Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 209

Wątek: Sezon ogórkowy 2023

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    965
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 127 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Smektala za PPj to jakieś kuriozum i niedorzeczność.
    Oczywiście, że tak, więc oby skończyło się na pomyśle, aczkolwiek wtedy to Włókniarz byłby w d... gdyby tak jeszcze ktoś faktycznie wyciągnął Madsena. Teraz u Was zresztą czym innym zajęci, ale dobrze, że na początku żarło i tych punktów się trochę nazbierało.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    W Polonii to raczej Artioma nie zobaczymy. O ile pamiętam jak go odstawiono od składu, to powiedział coś w stylu "moja noga więcej tu nie postanie".
    A ktoś twierdził, że zobaczymy?
    Jest taki czar, który zmienia owe "nigdy" na "to było dawno" i nazywa się pieniądze
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    W co drugim poście sugestia, że wrócą rosjanie? Myślicie że NATO jest takie słabe czy putin taki mocny, ze wjada czolgami? Nie widzę większych szans na powrót sowietów poza szybką eliminacja putina.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Ukraińcom już powoli brakuje pary, a ruskie powoli ale z sukcesami na wschodzie Ukrainy. Jeszcze 2-3 miesiące i pewnie się dogadają tak jak powiedział ostatnio dziadyga Kissinger

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Nawet jak wrócą, to pytanie w jakiej formie?
    Nie każdy jest Wardem, by po powrocie dzielić i rządzić.
    Do tego nie wiadomo, jak u nich z mentalem po tym wszystkim.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wrócą już jako czynni żużlowcy, bardziej stawiam na batalionowe grupy taktyczne. W Toruniu i Wrocławiu kobiety będą ich witały czerwonymi goździkami.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    zibly (13-06-2022)

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    40 lat, dalej jestem w szoku. Rusza po Madsena, to zaraz bedziecie błagać na kolanach, zeby Ruskich dopuścili.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Oni nie, Świącik na pewno.

  10. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A ktoś twierdził, że zobaczymy?
    Jest taki czar, który zmienia owe "nigdy" na "to było dawno" i nazywa się pieniądze
    Nikt nie twierdził, ale sugestia w pierwszym poście była, choć pewnie żartobliwa. A jak pieniądze o tym decydują to już na pewno go nie zobaczymy ...chyba, że o czymś nie wiem, np "bańce" od sponsora

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,593
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wrócą już jako czynni żużlowcy, bardziej stawiam na batalionowe grupy taktyczne. W Toruniu i Wrocławiu kobiety będą ich witały czerwonymi goździkami.
    Chłopie jeszcze z miesiąc i Swiacik zacznie publicznie błagać żeby ruskich dopuścić.

  12. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Chłopie jeszcze z miesiąc i Swiacik zacznie publicznie błagać żeby ruskich dopuścić.
    Błagać pewnie będzie, ale i tak nie ma szans by wyciągnąć Emila czy Artioma.
    A Grisza... No już lepszym, nazwijmy to gwarantem punktów, byłby Kułakow

  13. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Najbardziej bawi mnie jak sympatycy ruskich i putina zacierają ręce że ktoś ma zakontraktować griszę czy innego kacapa i mają z tego bekę. Problem polega na tym, że oni tesknią i jęczą za kacapami a osoba, którą o to podejrzewają wręcz przeciwnie ma odmienne i jasne stanowisko. Przeciez trzeba być nieźle zyebanym, żeby w obecnych czasach kibicować ruskim i jeszcze oczekiwać tego od innych.

    Panowie poziom absurdu został przekroczony.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    08-06-2022
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Niestety ale Zmarzlik jest na celowniku Kępy i to ostro.
    Czyli tak jak od trzech sezonów Znowu skończy się na kontrakcie o 0,5 bańki większym w GW a do Lublina przyjdzie Madsen bo wątpię żeby komuś się chciało płacić karę umowną za Tajskiego

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Najbardziej bawi mnie jak sympatycy ruskich i putina zacierają ręce że ktoś ma zakontraktować griszę czy innego kacapa i mają z tego bekę. Problem polega na tym, że oni tesknią i jęczą za kacapami a osoba, którą o to podejrzewają wręcz przeciwnie ma odmienne i jasne stanowisko. Przeciez trzeba być nieźle zyebanym, żeby w obecnych czasach kibicować ruskim i jeszcze oczekiwać tego od innych.

    Panowie poziom absurdu został przekroczony.
    Żużel bez pierwszego i trzeciego żużlowca w tej dyscyplinie spadł poniżej poziomu podwórkowego. USA podobno nakładają sankcje na Ruskich, ale ci dalej haratają w krążek w najlepszej hokejowej lidze świata. Podobno, bo one odbijają się rykoszetem na nas i innych krajach. Absurdem jest oczekiwanie, że wyrzucenie jednego lub drugiego trajektorju pokrzyżuje szyki Putinowi. Nawet w obozach koncentracyjnych Polacy nie strzelali fochów i ograli Niemców. Moim skromnym zdaniem najlepszym sposobem na dokopanie kacapskim grajkom byłoby pokonanie ich w walce i pokazanie gestu Kozakiewicza.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Semen (14-06-2022)

  17. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Rusków, a przynajmniej Emila i Artema zapewne odwieszą na przyszły sezon. Nie wiem w jakiej sytuacji prawnej jest Taras, ale jeśli ma żonę Polkę to paszport nie powinien być problemem. Chyba nie myślicie, że Emil i Artem będą czekać w nieskończoność i trafią do beniaminka czy Grudziądza xd Grisza raczej sobie spalił temat w całej Ekstralidze. W takim wypadku dla Jacka Holdera naturalnym kierunkiem powinno być Leszno, bo uwielbia ten tor, choć nie wiem jaka prawda z tymi finansami na Smoczyku.

    Wydaje mi się, że Dudek nie będzie rozważał innych opcji niż Toruń i ZG. Patologiczny przepis U24 zostanie zapewne na dłużej, jeśli nie wprowadzą zagranicznego juniora w Ekstralidze to na miejscu Termosa dogadałbym wypożyczenie Gustsa, bo Sparta ma Bewleya przecież. Łotysz to moim zdaniem o wiele lepsza opcja na U24 niż Miśkowiak.

    Widzę, że wszyscy już wpisali Madsena w Lublinie, no nie wiem. Michelsen jest tam Bogiem, a jak powszechnie wiadomo, panowie raczej ze sobą nie przepadają. Jeśli miałbym na coś postawić pieniądze, to na transfer Zmarzlika do Motoru. W obliczu ostatnich wydarzeń tym bardziej.

    No i nie polecam sugerować się każdym z doopy newsem, zwłaszcza na Interii i PS. Adamczyk to zwykły farmazoniarz, który nie trafił w poprzednim okienku ani jednego strzału. Ostaf schizofrenik to wiadomo, Puka miał niezłe info, ale trochę obniżył loty i poszedł w ilość. No nic, jeszcze z miesiąc trzeba będzie poczekać na jakieś konkrety.

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @Karolcp3 jak mają odwiesić "zapewne" zawodnika, który nie ma licencji? Przecież według niektórych "dobrych ludzi, którzy muszą trzymać się razem" na 100 procent miał wystartować w Kryterium Asów czy innym turnieju na początku sezonu.
    @Polewczka wiem, że lubisz wypowiadać się w oparach absurdu, ale jak wyobrażasz sobie starty propagandysty putina owiniętego w rosyjską flagę na polskich torach?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Grisza raczej sobie spalił temat w całej Ekstralidze
    Nie jestem na bieżąco. Czym tym razem błysnął głupek?

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    wiem, że lubisz wypowiadać się w oparach absurdu, ale jak wyobrażasz sobie starty propagandysty putina owiniętego w rosyjską flagę na polskich torach?
    Tak samo jak wcześniej Hancocka owiniętego w swoją.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  20. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem dlaczego poslugujesz się przykładami z fikcyjnych filmów video z Sylwestrem Stallone, a nie bazujesz na faktycznych wydarzeniach ze stadionu Hermanna Goringa, a obecnie Sparty Wroclaw gdzie rozgrywano propagandowe zawody sportowe.

    Przyklad z obozem koncentracyjnym pokazuje tylko jaki macie balagan w glowie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Rusków, a przynajmniej Emila i Artema zapewne odwieszą na przyszły sezon. Nie wiem w jakiej sytuacji prawnej jest Taras, ale jeśli ma żonę Polkę to paszport nie powinien być problemem. Chyba nie myślicie, że Emil i Artem będą czekać w nieskończoność i trafią do beniaminka czy Grudziądza xd Grisza raczej sobie spalił temat w całej Ekstralidze. W takim wypadku dla Jacka Holdera naturalnym kierunkiem powinno być Leszno, bo uwielbia ten tor, choć nie wiem jaka prawda z tymi finansami na Smoczyku.

    .
    Tak, Wadim może już się ubiegać o polskie obywatelstwo.
    Z tego co usłyszałem od znajomej osoby z klubu, sprawa jest "w toku", obecnie trwa zbieranie i dostarczanie różnych dokumentów w tym z Rosji, a wiadomo to musi trochę potrwać. Niewiadoma jest więc obecnie przyszłość Wadima w Grudziądzu, nawet jeżeli zawodnicy z Rosji zostaliby odwieszeni, a na to w najbliższym czasie sie nie zanosi.

  22. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    A Grisza... No już lepszym, nazwijmy to gwarantem punktów, byłby Kułakow

  23. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Panowie poziom absurdu został przekroczony.
    Mylisz się, poziomu twoich wypowiedzi nie da się przekroczyć,
    ba... nie da się do niego nawet zbliżyć
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 14-06-2022 o 06:15

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Awkop (14-06-2022)

  25. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Normalnie nie podniosę się po tej odpowiedzi. Powinni was pokazywać w cyrku jak babę z brodą.
    Sympatycy ruskich i putina zalozyli sobie wątek tesknoty za startem rosyjskich żużlowców. Nie mogę przestać się śmiać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Nikt nie twierdził, ale sugestia w pierwszym poście była, choć pewnie żartobliwa. A jak pieniądze o tym decydują to już na pewno go nie zobaczymy ...chyba, że o czymś nie wiem, np "bańce" od sponsora
    A no ja nie mówię, że Polonię stać na Artioma. Czy sponsor by się znalazł? Możliwe, że tak, ale tutaj to wiesz...zgadywanie. A że pieniądze decydują to wiadomo nie od dziś. Różni zawodnicy byli z klubami pogniewani, a jednak potem się jakimś zrządzeniem losu odmieniało. Jeśli chodzi o Polonię to ja na żadną drużynę gwiazd na dzień dobry (jeśli uda się awansować) nie liczę, ale mam nadzieję na przyzwoity skład, który pozwoli o to utrzymanie powalczyć i chociaż ten GKM ograć

    KK wyszły dwa mecze i już Puka donosi, że będzie mógł przebierać w ofertach. No skisłem trochę xD Kto się nabierze na rezerwy Kasprzaka w 2023?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #69
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Jesli zawodnicy z Rosji dostana obywatelstwo (wliczam to Tarasienke) to ciekawe co sie stanie z Przemek i Krzysiem z GKMU. Trzeba brać pod uwage również ze Z 1 ligi moga przyjść jacyś PL typu Fajfer aby sie sprawdzić.Zakładam że Wadim to PL dostanie wtedy GKM może ruszyć po Dudka/Hampela/Fajfera i zaden z nich w GKM nie zostanie. Zostaje beniaminek lub 1 liga

  28. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Nawet jak Wadim dostanie obywatelstwo,to przy obecnych przepisach nie bedzie mogl jechac jako Polak.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (15-06-2022), spitt22 (15-06-2022)

  30. Powrót do góry    #71
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,197
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    A co z Kulakowem? Ten myk nie przejdzie jako pl Artiom i Emil.

  31. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Pierwsze klocki zaczynają się układać. Doyle zostaje w Lesznie. Jeśli nie odwieszą Rosjan i nie pozwolą im jechać z polską licencją to pole manewru dla wielu zespołów się zawęża

  32. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Największy problem ma obecnie GRU bo niewiadomo czy Nicki będzie jeszcze w ogóle jeździł.Reszta...nic mnie tam nie zdziwi,od Leona w LUB po Patryka we WRO.

  33. Powrót do góry    #74
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Ja tam zagrożenia w GRU nie widze. Chodzą informacje że gadają z Frickiem kilku zawodników będzie wolnych jak Chris Holder czy Lindgren

    1.Chris Holder/Fredrik Lindgren
    2.Norbert Krakowiak u24
    3.Hampel/Pawlicki/Fajfer/Musielak
    4.Krzysztof Kasprzak
    5.Max Fricke
    6.Pludra
    7.Łobodzinski
    8.Emil Breum

    Nie wiadomo co z Nickim co z Tarasienko (blokada czy PL),nie wiadomo co z Jakobsenem

    Skład zbudują może nawet lepszy niż to co napisałem

    P.S ciekawi mnie co sie stanie po sezonie z Walaskiem. 1 liga,koniec czy ktoś sie skusi w PGE. Chłop do momentu kontuzji miał naprawdę kilka fajnych meczów

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ja tam zagrożenia w GRU nie widze. Chodzą informacje że gadają z Frickiem kilku zawodników będzie wolnych jak Chris Holder czy Lindgren

    1.Chris Holder/Fredrik Lindgren
    2.Norbert Krakowiak u24
    3.Hampel/Pawlicki/Fajfer/Musielak
    4.Krzysztof Kasprzak
    5.Max Fricke
    6.Pludra
    7.Łobodzinski
    8.Emil Breum

    Nie wiadomo co z Nickim co z Tarasienko (blokada czy PL),nie wiadomo co z Jakobsenem

    Skład zbudują może nawet lepszy niż to co napisałem

    P.S ciekawi mnie co sie stanie po sezonie z Walaskiem. 1 liga,koniec czy ktoś sie skusi w PGE. Chłop do momentu kontuzji miał naprawdę kilka fajnych meczów
    Jak kolejny rok będą bazować na rezerwach KK, to znów mogą osiągnąć cel - przejechać sezon z utrzymaniem, ale bez ryzyka jazdy w PO.
    Tarasenko nie ma jeszcze obywatelstwa PL, więc tutaj może być większy problem w kontekście jego startów niż u Emila czy Artioma.
    Fricke to chyba już 3/4 ELigi miał na telefonie. Pytanie czy coś z tych rozmów się nie wykruszyło po jego popisach w Gdańsku i porażkach z Lahtim czy Gałą...
    Część tych zawodników może też być potencjalnym celem dla beniaminka, chociaż pewnie bardziej z tytułu tego, że nie znajdą klubu i będą ostatni do wzięcia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #76
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jak kolejny rok będą bazować na rezerwach KK, to znów mogą osiągnąć cel - przejechać sezon z utrzymaniem, ale bez ryzyka jazdy w PO.
    T
    KK akurat ma niezły sezon. Jest 17 zawodnikiem ligi ze średnią 1,8 wyprzedza Pitera Pipe,Woffindena czy Woryne którym się zachwycają. Na drugiego polaka KK jest idealny

  36. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    KK akurat ma niezły sezon. Jest 17 zawodnikiem ligi ze średnią 1,8 wyprzedza Pitera Pipe,Woffindena czy Woryne którym się zachwycają. Na drugiego polaka KK jest idealny
    Co kto lubi. Ale jak tak bardzo im zależy na sezonie bez PO to niech go sobie w tym Grudziądzu zatrzymają. Poza nimi chyba nikt by się już na tego zawodnika nie nabrał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Co kto lubi. Ale jak tak bardzo im zależy na sezonie bez PO to niech go sobie w tym Grudziądzu zatrzymają. Poza nimi chyba nikt by się już na tego zawodnika nie nabrał.
    Nabrał, nie nabrał. To zależy ile mu płacą. Takiej kasy jak 6-7 lat temu nikt mu już nie da. W tym sezonie Ksysio daje radę
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  38. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Co kto lubi. Ale jak tak bardzo im zależy na sezonie bez PO to niech go sobie w tym Grudziądzu zatrzymają. Poza nimi chyba nikt by się już na tego zawodnika nie nabrał.
    Sugerujesz że za Przemka Dudek za Kasprzaka Kołodziej musi przyjśc żeby w GKM były PO ?

  39. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,050
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    W parafii mówią , że Leszno pojedzie tak:

    Kołodziej
    Rew
    Pawlicki
    Pawlicki
    Doyle
    Ratajczak
    Jabłoński

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,228
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    W parafii mówią , że Leszno pojedzie tak:

    Kołodziej
    Rew
    Pawlicki
    Pawlicki
    Doyle
    Ratajczak
    Jabłoński
    Ta bez młodego Rusieckiego... Napewno...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  41. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    W parafii mówią , że Leszno pojedzie tak:

    Kołodziej
    Rew
    Pawlicki
    Pawlicki
    Doyle
    Ratajczak
    Jabłoński
    W innej parafii mówią, że młodszego Pawlickiego w Lesznie nie będzie. Kołodziej pewnie nigdzie się nie ruszy, Doyle i juniorzy już są. Podstawa więc jest. A Bellego już out? Nie sprawdzil się czy jak?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    W parafii mówią , że Leszno pojedzie tak:

    Kołodziej
    Rew
    Pawlicki
    Pawlicki
    Doyle
    Ratajczak
    Jabłoński
    Nie chce mi się w to wierzyć. Na tę chwilę obstawiałbym:
    Doyle
    Kołodziej
    Lidsey
    Smektała
    Bellego/Fricke/Holder
    Ratajczak
    Jabłoński

  43. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Doyle, Lambert, Jaimo, Smyk, Kołodziej
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  44. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,050
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Doyle, Lambert, Jaimo, Smyk, Kołodziej
    Lambert Simon ? to OK.

  45. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Doyle, Lambert, Jaimo, Smyk, Kołodziej
    Ło ****a lambert XDXDXD

  46. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Ło ****a lambert XDXDXD
    Czy to nie Ty wytransferiwales też Doyla oz nas? Czekamy, zobaczymy kto jakie xd będzie miał
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  47. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    To w Toruniu zaraz Hancocka i Jagusia będą musieli z emerytury przywracać XD

  48. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Czy to nie Ty wytransferiwales też Doyla oz nas? Czekamy, zobaczymy kto jakie xd będzie miał
    Ja nie mam żadnego info i nigdy nie piszę o pewniakach. Mam tylko plotki z 2-3 ręki. Doyle
    miał propozycje, ale Piotr i Józef sięgnęli głębiej do kieszeni czego się nie spodziewałem po tym jak ostatnio jojczył o KSM. Zdaję sobie sprawę, że Lambert będzie miał wiele ofert, ale nie wierzę że wybierze Unię

  49. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,753
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 148 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Ja nie mam żadnego info i nigdy nie piszę o pewniakach. Mam tylko plotki z 2-3 ręki. Doyle
    miał propozycje, ale Piotr i Józef sięgnęli głębiej do kieszeni czego się nie spodziewałem po tym jak ostatnio jojczył o KSM. Zdaję sobie sprawę, że Lambert będzie miał wiele ofert, ale nie wierzę że wybierze Unię
    Chillout, Lambo zostanie. Przecież nie będzie rozkupienia Torunia. Ewentualnie Dudek powędruje do GKM/FZG jeśli wejdzie, ale niektórzy by zwiastowali, że Apator pojedzie Chlupacem, Miedzińskim i innymi cudami.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •