Strona 17 z 111 PierwszyPierwszy ... 715161718192767 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Żeby o 5 rano siadać nachlanym do internetu, wylizać rowa ruskim, potem się zesrać a następnie iść do roboty. Masz wspaniałe życie austriacki robolu.
    Tak bywa,ja pracuje w dzien wiec wstaje rano a ty ze wzgledu na charakter pracy wstajesz w poludnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #722
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A później znowu wlezie i napisze w losowym wątku "panowie wrzuccie na luz"
    I posty się nabijaja.
    Zadam Tobie pytanie - po co mam nabijać posty? Do czego mi jest to potrzebne?

  3. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kingpin napisał:
    Tak bywa,ja pracuje w dzien wiec wstaje rano a ty ze wzgledu na charakter pracy wstajesz w poludnie.
    Pracuj, pracuj i nie myśl tyle bo się spocisz.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ale w swoim poście sam nagarniasz jakieś debilne i pedalskie tematy. Ogarnijcie się trochę z tymi wpisami bo sam to zgłoszę.
    A następnego dnia:
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Obrażać to możesz swojego chłopaka pederasto yebany.
    W razie czego to zgłoszenia zacznij w takim razie od siebie - przygłupie

  5. Powrót do góry    #725
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A następnego dnia:

    W razie czego to zgłoszenia zacznij w takim razie od siebie - przygłupie
    Weź się ode mnie odpyerdol debilu i mnie nie obrażaj. Możesz to karva zrobić bo jak cie spotkam na stadionie to nie ręczę za siebie.

  6. Powrót do góry    #726
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Spokojnie,dr.Sylwia Sobczak za ciebie poręczy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Weź się ode mnie odpyerdol debilu i mnie nie obrażaj. Możesz to karva zrobić bo jak cie spotkam na stadionie to nie ręczę za siebie.
    Obrażać? Jeśli inżyniera nazwie się inżynierem to on się nie obrazi. Analogicznie - jeśli przygłupa nazywa się przygłupem to on również nie powinien się obrażać.

  8. Powrót do góry    #728
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Weź się ode mnie odpyerdol debilu i mnie nie obrażaj. Możesz to karva zrobić bo jak cie spotkam na stadionie to nie ręczę za siebie.
    taki z ciebie kozak? Czterech na jendego? Zibky/ipokrake/amstaf czy jak na ciebie obecnie wołają.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #729
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    4 ? Przecież on tych kont ma kilkanaście.

  10. Powrót do góry    #730
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Jesteście pyerdolnieci i nieroformowalni toruńskie rydzyki. Życze Wam buraki żebyście ponownie spadli z SE.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Obrażać? Jeśli inżyniera nazwie się inżynierem to on się nie obrazi. Analogicznie - jeśli przygłupa nazywa się przygłupem to on również nie powinien się obrażać.
    Inaczej będziesz śpiewał jak się spotkamy hejterze. Będziesz miał gówniarzu trochę godzin do odpracowania.

  11. Powrót do góry    #731
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Nie wiedziałem gdzie z tym ,,wbić” , dlatego wybrałem wątek najczęściej odwiedzany.

    W ostatnim czasie zajrzałem na forum może z 3-4 razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy .
    I przyznam , że nie dowierzam.
    To co się stało z tym forum…..
    Ja rozumiem , że to naturalne i w każdym środowisku znajdą się różni ludzi. Jedni o takich poglądach , inni o innych. Jedni po studiach , drudzy po podstawówkach, albo nawet jeszcze w ich trakcie. Jedni lubiący wino , inni piwo.
    Ale to co tu się ,,odwaliło” .
    Kiedyś to forum było skarbnicą wiedzy o żużlu, było miejscem gdzie wymieniało się poglądy , dyskusja szła na kilkanaście stron , zawsze merytoryczna , kulturalna , wyważona i co najważniejsze ……z szacunkiem do adwersarza.
    Człowiek potrafił godzinami przesiadywać, czytać i brać czynny udział w dyskusji. Bo pomimo różnicy zdań i poglądów , zawsze panowała tu kultura.
    Dlaczego ?
    Bo zawsze wszystkich tu łączył speedway.
    I nie było ważne czy ktoś jest z Gdańska , Lublina , Tarnowa czy Wrocławia.
    Zawsze zachowany był poziom.
    I zawsze każdy przestrzegał pewnych zasad.

    To co jest tu dziś ….
    I co mnie najbardziej przeraża jako stałego bywalca tego forum, jako kibica tego sportu i jako 45-letniego faceta??
    To , że dziś , Ci, którzy kiedyś tu wiedli prym , których z zaciekawieniem się czytało i wymieniało poglądy, Ci którzy wnosili do dyskusji wiele mądrego i ciekawego …..dziś równają tym, którzy zniszczyli to forum i jego koncepcję!

    Większość ,,przyjęła i zaakceptowała” ich warunki.
    Stoczyła się na dno i tapla się razem z nimi w totalnym gównie …..
    Udowadniając tym samym, że niczym się od nich niestety nie różni.

    A przecież ….wystarczyłoby tylko ich ignorować , nie odpisując na zaczepki i prowadzić sensowne wymiany zdań z resztą user’ów.

    A im pozwolić pozostać samym w tym szambie.
    Bez ,,tlenu” ( postów i odpowiedzi ) poumieraliby szybciej niż im samym to się nawet wydaje ….

    Szkoda , i to wielka , bo klimat tego forum kiedyś był tu wyjątkowy, szczególny , oryginalny i jednoczył nas wszystkich tu, pomimo tego , że nikt się ze sobą praktycznie nie znał.

    Wiem , że czasy się zmieniają .
    Szkoda , że wraz z nimi i ludzie, i ich sposób obcowania z innymi ……
    Ostatnio edytowane przez welna ; 13-03-2023 o 15:13

  12. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Morciasz (13-03-2023), Staleczka 3 (14-03-2023), kleczes_GKM (15-03-2023), koot (14-03-2023), stone_gossard (13-03-2023)

  13. Powrót do góry    #732
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    idealizujesz welna. Wybierz sobie jakis watek sprzed 15 albo i 20 lat i tez byl rynsztok. Kiedys nawet bany lecialy na tym forum, sam raz wylapalem.
    Przesadzasz w druga strone.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    No właśnie i wyjeżdżaj z nickami kto się stoczył konkretnie , a nie takie pitu pitu
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    j-rules (13-03-2023), lego (13-03-2023)

  16. Powrót do góry    #734
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    wełna jak zawsze z prądem.
    Awantury były zawsze na forum.
    To że większość ludzi uciekła stąd wynika z faktu, że przenieśli się na sociale i tam się napyerdalają z dużo większą grupą ludzi, a nie taplają w tej kałuży z dziadkami bez zębów.
    Wystarczy wpisać mariano italiano, carlitos falubaz, Falubazzini, wolf czy inni.
    Kiedyś to było, nie to co teraz.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #735
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Artiom i Emil już z licencją

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Awkop za jego przydatny post!

    Buszmen (13-03-2023)

  19. Powrót do góry    #736
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Inaczej będziesz śpiewał jak się spotkamy hejterze. Będziesz miał gówniarzu trochę godzin do odpracowania.
    Nie mam w planach wizyty w placówce na Abramowickiej 2 także się nie spotkamy. No chyba, że cię kiedyś wypuszczą, ale mocno w to wątpię.

  20. Powrót do góry    #737
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie mam w planach wizyty w placówce na Abramowickiej 2 także się nie spotkamy. No chyba, że cię kiedyś wypuszczą, ale mocno w to wątpię.
    Wdepptujesz w coraz większe szambo.

  21. Powrót do góry    #738
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Z drugiej strony taśma lecąc w górę z niższego poziomu może nie zdążyć uciec przed startującym zawodnikiem.
    Jeśli wystartuje za szybko to z pewnością nie zdąży.

  22. Powrót do góry    #739
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Artiom i Emil już z licencją
    ...a swoją drogą ciekawe, jak nagle działacze PZM-otu zmienili front wobec tych zawodników.
    Zrobili im specjalny egzamin przed terminem. Tak się zaczęli troszczyć o Rosjan z polskim paszportem,
    że zaczynam się zastanawiać czy to nie są przedstawiciele ukrytej opcji rosyjskiej.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #740
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Ktoś ich mocno przycisnął i zmiekli zdecydowanie. Sikora dzisiaj powiedział że nie będą blokować Griszy, jeżeli wystąpi z papierami, ale odradza prezesom jego kontraktowanie. Nie można aż tak bardzo, zmienić poglądów

  24. Powrót do góry    #741
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Hehe, rok temu prezesi ostro byli za wykluczeniem ruskich, bo to eliminowało dwa kluby z walki o złoto. Myślisz, że jak będzie Głupek do wzięcia to się będą krygować? Dobre sobie. Nawet ci, którzy (podobno) są przeciw ruskom sami w razie W pierwsi sięgną po Griszę.

  25. Powrót do góry    #742
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ktoś ich mocno przycisnął i zmiekli zdecydowanie. Sikora dzisiaj powiedział że nie będą blokować Griszy, jeżeli wystąpi z papierami, ale odradza prezesom jego kontraktowanie. Nie można aż tak bardzo, zmienić poglądów
    Nie wiem na chuy tworzycie jakieś teorie spiskowe ? Że ktoś ich przycisnął, że zmiękli.

    Jak dla mnie sprawa jest czysto formalna. Jak zgłosili się z licencją rosyjską to dostali bana. A jeśli któryś ma obywatelstwo Polskie lub innego kraju UE, i z taka licencją zgłosi się do rozgrywek, to z czysto formalnego punktu widzenia, musi zostać zatwierdzony do startów. Kto ci powiedział, że Sikora zmienił poglądy ? Ruskie dalej maja bana. Ale przecież gość nie będzie kopał się z koniem i narażał się na sprawy sądowe. Jeśli ci zawodnicy zgłosza się do rozgrywek z naszą licencją.

    A głupek ma spory zgryz. Bo z jednej strony ma szanse na obywatelstwo Łotewskie, ale z drugiej strony musi się zrzec obywatelstwa rosyjskiego aby otrzymać paszport łotewski i wtedy dopiero może wystąpić o licencję. Więc go raczej nie zobaczymy na naszych torach. Bo nie sądzę aby ryzykował utratę rosyjskiego obywatelstwa. I to w dodatku bez gwarancji zatrudnienia w PL.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-03-2023 o 17:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    A mnie się kojarzy inna chronologia zdarzeń.
    Najpierw dali bana, a potem jak ich zaczęto straszyć sądem
    to znaleźli, a zapewne ich prawnicy, wyjście awaryjne w postaci tego tłumaczenia kwestiami formalnymi.
    Jakoś na wiosnę nie próbowali znaleźć rozwiązania dla Rosjan obywateli polskich, choćby z pomocą i aprobatą FIM-u.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  27. Powrót do góry    #744
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    A mnie się kojarzy inna chronologia zdarzeń.
    Najpierw dali bana, a potem jak ich zaczęto straszyć sądem
    to znaleźli, a zapewne ich prawnicy, wyjście awaryjne w postaci tego tłumaczenia kwestiami formalnymi.
    Jakoś na wiosnę nie próbowali znaleźć rozwiązania dla Rosjan obywateli polskich, choćby z pomocą i aprobatą FIM-u.
    Nic podobnego.

    FIM zawiesił rosyjską federacje, a wraz z tym wszystkie licencje zawodników rosyjskich. A że i Artiom i Łguta i Wadim, byli zgłoszeni do rozgrywek z licencjami rosyjskimi, to z automatu dostali bana. I żaden sąd tutaj akurat nic by nie pomógł. Teraz mamy nowy sezon, zgłosili się po Polskie licencje, więc od strony formalnej musieli ich dopuścić. Cała reszta to dorabianie ideologii jakiejś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #745
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie kojarzę w żadnej poważnej dyscyplinie w Polsce, żeby startowali kacapy.
    Był w Zagłębiu Lubin zawodnik nawet z polskim obywatelstwem, ale go pożegnali.
    Natomiast toruscy kibice są dumni, że będzie jeździł propagandysta putina,
    ale to już jest kwestia honoru i zwykłej ludzkiej przyzwoitości.
    Hej, hej toruski anatop.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #746
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Strażok jest niepodrabialny. Zakrzywia rzeczywistość dla własnej teorii. Nikt nie zamierzał rok temu dawać żadnych polskich licencji. Zmieniali powoli zdanie jak pojawiały się coraz to nowe analizy prawne i okazało się, że ich chciejstwo nie ma oparcia w prawie. Ja wiem, że pisdzielce mają prawo za nic ale póki co czasem jeszcze można się na nie powoływać.

  30. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Strażok jest niepodrabialny. Zakrzywia rzeczywistość dla własnej teorii. Nikt nie zamierzał rok temu dawać żadnych polskich licencji. Zmieniali powoli zdanie jak pojawiały się coraz to nowe analizy prawne i okazało się, że ich chciejstwo nie ma oparcia w prawie. Ja wiem, że pisdzielce mają prawo za nic ale póki co czasem jeszcze można się na nie powoływać.
    Głupku bez szkoły, oczywiście, ze nikt nie zamierzał przyznawać im Polskich licencji w ubiegłym roku. Bo z własnego wyboru mieli licencje rosyjskie. I z nimi zgłosili się do rozgrywek. Te licencje zostały zawieszone przez FIM, wraz z zawieszeniem rosyjskiej frderacji. I w ten sposób sezon 2022 mieli stracony. Nie można do jednego sezonu przystępować z dwoma licencjami. Poza tym nie można wydawać licencji innej federacji zawodnikowi który został zawieszony. Po roku czasu, jeśli zawodnik nie bierze udziału w zawodach FIM (czyli w tym przypadku również PZM) licencja traci ważność, nie podlega automatycznemu odnowieniu. I trzeba ją odnowić. I w tym momencie oni są bez żadnej licencji. Czyli nie można już zastosować przepisu FIM, że nie mogą ubiegać się o licencję innej federacji będąc w trakcie zawieszenia. A skoro mają obywatelstwo innego kraju, stosują unik i występują o Polska licencję. Czyli robią to co w tamtym roku było niemożliwe z przyczyn formalnych. Teraz matole już rozumiesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic podobnego.

    FIM zawiesił rosyjską federacje, a wraz z tym wszystkie licencje zawodników rosyjskich. A że i Artiom i Łguta i Wadim, byli zgłoszeni do rozgrywek z licencjami rosyjskimi, to z automatu dostali bana. I żaden sąd tutaj akurat nic by nie pomógł. Teraz mamy nowy sezon, zgłosili się po Polskie licencje, więc od strony formalnej musieli ich dopuścić. Cała reszta to dorabianie ideologii jakiejś.
    To co napisałeś ma się nijak do ostatniego zdania mojego wpisu czyli

    Jakoś na wiosnę nie próbowali znaleźć rozwiązania dla Rosjan obywateli polskich, choćby z pomocą i aprobatą FIM-u.
    ,,, i nie pisz mi o regulaminie, bo nie raz i nie dwa zmieniano/tworzono go na kolanie w tzw, sytuacjach nadzwyczajnych.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #749
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Artiom i Emil już z licencją
    Szybko poszło, nawet zdążyli pokłócić się z kamerami

    https://twitter.com/RSitnicki/status...283070470?s=20

  33. Powrót do góry    #750
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nic podobnego.

    FIM zawiesił rosyjską federacje, a wraz z tym wszystkie licencje zawodników rosyjskich. A że i Artiom i Łguta i Wadim, byli zgłoszeni do rozgrywek z licencjami rosyjskimi, to z automatu dostali bana. I żaden sąd tutaj akurat nic by nie pomógł. Teraz mamy nowy sezon, zgłosili się po Polskie licencje, więc od strony formalnej musieli ich dopuścić. Cała reszta to dorabianie ideologii jakiejś.
    Pierwsza proba dorabiania ideologii i to bardzo nieudana bylo wykluczenie wszystkich Rosjan z zycia publicznego w tym sportowego.
    Nie udalo sie ,bo nie moglo.To byla idea godna przyglupiego Janusza.
    Druga to powtarzanie,ze to FIM wykluczyl Rosjan.
    Formalnie oczywiscie FiM ale glownym prowodyrem
    byl PZM-ot.To oni naciskali na FIM aby ten ban wprowadzic.
    Chcieli udupic Rosjan na amen i w zuzlu im sie udalo.
    Nie udalo sie jednak wygrac SoN,wiec plan nie wypalil w 100%.
    O ile wystepy pod flaga Rosji oczywiscie mozna bylo
    zbanowac,moralnie jest to sluszne,choc jak wiemy nie wszedzie to sie stalo a w przeszlosci nie zawsze
    wprowadzano takie sankcje,o tyle wykluczenie ich z rozgrywek ligowych gdzie wystepuja w barwach
    klubowych a nie narodowych bylo zwyczajnie glupie i podle.
    Jednak latwo bylo sie w tym przypadku zaslonic przepisami i uzasadnic taki ruch.
    Jak wiemy,sam PZM-ot czy GKSZ stosuja sie do przepisow jedynie wtedy jak jest im wygodnie.
    Jesli przepisy koliduja z potrzeba chwili,potrafia w jeden dzien je zmienic i tez jest fajnie.
    Przeciez zuzel byl chyba jedyna dyscyplina w ktorej wykluczono Rosjan rowniez z rozgrywek ligowych.
    Ktos napisze ,tak jak wlasciciel szklanego szyberdachu po najlepszych szkolach,ze to bylo moralnie
    sluszne,ale mi wpajano,ze nie powinno sie karac niewinnych ludzi i przypisywac im uczynki ktorych nie popelnili.
    W sprawie zuzlowcow bylo to o tyle latwe,ze dotyczylo moze 10-12 ludzi wiec stwierdzenie czy sa winni zbrodni
    na Ukrainie nie bylo zbyt trudnym zadaniem.
    Wiec jesli ktos jest zgnity moralnie,to taki blacktop,ktory wczesniej "ruskiej onucy" pucowal berlo az milo,
    ale w sumie widac to nie tylko w sprawie Rosjan.
    Oczywiscie swiat sie nie zawalil z tego powodu,ze wykluczono kilkunastu Rosjan z zawodow zuzlowych,ale tez nie stal sie
    lepszy.
    Jednak jesli ktos mysli,ze biarac udzial w nagonce na tych ludzi staje sie lepszym czlowiekiem i postepuje slusznie,jest glupcem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-03-2023 o 06:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #751
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Szybko poszło, nawet zdążyli pokłócić się z kamerami

    https://twitter.com/RSitnicki/status...283070470?s=20
    Pięknie ominęli doopków z kamerą.

  35. Powrót do góry    #752
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Pięknie ominęli doopków z kamerą.
    kim jest ten płaczący pryszcz z twitta? Co to za pominiete "media"? XD
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  36. Powrót do góry    #753
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To co napisałeś ma się nijak do ostatniego zdania mojego wpisu czyli



    ,,, i nie pisz mi o regulaminie, bo nie raz i nie dwa zmieniano/tworzono go na kolanie w tzw, sytuacjach nadzwyczajnych.
    I co, ty byś chciał zmieniać regulamin, tylko dlatego aby dopuścić ich do rozgrywek w PL ? Przeciez to jest bzdura totalna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #754
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Uj jeden wie. Mi wystarczy, że jest z Canal+. Zero wywiadów z nimi.

  38. Powrót do góry    #755
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pierwsza proba dorabiania ideologii i to bardzo nieudana bylo wykluczenie wszystkich Rosjan z zycia publicznego w tym sportowego.
    Nie udalo sie ,bo nie moglo.To byla idea godna przyglupiego Janusza.
    Druga to powtarzanie,ze to FIM wykluczyl Rosjan.
    Formalnie oczywiscie FiM ale glownym prowodyrem
    byl PZM-ot.To oni naciskali na FIM aby ten ban wprowadzic.
    Chcieli udupic Rosjan na amen i w zuzlu im sie udalo.
    Nie udalo sie jednak wygrac SoN,wiec plan nie wypalil w 100%.
    O ile wystepy pod flaga Rosji oczywiscie mozna bylo
    zbanowac,moralnie jest to sluszne,choc jak wiemy nie wszedzie to sie stalo a w przeszlosci nie zawsze
    wprowadzano takie sankcje,o tyle wykluczenie ich z rozgrywek ligowych gdzie wystepuja w barwach
    klubowych a nie narodowych bylo zwyczajnie glupie i podle.
    Jednak latwo bylo sie w tym przypadku zaslonic przepisami i uzasadnic taki ruch.
    Jak wiemy,sam PZM-ot czy GKSZ stosuja sie do przepisow jedynie wtedy jak jest im wygodnie.
    Jesli przepisy koliduja z potrzeba chwili,potrafia w jeden dzien je zmienic i tez jest fajnie.
    Przeciez zuzel byl chyba jedyna dyscyplina w ktorej wykluczono Rosjan rowniez z rozgrywek ligowych.
    Ktos napisze ,tak jak wlasciciel szklanego szyberdachu po najlepszych szkolach,ze to bylo moralnie
    sluszne,ale mi wpajano,ze nie powinno sie karac niewinnych ludzi i przypisywac im uczynki ktorych nie popelnili.
    W sprawie zuzlowcow bylo to o tyle latwe,ze dotyczylo moze 10-12 ludzi wiec stwierdzenie czy sa winni zbrodni
    na Ukrainie nie bylo zbyt trudnym zadaniem.
    Wiec jesli ktos jest zgnity moralnie,to taki blacktop,ktory wczesniej "ruskiej onucy" pucowal berlo az milo,
    ale w sumie widac to nie tylko w sprawie Rosjan.
    Oczywiscie swiat sie nie zawalil z tego powodu,ze wykluczono kilkunastu Rosjan z zawodow zuzlowych,ale tez nie stal sie
    lepszy.
    Jednak jesli ktos mysli,ze biarac udzial w nagonce na tych ludzi staje sie lepszym czlowiekiem i postepuje slusznie,jest glupcem.
    Widzę, ze do tej pory nie ogarniasz sytuacji z kacapami.

    Oczywistym jest, że żaden z tych zawodników nie rozpętał wojny. Oczywistym jest, że wojna się nie zakończy tylko dlatego, że zablokowano kilku kacapów. Bo nie o to w tym wszystkim chodzi.

    Tu chodzi o to aby dać do zrozumienia całemu społeczeństwu Rosjan, że dopóki będą wszczynać wojny, mordować, kraść i podbijać inne kraje, dopóty będą izolowani na arenie międzynarodowej. Nie ma tu sposobu na to aby wyizolować dobrych kacapów od złych kacapów. Więc konsekwencje powinno ponieść całe społeczeństwo. I powinno je ponosić do czasu aż przestaną mordować i podbijać inne kraje. Bo to to społeczeństwo właśnie dopuściło do władzy Putina. Więc teraz to społeczeństwo ma ponieść konsekwencje jego działań. Bo póki co konsekwencje działań Putina ponoszą głównie Ukraińcy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #756
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Społeczeństwo dopuściło do władzy Putina. Na tym możemy zakończyć temat.

  40. Powrót do góry    #757
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Szybko poszło, nawet zdążyli pokłócić się z kamerami

    https://twitter.com/RSitnicki/status...283070470?s=20
    Bardzo dobrze. Bez przeprosin ze strony Canal + nie powinni z nimi gadać.
    Emil nie miał problemu by udzielić wywiadu po bandzie, czy brytolom.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mszat (14-03-2023)

  42. Powrót do góry    #758
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,416
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Szybko poszło, nawet zdążyli pokłócić się z kamerami

    https://twitter.com/RSitnicki/status...283070470?s=20

    zachowanie odpowiednie do traktowania tych zawodników przez ostatni rok,przez tak zwane media.
    można sobie jedynie wyobrazić, jakie szpagaty będzie przed mikrofonem będzie urządzał w tym m sezonie np Dryła , znany głównie z tego ,że mówi jedynie to co w danej chwili wypada , lub trzeba.
    Ostatnio edytowane przez GABLEN ; 14-03-2023 o 10:27
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    mszat (14-03-2023)

  44. Powrót do góry    #759
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Nie martw się, zrobi (nie tylko on z resztą) z siebie kolejny raz oorwę i nazwie to profesjonalizmem.

  45. Powrót do góry    #760
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,416
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    ja się o Dryłę i innych jemu podobnych nie martwię.
    na tą chwilę cieszę się z powrotu na tor , takich żużlowych kozaków jak Rosjanie.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  46. Powrót do góry    #761
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    ja się o Dryłę i innych jemu podobnych nie martwię.
    na tą chwilę cieszę się z powrotu na tor , takich żużlowych kozaków jak Rosjanie.
    No jak Ty Gablenku Artioma nazywasz żużlowym kozakiem….to chyba wieki na żużlu nie byłeś ….

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Mariusz (14-03-2023), dockm (14-03-2023)

  48. Powrót do góry    #762
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Został mistrzem świata a to się zwykłym zawodnikom raczej nie przytrafia. Artiom w ostatnich latach poprawił swoją jazdę, sam kilka lat temu uważałem go za żużlową piizdę ale to się zmieniło. Choć rozumiem, że do przekozaka PiPy nie ma startu .

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    mszat (14-03-2023)

  50. Powrót do góry    #763
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Panowie sparingi za rogiem,orientujecie się czy Nasi mają w planach dać szansę Zagarowi w sparingach ?

  51. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Panowie sparingi za rogiem,orientujecie się czy Nasi mają w planach dać szansę Zagarowi w sparingach ?
    A to Zagar jest zawodnikiem Apatora aby miał dostawać jakąś szanse w sparingach ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Ty też nie jesteś zawodnikiem Apatora, ale z uwagi, że jesteś forumowym przekozakiem damy tobie i wełnie szansę karnąć się na misiu:

    https://www.bitchute.com/video/jNDv9K9ePo1P/
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •