Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokaż wyniki od 721 do 754 z 754

Wątek: Półfinał 1 ligi / Falubaz - Polonia

  1. Powrót do góry    #721
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Jakim trzeba być debilem żeby Śmierć na torze porównywać samobójstwa ...
    Tak debilem, który nie jest w stanie tego rozróżnić
    Tylko Falubaz

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    kiki (27-08-2022)

  3. Powrót do góry    #722
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Zwykłe pyerdolnie 3 po 3 by dowalić w jakiś sposób Falubazowi, jakie tysiące ludzi życzących komuś źle? Kilku troglodytów jak w każdym mieście się znajdzie i tyle. W takim razie trzeba dodać jeszcze Złybnik i Złocław jakby być tu konsekwentnym.
    Ci którzy mają największy ból dupska po takim wyniku, znależli sobie temat zastępczy.
    Zamiast skupić się na zdrowiu Miedzina, bo to obecnie najważniejsze szukają innych tematów, co by troche wyładować złość i dać upust emocjom.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Zarzecki chyba w podobnym miejscu toru ? To samo Darcy. Przeklęty stadion, przeklęte wyjście z łuku.
    Zarzecki walnął dokładnie w tym samym miejscu ale umarł w szpitalu przez zaniedbanie a nie na skutek obrażeń torowych.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #724
    Użytkownik Awatar Black Gryf
    Dołączył
    26-07-2022
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 68 w 35 postach
    Kilkanaście lat temu Polonia przyjechała na mecz do Zielonej z Gollobami i z innym toruniakiem w składzie Jackiem Krzyżaniakiem. Skończyło się dramatycznie na dechach, niedaleko tego samego miejsca. Jacek na szczęście z tego wyszedł, ale to był wówczas koniec kariery. Mam nadzieję, że analogicznie Adrian również z tego wyjdzie cało i zdrowo. Inne rzeczy schodzą na dalszy plan. Jeśli ktoś nie potrafi napisać kilku słów wsparcia, to lepiej nie pisać nic.

    Co do samego meczu, to gratulacje dla Falubazu, który obnażył wszystkie słabe strony Polonii.
    Dodatkowo, okazało się paradoksalnie, że postawa Ragusa i reszty młodzieżowców, doprowadziła do skutecznych posunięć kierownictwo Falubazu, co moim zdaniem ustawiło cały mecz i rozbiło w piach cały misterny plan pana Kanclerza i spółki.
    Zielona ma awans w kieszeni, nieważne z kim pojedzie w finale.

    Zdrowia dla Adriana. Dla niego to walka o życie, dla kibica jeden przegrany mecz więcej, i tylko tyle.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Black Gryf za jego przydatny post!

    grabarz (27-08-2022), never_mind (27-08-2022)

  7. Powrót do góry    #725
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,750
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Kilkanaście lat temu Polonia przyjechała na mecz do Zielonej z Gollobami i z innym toruniakiem w składzie Jackiem Krzyżaniakiem. Skończyło się dramatycznie na dechach, niedaleko tego samego miejsca. Jacek na szczęście z tego wyszedł, ale to był wówczas koniec kariery. Mam nadzieję, że analogicznie Adrian również z tego wyjdzie cało i zdrowo. Inne rzeczy schodzą na dalszy plan. Jeśli ktoś nie potrafi napisać kilku słów wsparcia, to lepiej nie pisać nic.

    Co do samego meczu, to gratulacje dla Falubazu, który obnażył wszystkie słabe strony Polonii.
    Dodatkowo, okazało się paradoksalnie, że postawa Ragusa i reszty młodzieżowców, doprowadziła do skutecznych posunięć kierownictwo Falubazu, co moim zdaniem ustawiło cały mecz i rozbiło w piach cały misterny plan pana Kanclerza i spółki.
    Zielona ma awans w kieszeni, nieważne z kim pojedzie w finale.

    Zdrowia dla Adriana. Dla niego to walka o życie, dla kibica jeden przegrany mecz więcej, i tylko tyle.
    Byłem na tym meczu, Krzyżaniak zawisł na bandzie na wyjściu z II łuku właśnie. Dmuchawców wtedy nie było. Nie pamiętam tylko z kim on tam się ścigał w tym feralnym biegu. W tym samym miejscu Zarzecki oberwał motorem Jądera w którego wjechał Jaworek. Na wyjsciu z tego samego łuku upadek zaliczył Ward którego pociągnęło i zahaczył tylne koło bodajże Artioma.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #726
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Byłem na tym meczu, Krzyżaniak zawisł na bandzie na wyjściu z II łuku właśnie. Dmuchawców wtedy nie było. Nie pamiętam tylko z kim on tam się ścigał w tym feralnym biegu. W tym samym miejscu Zarzecki oberwał motorem Jądera w którego wjechał Jaworek. Na wyjsciu z tego samego łuku upadek zaliczył Ward którego pociągnęło i zahaczył tylne koło bodajże Artioma.
    https://youtu.be/CVz43oU5IuE

  9. Powrót do góry    #727
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Tez bylem....az dechy polamal w bandzie....

  10. Powrót do góry    #728
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Tez bylem na tym meczu co Krzyzaniak przywalil w bande. Niezle jaja. Tzn Nigdy nie widzialem tej powtorki na YT. Z mojej perspektywy ( aktualnie srodek trybuny K ) wygladalo to jakby on przez bande na wylot przelecial i wlasnie na chwile zawisl na ramie od przesla. Dawno temu to bylo, teraz troche mnie ten filmik wyprostowal z pamiecia

  11. Powrót do góry    #729
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,204
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blai Zobacz posta
    Ale po samym upadku krzyczeli co innego, aż żal cytować.

    Trzeba to piętnować i jednocześnie nie wsadzać wszystkich do jednego wora. To 50-100 osób, przez które niestety normalni kibice cierpią.



    Ale po samym upadku krzyczeli co innego, aż żal cytować.
    Trzeba to piętnować i jednocześnie nie wsadzać wszystkich do jednego wora. To 50-100 osób, przez które niestety normalni kibice cierpią.




    Ale po samym upadku krzyczeli co innego, aż żal cytować.
    Trzeba to piętnować i jednocześnie nie wsadzać wszystkich do jednego wora. To 50-100 osób, przez które niestety normalni kibice cierpią.




    Ale po samym upadku krzyczeli co innego, aż żal cytować.
    Trzeba to piętnować i jednocześnie nie wsadzać wszystkich do jednego wora. To 50-100 osób, przez które niestety normalni kibice cierpią.
    Dajcie spokój, zawsze znajdzie się "czarna owca" w stadzie i masz rację nie ma co wsadzać wszystkich do jednego worka bo przez to niby klub traci na reputacji. Należy takich osobników namierzyć jeśli się da po monitoringu i zakaz stadionowy na kilka sezonów to może się w końcu czegoś nauczą.

  12. Powrót do góry    #730
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Półfinał 1 ligi / Falubaz - Polonia

    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Tez bylem....az dechy polamal w bandzie....
    Nigdy nie zapomnę tego huku. Mimo że siedziałem przy prostej za startem to słychać było trzask dech. Myślałem że zabity na miejscu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 27-08-2022 o 18:25

  13. Powrót do góry    #731
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,758
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Byłem na tym meczu, Krzyżaniak zawisł na bandzie na wyjściu z II łuku właśnie. Dmuchawców wtedy nie było. Nie pamiętam tylko z kim on tam się ścigał w tym feralnym biegu. W tym samym miejscu Zarzecki oberwał motorem Jądera w którego wjechał Jaworek. Na wyjsciu z tego samego łuku upadek zaliczył Ward którego pociągnęło i zahaczył tylne koło bodajże Artioma.
    Też pamiętam ten wyścig.
    Ale to nie było tak dokładnie jak piszesz. Zdarzenie to było dokładnie pośrodku wirażu, a nie na wyjściu. W tym karambolu Jacek wyleciał w powietrze, zdemolował nieco bandy i spadł na nią centralnie plecami. Podejrzewałem jakiś uraz kręgosłupa, ale nie było tak źle.
    Cały wypadek spowodował Jacek. Wchodził w 2 wiarż pierwszego okrążenia tuż za Grześkim Kłopotem. Zbyt ostro natarł na Grześka, szczepili się na chwilę motocyklami i obaj poszli w dechy. Kłoppt odbił się i skończył z potłuczeniami, a Jacek w szpitalu.

  14. Powrót do góry    #732
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Przecież wtedy już nie było dech w Zielonej Górze.
    Pamiętam te dzwony przy Wrocławskiej jak naprawdę dechy trzaskały.

    Fakt, że to był makabryczny upadek.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #733
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Przecież wtedy już nie było dech w Zielonej Górze.
    Pamiętam te dzwony przy Wrocławskiej jak naprawdę dechy trzaskały.

    Fakt, że to był makabryczny upadek.
    Były tyle że nie drewno a jakieś tworzywo. Trzask był bardzo dobrze słyszalny.

  16. Powrót do góry    #734
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    To był bodajże pierwszy sezon po zamontowaniu w ZG tych wyłamywalnych sklejek zamiast klasycznych desek. Siedziałem wtedy na szczycie II łuku i również dobrze kojarzę łomot, jaki towarzyszył temu dzwonowi. Moja pamięć podpowiada mi, że Kłopot miał o tyle szczęście, że zleciał z motocykla przed uderzeniem o deski, a Krzyżaniak uderzył z motorem. Zaraz sobie obejrzę powtórki, bo jestem ciekawy, jak zawodna jest pamięć ludzka

  17. Powrót do góry    #735
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Też pamiętam ten wyścig.
    Ale to nie było tak dokładnie jak piszesz. Zdarzenie to było dokładnie pośrodku wirażu, a nie na wyjściu. W tym karambolu Jacek wyleciał w powietrze, zdemolował nieco bandy i spadł na nią centralnie plecami. Podejrzewałem jakiś uraz kręgosłupa, ale nie było tak źle.
    Cały wypadek spowodował Jacek. Wchodził w 2 wiarż pierwszego okrążenia tuż za Grześkim Kłopotem. Zbyt ostro natarł na Grześka, szczepili się na chwilę motocyklami i obaj poszli w dechy. Kłoppt odbił się i skończył z potłuczeniami, a Jacek w szpitalu.
    Pamiętam to doskonale, bo siedziałem wtedy dokładnie tam gdzie zawisł na bandzie.
    Niezła makabra to była. Ale jak to w żużlu, im straszniejszy upadek tym mniejsze konsekwencje dla zawodnika.
    Tak to najczęściej jest.

  18. Powrót do góry    #736
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    A Wiesław Pawlak gdzie miał upadek?

  19. Powrót do góry    #737
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,750
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    A Wiesław Pawlak gdzie miał upadek?
    W 1987 na torze w ZG, na meczu z Toruniem. Chyba Kuczwalski go wywiózł pod bande. Ten gazu nie przymknął i sie nie zmieścił. Odbił się od bandy i wpadł pod nadjeżdżającego zawodnika Torunia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #738
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    A Wiesław Pawlak gdzie miał upadek?
    Na wyjściu z pierwszego łuku

  21. Powrót do góry    #739
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    A Artur Pawlak i Wiesław to była jakaś rodzina?

  22. Powrót do góry    #740
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    A Artur Pawlak i Wiesław to była jakaś rodzina?
    Z tego co kojarzę to nie.
    Tylko Falubaz

  23. Powrót do góry    #741
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W 1987 na torze w ZG, na meczu z Toruniem. Chyba Kuczwalski go wywiózł pod bande. Ten gazu nie przymknął i sie nie zmieścił. Odbił się od bandy i wpadł pod nadjeżdżającego zawodnika Torunia.
    W owym upadku brał udział Stanisław Miedziński, ojciec Adriana, i to chyba on przejechał po głowie Wiesława Pawlaka.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Rozi22 (27-08-2022)

  25. Powrót do góry    #742
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    W owym upadku brał udział Stanisław Miedziński, ojciec Adriana, i to chyba on przejechał po głowie Wiesława Pawlaka.
    Dokładnie tak było. Trafił hakiem w kask Pawlaka
    Ostatnio edytowane przez adambe ; 27-08-2022 o 21:35

  26. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,440
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Black Gryf Zobacz posta
    Kilkanaście lat temu Polonia przyjechała na mecz do Zielonej z Gollobami i z innym toruniakiem w składzie Jackiem Krzyżaniakiem. Skończyło się dramatycznie na dechach, niedaleko tego samego miejsca. Jacek na szczęście z tego wyszedł, ale to był wówczas koniec kariery. Mam nadzieję, że analogicznie Adrian również z tego wyjdzie cało i zdrowo. Inne rzeczy schodzą na dalszy plan. Jeśli ktoś nie potrafi napisać kilku słów wsparcia, to lepiej nie pisać nic.
    Byłem na tym meczu, siedziałem na szczycie 2 łuku. Obraz tego wypadku miałem jeszcze przez wiele lat. Wyglądał on tragicznie i byłem prawie pewien że Jacek ... ale wyszedł i to najważniejsze.
    Tylko Falubaz

  27. Powrót do góry    #744
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Oprócz tego, po wyścigu drugim wyrzucono jeszcze petardę hukową z sektora gości - dodał Fiałkowski.
    No proszę, czyli nie tylko nasi kibice się "bawili".

  28. Powrót do góry    #745
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    A to nie tak, że Pawlak walczył z Miedzińskim, ale z tyłu był Kuczwalski i to on wpadł w Pawlaka?

  29. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    Dokładnie tak było. Trafił hakiem w kask Pawlaka
    Ale sprawcą był Kuczwalski.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  30. Powrót do góry    #747
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    No proszę, czyli nie tylko nasi kibice się "bawili".
    Jedna i druga strona podgrzewa atmosferę, ale z ekipy Falubazu nikt w mediach nie płakał że kibiców nie wpuszczono w zasadniczej na stadion, natomiast ze strony piątkowego rywala zachowanie kibiców Falubazu to był temat nr 1, jakby całkiem zapomniano o miedziaku.

    Przyznam szczerze że nigdy za nim nie przepadałem jako sportowcem ale moje myśli są teraz z nim

    Trochę z Krzyżaniakiem zrobiliście mi Luke w pamięci, bo ja byłem całkowicie pewien że on przeleciał przez bandę ale na wyjściu z pierwszego łuku. W takim razie kto tam, na wyjściu z 1 łuku przydzwonil? Coś mi świta fredrik lindgren ale czy ktoś przed nim? Pamiętacie?

  31. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    Jedna i druga strona podgrzewa atmosferę, ale z ekipy Falubazu nikt w mediach nie płakał że kibiców nie wpuszczono w zasadniczej na stadion, natomiast ze strony piątkowego rywala zachowanie kibiców Falubazu to był temat nr 1, jakby całkiem zapomniano o miedziaku.

    Przyznam szczerze że nigdy za nim nie przepadałem jako sportowcem ale moje myśli są teraz z nim

    Trochę z Krzyżaniakiem zrobiliście mi Luke w pamięci, bo ja byłem całkowicie pewien że on przeleciał przez bandę ale na wyjściu z pierwszego łuku. W takim razie kto tam, na wyjściu z 1 łuku przydzwonil? Coś mi świta fredrik lindgren ale czy ktoś przed nim? Pamiętacie?
    Protas ze Świstem (?) wiele lat temu i chyba faktycznie Fred, ale to już bardziej współcześnie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Powrót do góry    #749
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Gdzie napisalem ze rozmawialem z lekarzem? Rozmawialem z osoba z szpitala. Nie ma zadnej sprzecznosci. Nie ma bezposredniego zagrozenia zycia. Wiesz co to znaczy? Ze nie odleci w kazdej chwili. Ma Krwiaka rozlanego i jest w stanie spiaczki, aby trzymać funkcje życiowe. Napisałem to co wiem, w moich postach, sytuacja od początku jest zła i się to nie zmienia, bo z krwiakiem zadnych zartow nie ma.


    Masz może jakieś aktualne informacje? Drgnęło coś do przodu?

  33. Powrót do góry    #750
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Obserwacje pacjenta w takich przypadkach z tego co wyczytałem trwają około 48h, a te miną dziś około 18 czy 19. Pytanie czy dostaniemy jakieś informacje.

  34. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,750
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Czekaja aż ustąpi, zmniejszy się obrzęk w mózgu. Jeśli to nastąpi to wtedy dopiero podejmą decyzję o wybudzeniu go ze śpiączki farmakologicznej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #752
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,613
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 744 w 541 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Obserwacje pacjenta w takich przypadkach z tego co wyczytałem trwają około 48h, a te miną dziś około 18 czy 19. Pytanie czy dostaniemy jakieś informacje.
    Zapewne przekażą, do tej pory informowano o urazach Miedziaka. Nie wiem czy od razu będzie wiadomo dzisiaj co jest dokładnie z Miedziakiem, czy dopiero przy próbie wybudzenia coś będzie więcej wiadomo.

  36. Powrót do góry    #753
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,204
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    W tej śpiączce to on może jeszcze trochę polezyc, żaden lekarz nie będzie ryzykował wybudzenia bez jakichkolwiek poprawy wyników.

  37. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    " Żużlowiec został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i przez najbliższe dni w niej pozostanie. Gdy mózg się zregeneruje podjęta zostanie próba wybudzenia. Niestety po tego typu urazach 90 proc. pacjentów nigdy nie odzyskuje przytomności. Pozostałych czeka zaś długotrwały proces powrotu do pełnej sprawności."
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •