Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 90

Wątek: XIII kolejka PGE Ekstraligi: Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 22.07.2022 r., godz. 20:30

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,119
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Maciuś wolny jak trup
    Pytanie co zrobić na play offy, bo ewidentnie tor pasuje wszystkim poza nim.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak go Władek odpowiednio w leśniczówce namaści, to pewnie da radę.
    Też liczę że Przemo za rok te 2,5 na bieg klepnie.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Ale przecież ktoś tutaj wspominał, że jak nie awansujecie do play off to będzie można Maćka wypożyczyć

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,369
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 255 w 183 postach
    Kasprzak ładnie pomógł Sparcie aby było 5:1 i postanowił skończyć wyścig

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Kasprzak ładnie pomógł Sparcie aby było 5:1 i postanowił skończyć wyścig
    Krzysiu chyba kebsy wpedala lekko z 10 kg nadwagi ma

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    W tym wrocku czują żużel ? demolka a oni wyją po wyprzedzeniu jakby to złoto dawało
    Z tego co mówił mi stary kibic Sparty to niemal w całości jest publika nakręcona przez działania marketingowe Rusko.
    Ludzie idą, bo taki jest trynd, bo w biurze korpo czy w firmie w poniedziałek trza błysnąć, że się było na New Olimpico.
    Większość z tych ludzi nie potrafi wypełnić programu i drze pape, gdy stadionowy zapiewajło zapoda tekst... np. WuuuuuuTeeeeeeeEeeees.
    Generalnie podobnie jak w Lublinie, tyle, że we Wrocku jest grono ludzi, którzy wiedzą o do chodzi.
    Mechanizm napędzania publiki generalnie jest ten sam, niestety w ten sam sposób probują napełniać trybuny w Krośnie

    ...a jak to jest z tymi tryndami tłumaczył już przed laty nieodżałowany Jerzy Dobrowolski,
    jeśli ktoś chce posłuchać to wrzucam link:
    (myślę, że to także jest aktualne w kwestii bezsensownej akcji wmuszania Polakom formy "w Ukrainie").


    https://www.youtube.com/watch?v=P9sYNJ-4fc8
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 22-07-2022 o 21:45
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Spartan (22-07-2022), spitt22 (22-07-2022)

  8. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Kasprzak ładnie pomógł Sparcie aby było 5:1 i postanowił skończyć wyścig
    goowno pomogl, jest blackgayem i tyle paparuch pomogl

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ale przecież ktoś tutaj wspominał, że jak nie awansujecie do play off to będzie można Maćka wypożyczyć
    ty sie martw ze jak w po traficie na sparte to 2x w pizzde wylapiecie

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,119
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    W tym wrocku czują żużel ? demolka a oni wyją po wyprzedzeniu jakby to złoto dawało
    Nie zapomnę jak w meczu z nami w Gorzowie Jasinski przy +10 objechal prawie upadającego Kowalskiego a trybuny ryknely jakby mistrzostwo świata zdobył xD a propos czucia zuzla.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    W tym wrocku czują żużel ? demolka a oni wyją po wyprzedzeniu jakby to złoto dawało
    wysij lepiej paparuchu paczke do grzyba

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,119
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Bewley na milimetry uniknal kolejnego dzwona
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    ale niedouczone pizddy poluja na spartan

  13. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,369
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 255 w 183 postach
    Idź wreszcie na stadion i pogroź palcem żeby nie polowali !

  14. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    goowno pomogl, jest blackgayem i tyle paparuch pomogl



    ty sie martw ze jak w po traficie na sparte to 2x w pizzde wylapiecie
    Spartan zapisuję to i się zakładamy?

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z tego co mówił mi stary kibic Sparty to niemal w całości jest publika nakręcona przez działania marketingowe Rusko.
    Ludzie idą, bo taki jest trynd, bo w biurze korpo czy w firmie w poniedziałek trza błysnąć, że się było na New Olimpico.
    Większość z tych ludzi nie potrafi wypełnić programu i drze pape, gdy stadionowy zapiewajło zapoda tekst... np. WuuuuuuTeeeeeeeEeeees.
    Generalnie podobnie jak w Lublinie, tyle, że we Wrocku jest grono ludzi, którzy wiedzą o do chodzi.
    Mechanizm napędzania publiki generalnie jest ten sam, niestety w ten sam sposób probują napełniać trybuny w Krośnie

    ...a jak to jest z tymi tryndami tłumaczył już przed laty nieodżałowany Jerzy Dobrowolski,
    jeśli ktoś chce posłuchać to wrzucam link:
    (myślę, że to także jest aktualne w kwestii bezsensownej akcji wmuszania Polakom formy "w Ukrainie").


    https://www.youtube.com/watch?v=P9sYNJ-4fc8
    Może i jest trend ale to wuuteees każdego w Polsce wkarwia i jeszce "Jerzy Stuhr" na komentatorce. W Lublinie nie potrzebny jest nam żaden reżyser, konferansjer i tym się różnimy bo sami sobie dajemy radę. Przegięcie z tym gościem co nakręca mikrofonem na Stadio Olimpico.

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    U Was jest gorzej niż we Wrocławiu, tam można jeszcze z niektórymi kibicami normalne pogadać.
    mimo tego, że Toruń i Wrocław poza jednym sezonem,
    gdy w PO (sześciozespołowym bezsensownym taki jak w tym roku) się dogadali
    mają kosę od 1993 roku. W Lublinie ludzi do pogadania o żużlu trzeba szukać...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Leonidas (22-07-2022), Mossberg (23-07-2022)

  17. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Może i jest trend ale to wuuteees każdego w Polsce wkarwia i jeszce "Jerzy Stuhr" na komentatorce. W Lublinie nie potrzebny jest nam żaden reżyser, konferansjer i tym się różnimy bo sami sobie dajemy radę. Przegięcie z tym gościem co nakręca mikrofonem na Stadio Olimpico.
    Tak samo wkurviajacy jest wasz konferansjer co na co dzień komentuje mecze w TV i spuszcza się nad "wielkim" Motorem. To było fajne kilka lat temu, kiedy wchodziliście do Ekstraligi. Teraz już każdemu spoza Lublina to zbrzydło i każdy widzi skąd jest na to kasa...

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    Mossberg (23-07-2022)

  19. Powrót do góry    #61
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    U Was jest gorzej niż we Wrocławiu, tam można jeszcze z niektórymi kibicami normalne pogadać.
    mimo tego, że Toruń i Wrocław poza jednym sezonem,
    gdy w PO (sześciozespołowym bezsensownym taki jak w tym roku) się dogadali
    mają kosę od 1993 roku. W Lublinie ludzi do pogadania o żużlu trzeba szukać...
    No to chyba źle trafiłeś albo nie było dane nam się spotkać.

    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Tak samo wkurviajacy jest wasz konferansjer co na co dzień komentuje mecze w TV i spuszcza się nad "wielkim" Motorem. To było fajne kilka lat temu, kiedy wchodziliście do Ekstraligi. Teraz już każdemu spoza Lublina to zbrzydło i każdy widzi skąd jest na to kasa...
    Posyp głowę popiołem i napisz, że Sparta Wrocław nie dostaję żadnych pieniędzy z miasta?

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Nie chodzi o to żeby z kimś na gadkę się umawiać
    rzecz w tym, że słuchasz co miejscowi mówią
    i jak słyszysz, że mówią z sensem o żużlu,
    a nie tylko o swojej druzynie to nawiązujesz konwersację.

    Ja tak mam, ale ja stary jestem,
    więc możliwę, że ze swoimi standardami
    nie przystaję do dzisiejszego kibicowania.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Mossberg (23-07-2022)

  22. Powrót do góry    #63
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Janowski ma jakieś konszachty z F1 ja nie wiem czy Redbull mu nie załatwia jakiegoś paliwa rakietowego

  23. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Jeśli w ubiegłym roku Falubaz spadł po rywalizacji z takim GKMem, który jedzie w praktycznie niezmienionym składzie, to w pełni sobie na to zasłużył. Dno i bagno.

  24. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Idź wreszcie na stadion i pogroź palcem żeby nie polowali !
    ty paparuchu nie masz nawet 30 % moich wyjazdow i cos belkoczesz o wyjsciu na stadion
    czytajac twoje posty poprawiam na 20 % z duzym marginesem na moje niedoszacowanie bo normalnie powinno byc 5% dla takiego lamera
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 22-07-2022 o 22:16

  25. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Posyp głowę popiołem i napisz, że Sparta Wrocław nie dostaję żadnych pieniędzy z miasta?
    Dostaje, tak jak większość polskich klubów, ale ma to charakter lokalny. U was to już przybiera charakter państwowy.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    Mossberg (23-07-2022)

  27. Powrót do góry    #67
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Dostaje, tak jak większość polskich klubów, ale ma to charakter lokalny. U was to już przybiera charakter państwowy.
    Bogdanka jako SSP jest u nas od 2004 roku jeszcze jak jeździliśmy w 2 lidze jako KMŻy itp oraz Lubelski Węgiel Bogdanka też w 2 lidze i tyle daje ten cały PiS. Z dotacji miasta dostajemy kasę od Żuka czyli prezydenta z PO i jakby nie PO to nie było by całego szumu wokół Motoru. Oprócz tego jest mnóstwo sponsorów prywatnych nawet taki młody Kępa się nie chwali ale też ładuje dużo kasy bo ma dużą firmę w klub razem z jego ojcem gdzie też ma dużą firmę. Jak nie masz pojęcia to nie pisz. Tylko rodzina Kępów się tym nie chwali i nie chodzi do portali internetowych robić sobie reklamy bo są ustawieni a przede wszystkim nie mają parcia do polityki jak większość prezesów klubów po to żeby zostać senatorami. Chyba już po raz kolejny wytłumaczyłem.

  28. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z tego co mówił mi stary kibic Sparty to niemal w całości jest publika nakręcona przez działania marketingowe Rusko.
    Ludzie idą, bo taki jest trynd, bo w biurze korpo czy w firmie w poniedziałek trza błysnąć, że się było na New Olimpico.
    Większość z tych ludzi nie potrafi wypełnić programu i drze pape, gdy stadionowy zapiewajło zapoda tekst... np. WuuuuuuTeeeeeeeEeeees.
    Generalnie podobnie jak w Lublinie, tyle, że we Wrocku jest grono ludzi, którzy wiedzą o do chodzi.
    Mechanizm napędzania publiki generalnie jest ten sam, niestety w ten sam sposób probują napełniać trybuny w Krośnie

    ...a jak to jest z tymi tryndami tłumaczył już przed laty nieodżałowany Jerzy Dobrowolski,
    jeśli ktoś chce posłuchać to wrzucam link:
    (myślę, że to także jest aktualne w kwestii bezsensownej akcji wmuszania Polakom formy "w Ukrainie").


    https://www.youtube.com/watch?v=P9sYNJ-4fc8
    Ich drużyna wygrywa to co mieli się smucić ? Serio nie macie w piątek nic lepszego do roboty jak tylko przypyerdalac się bezsensownie dla samego przypyerdalania ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kobra102 (23-07-2022)

  30. Powrót do góry    #69
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Bogdanka jako SSP jest u nas od 2004 roku jeszcze jak jeździliśmy w 2 lidze jako KMŻy itp oraz Lubelski Węgiel Bogdanka też w 2 lidze i tyle daje ten cały PiS. Z dotacji miasta dostajemy kasę od Żuka czyli prezydenta z PO i jakby nie PO to nie było by całego szumu wokół Motoru. Oprócz tego jest mnóstwo sponsorów prywatnych nawet taki młody Kępa się nie chwali ale też ładuje dużo kasy bo ma dużą firmę w klub razem z jego ojcem gdzie też ma dużą firmę. Jak nie masz pojęcia to nie pisz. Tylko rodzina Kępów się tym nie chwali i nie chodzi do portali internetowych robić sobie reklamy bo są ustawieni a przede wszystkim nie mają parcia do polityki jak większość prezesów klubów po to żeby zostać senatorami. Chyba już po raz kolejny wytłumaczyłem.
    Jaka to Kępa ma firme te social broker co w likwidacji jest czy cos przeoczyłem

    http://www.infoveriti.pl/firma-krs/S...000394936.html

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Mossberg (23-07-2022), Spartan (22-07-2022)

  32. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    A ja tam właśnie załatwiłem sobie nocleg i bilet od ludzi piłkarskiego Śląska z tym że bilet dopiero jak będzie sprzedaż. A zuzlokow lubelskich walić po saskich kepach łonowych

  33. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    ty paparuchu nie masz nawet 30 % moich wyjazdow i cos belkoczesz o wyjsciu na stadion
    czytajac twoje posty poprawiam na 20 % z duzym marginesem na moje niedoszacowanie bo normalnie powinno byc 5% dla takiego lamera
    Spartan luz bo na play off nie poczęstuje Cię "sołtysówką" lubelską Oczywiście jeżeli masz zamiar przyjechać.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jaka to Kępa ma firme te social broker co w likwidacji jest czy cos przeoczyłem

    http://www.infoveriti.pl/firma-krs/S...000394936.html
    Ty to powinieneś być "adwokatem" tego forum bo się najlepiej znasz i po każdym wątku "najmądrzej" odpisujesz. Jak chcesz to sprawdź Jakuba i jego realizacje i finanse. Ale chwileczkę mogłeś sprawdzić wcześniej sytuację z Waszym prezesem Muchomorem to uniknął byś Ty i wszyscy kibice SG obecnych kłopotów i kompromitacji

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zibly za jego przydatny post!

    Spartan (22-07-2022), kobra102 (23-07-2022)

  35. Powrót do góry    #72
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta


    Ty to powinieneś być "adwokatem" tego forum bo się najlepiej znasz i po każdym wątku "najmądrzej" odpisujesz. Jak chcesz to sprawdź Jakuba i jego realizacje i finanse. Ale chwileczkę mogłeś sprawdzić wcześniej sytuację z Waszym prezesem Muchomorem to uniknął byś Ty i wszyscy kibice SG obecnych kłopotów i kompromitacji
    Chłopie ja zapytałem tylko o nazwe firmy bo sam napisałeś ze DUŻA. Wiec mnie to zdziwiło bo duża to pojecie względne a Ty coś tu o stalach muchomorach grzybach

  36. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z tego co mówił mi stary kibic Sparty to niemal w całości jest publika nakręcona przez działania marketingowe Rusko.
    Ludzie idą, bo taki jest trynd, bo w biurze korpo czy w firmie w poniedziałek trza błysnąć, że się było na New Olimpico.
    Większość z tych ludzi nie potrafi wypełnić programu i drze pape, gdy stadionowy zapiewajło zapoda tekst... np. WuuuuuuTeeeeeeeEeeees.
    Generalnie podobnie jak w Lublinie, tyle, że we Wrocku jest grono ludzi, którzy wiedzą o do chodzi.
    Mechanizm napędzania publiki generalnie jest ten sam, niestety w ten sam sposób probują napełniać trybuny w Krośnie

    ...a jak to jest z tymi tryndami tłumaczył już przed laty nieodżałowany Jerzy Dobrowolski,
    jeśli ktoś chce posłuchać to wrzucam link:
    (myślę, że to także jest aktualne w kwestii bezsensownej akcji wmuszania Polakom formy "w Ukrainie").


    https://www.youtube.com/watch?v=P9sYNJ-4fc8
    Masz rację, ale dla klubu to bez znaczenia. Byle cyferki się zgadzały. To proste.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Semen (23-07-2022)

  38. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Co wy tym kibicowaniem Wrocław ma największą i chyba najfajniejsza publiczność w lidze na ta chwile , jakieś kompleksy
    Jak na takie gówniane spotkanie takie show tylko się cieszyć .

  39. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z tego co mówił mi stary kibic Sparty to niemal w całości jest publika nakręcona przez działania marketingowe Rusko.
    Ludzie idą, bo taki jest trynd, bo w biurze korpo czy w firmie w poniedziałek trza błysnąć, że się było na New Olimpico.
    Większość z tych ludzi nie potrafi wypełnić programu i drze pape, gdy stadionowy zapiewajło zapoda tekst... np. WuuuuuuTeeeeeeeEeeees.
    No okej, tylko co w tym złego? Żeby w Toruniu było chociaż pół tego "tryndu" to byłoby cudownie. Z tych osób, które nie potrafią programu wypełnić część się nauczy, zostanie na dłużej. $$$ do kasy klubowej leci, sponsorzy pewnie jacyś też się pojawiają dzięki temu, że stadion jest co mecz prawie pełny (a przynajmniej w tv tak się to prezentuje).

    Byłem w tym roku we Wrocku na naszym meczu w kwietniu - na trybunie głównej, przy samym parkingu. Ze smutkiem muszę stwierdzić, że takiej atmosfery w Toruniu nie uświadczyłem już daaaaawno - chyba ostatni raz to pierwsze podejście do półfinału z Unią Tarnów w 2012 roku. No może trochę tak było na meczu ze Stalą tydzień temu, ale to też trochę zasługa tych co to przyszli "zobaczyć Zmarźlika", bo "darli papę" i "podnosili łapy" jak na zawołanie.

  40. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z tego co mówił mi stary kibic Sparty to niemal w całości jest publika nakręcona przez działania marketingowe Rusko.
    Ludzie idą, bo taki jest trynd, bo w biurze korpo czy w firmie w poniedziałek trza błysnąć, że się było na New Olimpico.
    Większość z tych ludzi nie potrafi wypełnić programu i drze pape, gdy stadionowy zapiewajło zapoda tekst... np. WuuuuuuTeeeeeeeEeeees.
    Generalnie podobnie jak w Lublinie, tyle, że we Wrocku jest grono ludzi, którzy wiedzą o do chodzi.
    Mechanizm napędzania publiki generalnie jest ten sam, niestety w ten sam sposób probują napełniać trybuny w Krośnie

    ...a jak to jest z tymi tryndami tłumaczył już przed laty nieodżałowany Jerzy Dobrowolski,
    jeśli ktoś chce posłuchać to wrzucam link:
    (myślę, że to także jest aktualne w kwestii bezsensownej akcji wmuszania Polakom formy "w Ukrainie").


    https://www.youtube.com/watch?v=P9sYNJ-4fc8
    Co ty pie..lisz ty kompletnie nie wiesz co i jak dzieje się we Wrocławiu ,jaki trend .
    Na żużel unas nie ma żadnego ,chyba że na koncert Podsiadło ale nie na żużel .
    Żużel to promil tego co sie dzieje we Wro ale dobrze że Rusko jakoś uratował sytuacje możliwość pewnie są jeszcze większe ale stadion ma swoje ograniczenia .

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Elendir za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-07-2022)

  42. Powrót do góry    #77
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Można nie lubić Rusko (no ja nie lubię ), ale piniondze kibica zostają w klubie, a o to w sumie chodzi.

  43. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z tego co mówił mi stary kibic Sparty to niemal w całości jest publika nakręcona przez działania marketingowe Rusko.
    Ludzie idą, bo taki jest trynd, bo w biurze korpo czy w firmie w poniedziałek trza błysnąć, że się było na New Olimpico.
    Większość z tych ludzi nie potrafi wypełnić programu i drze pape, gdy stadionowy zapiewajło zapoda tekst... np. WuuuuuuTeeeeeeeEeeees.
    Generalnie podobnie jak w Lublinie, tyle, że we Wrocku jest grono ludzi, którzy wiedzą o do chodzi.
    Mechanizm napędzania publiki generalnie jest ten sam, niestety w ten sam sposób probują napełniać trybuny w Krośnie

    Parafrazujac zdobywczynie Nagrody Nobla,
    zuzel nie jest dla idiotow,tylko intelektualistow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Oczywiście, że tak i nie neguję tego.
    Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to ważny element tego biznesu.

    Mnie jednak interesuje czysty sport
    i chcę pogadać z ludźmi, którzy mają o tym pojęcie.
    Takich niestety jest coraz mniej,
    co jest efektem tej komercjalizacji sportu.

    Każdy sobie przychodzi na stadion w jakimś celu.
    ... i bardzo dobrze.
    Sęk w tym, że ci zaangażowani w dyscyplinę
    nakręcają następnych "wiernych".
    To jest wartość, której klubowi działacze nie doceniają.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  45. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Semen przerzuć się na szachy. Tam będziesz miał zawsze wysublimowaną publikę, z którą do woli będzie można podyskutować o zastosowanym przez Carlsena wariancie obronie sycylijskiej itd. Itp.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  46. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Sorry, ale nie zrozumiałeś mnie.
    Piszę o publice ogólnie i o swoim podejściu.
    Miejsce na trybunach jest dla wszystkich.
    klubowi gros kasy przynoszą ci, którzy dają się łapać
    na proste chwyty zapiewajłów pokroju Drylsona.
    Ja to rozumiem, nie pasuje mi jednak to.
    że kluby nie szanują tych dla których żużel jest najważniejszy,
    a muszą niestety wysłuchiwać darcia papy tych sztucznie nakręconych.
    Żeby nie było, ja też czasem się wydrę,
    ale robię to tylko wtedy, gdy na torze dzieje się coś zajefajnego.
    (np. w niedzielę w Toruniu).
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  47. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Musisz iść na kompromis.
    W zamian za dodatkowe pieniądze na działalność klubu.,na czym też powinno Ci zależeć, musisz zacisnąć zeby albo jak faktycznie jest tak źle i nie masz z kim w przerwach pogadać, zabieraj ze sobą jakąś książkę.
    Możesz też spróbować robic u nich za mentora i nauczać,edukować, zaszczepiać.
    Przyznam, że nawet ja jak jestem na MA patrzę z małym przerażeniem na ilość mundkow. Potrafią po jednym biegu zbluzgać zawodnika by po kolejnym wiwatowac i skandować jego nazwisko.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-07-2022 o 10:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Semen (23-07-2022)

  49. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Co ty pie..lisz ty kompletnie nie wiesz co i jak dzieje się we Wrocławiu ,jaki trend .
    Na żużel unas nie ma żadnego ,chyba że na koncert Podsiadło ale nie na żużel .
    Żużel to promil tego co sie dzieje we Wro ale dobrze że Rusko jakoś uratował sytuacje możliwość pewnie są jeszcze większe ale stadion ma swoje ograniczenia .
    akurat tu semen ma racje bo od momentu zakonczenia remontu zaczela przychodzic cala masa ludzi "bo tak wypada" moze sie wciagna moze nie ale to inna sprawa. szczegolnie ich widac na nowej trybunie. swoja droga to zastanawia mnie gdzie w polsce jest procentowo najliczniejsza merytorycznie publika. wiem ze teraz bedzie smiech ale wydaje mi sie ze leszno

  50. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Zakończenie remontu było 5 lat temu, więc jak od tej pory chodzą, to można chyba powiedzieć, że się wciągnęli.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    akurat tu semen ma racje bo od momentu zakonczenia remontu zaczela przychodzic cala masa ludzi "bo tak wypada" moze sie wciagna moze nie ale to inna sprawa. szczegolnie ich widac na nowej trybunie. swoja droga to zastanawia mnie gdzie w polsce jest procentowo najliczniejsza merytorycznie publika. wiem ze teraz bedzie smiech ale wydaje mi sie ze leszno
    Przed remontem wiecej przychodziło i co z tego,nie wiem kto przychodził że wypada ale akurat tam gdzie ja pracuje itp żużel nie jest "wow" ani że "wypada" ,raczej że "nie wypada" jesli ktoś wogole wie co to żużel

    Może Śląsk bo to jest modne w środowisku biznesowo - korporacyjnym .

    Cieszy też to że klub wział sie za media społecznościowe i widać że rośnie zainteresowanie wśród młodych ludzi to klucz do sukcesu oby tak dalej mam nadzieję że to się nie wypali ,bo to przyszłość klubu bez nich to zginie choć nie wiem ilu bylo by tych tematycznych .

  52. Powrót do góry    #86
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    akurat tu semen ma racje bo od momentu zakonczenia remontu zaczela przychodzic cala masa ludzi "bo tak wypada" moze sie wciagna moze nie ale to inna sprawa. szczegolnie ich widac na nowej trybunie. swoja droga to zastanawia mnie gdzie w polsce jest procentowo najliczniejsza merytorycznie publika. wiem ze teraz bedzie smiech ale wydaje mi sie ze leszno
    Jakie tam Leszno?!
    Merytorycznie to z Zielonej Góry sam @Mariusz neutralizuje kilka tysięcy lesznian. Reszta kibiców FZG, spokojnie rozstawia po kątach niedobitki Unii.

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-07-2022), Spartan (23-07-2022)

  54. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,389
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    co za śmierdząca gadka.
    Wrocław ma chyba najlepsza frekwencję w kraju, dobrą ekipę gdzie tylko banderamok sprawił,że chwilowo nie mają jeszcze lepszej, niezly tor do ścigania jak na polskie warunki, oddanych klubowi właścicieli , stabilne finanse ,niezły ,widoczny na miejsce marketing , a tu pojawia się jakiś wydumany problem że jakiś cymbał drze ryja do mikrofonu.
    myślę, że niejeden eligowy klub , nie wspominając o pozostałych , życzyłby sobie takich problemów
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Mossberg (23-07-2022)

  56. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Od zakończenia remontu Olimpico Sparta zawsze jest na podium, są sukcesy jest publika.Zobaczymy jak przyjdą chude lata.Bardzo dużo stałych starszych kibiców zraziło się klubu po tym jak wycofano sprzedaż biletów w kasach pod stadionem, był taki okres.Oni już nie wrócą.

  57. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    ty paparuchu nie masz nawet 30 % moich wyjazdow i cos belkoczesz o wyjsciu na stadion
    czytajac twoje posty poprawiam na 20 % z duzym marginesem na moje niedoszacowanie bo normalnie powinno byc 5% dla takiego lamera
    A jaką masz cyfrę?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  58. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Trzeba podzielić przez 3 (cukrzyca, spartann, spartan) chociaż z drugiej strony najbardziej rozbawiło mnie jak gość pisze z drugiego czy trzeciego swojego konta, że cukrzyca (pierwsze konto) jest najlepszym i najbardziej doświadczonym kibicem wrocławskim.
    Kibice we Wrocku mówili ostatnio, że koleś życie spędził w psychiatryku i jest zwykłym poyebem i był na tylu wyjazdach na ilu sanitariusze pozwolili mu włączyć telewizor.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •