Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 352

Wątek: Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław (1/4 PO - rewanż, 28.08.2022)

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach

    Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław (1/4 PO - rewanż, 28.08.2022)

    Wynik pierwszego meczu Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa - 44:46.

    Włókniarz dopełni formalności czy idąc za wieloletnią tradycją będziemy mieli festiwal czerwonych kartek, upadków, kontuzji, defektów i spektakularną porażkę?

    Prognozowane składy:

    Betard Sparta Wrocław
    1. Глеб Цзугунощ
    2. Mateusz Panicz
    3. Tai Woffinden
    4. Артем Лагута (ZZ)
    5. Maciej Janowski
    6. Michał Curzytek
    7. Bartłomiej Kowalski
    8. Daniel Bewley

    zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
    9. Leon Madsen
    10. Bartosz Smektała
    11. Kacper Woryna
    12. Jonas Jeppesen
    13. Fredrik Lindgren
    14. Jakub Miśkowiak
    15. Mateusz Świdnicki
    16. Kajetan Kupiec

    Początek meczu: 19:15


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,612
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 743 w 541 postach
    Sparta nie wygra w Częstochowie, nie z takim Glebem i z takimi juniorami. 38-40 punktow zrobią przy dobrych wiatrach. Wczoraj skończyli sezon i chyba mają tego świadomość. Czwórka jest już znana.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    66:24 nawet nie ma prawa co włączać telewizora, różnica 3 klas

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Z tą cyrylicą w pkt 1 i 4 to mnie rozwaliłeś

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    jakim ten wojtasik jest ludzkim odpadem to nie mam słów.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    na pewno nie gorszym od ciebie psycholu

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    jakim ten wojtasik jest ludzkim odpadem to nie mam słów.
    czemu odpadem ? znasz go w realu ?

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    czemu odpadem ? znasz go w realu ?
    Już od dawna zauważyłem jak ten typ obraża ludzi i patrzy na nich z góry a jak kogoś sobie "weźmie na tapetę" to już idzie z nim po bandzie. Znam się troszkę na tym i uważam, że on powinien się leczyć bo ma spore zaburzenia psychiczne.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    jakim ten wojtasik jest ludzkim odpadem to nie mam słów.
    Jakim cudem ty jeszcze nie masz bana? Przecież te twoje komentarze są poniżej poziomu.

    Wróćmy do tematu

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Jak łatwo wywołać u reaktywnego pianę z pyska ???? To jest groteskowe wprost, brawo wojtasik ????

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Trzeba zachować 101% czujności przed tym rewanżem. Sparta pojedzie to już raczej na luzie więc trzeba pilnować wyniku od początku. Dziś pada, jutro pada, środa MIMP, zostaje czwartek na trening dla Madsena i Lindgrena. W piątek mają treningi GP , sobota samo GP. Reszta musi piątek i sobotę dobrze potrenować ...Szkoda 15 biegu i wjzdu Madsena w ta dziurę bo myślę że min 4:2 by dowieźli.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Nie cytuj mnie ludzki odchodzie, bo cie zablokowałem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytować to ja sobie mogę konkretnego autora a nie takie ścierwo jak ty po za tym w jaki sposób ja ciebie cytuję? Czy używam twoich napisanych tekstów w moim poście? Ty zarozumiały idioto nawet nie wiesz co to jest cytat.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Stawiam że Чугуно́в zrobi 2 punkty ) buki rozdają darmową kasę

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Formalność. Chociaż chciałbym, żeby Sparta się postawiła, albo by polało i warunki były ch...owe
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Formalność. Chociaż chciałbym, żeby Sparta się postawiła, albo by polało i warunki były ch...owe
    Karma wróci do Włókniarzy za działalność tego idioty blaktopa i podczas GP Madsen skasuje Covidana wszak nie od dziś wiadomo że nienawidzą się jak bezdomne psy.

    Cytat Zamieszczone przez koIchoz Zobacz posta
    Stawiam że Чугуно́в zrobi 2 punkty ) buki rozdają darmową kasę
    No to można w ciemno założyć , że pojedzie mecz życia.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Karma wróci do Włókniarzy za działalność tego idioty blaktopa i podczas GP Madsen skasuje Covidana wszak nie od dziś wiadomo że nienawidzą się jak bezdomne psy.



    No to można w ciemno założyć , że pojedzie mecz życia.
    Na razie na naszym torze idzie nam całkiem dobrze, i nikt na Włókniarzu nie zrobił bonusa, więc w czysto sportowej rywalizacji powinniśmy dać radę

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez borys255 Zobacz posta
    Na razie na naszym torze idzie nam całkiem dobrze, i nikt na Włókniarzu nie zrobił bonusa, więc w czysto sportowej rywalizacji powinniśmy dać radę
    "Czysto sportowej" - a jak popada tak jak wczoraj we Wroclawiu to rozumiem, ze nie bedzie czysto sportowa?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    herbie13 (22-08-2022)

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez borys255 Zobacz posta
    Na razie na naszym torze idzie nam całkiem dobrze, i nikt na Włókniarzu nie zrobił bonusa, więc w czysto sportowej rywalizacji powinniśmy dać radę
    I jak tam synki będą myśleć jak Ty, to przyjedzie taki Czugunow i sam nas zleje aż miło
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    I jak tam synki będą myśleć jak Ty, to przyjedzie taki Czugunow i sam nas zleje aż miło
    Nie no, bądź poważny. On juz ma kompletnie wy*ebane.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Wziąłem to po uwagę już
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  23. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2013
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Karma wróci do Włókniarzy za działalność tego idioty blaktopa i podczas GP Madsen skasuje Covidana wszak nie od dziś wiadomo że nienawidzą się jak bezdomne psy.



    No to można w ciemno założyć , że pojedzie mecz życia.
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    "Czysto sportowej" - a jak popada tak jak wczoraj we Wroclawiu to rozumiem, ze nie bedzie czysto sportowa?
    Czysto sportowej to np. w takiej jak sędzia nie przerywa biegu jak Janowski jest ostatni po próbie kradzieży startu.

  24. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie no, bądź poważny. On juz ma kompletnie wy*ebane.
    Do Częstochowy bez Gleba.

  25. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Do Częstochowy bez Gleba.
    Ja już was wuteessiaki nie kumam.

    Glebowi żonę znajdujecie by był Polakiem, i to taką, że każdy zna ją lepiej niż sam Gleb. Szczęścia i radości na Olimpijskim nie ma końca, bo jakiś synek zdolny w składzie i reszta ligi wychujana.
    Totalnie przeciwne emocje pojawiają się, jak widzicie kogoś z Leszna i to do tego stopnia, że potraficie wnieść leszczyńską świnie na stadion by okazać swoją odrazę do wszystkiego co pochodzi z tego klubu.

    Obecnie was rozkład jazdy wygląda tak, że Jbać Gleba na 100%, zaś Leszczyński Piter + WuuTeeeeS = bardzo wielka miłość.

    Ktoś was rozumie jeszcze?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 22-08-2022 o 23:48
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Znowu sie publicznie zesrałaś, a za chwile bedziesz płakać jak to forum zeszlo na psy, amebo umysłowa.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ja już was wuteessiaki nie kumam.

    Glebowi żonę znajdujecie by był Polakiem, i to taką, że każdy zna ją lepiej niż sam Gleb. Szczęścia i radości na Olimpijskim nie ma końca, bo jakiś synek zdolny w składzie i reszta ligi wychujana.
    Totalnie przeciwne emocje pojawiają się, jak widzicie kogoś z Leszna i to do tego stopnia, że potraficie wnieść leszczyńską świnie na stadion by okazać swoją odrazę do wszystkiego co pochodzi z tego klubu.

    Obecnie was rozkład jazdy wygląda tak, że Jbać Gleba na 100%, zaś Leszczyński Piter + WuuTeeeeS = bardzo wielka miłość.

    Ktoś was rozumie jeszcze?
    Gdzie napisałem, że "Jbać Gleba"? Gdzie napisałem, że "Leszczyński Piter + WuuTeeeeS = bardzo wielka miłość"?

    Osobiście do transferu Pawlickiego jestem mocno zdystansowany z tą różnicą, że Pawlicki w przeciwieństwie do kibiców z Częstochowy ani razu nie obraził Wrocławskiego klubu swoim zachowaniem czy wypowiadanymi tekstami. Pożyjemy zobaczymy jak to z nim będzie.

    Natomiast nie zamierzam dyskutować z czyimikolwiek urojeniami, nie raz byłem na meczu w Czewie i też macie ciągle te same zwroty kibicowskie, zresztą jak w każdym innym mieście, ale to trzeba się Sparty czepić aby leczyć kompleksy i braki w wykształceniu jak to ty i paru innych jeszcze imbecyli robi od lutego/marca.

    Ale kto was zrozumie częstochowiaki?

    Gleb jest dzisiaj daleko od sportu w ogóle, sam musi przemyśleć czy chce się w to bawić czy nie, jego brakiem Sparta niczym nie rezygnuje a szans na awans dalej nie mamy i zostały one w niedzielę pogrzebane.

    W przeciwnym razie Glebowi nie pomoże nawet zmiana klubu, chłopak od lipca angażuje się bardziej w inne rzeczy i każde obiektywne oko to dojrzy.(potencjalny przyszły pracodawca także to widzi)

    Każde obiektywne, czyli na pewno nie "czestochoskie"

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Mossberg (26-08-2022)

  29. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Tylko pytam. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie takiego rozchwiania, to nie pisz.

    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Gdzie napisałem, że "Jbać Gleba"? Gdzie napisałem, że "Leszczyński Piter + WuuTeeeeS = bardzo wielka miłość"?
    Przemo spokojnie, ja tylko rzucam w eter pytanie skąd takie zachowanie u was, a nie u Ciebie na bazie tego co piszecie od jakiegoś czasu na forach
    Po prostu rzuca się mocno w oczy skrajność - wspieranie Gleba od początku jazdy w WTS, a teraz wieszanie na nim psów, a jak dochodzi do tego odwrotne zachowanie w kierunku Pitera, to już mózg ro****any.
    A takie zachowanie jest dziwne, bo to u was ostatnio zawodnicy mieli załamania nerwowe.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 23-08-2022 o 10:02
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Po meczu w niedzielę przy pisuarach była wręcz ściana płaczu. Najczęściej słyszane? "Czugunow frajer, poddał się, je*ać go", "dobrze, że będzie Pawlicki". No ale może to była tylko grupa wrocławskich januszy

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    muuu (23-08-2022)

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Uhuhuhu prawilniaki z częstochowy będą pouczać "januszy" z Wrocławia jak kibicować. nic śmieszniejszego już dzisiaj nie zobaczę xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Uhuhuhu prawilniaki z częstochowy będą pouczać "januszy" z Wrocławia jak kibicować. nic śmieszniejszego już dzisiaj nie zobaczę xD
    Przecież taka grupa Januszy się znajdzie wszędzie. W Toruniu, Gorzowie, Lublinie, Częstochowie czy we Wrocławiu. To nic nowego. Tak było, jest i będzie.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    dockm (23-08-2022)

  35. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ubolewam nad tym że są tacy janusze wśród kibiców jak herbie i artem. Wcześniej jechali po klubie i prezesie, a teraz są największymi kibicami sukcesu. Zwykli frajerzy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    A to ujma jechać po Świąciku?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ubolewam nad tym że są tacy janusze wśród kibiców jak herbie i artem. Wcześniej jechali po klubie i prezesie, a teraz są największymi kibicami sukcesu. Zwykli frajerzy.
    Myśle bałwanie że to są normalni kibice którzy oceniają klub po działaniach.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    herbie13 (27-08-2022)

  39. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    A to ujma jechać po Świąciku?
    Blacktop śpi u niego w nogach

  40. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Jak będę mieć czas to poszukam postów tego pajaca blacktopa jak sam jechał po Świąciku. A pamiętam że tak było.
    O ile wcześniej nie skasuje postów jak to ma w zwyczaju.

  41. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    herbie ty frajerze pamiętam jak jechaliście po Świąciku. Nie jesteś kibicem tego klubu i nigdy nie byleś.

    spitt bałwana to sobie poszukaj sobie w domu brudny cyganie.

    Normalni kibice są z klubem na dobre i na złe. Nie tylko gdy są sukcesy. To są frajerzy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    herbie ty frajerze pamiętam jak jechaliście po Świąciku. Nie jesteś kibicem tego klubu i nigdy nie byleś.

    spitt bałwana to sobie poszukaj sobie w domu brudny cyganie.

    Normalni kibice są z klubem na dobre i na złe. Nie tylko gdy są sukcesy. To są frajerzy.
    Wcześniej czy później nasze drużyny się spotkają, także jak będziesz w Lublinie to zapraszam do mnie. Tylko przyjedź autem to zrobimy zdjecia i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

  43. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zibly dziękuję za zaproszenie, ale sam sobie wybieram osoby z którymi spotykam się na meczu. Nie mam w zwyczaju spotykać się też z randomowymi uzytkownikami forum nawet z tytulami naukowymi.Możesz natomiaat zawsze sobie zrobić zdjęcie przez ogrodzenie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Woffinden juz wrocil do wiosennej formy wiec 52:38 to bedzie najnizszy wymiar kary.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spokojnie Tai albo Kowalski jutro będzie zawodnikiem meczu jak to zwykle bywa w meczach Włókniarza że potrafi jechać nawet Robacki. Chociaż meczu raczej nie wygracie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    No akurat Woffinden to w Czestochowie na przestrzeni 10 ostatnich lat mial jeden udany mecz, a najlepiej tam Sparta pojechala jak złapał kontuzje i z/z za niego robili
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 27-08-2022 o 20:26
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    12-10-2018
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprzedam dwa bilety na mecz ze Sparta sektor 34

  48. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    Biuli wygrał na swym hometrack GP, a że nie jest to Screen który po 15 beers robi 15 points to jutro proponuje przygotować na niego oraz Taia alkomacik i... powinno być ok
    Pzdr,
    Garfield

  49. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Za emocję w tym meczu podziękujcie sikorze, kloszardowi i jąkale.SLAVIA PRAGA!

  50. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez plavi Zobacz posta
    Za emocję w tym meczu podziękujcie sikorze, kloszardowi i jąkale.SLAVIA PRAGA!
    Człowieku chwalisz Slavie Praga za to, że wygrała z Rakowem?

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •