Strona 101 z 111 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,545 z 4953

Wątek: Apator Toruń 2023 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4501
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Ja nie chce nic umniejszać rywalowi, ale zrobiliśmy 50 punktów jadąc bez Dudka, a Lampart zrobił 9+1.
    Włókniarz może i na przestrzeni sezonu to drużyna lepsza niż my, ale są całkowicie rozbici, zagubieni, wręcz w jakiejś zapaści, do tego na własnym torze przechodzą prawdziwe meczarnie.
    My w Częstochowie mamy szanse wygrać. Drugi raz Emila torem nie wyłącza, zwłaszcza że za pierwszym razem wyszło przypadkiem.

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Patryk żegna się z SGP, bo jakoś nie widzę szans za DK. Patryk ewidentnie ma zjazdy formy po SGP, więc następny sezon może być lepszy dla niego.
    No i niech ma lepszy ale z dala od Apatora. Nie jesteśmy zespołem specjalnej troski, którego wynik większości meczów musi uzależniać od tego czy gwiazdy ułożą się w sposób, dzięki któremu team Dudka będzie w stanie ustawić mu sprzęt na którym Patryk będzie w stanie nawiązywać walkę.
    To naprawdę jest komedia, że gość dostaje tyle kasy, a jedzie na jakimś złomie. Jego jazda to strzał w pysk dla kibiców, klubu, samego Termosa. To jest żenada do kwadratu.
    Lepiej żeby za niego jeździli młodzi dunczycy. Nawet bardzo stary dunczyk lepiej żeby jeździł. Mimo pozorowanych defektów, przedstawia chociaż jakieś pozory profesjonalizmu. Jazda Dudka to tragikomedia.

  2. Powrót do góry    #4502
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Dla Dudka byłoby dobrze gdyby zmienił otoczenie. Powrót do ZG miałby sens.

  3. Powrót do góry    #4503
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Babcia mu zupke przepalila i ma focha ….
    Piszesz cokolwiek byleby napisać?
    Babcia Patryka byla z nim w Łodzi na IMP

  4. Powrót do góry    #4504
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 61 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ja nie chce nic umniejszać rywalowi, ale zrobiliśmy 50 punktów jadąc bez Dudka, a Lampart zrobił 9+1.
    Włókniarz może i na przestrzeni sezonu to drużyna lepsza niż my, ale są całkowicie rozbici, zagubieni, wręcz w jakiejś zapaści, do tego na własnym torze przechodzą prawdziwe meczarnie.
    My w Częstochowie mamy szanse wygrać. Drugi raz Emila torem nie wyłącza, zwłaszcza że za pierwszym razem wyszło przypadkiem.



    No i niech ma lepszy ale z dala od Apatora. Nie jesteśmy zespołem specjalnej troski, którego wynik większości meczów musi uzależniać od tego czy gwiazdy ułożą się w sposób, dzięki któremu team Dudka będzie w stanie ustawić mu sprzęt na którym Patryk będzie w stanie nawiązywać walkę.
    To naprawdę jest komedia, że gość dostaje tyle kasy, a jedzie na jakimś złomie. Jego jazda to strzał w pysk dla kibiców, klubu, samego Termosa. To jest żenada do kwadratu.
    Lepiej żeby za niego jeździli młodzi dunczycy. Nawet bardzo stary dunczyk lepiej żeby jeździł. Mimo pozorowanych defektów, przedstawia chociaż jakieś pozory profesjonalizmu. Jazda Dudka to tragikomedia.
    I kto za Dudka?

  5. Powrót do góry    #4505
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Dla Dudka byłoby dobrze gdyby zmienił otoczenie. Powrót do ZG miałby sens.
    Jako druga linia

  6. Powrót do góry    #4506
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    No w obecnej sytuacji tak. Taki sezon na odbudowanie. Za rok może być znów jednym z liderów.

  7. Powrót do góry    #4507
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    oj Dudi słabo. szkoda tylko że silnika Kowalskiego tydzień szybciej nie rozebrali to byśmy chociaż srebro mięli.


    10 punktów to dużo. o ile będziemy mięli 3 w miarę jadących to można trzymać rezerwami.

    juniorzy jak co mecz

  8. Powrót do góry    #4508
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Na czym ma jechać jak jedyny silnik co jedzie jest na komendzie ?
    Pewnie nie chce sie zapozyczac w prowidencie, zeby kupic jakies inne silniki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #4509
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Oj nie,nie,nie. Za Janka to nawet jakbyście Emila do tego pakietu z Patrykiem dorzucili to nie ma takiej opcji.
    No, dobra, do Dudka dorzucimy Afelta. Młody... i ten.. no, na pewno ma jeszcze jakieś zalety... O, wiem, bezpiecznie jeździ, a wy w tym sezonie mieliście pełno kontuzji. Zresztą macie rękę do juniorów to go szybko wyprostujecie .

    A Emila i tak nie chcecie. Swoje lata ma, lepiej niż w tym sezonie nie pojedzie, a jak pójdzie do GP to pewnie w lidze już tak dobrze nie będzie jeździł..

  10. Powrót do góry    #4510
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Fajnie się Was czyta Jak Dudek w Czewie zdobędzie12 pkt to co proponujemy mu następny 2 letni kontrakt?
    To samo z Pawłem co mecz to albo wywalamy albo chwalimy.

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    longlay1 (21-09-2023), mszat (18-09-2023), stone_gossard (18-09-2023)

  12. Powrót do góry    #4511
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    już pisałem, że to chorągiewki. Pawłowi miesiącami zastępstwa szukali, teraz Dudkowi.

    Nie znaczy to, że mnie wyniki Dudka nie wkrewiają. Niepojęte, że gość na tym poziomie, po tylu latach w żużlu uzależniony jest od jednego silnika i mechanika uwikłanego w dziwne interesy. Odpoczynek od SGP zrobi dobrze wszystkim
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    mszat (18-09-2023)

  14. Powrót do góry    #4512
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Fajnie się Was czyta Jak Dudek w Czewie zdobędzie12 pkt to co proponujemy mu następny 2 letni kontrakt?
    To samo z Pawłem co mecz to albo wywalamy albo chwalimy.
    Dudek - jak zrobi 12 to kontrakt dożywotni.
    Paweł - jest dobry jak jego ostatni mecz. Po meczu we Wrocławiu: out, po meczu w Toruniu: in.

    ... Fajnie jest być anonimowym kibicem i pierd.... sobie co w danym momencie na wątrobie leży

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    mszat (18-09-2023), stone_gossard (18-09-2023)

  16. Powrót do góry    #4513
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Do znawców regulaminy. Czy my w Czewie musimy zdobyć 41 pkt żeby zdobyć brąz?
    Bo przy równej zdobyczy pkt Czewa była wyżej w tabeli i zdobywa brąz?
    Będzie ciężko ale Dudek odpali.....

  17. Powrót do góry    #4514
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Do znawców regulaminy. Czy my w Czewie musimy zdobyć 41 pkt żeby zdobyć brąz?
    Bo przy równej zdobyczy pkt Czewa była wyżej w tabeli i zdobywa brąz?
    Będzie ciężko ale Dudek odpali.....
    Tak, potrzebujemy 41 punktów. Z tego samego powodu pierwszy mecz jechaliśmy u siebie.

  18. Powrót do góry    #4515
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    41 zdobyliśmy w rundzie zasadniczej, gdy nasi byli w większej dupie, a Cz-wa jeszcze trzymała się kupy, więc na dwoje babka wróżyła, co tam się w rewanżu zadzieje.
    Byle nie było znowu pitolenia ze strony Krużynskiego, że jest mu wstyd i kajania się któregoś z zawodników (w zasadzie losowo można wskazywać, że któryś z seniorów da ciała po całości).

    Ja za zaś chciałbym drużynie podziękować za wczorajszy mecz, bo zasadniczo poza jedynym zawodnikiem nie było frajerstwa i tak powinny zawsze wyglądać spotkania w Toruniu.
    Dla mnie był to mecz specjalny, bo pierwszy raz przyprowadziłem na stadion syna
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    mszat (18-09-2023)

  20. Powrót do góry    #4516
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Fajnie się Was czyta Jak Dudek w Czewie zdobędzie12 pkt to co proponujemy mu następny 2 letni kontrakt?
    To samo z Pawłem co mecz to albo wywalamy albo chwalimy.


    Nie wiem gdzie widzisz chorągiewki. Od jakiegoś czasu, bez względu na wyniki są głosy że Dudka należy wypieprzyć. I to czy on zrobi 18 pkt w Częstochowie, czy 2 tego nie zmieni. Powinni go wypyerdolic. Oglądanie go to strzał w pysk dla kibiców.

  21. Powrót do góry    #4517
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Nie wiem gdzie widzisz chorągiewki. Od jakiegoś czasu, bez względu na wyniki są głosy że Dudka należy wypieprzyć. I to czy on zrobi 18 pkt w Częstochowie, czy 2 tego nie zmieni. Powinni go wypyerdolic. Oglądanie go to strzał w pysk dla kibiców.
    Wywalić zawodnika o takim potencjale byłoby kretyńskim rozwiązaniem. To jest walczak, nie ma kabla jak CHolder, którego trzymaliśmy latami, aby się odbudował. Zresztą przykład tego mieliśmy przez chwilę, gdy dorwał się do lewego (nomen omen) silnika. Niech tylko Dudek ogarnie kuwetę przez zimę w czym klub powinien mu pomóc, a będziemy mieli z niego taki sam pożytek jak sezon wcześniej.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    mszat (18-09-2023), orlosep (18-09-2023)

  23. Powrót do góry    #4518
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    W pierwszym meczu po dość dobrej postawie przegraliśmy w Czewie 41:49.
    Ale w tamtym meczu Dudek zrobił 10, Lambert 11, Sajfutdinov 12... a Przedpełski 2.
    Myślę, że brakuje nam jednak tych 2-3 punktów więcej w Toruniu zdobytych.
    Obym się mylił.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 18-09-2023 o 10:53
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    stone_gossard (18-09-2023)

  25. Powrót do góry    #4519
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W pierwszym meczu po dość dobrej postawie przegraliśmy w Czewie 41:49.
    Ale w tamtym meczu Dudek zrobił 10, Lambert 11, Sajfutdinov 12... a Przedpełski 2.
    Myślę, że brakuje nam jedna tych 2-3 punktów więcej w Toruniu zdobytych.
    Obym się mylił.

    Też tak myślę 52-38 by było w sam raz.

  26. Powrót do góry    #4520
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Wywalić zawodnika o takim potencjale byłoby kretyńskim rozwiązaniem. To jest walczak, nie ma kabla jak CHolder, którego trzymaliśmy latami, aby się odbudował. Zresztą przykład tego mieliśmy przez chwilę, gdy dorwał się do lewego (nomen omen) silnika. Niech tylko Dudek ogarnie kuwetę przez zimę w czym klub powinien mu pomóc, a będziemy mieli z niego taki sam pożytek jak sezon wcześniej.

    A co było sezon wcześniej? Od połowy sezonu jechał do tyłu. I taki z Dudka pożytek. Nawet jak ogarnie sprzęt, to ile odjedzie meczów zanim znowu się pogubi? On z Włókniarzem zrobił 3 pkt. Z takim Włókniarzem.

  27. Powrót do góry    #4521
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W pierwszym meczu po dość dobrej postawie przegraliśmy w Czewie 41:49.
    Ale w tamtym meczu Dudek zrobił 10, Lambert 11, Sajfutdinov 12... a Przedpełski 2.
    Myślę, że brakuje nam jedna tych 2-3 punktów więcej w Toruniu zdobytych.
    Obym się mylił.
    Sajfu zdobędzie więcej, Dudek mniej, Lampart poprawi się no i Włókniarz w tamtej części sezonu też prezentował się lepiej.
    Jedziemy po zwycięstwo. No i brąz.

  28. Powrót do góry    #4522
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Sajfu zdobędzie więcej, Dudek mniej, Lampart poprawi się no i Włókniarz w tamtej części sezonu też prezentował się lepiej.
    Jedziemy po zwycięstwo. No i brąz.
    Ja to się tradycyjnie boję, że wyskoczy jakiś Kupiec i zrobi z 8....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #4523
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Tak, potrzebujemy 41 punktów. Z tego samego powodu pierwszy mecz jechaliśmy u siebie.
    49-40 też nas urządza

  30. Powrót do góry    #4524
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    49-40 też nas urządza
    Co nie zmienia postaci rzeczy, że w całym sezonie zaliczyliśmy 6 zwycięstw, 2 remisy i 11 porażek,
    czyli kolejny sezon te facto pod kreską, a tylko dzięki idiotycznemu regulaminowi walczymy o brąz.

    Ta czwarta czy nawet trzecia pozycja znowu będzie pozwalała skryć się za dymną zasłoną
    i zmienić w klubie wiele, tak by nic nie zmienić. Chyba, że Baron.

    Organizacyjnie jako klub jesteśmy daleko w tyle, a po sobotnim spotkaniu ze sponsorami
    i ich opowieściach znowu ręce opadły. Dobrze, że chociaż Lampart coraz ładniej ze
    startu ucieka i... Rumińskiemu "2" się należała
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    orlosep (18-09-2023)

  32. Powrót do góry    #4525
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    A czy mój szanowny przedmówca mógłby rozwinąć kwestię opadających witek u naszych sponsorów? Byłbym bardzo kontent

  33. Powrót do góry    #4526
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Jutro o 16.30 NiceCup
    Z naszych Kawczyński i Breński

  34. Powrót do góry    #4527
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Dudek i Przedpełski są do wymiany. Niestety nie ma odpowiednich zastępców. Można byłoby rozważyć młodszego Pawlickiego a Dudek do ZG ale tam też widać, że Dudka w tej formie nie chcą oglądać.

  35. Powrót do góry    #4528
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Mecz meczowi nie równy i każdy ma swoją historię.
    Moje typy na rewanże :

    Włókniarz-Apator 53-37
    Sparta-Motor 42-48

  36. Powrót do góry    #4529
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,666
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Nie ma sensu trzymać 4 Polaków jeżeli są tacy byle jacy. Paweł spełnia oczekiwania, na Dudka nie da się patrzeć. Jest apatyczny, byle jaki.

    Mamy też w klubie dwóch ciekawych Duńczyków. I tu kolejne wyzwanie się pojawi, by ich wprowadzić. Lampart ma jeszcze dwa lata u24, czekanie dwóch sezonów by dać im szanse chyba nie ma żadnego sensu. Ciekawe jak klub rozwiąże ten problem, skoro Lampart zostaje. Wiktor jedzie swoje i ciężko mieć pretensje, ale on po u24 zejdzie ligę niżej. Trzymanie go jest mało rozwojowe, zwłaszcza że mamy 4 Polaków. Chyba że o czymś nie wiemy i szykują się jakieś zmiany w regulaminie.

  37. Powrót do góry    #4530
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Paweł spełnia oczekiwania? Ktoś tu ostatnio pisał, że jest najgorszym seniorem w elidze.

  38. Powrót do góry    #4531
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Takie widocznie sa oczekiwania.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #4532
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Paweł spełnia oczekiwania? Ktoś tu ostatnio pisał, że jest najgorszym seniorem w elidze.
    Nie wiem czy jest najgorszym, ale nie spełnia oczekiwań i to pokazują liczby. Krużyński tłumaczył fakt utrzymania Pawła na przyszły rok tylko tym, że dobrze mieć wychowanka w zespole.
    Tylko czy kibicom Motoru jest smutno, że brakuje wychowanka? Kibic nasz ma w poważaniu czy to wychowanek czy nie, jeśli wozi ogony. Żal mi było słuchać gwizdów na Jagusia w jego ostatnim sezonie, ale taki jest kibic.
    Osobiście w całokształcie wyników Paweł powinien poszukać sobie innego klubu. Chyba, że służy mu rola najgorszego seniora w klubie. Zresztą też słyszałem, że cholernie złą robotę pod kątem atmosfery w boksie robią od lat jego mechanicy.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  40. Powrót do góry    #4533
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Skoro jest Emil i Dudek dwaj polscy seniorzy po grzyba jeszcze trzeci ? Na dziś od Pawła są lepsi Nicki i Chris.

  41. Powrót do góry    #4534
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,354
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Skoro jest Emil i Dudek dwaj polscy seniorzy po grzyba jeszcze trzeci ? Na dziś od Pawła są lepsi Nicki i Chris.
    Ale przecież Paweł to wychowanek.

  42. Powrót do góry    #4535
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie chce mi się grzebać w historii tegorocznych spotkań ale nie wykluczalbym, że Paweł częściej spełnia oczekiwania niż Dudek.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #4536
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    hehe, właśnie chciałem sprawdzić jak słabi byli PP i Dudek w rundzie zasadniczej statystycznie i dokonałem wspaniałego odkrycia

    najgorsi, sklasyfikowani zawodnicy eligi 2023 to:

    51. Lewy
    52. Grzelak
    53. Affelt

    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  44. Powrót do góry    #4537
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    hehe, właśnie chciałem sprawdzić jak słabi byli PP i Dudek w rundzie zasadniczej statystycznie i dokonałem wspaniałego odkrycia

    najgorsi, sklasyfikowani zawodnicy eligi 2023 to:

    51. Lewy
    52. Grzelak
    53. Affelt

    Kilerów trzech.

  45. Powrót do góry    #4538
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    najgorsi, sklasyfikowani zawodnicy eligi 2023 to:
    51. Lewy
    52. Grzelak
    53. Affelt
    Czyli ściągnięcie Grzelaka w miejsce Affelta jest jednak wzmocnieniem...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  46. Powrót do góry    #4539
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    hehe, właśnie chciałem sprawdzić jak słabi byli PP i Dudek w rundzie zasadniczej statystycznie i dokonałem wspaniałego odkrycia

    najgorsi, sklasyfikowani zawodnicy eligi 2023 to:

    51. Lewy
    52. Grzelak
    53. Affelt

    w klubie tez musieli to odkryc, skoro pojawil sie pomysl Grzelaka.

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #4540
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Czyli ściągnięcie Grzelaka w miejsce Affelta jest jednak wzmocnieniem...
    myślałem, że on za Lewego?
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  48. Powrót do góry    #4541
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Z tym Grzelakiem u nas to zapewne jakiś żart. Taki mało śmieszny.

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    davids (18-09-2023), mszat (18-09-2023), orlosep (18-09-2023)

  50. Powrót do góry    #4542
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Z tym Grzelakiem u nas to zapewne jakiś żart. Taki mało śmieszny.
    nie beda sie z ciebie smiali, ze bierzesz zawodnika i ten notuje regres, jak wezmiesz zawodnika z absolutnego dna. Den dna. Dnów.

    PS. No i znowu tor pod jednego zawodnika robimy #pdk
    Ostatnio edytowane przez lego ; 18-09-2023 o 18:49
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  51. Powrót do góry    #4543
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Spokojnie, jak wyladuje u nas to natychmiast powstana legendy na temat jego talentu i dlaczego znowu Torun takie talenty marnuje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (18-09-2023), mszat (18-09-2023), młody_piernik2 (18-09-2023), stone_gossard (18-09-2023)

  53. Powrót do góry    #4544
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Spokojnie, jak wyladuje u nas to natychmiast powstana legendy na temat jego talentu i dlaczego znowu Torun takie talenty marnuje.
    ale jest postęp, bo wcześniej braliśmy takich, co jeszcze była nadzieja i trzeba było zmarnować. teraz bierzemy od razu zmarnowanych, mniej roboty.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 18-09-2023 o 19:26
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Morciasz (19-09-2023), kingpin (19-09-2023)

  55. Powrót do góry    #4545
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Nie ma opcji, zeby sie pozbyc Dudka. W przyszlym roku jedzie wyjazd w ZG i tamtejsi kibice beda musieli go ogladac z aniolem na piersi. Mam nadzieje, ze chociaz w czesci poczuja moj bol d*py jak Darcy jezdzil z mysza na kombinezonie!

  56. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    energo (18-09-2023), lego (19-09-2023), orlosep (19-09-2023), stone_gossard (18-09-2023)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •