Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 199 z 199

Wątek: Grand Prix Malilla - R9 - 17.09.2022

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Tak się życie ułożyło, że ja jestem austriackim robotnikiem a ty robisz u bogatego ciapatego za koze i wylewasz frustrację jak cię na chwilę z łóżka wypuści.
    Jakoś trzeba z tym żyć i nie narzekać.
    Są większe nieszczęścia na świecie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-09-2022 o 11:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Spartan (23-09-2022)

  3. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    blakctop, cokolwiek by sie nie dzialo, gdziekolwiek nie bedziesz to pamietaj: Moja ciezarowka jest wiecej warta niz twoj samochod.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #183
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @spitt ty cyganie zastanów się czego można oczekiwać od kierowcy cięzarówki, robotniku z Austrii, niepełnosprytnym nerdzie czy hydrauliku. Czytam was dla beki i nie mogę przestać się śmiać.
    A Ty co kovra jakaś szlachta jesteś ? W niczym nie jesteś lepszy od kierowcy cieżarówki czy robotnika z Austrii. No bo w czym ?

  5. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem jak Expo w Dubaju czy wakacje w Emiratach mogą się kojarzyć komukolwiek, a w tym przypadku robotnikowi akurat z aktem homoseksualnym. Co ci życie przyniosło że masz akurat takie skojarzenia?
    J-rules trochę cię poniosło. To że jeżdzisz ciężarówką nie najlepiej świadczy o twoim statusie społecznym, a zwlaszcza finansowym. Jesteś zwyklym robolem, a w wolnych chwilach czopkiem.
    Spitt cyganie przeczytaj kilka razy co napisałem, jesli nie zrozumialeś jaki tutaj jest poziom. Robotnicy, kierowcy ciężarówek, hydraulicy, patusy ziejący nienawiścią do czlowieka z Warszawy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wiem jak Expo w Dubaju czy wakacje w Emiratach mogą się kojarzyć komukolwiek, a w tym przypadku robotnikowi akurat z aktem homoseksualnym. Co ci życie przyniosło że masz akurat takie skojarzenia?
    J-rules trochę cię poniosło. To że jeżdzisz ciężarówką nie najlepiej świadczy o twoim statusie społecznym, a zwlaszcza finansowym. Jesteś zwyklym robolem, a w wolnych chwilach czopkiem.
    Spitt cyganie przeczytaj kilka razy co napisałem, jesli nie zrozumialeś jaki tutaj jest poziom. Robotnicy, kierowcy ciężarówek, hydraulicy, patusy ziejący nienawiścią do czlowieka z Warszawy.
    Ło karwa, ty nie dość, że nienormalny to dodatkowo jakiś popyerdolony narcyz jesteś. Ty powinieneś dyskutować z celebrytami na jakimś TT czy FB, a nie z nami tutaj "robolami" na SB.

    No chyba, że celebryci z Wilanówka i okolic ciebie zlali moczem. To by tłumaczyło wtedy twoją depresję.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wiem jak Expo w Dubaju czy wakacje w Emiratach mogą się kojarzyć komukolwiek, a w tym przypadku robotnikowi akurat z aktem homoseksualnym. Co ci życie przyniosło że masz akurat takie skojarzenia?
    J-rules trochę cię poniosło. To że jeżdzisz ciężarówką nie najlepiej świadczy o twoim statusie społecznym, a zwlaszcza finansowym. Jesteś zwyklym robolem, a w wolnych chwilach czopkiem.
    Spitt cyganie przeczytaj kilka razy co napisałem, jesli nie zrozumialeś jaki tutaj jest poziom. Robotnicy, kierowcy ciężarówek, hydraulicy, patusy ziejący nienawiścią do czlowieka z Warszawy.
    Masakra. Można się spodziewać tego po Tobie, nikt trzeźwo myślący nie będzie nawoływał do zabraniania pracy innym ludziom ze względu na pochodzenie. Dramat, upadek. Tylko mając wyprany mózg można uważać że rosjanie nie powinni jeździć na żużlu, jesteś tego najlepszym przykładem. Krzywdę robisz innym, przemyśl to co wypisujesz. Wyzywasz od cyganów, roboli ruskich onuc. Nie wiem czy da się niżej upaść. Wszyscy piszący że ruscy nie mogą jeździć bo są ruskami są niewiele wyżej, ale jednak wyżej.

  8. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mario zwykły chamie zastanów się że Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że nikt z patusów nie wyśmiewa słów robotników o ciapatych, kozach, homoseksualistach czy ciężarówce więcej wartej niż prywatne samochody tylko atakuje człowieka który się z was tylko śmieje.
    @piernik napisz to jeszcze raz tylko w języku polskim.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    nie no Piernik spokojnie. Zapewniam cie, ze blacktop nie jest w stanie nikogo tutaj obrazic. Pozostaje sie tylko posmiac z jego fantazji.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules w zderzeniu kierowcy ciężarówki z rzeczywistością możesz sobie zawsze wytłumaczyć, że inni mają fantazję i ty się możesz z tego pośmiać obracając się na drugi bok na łóżku w kabinie swojej ciężarówki na pauzie jak to nazywacie. Nie mogę przestać się śmiać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Mozesz sobie zrobic zdjecie z moja lora.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #191
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Coraz bardziej podoba mi się to forum. Wypisywałem się z niego już kilka razy ale jednak stwierdziłem, że zostanę min dla blacktopa. Blacktop szanowny nasz kolego napisz gdzie pracujesz albo chociaż prześlij zdjęcia swojego samochodu. Oczywiście to nie jest żaden przytyk do Ciebie ale tutaj na forum jest tak fajnie i każdy chciałby wiedzieć. Pzdr blacktop.

  13. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wiem jak Expo w Dubaju czy wakacje w Emiratach mogą się kojarzyć komukolwiek, a w tym przypadku robotnikowi akurat z aktem homoseksualnym. Co ci życie przyniosło że masz akurat takie skojarzenia?
    J-rules trochę cię poniosło. To że jeżdzisz ciężarówką nie najlepiej świadczy o twoim statusie społecznym, a zwlaszcza finansowym. Jesteś zwyklym robolem, a w wolnych chwilach czopkiem.
    Spitt cyganie przeczytaj kilka razy co napisałem, jesli nie zrozumialeś jaki tutaj jest poziom. Robotnicy, kierowcy ciężarówek, hydraulicy, patusy ziejący nienawiścią do czlowieka z Warszawy.
    ten paparuch wiesniak z blachowni pisze ze jest z warszawy, ale mam ubaw. blackgay dajesz rade

  14. Powrót do góry    #193
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Coś mi się wydaję ale Wy Spartan i blacktop napyerdalacie się tutaj na forum a później razem wódę chlacie tak jak u nas w rządzie najpierw się kłócą oficjalnie a później razem chlali na imprezach.

  15. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zibly kto zna spartana ten sìę w cyrku nie śmieje.
    Naczelny hejter województwa lubuskiego i lotniska pod ZG. Poczytaj sobie artykuły na jego temat. Nie mogę przestać się śmiać.

    @J-rules nie mam nic lepszego do roboty niż robić sobie zdjęcia z twoją ciężarówką. Nie ma to jak miło pogadać sobie z proletariatem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #195
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    zibly kto zna spartana ten sìę w cyrku nie śmieje.
    Naczelny hejter województwa lubuskiego i lotniska pod ZG. Poczytaj sobie artykuły na jego temat. Nie mogę przestać się śmiać.

    @J-rules nie mam nic lepszego do roboty niż robić sobie zdjęcia z twoją ciężarówką. Nie ma to jak miło pogadać sobie z proletariatem.
    no prosze blackgay naczelny paparuch tego forum pisze juz frazesami pochodzacymi ze zwiazku radzieckiego, teraz juz wiadomo dlaczego ta sowiecka onuca tak ukrywa swoja milosc do ruskich. na bank byl tam posuwany przez jakiego kacapa i stad ta dziwna milosc do cccp i ich fazesow, a te emile i artiomy to tylko taka przykrywka jego pedalskiej ruskiej dzialalnosci

  17. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta

    Czyli ma być miernie, biernie, tanio, nieprofesjonalnie ale za to porównywalnie. Chwała socjalizmowi.
    I znowu manipulujesz.

    Napisałem tylko tyle i aż tyle,
    że nie potrzeba super, mega ultra zawodowców
    i przeżartych milionów,
    żeby były prawdziwe emocje.

    W porównaniu z niemal wszystkimi tegorocznymi turniejami GP
    w tym meczu było w niektórych pojedynczych biegach więcej emocji
    niż w całym pojedynczym turnieju tego cykl.


    chwała socjalizmowi

    Wymagasz ode mnie liczb, konkretów, a używasz takich argumentów.


    Postęp jest OK do póki nie niszczy tego dobrego co wypracowano przez pokolenia.
    Niestety nie rozumiesz tego(w co ciężko mi uwierzyć),
    albo silisz aby wykreować się na postępowego oryginała .

    EDIT: swoją droga nasza zwada ożywiła wątek.
    Ot ciekawostka, a może nie, to znak, że wątek/forum żyje wtedy , gdy jest spięcie.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-09-2022 o 20:35
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W porównaniu z niemal wszystkimi tegorocznymi turniejami GP
    w tym meczu było w niektórych pojedynczych biegach więcej emocji
    niż w całym pojedynczym turnieju tego cykl.
    A niektóre mecze były totalnie beznadziejne gdzie na torze nie działo się praktycznie nic.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Postęp jest OK do póki nie niszczy tego dobrego co wypracowano przez pokolenia.
    Niestety nie rozumiesz tego(w co ciężko mi uwierzyć),
    albo silisz aby wykreować się na postępowego oryginała .
    No to czekam. Wymień - konkretnie - co wypracowano przez pokolenia w sporcie żużlowym co wymagałoby ochrony.
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    EDIT: swoją droga nasza zwada ożywiła wątek.
    Ot ciekawostka, a może nie, to znak, że wątek/forum żyje wtedy , gdy jest spięcie.
    Dla mnie to akurat nie jest żadna niespodzianka, że forum dyskusyjne ożywa wraz z prowadzoną na nim dyskusją.

  19. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kiedy ożywa forum ty kacapie? Tutaj nie zagląda pies z kulawą nogą. Klepiesz bzdury i podejrzewam że sam w to nie wierzysz. Ustaw się lepiej w kolejce do lidla.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Serwery normalnie siadają.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •