Strona 18 z 111 PierwszyPierwszy ... 816171819202868 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to Zagar jest zawodnikiem Apatora aby miał dostawać jakąś szanse w sparingach ?
    A czyim zawodnikiem jest Zagar Falubuazu ? Podpisał warszawski w Toruniu i to tam jest poki co w papierach

  2. Powrót do góry    #767
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Bardzo dobrze. Bez przeprosin ze strony Canal + nie powinni z nimi gadać.
    Emil nie miał problemu by udzielić wywiadu po bandzie, czy brytolom.
    Ciekawi mnie jak bardzo będą zachwyceni sponsorzy tych Waszych ruskich gwiazdorów jak tv zacznie ich unikać podczas meczowych transmisji

  3. Powrót do góry    #768
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ciekawi mnie jak bardzo będą zachwyceni sponsorzy tych Waszych ruskich gwiazdorów jak tv zacznie ich unikać podczas meczowych transmisji

    Tzn zbojkotują ich i w trakcie wyścigów puszczą reklamy lub skierują kamery w niebo ???

  4. Powrót do góry    #769
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Dla mnie większą patologią od jazdy zawodnika z polskim obywatelstwem jest utrzymywanie i posiadanie klubu przez miasto.

  5. Powrót do góry    #770
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,416
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Tzn zbojkotują ich i w trakcie wyścigów puszczą reklamy lub skierują kamery w niebo ???
    nie będą puszczać biegów z ich udziałem.
    w tym czasie będą pokazywane występy artystyczne .
    będzie niezwykle śmiesznie, oraz patriotycznie.

    https://www.youtube.com/watch?v=HbmZrzN3WFE

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    No jak Ty Gablenku Artioma nazywasz żużlowym kozakiem….to chyba wieki na żużlu nie byłeś ….
    jak się ma w składzie Buczkowskiego, to nawet byle IMŚ wydaje się być kozakiem.
    Ostatnio edytowane przez GABLEN ; 14-03-2023 o 16:24
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  6. Powrót do góry    #771
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, ze do tej pory nie ogarniasz sytuacji z kacapami.

    Oczywistym jest, że żaden z tych zawodników nie rozpętał wojny. Oczywistym jest, że wojna się nie zakończy tylko dlatego, że zablokowano kilku kacapów. Bo nie o to w tym wszystkim chodzi.

    Tu chodzi o to aby dać do zrozumienia całemu społeczeństwu Rosjan, że dopóki będą wszczynać wojny, mordować, kraść i podbijać inne kraje, dopóty będą izolowani na arenie międzynarodowej. Nie ma tu sposobu na to aby wyizolować dobrych kacapów od złych kacapów. Więc konsekwencje powinno ponieść całe społeczeństwo. I powinno je ponosić do czasu aż przestaną mordować i podbijać inne kraje. Bo to to społeczeństwo właśnie dopuściło do władzy Putina. Więc teraz to społeczeństwo ma ponieść konsekwencje jego działań. Bo póki co konsekwencje działań Putina ponoszą głównie Ukraińcy.
    Dziadzia,przyjacielu mojej kozy.
    Ty mi nie musisz nic tlumaczyc,bo ja ogarniam taka narracje ale sie z nia nie zgadzam.
    Jesli chcesz cokolwiek zmienic w spoleczenstwie ,to musisz wspierac tych dobrych a nie wrzucac ich do jednego worka
    z tymi zlymi.W przeciwnym wypadku ci dobrzy albo sie poddadza albo stana sie tymi zlymi.
    Gdyby w ten sposob jak ty tu reklamujesz przed 50 laty obalano komune,do dzis uczylbys sie obowiazkowo rosyjskego.
    Jednie pierwszy sekretarz by sie zmienil,bo Kaczynski i PiS sa spadkobiercami Gierka i PZPR,wiec swietnie by sie odnalezli w
    starej rzeczywistosci.
    Dlatego zachod wspieral solidarnosc i podziemna opozycje.Wspieral mentalnie,finansowo i organizacyjnie.
    Najwidoczniej w tej wojnie USA nie ma zadnego interesu w pomocy rosyjskiej opozycji,bo wola Rosje wykrwawic
    i zniszczyc gospodarczo,co nie jest jednak takie proste a wyglada na to,ze wieksze problemy ma Europa niz Rosja.
    Wielu przewidzialo to juz na poczatku wojny ale nikt nie broni ci myslec,ze twoj sposob na zmiany w Rosji i zakonczenia
    tej wojny jest lepszy.Kompletnie sie z tym po prostu nie zgadzam.
    Ale mam dla ciebie propozycje.Pisalem juz o tym.
    Za PiS i Kaczke dasz sie pokroic,glosowales na nich przez ostatnie 100 lat wiec daj przyklad i udowodnij,ze ci ktorzy wybierali
    ponosza odpowiedzialnosc.
    Lec do banku,wybierz pieniadze i wplac na czerwony krzyz ktory pisowscy okradli.
    Potem juz tylko kup choc jeden sprawny i z atestem respirator i przekaz zielonogorskiemu szpitalowi.
    Ostanie zadanie to przepros wszystkich tu na forum,ze glosowales na najwiekszych zlodziei w najnowszej
    historii Polski.
    W koncu jestes tak samo winny jak oni.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-03-2023 o 16:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #772
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,670
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ciekawi mnie jak bardzo będą zachwyceni sponsorzy tych Waszych ruskich gwiazdorów jak tv zacznie ich unikać podczas meczowych transmisji

    Tv zacznie unikać dwóch z trzech najlepszych żużlowców świata? Wszystko z Tobą w porządku? Nie rozmawiamy o jakiś pimpkach ważących ogony, tylko zawodnikach którzy przywiozą sporo trójek w tym sezonie. Nie da się pokazać tego, by ich unikać.

  8. Powrót do góry    #773
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    To jest bardzo proste.
    Skoro TVPis potrafila wygumkowac seduszko WOSP,to canal+ spokojnie
    poradzi sobie z wygumkowaniem podczas biegu niektorych zuzlowcow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #774
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    [QUOTE=kingpin;2283911To jest bardzo proste.
    Skoro TVPis potrafila wygumkowac seduszko WOSP,to canal+ spokojnie
    poradzi sobie z wygumkowaniem podczas biegu niektorych zuzlowcow.[/QUOTE]


    Nawet fajna koncepcja


  10. Powrót do góry    #775
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,670
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Skoro Canal + ma z tym problem (oczywiście ze nie ma i założę się ze w tym sezonie zobaczymy piątkę Dryly i Artioma) to wszystkie mecze Sparty i Apatora powinny być w eleven. Wilk syty i owca cała.

    Na szczęście canal + wycofał się z kryterium asów i nie zamierza pokazywać tych skandalicznych zawodów. Co prawda nie widziałem żadnego ich oświadczenia w tej sprawie, no ale chyba nie pokażą tych zawodów, to byłoby straszne.

  11. Powrót do góry    #776
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zrobili dodatkowy egzamin dla propagandysty putina?
    Mam nadzieję, że niebawem to odczują na podstawie frekwencji i oglądalności.
    Russkie k@#$$%y prawie napluły w kamerę canal+.
    Bardzo dobrze.
    Może ktoś się zastanowi co russka k@#$$ nosiła faszystowskiego na sobie i czym jeździła (z jakim napisem) i jakie treści publikowała w internecie.
    hej, hej anatop
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #777
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dziadzia,przyjacielu mojej kozy.
    Ty mi nie musisz nic tlumaczyc,bo ja ogarniam taka narracje ale sie z nia nie zgadzam.
    Jesli chcesz cokolwiek zmienic w spoleczenstwie ,to musisz wspierac tych dobrych a nie wrzucac ich do jednego worka
    z tymi zlymi.W przeciwnym wypadku ci dobrzy albo sie poddadza albo stana sie tymi zlymi.
    Gdyby w ten sposob jak ty tu reklamujesz przed 50 laty obalano komune,do dzis uczylbys sie obowiazkowo rosyjskego.
    Jednie pierwszy sekretarz by sie zmienil,bo Kaczynski i PiS sa spadkobiercami Gierka i PZPR,wiec swietnie by sie odnalezli w
    starej rzeczywistosci.
    Dlatego zachod wspieral solidarnosc i podziemna opozycje.Wspieral mentalnie,finansowo i organizacyjnie.
    Najwidoczniej w tej wojnie USA nie ma zadnego interesu w pomocy rosyjskiej opozycji,bo wola Rosje wykrwawic
    i zniszczyc gospodarczo,co nie jest jednak takie proste a wyglada na to,ze wieksze problemy ma Europa niz Rosja.
    Wielu przewidzialo to juz na poczatku wojny ale nikt nie broni ci myslec,ze twoj sposob na zmiany w Rosji i zakonczenia
    tej wojny jest lepszy.Kompletnie sie z tym po prostu nie zgadzam.
    Ale mam dla ciebie propozycje.Pisalem juz o tym.
    Za PiS i Kaczke dasz sie pokroic,glosowales na nich przez ostatnie 100 lat wiec daj przyklad i udowodnij,ze ci ktorzy wybierali
    ponosza odpowiedzialnosc.
    Lec do banku,wybierz pieniadze i wplac na czerwony krzyz ktory pisowscy okradli.
    Potem juz tylko kup choc jeden sprawny i z atestem respirator i przekaz zielonogorskiemu szpitalowi.
    Ostanie zadanie to przepros wszystkich tu na forum,ze glosowales na najwiekszych zlodziei w najnowszej
    historii Polski.
    W koncu jestes tak samo winny jak oni.
    Usprawiedliwianie jazdy ruskich w naszej lidze bardzo logiczne. Niesmak jednak jest.

  13. Powrót do góry    #778
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Uj jeden wie. Mi wystarczy, że jest z Canal+. Zero wywiadów z nimi.
    Mam tez nadzieje ze meczyków stamtąd nie będziesz oglądał. Bojkot zrobisz
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 14-03-2023 o 17:33

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    blacktop (14-03-2023), dockm (14-03-2023)

  15. Powrót do góry    #779
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Wygumkowac kacapkow....to w sumie genialne rozwiązanie. Bardzo chciałbym to zobaczyć w TV.
    Jeszcze bardziej niż kajajacego się kloszarda.

    Jeden plus w tej sprawie, że Krzystyniaka nigdzie nie będzie. Wszak obiecał, że jego noga na stadionach zuzlowych nie postanie.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (15-03-2023)

  17. Powrót do góry    #780
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Tv zacznie unikać dwóch z trzech najlepszych żużlowców świata? Wszystko z Tobą w porządku? Nie rozmawiamy o jakiś pimpkach ważących ogony, tylko zawodnikach którzy przywiozą sporo trójek w tym sezonie. Nie da się pokazać tego, by ich unikać.
    Wystarczy że podczas wyścigu będą ich tak pokazywać że nazwy sponsorów będzie można się tylko domyślać
    Więcej nie trzeba aby wk....ic mecenasów bo jak już ustaliliśmy wywiadów żadnych nie będzie
    To wszystko jest bardzo proste ale przez chwilę umknęło mi że jesteś z Torunia

  18. Powrót do góry    #781
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,159
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Usprawiedliwianie jazdy ruskich w naszej lidze bardzo logiczne. Niesmak jednak jest.
    Mialbym podobnie sle tylko w przypadku Griszy.Choc wojne potepil,to jednak rozumie powody.
    To tak jak z palowaniem czarnych parasolek,gdzie pani Mazurek powiedziala,ze nie pochwala ale
    rozumie.Super,jakis medal sie nalezy.
    Reszta dopuszczona do rozgrywek jednak opowiedziala sie po jasnej stronie mocy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #782
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mam tez nadzieje ze meczyków stamtąd nie będziesz oglądał. Bojkot zrobisz
    Płacę za subskrypcję, będę oglądał. Choć i tak przeważnie wyłączam dźwięk, jako kibic wychowywałem się w atmosferze stadionu, nikt mi nie musi mówić co sie dzieje na torze.

  20. Powrót do góry    #783
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,670
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wystarczy że podczas wyścigu będą ich tak pokazywać że nazwy sponsorów będzie można się tylko domyślać
    Więcej nie trzeba aby wk....ic mecenasów bo jak już ustaliliśmy wywiadów żadnych nie będzie
    To wszystko jest bardzo proste ale przez chwilę umknęło mi że jesteś z Torunia
    Faktycznie. Bo Artiom czy Emil mają sponsorów, którzy sponsorują tylko ich i żadnych innych zawodników nie sponsorują, więc w interesie Zmarzlika, Janowskiego, Dudka leży by wkurzac tych sponsorów.
    Czemu od razu nie pójść dalej? Kowalski współpracuje z Laguta, czemu mu się nie oberwało ? Naprawdę trzeba mówić czemu nikt się nawet nie zajaknal by skrytykować Rysia Kowalskiego, który się nie odciął od Laguty, a dalej mu nowinki przygotowuje? Przecież Kowalski współpracuje z "rosjaninem", dostarcza mu sprzęt.

    Gdyby canal + chciał ruskow izolować, to nie zmieniliby szefa żużla. Przecież Majewski został wypyerdolony na zbity pysk przez jego stanowisko wobec gwiazd, które wracają. Stacja nie może wobec nich być obojętna i nie będzie, będzie normalnie.

  21. Powrót do góry    #784
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Czyli palisz, ale się nie zaciągasz
    Pyerdoleni pozoranci.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #785
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    kim jest ten płaczący pryszcz z twitta? Co to za pominiete "media"? XD
    Jeden z ich głównych chlebodawców czyli C+. Ciekawe co na to sponsorzy tych obrażonych plastusiów, gdy Ci będą unikać wywiadów etc.

  23. Powrót do góry    #786
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jeden z ich głównych chlebodawców czyli C+. Ciekawe co na to sponsorzy tych obrażonych plastusiów, gdy Ci będą unikać wywiadów etc.
    pilnuj lepiej Drabika czy będzie w stanie odezwać się do obowiązkowych wywiadów...

    świr wyrodził świra co się dziwić.

  24. Powrót do góry    #787
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wystarczy że podczas wyścigu będą ich tak pokazywać że nazwy sponsorów będzie można się tylko domyślać
    Więcej nie trzeba aby wk....ic mecenasów bo jak już ustaliliśmy wywiadów żadnych nie będzie
    To wszystko jest bardzo proste ale przez chwilę umknęło mi że jesteś z Torunia
    Omg, to już się ociera o jakąś desperację - staracie się rozpaczliwie wymyślić cokolwiek co miałoby wskazać, że Rosjanie jednak będą mieli źle. Pomaga wam to zasnąć?

    Swoją drogą - od "brawo Sikora, przekreślił kacapom kariery, nie będą już zarabiać milionów z Polski, niech idą na kasę do Lidla" do "telewizja podczas transmisji może spróbować utrudnić widzom rozpoznanie ich sponsorów". Ciekawa ewolucja poglądów

  25. Powrót do góry    #788
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zablokował możliwość komentowania czyli wybudowal pomniki i postawił przy nich patrole policji. Jestem ciekaw jak zateagują ludzie na propagandystę putina poza toruskim bezmyślnym bydłem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #789
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zablokował możliwość komentowania czyli wybudowal pomniki i postawił przy nich patrole policji. Jestem ciekaw jak zateagują ludzie na propagandystę putina poza toruskim bezmyślnym bydłem.
    idź powspieraj medalikowców z klasztoru może więcej dzieci dorwą w kościele....

  27. Powrót do góry    #790
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Ciekawe czy bojkotując tego czy tamtego zawodnika, Canal + będzie sobie mógł pozwolić na ewentualny odpływ ze stacji dajmy na to 1/100 kibiców ?

  28. Powrót do góry    #791
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Długo nad tym myślałeś Sasza?

    P.s. ciekawa narracja penhall bo ruscy zawodnicy to będzie prawdziwy magnes dla kibiców w Polsce poza toruskim bydłem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #792
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Zresztą na co się teraz wlasciwie kłócić? Jakie to ma znaczenie....
    Nacieszmy się ostatnimi trzema czy czterema najblizszymi, ostatnimi sezonami tego sportu.
    I tyle.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    stone_gossard (15-03-2023)

  31. Powrót do góry    #793
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Nie będzie bojkotu wywiadów w trakcie meczu, za to chyba grożą kary. Mam nadzieję jednak, że zawodnicy poza zawodami zleją tych zeszłorocznych dziennikarskich pieniaczy. Bo to, że ci "dziennikarze" będą konsekwentni i będą unikać zawodników jest mało prawdopodobne.

  32. Powrót do góry    #794
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ciekawi mnie jak bardzo będą zachwyceni sponsorzy tych Waszych ruskich gwiazdorów jak tv zacznie ich unikać podczas meczowych transmisji

    to oni maja sponsorow??? Myslalem, ze sponsorzy spyerdolili szybko jak zielonogorscy Dudkowi rok temu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  33. Powrót do góry    #795
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to oni maja sponsorow??? Myslalem, ze sponsorzy spyerdolili szybko jak zielonogorscy Dudkowi rok temu
    Wasza miłość do moskali jest tak duża że na pewno ktoś parę milionów wyłoży aby Emilek latał na zakupy do Mediolanu i to jeszcze w koszulce z podobizną putina

  34. Powrót do góry    #796
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez piernik Zobacz posta
    skoro canal + ma z tym problem (oczywiście ze nie ma i założę się ze w tym sezonie zobaczymy piątkę dryly i artioma) to wszystkie mecze sparty i apatora powinny być w eleven. Wilk syty i owca cała.

    Na szczęście canal + wycofał się z kryterium asów i nie zamierza pokazywać tych skandalicznych zawodów. Co prawda nie widziałem żadnego ich oświadczenia w tej sprawie, no ale chyba nie pokażą tych zawodów, to byłoby straszne.
    ty ruski napięcie cwelu *********** z tego forum

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Zresztą na co się teraz wlasciwie kłócić? Jakie to ma znaczenie....
    Nacieszmy się ostatnimi trzema czy czterema najblizszymi, ostatnimi sezonami tego sportu.
    I tyle.
    WON sWINIO DO PUTINA

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wasza miłość do moskali jest tak duża że na pewno ktoś parę milionów wyłoży aby Emilek latał na zakupy do Mediolanu i to jeszcze w koszulce z podobizną putina
    dOKLADNIE JEDYNI PORzADNI JA BLACKTOP i TY PJONa BRACIE

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to oni maja sponsorow??? Myslalem, ze sponsorzy spyerdolili szybko jak zielonogorscy Dudkowi rok temu
    iDZ LASKĘ ROBIĆ ****OM KINGPINOM I INNyM SMIECIOm

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to oni maja sponsorow??? Myslalem, ze sponsorzy spyerdolili szybko jak zielonogorscy Dudkowi rok temu
    iDZ LASKĘ ROBIĆ ****OM KINGPINOM I INNyM SMIECIOm

    iDZ LASKĘ KINGPINOWI zROB BLACKTOP MAA AUTO A TY JESTES BARAN Co RUSKIM SPERMe POLYKa

    wON****Y z WĄTKU ZOSTAJA cI KTORZY SA ZA POTEPIENIeM ***** z ROSJI UBRACI UKrAINCOW gINA LUDZIE A WY KUPUJECIE nOWE AUTA wYPASIONE hUJOM JAKIES sPORROWE HONDY EMIL sIe WOZI JAK JAKIS PANiCZ a BUSA MU SPALIMY w CZESTOCHOWIE I rOZBIERZEMY Na CZESCI CALA POLSKA Z CZESTOCHOWA ZBIERAM LUDZI NA WYJAZD Do CZESTOCHOWh SPALIMY BUSA EMILOWI I BIJEMY RAKOW JA JADE ZIBLY AMSTAF LPOKArSE LUBELAK I BLACKTOP KTO JESZCZE CHETNY

  35. Powrót do góry    #797
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Co tu się wyrabia... Nawet FTSL chyba nie jest mnie przekonać aby tutaj zostać...

  36. Powrót do góry    #798
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A następnego dnia:

    W razie czego to zgłoszenia zacznij w takim razie od siebie - przygłupie
    SZYKUJ SIe NA ******** LAJZO OBRaZASZ MI PRZYJACIOL ZIBLY I BLACKTOP SA NIETYKALNI W MORDE DOSTANIeSZ jaK CIe NAMIERZE PRZEZ IP

  37. Powrót do góry    #799
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Co tu się wyrabia... Nawet FTSL chyba nie jest mnie przekonać aby tutaj zostać...
    sPAL BUSA SaYFUDINOWOWA i ZOSTAN SmIALO TYLE OSOB JEDZIE MUSIMY TO zROBIC RAZEM AJAK NIE TO *********** RUSKI SMIECIU

  38. Powrót do góry    #800
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2022
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jade z wami i zapraszam Mariusza ta gnida Sayfudinow musi odpowiedzieć za to co sie dzieje stop wojnie na Ukrainie.

  39. Powrót do góry    #801
    Początkujący
    Dołączył
    10-06-2022
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Lubuskie zawsze razem super chłopaki zawsze ze soba, jade z wami zaprowadzimy porzadek w Polsce

  40. Powrót do góry    #802
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    SupeR ZABOWSKY KINGPIN LEGO OSTATNIA SZANSA JEDZIECIE Z NAMI SPALIc BUSA? WIDZICIE JAKI ODZEW? WIARA SAMA SIE ZGLASZA zEBY JECHAC JEDZIECIE CZY MaCIE CIPKI?

  41. Powrót do góry    #803
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    To się koorwa nie dzieje.

  42. Powrót do góry    #804
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Niesamowite jak wiele osób jest hipokrytami, ale gdyby mieli w składzie Emila czy Artioma to pierwsi by im klaskali.
    Idealny przykład to Krzystyniak, który, o dziwo, wbrew zapowiedziom, jednak wciąż udziela się medialnie no i te teksty np. Mariusza że trzeba dać odczuć społeczeństwu rosyjskiemu że dotykają ich represje - no tak, bo ktokolwiek w Rosji wie o problemach ze startami Emila czy Artioma xD. To społeczeństwo co najwyżej wie, że np. w tenisie, sporcie globalnym, Rosjanie normalnie startują.
    Kolejny przykład - wsparcie klubów przez SSP. Wszyscy jechali po Motorze, a teraz nagle już im wsparcie państwowych spółek nie przeszkadza, bo ich kluby stały się również beneficjentami xD.
    Proponuję żeby normalni cieszyli się żużlem i nie wdawali się w dyskusje z hipokrytami.

  43. Powrót do góry    #805
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Kolejny przykład - wsparcie klubów przez SSP. Wszyscy jechali po Motorze, a teraz nagle już im wsparcie państwowych spółek nie przeszkadza, bo ich kluby stały się również beneficjentami xD..

    Masz dużo racji - a w dzisiejszym skomplikowanym świecie niestety wiele się kiełbasi. Poza tym jest wiele rzeczy na które nie ma
    człowiek wpływu, a w dyskusjach jest obwiniany o różne rzeczy co najmniej jakby był jakimś premierem, czy członkiem
    komisji europejskiej.
    Jestem za tym, żeby SSP wspierały sport lokalny ale pod warunkiem, że ich siedziby są w danym lokalnym miejscu - dlatego akurat
    Bogdanka i Lublin mi nie przeszkadzają zbytnio, ale już współpraca KGHM i Stali Gorzów to już jakiś kosmos, jaki to tak naprawdę ma
    sens dla KGHM?
    W Toruniu człek się cieszy, że Energa wspiera hokej a dzięki temu on jeszcze jakoś przędzie, bo bez tego wsparcia
    to ta spółka p. Zaleskiego by padła albo szorowała ligę niżej - i że Energa wspiera tyle innych przedsięwzięć, ale co to ma wspólnego
    z jakimiś rachunkiem biznesowym tej gdańskiej spółki, w której jeszcze większościowy pakiet ma Orlen? Jakoś od tego wsparcia
    rachunków za prąd lżej mi się nie płaci. Ale cóż - poselskie toruńskie układy zadziałały. Ot, śmiech przez łzy.

    Zresztą temat toruńskiego sportu tego oczka w głowie p. Zaleskiego jest bardzo smutny a prezydenckie
    hasło "Toruń miastem sportu" ociera się o sarkazm.
    Koszykarki 9 miejsce na 11.
    Koszykarze 16 miejsce na 16.
    Hokeiści 7 miejsce na 9.
    Piłka nożna - najwyżej grające drużyny to 5 liga (nazywana 4).
    Siatkówka żeńska... AZS UMK Toruń - ale nie wiem jak to dziś wygląda rok temu była II liga.
    Siatkówka męska - pierwsze miejsce w II lidze (czyli 3?) przed Żaganiem, Wilczynem,
    Międzyrzeczem i Słupcą, ale tu powiedzmy sobie nie od razu Kraków zbudowano i powstaje coś z niczego.
    To chyba tyle jeżeli chodzi o wiodące dyscypliny nie ujmując nic laskarzom i ping-pongistom, rugbystom itp.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    stone_gossard (15-03-2023)

  45. Powrót do góry    #806
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Widać, że żużel wraca. Wątki zaczynają żyć. Git.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  46. Powrót do góry    #807
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,670
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Niesamowite jak wiele osób jest hipokrytami, ale gdyby mieli w składzie Emila czy Artioma to pierwsi by im klaskali.
    Idealny przykład to Krzystyniak, który, o dziwo, wbrew zapowiedziom, jednak wciąż udziela się medialnie no i te teksty np. Mariusza że trzeba dać odczuć społeczeństwu rosyjskiemu że dotykają ich represje - no tak, bo ktokolwiek w Rosji wie o problemach ze startami Emila czy Artioma xD. To społeczeństwo co najwyżej wie, że np. w tenisie, sporcie globalnym, Rosjanie normalnie startują.
    Kolejny przykład - wsparcie klubów przez SSP. Wszyscy jechali po Motorze, a teraz nagle już im wsparcie państwowych spółek nie przeszkadza, bo ich kluby stały się również beneficjentami xD.
    Proponuję żeby normalni cieszyli się żużlem i nie wdawali się w dyskusje z hipokrytami.

    Hipokryzja hipokryzją, każdy człowiek w mniejszym lub większym stopniu jest hipokrytą. W kwestii rosjan razi brak merytoryki, dyskusja sprowadza się do "ruska onuco".
    Widzę że ktoś wyżej nie wytrzymał po polskiej licencji dla chłopaków, widać że multikonto, ale najsmutniejsze jest to że merytorycznie te wpisy niczym się nie różnią od pozostałych przeciwników rosjan. Ten sam poziom argumentów.
    Jedynie Mariusz coś tam próbuje przedstawiać, mimo że ma dziwaczne te argumenty i ciężko się z nimi zgodzić to są merytoryczne. Przecież nawet dockm, na pierwszy rzut oka normalny user, wali ruskimi onucami na lewo i prawo, i to nie dzieje się tylko tu, na sf, fb jest dokładnie tak samo, to jest straszne. Poziom kibiców żużla, szoruje po dnie. Dorosły człowiek, myślący, mający pewne zdanie na dany temat, powinien posiadać umiejętność wygłoszenia go ze spokojem.
    Ja nie rozumiem tej braku empatii polskiego społeczeństwa, jak można tak kogoś gnoić. Hejtować, to jest absurdalne. Wziąć metaforyczne widły, pochodnie i samosąd na rzekomych bandytach urządzać, bezrefleksyjnie.

    Są wpisy o paleniu busów z Czestochowy, w różnych miejscach raz na jakiś czas się przewijają. Nie brzmi to poważnie, nie może brzmieć. Ale skoro ci ludzie operują ruskimi onucami i kipią nienawiścią, to skąd tak naprawdę wiadomo, ze do samosądu nie dojdzie? Nadzieja tylko w tym ze poza internetem ci ludzie tak odważni nie są. Wezmą dzieciaka, żonę na mecz z Apatorem i będą nieśmiało na tego Emila gwizdać, na tym się zakończy. Chciałbym w to wierzyć.

  47. Powrót do góry    #808
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jeden z ich głównych chlebodawców czyli C+. Ciekawe co na to sponsorzy tych obrażonych plastusiów, gdy Ci będą unikać wywiadów etc.
    to samo, co robili w 2022 jak inny obrażony plastuś rodem z Częstochowy odmawiał udzielania wywiadów xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #809
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wasza miłość do moskali jest tak duża że na pewno ktoś parę milionów wyłoży aby Emilek latał na zakupy do Mediolanu i to jeszcze w koszulce z podobizną putina
    Jak Emil będzie leciał za granicę to najprawdopodobniej z Bydgoszczy - możesz się więc skrzyknąć z kumplami i zablokować mu wejście na lotnisko tak jak blokowaliście kibicom Falubazu wejścia na sektor gości w tym mieście

  49. Powrót do góry    #810
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    to samo, co robili w 2022 jak inny obrażony plastuś rodem z Częstochowy odmawiał udzielania wywiadów xD
    No i grono jego sponsorów indywidualnych spadło do śmiesznie małej ilości.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •