Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 259 z 259

Wątek: Play-Off 1/4 eWinner | Łódź - Zielona Góra 31.07.2022 16:30

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spes Zobacz posta
    Nic, a co ma być? Przy remisie w dwumeczu, Falubaz wchodzi do 1/2 jako wygrany tego pojedynku.
    Ano tak. Sorki, chory jestem, trochę wolniej myślę
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    KC nie zesraj się
    To nie ja wpieprzam się z polityką w wątek meczowy. Wyraziłem tylko swoją opinię, nie krytykowałem nikogo, kto miałby odmienne zdanie więc o co do ciężkiego wuja wam chodzi?
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    No dał do zrozumienia między wierszami, że sędzia się nabierze na jego upadek.

    A Majewski i Jabłoński by wykluczyli Kurtz. Ta TV to najbardziej szkodzi żużlowi i mam wrażenie, że sędziowie podejmują czasami dziwne decyzje właśnie przez nich!
    Bo to dwaj debile i należałoby ich się z tego żużla pozbyć. Potem insynuacja od nich do Demskiego jak powinno być..
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    A Majewski i Jabłoński by wykluczyli Kurtz. Ta TV to najbardziej szkodzi żużlowi i mam wrażenie, że sędziowie podejmują czasami dziwne decyzje właśnie przez nich!
    Leszek by ich naprostował w mig.

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    To nie ja wpieprzam się z polityką w wątek meczowy. Wyraziłem tylko swoją opinię, nie krytykowałem nikogo, kto miałby odmienne zdanie więc o co do ciężkiego wuja wam chodzi?
    Te capy już tak mają,. jak brakuje im argumentów, to wtedy mówią, ze PiS-owiec jesteś. Czyli pyerdolą jak na zwolenników opozycji przystało.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    To nie ja wpieprzam się z polityką w wątek meczowy. Wyraziłem tylko swoją opinię, nie krytykowałem nikogo, kto miałby odmienne zdanie więc o co do ciężkiego wuja wam chodzi?
    O nic. Jest sobota, emocje, piwko i czasem cos komus spod klawiatury wyskoczy

  7. Powrót do góry    #232
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bo to jest fajny gość, mimo że qwa nie mogę patrzeć jak on w te łuki wchodzi. To nawet Walas mnie tak nie drażnił.
    Osobowość ok. ale żużlok z niego nie bardzo. Lepiej byłoby go oddać gdzieś w Polskę, a w jego miejsce choćby Dudka przywrócić. A z Buczkiem po prostu kawę czy drinka z przyjemniścią wypić.
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    dobra, nie ma sie co znecac nad Buczkiem - wzial to na klate po mesku.

    Nad Falubazem tez nie ma co sie znecac, jechali oslabieni.
    Tonder, Grupa Azoty czeka na CV. 4 biegi co mecz gwarantowane.
    Falubaz osłabiony? Czym? Absencją Kvecha? Toż to wzmocnienie jest, jak twierdzi Mariusz, Tonder w miejsce Honzy, to podwójna siła Falubazu. Gdyby nie Tonder, to przegralibyśmy do 30 i byłby koniec marzeń o elidze.

  8. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Te capy już tak mają,. jak brakuje im argumentów, to wtedy mówią, ze PiS-owiec jesteś. Czyli pyerdolą jak na zwolenników opozycji przystało.
    Nie rozdrabniaj sie Cos o Tonderze poprosze panie fachman

  9. Powrót do góry    #234
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    A czego oczekujecie jak fachowcami jest Jabłoński i Stachyra którzy mieli problemy z samą jazdą na motocyklu , a wypowiadają się o różnych sytuacjach jakby to nie wiem Gollobem byli. Liznęli żużla tylko.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    KrisKiller (06-08-2022), jaceks1 (06-08-2022)

  11. Powrót do góry    #235
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ano tak. Sorki, chory jestem, trochę wolniej myślę
    Co tobie? Jakiś chwilowy covid, czy przewlekłą dolegliwość?

  12. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Osobowość ok. ale żużlok z niego nie bardzo. Lepiej byłoby go oddać gdzieś w Polskę, a w jego miejsce choćby Dudka przywrócić. A z Buczkiem po prostu kawę czy drinka z przyjemniścią wypić.
    Właśnie dlatego, że jest takim a nie innym zawodnikiem jeździ u nas. Jakby był lepszy to byśmy go nie zobaczyli w składzie.
    A o Dudku szkoda gadać. Rozdział zamknięty definitywnie.

  13. Powrót do góry    #237
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Parówy szukaj w domu - tej, która cię zrobiła.
    A w kwestii bycia debilem - nie zamierzam od ciebie pobierać lekcji.
    Wyluzuj trochę kolego i nie obrażaj kogoś. Bo to, że się patrzysz z góry na taki Lublin ok niech Ci będzie ale nie masz prawa kogoś obrażać.

  14. Powrót do góry    #238
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Nie rozdrabniaj sie Cos o Tonderze poprosze panie fachman
    Ale co? O Tonderze mało przeczytałeś? Toż to zastępca Protasa, zawodnik który niejeden mecz w elidze zdominowął swoim blaskiem. O niego będą się biływszystkie drużyny eligowe. A na razie rozstrzyga po prostu mecze na korzyść drużyn dla których jeździ.
    O awans niech się martwią inni, Falubaz już jest w ekstralidze!!! O!

  15. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Gratki Myszy, złoto DMP, albo nic
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #240
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Gratki Myszy, złoto DMP, albo nic
    Zajmij się unibaxem przygłupie.

  17. Powrót do góry    #241
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta

    Ja nie mówię o dzisiaj tylko tym co się za chwilę wydarzy. Zobaczysz już w trakcie 2023 będzie problem z wypłacalnością klubów. Prezesi sami sobie to chomąto nałożą bo oczekiwania finansowe garstki liderów tak wydrenują ich z kasy że tego nie dźwigną. Budżety będą maleć a nie rosnąć. Kryzys zadłużenia (głównie chodzi mi o samorządy) + stagflacja to będzie zabójcze połączenie.
    Już to widzę. Tzn kryzys kryzysem, ale jeśli wprowadzisz do tego KSM, to kryzys tylko pogłębi, a nie przed nim uratuje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #242
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Gratki Myszy, złoto DMP, albo nic
    Niestety ale fc pavulon zwyczajnie ośmieszył i pokazał słabość cienkiego jak wino z grunbergu klubu, który byl sponsorowany przez związek socjalistycznej młodzieży polskiej

  19. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Już to widzę. Tzn kryzys kryzysem, ale jeśli wprowadzisz do tego KSM, to kryzys tylko pogłębi, a nie przed nim uratuje.
    Na krótką metę umożliwi prezesom obniżenie kosztów. Te kontrakty życia które teraz są masowo podpisywane będą renegocjowane jesienią 2023 gdy gruchnie info o KSM.
    A w dłuższej perspektywie masz racje. To tylko pogorszy sprawę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    Niestety ale fc pavulon zwyczajnie ośmieszył i pokazał słabość cienkiego jak wino z grunbergu klubu, który byl sponsorowany przez związek socjalistycznej młodzieży polskiej
    Spartan i nic o likwidacji województwa lubuskiego ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #245
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Spartan i nic o likwidacji województwa lubuskiego ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    niestety dzisiaj nic, to pikus ze wy jestescie zalamani ale ja niestety tez, bo bez was ta liga jakas to doopy jest. ile ja bede kurde czekal az awansujecie

  22. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nie chce się pastwić nad Tonderem, ale wczorajszy mecz i jego jazda powinny otworzyć niektórym oczy ile znaczy dzisiaj średnia w żużlu. Szczególnie teraz przy tej chorej tabeli biegowej gdzie układ pól startowych i przeciwników totalnie ja wypacza.
    TeamLindgren

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Marsh (07-08-2022)

  24. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,256
    Kliknij i podziękuj
    6,232
    Podziękowania: 2,005 w 1,236 postach
    Ciekawe czy Tonder dzisiaj też czuje się jak śmieć czy tylko wtedy kiedy nie daje mu się okazji do kompromitowania siebie i klubu.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (07-08-2022)

  26. Powrót do góry    #248
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Niech wygra Orzeł. 50-40. Będzie ciekawie w ZG.
    Niech wygra Wybrzeże, 60:30. Będzie ciekawie w Bydgoszczu.

  27. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Falubaz ich wyjaśni do 35 w ZG i na tym się skończy, po co to nerwy.

  28. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Nie chce się pastwić nad Tonderem, ale wczorajszy mecz i jego jazda powinny otworzyć niektórym oczy ile znaczy dzisiaj średnia w żużlu. Szczególnie teraz przy tej chorej tabeli biegowej gdzie układ pól startowych i przeciwników totalnie ja wypacza.
    Średnia w żużlu dokładnie znaczy to co powinna znaczyć. I dlatego właśnie taki Zimny jest #1 w SE.

    Odnośnie Tondera, ci co znają się na tym sporcie doskonale wiedzą, ze to jest zawodnik jeszcze nie ustabilizowany. Zresztą podobnie jak Kvech. Który przede wszystkim powinien regularnie startować, wtedy ten poziom sportowy będzie mógł podnosić jak i stabilizować. Od początku sezonu twierdziłem, że ten zawodnik będzie przeplatał dobre mecze tymi gorszymi. Ty i tobie podobni, tylko czekacie na te jego słabsze mecze aby udowadniać swoje teorie. A jak gościowi przytrafi się lepszy mecz to z reguły wtedy was nie ma.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ja na nic nie czekam. Po prostu jestem w stanie ocenić możliwości danego zawodnika po tym jak prezentuje się na torze. Po Kvechu widać, że jest zadziorny, myśli na torze, szuka okazji do ataku. OWSZEM nie zawsze mu wychodzi. Ma braki szczególnie na torach twardych, ewidentnie też kuleje u niego umiejętność odczytywania warunków torowych przez to często jest źle spasowany. Po Tonderze ewidentnie widać, że to jest słaby żużlowiec. Poza dobrym startem nie ma nic. Jazda w ofensywie to porażka. Nawet jak jest dużo szybszy to nie potrafi nikogo wyprzedzić, bo albo hamuje nogą albo fatalnie obiera ścieżki. Defensywnie też jest słaby.

    I nie, średnia nie odzwierciedla wszystkiego. Możesz przegrać wyścig 5-1 i zrobić jedynkę na swoim juniorze, a możesz przywieźć 4-2 i w obu przypadkach masz tą samą średnia. Już pomijam nowa tabelę biegowa, która totalnie przekłamuje wyniki, bo z jednego numeru możesz trafiać trzy razy na Vaculika, a z innego na Hansena i Hurysza. Średnie dają jakiś tam ogólny pogląd, ale nie ma co ich traktować jako wyrocznie w kontekście wartości i przydatności zawodnika.

    W zasadzie na tym kończę ten temat, szczególnie dyskusje Tonder - Kvech, bo jest to przeorane tutaj na forum do porzygu, a i tak nikt Cię nie przekona. Jednak by pewne rzeczy zobaczyć trzeba ściągnąć klubowe klapki z oczu, czego niestety większość kibiców w Polsce nadal nie jest w stanie zrobić.
    TeamLindgren

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Marucha (07-08-2022), grabarz (07-08-2022), never_mind (07-08-2022)

  31. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co tobie? Jakiś chwilowy covid, czy przewlekłą dolegliwość?
    Jakieś grypo gówno i się okazało, że 39,5 temperatury. Urlop jak marzenie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    niestety dzisiaj nic, to pikus ze wy jestescie zalamani ale ja niestety tez, bo bez was ta liga jakas to doopy jest. ile ja bede kurde czekal az awansujecie
    Obawiam się że już nie doczekasz. Zawsze zostaje wam Leszno


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  33. Powrót do góry    #254
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Średnia w żużlu dokładnie znaczy to co powinna znaczyć. I dlatego właśnie taki Zimny jest #1 w SE.

    Odnośnie Tondera, ci co znają się na tym sporcie doskonale wiedzą, ze to jest zawodnik jeszcze nie ustabilizowany. Zresztą podobnie jak Kvech. Który przede wszystkim powinien regularnie startować, wtedy ten poziom sportowy będzie mógł podnosić jak i stabilizować. Od początku sezonu twierdziłem, że ten zawodnik będzie przeplatał dobre mecze tymi gorszymi. Ty i tobie podobni, tylko czekacie na te jego słabsze mecze aby udowadniać swoje teorie. A jak gościowi przytrafi się lepszy mecz to z reguły wtedy was nie ma.
    Nikt z kibiców FZG nie czeka na tragiczne mecze Tondera, wręcz przeciwnie. Każdy chciałby by on zastąpił Pepe, jeździł na poziomie Dudka, a co najmniej Zengoty sprzed ciężkiej kontuzji. Cała jazda w temacie jest z twojego powodu a nie Tondera, robisz z niego kogoś, kim on nie jest i nie będzie, MT obrywa rykoszetem przez twoje idiotyzmy pisane o nim.
    Joby dostajesz ty a nie Mateusz, czego nie chcesz, albo nie jesteś w stanie rozróżnić. Kpiny i wyzwiska rzucane w twoją stronę przypisujesz Mateuszowi, który jest Bogu ducha winien.
    Weź po męsku swoją pomyłkę dotyczącą Tondera na klatę, bo i tak z niego zastępcy Protasa nie będize i nie przypisuj jemu tego, co do ciebie jest skierowane.

  34. Powrót do góry    #255
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,655
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Nie chce się pastwić nad Tonderem, ale wczorajszy mecz i jego jazda powinny otworzyć niektórym oczy ile znaczy dzisiaj średnia w żużlu. Szczególnie teraz przy tej chorej tabeli biegowej gdzie układ pól startowych i przeciwników totalnie ja wypacza.
    O to to. W dodatku nową tabelę mniej więcej rozgryźli już trenerzy drużyn i po prostu dają U24 na juniorów a liderów pod numery 1/9 czy 5/13 co powoduje że dużo trudniej im o punkty. Właściwie, zamiast dawać większe szanse zawodnikom U24 to w pewnym sensie zamyka ich w bańce, ale to już takie moje wrażenie na marginesie. Natomiast co do Tondera i Kvecha, też sądzę że ich średnie są totalnie nieporównywalne w tym sezonie, bo jadą z tak różnych numerów, w różnych biegach, różnych sytuacjach meczowych (swoją drogą, oni jechali kiedyś w parze? to byłoby ciekawe). Zarówno jeden jak i drugi potrafią fajnie pojechać, przecież Tonder też miał kilka fajnych meczów (wczoraj akurat nie, ale były takie), ale podejście Falubazu do zestawiania składu jest kompletnie niezrozumiałe (chociaż teraz i tak Tonder dostanie więcej szans ze względu na kontuzje Kvecha) i cierpi na nim zarówno Kvech jak i Tonder, bo wystawiając ich na zmianę, w kompletnie nieporównywalnych sytuacjach, dyskusja o wyższości jednego nad drugim może ciągnąć się miesiącami. Chociaż w przyszłym roku i tak Tonder ma ostatni rok U24, a Kvechowi zostają jeszcze 3. Tym śmieszniejsze będzie jak to Czecha wypuszczą do Torunia.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  35. Powrót do góry    #256
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    O to to. W dodatku nową tabelę mniej więcej rozgryźli już trenerzy drużyn i po prostu dają U24 na juniorów a liderów pod numery 1/9 czy 5/13 co powoduje że dużo trudniej im o punkty. Właściwie, zamiast dawać większe szanse zawodnikom U24 to w pewnym sensie zamyka ich w bańce, ale to już takie moje wrażenie na marginesie. Natomiast co do Tondera i Kvecha, też sądzę że ich średnie są totalnie nieporównywalne w tym sezonie, bo jadą z tak różnych numerów, w różnych biegach, różnych sytuacjach meczowych (swoją drogą, oni jechali kiedyś w parze? to byłoby ciekawe). Zarówno jeden jak i drugi potrafią fajnie pojechać, przecież Tonder też miał kilka fajnych meczów (wczoraj akurat nie, ale były takie), ale podejście Falubazu do zestawiania składu jest kompletnie niezrozumiałe (chociaż teraz i tak Tonder dostanie więcej szans ze względu na kontuzje Kvecha) i cierpi na nim zarówno Kvech jak i Tonder, bo wystawiając ich na zmianę, w kompletnie nieporównywalnych sytuacjach, dyskusja o wyższości jednego nad drugim może ciągnąć się miesiącami. Chociaż w przyszłym roku i tak Tonder ma ostatni rok U24, a Kvechowi zostają jeszcze 3. Tym śmieszniejsze będzie jak to Czecha wypuszczą do Torunia.
    Trzymaliśmy dwóch zawodników na jedną pozycję U24 przez cały sezon po to, by w ważnych meczach sezonu zostać bez żadnego. Jeden kontuzjowany, a drugi pojechał praktyczne zero, tyle mamy z zabezpieczeń i toksycznego układu w składzie drużyny od paru lat. Przez tą taktykę i żonglowanie, spadliśmy w tamtym roku o włos przegrywając utrzymanie, a w tym pewnie nie awansujemy, bo na pokonanie Orła w dwumeczu, mamy szanse mniejsze niż większe.

    Przed rewanżem czuje się jak w półfinale PO 2018 z Toruniem po pierwszym meczu. Niby FZG coś tam wyciągnął z niego pod koniec, zawodnicy i działacze zacierali ręce na Motoarenie, a mnie jak w pysk strzelił, nasze szanse zmalały wtedy do minimum. Niby Orzeł jest proporcjonalnie łatwiejszym przeciwnikiem, ale ja tu szanse FZG na awans, upatruję nawet nie w połowie.

  36. Powrót do góry    #257
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Trzymaliśmy dwóch zawodników na jedną pozycję U24 przez cały sezon po to, by w ważnych meczach sezonu zostać bez żadnego. Jeden kontuzjowany, a drugi pojechał praktyczne zero, tyle mamy z zabezpieczeń i toksycznego układu w składzie drużyny od paru lat. Przez tą taktykę i żonglowanie, spadliśmy w tamtym roku o włos przegrywając utrzymanie, a w tym pewnie nie awansujemy, bo na pokonanie Orła w dwumeczu, mamy szanse mniejsze niż większe.

    Przed rewanżem czuje się jak w półfinale PO 2018 z Toruniem po pierwszym meczu. Niby FZG coś tam wyciągnął z niego pod koniec, zawodnicy i działacze zacierali ręce na Motoarenie, a mnie jak w pysk strzelił, nasze szanse zmalały wtedy do minimum. Niby Orzeł jest proporcjonalnie łatwiejszym przeciwnikiem, ale ja tu szanse FZG na awans, upatruję nawet nie w połowie.
    Ale w 2018 nie było ani Torunia ani Falubazu w PO

  37. Powrót do góry    #258
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Ale w 2018 nie było ani Torunia ani Falubazu w PO
    Sorry, chodziło o bodajże 2016, przecież wiadomo jakie obrazki z parkingu miałem na myśli, opisując radość w PO na MA.

  38. Powrót do góry    #259
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Świetny mecz Orła

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •