Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 72 z 72

Wątek: Speedway Grand Prix 2023

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    No i finał tej dyskusji jest taki, że zamieniasz 2 mistrzów świata w tym jeden 3 krotny (Woffinden), drugi byłby dwukrotnym gdyby nie kontuzja (Doyle) i gościa, który na 6 występów 2 razy był w finale z czego jedną z rund wygrał a potem 4 rundy opuścił (Swoją drogą sugerujesz żeby Vaculikowi, który nie pojechał w 1 rundze dać DK a Thomsenowi już nie) na 2 zgrane karty MJJ i Kołdi, które już miały swoje szanse w GP niejednokrotnie i ich nie wykorzystywały (też otrzymywali DK) Może jedynie Rasmus dodałby świeżej krwi temu cyklowi ale patrząc jak mocna jest obecna stawka GP też myślę że nie zdziałałby zbyt wiele.

    Koniec końców zawodnicy z pierwszej 14 na tyle mocno odjechali od reszty że każda zmiana na zawodnika spoza tej grupy osłabia cykl. W ogóle myślę że to utrzymanie TOP6 to bezsensowny twór, bo w czasach TOP8 zazwyczaj zawodnicy 9-11 też otrzymywali dzikusy. Grupa zawodników utrzymujących się na przyszły rok powinna być przynajmniej 8 osobowa.

    Przewietrzanie cyklu masz co roku SEC i sam widzisz że co roku dominują te same nazwiska a nowe nic nie wnoszą do cyklu - tak jest niestety w światowym żużlu, że brakuje świeżej krwi a wyjątek potwierdzający regułę to Bewley.
    I rozwiązaniem ma być jeszcze większe zabetonowanie, aby ci, którzy się starają mieli jeszcze mniejsze szanse?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,594
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Problemem jest format cyklu, przyjmując że tam jeżdżą absolutnie najlepsi, utrzymywać powinno się top10 czy nawet top 12 uczestników. Utrzymanie top 6 i kolejne miejsca z DK nie mają żadnego sensu, nie wiem nawet czemu ma to służyć. Niby są jakieś emocje w walce o to 6 miejsce, ale przecież wiadomo ze kolejne i tak dostaną dzikie karty. Czy obiektywnie to są najlepsi zawodnicy z dostępnych do dzikusów? Jasne że tak, ale dawanie dzikiej karty w nagrodę że ktoś się nie utrzymał to jest patologia, tu jest główny problem. Promotor nagradza zawodnika, który wypadł z cyklu. Ta zmiana na utrzymywanie się top 6, to jedna z najgorszych zmian w historii gp, przecież jeszcze się nie zdarzyło by 7 i 8 zawodnik nie dostał dzikiej karty.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    j-rules (05-10-2022)

  4. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    W rzeczywistości utrzymują się ci z 1/10 tylko inaczej to nazwali.
    Jedna DK zostawiają dla jakiegoś pechowca.
    W tym roku tak się złożyło, że były dwie dodatkowe.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Wjechał kalendarz SGP i pobocznych.

    SGP:
    1. runda: 29 kwietnia Gorican (Chorwacja)
    2. runda: 13 maja Warszawa (Polska)
    3. runda: 3 czerwca Praga (Czechy)
    4. runda: 10 czerwca Teterow (Niemcy)
    5. runda: 24 czerwca Gorzów (Polska)
    6. runda: 15 lipca Malilla (Szwecja)
    7. runda: 12 sierpnia Ryga (Łotwa)
    8. runda: 2 września Cardiff (Wielka Brytania)
    9. runda: 16 września Vojens (Dania)
    10. runda: 30 września Toruń (Polska)

    SWC:
    1. półfinał: 25 lipca Wrocław (Polska)
    2. półfinał: 26 lipca Wrocław (Polska)
    Baraż: 28 lipca Wrocław (Polska)
    Finał: 29 lipca Wrocław (Polska)


    SGP2:
    1. runda: 2 czerwca Praga (Czechy)
    2. runda: 23 czerwca Gorzów (Polska)
    3. runda: 15 września Vojens (Dania)

    SON2 (U21):
    Finał: 11 sierpnia Ryga (Łotwa)
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Odnoszę wrażenie, że póki co największy wpływ Discovery na SGP to służalcze wypełnianie FIM-owskich dyrektyw przez co cykl stracił dwóch topowych zawodników. Reszta jak za BSI (albo nawet gorzej - frekwencja w Cardiff). New era of speedway pełną gębą

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    lego (13-09-2023)

  8. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,415
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Zawód jest wiekszy jak za BSI bo oni nie ukrywali że liczy sie głównie hajs a Discovery zaczeło od obietnic o wiekszej promocji żużla na świecie , nowe kraje , tory a wyszło jedno i to samo gówno co zawsze

  9. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Zawód jest wiekszy jak za BSI bo oni nie ukrywali że liczy sie głównie hajs a Discovery zaczeło od obietnic o wiekszej promocji żużla na świecie , nowe kraje , tory a wyszło jedno i to samo gówno co zawsze
    BSI też zaczęło od obietnic. Ostatnie lata to było dopiero zaprzestanie z kryciem się. Obiecywali nowe kierunki i to były pojedyncze podrygi. I ostro doili polskie kluby/miasta. Chociaż poziomu ssania hajsu przez Discovery nie znam, to BSI ostro ciągnęło.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Ale BSI trochę tych obietnic spełniło. Powstało SWC, SGP zawitało do dużych miast typu Cardiff, Kopenhaga, Goeteborg, Sztokholm, Berlin, Sydney, rozbudowano cykl do 10+ rund, zrezygnowano z eliminatorów no i wprowadzono oraz udoskonalono dmuchane bandy.
    A Discovery? Zmienili nazwę IMŚJ na SGP2, a w kraju, w którym żużel cieszy się największym zainteresowaniem przenieśli transmisje na platformę streamingową. Bieda.

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    I BSI zrobiło to wszystko w rok czy dwa? I don't think so.
    Nie bronię Discovery - po pierwszym roku jednak liczyłem, że coś poprawią. Przynajmniej w kontekście lokalizacji. A wygląda na to, że dalej będzie nudno. Ale mówienie, że BSI zrobiło coś super to ostra przeginka. Coś tam robili, ale strasznie powoli to szło. Ta Australia to przepraszam gdzie im z kalendarza zniknęła? Rozbudowali cykl do 10 rund, bo robili to dla kasy. Większy cykl to więcej rund w Polsce. A Polska płaci najwięcej za prawa do organizacji - więc czysty zysk. I to niemały.
    Ciekawe czy pozbędą się Morrisa z przygotowywania torów. To byłby największy improvement i przymknąłbym oko na kolejny rok. Jestem skłonny przyjąć metodę małych kroczków.
    Nowymi lokalizacjami oczywiście bym nie pogardził. W pierwszej kolejności kosztem Pragi. Niemcy są ciekawym kierunkiem, Francję też by można zaryzykować - jakaś tam liga jednak jest, Bellego lub Berge mógłby jako DK pojechać te jedne zawody. Dla mnie największym problemem jest chyba jednak to (zaraz po Morrisie - mordercy emocji), że Discovery chce iść w kierunku dużych stadionów, a więc czeka nas docelowo więcej padaki w stylu Warszawy.
    Dobrze, że chociaż SWC w tym roku będzie, czeka mnie miły tydzień we Wrocławiu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Ja sie pytam: czemu nie ma rundy w Manchesterze? Tam było już niby wszystko dogadane

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    Powinni wyebac Prage. Poza dobrym piwem to nic dobrego tam nie ma w zwiazku z żużlem.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    mentikk (08-11-2022)

  15. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I BSI zrobiło to wszystko w rok czy dwa? I don't think so.
    Dmuchane bandy, SWC, rozbudowa cyklu, rundy w Cardiff, Goeteborgu, Sztokholmie, Berlinie, Sydney - to wszystko okres 2000-02. Discovery z kolei narazie zrobiło wielkie nic.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (02-02-2023)

  17. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dmuchane bandy, SWC, rozbudowa cyklu, rundy w Cardiff, Goeteborgu, Sztokholmie, Berlinie, Sydney - to wszystko okres 2000-02. Discovery z kolei narazie zrobiło wielkie nic.
    Zwiększenie zasięgu dostępności na nowe kraje - wydaje mi się, że BSI nie docierało z żużlem do tylu krajów.
    Część tych rund, które wymieniasz to pojedyncze strzały, więc ciężko to uznać za jakiś improvement.
    Dmuchane bandy jak najbardziej na plus, wyznaczyły standardy i za to pochwalam.
    SWC? to tylko nowa formuła dla wcześniejszego DPŚ czy DMŚ (zwał jak zwał). To też za BSI weszło takie dziadostwo jak SoN, a SWC wraca teraz właśnie za sprawą Discovery.

    Czekam na jakieś kolejne nowości, które uprzyjemnią oglądanie SGP, albo dodadzą nowych smaczków. Nie pogardziłbym np. split screenem i oglądania biegu z 4 kamer zawodników (w sensie do wyboru jako opcja w aplikacji) - to by się oczywiście wiązało z okamerowaniem zawodników, ale hej - jeśli ma być atrakcyjnie dla widza przed ekranem, to jakiś tam kierunek to jest.

    Na pewno sporo do poprawy, sam czuję pewne rozczarowanie niektórymi decyzjami Discovery, ale dajmy czas.
    Zresztą piszesz co zrobiło BSI 2 latach 2000-2002. Czyli przez 3 lata. A cyklem nie zarządzali czasem od początku w 1995? To na te zmiany, które tak chwalisz czekaliśmy ponad 5 lat. A rewolucji od Discovery oczekujesz już po pierwszym roku działania? Bądź fair - daj trochę czasu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zwiększenie zasięgu dostępności na nowe kraje - wydaje mi się, że BSI nie docierało z żużlem do tylu krajów.
    Jesteś pewien? Bo ja nie, a wręcz przeciwnie - wydaje mi się, że np. z takiej Australii dochodziły sygnały, że teraz nie ma transmisji, a za BSI były.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Część tych rund, które wymieniasz to pojedyncze strzały, więc ciężko to uznać za jakiś improvement.
    A z kolei część zagościła w cyklu na długie lata. Zresztą - przynajmniej coś robili. Pojedyncze strzały > żadne strzały.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    SWC? to tylko nowa formuła dla wcześniejszego DPŚ czy DMŚ (zwał jak zwał). To też za BSI weszło takie dziadostwo jak SoN, a SWC wraca teraz właśnie za sprawą Discovery.
    Ale BSI wyrobiło markę SWC, podpinając je niejako do SGP. Wcześniej DPŚ był zupełnie na marginesie.
    Natomiast SoN jako idea sama w sobie nie jest głupia, została jedynie beznadziejnie zaimplementowana. Gdyby zrobić to w formule suwakowej z SWC (jednego roku SWC, drugiego SoN) z normalnym jednodniowym finałem to oceniałbym to pozytywnie.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zresztą piszesz co zrobiło BSI 2 latach 2000-2002. Czyli przez 3 lata. A cyklem nie zarządzali czasem od początku w 1995? To na te zmiany, które tak chwalisz czekaliśmy ponad 5 lat. A rewolucji od Discovery oczekujesz już po pierwszym roku działania? Bądź fair - daj trochę czasu
    Nie - BSI zarządzanie cyklem przejęło w roku 2000. I od razu wzięli się do roboty.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (02-02-2023)

  20. Powrót do góry    #60
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,594
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Odnoszę wrażenie, że póki co największy wpływ Discovery na SGP to służalcze wypełnianie FIM-owskich dyrektyw przez co cykl stracił dwóch topowych zawodników. Reszta jak za BSI (albo nawet gorzej - frekwencja w Cardiff). New era of speedway pełną gębą

    Robienie dodatkowych rund z pompą, promowanie żużla "mistrzostwami świata" w okrojonym składzie nie mają żadnego sensu. Wątpię że brak dwóch czołowych żużlowców jest discovery na rękę, to marketingowy strzał w pysk, nie ma się co dziwić że z tych zapowiedzi nic nie zostało. Gdy wchodzili w żużel, stawka cyklu była po prostu inna. Dwa, trzy sezony i można cykl zamykać, nie ma to żadnego sensu. Moralność ważniejsza niż żużel.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Buszmen (08-11-2022)

  22. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    SoN musi zmienic nazwe bo jest debilna i kojarzy sie bardziej z jakimis pokazami extremalnymi organizowanymi przez jakies stowarzyszenie hobbystow a nie sportem motorowym i sciganiem sie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,750
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Jakie dzikie karty w tym sezonie?

    Mam nadzieję, że Discovery wyjdzie poza strefę komfortu i nie będą to miejsca 7-11.

    Osobiście widzę to tak:
    Madsen, Woffinden, Kołodziej, Laguta, Emil

    Jeśli nie przywrócą Laguty i Emila to może Lebiedew i Kai? Dawno nie było w cyklu Niemca czy Łotysza na stałe.
    Polonia Bydgoszcz

  24. Powrót do góry    #63
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Emil i Łagute nie dostaną. Za nich Rasmus i żeby im nie było smutno Łoktajew

  25. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Janowski dostanie "za zasługi" - poza tym, ma kontuzje, wiec teoretycznie mógłby coś tam wygrać (co by pewnie się nie wydarzyło oczywiście), ale będzie podkładka pod tłumaczenia, że trzeba mu było dać.

  26. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Skoro za zasługi dostawał Harris, to Janowski nie zdziwi.
    Osobiście jestem zwolennikiem zmiany podejścia i zlikwidowania DK, ale przypuszczam, że większość dostaną kolejni po TOP6, którzy "odpadną" z cyklu.
    Rasmus wg mnie byłby dobra opcja, pozytywnie się pokazał na SWC. Łoktajew w żaden sposób się nie broni poza poprawnością polityczną. Mam nadzieję, że takiego debilizmu nie wymyśla. Kai to nie ten poziom. Jeden udany występ na SEC na torze, który bardzo lubi to za mało wg mnie. On musi po prostu niczym Kim, Woźniak itp wejść z kwalifikacji.
    Ciekaw jestem jak Discovery podejdzie do Emila i Artioma. Wszak to już nie są Rosjanie, więc teoretycznie mogliby ich dać. Ale wątpię, aby się odważyli.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 462 w 350 postach
    A pod jaką flagą mieliby jechać?

  28. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Zakładając że w cyklu utrzyma się obecna 6:
    Zmarzlik, Lindgren, Vaculik, Holder, Doyle, Bewley

    Z SGPCh:
    Woźniak, Lambert, Kvech

    Z SEC:
    Michelsen

    To DK imo:
    Madsen, Woffinden, Fricke, Janowski, Jensen

    Argumenty za Maćkiem:
    - do SGP awansował sam, nie musiał się posiłkować dziką kartą przed pierwszym sezonem jazdy w cyklu,
    - tylko jeden jedyny razm musiał liczyć na organizatorów by Ci przyznali mu stałą DK, w dodatku w tym sezonie zajął 9 miejsce (wtedy pierwsze niepremiowane awansem), ze stratą 1 punkty do miejsca 8,
    - miejsca Maćka w SGP od momentu awansu z Challengu - 7, 9, 4, 4, 6, 4, 5, 3 - trudno tu więc mówić o zawodniku nic nie wnoszącym do cyklu,
    - statystyki Maćka w SGP - 8 wygranych turniejów, w tym wygrana choć w jednym turnieju przez 7 lat z rzędu od 2015 do 2021, 26 miejsc na podium, 31 finałów.

    Nie żeby mi wielce zależało na dzikiej karcie dla Magica, uważam że powinien rok odpocząć od cyklu i spróbować sił w elimiacjach + skupić się na ogarnięciu sprzętu, ale ww. argumenty jasno wskazują, że dzika karta dla Maćka sama się obroni.

  29. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Wystarczy, że Lambert utrzyma się w top 6 kosztem Bewleya i Janowski może o DK zapomnieć. Mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i przywróci utrzymanie dla pierwszej ósemki, a nawet dziesiątki, bo czołówka nie jest na tyle wyrównana żeby była potrzeba wymieniać co roku połowę stawki.
    TeamLindgren

  30. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A pod jaką flagą mieliby jechać?
    Białą. I tak żadnego Francuza nie ma więc by pasowało.

    Bez Laguty i Emila to będzie kolejny festiwal finałów Zmarzlika i prosta droga po kolejny tytuł.

  31. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A pod jaką flagą mieliby jechać?
    Ale ja piszę o kwestii sportowej, a nie politycznej. Nie będę się nad tym pochylać, bo nie chce mi się brać udziału w tej idiotycznej dyskusji o tym "ruscy fe, polska flaga, orzełek, bandyci i putinowcy". Mówimy o uczestnikach cyklu, a nie o narodowościach w kwestii politycznej. Zresztą tak jak wspomniałem - wątpie, aby ich wzięto do cyklu. Uwierzę dopiero jak zobaczę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Wystarczy, że Lambert utrzyma się w top 6 kosztem Bewleya i Janowski może o DK zapomnieć. Mam nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i przywróci utrzymanie dla pierwszej ósemki, a nawet dziesiątki, bo czołówka nie jest na tyle wyrównana żeby była potrzeba wymieniać co roku połowę stawki.
    Oczywiście może się zdarzyć taka sytuacja, że Szamek wejdzie do SGP i wtedy raczej czwartemu Polakowi nikt już Dk nie da. W sumie ja tylko chciałem pokazać, że dzika karta dla Janowskiego, to nie jest żadne sifi, biorąc pod uwagę ile dał cyklowi przez ostatnie kilka lat, a słabszy sezon zdarza się wielu zawodnikom. Vaculik to dziką kartę dostał już chyba z 5-6 razy i nic się w sumie nie dzieje.

    btw. uważam, że Maciek popełnił bląd rezygnując z eliminacji po wygranej w Złotym Kasku.

  33. Powrót do góry    #72
    Początkujący
    Dołączył
    10-09-2020
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej, czy ktos nie sprzedaje byc moze 2 biletow na SGP w Toruniu? Jestem zainteresowany.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •