Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 380

Wątek: VI kolejka eWinner - Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 22.05.2022 godz. 14.00

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Nie wiem dlaczego ludzie, którzy oglądają żużel wiele lat ciągle mają przekonanie, że niska przegrana na wyjeździe = łatwe odrobienie strat u siebie. Przypomina mi się Gorzów, który ładnych kilka lat temu skakał z radości po przegranej w Zielonej 43:47, by potem przegrać też u siebie . Moim zdaniem w rewanżu w Bydgoszczy może stać się wszystko, a możliwe jest też, że ten mecz będzie również wyrównany.
    Poza tym o jakim pechu Bydgoszczy wy piszecie skoro to Falubaz dzisiaj dwukrotnie tracił przez defekty i raz przez taśmę?

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Rozi22 (22-05-2022), marcool (23-05-2022)

  3. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Imbecylu, zacytuj przepis który złamał rzekomo Tonder.

    Bo widzę, ze znowu nie wiesz o czym piszesz. A najpewniej znowu nie ogarniasz tego co czytasz.
    No przeciez debilu kolega "L" juz ci zacytowal przepis. A tam jest napisane jak wol - "po wlaczeniu zielonego swiatla w parku maszyn"
    Kiedy natomiast jest wlaczane swiatlo w parku maszyn, to ja ci zalinkowalem. Nie umiesz czytac?

  4. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Przecież po upływie 2 minut nie może być mechanika na torze. A tenże był z motocyklem na płycie środkowej i powoli pchał motocykl do parkingu.
    Nie tłumacz Mariusz, bo to był błąd sędziego na Waszą korzyść. Można tylko dyskutować czy przypadkowy, czy zamierzony.
    No przecież na torze nie było mechanika, był na płycie stadionu. O czym sam piszesz. Po drugie pewny jesteś, ze ten przepis obowiązuje w I lidze ? Bo ja nie jestem pewien. Po trzecie, a jeśli nawet obowiązuje, to pewien jesteś, że skutkuje regulaminowo wykluczeniem zawodnika z biegu ? Czy może tylko ostrzeżeniem lub jakąś kara finansową ?

    Wiec o jakiej naszej korzyści piszesz ?

    I na koniec, macie tam jakiegoś kierownika drużyny ? Co on tam robił ? Zdrzemnął się czy jak ? Czemu nie interweniował, że jakiś pkt regulaminu został złamany ?

    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    No przeciez debilu kolega "L" juz ci zacytowal przepis. A tam jest napisane jak wol - "po wlaczeniu zielonego swiatla w parku maszyn"
    Kiedy natomiast jest wlaczane swiatlo w parku maszyn, to ja ci zalinkowalem. Nie umiesz czytac?
    Cebulaku bezrozumny, kolega L sam nie wie czy ten przepis obowiązuje również w I lidze. Ale to jest drugorzędna kwestia. Pokaż mi geniuszu przepis który nakazywałby wykluczyć zawodnika za tego typu przewinienie ? Jeśli jest taki przepis w I lidze, to przyznam rację. Jeśli nie ma to o czym wy tu pyerdolicie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #319
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Jako, że mecz z Falubazem już za nami to jednak muszę się nad nim chwile zatrzymać. Otóż dzisiaj Adrian Miedziński pobił swój osobisty rekord jeśli chodzi o liczbę upadków w miesiącu. Do tej pory "najlepsza" liczba jaka padała to 5 upadków na miesiąc. Dzisiaj, dołożył swój SZÓSTY upadek w miesiącu.

    Statystycznie najbardziej bogate w upadki miesiące wyglądają tak:

    6 - maj 2022
    5 - lipiec 2003, październik 2009 (wyrobiony dwumeczem finałowym), czerwiec 2017
    4 - kwiecień 2017, kwiecień 2018

    Jak wino, im starszy tym lepszy. Zmiana klubu wyszła na dobre

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież na torze nie było mechanika, był na płycie stadionu. O czym sam piszesz. Po drugie pewny jesteś, ze ten przepis obowiązuje w I lidze ? Bo ja nie jestem pewien. Po trzecie, a jeśli nawet obowiązuje, to pewien jesteś, że skutkuje regulaminowo wykluczeniem zawodnika z biegu ? Czy może tylko ostrzeżeniem lub jakąś kara finansową ?

    Wiec o jakiej naszej korzyści piszesz ?

    I na koniec, macie tam jakiegoś kierownika drużyny ? Co on tam robił ? Zdrzemnął się czy jak ? Czemu nie interweniował, że jakiś pkt regulaminu został złamany ?



    Cebulaku bezrozumny, kolega L sam nie wie czy ten przepis obowiązuje również w I lidze. Ale to jest drugorzędna kwestia. Pokaż mi geniuszu przepis który nakazywałby wykluczyć zawodnika za tego typu przewinienie ? Jeśli jest taki przepis w I lidze, to przyznam rację. Jeśli nie ma to o czym wy tu pyerdolicie ?
    Pyerdolimy debilu o tym, ze w takim przypadku jak dzis, sedzia nie powinien dopuscic do zmiany motocykla, bo zostal dostarczony na start w nieregulaminowy sposob. Pokaz mi debilu przepis ktory pozwala okreslic regulaminowosc toru jedynie na podstawie wbicia srubokreta. W tamtym przypadku pieprzyles ze wszystko bylo OK i nic nie szukales w przepisach.

  7. Powrót do góry    #321
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Pyerdolimy debilu o tym, ze w takim przypadku jak dzis, sedzia nie powinien dopuscic do zmiany motocykla, bo zostal dostarczony na start w nieregulaminowy sposob. Pokaz mi debilu przepis ktory pozwala okreslic regulaminowosc toru jedynie na podstawie wbicia srubokreta. W tamtym przypadku pieprzyles ze wszystko bylo OK i nic nie szukales w przepisach.
    Proste pytanie - dlaczego miałby nie pozwolić, który punkt regulaminu daje mu takie możliwości - żaden. Bardziej zastanawia mnie - co, jeśli klub złamie ten punkt regulaminu? Jeśli nic o tym nie ma, to ten punkt jest bezsensowny, bo nie da się wyciągnąć z tego konsekwencji.

  8. Powrót do góry    #322
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Proste pytanie - dlaczego miałby nie pozwolić, który punkt regulaminu daje mu takie możliwości - żaden. Bardziej zastanawia mnie - co, jeśli klub złamie ten punkt regulaminu? Jeśli nic o tym nie ma, to ten punkt jest bezsensowny, bo nie da się wyciągnąć z tego konsekwencji.
    To wynika z logiki. Jesli nie moze przekroczyc strefy, to nie moze dostarczyc motocykla na start. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

  9. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Pyerdolimy debilu o tym, ze w takim przypadku jak dzis, sedzia nie powinien dopuscic do zmiany motocykla, bo zostal dostarczony na start w nieregulaminowy sposob. Pokaz mi debilu przepis ktory pozwala okreslic regulaminowosc toru jedynie na podstawie wbicia srubokreta. W tamtym przypadku pieprzyles ze wszystko bylo OK i nic nie szukales w przepisach.
    To Pokaż mądralo przepis, który reguluje w jaki sposób sędzia ma sprawdzać stan toru. Nie ma takiego ? No to sprawdził śrubokrętem .

  10. Powrót do góry    #324
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    To wynika z logiki. Jesli nie moze przekroczyc strefy, to nie moze dostarczyc motocykla na start. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
    A gdzie jest napisane, że należy się wykluczenie, a nie np. tylko upomnienie?

  11. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    To Pokaż mądralo przepis, który reguluje w jaki sposób sędzia ma sprawdzać stan toru. Nie ma takiego ? No to sprawdził śrubokrętem .
    Kiepska riposta. Tutaj przepis jest jasny.

  12. Powrót do góry    #326
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego ludzie, którzy oglądają żużel wiele lat ciągle mają przekonanie, że niska przegrana na wyjeździe = łatwe odrobienie strat u siebie. Przypomina mi się Gorzów, który ładnych kilka lat temu skakał z radości po przegranej w Zielonej 43:47, by potem przegrać też u siebie . Moim zdaniem w rewanżu w Bydgoszczy może stać się wszystko, a możliwe jest też, że ten mecz będzie również wyrównany.
    Poza tym o jakim pechu Bydgoszczy wy piszecie skoro to Falubaz dzisiaj dwukrotnie tracił przez defekty i raz przez taśmę?
    Mielismy wiecej defektów niż Zielona Góra , taśma to już jest brak psychiki sędzia pomógł Falubazom i to ładnie, ale będzie manto na S2

  13. Powrót do góry    #327
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Niektórzy chyba żyją latami 90-tymi, gdzie u siebie wygrywało się 60:30, a na wyjeździe przegrywało 65:25.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  14. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    A gdzie jest napisane, że należy się wykluczenie, a nie np. tylko upomnienie?
    A moze tylko pogrozenie palcem?

  15. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mówisz, że na bydgoskim torze po przegranym starcie Tonder z Buczkiem i Ragusem będą szaleć po trasie?
    Mówię że w Bydgoszczy będziemy mieć lepsze starty niż na własnym torze. W69 to nie jest nasz atut delikatnie mówiąc.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #330
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    To wynika z logiki. Jesli nie moze przekroczyc strefy, to nie moze dostarczyc motocykla na start. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
    No nie do końca, sędzia nie może przekroczyć swoich uprawnień, a te ma jasno opisane.

  17. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Polonia zrobiła 42 pkt po przekrętach sędziego a kibice Falubazu jeszcze szczekają o bonus, ba! o wygraną na S2 xD wy serio myślicie że powtórzy sie scenariusz z meczu z Rybnikiem? przed sezonem gdzie uważałem was za faworytów nr1 do awansu 42 pkt brałbym w ciemno i jeszcze sie cieszył, a wy tu przyjeżdzacie bez Protasa bez ZZ i bez swojego 1 pola dla Tondera
    Przypominasz mi napinaczy z tego forum w meczowych wątkach FZG-Polonia sprzed 15 lat.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No nie do końca, sędzia nie może przekroczyć swoich uprawnień, a te ma jasno opisane.
    No zaraz kolego. To powiedz mi jedna rzecz. Czy gdyby sedzia zareagowal i nakazal mechanikowi z tym motocyklem odjazd do strefy, to by przekroczyl swoje uprawnienia czy nie?
    Ostatnio edytowane przez KrisKiller ; 22-05-2022 o 18:03

  19. Powrót do góry    #333
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Mielismy wiecej defektów niż Zielona Góra , taśma to już jest brak psychiki sędzia pomógł Falubazom i to ładnie, ale będzie manto na S2
    Tak jak z Rybnikiem? Nie cwaniakuj dzieciaczku, bo się jeszcze popłaczesz. Wykluczenie Miedzińskiego słuszne czego ty niestety w tej swojej chorej głowie nie dostrzezesz.

  20. Powrót do góry    #334
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Anty-falus, tylko Polonia
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonia_Bartodzieje za jego przydatny post!

    kitas (22-05-2022)

  22. Powrót do góry    #335
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Tak jak z Rybnikiem? Nie cwaniakuj dzieciaczku, bo się jeszcze popłaczesz. Wykluczenie Miedzińskiego słuszne czego ty niestety w tej swojej chorej głowie nie dostrzezesz.
    A jak wam poszło z Gnieznem? kontakt był typowy. w 15 biegu na 1 łuku 1 okrażenia wykluczyć zawodnika który upada po kontakcie to jest totalny druk.

    Jesteście pchani od początku, ale spokojnie tor zweryfikuje, zdrowy Protas przestanie biegać po parkingu po 8 kolejce, koniec zzek za słabą forme, koniec druków i Tonderów z 1 pola w ZG , będzie płacz tam u was w lesie 42 pkt w Zielonej Górze będac wydymanym przez sędziego to piękny wynik.

    Wy naprawde myślicie że takie tuzy jak Kvech, Tonder , Juniorka , Tungate będą istnieć na S2 bez swoich pół a c w Zielonej Górze ?
    Ostatnio edytowane przez LogTech ; 22-05-2022 o 18:02

  23. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież na torze nie było mechanika, był na płycie stadionu. O czym sam piszesz. Po drugie pewny jesteś, ze ten przepis obowiązuje w I lidze ? Bo ja nie jestem pewien. Po trzecie, a jeśli nawet obowiązuje, to pewien jesteś, że skutkuje regulaminowo wykluczeniem zawodnika z biegu ? Czy może tylko ostrzeżeniem lub jakąś kara finansową ?

    Wiec o jakiej naszej korzyści piszesz ?

    I na koniec, macie tam jakiegoś kierownika drużyny ? Co on tam robił ? Zdrzemnął się czy jak ? Czemu nie interweniował, że jakiś pkt regulaminu został złamany ?



    Cebulaku bezrozumny, kolega L sam nie wie czy ten przepis obowiązuje również w I lidze. Ale to jest drugorzędna kwestia. Pokaż mi geniuszu przepis który nakazywałby wykluczyć zawodnika za tego typu przewinienie ? Jeśli jest taki przepis w I lidze, to przyznam rację. Jeśli nie ma to o czym wy tu pyerdolicie ?
    To pokaż mi, gdzie ja pisałem, że powinno być wykluczenie
    Piszę, że odnieśliście korzyść, bo zawodnik zmienił motocykl po czasie, co powinno być zabronione.
    Co do kierownika drużyny to się zgadzam, tam powinna być natychmiastowa reakcja i telefon na wieżyczkę. Ale my też nie mamy tak zayebistych śrubokrętów jak Żyto
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Pyerdolimy debilu o tym, ze w takim przypadku jak dzis, sedzia nie powinien dopuscic do zmiany motocykla, bo zostal dostarczony na start w nieregulaminowy sposob. Pokaz mi debilu przepis ktory pozwala okreslic regulaminowosc toru jedynie na podstawie wbicia srubokreta. W tamtym przypadku pieprzyles ze wszystko bylo OK i nic nie szukales w przepisach.
    Jeszcze raz spytam ćwoku, pewny jesteś, ze ten przepis obowiązuje w I lidze ? A jeśli obowiązuje, to pewny jesteś, ze można za jego złamanie wykluczyć zawodnika ? Przez murawę boiska też przejeżdżać nie można, ale nikt za to nie wyklucza zawodnika. Co najwyżej jest upomnienie.

    Za wbicie śrubokręta nikt zawodnika nie wyklucza z biegu. Pajacu jeden.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #338
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeszcze raz spytam ćwoku, pewny jesteś, ze ten przepis obowiązuje w I lidze ? A jeśli obowiązuje, to pewny jesteś, ze można za jego złamanie wykluczyć zawodnika ? Przez murawę boiska też przejeżdżać nie można, ale nikt za to nie wyklucza zawodnika. Co najwyżej jest upomnienie.

    Za wbicie śrubokręta nikt zawodnika nie wyklucza z biegu. Pajacu jeden.
    Ale boli słaby wynik

  26. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To pokaż mi, gdzie ja pisałem, że powinno być wykluczenie
    Piszę, że odnieśliście korzyść, bo zawodnik zmienił motocykl po czasie, co powinno być zabronione.
    Co do kierownika drużyny to się zgadzam, tam powinna być natychmiastowa reakcja i telefon na wieżyczkę. Ale my też nie mamy tak zayebistych śrubokrętów jak Żyto
    Nie zmienił po czasie. Bo miał jeszcze 32 sek. Poza tym dalej nie udowodniłeś, że ten przepis obowiązuje w I lidze. No i że powinien skutkować wykluczeniem. Które faktycznie dawałoby jakąś korzyść.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #340
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    TY nadal deklu nie rozumiesz, ze on nie mogl zgodnie z regulaminem na tym motocyklu wystartowac?

  28. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie zmienił po czasie. Bo miał jeszcze 32 sek. Poza tym dalej nie udowodniłeś, że ten przepis obowiązuje w I lidze. No i że powinien skutkować wykluczeniem. Które faktycznie dawałoby jakąś korzyść.
    Boże, z Tobą to czasem jak z moją babcią o obsłudze komputera.
    Ok, w takim razie po czasie zawodnik miał na torze 2 motocykle. Czy to jest dopuszczalne? Śmiem wątpić. Ale jeśli jest dopuszczalne, to pokaż mi na to zgodę w regulaminie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,343
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Czas dwóch minut już dawno minął a i tak czekali ze startem aż mechanik zejdzie z motocyklem do parkingu. To chyba też jest do weryfikacji w regulaminie bo tak nie powinno być.

  30. Powrót do góry    #343
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Boże, z Tobą to czasem jak z moją babcią o obsłudze komputera.
    Ok, w takim razie po czasie zawodnik miał na torze 2 motocykle. Czy to jest dopuszczalne? Śmiem wątpić. Ale jeśli jest dopuszczalne, to pokaż mi na to zgodę w regulaminie
    Czy wyście totalnie już ochuyeli ?

    Bijesz piane, jeden z drugim, o jakiś zapis regulaminu który obowiązuje w SE, a który nie wiadomo czy obowiązuje w I lidze. Mało razy to zawodnicy podmieniali swoje motory na starcie, i chuy komu do tego, jeśli nie przekroczyli 2 min ? A wy coś pyerdolicie, ze nie miał prawa jechać na tym drugim motorze. Zawodnik na torze, po upływie 2 min nie miał 2 motorów. Drugi co najwyżej był na płycie stadionu. Czy mechanik mógł być w tym czasie na płycie ? Nie wiem, ale wiem, że nie jest to powód do wykluczenia zawodnika z biegu. Co najwyżej na upomnienie. Więc jaką ty korzyść dla FZG tu widzisz ? Gdyby przekroczył 2 min to owszem, regulamin wyraźnie mówi, że takiego zawodnika należy wykluczyć. Ale tak nie było.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Czas dwóch minut już dawno minął a i tak czekali ze startem aż mechanik zejdzie z motocyklem do parkingu. To chyba też jest do weryfikacji w regulaminie bo tak nie powinno być.
    I co za to grozi, zgodnie z regulaminem ?

    Murawy też się nie powinno przejeżdżać motocyklem żużlowym. A niektórzy przejeżdżają. I dostają upomnienie. I jaki to ma wpływ na wynik meczu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #344
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Boże, z Tobą to czasem jak z moją babcią o obsłudze komputera.
    Ok, w takim razie po czasie zawodnik miał na torze 2 motocykle. Czy to jest dopuszczalne? Śmiem wątpić. Ale jeśli jest dopuszczalne, to pokaż mi na to zgodę w regulaminie
    A ty mi pokaż punkt regulaminu, który mówi, że jak mechanik nie zdążył zejść z murawy z drugim motocyklem albo zawodnik ma 2 motocykle na starcie to zawodnik powinien być wykluczony

    FB_IMG_1653238493598.jpg

    ......

  32. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    No i towarzystwo wzajemnej adoracji zamilkło.

    Doszukiwali się korzyści a tu klops.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,656
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,382 w 4,352 postach
    Trzeba dopisać kolejne 10 stron do regulaminu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Trzeba dopisać kolejne 10 stron do regulaminu.
    Przecież to reguluje regulamin techniczny zapewne. W RSŻ rozgrywek I ligi nie ma tam tych zapisów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #348
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2020
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    W zeszłym sezonie, w takich samych okolicznościach jak dzisiaj Fricke w 15, wykluczany był Grisza Łaguta. Wtedy nikogo nie obchodziło, że był z przodu ale albo „sztucznie poszerzał tor jazdy” albo „nieregulaminowo zajeżdżał drogę”.

    Prawda jest dużo prostsza. Są w Polsce drużyny którym można więcej i pod które się robi regulaminy tudzież ustawia werdykty. Nie jest to pierwsza ani ostatnia taka sytuacja.

    Nie idzie ze składem ?
    No to dawajmy formę „gościa” !
    Gość miał być tylko jako rezerwa w przypadku Covid’a ?
    A kogo to interesuje ?
    Określonym drużynom kończą się młodzieżowcy ?
    Wprowadźmy, że jeden może być z zagranicy !
    Nie da się ?
    No to wprowadźmy U-24 !
    "Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu." François de La Rochefoucauld.

  36. Powrót do góry    #349
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Ale czy ja gdzieś powiedziałem, że powinien zostać wykluczony? Nie. Więc przestań mi jeden z drugim takie debilizmy wmawiać.
    Czyli generalnie 2 minuty niby obowiązują, ale w zasadzie po ich czasie można mieć cały warsztat na torze (czyt. w przestrzeni wewnętrznej stadionu, otoczonej bandą, a więc także na płycie boiska)?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Ale za co ty chciałeś wykluczać Fricke w 15 biegu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #351
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Jeden sędzia by wykluczył Tondera, drugi nie. Obstawianie wszystkiego paragrafami to absurd. Wbrew pozorom sędziowie powinni mieć pole manewru do własnych interpretacji w niektórych przypadkach za co też mogą zebrać cięgi po meczu. Ale to jest ryzyko zawodowe.
    Myślę że dobrze że Tonder jechał. Było bardziej po sportowemu.
    Poza tym wynik tego meczu jest średnio istotny. Bardziej istotne jest wyciągnięte odpowiednich wniosków... Przez obie drużyny. Cheers

  39. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Jeden sędzia by wykluczył Tondera, drugi nie. Obstawianie wszystkiego paragrafami to absurd. Wbrew pozorom sędziowie powinni mieć pole manewru do własnych interpretacji w niektórych przypadkach za co też mogą zebrać cięgi po meczu. Ale to jest ryzyko zawodowe.
    Myślę że dobrze że Tonder jechał. Było bardziej po sportowemu.
    Poza tym wynik tego meczu jest średnio istotny. Bardziej istotne jest wyciągnięte odpowiednich wniosków... Przez obie drużyny. Cheers
    Żaden by nie wykluczył, bo nie było za co. Sędziowie mają prawo do własnej interpretacji jeśli chodzi o sytuacje na torze. Typu sfaulował nie sfaulował. Ale konsekwencje muszą stosować takie jak sa zapisane w regulaminie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #353
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żaden by nie wykluczył, bo nie było za co. Sędziowie mają prawo do własnej interpretacji jeśli chodzi o sytuacje na torze. Typu sfaulował nie sfaulował. Ale konsekwencje muszą stosować takie jak sa zapisane w regulaminie.
    Generalnie nie lubię się kłócić ale pisanie że 100% "żodyn" to odlot. Nie Mariusz, tego nie wiesz że "żodyn". Nie siedzisz w głowie każdego z nich.

  41. Powrót do góry    #354
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Generalnie nie lubię się kłócić ale pisanie że 100% "żodyn" to odlot. Nie Mariusz, tego nie wiesz że "żodyn". Nie siedzisz w głowie każdego z nich.
    To może inaczej, bo dzisiaj faktycznie w Lesznie Mayza pokazał, że jednak można.

    Żaden sędzia nie miałby w tej sytuacji podstawy regulaminowej aby wykluczyć Tondera.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #355
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To może inaczej, bo dzisiaj faktycznie w Lesznie Mayza pokazał, że jednak można.

    Żaden sędzia nie miałby w tej sytuacji podstawy regulaminowej aby wykluczyć Tondera.
    Zachowanie Tondera uniemożliwiło start zawodników po regulaminowych dwóch minutach. Nie ma paragrafu, może być interpretacja.

  43. Powrót do góry    #356
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Zachowanie Tondera uniemożliwiło start zawodników po regulaminowych dwóch minutach. Nie ma paragrafu, może być interpretacja.
    A jak kibice odpalą race co uniemożliwi start zawodników po regulaminowych dwóch minutach to zawodnicy gospodarzy powinni być wykluczani?

  44. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,656
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,382 w 4,352 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    A jak kibice odpalą race co uniemożliwi start zawodników po regulaminowych dwóch minutach to zawodnicy gospodarzy powinni być wykluczani?
    Nie, wtedy klub dostaje karę.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    bartekdm (22-05-2022)

  46. Powrót do góry    #358
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Ale niektórzy mają ból du*y...

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie, wtedy klub dostaje karę.
    No ale zawodnicy nie wystartowali po upływie dwóch minut... Powinna być kara dla klubu i wykluczenie zawodników gospodarzy

  47. Powrót do góry    #359
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Zachowanie Tondera uniemożliwiło start zawodników po regulaminowych dwóch minutach. Nie ma paragrafu, może być interpretacja.
    Przecież Tonder był gotowy do startu przed upływem 2 min. Co ty znowu wymyślasz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #360
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,656
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,382 w 4,352 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Ale niektórzy mają ból du*y...



    No ale zawodnicy nie wystartowali po upływie dwóch minut... Powinna być kara dla klubu i wykluczenie zawodników gospodarzy
    Ale nie było to wskutek działań zawodników. Nie ma podstaw logicznych karanie ich za to.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •