Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 546

Wątek: Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (1/4 PO, 21.08.2022)

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oczywiscie,ze nie,ale sa tez szczesliwe sloiki.
    Jeden taki nawet kupil sobie jakies fajne auto zeby byc
    jeszcze szczesliwszym i teraz kasuje po 5 zeta za fotke.
    widzisz jak tych z polski "b" - kongresowki zabolalo ze sa "szczesliwi" inaczej i pokazaly to rankingi. taki np paparuch blackgay do dzisiaj nie pokazal samochodu a ziapie o nim od paru lat. pamietam jak opowiadal gdy pojechal do warszawy za chlebem jak ten glupszy muu i pierwsze co zrobil to kupil zel do wybielania odbytu i tak juz jedzie biedak na tym odbycie 20 lat. ten thebil za szczescie podaje ze rakow ktory gra w eL i wlokniarz jest na drugim miejscu w tabeli. krotko piszac - swiat sie smieje z tych parchow

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Włókniarz to papierowy faworyt. Woryna koniem trojańskim

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    widzisz jak tych z polski "b" - kongresowki zabolalo ze sa "szczesliwi" inaczej i pokazaly to rankingi. taki np paparuch blackgay do dzisiaj nie pokazal samochodu a ziapie o nim od paru lat. pamietam jak opowiadal gdy pojechal do warszawy za chlebem jak ten glupszy muu i pierwsze co zrobil to kupil zel do wybielania odbytu i tak juz jedzie biedak na tym odbycie 20 lat. ten thebil za szczescie podaje ze rakow ktory gra w eL i wlokniarz jest na drugim miejscu w tabeli. krotko piszac - swiat sie smieje z tych parchow
    Ale co ty masz za kompleksy xD Znowu starasz się zrobić pojazd po pochodzeniu i robocie, jakby to w ogóle kogoś w tych czasach ruszało. No może poza ludźmi biednymi umysłowo i lekarzami, bo oni trzepią kasę na pomaganiu tak chorym ludziom. Już ci tłumaczyłem, że takie czasy, że za chlebem nie trzeba nigdzie jeździć jak się chce. Ja też nie musiałem, a podobno mnie znacie, to powinniście wiedzieć Ty musisz mieć nieźle namieszanie w głowie i kocioł na chacie. Daj sobie pomóc, odreagowywać stres czy przemoc można inaczej niż obrażając jakiś ludzi na forum.

    Więc wybacz, jak widać to z ciebie się śmieją wszyscy, a jak dalej będziesz pisał takie głupoty i nie dasz sobie pomóc, to zrobi to też twoja rodzina i nici będą z niedzielnego rosołu.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 11-08-2022 o 21:00
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    herbie13 (11-08-2022)

  5. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale co ty masz za kompleksy xD Znowu starasz się zrobić pojazd po pochodzeniu i robocie, jakby to w ogóle kogoś w tych czasach ruszało. No może poza ludźmi biednymi umysłowo i lekarzami, bo oni trzepią kasę na pomaganiu tak chorym ludziom. Już ci tłumaczyłem, że takie czasy, że za chlebem nie trzeba nigdzie jeździć jak się chce. Ja też nie musiałem, a podobno mnie znacie, to powinniście wiedzieć Ty musisz mieć nieźle namieszanie w głowie i kocioł na chacie. Daj sobie pomóc, odreagowywać stres czy przemoc można inaczej niż obrażając jakiś ludzi na forum.

    Więc wybacz, jak widać to z ciebie się śmieją wszyscy, a jak dalej będziesz pisał takie głupoty i nie dasz sobie pomóc, to zrobi to też twoja rodzina i nici będą z niedzielnego rosołu.
    90% postów Spartana to ciągłe obrażanie innych użytkowników. Jak dla mnie to odreagowuje, bo nie daje sobie rady w życiu osobistym i rodzinnym.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    muuu (11-08-2022)

  7. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wrocławianie (czyt.: kibice Sparty z podwrocławskich wsi) w ogóle zachowują się jakby nachlali się nieprzegotowanej wody z Odry
    Pzdr,
    Garfield

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (11-08-2022)

  9. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Do wszystkich parchów z kongresowki. Czy możecie pisać na temat bo zrobiliście w tym wątku syf jak u siebie w domu. Naprawdę przeginacie. Co do meczu to nie mam żadnych wątpliwości że Sparta zleje tego śląskiego cygana na którego prawdziwi Ślązacy nie mogą patrzeć.

  10. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Właśnie wrócilem z meczu ze Spartakiem, a wy jak rozumiem dalej rozmawiacie z tym starym czlowiekiem o twarzy psa. Ludzie to jest jakaś padlina z podwroclawskiej wsi. Jego stara mówi po niemiecku, stary po rusku a on udaje Polaka.

    Szkoda czasu i klawiatury.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    To było więcej niż pewne, że ten wątek będzie prawdziwym creme de la creme na forum.

    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    90% postów Spartana to ciągłe obrażanie innych użytkowników. Jak dla mnie to odreagowuje, bo nie daje sobie rady w życiu osobistym i rodzinnym.
    Przecież to klon, pisał z dwóch kont jednocześnie. Ten sam poziom niedoyebania umysłowego co u blacktopa
    Nic tylko się cieszyć, że z takimi ludźmi ma się "kontakt" tylko na anonimowym forum.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To było więcej niż pewne, że ten wątek będzie prawdziwym creme de la creme na forum.



    Przecież to klon, pisał z dwóch kont jednocześnie. Ten sam poziom niedoyebania umysłowego co u blacktopa
    Nic tylko się cieszyć, że z takimi ludźmi ma się "kontakt" tylko na anonimowym forum.
    A ja chyba po dwudziestu latach dam sobie spokój z tym forum. Niestety ilość gówna przebija już merytoryczne wypowiedzi. Szkoda czasu.

  13. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Nie mam żadnych podstaw do tego , ale mam przeczucie że Sparta weźmie to dwa razy

  14. Powrót do góry    #56
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oczywiscie,ze nie,ale sa tez szczesliwe sloiki.
    Jeden taki nawet kupil sobie jakies fajne auto zeby byc
    jeszcze szczesliwszym i teraz kasuje po 5 zeta za fotke.
    kingpin a Ty przypadkiem to nie jesteś też słoikiem tylko tym zagramanicznym?

    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    A ja chyba po dwudziestu latach dam sobie spokój z tym forum. Niestety ilość gówna przebija już merytoryczne wypowiedzi. Szkoda czasu.
    Wyluzuj ja już rezygnowałem ze dwa razy, nie bierz tego na poważnie omijaj szerokim łukiem bzdurne komentarze i rób swoje.

  15. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przecież to klon, pisał z dwóch kont jednocześnie.
    Dyskutowanie z samym sobą z różnych kont na forum? Zacne xD

    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Nie mam żadnych podstaw do tego , ale mam przeczucie że Sparta weźmie to dwa razy
    Też tak czuję coś
    Zaczyna się zmieniać pogoda, mecze późno, więc te silniki i tory będą przygotowanie różnie i inaczej niż do tej pory.
    Ciekawe co tam Lindgren pokaże, bo on tu zrobi różnicę pomiędzy zespołami.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    kingpin a Ty przypadkiem to nie jesteś też słoikiem tylko tym zagramanicznym?

    Nie znasz znaczenia tego slowa.
    Mnie mamusia nie dowozi co weekend sloikow z bigosem wiec nie jestem z tych co zabieraja je
    na lazurowe wybrzeze jak czyszcza jachty ruskim orkom.
    Ale podobno mozna wtedy wiecej odlozyc i na forum udawac biznesmena.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-08-2022 o 09:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie znasz znaczenia tego slowa.
    Mnie mamusia nie dowozi co weekend sloikow z bigosem wiec nie jestem z tych co zabieraja je
    na lazurowe wybrzeze jak czyszcza jachty ruskim orkom.
    Ale podobno mozna wtedy wiecej odlozyc i na forum udawac biznesmena.
    Nie chodzi tutaj o to czy mamusia/tatuś dowozi bo myślę, że każdy jest tutaj dorosły i nie potrzebuje takiej formy pomocy ale można sobie np przygotować samemu. Dla mnie tj żadna ujma przygotować sobie samemu dobre jedzenie i je wtedy z przyjemnością na wyjeździe konsumować. Wiem wtedy co jem dobrze się odżywiam a to, że można to podpiąć pod "słoiki" to już niech każdy sobie na to pytanie odpowie.

  18. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    J-rules mocne nawet na takiego neandertala jak ty. Zakładam że pewien kierowca ciężarówkì ci podpowiedział bo ty nie posiadasz uprawnień, bo cały czas obciągasz toruńskim kibicom bo już nie masz biedaku komu kibicować.

    Całe szczęście że można w każdej chwili iść sobie gdzieś indziej i nie dyskutować z tym kingpinem robolem czy innym niedorozwojem umyslowym. Założyli 3 wątki, żeby się napyerdalać przez 2 tygodnie plus ten czopek z tarnowa, pomocnik kierowcy ciężarówki. Przecież to jest chyba jakiś eksperyment społeczny. O gościu z 3 kontami to nawet twórcy eksperymentu nawet nie marzyli. Psychiatryk.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nie chodzi tutaj o to czy mamusia/tatuś dowozi bo myślę, że każdy jest tutaj dorosły i nie potrzebuje takiej formy pomocy ale można sobie np przygotować samemu. Dla mnie tj żadna ujma przygotować sobie samemu dobre jedzenie i je wtedy z przyjemnością na wyjeździe konsumować. Wiem wtedy co jem dobrze się odżywiam a to, że można to podpiąć pod "słoiki" to już niech każdy sobie na to pytanie odpowie.
    Właśnie o to chodzi w znaczniu słowa słoik.
    Jednemu czyscicielowi jachtów sloiki z bigosem i fasolka dostarczają co tydzień i jest szczęśliwy.

    Widzisz, dobrze że nie dotrzymałeś słowa i nadal tu wpadasz więc znowu się na forum od dobrych ludzi czegoś nauczyłeś.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Dyskutowanie z samym sobą z różnych kont na forum? Zacne xD


    Też tak czuję coś
    Zaczyna się zmieniać pogoda, mecze późno, więc te silniki i tory będą przygotowanie różnie i inaczej niż do tej pory.
    Ciekawe co tam Lindgren pokaże, bo on tu zrobi różnicę pomiędzy zespołami.
    Myśle że tutaj to akurat plus dla nas. Włókniarz lubi jeździć wieczorami bo te tory już nie są tak wygłaskane i twarde.
    Ja jestem dobrej myśli ale wiem też że jak Sparta nas ogra nawet dwa razy to też szoku nie będzie.
    Lindgren to absolutny klucz do awansu z/z w ostatnim meczu zrobiła ledwie 6+1 a jest taka możliwość że Fred zrobi troche więcej bo forma jest całkiem niezła.

  21. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    No ja cie pierdlele.

    idźcie dzieciaki do piaskownicy dalej tam się bić łopatkami i wyrywać sobie foremki, i nie róbcie tego tu.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 12-08-2022 o 11:12
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    patryk92 (12-08-2022)

  23. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Dramat.

    Jest na tym forum ktoś biegły w kwestiach IT ?
    Mam kilka pytań...

  24. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,316
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta

    Wyluzuj ja już rezygnowałem ze dwa razy, .

    Tylko dwa?


  25. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Jest na tym forum ktoś biegły w kwestiach IT ?
    Mam kilka pytań...
    Jak szukasz pracy we Wrocławiu/ zdalnie to dawaj. Jak coś bardziej technicznego, to pytaj dalej
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kingpin napisał:
    Jednemu czyscicielowi jachtów sloiki z bigosem i fasolka dostarczają co tydzień i jest szczęśliwy.
    To jest właśnie najzabawniejsze w świecie robotników. Myślą, że wszyscy zapyerdalają jak oni, mieszkają w jednym miejscu i wakacje spędzają na czyszczeniu jachtów, a zdjęcia samochodu (z salonu nikt normalny przecież nie kupuje) robią za 5 złotych. To jest właśnie robotniczy światopogląd z Austrii. Najważniejsze uważają się za najszczęśliwszych na świecie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-08-2022 o 12:55
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    podoba mi sie jak szaraczki gebelsuja i krzycza ze rozmawiam sam ze soba z 2 roznych kont, najlepszy w tym jest ten koordoopel spod tarnowa ktoremu inni w tym przytakuja. szkoda tylko ze nie moga lub nie chca wkleic takiej dyskusji. blackgay paparuchu jak tam bylo na lazurowym wybrzezu nad osadnikiem gajówka, dawaj pedzio jakas fote. musiales sporo km przejechac tam tym swoim kultowym samochodem ktorego nie chcesz nam pokazac i juz nawet zabraniasz robic z nim foty
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 12-08-2022 o 13:29

  28. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spartan/cukrzyca/spartann najbardziej lubię yebany pedale jak opowiadasz o sobie w trzeciej osobie jak to cukrzyca jest najlepszym kibicem WTSu. Co do Lazurowego to yebany pedale lata się tam samolotem. Kierunek Nicea i wybierasz sobie jakikolwiek hotel accor np mercury z basenem na dachu w sumie nic nic szczególnego ale dla ciebie to pewnie kosmos. Fotę to sobie zrób swojego ****a którym sobie możesz doruchać historie na mój temat na ile ci wyobraźnia pozwala. Jestem twoją stolicą człowieku o trzech twarzach psa.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-08-2022 o 13:55
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Spartan/cukrzyca/spartann najbardziej lubię yebany pedale jak opowiadasz o sobie w trzeciej osobie jak to cukrzyca jest najlepszym kibicem WTSu. Co do Lazurowego to yebany pedale lata się tam samolotem. Kierunek Nicea i wybierasz sobie jakikolwiek hotel accor np mercury z basenem na dachu w sumie nic nic szczególnego ale dla ciebie to pewnie kosmos. Fotę to sobie zrób swojego ****a którym sobie możesz doruchać na ile ci wyobraźnia pozwala. Jestem twoją stolicą człowieku o trzech twarzach psa.
    blackgay rozumiem paparuchu moj fanie ze na "osadnik gajowka" zwany lazurowym wybrzezem dotarles prosto z gabinetu psychiatry po sporej dawce psychotropów swoja piekna dacia w kolorze bahama. kurde a ponoc cioto miales mnie w zabanowanych.

  30. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Chyba odświeżenie forum powoduje, że ze śmieci jest zdjęty ban. Wracasz na swoje miejsce czyli spuszczam cię w kiblu frajerze życiowy bo twoje fantazje są tak słabe że szkoda na ciebie klawiatury. Nie będę karmił jakiegoś nieudacznika życiowego, który w przypadku konfrontacji musi sobie doruchać historię na mój temat. Nie do zobaczenia.
    Swoją drogą ten wątek i 2 pozostałe na temat meczu za dwa tygodnie to najgłupsza rzecz jaka była na tym forum. Uciekam nara.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Chyba odświeżenie forum powoduje, że ze śmieci jest zdjęty ban. Wracasz na swoje miejsce czyli spuszczam cię w kiblu frajerze życiowy bo twoje fantazje są tak słabe że szkoda na ciebie klawiatury. Nie będę karmił jakiegoś nieudacznika życiowego, który w przypadku konfrontacji musi sobie doruchać historię na mój temat. Nie do zobaczenia.
    koorde cioto paparuchu jeden to kto tobie pozostal do dyskusji bo z tego co widze to wszystkich poblokowales. nie zapomnij na kolację polknac tą niebieską tabletke bo jutro bedziesz bredzil ze byles w zakazanym miescie i musialesz szybko wracac na trening wlokniarza

  32. Powrót do góry    #73
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Bylibyście zayebistą parą.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    kingpin napisał:

    To jest właśnie najzabawniejsze w świecie robotników. Myślą, że wszyscy zapyerdalają jak oni, mieszkają w jednym miejscu i wakacje spędzają na czyszczeniu jachtów, a zdjęcia samochodu (z salonu nikt normalny przecież nie kupuje) robią za 5 złotych. To jest właśnie robotniczy światopogląd z Austrii. Najważniejsze uważają się za najszczęśliwszych na świecie.
    Pewnie austriackim robotnikom też nadstawiałes i obciagles, stąd ta obszerna wiedza na ich temat.

    Następnym razem jak będę w Toruniu , może wpadniesz i wyczyścisz mi auto?
    Dobrze zapłacę i dorzucę słoik ogórków z Krakusa a przy okazji zrobię sobie zdjęcie w przy twoim różowym BMW.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Dramat.

    Jest na tym forum ktoś biegły w kwestiach IT ?
    Mam kilka pytań...
    Nie wiem czy on jest tutaj na forum ale Vaculik jest dobry w IT.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Właśnie o to chodzi w znaczniu słowa słoik.
    Jednemu czyscicielowi jachtów sloiki z bigosem i fasolka dostarczają co tydzień i jest szczęśliwy.

    Widzisz, dobrze że nie dotrzymałeś słowa i nadal tu wpadasz więc znowu się na forum od dobrych ludzi czegoś nauczyłeś.
    Nie to, że chcę się przechwalać ale kolego kingpin Ty nauczył byś się na pewno więcej ode mnie niż ja od Ciebie. Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Robicie tu gówno jakiego dawno tu nie było.

    Ale zaciekawił mnie wątek z jachtami i samochodem za 5 zł. Gdzie o tym można poczytać więcej? xDDD
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Najlepiej by było jakby sierściuch i użytkownicy chcący prowadzić dialog na jego poziomie wynieśli się do wątku założonego bohatersko przez wojtasika, bo biedak już sam ze sobą w nim gada

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    To jest aż nieprawdopodobne, że dorośli, wykształceni ludzie prowadzą dyskusję na takim poziomie.

    Beka, beką - mam przeświadczenie graniczące z pewnością, że ci goście w realu wypiliby wspólnie piwo, poprowadzili merytoryczną i kulturalną dyskusję, zbili piątkę i się rozeszli.

    Cóż za demony wyłania z nich forum dyskusyjne?
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 12-08-2022 o 15:42

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    muuu (12-08-2022)

  39. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    To jest aż nieprawdopodobne, że dorośli, wykształceni ludzie prowadzą dyskusję na takim poziomie.

    Beka, beką - mam przeświadczenie graniczące z pewnością, że ci goście w realu wypiliby wspólnie piwo, poprowadzili merytoryczną i kulturalną dyskusję, zbili piątkę i się rozeszli.

    Cóż za demony wyłania z nich forum dyskusyjne?

    Skąd ta pewność.......?

  40. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ludzie za dużo ocen tej sytuacji. W poszukiwaniu gownoburzy. Każdy inaczej traktuje to forum. Jedni śmiertelnie poważnie, inni z jajem, a jeszcze inni to zwykli kibice którzy traktują to co się tutaj dzieje jak rywalizację na trybunach. Przerabialem już różne generacje tutejszych kibiców. Z różnymi osobami miałem sìę okazje spotkać, pstryknąć fotę z moim samochodem i bylo w porządku. Ludzie trochę luzu, bo niektórym już naprawdę odbija. Jeśli ktoś ma dość niech daje bana i po sprawie. W dzisiejszych czasach to jest normalny wręcz oczywisty odruch.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  41. Powrót do góry    #81
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Skąd ta pewność.......?
    Zakładając, że blaki i kingpin urodzili się chwilę przed rejestracją, to administracyjnie są dorośli. Ba już na juniorkę się nie łapią, tylko u24 im zostaje

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Chrostowicz za jego przydatny post!

    welna (12-08-2022)

  43. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Przerabialem już różne generacje tutejszych kibiców. Z różnymi osobami miałem sìę okazje spotkać, pstryknąć fotę z moim samochodem i bylo w porządku.
    Też nie rozumiem tego co tu się dzieje.
    3/4 piszących tu poznałem osobiście i to naście lat temu. Mimo różnych poglądów i kłótni na forum, to spotkania na żywo były przyzwoite i można było spokojnie razem oglądać mecze.
    A teraz? Mimo tych kilkunastu lat, to niektórzy zidiocieli i cofnęli w rozwoju. Niby człowiek z czasem dojrzewa, zmienia się na lepsze, robi progres, bo tak działamy. Dążymy by być lepszymi.
    A tu zastaliśmy debilizm i prostactwo.

    Chłopaki zaprzeczacie tu teorii ewolucji, czy to wyzywając się od pedałów, czy to wypominając komuś prace mając tyle lat co wy. Jeszcze rozumiem, jakby te uszkodzenia głowy wam się wydarzyły podczas ogromnego wypadku tramwajowego ale skala tego ****ania jest taka wielka, że musiało to by być wielokrotne jego dachowanie, co jest raczej niemożliwe. Więc musicie być po prostu genetycznie uszkodzeni, inaczej tego nie da się wytłumaczyć.
    Idźcie to leczyć u specjalistów, a nie na forach internetowych.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 12-08-2022 o 18:54
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ludzie za dużo ocen tej sytuacji. W poszukiwaniu gownoburzy. Każdy inaczej traktuje to forum. Jedni śmiertelnie poważnie, inni z jajem, a jeszcze inni to zwykli kibice którzy traktują to co się tutaj dzieje jak rywalizację na trybunach. Przerabialem już różne generacje tutejszych kibiców. Z różnymi osobami miałem sìę okazje spotkać, pstryknąć fotę z moim samochodem i bylo w porządku. Ludzie trochę luzu, bo niektórym już naprawdę odbija. Jeśli ktoś ma dość niech daje bana i po sprawie. W dzisiejszych czasach to jest normalny wręcz oczywisty odruch.
    Ja rozumiem zrobic sobie foto z jakas koza albo wielbladem ale z autem

  45. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Też nie rozumiem tego co tu się dzieje.
    3/4 piszących tu poznałem osobiście i to naście lat temu. Mimo różnych poglądów i kłótni na forum, to spotkania na żywo były przyzwoite i można było spokojnie razem oglądać mecze.
    A teraz? Mimo tych kilkunastu lat, to niektórzy zidiocieli i cofnęli w rozwoju. Niby człowiek z czasem dojrzewa, zmienia się na lepsze, robi progres, bo tak działamy. Dążymy by być lepszymi.
    A tu zastaliśmy debilizm i prostactwo.

    Chłopaki zaprzeczacie tu teorii ewolucji, czy to wyzywając się od pedałów, czy to wypominając komuś prace mając tyle lat co wy. Jeszcze rozumiem, jakby te uszkodzenia głowy wam się wydarzyły podczas ogromnego wypadku tramwajowego ale skala tego ****ania jest taka wielka, że musiało to by być wielokrotne jego dachowanie, co jest raczej niemożliwe. Więc musicie być po prostu genetycznie uszkodzeni, inaczej tego nie da się wytłumaczyć.
    Idźcie to leczyć u specjalistów, a nie na forach internetowych.
    W krajach bardziej rozwiniętych można dostać nożem od murzyna za złe spojrzenie to co się dziwić dziadkom zza monitora. Człowiek nigdy się nie zmieni.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  46. Powrót do góry    #85
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Też nie rozumiem tego co tu się dzieje.
    3/4 piszących tu poznałem osobiście i to naście lat temu. Mimo różnych poglądów i kłótni na forum, to spotkania na żywo były przyzwoite i można było spokojnie razem oglądać mecze.
    A teraz? Mimo tych kilkunastu lat, to niektórzy zidiocieli i cofnęli w rozwoju. Niby człowiek z czasem dojrzewa, zmienia się na lepsze, robi progres, bo tak działamy. Dążymy by być lepszymi.
    A tu zastaliśmy debilizm i prostactwo.

    Chłopaki zaprzeczacie tu teorii ewolucji, czy to wyzywając się od pedałów, czy to wypominając komuś prace mając tyle lat co wy. Jeszcze rozumiem, jakby te uszkodzenia głowy wam się wydarzyły podczas ogromnego wypadku tramwajowego ale skala tego ****ania jest taka wielka, że musiało to by być wielokrotne jego dachowanie, co jest raczej niemożliwe. Więc musicie być po prostu genetycznie uszkodzeni, inaczej tego nie da się wytłumaczyć.
    Idźcie to leczyć u specjalistów, a nie na forach internetowych.
    Zabawna hipokryzja z ust typa, który sam nakreca polowe goownoburzy na linii czestochowa - wroclaw a teraz postanowil robic za Sumienie Forum. Taka godna tvp info.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Zabawna hipokryzja z ust typa, który sam nakreca polowe goownoburzy na linii czestochowa - wroclaw a teraz postanowil robic za Sumienie Forum. Taka godna tvp info.
    A ty zrozumiałeś co napisałem?
    Dojrzewanie, rozwój, progres, ewolucja. Słowa klucze. Można dyskutować ale z klasą, elokwentnie, bystrze czy celnie, tak jak to się odbywało kiedyś tu na forum, tak jak ja to robię i tak jak to się odbywa w cywilizowanym świecie.
    Cywilizowanym - to kolejne słowo klucz.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  48. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Chłopaki zaprzeczacie tu teorii ewolucji, czy to wyzywając się od pedałów, czy to wypominając komuś prace mając tyle lat co wy. Jeszcze rozumiem, jakby te uszkodzenia głowy wam się wydarzyły podczas ogromnego wypadku tramwajowego ale skala tego ****ania jest taka wielka, że musiało to by być wielokrotne jego dachowanie, co jest raczej niemożliwe. Więc musicie być po prostu genetycznie uszkodzeni, inaczej tego nie da się wytłumaczyć.
    Idźcie to leczyć u specjalistów, a nie na forach internetowych.
    Chłopie co to jest jak nie prymitywna prowokacja? Zapytaj ojca, albo brata jeśli masz problem z realną oceną wypowiadanych przez siebie słów. Zapytaj ojca czy przejdzie obojętnie jeśli nawet osoba anonimowa będzie go obrażała, że jest genetycznie uszkodzony, albo niech skieruje cię do specjalisty. Chyba straciłeś kontakt z bazą. To jest forum sportowe, ogólnopolskie, a nie kółko różańcowe.
    Dla mnie to jest klasyczna prowokacja i wtrącanie się w sprawy, które nie do końca Cię dotyczą, a z pewnością nie upoważniają Cię do takich osądów, bo wychodzisz delikatnie mówiąc na osobę obłąkaną. Stylizujesz się teraz na Maksyma Drabika i używasz słów, których nie do końca rozumiesz?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    .To jest forum sportowe, ogólnopolskie, a nie kółko różańcowe.
    Dla mnie to jest klasyczna prowokacja i wtrącanie się w sprawy, które nie do końca Cię dotyczą (...)
    Dokładnie tak jest, jak wyboldowałem.
    Forum ogólnopolskie, ogólnodostępne i sportowe. Nie dyskutujemy tu o zaburzeniach osobowości, nie dyskutujemy o jachtach ani o słoikach.
    Tylko sport.

    Eloszka.

    PS Ewentualnie załóżcie sobie wątek, coś w stylu "słoik czy moje zaburzenia" i tam postujcie swój shit, bo tu fajnie się by było czegoś dowiedzieć o meczu, jak sugeruje tytuł wątku.

    PPS I broń się jak Cię atakują. Ja nie mam z tym problemu, jedynie sposób w jaki to się robi, jest nie tyle z roku na rok coraz niższy, tylko już z posta na kolejny post spada tego poziom dramatycznie.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 12-08-2022 o 22:52
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  50. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Czego chcesz się dowiedzieć o meczu za dwa tygodnie? Takie rzeczy można przeczytać na tt, a i tak pojawią się dzień czy dwa przed meczem. Nie rozśmieszaj mnie twoja obecność tutaj służy temu żeby wk@rwić tych biednych ludzi, bo nastały czasy konfrontacji społecznej na wszystkich możliwych płaszczyznach. Nikt tutaj nie jeździł na żużlu, każdy ma tylko coś do powiedzenia tylko nie o żużlu. Chodzi o to, że forum stało się płaszczyzną do wymiany poglądów społecznych. Różni się od innych tego typu platform tym, że wiele ludzi tu się zna i przez to jest ciekawsze dla niektórych.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 12-08-2022 o 23:22
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  51. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Forum ma to do siebie, że ma multum wątków, działów, kategorii. Jest kolorowo i każdy znajdzie coś dla siebie. Np w dziale /Hyde Park.
    Szanujmy siebie i ceńmy swoją inteligencję, bo każdy z nas potrafi dyskutować na poziomie, a może nawet uda nam się z czasem i zrozumieć niedoskonałości tutejszych kibiców Sparty.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •