Strona 48 z 111 PierwszyPierwszy ... 3846474849505898 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,116 do 2,160 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2116
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,416
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    bardzo szybko Emil z Artiomem pozamykali banderowskie pyski tym wszystkim gamoniom piszącym tutaj,że ich nieobecność w ub roku to żadna strata dla spidłeja.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    antyprzemek (24-05-2023), orlosep (22-05-2023)

  3. Powrót do góry    #2117
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    1. Ząbik wczoraj kręcił kolejne kółka na MA (w polewaczce).
    2. ktoś coś o tym, co po biegu 13 w parku maszyn? chyba szły iskry, a mi w oczach łezka się zakręciła. ostatni raz takie obrazki chyba z Wiechem/Ryanem/Miedziakiem.
    3. Emil jest najlepszym żużlowcem 2023 póki co. Ale ta drużyna powoli zaczyna należeć do Lambo (patrz pkt 2). nie przeszkadza mi to kompletnie, pod warunkiem że obaj zostaną na następny sezon. W końcu mamy armie zaciężną, której zależy na wyniku drużyny. piszę to głównie dlatego, że ktoś tu bąki o Taiu puszczał. proszszsze....
    4. Dudkowi też wybaczam chujovą formę. dajmy mu czas, niech się chłopak ogarnie. Babcia po biegu z Zimnym miała łzy w oczach i mnie przekonała.
    5. Wiktor spoko, Paweł swoje.
    6. wygraliśmy z osłabionym rywalem, na kresce. Mam wrażenie, że daliśmy wszystko co najlepsze. i takie nasze miejsce w lidze. Jeden junior ogarniający jakieś punkty zmieniłby naprawdę wiele. i to tam są rezerwy, a nie w seniorach. Affelt po zaoraniu MA to niestety kevlar, przydałby się Denis ale to by nic nie dało (jak mawia klasyk).

    i o Motorze:
    1. z MM zamiast Bartka by to ogarnęli.
    2. Jack przywitany bardzo miło, w trakcie meczu też, a po 14 się zesrał ze szczęścia. tak sobie, ale zawsze miał mało pod czapką.
    3. Hampel mi wczoraj bardzo zaimponował. duży szacun dla niego.
    Tak myslalem, ze po 13 Lambo bedzie mial pretensje do Emila.
    Ale po 15 wpadli sobie w ramiona, wiec w**** jak nalezy, trwal krotko.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #2118
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 49 w 25 postach
    Adi nie wygłupiaj się, idź do Rawicza. Kto podskoczy parze Miedziński Baliński

  5. Powrót do góry    #2119
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2005
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak myslalem, ze po 13 Lambo bedzie mial pretensje do Emila.
    Ale po 15 wpadli sobie w ramiona, wiec w**** jak nalezy, trwal krotko.
    Z trybuny wyglądało tak: Obaj chcieli gonić i sobie przeszkadzali. Po biegu przed wjazdem do parkingu Lambo uderzył ze złości przednim kołem w tylne koło motocykla Emila. Mają boksy obok siebie i coś tam gadali. Pewnie wyjaśnili sprawę i później już był luz. Typowa sportowa złość, tylko się cieszyć, że nie przechodzą bezjajecznie obok meczu.

    Brawo drużyna. Szczęśliwy horror. Dawno nie byłem na meczu, w którym nasi zrobili dużo więcej niż można się było spodziewać - pokonanie Zmarzlika na 5:1.
    Jack Holder - dostał ode mnie brawa i będzie dostawał, bo przez lata dla nas jeździł, ale niektórzy piłkarze w takich sytuacjach unikają "cieszynek", a Jack zrobił jak zrobił.

  6. Powrót do góry    #2120
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez dede Zobacz posta
    Z trybuny wyglądało tak: Obaj chcieli gonić i sobie przeszkadzali. Po biegu przed wjazdem do parkingu Lambo uderzył ze złości przednim kołem w tylne koło motocykla Emila. Mają boksy obok siebie i coś tam gadali. Pewnie wyjaśnili sprawę i później już był luz. Typowa sportowa złość, tylko się cieszyć, że nie przechodzą bezjajecznie obok meczu.
    no dokładnie tak to wyglądało, ale chodziło mi o jakieś szczegóły. czy emil mu mowil, ze sie spieszyl bo zelazko zostawil, czy lambo machal rekoma bo sie emil zgrzal... a powazniej: czy kwas zostal, czy ten rozladunek byl po to, zeby go wlasnie juz nie bylo.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  7. Powrót do góry    #2121
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Jeżeli nie odwołają to jutro żużel jest:
    https://www.facebook.com/events/5061...4?ref=newsfeed
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #2122
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Byłem wczoraj na meczu u was w sumie pierwszy raz, bo jakoś nie było po drodze mi do tej pory i macie zawalisty ten stadion!
    Mam nadzieję, że i my kiedyś doczekamy podobnego
    Co do meczu emocje aż do samego końca i o to chodzi w tym sporcie!
    Gratuluję wygranej!
    Pozdro

  9. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Saeyl za jego przydatny post!

    Buszmen (22-05-2023), Oracle (22-05-2023), Piernik (22-05-2023), adsiz (23-05-2023), lego (22-05-2023), młody_piernik2 (22-05-2023), orlosep (22-05-2023), stone_gossard (22-05-2023)

  10. Powrót do góry    #2123
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    na szczęścię Lambo w 15 oddał wszystko i ten Wiktor z łapami do Lindgrena szkoda że mu nie walnął
    Jak wam niewiele wystarcza do szczęścia, niesamowite, jakby mu walnął to posikałbyś się z radości?

  11. Powrót do góry    #2124
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Jak wam niewiele wystarcza do szczęścia, niesamowite, jakby mu walnął to posikałbyś się z radości?
    Przez lata oglądamy/oglądaliśmy zawodników, którzy poza małym wyjątkiem w postaci Adriana, bardzo często bezemocjonalnie przechodzili obok meczu. Nie było zadziora, sportowej złości, w****-a, itp. Więc pewnie - trochę na wyrost, ale jednak - stąd ta radość, gdy widać, że w poszczególnych jednostkach tej drużyny pokazują się bardziej skrajne emocje.

  12. Powrót do góry    #2125
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    bardzo szybko Emil z Artiomem pozamykali banderowskie pyski tym wszystkim gamoniom piszącym tutaj,że ich nieobecność w ub roku to żadna strata dla spidłeja.
    Wątpie że na tym forum są kibice z Ukrainy ale kto wie

  13. Powrót do góry    #2126
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Przez lata oglądamy/oglądaliśmy zawodników, którzy poza małym wyjątkiem w postaci Adriana, bardzo często bezemocjonalnie przechodzili obok meczu. Nie było zadziora, sportowej złości, w****-a, itp. Więc pewnie - trochę na wyrost, ale jednak - stąd ta radość, gdy widać, że w poszczególnych jednostkach tej drużyny pokazują się bardziej skrajne emocje.
    Każdy człowiek jest inny.
    Jednemu do szczęścia potrzeba takiego meczu jak wczoraj a innemu wystarczy poskakać przez chwilę na jednej nóżce.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #2127
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Ruminski progress, dzis punktowo niewiele gorszy od Aflecka
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  15. Powrót do góry    #2128
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    To co dzieje się z Affeltem jest niezrozumiałe nawet jak na toruńską myśl szkoleniową.

  16. Powrót do góry    #2129
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,005
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Czasami mam wrażenie że koleś jeździ za karę. Nie wiem jak to sobie wytłumaczyć.

  17. Powrót do góry    #2130
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    W tym u24 mogą jeździć 15 latkowie ?
    Bo skoro tak, to mogliby Kubę Brenskiego puścić. Dość obiecująco pojechał na MDMP, gdzie większość punktów porobił na dystansie.
    P.s. Można obejrzeć te zawody na YT na kanale Waldemarosa.

  18. Powrót do góry    #2131
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    macie zawalisty ten stadion!
    Mam nadzieję, że i my kiedyś doczekamy podobnego
    Szybciej i prościej pobudować taki stadion, niż potem doczekać się na takim jednego sensownego juniora.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    orlosep (25-05-2023), stone_gossard (24-05-2023)

  20. Powrót do góry    #2132
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,005
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    W tym u24 mogą jeździć 15 latkowie ?
    Bo skoro tak, to mogliby Kubę Brenskiego puścić. Dość obiecująco pojechał na MDMP, gdzie większość punktów porobił na dystansie.
    P.s. Można obejrzeć te zawody na YT na kanale Waldemarosa.
    W u24 mogą jeździć zawodnicy po ukończeniu 16 lat. Tylko w MDMP mogą jechać od 15 roku życia

  21. Powrót do góry    #2133
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    To co dzieje się z Affeltem jest niezrozumiałe nawet jak na toruńską myśl szkoleniową.
    A co się dzieje z Affeltem?

  22. Powrót do góry    #2134
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A co się dzieje z Affeltem?
    Nasza przewodnia myśl szkoleniowa zapewne uważa, że ma jeszcze czas i idzie wszystko zgodnie z planem.

  23. Powrót do góry    #2135
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    No z Affeltem generalnie wszystko idzie zgodnie z planem tzn. osiąga wyniki adekwatne do jego umiejętności i potencjału.

  24. Powrót do góry    #2136
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    A co z Igorem Kopciem-Sobczyńskim i Aleksem Rydlewskim? Gdzie teraz jeżdżą? Fajni zawodnicy. Igor chyba nawet miał młodszego brata, tak?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  25. Powrót do góry    #2137
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Nasza przewodnia myśl szkoleniowa zapewne uważa, że ma jeszcze czas i idzie wszystko zgodnie z planem.
    Nie wszystko pewno chcą mówić. Na moje to po kolejnym upadku ma problemy z odkręceniem gazu. Albo sam to przełamie, albo ktoś mu w tym pomoże, albo... no i cóż. Tak to czasem bywa. A Rumiński widać duży postęp od zeszłego roku, ale braki zwłaszcza startowe ma potężne.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #2138
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Nasza myśl szkoleniowa od lat: "startować uczymy na samym koncu"

  27. Powrót do góry    #2139
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Ten talent z 250 cm co go uprowadzili z Gdanska to jak dlugo bedzie leczyl reke?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #2140
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nasza myśl szkoleniowa od lat: "startować uczymy na samym koncu"
    Penhall do dzieła
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg Ap.jpg (322.4 KB, 533 odsłon)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #2141
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ten talent z 250 cm co go uprowadzili z Gdanska to jak dlugo bedzie leczyl reke?
    Ma 15 lat, skończył pod koniec kwietnia. Jak tylko zda licencję będzie jechał w dmpj

  30. Powrót do góry    #2142
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ten talent z 250 cm co go uprowadzili z Gdanska to jak dlugo bedzie leczyl reke?
    Złamał nogę. Od dawna się przygotowuje do licencji, która to czeka go w najbliższy poniedziałek lub wtorek.
    Ładnie jeździ. Jak ostatnio trening widziem, to jeden z rodzimych mu dorównywał, tylko nie wiem kto to był, ale może to licencjonowani Ruminski lub Brenski.

  31. Powrót do góry    #2143
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,005
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Jakub Breński najlepszym zawodnikiem Apatora w DMPJ w Grudziądzu. Zdobył 5 pkt. Pozostali (Lewy, Affelt, Rumiński) zdobyli łącznie 6 pkt słownie sześć....

  32. Powrót do góry    #2144
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No z Affeltem generalnie wszystko idzie zgodnie z planem tzn. osiąga wyniki adekwatne do jego umiejętności i potencjału.
    W zeszłym roku podczas transmisji z meczu na motoarenie jazdę Affelta chwalił komentator. Był to Tomasz Gollob więc może się tak dobrze nie znał jak taki użytkownik SportsBordu jak Zabowsky,
    .

  33. Powrót do góry    #2145
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    W zeszłym roku podczas transmisji z meczu na motoarenie jazdę Affelta chwalił komentator. Był to Tomasz Gollob więc może się tak dobrze nie znał jak taki użytkownik SportsBordu jak Zabowsky,
    .
    Tylko, że to była jazda przed dwoma dzwonami - ofensywna, do przodu, z dobrym przeglądem sytuacji i z brakiem doświadczenia, teraz mamy jazdę pasywną, z zamykaniem gazu na starcie, prostej i nadal z brakiem doświadczenia. Może, miejmy nadzieję, się przełamie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #2146
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    Jakub Breński najlepszym zawodnikiem Apatora w DMPJ w Grudziądzu. Zdobył 5 pkt. Pozostali (Lewy, Affelt, Rumiński) zdobyli łącznie 6 pkt słownie sześć....
    No to blamaż młodzieży.

  35. Powrót do góry    #2147
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/re...j-w-grudziadzu



    Toż to jakiś skandal, Marcin na taczkę.

  36. Powrót do góry    #2148
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    W zeszłym roku podczas transmisji z meczu na motoarenie jazdę Affelta chwalił komentator. Był to Tomasz Gollob więc może się tak dobrze nie znał jak taki użytkownik SportsBordu jak Zabowsky,
    .
    Gollob podczas transmisji to jest tak przymilny, że pochwaliłby nawet Seweryna Orgackiego gdyby go o niego zapytać. Przytaczanie słów TG wypowiedzianych w C+ jako wyznacznika czegokolwiek to niezła desperacja.

  37. Powrót do góry    #2149
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,668
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Jak nasi juniorzy w Grudziądzu zrobią 1 punkt we dwóch w lidze to może być problem z wygraniem meczu.

  38. Powrót do góry    #2150
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Bardziej martw się o punkt bonusowy, bo jak nasi, nie daj Boże, przerżną pierwszy bieg 1-5,
    a potem dostaną drugi cios w wyścigu młodzieżowym to może zrobić się nerwówa.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Morciasz (25-05-2023)

  40. Powrót do góry    #2151
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    rozumiem taki wynik w Krośnie czy innym wymyśle... ale w Grudziądzu... tutaj naprawdę trzeba coś zrobić a nie kolejne nabory i co rok czy dwa kupno kogoś.

    czy w mieście z takimi tradycjami nie ma nikogo kto ogarnąłby choć ciut. naprawdę nie wiele młodzież. jprdl.

    no ale trzeba się cieszyć takimi pojedynczymi meczami jak z Motorem. Z dziurami w postaci juniorów i jednak U24 daleko nie zajedziemy.


    bonus z Grudziądzem. Zależy jak pojedzie Nicki. Jak będzie w okolicach kompletu to słabo to widzę ale na szczęście mamy to zwycięstwo z Motorem.

  41. Powrót do góry    #2152
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Fotoplastikon. Pilnie sprzedam!!!

  42. Powrót do góry    #2153
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,668
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Niby szkolenie kuleje, a nawet takie Leszno w potrzebie ratuje sie wychowankiem Apatora.

  43. Powrót do góry    #2154
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Spokojnie, Lewandowski jechał w prawo. Na lidze będzie jechał jak Bozia przykazała, w lewo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #2155
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Spokojnie, Lewandowski jechał w prawo. Na lidze będzie jechał jak Bozia przykazała, w lewo.


    W pierwszym biegu zaliczył glebę a Lewy po glebie nigdy nie wiadomo jak pojedzie.

  45. Powrót do góry    #2156
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    Śmieliśmy się z lesznianami, że Adi jest szykowany tylko na jeden mecz - ten w Toruniu.

    A dyskusja o bonusach w meczach z Lesznem, Grudziądzem i Krosnem jak najbardziej ważna - bo mogą tu być i 3 i.... zero punktów.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  46. Powrót do góry    #2157
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Oczywiście, że ważna.
    Wracając do naszego meczu domowego z GKM-em
    to moim zdaniem to, że pozwolono odpocząć w nominowanych Damirowiczowi
    to dowód na kompletną amatorszczyznę naszego "sztabu".

    ...a ja niezmiennie: LLAAAAAAATTTVVVIAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  47. Powrót do góry    #2158
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Z kim i kiedy jedziemy najbliższy mecz?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #2159
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    w niedzielę o 19 z Częstochową - u nich
    swoją drogą: jakbyśmy przegrali mecz z Lubliniem, to spokojnie można obok tego meczu obejść, bo wtopa pewna.
    Ale jak wygrali, to morale drużyny urosło i nadzieje kibiców też i może już tli się światełko w tunelu że może uda się wygrać ))
    Wiem że to prawie nierealne, no ale "prawie" robi wielką różnicę

  49. Powrót do góry    #2160
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z kim i kiedy jedziemy najbliższy mecz?
    Nie wiadomo. W terminarzu jest niby wyjazd z Włókniarzem, ale krążą słuchy, że sierściuch na znak protestu przeciwko występowi Emila w Częstochowie ma się wysadzić pod stadionem, więc nie ma pewności czy zawody dojdą do skutku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •