglada sprawa sprzetu dla mlodych, bo czasami
    mam wrazenie, ze oni jezdza na komarkach.
    Oby nie zalowali na Kawczynskiego, bo to ostatnia nadzieja bialych.
    Jesli sciagna te 20-letnie beztalencie Grzelaka, MA mozna bedzie zaorac
    i posadzic ziemniaki.
    Przynajmniej biedne dzieci nie beda musialy podbierac w lasach dzikom.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-09-2023 o 11:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    orlosep (12-09-2023)

  12. Powrót do góry    #4374
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    2023:
    Toruń - Gorzów 47:43
    Gorzów - Toruń 45:45

    To tyle w kwestii faktów. A co do memów to w Toruniu przynajmniej nie płoną rozdzielnie jak wynik nie układa się po myśli, a prezesem oraz członkami zarządu nie są nowobogaccy cebulacy, którzy chleją i robią awantury na pokładzie samolotu.
    I po co pajacu pokazujesz te wyniki? Pokaż lepiej wynik ostatniego meczu ze Spartą, gdzie poprzez kontuzje przeciwników wygraną mieliście na talerzu. Tak jak wspominałem to jest drużyna bez charakteru i jaj tak jak ty niedorozwoju.

  13. Powrót do góry    #4375
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    Cytując klasyka (piernika) "Macie dziwną mentalność" ... Tak patrząc z boku to co roku budujecie nielogiczne składy, a potem się dziwicie że każdy sobie rzepkę skrobie.
    Od lat nie ma u was klimatu drużyny, każdy (no może z paroma wyjątkami) patrzy na czubek własnego nosa i potem macie wyniki jakie macie, nie ma tego Team Spirit który by pociągnął drużynę do zwycięstwa. Mecz ze Spartą był tego idealnym przykładem, mając taką szanse żaden z waszych nie miał jaj żeby chwycić resztę za szmaty i powiedzieć "Panowie to ten czas, dajemy z siebie wszystko na maksa, zap********y i widzimy sie we finale". Zamiast tego macie kapryśnego Lamberta, nieobliczalnego Przedpełskiego, Dudka który ma głowę gdzieś w chmurach i zaczyna się odklejać niczym Drabik, a i Lamparta który sam nie wie co tam robi. Emil coś by mógł ruszyć, ale jak nawet wasi "funkcyjni" nie wystawiają mu piłki do tego by doradził młodym i reszcie to on sam z inicjatywą za wszelką cenę nie wyjdzie.
    Skad ta wiedza co sie dzieje w naszym parkingu?
    Masz u nas gumowe ucho czy po prostu strzelasz majac nadzieje,
    ze trafisz?
    Z tego co mowia zawodnicy,Kruzynski i sam Emil nic z tych rzeczy co piszesz nie ma miejsca,
    ale moze faktycznie wiesz lepiej.
    Pewnie nawet przegapiles, ze Lambo wyjechal do 14 wyscigu na motocyklu Dudka i to by bylo na tyle
    w kwestii Team Spirit, patrzenia na czubek wlasnego nosa i klimatu.
    My naprawde mamy sporo problemow w klubie i nie trzeba na sile dokladac wymyslonych.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    I po co pajacu pokazujesz te wyniki? Pokaż lepiej wynik ostatniego meczu ze Spartą, gdzie poprzez kontuzje przeciwników wygraną mieliście na talerzu. Tak jak wspominałem to jest drużyna bez charakteru i jaj tak jak ty niedorozwoju.
    Hamuj sie pulkowniku.
    Wiem, ze resortowy klub ktorym stal sie Motor chluby nie przynosi ale nie musisz oderagowywac chamstwem.
    Wystarczy, ze pozostale kluby i kibcow przeprosisz.
    Od razu mowie, ze ja ci wybaczam.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-09-2023 o 11:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #4376
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skad ta wiedza co sie dzieje w naszym parkingu?
    Masz u nas gumowe ucho czy po prostu strzelasz majac nadzieje,
    ze trafisz?
    Z tego co mowia zawodnicy,Kruzynski i sam Emil nic z tych rzeczy co piszesz nie ma miejsca,
    ale moze faktycznie wiesz lepiej.
    Pewnie nawet przegapiles, ze Lambo wyjechal do 14 wyscigu na motocyklu Dudka i to by bylo na tyle
    w kwestii Team Spirit, patrzenia na czubek wlasnego nosa i klimatu.
    Źródło: wasze posty, media + własne wyciąganie wniosków. Ślepy by zauważył że coś u was nie do końca z atmosferą od X lat porównując np. do Leszna, Wrocławia, Lublina
    Od wielu lat macie burdel którego nie potraficie uporządkować, pakujecie grube miliony w zawodników i w żaden sposób wam się to nie spłaca a zawodnicy, wręcz przeciwnie zaliczacie spadek do I ligi i mega przeciętne wyniki (tak ten sezon też macie słaby, a to że doszliście tak daleko to czysty fart), w dodatku wychodzą krzaczki typu Lewandowski biegnący na policje że mu zakosili silnik w najważniejszym momencie sezonu
    Sami piszecie że potrzebujecie Barona który wam uporządkuje cały klub w dodatku w środku sezonu wyrzucacie Sawinę i liczycie że dziadzia Ząbik zrobi wam mistrza.
    Oczywiście zaraz zaczniesz pisać że "gówno się znam, w dupie byłem i gówno widziałem, a media kłamią", ale doskonale wiesz że nie jest u was kolorowo.

  15. Powrót do góry    #4377
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    No ok, czyli nie masz tak naprawde pojecia co piszesz a wypowiedzi Kruzynskiego i zawodnikow nie przyjmujesz do wiadomosci, bo Puka wie lepiej.
    Wydawaniem milionow mnie kupiles, bo wiadomo, ze w w/w przez Ciebie klubach milonow sie nie wydaje.
    Tam jezdza za uscisk dloni prezesa.
    Nawet fakt, ze prawdopodobnie mamy jeden z najnizszych budzetow w lidze nie daje Ci do myslenia i porownujesz nas z potentatami co w sumie
    nie wiem czemu ma sluzyc.
    Kolejny fakt jest taki, ze ani razu od 8 czy 9 lat nie bylismy faworytem do medali, o zlocie nawet nie wpominajac.
    Jednak nie przeszkadza Ci to w tezach, ze wyrzucamy miliony ktore nie przynosza zadnych korzysci.
    Z drugiej strony mozna sie chyba cieszyc, ze nadal postrzegaja nas jako potentatow, choc jak wspomnialem od dluzszego czasu
    nimi nie jestesmy tak finansowo jak i w potencjale zawodniczym.
    Nie wiem skad sie u niektorych bierze tak urojony swiat.
    Zeby sie w lidze utrzymac potrzebujesz dzis (strzelam) miedzy 13 a 15 mln.
    Walka o medale rozpoczyna sie od 17, chyba, ze ma sie ciut szczescia.
    Wiec o jakich wyrzuconych milionach piszesz?
    Ile wyrzuciala w tym roku Unia Leszno konczac sezon w sierpniu?
    Pochwal sie.
    Ile wyrzucilo Krosno,GKM czy Stal G?
    Ale jak pisalem, to nam w sumie schlebia, bo przynajmniej w swiadomosci kibicow
    jestesmy potentatem.
    Z tym silnikiem tez mnie wzruszyles, bo torunski klub w sumie nie mial z tym nic wspolnego ale zawsze mozna to podpiac pod atmosfere,
    Team Spirit czy brak papieru toaletowego na MA.
    To, ze bylismy LL w tym roku to nie zaden fart, bo 41 pkt na torze w Lublinie nikt nam nie podarowal.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-09-2023 o 12:38
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #4378
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No ok, czyli nie masz tak naprawde pojecia co piszesz a wypowiedzi Kruzynskiego i zawodnikow nie przyjmujesz do wiadomosci, bo Puka wie lepiej.
    Wydawaniem milionow mnie kupiles, bo wiadomo, ze w w/w przez Ciebie klubach milonow sie nie wydaje.
    Tam jezdza za uscisk dloni prezesa.
    Nawet fakt, ze prawdopodobnie mamy jeden z najnizszych budzetow w lidze nie daje Ci do myslenia i porownujesz nas z potentatami co w sumie
    nie wiem czemu ma sluzyc.
    Kolejny fakt jest taki, ze ani razu od 8 czy 9 lat nie bylismy faworytem do medali, o zlocie nawet nie wpominajac.
    Jednak nie przeszkadza Ci to w tezach, ze wyrzucamy miliony ktore nie przynosza zadnych korzysci.
    Z drugiej strony mozna sie chyba cieszyc, ze nadal postrzegaja nas jako potentatow, choc jak wspomnialem od dluzszego czasu
    nimi nie jestesmy tak finansowo jak i w potencjale zawodniczym.
    Nie wiem skad sie u Ciebie bierze tak urojony swiat.
    Kingpin tak szczerze, to na papierze mieliście naprawdę mocny skład i nie wie jak to można było wszystko spieszyć jak z seniorami tak i z juniorami.

  17. Powrót do góry    #4379
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Mocny sklad z Pawlem,Lampartem i najgorszymi juniorami w lidze?
    To moze byl mocny sklad na tle Krosna,Leszna czy GKM, choc byli tacy co Grudziadz a nawet Leszno ( ze wzgledu na juniorow) stawiali wyzej, ale powiedzmy sobie uczciwie,na pozostalych klubach wrazenia nasz sklad nie robil, co w sumie znalazlo odzwierciedlenie w wyniku.
    Dodatkowo byl duzy znak zapytania przy Emilu i jego formy po powrocie, szczegolnie sprzetowej.
    Obraz zamazal jeden mecz w Lublinie,choc przeciez przegrany i to by bylo na tyle.
    Wiec wynik jaki uzyskalismy czyli 1/4 nie jest ani wiekim zaskoczeniem ani rozczarowaniem ( brak finalu)
    natomiast styl w jakim tego dokonalismy oczywiscie satysfakcjonujący nie jest.
    Mysle, ze podobnie maja w Czestochowie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-09-2023 o 12:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #4380
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mocny sklad z Pawlem,Lampartem i najgorszymi juniorami w lidze?
    To moze byl mocny sklad na tle Krosna,Leszna czy GKM, choc byli tacy co Grudziadz a nawet Leszno ( ze wzgledu na juniorow) stawiali wyzej, ale powiedzmy sobie uczciwie,na pozostalych klubach wrazenia nasz sklad nie robil, co w sumie znalazlo odzwierciedlenie w wyniku.
    Dodatkowo byl duzy znak zapytania przy Emilu i jego formy po powrocie, szczegolnie sprzetowej.
    Obraz zamazal jeden mecz w Lublinie,choc przeciez przegrany i to by bylo na tyle.
    Juniorzy nie byli tacy słabi tylko coś źle zagrało w przygotowaniach przed sezonem lub ewidentnie brak sprzętu. Resztę już sobie sam dopowiedz. Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #4381
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Chyba kazdy w Toruniu mial nadzeje, ze Lewy i Affelt sie rozwina a nie zwina, ale nie zapominajmy, ze
    jednak startowali po sezonie 2022 z najnizszej pozycji w hierarchi juniorskich par i dzielnie, w pocie czola ta pozycje utrzymali.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #4382
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Hamuj sie pulkowniku.
    Wiem, ze resortowy klub ktorym stal sie Motor chluby nie przynosi ale nie musisz oderagowywac chamstwem.
    Wystarczy, ze pozostale kluby i kibcow przeprosisz.
    Nie traktuj go poważnie, nawiązując z nim dyskusję - pluj na typa, ewentualnie kręć z niego bekę. Ten podczłowiek, wchodzący w wolnych chwilach w tyłek sierściuchowi, nie zasługuje na nic więcej

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mszat (12-09-2023)

  22. Powrót do góry    #4383
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Odezwała się najgorsza szmata tego forum i buntuje już po raz kolejny następnego forumowicza. Zabovsky hujowsky jesteś dla mnie zerem i wiedz o ty, że ja ci nie odpuszczę.

    Szczecin zrób z uzytkowkiem zabovsky porządek, bo ja sobie nie pozwolę ażeby jakiś chlystek obrażał mnie na każdym kroku!

  23. Powrót do góry    #4384
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    No to pa.

  24. Powrót do góry    #4385
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zibly, ty jesteś skończony debil. Wpieprzasz się w rozmowę dodając jakieś bzdury odbiegające od tematu, potem wyzywasz i płaczesz do admina że ktoś cię ocenia jak należy. Do Sasina idź od razu, on cię szybciej zrozumie bo taki sam osioł

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kOrEa (14-09-2023)

  26. Powrót do góry    #4386
    Użytkownik Awatar Van Den Bull
    Dołączył
    18-07-2023
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No ok, czyli nie masz tak naprawde pojecia co piszesz a wypowiedzi Kruzynskiego i zawodnikow nie przyjmujesz do wiadomosci, bo Puka wie lepiej.
    Wydawaniem milionow mnie kupiles, bo wiadomo, ze w w/w przez Ciebie klubach milonow sie nie wydaje.
    Tam jezdza za uscisk dloni prezesa.
    Nawet fakt, ze prawdopodobnie mamy jeden z najnizszych budzetow w lidze nie daje Ci do myslenia i porownujesz nas z potentatami co w sumie
    nie wiem czemu ma sluzyc.
    Kolejny fakt jest taki, ze ani razu od 8 czy 9 lat nie bylismy faworytem do medali, o zlocie nawet nie wpominajac.
    Jednak nie przeszkadza Ci to w tezach, ze wyrzucamy miliony ktore nie przynosza zadnych korzysci.
    Z drugiej strony mozna sie chyba cieszyc, ze nadal postrzegaja nas jako potentatow, choc jak wspomnialem od dluzszego czasu
    nimi nie jestesmy tak finansowo jak i w potencjale zawodniczym.
    Nie wiem skad sie u niektorych bierze tak urojony swiat.
    Zeby sie w lidze utrzymac potrzebujesz dzis (strzelam) miedzy 13 a 15 mln.
    Walka o medale rozpoczyna sie od 17, chyba, ze ma sie ciut szczescia.
    Wiec o jakich wyrzuconych milionach piszesz?
    Ile wyrzuciala w tym roku Unia Leszno konczac sezon w sierpniu?
    Pochwal sie.
    Ile wyrzucilo Krosno,GKM czy Stal G?
    Ale jak pisalem, to nam w sumie schlebia, bo przynajmniej w swiadomosci kibicow
    jestesmy potentatem.
    Z tym silnikiem tez mnie wzruszyles, bo torunski klub w sumie nie mial z tym nic wspolnego ale zawsze mozna to podpiac pod atmosfere,
    Team Spirit czy brak papieru toaletowego na MA.
    To, ze bylismy LL w tym roku to nie zaden fart, bo 41 pkt na torze w Lublinie nikt nam nie podarowal.

    Noo nieee noo proszę Cię... Liczyłem na coś bardziej racjonalnego, a wyszła czysta hipokryzja... Ustalcie sobie tam w końcu jedną wersję jak tam u was jest, bo widzę że sami nie wiecie jak się macie. Twierdzisz że od 8-9 lat nie byliście faworytami, a co roku przed sezonem wjeżdżacie jak sławetny mem "mame nie teraz, maszyna ruszyła". Jeżeli chodzi o wasz budżet to przecież na przestrzeni ostatnich lat ładowaliście w pakę (Dudki, Emile, Doyle, Iverseny, Holdery itp.) i jedyne na co was było stac do dół tabeli, więc nie mów mi że nie było to przepalanie kasy. Puszycie się co sezon, a nie końcu piszesz że nie jesteście potentatem na DMP jak to powiadał klasyk "no nie zniese tego"...

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ile wyrzuciala w tym roku Unia Leszno konczac sezon w sierpniu?
    Pochwal sie.
    Na pewno mniej niż wy , już nie będę wrzucał suchej karty w postaci "Kontuzji" bo teraz możemy sobie gdybać.
    EDIT: Trochę słabe odbicie piłeczki, postaw sobie wasze wyrzucone pieniądze na transfery na przestrzeni ostatnich 10-12 lat, a Unii.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z tym silnikiem tez mnie wzruszyles, bo torunski klub w sumie nie mial z tym nic wspolnego ale zawsze mozna to podpiac pod atmosfere,
    Team Spirit czy brak papieru toaletowego na MA.
    Nie wydaje Ci się że to najpierw klub powinien być w tej sytuacji mediatorem żeby właśnie cały syf nie wylał się mocniej (policja, media itp.)?
    Ostatnio edytowane przez Van Den Bull ; 12-09-2023 o 13:33

  27. Powrót do góry    #4387
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zibly, ty jesteś skończony debil. Wpieprzasz się w rozmowę dodając jakieś bzdury odbiegające od tematu, potem wyzywasz i płaczesz do admina że ktoś cię ocenia jak należy. Do Sasina idź od razu, on cię szybciej zrozumie bo taki sam osioł
    Nie pyerdol bo pisze prawdę, a prawda w oczy kole? Sam sobie idź do Sasina a mi osobiście na widok Sasina to mi się bez obrazy ale rzygać chce.

  28. Powrót do góry    #4388
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    uhu, sasionowa ladacznica się zdenerwowała, macie przekichane Cały Szczecin na nas naśle

    Jedyny plus sezonu to wywołanie ostrych retorsji u karguli Ze wstydu darowaliby sobie płacz i próby pouczania.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 12-09-2023 o 13:32
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #4389
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2022
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zaraz przyjdzie szczecin i zrobi tu porządek. Nie będą mnie jakieś chlystki obrażać na forum publicznym

  30. Powrót do góry    #4390
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    uhu, sasionowa ladacznica się zdenerwowała, macie przekichane Cały Szczecin na nas naśle

    Jedyny plus sezonu to wywołanie ostrych retorsji u karguli Ze wstydu darowaliby sobie płacz i próby pouczania.
    O ho rydzykowa ***** wyszła z ukrycia i będzie tutaj umoralniac.

  31. Powrót do góry    #4391
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No ok, czyli nie masz tak naprawde pojecia co piszesz a wypowiedzi Kruzynskiego i zawodnikow nie przyjmujesz do wiadomosci, bo Puka wie lepiej.
    Wydawaniem milionow mnie kupiles, bo wiadomo, ze w w/w przez Ciebie klubach milonow sie nie wydaje.
    Tam jezdza za uscisk dloni prezesa.
    Nawet fakt, ze prawdopodobnie mamy jeden z najnizszych budzetow w lidze nie daje Ci do myslenia i porownujesz nas z potentatami co w sumie
    nie wiem czemu ma sluzyc.
    Kolejny fakt jest taki, ze ani razu od 8 czy 9 lat nie bylismy faworytem do medali, o zlocie nawet nie wpominajac.
    Jednak nie przeszkadza Ci to w tezach, ze wyrzucamy miliony ktore nie przynosza zadnych korzysci.
    Z drugiej strony mozna sie chyba cieszyc, ze nadal postrzegaja nas jako potentatow, choc jak wspomnialem od dluzszego czasu
    nimi nie jestesmy tak finansowo jak i w potencjale zawodniczym.
    Nie wiem skad sie u niektorych bierze tak urojony swiat.
    Zeby sie w lidze utrzymac potrzebujesz dzis (strzelam) miedzy 13 a 15 mln.
    Walka o medale rozpoczyna sie od 17, chyba, ze ma sie ciut szczescia.
    Wiec o jakich wyrzuconych milionach piszesz?
    Ile wyrzuciala w tym roku Unia Leszno konczac sezon w sierpniu?
    Pochwal sie.
    Ile wyrzucilo Krosno,GKM czy Stal G?
    Ale jak pisalem, to nam w sumie schlebia, bo przynajmniej w swiadomosci kibicow
    jestesmy potentatem.
    Z tym silnikiem tez mnie wzruszyles, bo torunski klub w sumie nie mial z tym nic wspolnego ale zawsze mozna to podpiac pod atmosfere,
    Team Spirit czy brak papieru toaletowego na MA.
    To, ze bylismy LL w tym roku to nie zaden fart, bo 41 pkt na torze w Lublinie nikt nam nie podarowal.
    Jeśli takie myślenie i mentalność mają też ludzie zarządzający klubem z Torunia i nadal będą ją mieli to nigdy nic nie osiągnięcie. Typowa postawa ofiary. Żal to czytać.

    Także sezon według Ciebie macie udany i poprzednie też były spoko Najważniejsze że kibice są z Torunia zadowoleni

  32. Powrót do góry    #4392
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    w dodatku wychodzą krzaczki typu Lewandowski biegnący na policje że mu zakosili silnik w najważniejszym momencie sezonu


    Lewemu "sponsor" zajumał sprzęt w 2022 roku i Lewy zgłosił sprawę na policji w 2022r.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 12-09-2023 o 14:24

  33. Powrót do góry    #4393
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Semen okiem kibica, który widział tysiące zawodów młodzieży czy możesz się podzielić czy Ty widzisz w naszych aniołkach taki jeden promyczek nadziei, który w lidze przywiezie choć że 4 pkt?
    Bez przesady z tymi tysiącami.

    Uczciwie muszę przyznać, że nie chodzę na mniejsze pojemności,
    bo ich wyniki to pochodne wielu niekoniecznie sportowych czynników.
    Z 250cm3 jest troszkę inaczej, ale to wciąż dzieciaki,
    które rzadko kiedy wiedzą co będzie je interesować i czym będą się parać w dorosłości.
    Faktem jest, że w tej kategorii świadomość celów jest coraz częstsza i to dobrze.

    Niestety, wracając do toruńskiego podwórka,w 500cm3 nie widzę nikogo.
    W niższych klasach, śledzę tylko wyniki, ale też nikt nie zwrócił mojej uwagi.
    Buńczuczna wypowiedź Marcina Kowalika skłania raczej do pesymizmu.

    ...i jeszcze jedno: Ponoć nasi działacze rozmawiają z dzieciakami z innych ośrodków.
    To chyba wystarczy za całą puentę.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 12-09-2023 o 14:37
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    koot (12-09-2023), longlay1 (12-09-2023), stone_gossard (12-09-2023)

  35. Powrót do góry    #4394
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    Noo nieee noo proszę Cię... Liczyłem na coś bardziej racjonalnego, a wyszła czysta hipokryzja... Ustalcie sobie tam w końcu jedną wersję jak tam u was jest, bo widzę że sami nie wiecie jak się macie. Twierdzisz że od 8-9 lat nie byliście faworytami, a co roku przed sezonem wjeżdżacie jak sławetny mem "mame nie teraz, maszyna ruszyła". Jeżeli chodzi o wasz budżet to przecież na przestrzeni ostatnich lat ładowaliście w pakę (Dudki, Emile, Doyle, Iverseny, Holdery itp.) i jedyne na co was było stac do dół tabeli, więc nie mów mi że nie było to przepalanie kasy. Puszycie się co sezon, a nie końcu piszesz że nie jesteście potentatem na DMP jak to powiadał klasyk "no nie zniese tego"...


    Na pewno mniej niż wy , już nie będę wrzucał suchej karty w postaci "Kontuzji" bo teraz możemy sobie gdybać.
    EDIT: Trochę słabe odbicie piłeczki, postaw sobie wasze wyrzucone pieniądze na transfery na przestrzeni ostatnich 10-12 lat, a Unii.

    No tak, bo przeciez Holdery i Iverseny to wymiatacze z gornej polki placowej.


    Nadal nie wiem co masz na mysli piszac wyrzucone pieniadze na transfery.
    Gdyby nie one, dawno by nas w SE nie bylo.Zdajesz sobie z tego sprawe czy nie?
    Unikasz odpowiedzi w ktorym roku za Termosa bylismy faworytem do medali
    w tym do zlota i jeszcze bezczelnie zarzucasz mi hipokryzje.
    Tak samo miliony wyrzucaja inne kluby ktore nie sa w finalach.
    Czy moze nie?
    Ogolnie to dyskusja o niczym, bo Ty sobie zalozyles, ze Emilem i Dudkiem powinnismy zawojowac
    SE a nie patrzysz na reszte druzyny i sklady oraz budzety w innych klubach.
    Pomijam juz nawet fakt, ze Dudek od dawna nie byl zadnym ligowych wymiataczem i juz w Falubazie
    jechal na nazwisku.Dla nas i tak byl wartoscia dodana, bo nawet z klopotami to jednak lepszy od Miedziaka czy Pawla.
    Pewnie zauwazyles, ze nie bylo nas stac na Zmarzlika czy w tym oknie na Doyla , PPJ, ale to przeciez zaden argument, prawda?
    Wczesniej na Miskowiaka czy Kowalskiego, bo inni licytowali i trzeba bylo powiedziec pas.
    W przyszlym roku znowu nie bedziemy najbogatsi i najslniesi ale znowu wpadniesz i stworzysz wirtualna rzeczywistosc, ze
    Termos wyrzucll miliony, bo Sparta, Motor czy Wlokniarz nas zlali i masz z tego beke.
    No gratuluje.

    Moze napisz w koncu w ktorym sezonie ery Termosa bylismy pretendentem do DMP
    a jak nie potrafisz, to moze spasuj, bo tylko literki przepalasz jak Termos miliony.


    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    Nie wydaje Ci się że to najpierw klub powinien być w tej sytuacji mediatorem żeby właśnie cały syf nie wylał się mocniej (policja, media itp.)?
    Nie, bo niby dlaczego?
    Zlodzieja trzeba scigac i ukarac a nie prowadzic mediacje.
    Znowu zapominasz, ze tego syfu nie narobil klub a jest strona poszkodowana czy moze
    to Kruzynski otworzyl sobie busa?

    Cytat Zamieszczone przez Van Den Bull Zobacz posta
    Na pewno mniej niż wy , już nie będę wrzucał suchej karty w postaci "Kontuzji" bo teraz możemy sobie gdybać.
    EDIT: Trochę słabe odbicie piłeczki, postaw sobie wasze wyrzucone pieniądze na transfery na przestrzeni ostatnich 10-12 lat, a Unii.

    W takim razie porozmawiajmy o konkretach i przedstaw budzet Unii z ostatnich 10 lat.
    Na pewno mniej niz wy jakos do mnie nie przemawia, bo w latach w ktorych zdobywaliscie medale
    mieliscie jeden z najdrozszych skladow w SE czy moze uwierzyles w bajki, ze Kolodziej , Emil, PPJ czy Pedersen
    jezdzili za wacik a marny stan konta zawodnikow rekompensowala sympatia do Jozefa i mozliwosc spiewania kolend?
    Jestes naiwny czy moze to wlasnie jest hipokryzja?

    Lubie Cie wiec zdradze tajemnice.
    Emil u was w 2025 za 400.000 za parafke ale za to na punktowce sobie odbije, bo wynegocjowal
    8.000 za punkt i wspolna wigilia z Jozefem a wlasciwie dwie.
    Dostanie tez dzika karte na memorial Smoczyka.

    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jeśli takie myślenie i mentalność mają też ludzie zarządzający klubem z Torunia i nadal będą ją mieli to nigdy nic nie osiągnięcie. Typowa postawa ofiary. Żal to czytać.

    Także sezon według Ciebie macie udany i poprzednie też były spoko Najważniejsze że kibice są z Torunia zadowoleni
    Jestes kolejnym ktory stworzyl sobie w Toruniu kraine obfitosci i szczesliwosci.
    Wskaz choc jeden wpis moj lub kogos z Torunia mowiacy o tym , ze sezony mamy udane
    a kibice sa zadowoleni.
    Czekam mentalisto
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-09-2023 o 16:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #4395
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jestes kolejnym ktory stworzyl sobie w Toruniu kraine obfitosci i szczesliwosci.
    Wskaz choc jeden wpis moj lub kogos z Torunia mowiacy o tym , ze sezony mamy udane
    a kibice sa zadowoleni.
    Czekam mentalisto - fantasto.
    To było pewne że tak napiszesz że wskaż mi dokładnie gdzie tak napisałem itp.

    Takie coś jak czytanie między wierszami słyszałeś?

    Praktycznie cały Twój wpis dotyczy tego że nie macie *****istej drużyny i że nie macie dużo kasy i dlatego nie macie szans na medale i to już ciągnie się od X sezonow i tego typu płacze. Czyli skoro nie liczyłeś na medale bo jesteście za słabi czyli ten sezon i ostatnie można uznać za udane.

    Nasz prezes powiedział wyraźnie że znamy swoje miejsce w szeregu czyli walczymy o utrzymanie bo bez juniorów nie ma sensu wydawać dużo kasy.

    A u Was? Niby mamy dobry skład ale niby za słaby aby walczyć o medale bo niby nie mamy kasy a niby coś tam jednak mamy kasy i takie tam... typowe rozwolnienie mózgu. Tak samo wygląda właśnie ten post co cytowałem.

    Chcemy mistrza i medali ale jak nie wyjdzie to zawsze mamy usprawiedliwienie że niby na nic nie liczyliśmy niby jesteśmy słabi itp.

    Taka postawą nigdy nic nie osiągnięcie.

    A jeżeli mam Cię traktować zero jedynkowo to pisz zero jedynkowo a nie piszesz między wierszami a później chce odpowiedzi zero jedynkowej. Zastanów się.

  37. Powrót do góry    #4396
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Kto mocniejszy według was :

    1.Lambert
    2.Przedpełski
    3.Sajfutdinov
    4.Lampart
    5.Dudek
    6.Grzelak
    7.Rumiński

    1.Hampel
    2.Kvech
    3.Piotr Pawlicki
    4.Przem Pawlicki
    5.Jensen
    6.Hurysz
    7.Majewski

  38. Powrót do góry    #4397
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Kto mocniejszy według was :

    1.Lambert
    2.Przedpełski
    3.Sajfutdinov
    4.Lampart
    5.Dudek
    6.Grzelak
    7.Rumiński
    Co wy z tym Grzelakiem. Słaby i w dodatku już 20letni. To już lepiej zostawić Lewandowskiego

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Anrutek za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-09-2023), mszat (12-09-2023), orlosep (12-09-2023)

  40. Powrót do góry    #4398
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Hurysz będzie woził Pawła, Lambo i Lamparta.
    Oby ten Grzelak to była kaczka dziennikarska. Chyba już wolę Affleka i Roberta.

  41. Powrót do góry    #4399
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    To było pewne że tak napiszesz że wskaż mi dokładnie gdzie tak napisałem itp.

    Takie coś jak czytanie między wierszami słyszałeś?

    Praktycznie cały Twój wpis dotyczy tego że nie macie *****istej drużyny i że nie macie dużo kasy i dlatego nie macie szans na medale i to już ciągnie się od X sezonow i tego typu płacze. Czyli skoro nie liczyłeś na medale bo jesteście za słabi czyli ten sezon i ostatnie można uznać za udane.

    Nasz prezes powiedział wyraźnie że znamy swoje miejsce w szeregu czyli walczymy o utrzymanie bo bez juniorów nie ma sensu wydawać dużo kasy.

    A u Was? Niby mamy dobry skład ale niby za słaby aby walczyć o medale bo niby nie mamy kasy a niby coś tam jednak mamy kasy i takie tam... typowe rozwolnienie mózgu. Tak samo wygląda właśnie ten post co cytowałem.

    Chcemy mistrza i medali ale jak nie wyjdzie to zawsze mamy usprawiedliwienie że niby na nic nie liczyliśmy niby jesteśmy słabi itp.

    Taka postawą nigdy nic nie osiągnięcie.

    A jeżeli mam Cię traktować zero jedynkowo to pisz zero jedynkowo a nie piszesz między wierszami a później chce odpowiedzi zero jedynkowej. Zastanów się.
    Nic nie zrozumiales albo nie chciales zrozumiec.
    Nigdzie nie napisalem, ze nie mielismy szans na medale a jedynie, ze nie bylismy do nich faworytem a juz na pewno na nie na zloto.
    Przeciez w tym roku mamy i to nie jest zadna sensacja, bo bylismy przed sezonem stawiani na 4 miejscu, przynajmniej przez wiekszosc czyli
    w mecz o braz w ktorym to jednak Wlokniarz byl faworytem.Czy nadal jest, tego nie wiem.Tez maja swoje problemy.
    Tak czy nie?
    Od zawsze sa wyrazne przedsezonowe podzialy na zespoly walczace o final i zloto, kolejne o ochlapy w postaci brazu i te walczace o utrzymanie.
    W zadnym sezonie za czasow Termosa nie bylismy w tej pierwszej grupie, czesto w tej drugiej ale z 2-3 innymi druzynami oraz raz czy dwa w tej trzeciej.
    Pisalem tez, ze choc przedsezonowe typy jakos udaje sie osiagnac, to styl jednak rozczarowujacy.
    Jasniej nie potrafie i jak teraz nie zrozumiales to rozwolnienie mozgu ci juz na to nie pozwoli.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-09-2023 o 17:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (12-09-2023)

  43. Powrót do góry    #4400
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nic nie zrozumiales albo nie chciales zrozumiec.
    Nigdzie nie napisalem, ze nie mielismy szans na medale a jedynie, ze nie bylismy do nich faworytem a juz na pewno na nie na zloto.
    Przeciez w tym roku mamy i to nie jest zadna sensacja, bo bylismy przed sezonem stawiani na 4 miejscu, przynajmniej przez wiekszosc czyli
    w mecz o braz w ktorym to jednak Wlokniarz byl faworytem.
    Tak czy nie?
    Od dwoch- trzech sezonow sa wyrazne podzialy na zespoly walczace o final i zloto, kolejne o ochlapy w postaci brazu i te walczace o utrzymanie.
    W zadnym sezonie za czasow Termosa nie bylismy w tej pierwszej grupie, czesto w tej drugiej ale z 2-3 innymi druzynami oraz raz czy dwa w tej trzeciej.
    Jasniej nie potrafie i jak teraz nie zrozumiales to rozwolnienie mozgu ci juz na to nie pozwoli.
    Czyli sezon macie udany

  44. Powrót do góry    #4401
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Na pewno bardziej udany od waszego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #4402
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,185
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na pewno bardziej udany od waszego.
    No raczej

  46. Powrót do góry    #4403
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2020
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze Apator może mieć brąz, i śmiało mozna wtedy powiedziec że sezon ma udany.

  47. Powrót do góry    #4404
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    KS Apator ma dużo szczęścia,jakby popatrzeć na cały sezon to połowa ekip pokonuzjowana kilkukrotnie w sezonie a w Toruń jakby miał opiekę z niebos
    Ten herb z aniołami to był strzał w 10 ! ))))

  48. Powrót do góry    #4405
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    szczęście sprzyja lepszym, lub wersja dla maruderów, głupi ma szczęście, niech każdy wybierze.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  49. Powrót do góry    #4406
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    ...i jeszcze jedno: Ponoć nasi działacze rozmawiają z dzieciakami z innych ośrodków.
    To chyba wystarczy za całą puentę.
    To akurat nic zlego.
    Szkolenie swoich nie wyklucza skautingu.
    Gdyby nasi nie robili tego co inne kluby,
    nie byloby zadnych nadziei na przyszly sezon
    w kwestii juniorow ale na szczescie czekamy
    na debiut Kawczynskiego.
    I za niego akurat naleza sie brawa.
    Oby tylko chlopaka nie zmarnowali i plynnie, bez wielkiej
    presji wprowadzili do druzyny i wsparli go porzadnym sprzetem.
    Gdyby podchodzic do sprawy narybku tylko na bazie
    tego co sami mamy, znowu bysmy patrzyli z zazdroscia
    na wystepy juniorow w barwach Sparty czy Motoru.
    Kogo obchodzi, ze oni nie maja swoich wychowankow, jak juniorzy im mecze wygrywaja?
    Nie wiem jak inny ale ja bym wolal ogladac z Aniolem na piersi takiego Kevina czy
    Bandora niz mistrza treningow Affelta.
    Z tym, ze ich postawa to zapewne nie tylko ich wina, bo mlodych trzeba nie tylko
    nauczyc jazdy w lewo ale i w nich inwestowac a przede wszystkim wychowac.
    Czegos ewidentnie brakuje i oby Antoni mial jednak innych charakter niz Lewy i Affelt,
    bo mam wraznie, ze po nich te kompromitacje splywaja.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-09-2023 o 06:02
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #4407
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Żużel, klub to nie tylko Ekstraliga...

    Niestety większość tu piszących myśli tylko o pierwszej drużynie
    czego świadectwem jest ogromna liczba wpisów o transferach.
    Najśmieszniejsze jest to, że niektórzy "budowali" wirtualny skład na sezon 2024 już po kilku meczach.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (13-09-2023)

  52. Powrót do góry    #4408
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wszystko może nie, ale szkółka i szklenie powinno być ukierunkowane na pierwszą drużynę, inaczej nie ma to sensu.
    No i w naszym przypadku nie ma, bo zuchy najczęściej koncza kariery zanim w zespole zaistnieja i to jest absurd i wyrzucanie pieniędzy, choć bez tego się nie obejdzie. Żeby oddzielić zuzlowcow od hobbistow na początku drogi trzeba inwestować w każdego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Powrót do góry    #4409
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Z innej beczki. Jeśli się nie mylę dziś okrągłą 47 rocznicę urodzin obchodzi Wiesław Jaguś. Wszystkiego naj!

  54. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi stone_gossard za jego przydatny post!

    Kaman (13-09-2023), koot (13-09-2023), orlosep (13-09-2023)

  55. Powrót do góry    #4410
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Anrutek Zobacz posta
    Co wy z tym Grzelakiem. Słaby i w dodatku już 20letni. To już lepiej zostawić Lewandowskiego
    Na bezrybiu i rak ryba. Miał być Doyle, Pawlicki Lebiedevs i nic z tego nie wyszło to chociaż niech ten Grzelak bedzie. Transfer kompletnie bezsensowny ale chociaż jakiś.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •