Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 496 do 500 z 500

Wątek: SON 2022

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jeszcze parę tygodni temu pisałeś, że to Zmarzlik rozwala każda drużynę od środka.
    Co się zmieniło?
    Masz rację tak pisałem ale w tym konkretnym przypadku to jest raczej wina Dudusia i Janosia.

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura totalna. Lewicki kilka razy już mówił o co tutaj chodzi. Tyle, ze wy "eksperci" chuya z tego rozumiecie.

    Największy problem to zbić moc motocykla. Szczególnie na starcie to jest ważne. Bo jak tylne koło przekręca to zawodnicy na słabszych chabetach w oczach odjeżdżają. I tyle w temacie.


    Czyli to, że nasi tak jak napisałem byli zagubieni jak dzieci we mgle jest bzdurą?

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    A co to jest polski system szkolenia. Nie ma czegoś takiego.
    istnieje przeciez polska mysl szkoleniowa, i to w kazdej dyscyplinie sportu Jej obraz po wczorajszym blamzu rysuje sie taki: poza Zimnym, ktory na tle naszych ogorkow, przy wykorzystaniu korzystnych pol robi wynik, to my mamy starego Kolodzieja. Koldi hobbysta, pojedzie na wszystkim, dlatego dobrze mu w Lesznie. Reszta to nieslubne dziecko, rownego jak lysina Stepnia oraz betonowego jak gksz, toru. Hodujemy, za gruba kase, w ladnym tv opakowaniu, operatorow motorow o budowie prostej jak cep. Holujemy ich do licencji na sztuke, pozniej tych lepszych do wieku 21 lat, tych bogatszych poholujemy do wieku lat 24. Tak sie kreci, skoro miliony z tv sie zgadzaja.

    Ale luz, za rok wieksze sklady, nasz wroclawski, prosty i rowny tor. Dawac na trenera lysego mesjasza spod Jasnej Gory. To musi przyniesc efekt.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Powrót do góry    #499
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    nie no jak ktos mysli ze jakies krasnale z czech czy innych popierdolek sa lepsze od janosia i patryka to gratuluje. przypomne ze iga świątek z duzo gorsza zawodniczka tragicznie wtopila w warszawie i nikt tak jak wy nie plakal. widze ze co drugi na tym forum to janosia i patryka na torze wciaga jedna dziurka od nosa, a w zyciu nawet na skuterze nie jezdzil

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Mossberg (31-07-2022)

  6. Powrót do góry    #500
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,752
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Nie narzekać, nie utyskiwać na formę zawodników, stało się to co mogło się zdarzyć i należało się tego spodziewać;

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Wczoraj, 09:14 #150

    Mamy po południu finał seniorów i mimo braku rusków, jakoś nie jestem do końca przekonany o wygranej Polaków. Zmarzlik nie jest w tym momencie terminatorem, wygrywającym wszystko jak leci, zdarzają mu się słabsze wyścigi. Dudek pierwszy wyścig zawala regularnie, ma cały czas problem z dopasowaniem silnika od początku zawodów, później jakoś mu lepiej idzie. Janowski w ogóle najmniej przewidywalny, przy tym ma najgorsze starty wśród Polaków, a w Vojens na trasie niewiele jest możliwości.
    Nie tyylko Duńczycy będą groźni dla Polski, może być problem z pokonaniem Australijczyków i Brytyjczyków, szykuje się walka Polaków o medal, a nie wyłącznie o złoto, jak to do niedawna bywało.
    Już rano o tym pisałem i myślę że nie tylko ja miałem mocne obawy o wynik Polaków. Liczyłem na jakiś medal, ale liczyłem się też z jego brakiem, dlatego nie załamuję rąk nad tym co się stało. Przecież jechali najlepsi na świecie (no prawie), na nieprzyjaznym dla Polakó obiekcie więc trudno, przecież nie wypięli się na walkę, jedynie wykazali może za mało determinacji. I dotyczy to wszystkich, od trenera poczynając, poprzez Dudka i Janosia, a na Zimnym kończąc.
    Choć przegrana z Milikiem i Kvechem, chluby naszym nie przynosi.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 31-07-2022 o 22:58

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •