Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 51314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 754

Wątek: Półfinał 1 ligi / Falubaz - Polonia

  1. Powrót do góry    #631
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dobra, wynik jest OK. 20 pkt przewagi to dużo.
    w rewanżu pilnujcie metanolu (najlepiej swój, Żyto nie wypije). aPolonia słynie z nieczystych zagrań
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #632
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,665
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    A tak na poważnie gratulacje dla Falubazu , byli lepsi.

    Cóż pozostanie w 1 lidze daje nam nadzieje na dłuższą przygode z Wiktorem w Polonii, uważam że za rok będzie nam łatwiej ograć Falubaz odeejdzie Fricke,Pepe,Kvech

    Pewnie znowu Falubaz Polonia i Ovia będą sie lać o awans, jak najszybciej pożegnać się z PL Seniorami i Olegiem bo to jest dramat.
    Juz nie trolluj z tym Falubazem, przecież oni awansują do ekstraligi, nie mają rywala w finale.

  3. Powrót do góry    #633
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ty czujesz tak a ja odwrotnie. młode wilki Polonii zrobią to samo w drugą stronę . ..
    I tego kocham liszno

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Donald Trumpek za jego przydatny post!

    Mariusz (26-08-2022)

  5. Powrót do góry    #634
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    I gdzie wcięło Realistę vel Rafika ?

    Poleciał kupić maść na ból doopy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #635
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Realista27(czy jakoś taK ) trzymaj się chłopie ... wykluczenie Maxsa to jest parodia



    Tylko Falubaz

  7. Powrót do góry    #636
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    A tyle było podniety jaka to Polonia mocna w RZ.
    Ile to było lamentu, że FZG jak wygrywał to niziutko, a nawet wtapia mecze, gdy Polonia miadzy rywali.

    Gdy przyszedł czas na prawdziwe ściganie, to ten hegemon RZ w najważniejszym meczu sezonu dostał 20 pkt.

    piękno i nieprzewidywalność speedwaya.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #637
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A tyle było podniety jaka to Polonia mocna w RZ.
    Ile to było lamentu, że FZG jak wygrywał to niziutko, a nawet wtapia mecze, gdy Polonia miadzy rywali.

    Gdy przyszedł czas na prawdziwe ściganie, to ten hegemon RZ w najważniejszym meczu sezonu dostał 20 pkt.

    piękno i nieprzewidywalność speedwaya.

    i leszczyńscy juniorzy

  9. Powrót do góry    #638
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A tyle było podniety jaka to Polonia mocna w RZ.
    Ile to było lamentu, że FZG jak wygrywał to niziutko, a nawet wtapia mecze, gdy Polonia miadzy rywali.

    Gdy przyszedł czas na prawdziwe ściganie, to ten hegemon RZ w najważniejszym meczu sezonu dostał 20 pkt.

    piękno i nieprzewidywalność speedwaya.
    Piękno i nieprzewidywalność jedno a drugie to jakby nie wzmocnienie juniorami z Leszna to było by tylko plus 10/11 do przodu i otwarta sprawa w rewanżu.

  10. Powrót do góry    #639
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A tyle było podniety jaka to Polonia mocna w RZ.
    Ile to było lamentu, że FZG jak wygrywał to niziutko, a nawet wtapia mecze, gdy Polonia miadzy rywali.

    Gdy przyszedł czas na prawdziwe ściganie, to ten hegemon RZ w najważniejszym meczu sezonu dostał 20 pkt.

    piękno i nieprzewidywalność speedwaya.
    Jakbyśmy wymienili Olega na u24 co robi po 10 pkt to byś miał piękno i nieprzewidywalność.

  11. Powrót do góry    #640
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    To jeszcze nie koniec emocji w Zielonej Górze! Polonia złożyła protest i domaga się odjęcia punktów Maxa Fricke'a!.


    Obecnie w Zielonej Górze trwa narada w tej sprawie.

    ALe wstyd robimy...

  12. Powrót do góry    #641
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Ale za co... Niech oni już lepiej wracają.

  13. Powrót do góry    #642
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Mile zaskoczenie wynikiem.

    Są jakieś info o Adrianie? Jak zawodnika go nie trawię, ale zdrowia to mu nie będę żałował.
    Tylko Falubaz

  14. Powrót do góry    #643
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    i leszczyńscy juniorzy
    Oczywiście wielkie dzieki za juniorów drugiego sortu.
    Ale przzecież przy juniorze Polonii młode byczki nie miały prawa błyszczeć, a tutaj prosze ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #644
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    To jeszcze nie koniec emocji w Zielonej Górze! Polonia złożyła protest i domaga się odjęcia punktów Maxa Fricke'a!.


    Obecnie w Zielonej Górze trwa narada w tej sprawie.

    ALe wstyd robimy...
    a co, Fricke jezdzil na rowerze czy jak?
    pomidor

  16. Powrót do góry    #645
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Jakbyśmy wymienili Olega na u24 co robi po 10 pkt to byś miał piękno i nieprzewidywalność.
    Trzeba było sobie wyczarować tego u24.
    Ktoś nie pomyślał czy co?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Powrót do góry    #646
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Trzeba było sobie wyczarować tego u24.
    Ktoś nie pomyślał czy co?
    Mniej więcej tak było.

  18. Powrót do góry    #647
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    To jeszcze nie koniec emocji w Zielonej Górze! Polonia złożyła protest i domaga się odjęcia punktów Maxa Fricke'a!.


    Obecnie w Zielonej Górze trwa narada w tej sprawie.

    ALe wstyd robimy...
    znowu telefon do komendanta milicji był, po instrukcje? XD
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Powrót do góry    #648
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    To jeszcze nie koniec emocji w Zielonej Górze! Polonia złożyła protest i domaga się odjęcia punktów Maxa Fricke'a!.


    Obecnie w Zielonej Górze trwa narada w tej sprawie.

    ALe wstyd robimy...
    Protest został odrzucony, widać pomoc sędziego przy wykluczeniu Fricke nie wystarczyła.
    Mają tupet ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #649
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 108 w 75 postach
    No kto jak kto ale Wy Falubaz lepiej o przekrętach i pomocy sędziów sie nie wypowiadajcie XD

  21. Powrót do góry    #650
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Protest został odrzucony, widać pomoc sędziego przy wykluczeniu Fricke nie wystarczyła.
    Mają tupet ...
    A skąd to info w ogóle ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #651
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    No kto jak kto ale Wy Falubaz lepiej o przekrętach i pomocy sędziów sie nie wypowiadajcie XD
    Spokojnie w tym środowisku każdy każdego utopi w łyżce wody, jakby tylko mógł odnieść korzyść
    Tylko Falubaz

  23. Powrót do góry    #652
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd to info w ogóle ?
    PoBandzie

    https://po-bandzie.com.pl/zuzel-bydg...ielonej-gorze/
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #653
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    He, he, przecież oni się kompromitują.

    Emocje w starciu zielonogórsko-bydgoskim nie zakończyły się po 15 biegach. Na torze Stelmet Falubaz rozbił Abramczyk Polonię 55:35, jednak wynik może ulec zmianie. Bydgoszczanie złożyli protest.


    Chodzi o Maxa Fricke’a. W ostatnim biegu Australijczykowi odpadła prowadnica od łańcucha. W związku z tym przedstawiciele gości złożyli protest i chcą odjęcia punktów zdobytych w całym meczu przez stałego uczestnika cyklu Grand Prix. Obecnie w Zielonej Górze trwa narada w tej sprawie.

    AKTUALIZACJA 19.45

    Protest został odrzucony!
    W ostatnim biegu odpadła pierdółka z motoru wielkości zapalniczki a oni chcą anulować punkty Maxa z całego meczu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #654
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ned Zobacz posta
    Czekam na wywiad z Robertem D. ????????????
    Najpierw będzie musiał wyleczyć deprechę. Cały misterny plan w *****


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #655
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Trzeba było sobie wyczarować tego u24.
    Ktoś nie pomyślał czy co?
    W momencie gdy w Lesznie otwarto wypożyczalnie, do wzięcia był Rew. Falubaz skorzystał, biorąc Maksia i Antoniego, Polonia zgapiła się.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    shelve (26-08-2022)

  28. Powrót do góry    #656
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he, przecież oni się kompromitują.



    W ostatnim biegu odpadła pierdółka z motoru wielkości zapalniczki a oni chcą anulować punkty Maxa z całego meczu ?
    Nie wytrzymali ciśnienia tego meczu.
    20 pkt w plecy, to mocny liść.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #657
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2021
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 27 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Mam dwa typy na dziś 46-44/45-45. Ostatecznie stawiam jednak na remis. Bjerre otrze się o komplet, Miedziak zacumuje pod 10 punktów. Ta dwójka dziś będzie postrachem na W69. Drugi półfinał to wysokie zwycięstwo Łodzi 52-38. Tak to widzę na dziś
    Cos slabo typy trafione
    A Miedzina to juz w ogole


    Cytat Zamieszczone przez Onanista27 Zobacz posta
    Ty czujesz tak a ja odwrotnie. młode wilki Polonii zrobią to samo w drugą stronę . ..
    Ty to masz czucie jednak
    w radiu PIK juz plotek nie nasluchujesz ?

  30. Powrót do góry    #658
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Moje wrażenia już na spokojnie z hotelu. Większość kibiców Polonii, nie licząc odklejeńców jak Rafik, ciekawe czy się w ogóle pojawi , wiedziało że Falubaz ma przewagę na pozycjach seniorskich i pierwszą pozycję po rundzie zasadniczej zawdzięczamy Wiktorowi. Dzisiaj przy jego słabszym występie było to szczególnie widoczne. Falubaz wykorzystał swoją szansę, wypożyczył dwójkę juniorów z Leszna i jest pozamiatane. Gdyby jechał Ragus czy Tufft to wynik byłby zdecydowanie inny bo nie tylko nasi juniorzy zdobyliby więcej punktów ale i seniorzy zdobyliby parę punktów więcej. Jak widzę, że ktoś piszę o oszustwie to mnie śmiech ogranie biorąc pod uwagę, że te same osoby narzekają że Kanclerz nie wypożyczył nikogo za Olega

    Gratulację Falubazy, będę oczywiście wierzył do końca ale macie finał

    Wypadek Miedziaka miałem pod nosem, już na stadionie wygladalo to strasznie. Jak obejrzałem powtórki było tylko gorzej. Zdrowia Adrian, mam nadzieję że wyjdziesz z tego cały ale chyba warto pomyśleć o końcu kariery

    I niestety muszę na koniec. Mam ku*wa nadzieję, że władze Polonii nie odpuszczą skandalu do jakiego doszło na trybunie VIP. Dwukrotnie banda ćwierćmózgów wpada sobie na trybunę VIP i atakuję grupę osób w koszulkach Polonii. Pierwszy raz było ich bodajże 3 czy 4 i musieli ku*wa wrócić z posiłkami. Przy praktycznie zerowej reakcji ochrony, więcej starali się pomóc kibice Falubazu!

    Chcecie się napier*alać ze sobą po lasach czy polach to się napier*alajcie, nic mi do tego ale atakowanie ludzi w tym kobiet, którzy z chuliganką mają tyle wspólnego co ja z fizyką kwantową jest ku*wa szczytem dna i zdziczenia!

    Kolejny popis dali odpalając fajerwerki podczas biegu!

    I żeby nie było, mam takie samo zdanie na ten temat obojętnie czy dotyczy to baranów z Zielonej Góry, Bydgoszczy czy jakiegokolwiek innego miasta.

  31. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (26-08-2022), CarlitosFalubaz (26-08-2022), Helikopter (26-08-2022), JD (27-08-2022), dillinger (26-08-2022), marcool (27-08-2022), never_mind (26-08-2022)

  32. Powrót do góry    #659
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he, przecież oni się kompromitują.



    W ostatnim biegu odpadła pierdółka z motoru wielkości zapalniczki a oni chcą anulować punkty Maxa z całego meczu ?
    W 2010 weszliście do finalu dzieki donosowi na Świderskiego. Wiec nie pyerdol o kompromitacji.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #660
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta

    Wypadek Miedziaka miałem pod nosem, już na stadionie wygladalo to strasznie. Jak obejrzałem powtórki było tylko gorzej. Zdrowia Adrian, mam nadzieję że wyjdziesz z tego cały ale chyba warto pomyśleć o końcu kariery
    .
    Co ciekawe wypadek w Bydgoszczy pare tygodni temu jak tez piznął głową i stracil przytomnosc wygladal gorzej, tutaj nie wyglądało jakby z calym impetem uderzyl kasiem o tor, ale widocznie tak pechowo i niefortunnie, ze efekt mamy jaki mamy.
    Niepokojąca jest ta cisza
    pomidor

  34. Powrót do góry    #661
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Moje wrażenia już na spokojnie z hotelu. Większość kibiców Polonii, nie licząc odklejeńców jak Rafik, ciekawe czy się w ogóle pojawi , wiedziało że Falubaz ma przewagę na pozycjach seniorskich i pierwszą pozycję po rundzie zasadniczej zawdzięczamy Wiktorowi. Dzisiaj przy jego słabszym występie było to szczególnie widoczne. Falubaz wykorzystał swoją szansę, wypożyczył dwójkę juniorów z Leszna i jest pozamiatane. Gdyby jechał Ragus czy Tufft to wynik byłby zdecydowanie inny bo nie tylko nasi juniorzy zdobyliby więcej punktów ale i seniorzy zdobyliby parę punktów więcej. Jak widzę, że ktoś piszę o oszustwie to mnie śmiech ogranie biorąc pod uwagę, że te same osoby narzekają że Kanclerz nie wypożyczył nikogo za Olega

    Gratulację Falubazy, będę oczywiście wierzył do końca ale macie finał

    Wypadek Miedziaka miałem pod nosem, już na stadionie wygladalo to strasznie. Jak obejrzałem powtórki było tylko gorzej. Zdrowia Adrian, mam nadzieję że wyjdziesz z tego cały ale chyba warto pomyśleć o końcu kariery

    I niestety muszę na koniec. Mam ku*wa nadzieję, że władze Polonii nie odpuszczą skandalu do jakiego doszło na trybunie VIP. Dwukrotnie banda ćwierćmózgów wpada sobie na trybunę VIP i atakuję grupę osób w koszulkach Polonii. Pierwszy raz było ich bodajże 3 czy 4 i musieli ku*wa wrócić z posiłkami. Przy praktycznie zerowej reakcji ochrony, więcej starali się pomóc kibice Falubazu!

    Chcecie się napier*alać ze sobą po lasach czy polach to się napier*alajcie, nic mi do tego ale atakowanie ludzi w tym kobiet, którzy z chuliganką mają tyle wspólnego co ja z fizyką kwantową jest ku*wa szczytem dna i zdziczenia!

    Kolejny popis dali odpalając fajerwerki podczas biegu!

    I żeby nie było, mam takie samo zdanie na ten temat obojętnie czy dotyczy to baranów z Zielonej Góry, Bydgoszczy czy jakiegokolwiek innego miasta.
    Właśnie dlatego życzę Falubazowi porażki w walce o ekstrige. Takiego zbydlęcenia wśród kibiców nie ma nigdzie. Jadą do Gniezna walczyć że spadkowiczem i w TV tylko słychać "Jazda z kurvami Falubaz jazda..."

    Bydło i niech się tłuką po pierwszych i drugich ligach.

  35. Powrót do góry    #662
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach

  36. Powrót do góry    #663
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Moje wrażenia już na spokojnie z hotelu. Większość kibiców Polonii, nie licząc odklejeńców jak Rafik, ciekawe czy się w ogóle pojawi , wiedziało że Falubaz ma przewagę na pozycjach seniorskich i pierwszą pozycję po rundzie zasadniczej zawdzięczamy Wiktorowi. Dzisiaj przy jego słabszym występie było to szczególnie widoczne. Falubaz wykorzystał swoją szansę, wypożyczył dwójkę juniorów z Leszna i jest pozamiatane. Gdyby jechał Ragus czy Tufft to wynik byłby zdecydowanie inny bo nie tylko nasi juniorzy zdobyliby więcej punktów ale i seniorzy zdobyliby parę punktów więcej. Jak widzę, że ktoś piszę o oszustwie to mnie śmiech ogranie biorąc pod uwagę, że te same osoby narzekają że Kanclerz nie wypożyczył nikogo za Olega

    Gratulację Falubazy, będę oczywiście wierzył do końca ale macie finał

    Wypadek Miedziaka miałem pod nosem, już na stadionie wygladalo to strasznie. Jak obejrzałem powtórki było tylko gorzej. Zdrowia Adrian, mam nadzieję że wyjdziesz z tego cały ale chyba warto pomyśleć o końcu kariery

    I niestety muszę na koniec. Mam ku*wa nadzieję, że władze Polonii nie odpuszczą skandalu do jakiego doszło na trybunie VIP. Dwukrotnie banda ćwierćmózgów wpada sobie na trybunę VIP i atakuję grupę osób w koszulkach Polonii. Pierwszy raz było ich bodajże 3 czy 4 i musieli ku*wa wrócić z posiłkami. Przy praktycznie zerowej reakcji ochrony, więcej starali się pomóc kibice Falubazu!

    Chcecie się napier*alać ze sobą po lasach czy polach to się napier*alajcie, nic mi do tego ale atakowanie ludzi w tym kobiet, którzy z chuliganką mają tyle wspólnego co ja z fizyką kwantową jest ku*wa szczytem dna i zdziczenia!

    Kolejny popis dali odpalając fajerwerki podczas biegu!

    I żeby nie było, mam takie samo zdanie na ten temat obojętnie czy dotyczy to baranów z Zielonej Góry, Bydgoszczy czy jakiegokolwiek innego miasta.
    Jak się jedzie na wyjazd to się siada w sektorze gości
    white&young

  37. Powrót do góry    #664
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Adrian ponoć na OIOM walczy o życie, ale oddycha. Oby z tego wyszedł bez szwanku i wyciągnął odpowiednie wnioski…

  38. Powrót do góry    #665
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Odstawmy sport na bok. Z Adim naprawdę jest źle. Czeka go najważniejszy wyścig w życiu. Krwiak się rozlał, jest naprawdę zła sytuacja. Kto wierzy, niech się pomodli. Niech wraca do zdrowia.

  39. Powrót do góry    #666
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Jak się jedzie na wyjazd to się siada w sektorze gości
    A to dlaczego? Bodajże raz w życiu siedziałem na wyjeździe na sektorze dla gości a mam już ich na koncie naprawdę sporo. Skończyło się to awanturą z udziałem "kumatych" i więcej nie mam ochoty korzystać. Nigdy nie miałem problemów siedząc wśród miejscowych a nie kryje się z tym, że jestem z Bydgoszczy. Przeciwnie zazwyczaj wśród tak pogardzanych przez Was pikników jest normalnie.

    I żeby nie było - dzisiaj też mnie te wydarzenia nie dotyczyły, byłem tylko ich świadkiem

  40. Powrót do góry    #667
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Odstawmy sport na bok. Z Adim naprawdę jest źle. Czeka go najważniejszy wyścig w życiu. Krwiak się rozlał, jest naprawdę zła sytuacja. Kto wierzy, niech się pomodli. Niech wraca do zdrowia.
    kur.a.... a kanclerz ******** że musieli uciekać ze strefy vip a komuś tam odpadła 5cm osłonka... idź w ch.j w piz.u.

  41. Powrót do góry    #668
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Po meczu z Gorzowem kilka lat temu z Patrykiem też było bardzo źle. Oby z Adrianem skończyło się równie dobrze, jak wtedy.

    Nie widziałem dobrze tej sytuacji, ale zakładam, że jak zwykle w jego przypadku - brawura i braki techniczne. Naprawdę, nie raz życzono mu końca kariery, ale przecież nie w taki sposób ????

    Przykro było patrzeć na świetną zabawę Maxa z kibicami po 15 biegu, wiedząc, że to jego ostatnie mecze. A może jednak jeszcze niczego nie podpisał? Wątpię by powtórzył się grudziądzki kazus z Madsenem, ale nadzieja umiera ostatnia.

    Teraz zrobić w Bydgoszczy 36 punktów i czeka nas mega ciężki bój z Wilkami. Mamy szansę dzięki Unii Leszno Borowiak to już w ogóle dziś mega szybki, w 5 biegach mógłby zrobić dwucyfrówkę. Leszczyńskie chłopaki mega mądrze jeżdżą, mimo młodego wieku patrzą też na partnera z drużyny vide Antek w biegu młodzieżowym, który zrobił robotę Maksymowi.
    Ostatnio edytowane przez aszotek ; 26-08-2022 o 20:52

  42. Powrót do góry    #669
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Ogólnie przed chwilą rozmawiałem z znajomym z szpitala. Miedziak został wprowadzony w stan śpiączki ze względów bezpieczeństwa. Nie ma na ten moment bezpośredniego zagrożenia życia.

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    Cukier (26-08-2022), tomTOM (26-08-2022), welna (26-08-2022)

  44. Powrót do góry    #670
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Tu nie było brawury. Nie było też premedytacji żadnej. Po prostu go jak zwykle pociągnęło w ferworze walki, stracił panowanie. Cud że fricke z tego wyszedł bez szwanku.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #671
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    W 2010 weszliście do finalu dzieki donosowi na Świderskiego. Wiec nie pyerdol o kompromitacji.
    Nieprawda. W rewanżu był remis, co oznacza, że nawet z punktami Świdra wygrał fzg.

  46. Powrót do góry    #672
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Jak się jedzie na wyjazd to się siada w sektorze gości
    Powiem więcej. W latach 90tych takie osoby jak Ty mówiły "trzeba płacić haracz mafii, bo takie są zasady". I jeszcze miały mokro w majtkach na widok bandytów.
    Idąc Twoim tokiem rozumowania jak pójdę na dyskotekę to powinienem dostać ********, bo spojrzałem się nie na tę osobę co trzeba, albo nie na tę kobietę.
    Przecież jakieś przygłupy ustaliły sobie kiedyś takie zasady.

    W cywilizowanym kraju, masz prawo usiąść na trybunie VIP w swoich barwach.
    Dzięki ludziom o takiej mentalności jak Ty mamy takie prymitywne państwo.

  47. Już 13 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (26-08-2022), CarlitosFalubaz (26-08-2022), Falubaz (26-08-2022), Lafan (26-08-2022), Thomaso (26-08-2022), karolcp3 (26-08-2022), kiki (26-08-2022), levii (26-08-2022), maci78 (26-08-2022), marcool (27-08-2022), mcp (26-08-2022), spiniaza1 (26-08-2022), welna (26-08-2022)

  48. Powrót do góry    #673
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Powiem więcej. W latach 90tych takie osoby jak Ty mówiły "trzeba płacić haracz mafii, bo takie są zasady". I jeszcze miały mokro w majtkach na widok bandytów.
    Idąc Twoim tokiem rozumowania jak pójdę na dyskotekę to powinienem dostać ********, bo spojrzałem się nie na tę osobę co trzeba, albo nie na tę kobietę.
    Przecież jakieś przygłupy ustaliły sobie kiedyś takie zasady.

    W cywilizowanym kraju, masz prawo usiąść na trybunie VIP w swoich barwach.
    Dzięki ludziom o takiej mentalności jak Ty mamy takie prymitywne państwo.
    Odkleiło Ci się. Gość pisze o siadaniu w sektorze gości, nawet z szacunku do gospodarzy, bo mogą sobie tego nie życzyć, i w zupełności ich rozumiem, a Ty o gangsterce lat 90. Mocny jesteś.

    btw.

    Według naszych informacji pięcioosobowa grupa chuliganów Falubazu wbiegła pod wieżyczkę na stadionie w Zielonej Górze, gdzie znajdowała się czteroosobowa grupa fanów Polonii, ubrana w klubowe barwy. Zostali zaatakowani i pobici, mimo że z naszych ustaleń wynika, nie zachowywali się w żaden sposób prowokacyjnie.

    Jeden z fanów bydgoskiego klubu został na tyle ciężko pobity, że musiał zostać przetransportowany do szpitala.

    Niestety, to nie był koniec ekscesów "chuliganki" Falubazu, która po meczu podbiegła w kominiarkach pod sektor kibiców gości. Zostali jednak stłamszeni przez ochronę oraz policję.


    Falubaz chciał lecieć do klatki Polonii, no samobójcy
    Ostatnio edytowane przez litość_to_zbrodnia_1920 ; 26-08-2022 o 21:07
    PATOLOGIA, PATOLOGIA, POLONIA.

  49. Powrót do góry    #674
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez litość_to_zbrodnia_1920 Zobacz posta
    Odkleiło Ci się. Gość pisze o siadaniu w sektorze gości, nawet z szacunku do gospodarzy, bo mogą sobie tego nie życzyć, i w zupełności ich rozumiem, a Ty o gangsterce lat 90. Mocny jesteś.
    Co tzn. "odkleiło ci się"? Kolejny "kumaty" as Przeczytaj sobie o czym jest wątek, co ja skomentowałem. Ze zrozumieniem.

  50. Powrót do góry    #675
    Użytkownik Awatar litość_to_zbrodnia_1920
    Dołączył
    18-06-2022
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Co tzn. "odkleiło ci się"? Kolejny "kumaty" as Przeczytaj sobie o czym jest wątek, co ja skomentowałem. Ze zrozumieniem.
    https://www.miejski.pl/slowo-odkleja%C4%87+si%C4%99
    PATOLOGIA, PATOLOGIA, POLONIA.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •