Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 320 z 320

Wątek: XIV kolejka. Torun - Wrocław, czyli Anioły kontra Spartanie, 7 sierpnia godz. 16.30 (niedziela)

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    A co jak Motor przegra w Lesznie? Miało być trzy zero i będzie trzy zero
    A co - wiesz już, że Meyze ma sędziować?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #317
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    czlowiek juz zapomnial ze torun osmieszal wroclaw, a tu taki psikus z tym remisem. rozumiem ze sledz jest doopa ale rusko tez sie kreci po prakingu i do wszystkiego wtraca i nic madrego nie doradzil nawet przed 13 biegiem? cos ten rusko dobrze mysli tylko w biurze bo w parkingu glupieje jak sledz. teraz nie pozpostaje nic innego jak zlac tych wiesniakow z kongresowki co jest mimo wszystko mozliwe.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    lego (10-08-2022)

  4. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No niestety dla nas to Sparta częściej robiła w bambuko nas.
    Przyznać muszę, ze ten mecz swoją atmosferą przypomniał troszkę te sprzed lat.

    ...i jeszcze jedno:
    Mądrale w tv zauważyli, że w ostatnich dwóch meczach w Toruniu była dobra frekwencja.
    To ja na to krótko:
    Sprawdźcie sobie w jakim dniu i od której godziny rozgrywano mecze ze Stalą i WTS-em.
    Na trybunach było mnóstwo ludzi z dzieciakami. Nie tak jak w tych nocnych potyczkach...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    co do frekwencji, zachwytow nad kurnikiem w Lublinie, i krytykowaniu frekwencji na MA, to fajne podliczenie zrobili Krzyzacy na FB.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    co do frekwencji, zachwytow nad kurnikiem w Lublinie, i krytykowaniu frekwencji na MA, to fajne podliczenie zrobili Krzyzacy na FB.
    Jakaś linka do tego fajnego podliczenia, bo nie widzę?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •