Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 136 do 152 z 152

Wątek: Motor Lublin - Sparta Wrocław, 05.06.2022r. godz. 19:15

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2018
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 88 w 52 postach
    Kurde no probowalem sie przekonac ale Dryla przy meczach Lublinu kadzi aż uszy bolą. Peany pochwalne na czesc miasta, druzyny i w ogole ... obłed. To na odległość pachnie brakiem dystansu i obiektywizmu.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Ned za jego przydatny post!

    Lafan (05-06-2022), Mossberg (05-06-2022)

  3. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ale Hancock przez tyle lat w Polsce podszlifowal jezyk!
    Ale przynajmniej nie ma paszportu PL.

  4. Powrót do góry    #138
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Hancock z marszu robilby na wyjazdach wiecej niz Spadochroniarz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Sparta powinna siasc do rozmow z Taiem. Ten kontrakt to chyba powinno sie rozwiazac bez konsekwencji dla nikogo po sezonie.
    Tai sie ewidentnie meczy zuzlem a Sparta tez na tym cierpi.
    No znajdz lepszego na jego miejsce ,na jeszcze nie wiadomo co z Łaguta .

  6. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Sparta powinna siasc do rozmow z Taiem. Ten kontrakt to chyba powinno sie rozwiazac bez konsekwencji dla nikogo po sezonie.
    Tai sie ewidentnie meczy zuzlem a Sparta tez na tym cierpi.
    Jak sciagna kogos mocnego/odwiesza Lagute, to Tai moze robic za druga linie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,366
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 255 w 183 postach
    Kto tam pisał wczoraj po GP że Michelsen już koniec ?

  8. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Nie wiem po co te przytyki do Taia?

    Przecież chyba każdy wie, że wyżej dupy to on już nie podskoczy i jasne... Z takim Ostrowem może mieć 18 punktów, ale tak realnie to 10 punktów to jego max i to przy dobrych wiatrach.
    Nie ma się co oszukiwać i wieszać na nim psy, bo jaki koń jest to każdy od kilku lat widzi.
    Oczekiwać od niego, że będzie liderem pełną gębą, to tak jakby oczekiwać od Curzytka, że w biegu juniorskim będzie zdobywał 3 punkty. Jest to wykonalne, ale zdarza się raz od wielkiego dzwonu i przy dobrych okolicznościach przyrody.
    Tai jest legendą we Wrocławiu i nikt go nie pogodni do końca kontraktu. Po nim najpewniej skończy karierę.

  9. Powrót do góry    #143
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    3 pkt Curzytka w młodzieżowym to sie nawet od wielkiego dzwona nie zdarzają ale to w sumie podobnie jak liderowanie Taia w tym sezonie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    antyprzemek (05-06-2022)

  11. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Tylko 50:40 spodziewałem się pogromu o dziwo Drabik dzisiaj cieniutko jak na niego w tym sezonie. Miłość do Sparty pozostała.

  12. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Coś mi mignęło gdzieś na TT, że Tai coś odyebał w mix-zonie. Oczywiście już nie do odnalezienia, więc może koledzy poratują?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #146
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Coś mi mignęło gdzieś na TT, że Tai coś odyebał w mix-zonie. Oczywiście już nie do odnalezienia, więc może koledzy poratują?
    Specjalnie włączyłem powtórkę magazynu. Tai podszedł do Janowskiego i zareklamował - https://wts.pl/16-czerwca-testimonia...a-olimpijskim/ w systemie PPV. To wszystko. Majewski nie pociągnął tematu bo w sumie nie ma co drążyć.

  14. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Specjalnie włączyłem powtórkę magazynu. Tai podszedł do Janowskiego i zareklamował - https://wts.pl/16-czerwca-testimonia...a-olimpijskim/ w systemie PPV. To wszystko. Majewski nie pociągnął tematu bo w sumie nie ma co drążyć.
    No a Majewski w ogóle zauważa, że SGP się odbyło dzień przed "jego" rozgrywkami? Pytam serio, bo przestałem go słuchać, a we wcześniejszych kolejkach widziałem, że gdyby nie taki Cegła, który się odnosi do wyników z sobotniej jazdy to pan redaktor niespecjalnie sam z siebie podnosił temat...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #148
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No a Majewski w ogóle zauważa, że SGP się odbyło dzień przed "jego" rozgrywkami? Pytam serio, bo przestałem go słuchać, a we wcześniejszych kolejkach widziałem, że gdyby nie taki Cegła, który się odnosi do wyników z sobotniej jazdy to pan redaktor niespecjalnie sam z siebie podnosił temat...
    Nie wiem jak słyszę tego dyletanta, szkodnika żużla to słyszę jednym uchem, a wychodzi drugim.
    Ostatnio edytowane przez Kaman ; 06-06-2022 o 08:36

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    Mossberg (06-06-2022)

  17. Powrót do góry    #149
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,115
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Specjalnie włączyłem powtórkę magazynu. Tai podszedł do Janowskiego i zareklamował - https://wts.pl/16-czerwca-testimonia...a-olimpijskim/ w systemie PPV. To wszystko. Majewski nie pociągnął tematu bo w sumie nie ma co drążyć.
    grunt, że humor dopisywał mu po kolejnym za*ebanym meczu w tym sezonie. Ogólnie jego obecny poziom to taki schyłkowy Nicholls z czasów wrocławskich (pierwszy epizod w Sparcie).
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Forma z wiekiem spada u ciebie chyba podobnie bo stekasz jak stara kura na grzędzie ????

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Elendir za jego przydatny post!

    kobra102 (07-06-2022)

  20. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Co taka cisza wszyscy sie obrazili czy co
    Z ta kura żartowałem

  21. Powrót do góry    #152
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Co taka cisza wszyscy sie obrazili czy co
    No co, mecz sie skończył, karawana jedzie dalej... Niedługo trzeba nowy wątek meczowy zakładać

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •