Pokaż wyniki od 1 do 45 z 162

Wątek: X kolejka PGE Ekstraligi: Apator Toruń - GKM Grudziądz 24.06.2022 r., godz. 20:30

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach

    X kolejka PGE Ekstraligi: Apator Toruń - GKM Grudziądz 24.06.2022 r., godz. 20:30

    Awizowane:
    ZOOleszcz GKM Grudziądz
    1. Krzysztof Kasprzak
    2. Kacper Warduliński
    3. Frederik Jakobsen
    4. Przemysław Pawlicki
    5. zastępstwo zawodnika
    6. Kacper Pludra
    7. Wiktor Rafalski

    For Nature Solutions Apator Toruń
    9. Jack Holder
    10. Robert Lambert
    11. Paweł Przedpełski
    12. zastępstwo zawodnika
    13. Patryk Dudek
    14. Denis Zieliński
    15. Krzysztof Lewandowski
    Po porażce w pierwszych derbach wydawało się, że grudziądzanie tracą szansę na Play off , 5 punktów zdobytych w 3 ostatnich meczach sprawiło, że sytuacja diametralnie się zmieniła, jednak wygrana w Toruniu, byłaby większą sensacją niż pokonanie Włókniarza. No chyba, gospodarze przygotują jednościeżkowy betonik, to wtedy nic mnie nie zdziwi

    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Trzeba wygrać nawet 46:44 i tyle jedziemy dalej.
    W obecnej formie Apator to i tak wymarzona drużyna na play-off dla każdego szczególnie Lublina czy Gorzowa.
    Każdy zawodnik, którego można określić mianem "dobry" jest lepiej spasowany po jednym starcie na Motoarenie niż nasze asy.
    Mimo wszystko mam nadzieję, że nasi się sprężą, w końcu to derby.
    GKM ma swoje gigantyczne wręcz problemy, ale walczy to trzeba docenić.
    Ewentualna przegrana z GKM widzi mi się jako kompromitacja roku, ale mecz z Lesznem tez wyglądał na łatwy.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    jakie 46:44? Trzeba klepnac 57:33, bo inaczej znowu baby beda jeczec, ze gdyby jechal Nicki, gdyby Krakowiak nie byl po upadku, gdyby...
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,315
    Kliknij i podziękuj
    1,562
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    45: 45 i super.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,781
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jakie 46:44? Trzeba klepnac 57:33, bo inaczej znowu baby beda jeczec, ze gdyby jechal Nicki, gdyby Krakowiak nie byl po upadku, gdyby...
    Holder, Dudek, Przedpełski, Lambert 4 x 13 i jest już 52 i do tego 5 punktów młodzieży?
    Ale jak znam życie to u nas ktoś pojedzie gorzej, a tam np. Pawlicki odpali i zrobi nagle 12...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    Trzeba wygrać nawet 46:44 i tyle jedziemy dalej.
    W obecnej formie Apator to i tak wymarzona drużyna na play-off dla każdego szczególnie Lublina czy Gorzowa.
    Forma jest ok, w naszej lidze jest może paru wymiataczy o równym poziomie. Gdyby zakładać, że nasza czwórka będzie wygrywać regularnie mecze, to nie potrzebowalibyśmy Emila. Prawda jest taka, że po to jest pięciu seniorów, by mogli się uzupełniać. My nie mamy takiego komfortu.
    Do PO jeszcze wiele miesięcy, a jeśli coś się zmieni w kwestii Emila i Artioma, to dwa kluby będą obsrane na myśl, że mogą lub trafiły na Apatora i Spartę.
    To by zresztą drastycznie podniosło poziom tej fazy mistrzostw.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,781
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Forma jest ok, w naszej lidze jest może paru wymiataczy o równym poziomie. Gdyby zakładać, że nasza czwórka będzie wygrywać regularnie mecze, to nie potrzebowalibyśmy Emila. Prawda jest taka, że po to jest pięciu seniorów, by mogli się uzupełniać. My nie mamy takiego komfortu.
    Do PO jeszcze wiele miesięcy, a jeśli coś się zmieni w kwestii Emila i Artioma, to dwa kluby będą obsrane na myśl, że mogą lub trafiły na Apatora i Spartę.
    To by zresztą drastycznie podniosło poziom tej fazy mistrzostw.
    Myślę, ze Rosjanie nie pojadą już w tym sezonie. I myślę, że dobrze, mimo wszystko, choć indywidualnie mogą czuć się skrzywdzeni.
    U nas jest 4 seniorow jadących po 6-7 razy - i w przypadku takiej ilości biegów, nie dziwi, gdy zdarzy się nawet zero, zwłaszcza, jeżeli ma się silnego
    partnera zawsze w parze (nie mówię o biegach z młodzieżowcem).
    Na dziś pojechaliśmy poniżej swoich możliwości z Lublinem i w Częstochowie (Wrocka nie liczę) i tego punktu (bonusa) szkoda, w Gorzowie można było ugrać więcej moim zdaniem pomógł im trochę błąd sędziego, w Lesznie... wiadomo. Czyli ogólnie nie jest źle, choć brakuje uśmiechu losu czasami.
    Ważne jest żeby wygrać u siebie z Gorzowem, o co łatwo nie będzie i z Wrockiem, które może przyjechać już w swoim pełnym składzie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Mecz jak mecz. Pewna wygrana Torunia bez dwóch zdań. Przed sezonem Toruń miał dużo lepszą ekipę z 5 mocnymi seniorami. Wypadł wam jeden za którego jest ZZ. GKM przed sezonem miał słabszą ekipę, a wypadli Wadim, Nicki i Łobodziński. Czyli półtora lidera i drugi junior. Wiem, że Krakowiak walnął 17pkt ostatnio ale na wyjazdach traci całą swoją moc. Przemek nawet u siebie męczy się z Jeppesenem, KK też w kratkę. Tu nie ma kto punktów zdobywać na takich grajkach jak Dudek, Lambert, czy Jack Holder.


    Mam pytanie do kolegów z Torunia. Wybieram się na mecz z dziećmi i kupiłem (może trochę pochopnie) bilety na trybunę C, żeby mogli sobie popatrzeć na park maszyn. Nie zjedzą mnie tam jacyś "kibole"?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Jak nie będziecie wymachiwać barwami GKMu i obrażać miejscowych to nie powinno być problemu.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Mecz jak mecz. Pewna wygrana Torunia bez dwóch zdań. Przed sezonem Toruń miał dużo lepszą ekipę z 5 mocnymi seniorami. Wypadł wam jeden za którego jest ZZ. GKM przed sezonem miał słabszą ekipę, a wypadli Wadim, Nicki i Łobodziński. Czyli półtora lidera i drugi junior. Wiem, że Krakowiak walnął 17pkt ostatnio ale na wyjazdach traci całą swoją moc. Przemek nawet u siebie męczy się z Jeppesenem, KK też w kratkę. Tu nie ma kto punktów zdobywać na takich grajkach jak Dudek, Lambert, czy Jack Holder.


    Mam pytanie do kolegów z Torunia. Wybieram się na mecz z dziećmi i kupiłem (może trochę pochopnie) bilety na trybunę C, żeby mogli sobie popatrzeć na park maszyn. Nie zjedzą mnie tam jacyś "kibole"?
    Możesz być spokojny, tym bardziej z dziećmi

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Niech wygraja,obojetnie iloma.
    Najwazniejsze jest zwyciestwo w Lublinie,najlepiej z bonusem.
    No to zaraz ipokarse trojga wcieleń ci pokaże...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •