Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 56 z 56

Wątek: XI kolejka PGE Ekstraligi: Stal Gorzów - GKM Grudziądz 8.07.2022 r., godz. 20:30

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Paluch robi swoje czyli punktuje, a nawet wygrywa wyścigi juniorskie. Niestety ale pompują balonik, a chłopak dopiero zaczyna zbierać doświadczenie i na wygrywanie z seniorami przyjdzie czas choć wczoraj gdyby nie jechał szeroko po drugim łuku to KejKej miałby problem go wyprzedzić w którymś wyścigu

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Paluch robi swoje czyli punktuje, a nawet wygrywa wyścigi juniorskie. Niestety ale pompują balonik, a chłopak dopiero zaczyna zbierać doświadczenie i na wygrywanie z seniorami przyjdzie czas choć wczoraj gdyby nie jechał szeroko po drugim łuku to KejKej miałby problem go wyprzedzić w którymś wyścigu
    To wszystko prawda, tylko, że Robi dobrze mówi, że nie daje nic extra. Znaczy się w tym sensie, iż w meczach w PO z Unią, Motorem czy Czewą, Stal będzie do tyłu na pozycjach juniorskich. I ktoś to będzie musiał nadrabiać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To wszystko prawda, tylko, że Robi dobrze mówi, że nie daje nic extra. Znaczy się w tym sensie, iż w meczach w PO z Unią, Motorem czy Czewą, Stal będzie do tyłu na pozycjach juniorskich. I ktoś to będzie musiał nadrabiać.
    Stylowo jedzie dobrze, w kontakcie. Oskar ma problemy z momentem startowym, też jeszcze uczy się jazdy. Mam nadzieję, że na PO zrobi taki progres, że punkty ekstra dorzuci.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Na ten moment Paluch robi wrażenie w imprezach juniorskich, gdzie większość rywali bije na głowę sprzętowo. Sylwetka? Niby okej, ale chwilami wygląda jakby ten motocykl spod niego wyjeżdżał(choć w miarę to kontroluje) i przez to jedzie czasem jakoś chaotycznie. Nie mam pojęcia co o nim sądzić. Gdy jedzie w Ekstralidze i poziom sprzętu się wyrównuje to już znika(póki co) w szarzyźnie rywali. Co ciekawe w debiucie w Ostrowie wyglądał naprawdę nieźle, a nigdy potem już (przynajmniej na mnie) wrażenia jakiegoś nie zrobił.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    j-rules (09-07-2022)

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Na ten moment Paluch robi wrażenie w imprezach juniorskich, gdzie większość rywali bije na głowę sprzętowo. Sylwetka? Niby okej, ale chwilami wygląda jakby ten motocykl spod niego wyjeżdżał(choć w miarę to kontroluje) i przez to jedzie czasem jakoś chaotycznie. Nie mam pojęcia co o nim sądzić. Gdy jedzie w Ekstralidze i poziom sprzętu się wyrównuje to już znika(póki co) w szarzyźnie rywali. Co ciekawe w debiucie w Ostrowie wyglądał naprawdę nieźle, a nigdy potem już (przynajmniej na mnie) wrażenia jakiegoś nie zrobił.
    Wypisz wymaluj jakbys drewnianego Miskowiaka opisywał. Przewaga sprzetowa i nic więcej.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2022
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wypisz wymaluj jakbys drewnianego Miskowiaka opisywał. Przewaga sprzetowa i nic więcej.

    Wypisz wymaluj Łaguta, jednak pomimo kosmicznej, wręcz Rickardssonowej przewagi sprzętowej i wałkiem z torem w Toruniu, kacap i tak ledwo wygrał ze Zmarzlikiem. Zmarlik wygrywa z kacapem 9 na 10 w końcowej klasyfikacji generalnej Gp.

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Niech ktoś przekaze tej umysłowej sp*erdolinie, ze mam go w zablokowanych i tylko wyswietla mi przy wejściu na forum, ze cos wysral z brudnej doopy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wypisz wymaluj jakbys drewnianego Miskowiaka opisywał. Przewaga sprzetowa i nic więcej.
    Mnie to wogole dziwi ze we Wrocławiu dalej nie wiedzą o takich rzeczach. Wystarczy kupić motorki Curzytkowi,Dolnemu i Malitowskiemu i sa wszelakie złota

  10. Powrót do góry    #54
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mnie to wogole dziwi ze we Wrocławiu dalej nie wiedzą o takich rzeczach. Wystarczy kupić motorki Curzytkowi,Dolnemu i Malitowskiemu i sa wszelakie złota
    Powtarzam po raz kolejny - Curzytek to nie zuzlowiec.
    I jakbys nie skumal - wysmiewalem typa, który pisze, że Paluch nie ma sylwetki.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    no bo Paluch sylwetka ma - ale przedziwna. I wg mnie jest troche przehajpowany (nie na teraz, bo to mlodziak) tak ogolnie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #56
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,217
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Powtarzam po raz kolejny - Curzytek to nie zuzlowiec.
    I jakbys nie skumal - wysmiewalem typa, który pisze, że Paluch nie ma sylwetki.
    Byłeś na treningu ażeby tak oczerniać Curzytka, czy tylko przez monitor obserwujesz?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •