Strona 25 z 111 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Aha. I tylko o to ci chodziło? O hiperbole, która miała tylko podkreślić problem, który występuje? Sens całości jak rozumiem nie ma dla ciebie znaczenia?

    To skoro wykazałes się taka upierdliwoscia i czepialstwem to wykaz się też śmiało dowodami na poprawę jazdy miedziaka od czasów gdy był nastolatkiem.
    1) Walnąłeś babola, który nazwałeś - "hiperbola" i oczekujesz ode mnie żebym tłumaczył się z 'czepialstwa"?

    2) Nie widziałeś takiej, to szkoda, bo nawet Marek Cieślak, który jest łagodnie mówiac bardzo krytyczny wobec rajderów rodem z Torunia,
    docenił postępy młodego Adriana i powołał go na DPŚ, w których Miedziak przyczynił się do zdobycia przez Polaków dwóch mistrzostw.
    To chyba jakieś postępy od wieku nastolatka wtedy zrobił?
    Tym bardziej, że łatwo wówczas załapać się do finałowej piątki nie było!
    T.Gollob, j.Hampel, R.Holta czy J.Kołodziej to byli pewniacy,
    a prócz nich byli zawodnicy pokroju Protasa, Walasa czy Kejkeja.


    Proszę Cię nie brnij w obronę tamtego postu, bo łagodnie mówiąc był niesprawiedliwy dla torunianina.

    ...i zeby nie było nie jestem jakimś fanatykiem.
    Sądzę, że powinien spróbować ścigania i jeśli cokolwiek będzie nie tak zakończyć karierę.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    ile to artykulow bylo, ze dopoki papa Dudek bedzie w jego boksie, to Patryk moze zapomniec o rozwoju XD Kiedys nie bylo wymowek w postaci tunerow, teamow, nawierzchnii (a te byly rozne)
    To pieprzyli działacze z centrali pokroju Witkowskiego.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 03-04-2023 o 20:30
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    lego (04-04-2023)

  3. Powrót do góry    #1082
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Mylisz postepy w punktowaniu z postepami w kategorii kontroli nad motocyklem - mieszaj dalej dwa systemy walutowe, nazywajac to babolem.
    Dla mnie ma mniejsze znaczenie czy Miedziak ma 35 czy 40 lat - bo to jest wiek, w ktorym sie powinno byc w tym rzemiosle najlepszym.
    Podoba mi sie tez, ze powolujesz sie na shreka, ktorego obarczasz z reguly samym zlem robiac z niego kwintesencje degrengolady w srodowisku zuzlowym.
    Ale tu ci przyklad podpasowal wiec Cieslak jest teraz wygodny i wiarygodny.
    A moze byl wtedy pijany?

    A i podoba mi sie tez ta twoja ucieczka od tematu - "prosze, nie brnij w obrone (...)"
    Ty uwazasz, ze moja ocena byla niesprawiedliwa, ok, w sumie nie spodziewalem sie niczego innego z twojej strony. Ja jednak uwazam inaczej niz ty i twoj przyklad mnie absolutnie nie przekonal.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 03-04-2023 o 20:58
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #1083
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale medal IMŚ to już było jednak mega dawno temu, po tych kontuzjach to już nie jest ten sam zawodnik, mimo że rok temu miał chwilę górki. Tzn nie jest ani tak słaby jak tegoroczny początek, ani tak dobry jak wtedy gdy zdobywał srebro IMŚ.
    Nie wiem co ten klub Apator robi, że kto do nich nie przyjdzie to ma zniżkę formy? Jak nie zdolni młodzieżowcy to także topowi seniorzy. Słyszałem o super warunkach jakie im dajecie "ciepła woda z kranu" tj oczywiście sarkazm ale na poważnie podejrzewam, że klub stwarza cieplarniane warunki dla zawodników a oni tego nie odwzajemniają. Podsumowując w klubie nie ma na zawodników bata bo prezes jest zajety swoimi sprawami a trener Sawina bez obrazy to nawet dziecko by głośniej krzyknęło to by się przestraszył.

  5. Powrót do góry    #1084
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Akurat Dudek to przecież miał zwyżkę. Poprzedni sezon, mimo fatalnej końcówki miał lepszy niż dwa poprzednie w ZG.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (04-04-2023)

  7. Powrót do góry    #1085
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Mylisz postepy w punktowaniu z postepami w kategorii kontroli nad motocyklem - mieszaj dalej dwa systemy walutowe, nazywajac to babolem.
    Dla mnie ma mniejsze znaczenie czy Miedziak ma 35 czy 40 lat - bo to jest wiek, w ktorym sie powinno byc w tym rzemiosle najlepszym.
    Podoba mi sie tez, ze powolujesz sie na shreka, ktorego obarczasz z reguly samym zlem robiac z niego kwintesencje degrengolady w srodowisku zuzlowym.
    Ale tu ci przyklad podpasowal wiec Cieslak jest teraz wygodny i wiarygodny.
    A moze byl wtedy pijany?

    A i podoba mi sie tez ta twoja ucieczka od tematu - "prosze, nie brnij w obrone (...)"
    Ty uwazasz, ze moja ocena byla niesprawiedliwa, ok, w sumie nie spodziewalem sie niczego innego z twojej strony. Ja jednak uwazam inaczej niz ty i twoj przyklad mnie absolutnie nie przekonal.
    Po co piszesz bzdury?
    Zrobił postępy, bo to co potrafił w wieku 18-u lat
    było niczym w porównaniu z tym co potrafił jako dwudzistoparolatek.
    I nie jest to niczym niesamowitym.

    Cieślak jest jaki jest, mamy podobne zdanie co do jego pozycji w polskim żużlu.
    To akurat tym bardziej świadczy o tym, że Adi musiał na torze zrobić coś ponadprzeciętnego.
    żeby otrzymać powołanie od Polewaczkowego.
    Brniesz niepotrzebnie

    Widziałem tego gościa parę razy
    i jak dla mnie poważne problemy zaczęły się po nieszczęsnym meczu RCZ-PL w Pradze.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 03-04-2023 o 21:43
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  8. Powrót do góry    #1086
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Oczywiscie, ze kiepscy zuzlowcy zdobywaja medale, bo akurat maja sezon konia, super sprzet i nie przeszkadzaja im wtedy zadne braki.
    Takie tlumaczenie Dudka czytalem juz wtedy gdy jeszcze byl bozyszczem zielonogorzan. A juz wtedy mnie Patryk utwierdzil, ze zuzlowo jest mu blizej do sredniodobrego ligowca na pewnym meczu w Tarnowie, gdy zrobil chyba komplet. Ale ja akurat na cos innego zwrocilem uwage niz punkty i takie same byly odpowiedzi - szuka predkosci, kombinuje.
    To sie przez lata nie zmienilo i juz sie chyba nie zmieni wg mnie.

    Oczywscie, nazwanie Dudka kiepskim zuzlowcem to kolejna egzageracja z mojej strony, ale no, inaczej wlasnie sie mierzy kogos kto medale IMS potrafil zdobyc a inaczej pierwszoligowca.

    No i drugie oczywiscie: Mozna szukac dalej, w teamie, w sprzecie, u ryska, plepleple - to samo co u nejmara. Ale jak sie nie chce zuzla zrec i nim srac to takie sa efekty i ja raczej apeluje by sie w koncu przestawic, ze z Dudka to co najwyzej dla was jest przyzwoity zamiennik Miedzinskiego - patrzac z perspektywy lat.
    To,ze Dudek nie do konca profesjonalnie podchodzi do swoich obowiazkow nie neguje.Widac po wynikach.
    Wiem jednak ,ze jak ma cos dobrego pod tylkiem to potrafi pokazac ,ze jest zuzlowcem.
    Tegoroczny bieg gdzie za jednym zamachem porobil Zmarzlika i chyba Huszcze czy zeszloroczny mecz w Grudziadzu.
    Problem w tym,ze takich przeblyskow ma bardzo malo jak na jego potencjal,tym bardziej ,ze ma w swoim teamie
    potencjal Zmarzlika.
    Reszty nie moge skomentowac,bo celowo uzyles trudnego slowa, zebym nic nie zrozumial.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale medal IMŚ to już było jednak mega dawno temu, po tych kontuzjach to już nie jest ten sam zawodnik, mimo że rok temu miał chwilę górki. Tzn nie jest ani tak słaby jak tegoroczny początek, ani tak dobry jak wtedy gdy zdobywał srebro IMŚ.
    Medal dawno temu ale rok temu 5 miejsce tez nie bylo zle.Medal stracil fatalna koncowka sezonu.
    Oczywiscie brak Ruskich te 5 miejsce mu sprezentowalo,bo realnie pewnie byloby 7.
    Ale to i tak nie jest zle majac na uwadze jaka sinusoide w sezonie prezentowal.
    On juz chyba nie ma serca do zuzla i jak wspomnial Scot FZG czy j-rules,ma inne priorytety.
    Najgorsze,ze mamy w zespole dwoch takich,bo Pawel tez juz jest polzuzlowcem i polbiznesmenem.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Akurat Dudek to przecież miał zwyżkę. Poprzedni sezon, mimo fatalnej końcówki miał lepszy niż dwa poprzednie w ZG.
    Skad on to moze wiedzec?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #1087
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Medal dawno temu ale rok temu 5 miejsce tez nie bylo zle.Medal stracil fatalna koncowka sezonu.
    Oczywiscie brak Ruskich te 5 miejsce mu sprezentowalo,bo realnie pewnie byloby 7.
    Ale to i tak nie jest zle majac na uwadze jaka sinusoide w sezonie prezentowal.
    On juz chyba nie ma serca do zuzla i jak wspomnial Scot FZG czy j-rules,ma inne priorytety.
    Najgorsze,ze mamy w zespole dwoch takich,bo Pawel tez juz jest polzuzlowcem i polbiznesmenem.
    Tak, ale po pierwsze - wybrakowany cykl, po drugie: rok temu miał momentum formy i tam wtedy wygrał Teterow co go nabudowało w klasyfikacji.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #1088
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    W Apatorze zawodnika krajowego na średnią 2,0 mieliśmy ostatnio w 2013 roku. Paweł miał jeden wyskok za czasów juniora i dwa lata temu średnia 1,9 w dorosłym żużlu. Dudek poprawi występy w PO i nie będzie się w zasadzie do czego przyczepić. Po nim znowu nastanie posucha.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  11. Powrót do góry    #1089
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Zawodnika krajowego na 2.0,czy nawet sporo więcej to w tym roku akurat mamy.

  12. Powrót do góry    #1090
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Brak tylko polewaczkowego, czy innego szeryfa na 0.7, który by ten ciepły ****idołek pospawał do kupy
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  13. Powrót do góry    #1091
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Jak się patrzy na dyspozycję zawodników naszych na MPPK w Rzeszowie to poza Lambertem ręce opadają.
    Inna rzecz, że pierwszy nasz wyjazdowy przeciwnik zaproponował podobną formę... Doyle i nic. Kasprzak też,
    gdzie indziej nic nie pokazuje.
    Gorzów równo ale indywidualnie w kratkę.
    Ogólnie - robienie takich zawodów o medale na samym początku sezonu mija się chyba z sensem.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Semen (05-04-2023)

  15. Powrót do góry    #1092
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Dochodzi problem z nazwą klubu,firma Apator domaga się usunięcia członu Apator.
    Na szczęście klub posiada zezwolenie na użytkowanie członów KS Apator Toruń (nazwa ze zwrotem KS jest własnością kibiców, którą klub może uzyczac), ale Terminski uważa że to nie koniec sporu. Nie wiem czy się nasi wybronia, jeżeli dojdzie do jakiś spraw sądowych.
    Tu raczej chodzi o spór na linii firma Apator-kibice, by zabrać tym drugim prawo do nazwy KS Apator Toruń, co w konsekwencji przełoży się na to, ze my staniemy się po prostu Get Wellem, czy innym For Nature Solutions bez żadnych historycznych członów.

  16. Powrót do góry    #1093
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Hej, nie mogę nigdzie uzyskać informacji, gdzie kupuje się karnety, i czy w ogóle jeszcze można. Byłem w FST, powiedzieli że na stadionie, na stadionie pozamykane, żywej duszu. Telefon milczy.

  17. Powrót do góry    #1094
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,510
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Dochodzi problem z nazwą klubu,firma Apator domaga się usunięcia członu Apator.
    Na szczęście klub posiada zezwolenie na użytkowanie członów KS Apator Toruń (nazwa ze zwrotem KS jest własnością kibiców, którą klub może uzyczac), ale Terminski uważa że to nie koniec sporu. Nie wiem czy się nasi wybronia, jeżeli dojdzie do jakiś spraw sądowych.
    Tu raczej chodzi o spór na linii firma Apator-kibice, by zabrać tym drugim prawo do nazwy KS Apator Toruń, co w konsekwencji przełoży się na to, ze my staniemy się po prostu Get Wellem, czy innym For Nature Solutions bez żadnych historycznych członów.
    No i co? Tragedia się stanie? Zmienią nazwę i tyle. Nie wiem, o co tylu huku z tymi nazwami, patologia komunistyczna.

  18. Powrót do góry    #1095
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    to, ze jakaś korporacyjna biurwa tak sobie zażyczy, nie sprawi, że my nie będziemy Apatorem czy Falubaz Falubazem.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Powrót do góry    #1096
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Dochodzi problem z nazwą klubu, firma Apator domaga się usunięcia członu Apator.
    Serio, serio? Oficjalnie - spółka Apator złożyła jakieś pismo?

    A na sobotę:
    9. Dudek
    10. Lambert
    11. Przedpełski
    12. Sajfutdinov
    13. Lampart
    14. Lewandowski
    15. Affelt
    16.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  20. Powrót do góry    #1097
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Hej, nie mogę nigdzie uzyskać informacji, gdzie kupuje się karnety, i czy w ogóle jeszcze można. Byłem w FST, powiedzieli że na stadionie, na stadionie pozamykane, żywej duszu. Telefon milczy.
    Na stronie klubu 14 lutego napisano, że
    Karnety pozostają w sprzedaży do 15.03.2023r.
    Dnia 16 marca napisano m.in. , że:
    Informujemy, iż kasa Klubu czynna jest tylko i wyłącznie we wtorki i czwartki w godzinach 11:00-15:00.
    oraz
    Odbiór karnetów zamówionych przez stronę www możliwy jest tylko w we wtorki i czwartki w godzinach 11:00 – 15:00.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #1098
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Ostaf trochę podrazyl i wychodzi na to że nowe silniki RK to szmelc. I Artiom i Zimny i Vacul latają na starych https://sport.interia.pl/zuzel/news-...em,nId,6699368
    Wiadomo ze to Ostaf, ale coś w tym może być. To by tłumaczyło jazdę Dudka i Pawła, ale to znaczy ze trzeba od Kowalskiego uciekać jak najprędzej, zdaniem Ostafa Zimny jezdzi na 4 letnim silniku.
    No i jedynie zastanawia Dominik i Kacper, przecież oni raczej starych silników RK nie mają, chyba ze po kimś dostali, albo jakimś cudem zdobyli.

    Odnośnie silników Doyle jeździ na nowym Holendrze, Van Esse. I jest bardzo szybki. Gdzieś mi mignęło ze na tym Holendrze jeździ też nasz Emil. To może być jakiś powiew świeżości na rynku tunerow, skoro tacy zawodnicy wybrali te silniki.

    No i też zagadką jest forma Hollowaya, wydaje się ze cały okres przygotowawczy Lambo po prostu testował, ciekawe w jakiej on formie wejdzie w sezon, tu może być ogień.

    Jeżeli Dudek i Paweł mają tylko nowe silniki, to może być bardzo kiepsko na początku, ale jakaś tam nadzieja że to się poprawi jak będzie cieplej jest. No i też duży znak zapytania pojawia się przy Janowskim. W ogole jak Zimny wpadnie w kłopoty, to cala stawka zawodników RK siądzie.

    A Zimny gdy się tylko wspomni o silnikach robi się mocno nerwowy co pokazał w wywiadzie, więc coś musi być na rzeczy z tym Kowalskim. Zwłaszcza widząc Dudka i Pawła którzy jeżdżą na rowerach w tym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 05-04-2023 o 15:51

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Spartan (05-04-2023)

  23. Powrót do góry    #1099
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    jak napisałem że Kowalski ma zjazd to dostałem odpowiedź że inni latają wg mnie typowy cykl i ma zjazd.

    poza tym byle nie przegrać z Gorzowem i do przodu

  24. Powrót do góry    #1100
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    jak napisałem że Kowalski ma zjazd to dostałem odpowiedź że inni latają wg mnie typowy cykl i ma zjazd.

    poza tym byle nie przegrać z Gorzowem i do przodu
    Nie ma żadnego zjazdu. Od końca maja jego silniki znowu będą najlepsze na świecie jak co roku.

  25. Powrót do góry    #1101
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nic nie trwa wiecznie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #1102
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Narzekałem caly poprzedni sezon na Sawine, ale bardzo podoba mi się skład awizowany. Wykorzystali to że Chomski jest betonem i wiadomo jaki skład zestawi długo przed meczem. Bardzo ofensywnie, pewne dwucyfrowki Emila, Dudka który ma bardzo prosty numer biorąc pod uwagę skład Stali i taki skład wyciśnie punktowo maksa z Lamparta. Jedzie dwa biegi z juniorem w środkowej części, ale raz na Jasinskiego, raz na Fajfera. Za jednego z nich pójdzie taktyczna, ale nie za obu. Przy tak zestawionym składzie ani Dudek, ani Pawel ani Lampart nie muszą pokonywac trójki Stali, a i tak punktów natrzaskaja. W naszym przypadku nic to nie zmienia to jeden mecz i z żadnym innym rywalem to nie przejdzie, ale jak rywale Stali zastosują podobne myki to Stal może mieć spory problem.

  27. Powrót do góry    #1103
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie ma po co isc na MA.
    Mecz sie chyba juz odbyl i przegralismy.
    Wstyd jak uj.

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...tm_campaign=cb
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #1104
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    i zdjęcie rozhahanej ekipy Apatora jako ilustracja XD
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  29. Powrót do góry    #1105
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,593
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Szok, że ktoś może takie artykuły tworzyć pod własnym nazwiskiem.

    Autor nazywa się Miłosz Lippki. Tak siebie opisuje:

    "O sporcie żużlowym pisze od 2001 roku, z nadzieją, że wreszcie dyscyplina ta zaistnieje poza Europą. W „Przeglądzie Sportowym” od 2014 roku. Z żużlem zawodowo związany od 2001 roku, a zaczynał w „Tygodniku Żużlowym”. Na pierwszym meczu żużlowym w życiu był w 1995 roku w Toruniu dzięki nauczycielowi historii. Była to nagroda za poprawienie ocen w szkole podstawowej."

    Panie Miłoszu! Jesteś pan głupim, starym clickbaitowcem.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  30. Powrót do góry    #1106
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    A kto może jeździć teraz pod numerami 8 i 16 ?
    Co chwila się to zmienią i się już z tym pogubiłem. U nas Porter czy tam Portner ?

  31. Powrót do góry    #1107
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie ma po co isc na MA.
    Mecz sie chyba juz odbyl i przegralismy.
    Wstyd jak uj.

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...tm_campaign=cb
    Nie rób se podśmiechójek, bo patrząc na to co nasze orzeły pokazywały w tegorocznych gonkach
    to wynik 44-46 czy 43-47 nie byłby żadną niespodzianką, przynajmniej jak dla mnie.
    Wystarczy, ze Vacul, Thomsen i Woźniak pojadą jak na liderów przystało, a na młodzieżówce dostaniemy oklep,
    dodatkowo na drugiej linii będzie koło remisu to wyniki, które podałem nie są wcale jakimś S-F.

    Z bólem serca muszę to napisać, ale wynik na szalę zwycięstwa będzie mógł chyba przechylić Pantera.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  32. Powrót do góry    #1108
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Narzekałem caly poprzedni sezon na Sawine, ale bardzo podoba mi się skład awizowany. Wykorzystali to że Chomski jest betonem i wiadomo jaki skład zestawi długo przed meczem. Bardzo ofensywnie, pewne dwucyfrowki Emila, Dudka który ma bardzo prosty numer biorąc pod uwagę skład Stali i taki skład wyciśnie punktowo maksa z Lamparta. Jedzie dwa biegi z juniorem w środkowej części, ale raz na Jasinskiego, raz na Fajfera. Za jednego z nich pójdzie taktyczna, ale nie za obu. Przy tak zestawionym składzie ani Dudek, ani Pawel ani Lampart nie muszą pokonywac trójki Stali, a i tak punktów natrzaskaja. W naszym przypadku nic to nie zmienia to jeden mecz i z żadnym innym rywalem to nie przejdzie, ale jak rywale Stali zastosują podobne myki to Stal może mieć spory problem.
    Nie wiem jak to wszystko policzyłeś... Lampart to np. ma 13 bieg gdzie pojedzie na Vaculika i Thomsena, a Dudek już w 1 może machnąć 0, zaś w 11 duża szansa na taktyka Gorzowa (chociaż byłbym ostrożny z zakładaniem, że te taktycznie w ogóle będą jako pewnik). 10 (czystych) Dudka byłoby dużym zaskoczeniem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #1109
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Wozniak jest chimeryczny, Fajfer ma gigantyczne problemy teamowe na starcie sezonu, do tego Jasinski który nie powala i juniorzy którzy na pewno nie pokonają naszych seniorów.
    Zdziwiony to będę jak Stal zrobi 40,ale tak jak mówię zobaczymy w sobotę. Zdecydowanie bardziej obawiam się wyjazdu do Krosna, gdzie może być słabo, niż takiej Stali u siebie.

  34. Powrót do góry    #1110
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Eeeee tam co tu rozkminiać.
    Spotkają się dwie drużyny z potencjałem na miejsca 4-6.
    Kwestia dnia której ekipie przypadną punkty (lub punkt).
    Mnie to wygląda na to, że zdobycz punktowa U-24
    w sumie z punktami juniorów będzie decydująca.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #1111
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie rób se podśmiechójek, bo patrząc na to co nasze orzeły pokazywały w tegorocznych gonkach
    to wynik 44-46 czy 43-47 nie byłby żadną niespodzianką, przynajmniej jak dla mnie.
    Wystarczy, ze Vacul, Thomsen i Woźniak pojadą jak na liderów przystało, a na młodzieżówce dostaniemy oklep,
    dodatkowo na drugiej linii będzie koło remisu to wyniki, które podałem nie są wcale jakimś S-F.

    Z bólem serca muszę to napisać, ale wynik na szalę zwycięstwa będzie mógł chyba przechylić Pantera.

    Wole sie smiac niz plakac.
    Tytul typowo clickbajtowy dyskredytuje po raz kolejny tego
    marnego redaktorzyne ale nie mam takiej mocy sprawczej ,zeby
    pan Lippki mogl zajac sie tym do czego zostal stworzony czyli
    dbanie o czystosc chodnikow i skwerkow w Toruniu.Pozostaje
    smiech.

    Co do meczu,to spacerku nie bedzie ,ale Emil i Robert raczej swoje zrobia
    wiec w granicach 50 pkt powinnismy sie zakrecic.
    Z drugiej strony nie zdziwi mnie wyzsza wygrana,bo jednak na MA
    Pawel i Patryk powinni pokazac duzo wiecej niz w Rzeszowie.
    Zwyciestwo Stali ,wbrew temu co klepie senator z poziomu lesniczowki uznam za sensacje.
    Nie dlatego,ze uwazam nas za silnych ale po prostu silniejszych od Stali a mecz jest w Toruniu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-04-2023 o 03:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #1112
    Użytkownik
    Dołączył
    03-10-2022
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie ma po co isc na MA.
    Mecz sie chyba juz odbyl i przegralismy.
    Wstyd jak uj.

    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...tm_campaign=cb
    Tam generalnie nigdy nie ma po co isc. Chyba, ze ktos lubi byc zwyzywamy i oblany rozwodnionym piwskiem przez podchmielonych tryglodytow.

  37. Powrót do góry    #1113
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Tam generalnie nigdy nie ma po co isc. Chyba, ze ktos lubi byc zwyzywamy i oblany rozwodnionym piwskiem przez podchmielonych tryglodytow.
    Bydło toruńskie, ciekawe czy zwyzywa ta chołota Emila tak jak to zrobili z Czugonowem we Wrocławiu.

  38. Powrót do góry    #1114
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ostaf trochę podrazyl i wychodzi na to że nowe silniki RK to szmelc. I Artiom i Zimny i Vacul latają na starych https://sport.interia.pl/zuzel/news-...em,nId,6699368
    Wiadomo ze to Ostaf, ale coś w tym może być. To by tłumaczyło jazdę Dudka i Pawła, ale to znaczy ze trzeba od Kowalskiego uciekać jak najprędzej, zdaniem Ostafa Zimny jezdzi na 4 letnim silniku.
    No i jedynie zastanawia Dominik i Kacper, przecież oni raczej starych silników RK nie mają, chyba ze po kimś dostali, albo jakimś cudem zdobyli.

    Odnośnie silników Doyle jeździ na nowym Holendrze, Van Esse. I jest bardzo szybki. Gdzieś mi mignęło ze na tym Holendrze jeździ też nasz Emil. To może być jakiś powiew świeżości na rynku tunerow, skoro tacy zawodnicy wybrali te silniki.

    No i też zagadką jest forma Hollowaya, wydaje się ze cały okres przygotowawczy Lambo po prostu testował, ciekawe w jakiej on formie wejdzie w sezon, tu może być ogień.

    Jeżeli Dudek i Paweł mają tylko nowe silniki, to może być bardzo kiepsko na początku, ale jakaś tam nadzieja że to się poprawi jak będzie cieplej jest. No i też duży znak zapytania pojawia się przy Janowskim. W ogole jak Zimny wpadnie w kłopoty, to cala stawka zawodników RK siądzie.

    A Zimny gdy się tylko wspomni o silnikach robi się mocno nerwowy co pokazał w wywiadzie, więc coś musi być na rzeczy z tym Kowalskim. Zwłaszcza widząc Dudka i Pawła którzy jeżdżą na rowerach w tym sezonie.


    Dobre, wszyscy mają stare silniki RK tylko nie nasi zawodnicy, którzy współpracują z RK od pierdyliona lat.

  39. Powrót do góry    #1115
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    No Dudek to akurat współpracuje od momentu transferu, a to głównie jego temat dotyczy.

  40. Powrót do góry    #1116
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    No Dudek to akurat współpracuje od momentu transferu, a to głównie jego temat dotyczy.
    Nie, Dudek akurat już w FZG jeździł na silnikach RK.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1117
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie, Dudek akurat już w FZG jeździł na silnikach RK.
    Fakt, 2021 dołączył, ale i tak przejechał 2 lata, jest więc w miarę swiezym klientem w porównaniu do innych.

  42. Powrót do góry    #1118
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gruzik Zobacz posta
    Tam generalnie nigdy nie ma po co isc. Chyba, ze ktos lubi byc zwyzywamy i oblany rozwodnionym piwskiem przez podchmielonych tryglodytow.
    Przykre doświadczenia, ale najwidoczniej się na tobie poznali.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #1119
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Zdziwiony to będę jak Stal zrobi 40,ale tak jak mówię zobaczymy w sobotę.
    Czyli będziesz zdziwiony.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Piernik (06-04-2023)

  45. Powrót do góry    #1120
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przykre doświadczenia, ale najwidoczniej się na tobie poznali.
    Nie pajacuj pierniku tylko taka jest prawda, gorszego bydła niż na stadionie w Toruniu to nie widziałem a jeżdżę troszkę po Polsce i tu i ówdzie widziałem.

  46. Powrót do góry    #1121
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Pomyliłeś konta, powinieneś odpowiedzieć z Gruzika - półgłówku

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kowjanko (06-04-2023), lego (07-04-2023)

  48. Powrót do góry    #1122
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Narzekałem caly poprzedni sezon na Sawine, ale bardzo podoba mi się skład awizowany. Wykorzystali to że Chomski jest betonem i wiadomo jaki skład zestawi długo przed meczem. Bardzo ofensywnie, pewne dwucyfrowki Emila, Dudka który ma bardzo prosty numer biorąc pod uwagę skład Stali i taki skład wyciśnie punktowo maksa z Lamparta. Jedzie dwa biegi z juniorem w środkowej części, ale raz na Jasinskiego, raz na Fajfera. Za jednego z nich pójdzie taktyczna, ale nie za obu. Przy tak zestawionym składzie ani Dudek, ani Pawel ani Lampart nie muszą pokonywac trójki Stali, a i tak punktów natrzaskaja. W naszym przypadku nic to nie zmienia to jeden mecz i z żadnym innym rywalem to nie przejdzie, ale jak rywale Stali zastosują podobne myki to Stal może mieć spory problem.
    Przejrzałem biegi i mam bardzo mieszane uczucia. Tak jak pisał Semen wiele będzie zależeć od dyspozycji dnia zawodników czy tego jak będą pola niosły. Przecież Woźniak-Vaculik i Barkowiak-Paluch są w stanie ogarnąć dwa pierwsze biegi po 5:1 dla Gorzowa i zacznie się nerwówka...

    Te cztery biegi też zwracają uwagę jak się patrzy na ich skład:
    Bieg IV - Lewandowski - Jasiński - Lambert - Bartkowiak
    Bieg VI - Lampart - Fajfer - Affelt - Woźniak
    Bieg VIII - Vaculik - Lampart - Jasiński - Lewandowski
    Bieg XII Fajfer - Affelt - Paluch - Przedpełski
    - co dowiozą faworyci i czy dowiozą i jaki układ będzie
    w całych tych biegach?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  49. Powrót do góry    #1123
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Pomyliłeś konta, powinieneś odpowiedzieć z Gruzika - półgłówku
    Półgłówkiem to jesteś Ty debilu. Swoją drogą obserwując Twoje wpisy mam wrażenie, że Ty, kowjanko i lego to jest ta sama osoba.

  50. Powrót do góry    #1124
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,593
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Zibly ma wrażenie, że inni użytkownicy to jedna osoba. Czy może być zabawniej?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  51. Powrót do góry    #1125
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Półgłówkiem to jesteś Ty debilu. Swoją drogą obserwując Twoje wpisy mam wrażenie, że Ty, kowjanko i lego to jest ta sama osoba.
    Fajnie - podziel się tą informacją ze swoim lekarzem prowadzącym na Abramowickiej - może zapisze ci na to jakieś leki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •