Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 220

Wątek: 30.04.2022 - Grand Prix Chorwacji - Gorica

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach

    30.04.2022 - Grand Prix Chorwacji - Gorica

    Zapraszam do dyskusji bo w sobotę rozpoczynamy walkę o tytuł IMŚ 2022.
    Nie wiem kompletnie co myśleć o tym turnieju, bowiem ostatnie GP w Gorican odbywało się w 2012 r.
    Zawodników którzy tu wtedy startowali w tych zawodach można policzyć na palcach jednej rekach.

    Uczestnicy Grand Prix 2022:

    1. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2. Maciej Janowski (Polska)
    3. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    4. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    5. Leon Madsen (Dania)
    6. ​​Max Fricke (Australia)
    7. Jason Doyle (Australia)
    8. Robert Lambert (Wielka Brytania)
    9. Anders Thomsen (Dania)
    10. Martin Vaculik (Słowacja)
    11. Paweł Przedpelski (Polska)
    12. Mikkel Michelsen (Dania)
    13. Patryk Dudek (Polska)
    14. Jack Holder (Australia)
    15. Dan Bewley (Wielka Brytania)
    16. Matej Zagar (Słowenia) - dzika karta


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    wiadomo, że będzie nuda, jak zwykle w Gorican
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 87 w 78 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    wiadomo, że będzie nuda, jak zwykle w Gorican
    nie wierzysz w nowa jakosc discovery?

    kursy na 1 runde

    MaxthonSnap20220425194355.jpg

    tak jak w zeszlym roku wszystko bral Zmarzlik i Laguta, tak teraz jezeli Janowski nie wlaczy trybu Anlas () to niemal nie widac zawodnika, ktory zbliza sie do Zmarzlika. chyba, ze wszyscy juz maja odlozone silniki na GP

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Dziś SGP w Gorican a tematu brak. Pozwoliłem sobie napisać posta w ubiegłorocznym, tam też szału nie było, raptem kilka wpisów.
    Czy kogoś jeszcze ten cykl interesuje?
    Trzeba podjąć decyzję czy brać tego Playera czy nie.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    827
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 108 w 94 postach
    Słabo to wygląda, poziom zawodników z roku na rok coraz gorszy. Ja sobie już odpuściłem te śmieszne zawody. Szkoda kasy. Popularyzacja w Discovery, że hej.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    spitt22 (29-04-2023)

  7. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    nie wierzysz w nowa jakosc discovery?

    kursy na 1 runde

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=6673
    A czemu kurs na Thomsena jest taki słaby? Że niby jest taka sama szansa, że wygra Thomsen co Zagar? I niby Fricke ma większe szanse jak od początku sezonu jedzie na poziomie juniora.

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    A czemu kurs na Thomsena jest taki słaby? Że niby jest taka sama szansa, że wygra Thomsen co Zagar? I niby Fricke ma większe szanse jak od początku sezonu jedzie na poziomie juniora.
    To sa kursy sprzed roku.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Thomsen wczoraj zupełnie przeciętny występ. Po Częstochowie byłbym nawet skłonny na niego postawić.

  10. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    GP bez podprowadzających Ogólnie widać że Discovery zabija ten cykl.W cale się nie zdziwie jak za kilka lat będą się ścigać na elektrykach

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    GP bez podprowadzających Ogólnie widać że Discovery zabija ten cykl.W cale się nie zdziwie jak za kilka lat będą się ścigać na elektrykach
    W tą stronę to idzie, dlatego prędzej czy później ekstraliga będzie musiała uderzyć pięścią w stół i Polski żużel ze struktur fimowskich odejdzie. Pytanie czy z PZMotem, czy bez tych pajacy będzie strukturą całkowicie prywatna i od nikogo niezależna.

    Jedynie mistrzostw świata faktycznie szkoda, no ale te turnieje z mistrzostwami świata nie mają nic wspólnego

    Za lat maks 15 dostaniemy silniki elektryczne, które nie maja racji bytu w żużlu,przynajmniej w tym Polskkm. Ryzyko tego ze żużel przejdzie gruntowne zmiany jest bardzo wysokie, a ze u nas jest kasa, to raczej w obecnej formie żużel poza Polską istniał nie będzie. Z jednej strony nie jest to źle, całkowicie prywatna, skomercjalizowana niezależna od żadnych struktur liga brzmi fajnie, ale z drugiej strony na ten moment zarządzają tym kompletni idioci, którzy nie są w stanie takiego produktu stworzyć.

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    Słabo to wygląda, poziom zawodników z roku na rok coraz gorszy. Ja sobie już odpuściłem te śmieszne zawody. Szkoda kasy. Popularyzacja w Discovery, że hej.
    GP to już mało kogo obchodzi. Kilku na forum i to wszystko

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    GP bez podprowadzających Ogólnie widać że Discovery zabija ten cykl.W cale się nie zdziwie jak za kilka lat będą się ścigać na elektrykach
    A czemuż to ? Komu to przeszkadzało ?

    Oszczędności wprowadzili ? Czy znowu lewacki światopogląd się im włączył ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    W tą stronę to idzie, dlatego prędzej czy później ekstraliga będzie musiała uderzyć pięścią w stół i Polski żużel ze struktur fimowskich odejdzie. Pytanie czy z PZMotem, czy bez tych pajacy będzie strukturą całkowicie prywatna i od nikogo niezależna..
    A co to da jak na rynku nikt nie będzie produkował motocykli spalinowych bo UE zakaze albo wprowadzi takie normy spalin ze nie bedzie to oplacalne?

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    GP to już mało kogo obchodzi. Kilku na forum i to wszystko
    Sam fakt, że puścili to w streamie na jakimś playerze, którego większość ludzi nie zna nawet, spowodował odpływ masę ludzi. Podobnie jest z F1. Dzisiaj znajomy do mnie dzwonił i się pytał na jakim kanale TV pokazują SGP. Jak mu powiedziałem na czym to leci i jak można oglądać to sobie odpuścił. Podobną sytuacje miałem z sąsiadem który corocznie oglądał F1, jak mu powiedziałem, że już na Eleven nie poogląda a tylko na viaplay, to też sobie odpuścił. Wielu znajomych ma pakiet C+ z odpowiednimi pakietami sportowymi. I( nie zamierza wykupywać dodatkowo tych streamów viaplay czy playera.

    Coś mi się wydaje, że w przypadku Discovery, oni chcieli poprzez SGP rozpropagować sobie playera. I tam przenieść wielu swoich klientów. Chcą w ten sposób wyeliminować pośredników w postaci operatorów TV Sat czy kablówek. Ale chuya z tego im wyszło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Gdzie będzie transmisja?

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sam fakt, że puścili to w streamie na jakimś playerze, którego większość ludzi nie zna nawet, spowodował odpływ masę ludzi. Podobnie jest z F1. Dzisiaj znajomy do mnie dzwonił i się pytał na jakim kanale TV pokazują SGP. Jak mu powiedziałem na czym to leci i jak można oglądać to sobie odpuścił. Podobną sytuacje miałem z sąsiadem który corocznie oglądał F1, jak mu powiedziałem, że już na Eleven nie poogląda a tylko na viaplay, to też sobie odpuścił. Wielu znajomych ma pakiet C+ z odpowiednimi pakietami sportowymi. I( nie zamierza wykupywać dodatkowo tych streamów viaplay czy playera.

    Coś mi się wydaje, że w przypadku Discovery, oni chcieli poprzez SGP rozpropagować sobie playera. I tam przenieść wielu swoich klientów. Chcą w ten sposób wyeliminować pośredników w postaci operatorów TV Sat czy kablówek. Ale chuya z tego im wyszło.
    Ale to musieliby wprowadzić umowy długoterminowe żeby zyskać odbiorców i na tym zarobić. Dostęp na 30 dni za śmieszne 20 zł z możliwością rezygnacji w każdej chwili nie wiem czy jest aż tak dla nich opłacalne.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Gdzie będzie transmisja?
    No przecież drugi sezon SGP jest tylko na Eurosport Extra w aplikacji Player.

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ale to musieliby wprowadzić umowy długoterminowe żeby zyskać odbiorców i na tym zarobić. Dostęp na 30 dni za śmieszne 20 zł z możliwością rezygnacji w każdej chwili nie wiem czy jest aż tak dla nich opłacalne.


    No przecież drugi sezon SGP jest tylko na Eurosport Extra w aplikacji Player.
    Ok dziękuję.

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ale to musieliby wprowadzić umowy długoterminowe żeby zyskać odbiorców i na tym zarobić. Dostęp na 30 dni za śmieszne 20 zł z możliwością rezygnacji w każdej chwili nie wiem czy jest aż tak dla nich opłacalne.
    49 zł na 6 miesięcy player z reklamami plus 4x10 zł na 30 dni EE i wychodzi 14,83 zł. Jakby kto szukal najtanszej opcji licząć KAŻDĄ złotówkę Wystarczy 4x dokupic pakiet Eurosport Extra za 10 zł na 30 dni.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    49 zł na 6 miesięcy player z reklamami plus 5x10 zł na 30 dni EE i wychodzi 16,50 zł. Jakby kto szukal najtanszej opzcji licząć KAŻDĄ złotówkę
    No jakby nie patrzeć to piwo na miesiąc masz gratis.
    Ale też uwiązany na 6 miesięcy.

    Ja myślę, że w końcu będzie tak, że będziesz płacił ppv za dostęp do rundy GP. Bo większość kibiców żużla jednak kupuje pakiet w aplikacji Player tylko dla SGP.

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    No jakby nie patrzeć to piwo na miesiąc masz gratis.
    Ale też uwiązany na 6 miesięcy.
    Teraz patrze ze jak trzeba tylko 4x kupic pakiet to za 20 zł to wyjdzie 80 zl wiec nie trzeba tego na pol roku. 4x aktywowac pakiet i gra. No czyli caly sezon SGP za 80 zl.

    20 zł x1

    29.04.2023

    13.05.2023




    20 zł x2
    03.06.2023


    10.06.2023

    24.06.2023




    20 zł x3
    15.07.2023


    12.08.2023




    20 zł x4
    02.09.2023


    16.09.2023

    30.09.2023




    Ostatnio edytowane przez Robi ; 29-04-2023 o 17:52

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    49 zł na 6 miesięcy player z reklamami plus 4x10 zł na 30 dni EE i wychodzi 14,83 zł. Jakby kto szukal najtanszej opcji licząć KAŻDĄ złotówkę Wystarczy 4x dokupic pakiet Eurosport Extra za 10 zł na 30 dni.
    Karwa, no przecież po coś oni te ceny tak skalkulowali. Zrobili je niższe niż w kablówkach czy u operatorów SAT, po to aby ludzi przyciągnąć do streamu. Czyli do serwerów które oni jako korporacja obsługują. W ten sposób eliminują dostawców i pośredników swojego sygnału. Problem w tym, że jak im się uda całkiem przekabacić klientów do streamu to wtedy oni ustalą ceny i warunki takie jakie będą chcieli. Pytanie tylko czy klienci będą mieli wtedy jeszcze jakąś alternatywę ?

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ale to musieliby wprowadzić umowy długoterminowe żeby zyskać odbiorców i na tym zarobić. Dostęp na 30 dni za śmieszne 20 zł z możliwością rezygnacji w każdej chwili nie wiem czy jest aż tak dla nich opłacalne.
    Jak wyżej pisałem, po coś to zrobili. Jak już wyeliminują innych operatorów to wtedy będa mogli ustalić nowe zasady i ceny. Poza tym zauważ, że ceny maja tak skalkulowane, że w zasadzie opłaca się wziąć pakiet na cały rok.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Mariusz... jeśli interesuje Cię tylko SGP to się nie opłaca. Robi napisał wyżej.

    Zmarzlik wygrał kwalifikacje. Liczę jednak, że ktoś mu się postawi.

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Mariusz... jeśli interesuje Cię tylko SGP to się nie opłaca. Robi napisał wyżej.
    No nie do końca tak jest. Bo co zrobisz jak już ten koncern zbierze odpowiednią ilość klientów i zamiesza z cenami ? A operatorzy SAT czy kablówek poupadają ?

    Tu gra idzie o większą kasę niż wam się wydaje, dzisiaj aby jakiś twórca kanałów TV mógł dotrzeć z nimi do klientów już nie musi iść w łaskę do kablówek czy C+, Cyfrowego Polsatu, aby ci rozpowszechniali ich sygnał i docierali z nim bezpośrednio do domu klientów. A to sa olbrzymie koszty. Dzisiaj wystarczy, że taki koncern multimedialny postawi gdzieś bazę z serwerami w chmurze i jest w stanie dostarczyć swój sygnał bezpośrednio do klienta. Ba mało tego, poprzez te swoje serwery może dystrybuować kanały TV innych producentów. Czyli może w ten sposób podbierać klientów operatorom SAT czy kablówek. O to idzie gra. Czyli o dużą kasę. A jak już któraś strona wygra, to będzie mogła sobie pozwolić na dyktowanie swoich warunków, również klientom.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Ale po co płacić szajs Discovery za produkt którego jakość spada gdy masz w necie portale ze strimami za darmo

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawek-unia Zobacz posta
    Ale po co płacić szajs Discovery za produkt którego jakość spada gdy masz w necie portale ze strimami za darmo
    Nie ma nic za darmo. Chyba, że masz na myśli pirackie streamy. Ale wtedy licz się z tym, że mogą ciebie nad ranem odwiedzić smutni panowie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Dyskusja o żużlu.
    Widac, że sportowo ta impreza masakryczne straciła na znaczeniu. Więcej tu wątków z forum satelitarnego.

    Ja w tym roku nie kupuje dostępu. Będę szukał streamow albo co, najwyżej nie obejrzę. Nie dam złotówki za kadlubowe mistrzostwa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dyskusja o żużlu.
    Widac, że sportowo ta impreza masakryczne straciła na znaczeniu. Więcej tu wątków z forum satelitarnego.

    Ja w tym roku nie kupuje dostępu. Będę szukał streamow albo co, najwyżej nie obejrzę. Nie dam złotówki za kadlubowe mistrzostwa.

    http://www.speedway-forum.co.uk/foru...way-world-cup/
    użytkownik racers and royals regularnie wrzuca linki do streamów z GP albo innych zawodów w tym ligi Polskiej

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi slawek-unia za jego przydatny post!

    j-rules (29-04-2023)

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dyskusja o żużlu.
    Widac, że sportowo ta impreza masakryczne straciła na znaczeniu. Więcej tu wątków z forum satelitarnego.

    Ja w tym roku nie kupuje dostępu. Będę szukał streamow albo co, najwyżej nie obejrzę. Nie dam złotówki za kadlubowe mistrzostwa.


    A o czym tu dyskutować? Jak w Wimbledonie nie gralo dwóch tenisistów z czołówki to impreza była turniejem towarzyskim, nawet dosłownie bo zadnych punktów za to nie było.

    Mamy zawody o prestiżu Łańcucha herbowego, czy innego kryterium asów to i zainteresowanie marne. Wpisów dosłownie tyle co na łańcuchu herbowym, bo dowolny mecz polskiej ligi, czy turniej o jakiejkowlek randze jak MPPK, czy Złoty Kask, cieszą się większym zainteresowaniem.

    Wystarczy prześledzić ilość wpisów na forum, komentarzy gdziekolwiek indziej.

    Mnie najbardziej bawi ze większość ludzi takiej stawki chciała. Gdzie więc oni teraz są, skoro powinni z wypiekami na twarzy to oglądać.

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Krotko - zuzel masz wszedzie. Prawie kazde zawody transmitowane to jest i przesyt. Dzis masz KAZDY mecz Ekstraligi - kiedys 2 w kolejce. Taka moja opinia.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 29-04-2023 o 18:56

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Nickiemu nowa praca bardzo się spodobała. Od rana w parku maszyn przy Mikkelu, Andersie i Leonie.

  33. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Nickiemu nowa praca bardzo się spodobała. Od rana w parku maszyn przy Mikkelu, Andersie i Leonie.
    No i chyba w nich należy upatrywać największe zagrożenie dla Zimnego.

    Co do transmisji, jak nic nie znajdę również nie oglądam. Za dużo innych platform, dostępów do telewizji internetowych abym dla jednego turnieju (no dwóch miesięcznie) kolejny acces bulil.

    Oferta C+ jest bogata, miejmy nadzieję że w kolejnych latach powalczą jeszcze o GP.

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Piernik, ty wszystko sprowadzasz do braku kacapów. Jakąś obsesje masz czy jak ?

    Chyba nie chcesz powiedzieć, ze jak by ta dwójka jechała w SGP to nagle w chuy ludzi kupiłoby dostęp do playera ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,360
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Jedynie Łaguta i Emil byliby wstanie powalczyć ze Zmarzlikiem, a tak niestety znowu nudne SGP się zapowiada...

  36. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Krotko - zuzel masz wszedzie. Prawie kazde zawody transmitowane to jest i przesyt. Dzis masz KAZDY mecz Ekstraligi - kiedys 2 w kolejce. Taka moja opinia.
    Tu się zgadzam, kiedyś człowiek w radiu słuchał i dawał radę. Ale to nie znaczy że teraz jest gorzej. Super że można obejrzeć każdy mecz w telewizji, ale to oczywiście powoduje właśnie ten przesyt.

  37. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Tu się zgadzam, kiedyś człowiek w radiu słuchał i dawał radę. Ale to nie znaczy że teraz jest gorzej. Super że można obejrzeć każdy mecz w telewizji, ale to oczywiście powoduje właśnie ten przesyt.
    W taką niedziele, jak włączysz TV z żużlem o 14 to kończysz seans ok północy, wliczając w to jeszcze magazyn żużlowy.

    Fakt, można przedawkować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (29-04-2023)

  39. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    to nie jest kwestia przesytu bo mowimy o GP. O wylanianiu najlepszego zuzlowca swiata.
    Tylko, ze po tym wykastrowaniu jest to do bani. Rok temu wykupilem, ogladalem i stwierdzam, ze nie warto. Jak produkt bedzie pelnowartosciowy, to wykupie znowu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Może Brytyjczycy się włączą? Może nie wszyscy powalczą o tytuł ale o ósemkę jak najbardziej. Tak silnej trójki w GP nie mieli chyba nigdy wcześniej.
    A Leon jak w tym roku nie zawalczy o IMS to już chyba wcale.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    to nie jest kwestia przesytu bo mowimy o GP. O wylanianiu najlepszego zuzlowca swiata.
    Tylko, ze po tym wykastrowaniu jest to do bani. Rok temu wykupilem, ogladalem i stwierdzam, ze nie warto. Jak produkt bedzie pelnowartosciowy, to wykupie znowu.
    20 zł to naprawdę śmieszna kwota. Przy 50 bym się bardziej zastanawiał.

  41. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Piernik, ty wszystko sprowadzasz do braku kacapów. Jakąś obsesje masz czy jak ?

    Chyba nie chcesz powiedzieć, ze jak by ta dwójka jechała w SGP to nagle w chuy ludzi kupiłoby dostęp do playera ?

    Na pewno więcej ludzi by to oglądało, to na 100%, każdy fan żużla chciałby zobaczyć rywalizację Zimny vs Laguta.
    Czy to byłby jakiś kosmiczny wynik, nie sądzę, ale postawiłem już niedawno tezę że mniej więcej tyle, ile discovery sobie oszacowalo przed wejściem w żużel i nie polozyliby na to aż takiej lachy jak teraz.
    Tu nie idzie o to, że ktoś to ogląda, czy nie, tylko na ten moment discovery nie opłaca się tego projektu jakkolwiek rozwijać, słupki się nie zgadzają. Jestem pewny, że z ruskimi byłoby inaczej, ale niekoniecznie byłyby to niewiadomo jakie liczby, byłoby na pewno lepiej, na tyle by to jakkolwiek promować. Bo na ten moment, z zapowiedzi nie wyszło nic, zero.


    A rywalizacja z Artiomem, cóż to mogloby być coś niepowtarzalnego. W Lublinie Zimny cichaczem podglądał zęba jakiego założonego ma Artiom, co nagrała ukrywa kamera w boksie Laguty. 3 krotny mistrz świata, podgląda na własnym torze setup rywala. To tak odnośnie boskości i nieomylności Zmarzlika.

  42. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,179
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    każdy fan żużla chciałby zobaczyć rywalizację Zimny vs Laguta.
    .

    Jestem fanem żużla i... nie potwierdzam, że każdy.

    Dopóki Rosjanie robią to co robią na Ukrainie - jestem za szlabanem dla nich w tego typu imprezach.

    A i właśnie odpaliłem sobie relację z SGP...

  43. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Na pewno więcej ludzi by to oglądało, to na 100%, każdy fan żużla chciałby zobaczyć rywalizację Zimny vs Laguta.
    Czy to byłby jakiś kosmiczny wynik, nie sądzę, ale postawiłem już niedawno tezę że mniej więcej tyle, ile discovery sobie oszacowalo przed wejściem w żużel i nie polozyliby na to aż takiej lachy jak teraz.
    Tu nie idzie o to, że ktoś to ogląda, czy nie, tylko na ten moment discovery nie opłaca się tego projektu jakkolwiek rozwijać, słupki się nie zgadzają. Jestem pewny, że z ruskimi byłoby inaczej, ale niekoniecznie byłyby to niewiadomo jakie liczby, byłoby na pewno lepiej, na tyle by to jakkolwiek promować. Bo na ten moment, z zapowiedzi nie wyszło nic, zero.


    A rywalizacja z Artiomem, cóż to mogloby być coś niepowtarzalnego. W Lublinie Zimny cichaczem podglądał zęba jakiego założonego ma Artiom, co nagrała ukrywa kamera w boksie Laguty. 3 krotny mistrz świata, podgląda na własnym torze setup rywala. To tak odnośnie boskości i nieomylności Zmarzlika.
    Jaka nieomylność Zmarzlika? W sensie prawdziwy mistrz nie robi 3 zer w 3 lata tylko średnia 3,0 w lidze i GP?

  44. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jestem fanem żużla i... nie potwierdzam, że każdy.

    Dopóki Rosjanie robią to co robią na Ukrainie - jestem za szlabanem dla nich w tego typu imprezach.

    Zapomnialem o Tobie, Mariuszu i kilku innych, faktycznie zbyt uogolnilem. Niech będzie większość.

    Tak jak mecz Apator-Sparta, mimo że wynik znany przed meczem miał oglądalność większą niż jakikolwiek mecz w zeszłym sezonie. Ciekawe czemu.

  45. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Co oni ze studia komentują? Oszczędności?

  46. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,499
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Jaka nieomylność Zmarzlika? W sensie prawdziwy mistrz nie robi 3 zer w 3 lata tylko średnia 3,0 w lidze i GP?
    W sensie że powszechnie panuje pogląd o jakimś Zmarzliku dominatorze, a został pokonany i podgląda w teorii "slabszego rywala". 3 krotny mistrz świata nie podgląda nikogo nigdy, bo wie co robić. To miałem na myśli.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Co oni ze studia komentują? Oszczędności?
    Przecież oni to transmitują jak za karę, jak najmniejszym kosztem.

  47. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Może Brytyjczycy się włączą? Może nie wszyscy powalczą o tytuł ale o ósemkę jak najbardziej. Tak silnej trójki w GP nie mieli chyba nigdy wcześniej.
    A Leon jak w tym roku nie zawalczy o IMS to już chyba wcale.


    20 zł to naprawdę śmieszna kwota. Przy 50 bym się bardziej zastanawiał.
    To nie chodzi o kwote. Tylko produkt.

    Za dobre piwo dam 20zl, za zubra nie dam 2zl.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    marcool (29-04-2023), noc (29-04-2023)

  49. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    W sensie że powszechnie panuje pogląd o jakimś Zmarzliku dominatorze, a został pokonany i podgląda w teorii "slabszego rywala". 3 krotny mistrz świata nie podgląda nikogo nigdy, bo wie co robić. To miałem na myśli.
    Czy ja wiem. Rywale nie śpią. Trudniej jest uciekać niż gonić. A Laguta pokonał Zmarzlika w IMS więc wcale nie jest słabszy. A że nie jeździ w cyklu? Polityka zabija sport.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To nie chodzi o kwote. Tylko produkt.

    Za dobre piwo dam 20zl, za zubra nie dam 2zl.
    Fakt. Produkt ch.jowy ale kibic żużla chce oglądać IMS na żużlu. Ja chcę.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •