Strona 22 z 24 PierwszyPierwszy ... 122021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 1065

Wątek: VI Runda Leszno - Torun, 22.05.2022, godz. 16.30

  1. Powrót do góry    #946
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,630
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Tak ,"to nagranie jest najlepszym podsumowaniem" ...



    .Coraz śmieszniej. Powołajcie to nagranie w odwołaniu.?

    Najlepiej byłoby powołac się na Twoje wpisy w odwołaniu.

    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Tak ,"to nagranie jest najlepszym podsumowaniem" ...



    .Coraz śmieszniej. Powołajcie to nagranie w odwołaniu.?

    Ty nie rozumiesz ze takie wpisy wasze, wpływają na postrzeganie Pawlickiego w środowisku. Potem gdzieś przyjedzie, i będzie musiał słuchać bluzg z trybun, i odpowiadać. Tak to po prostu działa. Przekraczając granice absurdu, szkodzicie klubowi, i zawodnikom.

  2. Powrót do góry    #947
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,294
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Najlepiej byłoby powołac się na Twoje wpisy w odwołaniu.


    Ty nie rozumiesz ze takie wpisy wasze, wpływają na postrzeganie Pawlickiego w środowisku. Potem gdzieś przyjedzie, i będzie musiał słuchać bluzg z trybun, i odpowiadać. Tak to po prostu działa. Przekraczając granice absurdu, szkodzicie klubowi, i zawodnikom.



    No nieźle... powołajcie się, na pewno dzięki temu wygracie...



    Coraz większy odlot. Przekroczenie "granicy absurdu"... Czy ty rozumiesz znaczenie słów, których używasz?

    PS

    Czyli pisząc, że nie powinno się wykluczyć Pawlickiego bo nie faulował, wpływamy negatywnie (?)na postrzeganie go w środowisku? Hm?


    Ale gdybyśmy napisali, że "jeździ jak bandyta" i powinien być wykluczony to spowodowalibyśmy wielką sympatię do niego? Ciekawe...

    Skąd to bierzesz?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 23-05-2022 o 12:37

  3. Powrót do góry    #948
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Najpierw Dudek stanął i robił pajacyki (nie robił), potem machał rękami (nie machał), a zaraz będzie nowa teoria. Pewnie wbiegł na wieżyczkę i sam nacisnął guzik przerywający bieg wobec czego sędzia nie miał wyjścia tylko go wykluczyć.
    #GetWellDarky

  4. Powrót do góry    #949
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,702
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    I to nagranie jest najlepszym podsumowaniem tej dyskusji. Przecież wczoraj ostrzej Pawlicki pojechał z Dudkiem. A tam wykluczenie Pawlickiego było bezdyskusyjne .
    śmieszność tej dyscypliny w naszym kraju można w zasadzie kwestionować do woli.
    tu macie w zasadzie bliźniacze starcie Dudka z Pawlickim:
    https://www.youtube.com/watch?v=uC7I-kENiio
    za neymarowanie Patryk dostał nagrodę, bo puścił motocykl zaraz po wejściu i było "dramatycznie". wczoraj postanowił nie neymarować i jechać tam gdzie Piotrek go zabierze i kara. wczoraj kontakt był mniejszy, bo tylko nogę zabrał, za to wjechał Piter prostym motocyklem. wiadomo: o 2 identyczne sytuacje ciezko.
    wniosek: należy neymarować.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    mszat (23-05-2022)

  6. Powrót do góry    #950
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Ile razy jeszcze padnie argument, że Dudka wykluczył albo że Łeyza przerwał bieg za machanie łapami?
    https://www.youtube.com/shorts/5duztzuAU9g
    oglądałeś to co wklejasz?
    WX20220523-123745@2x.png

    bo chyba nie.
    pewnie pozdrawiał mame na trybunach.

  7. Powrót do góry    #951
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,630
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta


    No nieźle... powołajcie się, na pewno dzięki temu wygracie...



    Coraz większy odlot. Przekroczenie "granicy absurdu"... Czy ty rozumiesz znaczenie słów, których używasz?

    PS

    Czyli pisząc, że nie powinno się wykluczyć Pawlickiego bo nie faulował, wpływamy negatywnie (?)na postrzeganie go w środowisku? Hm?

    Nie było ani jednej osoby w środowisku żużlowym, w mediach, ani jednej, która zgodziłaby się z ta decyzją. Pisaliście ze Gollob się zgadzał, przecież on jako pierwszy mówił przed decyzją ze sytuacja oczywista, i Pawlicki do wykluczenia, następnie każdy jeden, który się wypowiadał, to przyznał, z Demskim na czele. 90% kibiców jest zgodna, Pawlicki do wykluczenia i Toruń oszukany.

    To wy tworzycie jakieś dziwne teorie. Przecież sam Pawlicki, powiedział że ta decyzja była szczęśliwa dla Unii. Nie dość że bronicie decyzji, to jeszcze piszecie że Pawlicki niewinny. To jest przekraczanie granic absurdu. Bo, nigdy nie ma sytuacji, by wszyscy w tv byli zgodni. Tutaj, wszyscy byli zgodni, nikt nawet się nie zająknął.

    Ja nie miałbym z wami problemu, gdybyście pisali że sędzia nie powinien przerywać biegu, ok jesteście zaślepieni, możecie tak uważać. Ale pisanie, że Pawlicki jest niewinny, naprawdę każe przypuszczać że poszła koperta do sędziego.

  8. Powrót do góry    #952
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,785
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Najpierw Dudek stanął i robił pajacyki (nie robił), potem machał rękami (nie machał), a zaraz będzie nowa teoria. Pewnie wbiegł na wieżyczkę i sam nacisnął guzik przerywający bieg wobec czego sędzia nie miał wyjścia tylko go wykluczyć.
    Nie wiem co dokładnie zrobił Dudek wiem, że dostał 0-3 w dupe od Pawlickiego.
    Niech trenuje, pot ma się z dupy lać, a wtedy to on będzie robił Pawlickiego i nie będą musieli go bronić kibice na forum czy obrażać Pitera na IG.
    Dorosły chłop a takie jaja.
    Ktoś tam pisze, że Duzers mógłby mieć pretensje jak Pawlicki.
    Duzers? Pretensje? Dajcie spokój, nie Patryk który nawet boi się powiedzieć to na co ma ochotę tylko to co może.

  9. Powrót do góry    #953
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    oglądałeś to co wklejasz?
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=6755

    bo chyba nie.
    pewnie pozdrawiał mame na trybunach.
    Tak, oglądałem. Wykonał tu jeden gest, a z narracji Jacka i jemu podobnych wynika, jakby Dudek wymachiwał ostentacyjnie w stronę sędziego wymuszając przerwanie biegu.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    mszat (23-05-2022)

  11. Powrót do góry    #954
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,294
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    pisanie, że Pawlicki jest niewinny, naprawdę każe przypuszczać że poszła koperta do sędziego.

    Ten dzban sugeruje, że wręczono kopertę sędziemu?

    Trochę daleko się posuwasz. Pisz dalej, robi się ciekawie...

    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Tak, oglądałem. Wykonał tu jeden gest, a z narracji Jacka i jemu podobnych wynika, jakby Dudek wymachiwał ostentacyjnie w stronę sędziego wymuszając przerwanie biegu.
    A ile sekund po tym zdarzeniu pokazywany jest Dudek? To nie jest nagranie pokazujące go non stop przez dłuzszą chwilę od tego spięcia... Fragment wycięty...

    Co to ma udowodnić?

  12. Powrót do góry    #955
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Tak, oglądałem. Wykonał tu jeden gest, a z narracji Jacka i jemu podobnych wynika, jakby Dudek wymachiwał ostentacyjnie w stronę sędziego wymuszając przerwanie biegu.
    moim osobistym zdaniem to wlasnie ten gest był przyczynkiem do przerwania biegu. sedzia mial duzo czasu do tego momentu, zeby bieg przerwac gdyby chcial... choc pewnie sie tego nigdy nie dowiemy jak bylo na prawde. a juz w szczegolnosci nie od Demskiego.

    wiec... sprawa jak dla mnie ma sie tak... ze machał, machał i wymachał...

  13. Powrót do góry    #956
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,630
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Idzie odwolanie z Torunia, i klub proponuje dwie opcje.

    -uznanie wyniku meczu po 12 biegu.
    -weryfikacja wyniku 13 biegu, na 3-2 dla Unii i wykluczenie Pawlickiego.

  14. Powrót do góry    #957
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Idzie odwolanie z Torunia, i klub proponuje dwie opcje.

    -uznanie wyniku meczu po 12 biegu.
    -weryfikacja wyniku 13 biegu, na 3-2 dla Unii i wykluczenie Pawlickiego.
    a jest jakies uzasadnienie, dlaczego to pawlicki ma byc wykluczony? czy bo tak?

  15. Powrót do góry    #958
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,630
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Oba rozwiązania sensowne. Bliższa regulaminowi opcja z wykluczeniem Pawlickiego z biegu 13,ale to wypacza wynik meczu. GKSŻ decyduje zgodnie z duchem sportu, tylko nie ma gwarancji, że Toruń by to wygrał przy W Pawlickiego w 13 biegu i powtórce w 3 bez Pawlickiego.

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    a jest jakies uzasadnienie, dlaczego to pawlicki ma byc wykluczony? czy bo tak?
    Oczywiście że jest, zgodne z regulaminem, wczoraj w magazynie Demski to tłumaczył. Jest podstawa wykluczenia Pawlickiego, nie ma Dudka. Swoją jazda, utrudnił prawidłowa jazdę, innemu zawodnikowi. Nie musi być kontaktu, jechał nienaturalnie.

  16. Powrót do góry    #959
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    -weryfikacja wyniku 13 biegu, na 3-2 dla Unii i wykluczenie Pawlickiego.
    A co to za dziwoląg?
    #GetWellDarky

  17. Powrót do góry    #960
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Nie wiem co się działo przez ostatnie 15 stron wątku. Moim zdaniem sędzia po przeanalizowaniu powtórki doszedł do wniosku że Piter nie ma winy więc wykluczył Dudka ponieważ i tak był ostatni. Paradoksalnie chciał podejść do sprawy w najbardziej uczciwy sposób. Co z tego wyszło to widzimy.
    Poza tym nie podoba mi się przepis że sędzia może przerwać bieg w wyniku niebezpiecznej sytuacji między zawodnikami ale bez upadku któregokolwiek z nich. Powinni jechać dalej jak siedzą dupą na siodełku. Ale ja stary jestem.

  18. Powrót do góry    #961
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    ...

    A ile sekund po tym zdarzeniu pokazywany jest Dudek? To nie jest nagranie pokazujące go non stop przez dłuzszą chwilę od tego spięcia... Fragment wycięty...

    Co to ma udowodnić?
    Masz rację. Dla pewności poczekajmy, aż ktoś wrzuci cały bieg na yt i ocenimy, ale wg mnie Dudek po tym jednym geście kontynuował dalej jazdę aż do momentu przerwania wyścigu.

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    moim osobistym zdaniem to wlasnie ten gest był przyczynkiem do przerwania biegu. sedzia mial duzo czasu do tego momentu, zeby bieg przerwac gdyby chcial... choc pewnie sie tego nigdy nie dowiemy jak bylo na prawde. a juz w szczegolnosci nie od Demskiego.

    wiec... sprawa jak dla mnie ma sie tak... ze machał, machał i wymachał...
    Jestem pewny, że nie. Fajnie, gdyby Meyze zabrał głos, choć pewnie do tego nie dojdzie.

  19. Powrót do góry    #962
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Kasacja wyniku biegu 13 na 0-0. Nie może być 3-2 bo powtórka odbyła się w nieregulaminowym składzie. Można by ewentualnie weryfikować wynik pierwszego podejscia do biegu 13, ale w jaki sposób?

  20. Powrót do góry    #963
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,630
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    A co to za dziwoląg?
    A jak to inaczej rozwiązać? Nie można zaliczyć wyniku 13 biegu na 2 kółku i zapisać 3 Lambertowi i 1 Dudkowi.

    A uznanie wyniku po 12 biegu jest dyskusyjne, według mnie liga powinna pójść na zmianę 13 biegu na 3-2 dla Unii i W Pawlickiego.

  21. Powrót do góry    #964
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Oba rozwiązania sensowne. Bliższa regulaminowi opcja z wykluczeniem Pawlickiego z biegu 13,ale to wypacza wynik meczu. GKSŻ decyduje zgodnie z duchem sportu, tylko nie ma gwarancji, że Toruń by to wygrał przy W Pawlickiego w 13 biegu i powtórce w 3 bez Pawlickiego.



    Oczywiście że jest, zgodne z regulaminem, wczoraj w magazynie Demski to tłumaczył. Jest podstawa wykluczenia Pawlickiego, nie ma Dudka. Swoją jazda, utrudnił prawidłowa jazdę, innemu zawodnikowi. Nie musi być kontaktu, jechał nienaturalnie.
    o ****a... nie spotkalem jeszcze żużlowca co by jechał neutralnie.
    wnioskuje o wyścigi na czas. wtedy bedzie neutralnie... a nie ****a... bo jak dudkowi tor poleją przed jego wyjazdem to tez bedzie machał.

    jak widzisz... nie da się być neutralnym.

  22. Powrót do góry    #965
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Nie wiem co się działo przez ostatnie 15 stron wątku. Moim zdaniem sędzia po przeanalizowaniu powtórki doszedł do wniosku że Piter nie ma winy więc wykluczył Dudka ponieważ i tak był ostatni. Paradoksalnie chciał podejść do sprawy w najbardziej uczciwy sposób. Co z tego wyszło to widzimy.
    Poza tym nie podoba mi się przepis że sędzia może przerwać bieg w wyniku niebezpiecznej sytuacji między zawodnikami ale bez upadku któregokolwiek z nich. Powinni jechać dalej jak siedzą dupą na siodełku. Ale ja stary jestem.
    Proszę, nie idź tą drogą.

  23. Powrót do góry    #966
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,294
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Idzie odwolanie z Torunia, i klub proponuje dwie opcje.

    -uznanie wyniku meczu po 12 biegu.
    -weryfikacja wyniku 13 biegu, na 3-2 dla Unii i wykluczenie Pawlickiego.

    Super.

    Ja proponuję wpiszcie sobie jeszcze frytki do tego.

    Co za dzbany

  24. Powrót do góry    #967
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Masz rację. Dla pewności poczekajmy, aż ktoś wrzuci cały bieg na yt i ocenimy, ale wg mnie Dudek po tym jednym geście kontynuował dalej jazdę aż do momentu przerwania wyścigu.



    Jestem pewny, że nie. Fajnie, gdyby Meyze zabrał głos, choć pewnie do tego nie dojdzie.
    Demski do pary z Majewskim nigdy do tego nie dopusci
    a szkoda, bo bylby dopiero cyrk.

  25. Powrót do góry    #968
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,785
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Nie wiem co się działo przez ostatnie 15 stron wątku. Moim zdaniem sędzia po przeanalizowaniu powtórki doszedł do wniosku że Piter nie ma winy więc wykluczył Dudka ponieważ i tak był ostatni. Paradoksalnie chciał podejść do sprawy w najbardziej uczciwy sposób. Co z tego wyszło to widzimy.
    Poza tym nie podoba mi się przepis że sędzia może przerwać bieg w wyniku niebezpiecznej sytuacji między zawodnikami ale bez upadku któregokolwiek z nich. Powinni jechać dalej jak siedzą dupą na siodełku. Ale ja stary jestem.
    Teraz właśnie jakas moda nastała na gdybanie, że ten mógł być inwalida, tamten połamany, a inny już w drodze do szpitala był. Jeśli ktoś budzi się z myślą o kontuzji powinien z tego sportu jak najszybciej zrezygnować.
    Może to przez covid takie podejście xd
    Przy obecnych charakterach całe szczęście łatwo idzie się wyleczyć z tego sportu.
    Choć nie żałuje ani minuty straconej na speedway. Twardo i męsko tak zapamiętam zabawę w żużel.

  26. Powrót do góry    #969
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    A uznanie wyniku po 12 biegu jest dyskusyjne, według mnie liga powinna pójść na zmianę 13 biegu na 3-2 dla Unii i W Pawlickiego.
    Dlaczego na 3:2 tego nie pojmuję? Przecież Dudek jechał dalej? To jak wykluczamy Pawlickiego to 3:3.

    Powinni wypier..lić Meyze na zbity pysk i tak to się powinno skończyć. Nie cudujmy już ze zmienianiem wyników, w Lesznie mają radochę, do dożynek będzie o czym gadać.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 23-05-2022 o 13:10
    #GetWellDarky

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    j-rules (23-05-2022), mszat (23-05-2022)

  28. Powrót do góry    #970
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Przecież ten artykuł o tym że sędzia może wykluczyć zawodnika za zachowanie ''naganne'' czy też niesportowe'' jest w zupełności wystarczający do obronny Meyzego.
    Dudek patrzy w kierunku sędziego i unosi w jego kierunku ręke sugerując że doszło do faulu.Sędzia ogląda powtórke i dochodzi do wniosku że Dudek poprosu wjechał w nasypane i jego pretensje były zwykłą próbą oszustwa zabrakło tylko żółtej kartki dla niego i odpowiedniego wpisu do protokołu
    To jest grubymi nićmi szyte ale centrala ma odpowiednie narzędzia aby tą sytuacje szybko wyciszyć
    Ostatnio edytowane przez slawek-unia ; 23-05-2022 o 13:13

  29. Powrót do góry    #971
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    śmieszność tej dyscypliny w naszym kraju można w zasadzie kwestionować do woli.
    tu macie w zasadzie bliźniacze starcie Dudka z Pawlickim:
    https://www.youtube.com/watch?v=uC7I-kENiio
    za neymarowanie Patryk dostał nagrodę, bo puścił motocykl zaraz po wejściu i było "dramatycznie". wczoraj postanowił nie neymarować i jechać tam gdzie Piotrek go zabierze i kara. wczoraj kontakt był mniejszy, bo tylko nogę zabrał, za to wjechał Piter prostym motocyklem. wiadomo: o 2 identyczne sytuacje ciezko.
    wniosek: należy neymarować.
    W tej sytuacji ewidentnie do wykluczenia Dudek. Sędzia popełnił błąd.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #972
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Przecież ten artykuł o tym że sędzia może wykluczyć zawodnika za zachowanie ''naganne'' czy też niesportowe'' jest w zupełności wystarczający do obronny Meyzego.
    Dudek patrzy w kierunku sędziego i unosi w jego kierunku ręke sugerując że doszło do faulu.Sędzia ogląda powtórke i dochodzi do wniosku że Dudek poprosu wjechał w nasypane i jego pretensje były zwykłą próbą oszustwa zabrakło tylko braku żółtej kartki dla niego i odpowiedniego wpisu do protokołu
    To jest grubymi nićmi szyte ale centrala ma odpowiednie narzędzia aby tą sytuacje szybko wyciszyć
    No to czemu tak w protokole nie zapisał? Już w czasie meczu napisałem że trzeba było nie wyjeżdzać do powtórki zanim sędzia nie poda paragrafu z którego wykluczył Dudka i miałem rację. Nic nie napisał a teraz się coś podpasuje pod tą sytuację. Niestety w Toruniu nigdy cwaniactwo nie było naszą mocną stroną, zawsze to nas dymają.
    #GetWellDarky

  31. Powrót do góry    #973
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Przecież ten artykuł o tym że sędzia może wykluczyć zawodnika za zachowanie ''naganne'' czy też niesportowe'' jest w zupełności wystarczający do obronny Meyzego.
    Dudek patrzy w kierunku sędziego i unosi w jego kierunku ręke sugerując że doszło do faulu.Sędzia ogląda powtórke i dochodzi do wniosku że Dudek poprosu wjechał w nasypane i jego pretensje były zwykłą próbą oszustwa zabrakło tylko żółtej kartki dla niego i odpowiedniego wpisu do protokołu
    To jest grubymi nićmi szyte ale centrala ma odpowiednie narzędzia aby tą sytuacje szybko wyciszyć

    tylko jakby to było powodem to chyba by to wpisał?? poza tym to tych wykluczeń musiałoby być sporo jeżeli za machanie mają wykluczać...


    jestem ciekaw co zrobi centrala z tym protestem... sami zaczęli przy zielonym stoliku ustalać wyniki to mają. poza tym w żużlowym kraju mamy tylko 5 sędziów zdolnych sędziować w ekstralidze??

  32. Powrót do góry    #974
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Przecież ten artykuł o tym że sędzia może wykluczyć zawodnika za zachowanie ''naganne'' czy też niesportowe'' jest w zupełności wystarczający do obronny Meyzego.
    Dudek patrzy w kierunku sędziego i unosi w jego kierunku ręke sugerując że doszło do faulu.Sędzia ogląda powtórke i dochodzi do wniosku że Dudek poprosu wjechał w nasypane i jego pretensje były zwykłą próbą oszustwa zabrakło tylko żółtej kartki dla niego i odpowiedniego wpisu do protokołu
    To jest grubymi nićmi szyte ale centrala ma odpowiednie narzędzia aby tą sytuacje szybko wyciszyć
    Żółta kartka to mało za takie przewinienie, proponuję wykluczenie do końca sezonu. Powinien odpocząć od jazdy, aż przestanie próbować naciągać sędziów na wykluczanie rywali bez powodu. To nie było "niesportowe", lecz to było zbrodnicze zachowanie, w czystym jak kryształ środowisku sędziowskim, szczególnie żużlowym.

    W tym temacie zostało już wszystko napisane, pozostaje sobie kpić z tego kuriozalnego przerwania wyścigu.
    Chyba że sędzia udzieli jakiegoś wywiadu, komentarza do tego zdarzenia, to na 100% stanie się przyczynkiem do nowych dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 23-05-2022 o 13:20

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    j-rules (23-05-2022)

  34. Powrót do góry    #975
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Przecież wiem że to absurd piszę tylko o tym że jest podkładka aby uratować Meyzego i zamieść sprawę pod dywan

  35. Powrót do góry    #976
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    poza tym w żużlowym kraju mamy tylko 5 sędziów zdolnych sędziować w ekstralidze??
    Mamy 4 bo 1 jest zawieszony. Jak zawieszą Meyze to będzie 3. Kabaret. Żużel to chyba najłatwiejsza do sędziowania dyscyplina na świecie a i tak nie potrafią tego ogarnąć. To jest niebywałe.
    #GetWellDarky

  36. Powrót do góry    #977
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ....

    Bo żużel to sport zarządzony przez miejscowych oligarchów i oni tutaj rządzą ,prosza regulaminy później poprawiają poprawki itp.
    Bez sensu jest korygowanie wyników to prosta droga do nadużyć w tym środowisku oczywiście że będą
    Zresztą nigdzie nie ma korygowania wyników chyba tylko w żużlu sa i to już druga korekta by była

  37. Powrót do góry    #978
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Sami stworzyli precedens, do tego wczorajsze widzimisię Łajzego.

  38. Powrót do góry    #979
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Jest cały bieg:

    Bieg

  39. Powrót do góry    #980
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,630
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Przecież wiem że to absurd piszę tylko o tym że jest podkładka aby uratować Meyzego i zamieść sprawę pod dywan
    Bez sensu, bo nie dywagujemy w tych kwestiach tylko opieramy się na tym co Sędzia wskazał .
    Sędzia wskazał artykuł regulaminu, na podstawie którego wykluczył Dudka. Tylko że to nie uzasadnia przerwania biegu, w tym zakresie nie ma żadnej podstawy regulaminowej. Bo tu nie chodzi o wykluczenie Dudka, tylko o przerwanie biegu, tak samo w tym przepisie który Ty przytaczasz, ok wykluczamy Dudka, ale nie ma podstawy do przerwania biegu. A ten bieg został przerwany. By bieg został przerwany, bez upadku, jazda jednego zawodnika, musi utrudniac inną jazdę innemu zawodnikowi i on musi stracić pozycję, i tylko ten aspekt jest rozpatrywany od momentu przerwania biegu. I w tym zakresie, w tym biegu, wykluczyć można było tylko Pawlickiego.

    Sędzia może wykluczyć zawodnika, w zasadzie wedle uznania, i da się to obronić, zgoda. Ale przerwać bieg, można tylko w ściśle określonych przypadkach, i tego nie da się obronić, przerwania biegu. Skoro sędzia przerwał bieg w tej konkretnej sytuacji, to musiał uznać że jeden z zawodników utrudnia jazdę innemu. To co większość pisze od wczoraj, skoro przerwał bieg, to musiał wykluczyć Pawlickiego, bo tylko jego jazdę, można opisać w ten sposób.

    Dyskutować można jedynie, czy sedzia słusznie przerwał bieg czy nie, szef sędziów stwierdził że słusznie. Skoro słusznie, to jedyną podstawą do jego przerwania, była jazda Pawlickiego, żaden inny zawodnik, nie dał podstawy do przerwania biegu.

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Morciasz (23-05-2022), energo (23-05-2022), j-rules (23-05-2022)

  41. Powrót do góry    #981
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    zabrakło mu jaj albo przemyślenia że Dudek nie upadł. jakby upadł to jasne przerywa i wyklucza kogo chce. zawsze się obroni. a tutaj. jak chciał wykluczyć Dudka to może w trakcie wyścigu. nie było podstaw do przerwania...

    kuźwa prosty sport a tutaj prawie się doktoryzować można

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    mszat (23-05-2022)

  43. Powrót do góry    #982
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Przecież wiem że to absurd piszę tylko o tym że jest podkładka aby uratować Meyzego i zamieść sprawę pod dywan
    Ale po co myślisz nad ratowaniem sędziego?
    Niech się tym zajma odpowiedni "fachowcy".
    Sprawa jest tak absurdalna, że trzeba czekać z wiaderkiem popcornu na uzasadnienie a raczej uzasadnienie uzasadnienia.

    Termos niepotrzebnie znowu klapie jęzorem.
    Jeśli protest doprowadzi do wyrzucenia Łajzy,mozna go poprzeć ale podsuwanie w proteście jakiś rozwiązań zmiany wyniku to znowu babol z jego strony.
    Mam nadzieję, że skoro ten protest ma sporządzić prawnik, to wybije mu z głowy takie praktyki.
    Nikt normalny nie potrzebuje zmiany wyniku a tym bardziej jakiegoś punktu czy dwóch od Unii Leszno.
    Niech sobie te dwa punkty wsadza gleboko w doope te te pajace co widza winę Dudka i popieraja decyzję sędziego.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-05-2022 o 14:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #983
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Nie wiem co dokładnie zrobił Dudek wiem, że dostał 0-3 w dupe od Pawlickiego.
    Niech trenuje, pot ma się z dupy lać, a wtedy to on będzie robił Pawlickiego i nie będą musieli go bronić kibice na forum czy obrażać Pitera na IG.
    Dorosły chłop a takie jaja.
    Zrobił z bonusami 11 punktów - swoje za to skasuje, więc wątpię aby miał podstawy do narzekania. Natomiast zawody o poważną stawkę to Dudek ma za 5 dni w Pradze. Tylko tam, z wiadomych przyczyn, nie będzie okazji do rewanżu

  45. Powrót do góry    #984
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale po co myślisz nad ratowaniem sędziego?
    Niech się tym zajma odpowiedni "fachowcy".
    Sprawa jest tak absurdalna, że trzeba czekać z wiaderkiem popcornu na uzasadnienie a raczej uzasadnienie uzasadnienia.

    Termos niepotrzebnie znowu klapie jęzorem.
    Jeśli protest doprowadzi do wyrzucenia Łajzy,mozna go poprzeć ale podsuwanie w proteście jakiś rozwiązań zmiany wyniku to znowu babol z jego strony.
    Mam nadzieję, że skoro ten protest ma sporządzić prawnik, to wybije mu z głowy takie praktyki.
    Nikt normalny nie potrzebuje zmiany wyniku a tym bardziej jakiegoś punktu czy dwóch od Unii Leszno.
    Niech sobie te dwa punty wsadza gleboko w doope te łajzy co widza winę Dudka i popieraja decyzję sędziego.
    Mi nie żależy na tym aby Meyze został uratowany.
    Zastanwiam się jednak nad tym co będzie w tej sytuacji najważniejsze dla centrali i wydaje mi się że zrobią wszystko aby nie zostać z trzema dostępnymi sędziami
    chyba że w trybie pilnym odwieszą Kuśmierza

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zrobił z bonusami 11 punktów - swoje za to skasuje, więc wątpię aby miał podstawy do narzekania. Natomiast zawody o poważną stawkę to Dudek ma za 5 dni w Pradze. Tylko tam, z wiadomych przyczyn, nie będzie okazji do rewanżu
    Dudek tak bryluje w tym GP że się tak tym podniecasz.
    To trochę tak z jak kopaczami na mundial pojadą 3 mecze zagrają ***** ugrają a i tak wiadomo że nie są lepsi od Italii mimo tego że ich tam nie ma

  46. Powrót do góry    #985
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wychodzi na to, że Mejza pozostanie bezkarny, bo nie ma nikogo na jego miejsce. Nie wiem czy ten sport jest tak prymitywny, czy ludzie którzy nim zarządzają.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  47. Powrót do góry    #986
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wychodzi na to, że Mejza pozostanie bezkarny, bo nie ma nikogo na jego miejsce. Nie wiem czy ten sport jest tak prymitywny, czy ludzie którzy nim zarządzają.
    jedno chyba nie wyklucza drugiego

  48. Powrót do góry    #987
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,785
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zrobił z bonusami 11 punktów - swoje za to skasuje, więc wątpię aby miał podstawy do narzekania. Natomiast zawody o poważną stawkę to Dudek ma za 5 dni w Pradze. Tylko tam, z wiadomych przyczyn, nie będzie okazji do rewanżu

    Trafnie.
    Duzers jednak mam nadzieję, że po tych sytuacjach się obudzi bo powoli staje się zawodnikiem z którym fajnie się jeździ i ustawia go po torze a punkty zrobi po prostu kiedy jest szybki bo jajami, charakterem, rozpychaniem się po torze nic nie ugra.
    Typowy chłopaczek którego potraktujesz jak chcesz bo i tak wiesz, że jedyne co zrobi po biegu to powie, że "nie chce za wiele mówić"

  49. Powrót do góry    #988
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    zabrakło mu jaj albo przemyślenia że Dudek nie upadł. jakby upadł to jasne przerywa i wyklucza kogo chce. zawsze się obroni. a tutaj. jak chciał wykluczyć Dudka to może w trakcie wyścigu. nie było podstaw do przerwania...

    kuźwa prosty sport a tutaj prawie się doktoryzować można
    Nie zapominaj o tym, że nie każdy upadek musi się kończyć przerwaniem biegu. Choć w tej sytuacji jestem niemal pewien, że Dudek leżałby na torze i nie kwapiłby się z szybkim wstawaniem, bo było po nim widać, że ta akcja go "zabolała".

    Trudno jednak mieć do sędziego pretensje, że wykluczył z powtórki zawodnika (mniejsza o kogo chodzi), skoro nie miał możliwości dopuszczenia do startu całej stawki. Ale, powiedzmy sobie szczerze, gdyby zawsze było można przerwać bieg i w razie wątpliwości pozwolić wszystkim jego uczestnikom wziąć w nim udział ponownie, to dopiero byłyby jaja. Przecież to nie Apatora ani Unii wina, że sędzia coś niby zobaczył, dał czerwone światło, po czym stwierdził, że z góry wyglądało to inaczej niż na powtórkach. Tyle że rzekomy sprawca przerwania biegu w rzeczy samej się nim nie okazał - i mówię tu cały czas o decyzji sędziego a nie "wszystkich świętych".

    ps. dalece bardziej niebezpieczną była sytuacja z IMP-u, gdzie upadający bez kontaktu Dudek mógł narobić większego bigosu, także sobie, gdyby tylko ktoś w tej części toru orbitował...

  50. Powrót do góry    #989
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Trafnie.
    Duzers jednak mam nadzieję, że po tych sytuacjach się obudzi bo powoli staje się zawodnikiem z którym fajnie się jeździ i ustawia go po torze a punkty zrobi po prostu kiedy jest szybki bo jajami, charakterem, rozpychaniem się po torze nic nie ugra.
    Typowy chłopaczek którego potraktujesz jak chcesz bo i tak wiesz, że jedyne co zrobi po biegu to powie, że "nie chce za wiele mówić"
    Z dwojga złego, Pawlicki vs Dudek, wybieram Dudka. Neymarowi się nie da kibicować o ile się nie pochodzi z tej samej wsi. A i tam jest średnio lubiany.
    #GetWellDarky

  51. Powrót do góry    #990
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Trafnie.
    Duzers jednak mam nadzieję, że po tych sytuacjach się obudzi bo powoli staje się zawodnikiem z którym fajnie się jeździ i ustawia go po torze a punkty zrobi po prostu kiedy jest szybki bo jajami, charakterem, rozpychaniem się po torze nic nie ugra.
    Typowy chłopaczek którego potraktujesz jak chcesz bo i tak wiesz, że jedyne co zrobi po biegu to powie, że "nie chce za wiele mówić"
    Dajcie już spokój z tym Dudkiem. Chłopak żyje cały czas w "kloszu" pod rodzicami.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •