Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 454

Wątek: II kolejka eWinner - Wilki Krosno - Falubaz Zielona Góra 25.04.2022 godz. 18.00

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    Nic do Ciebie osobiscie nie mam, ale gdyby były odjechane testowe 2-3 biegi to byloby gadanie ze skoro zaczeli to niech skoncza, a skoro nie moga jechac to od czego jest jury komisarze i inne marynarki. Wtedy szopka bylaby jeszcze wieksza
    Nie, gdyby tor był taki jak w piątek to nikt nie miałby pretensji. Falubaz nie wyjechał na próbę toru że strachu, że tor może być lepszy
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  2. Powrót do góry    #362
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Nie, gdyby tor był taki jak w piątek to nikt nie miałby pretensji. Falubaz nie wyjechał na próbę toru że strachu, że tor może być lepszy
    Czemu Krosno nie wyjechało na ten pokazowy trening? Bali się, że tor może być jeszcze gorszy niż w piątek?

  3. Powrót do góry    #363
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Trochę ta sytuacja brzydko pachnie, i nie tylko z uwagi na działania klubu z Krosna.

    Radość Falubazu jest żałosna i mam nadzieję, że przy najbliższej okazji też im wlepią walkowera.

    Jeżeli, jak niektórzy to sugerują, był to rodzaj kary za mecz z Bydgoszczą (?), a z drugiej strony dochodzą głosy, że tym razem tor był lepszy... To należało jeżeli w ogóle dać walkowera w piątek a nie w niedzielę. Ewentualnie w oba te dni. Ale tylko w niedzielę ...? Dlaczego?

    To jest bez sensu. I tylko Falubaz zadowolony (dwa punkty w tabeli tanim kosztem)
    Nie no Jaca, tutaj odleciałeś.

    To FZG ma się ciąć czy udawać żałobę ? Mamy płakać czy jak ?

    Prezes z Krosna mówi w TV, że od południa w niedzielę, jak sędzia z komisarzem zgłosili swoje uwagi, to oni non stop poprawiali tor i ich zdaniem byłoby takie ściganie jakiego w Krośnie nigdy nie było. Sędzia z komisarzem był innego zdania. I sędzia ogłosił walkowera.

    I co, mamy protesty pisać do centrali czy jak ? I chyba żałobę w ZG ogłosić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #364
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,704
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 318 w 174 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dziękuję. Pragnę cię jednak doinformować, że bazuję na ocenie jury, kierownika drużyny gospodarzy oraz zawodników.
    Raczej nie bardzo było tak, że tor był wspaniały jak mówił prezes Leśniak, ale wszyscy sobie stwierdzili, że nie pojadą bo nie.
    Jeszcze jakiś czas temu bez wahania nazwałbyś to polish fucking speedway, no ale rozumiem, że GB już nie jest żadnym wyznacznikiem czegokolwiek, więc na bezrybiu...
    (tekst poniżej nie jest ad personam, to ogólna refleksja bez nawiązania do autora przytaczanego wyżej cytatu)


    Nie jestem za tym, żeby rozgrywać zawody na siłę, na torach niebezpiecznych. Ale jeśli w piątek tor był do kitu, to jeden z tysiąca urzędasów z centrali powinien był zabrać głos i powiedzieć - sorry, dwa dni to za mało, mecz odwołujemy i wyznaczamy Krosnu nowy termin. Koniec.

    To jest sport bardzo podatny na warunki atmosferyczne (też mi odkrycie, no nie?). Nie chodzi jednakże o to, żeby na siłę kogokolwiek pchać na tor, ale żeby w końcu zrozumieć, mam tu na myśli tych wszystkich żałosnych działaczy i ich tuby propagandowe zwane szumnie mediami, że my, kibice mamy w głębokim poważaniu ich opinie o tym, czy nawierzchnia im się pod bucikiem klei czy nie bardzo.

    My oczekujemy tylko i aż stanowczych decyzji, ale nie w formie walkowera, który udupi klub, choć przy okazji zasili także kasę centrali. Pytanie - komu ów walkower służy? Nikomu. Nie ma choćby jednej osoby, która na tym zyska. Mam na myśli oczywiście tych, którzy ciężkim wysiłkiem muszą zdobywać pieniądze na sponsorowanie tego cyrku. No ale kasa wpadnie a gówniane portale i ich pseudoeksperci będą mieli o czym deliberować przez kolejne tygodnie. Klik klik.

    Ja nie chcę rzucać mocnych słów, ale inaczej się nie da - ten sport nigdy nie był dla ludzi normalnych. Niestety, my po części też się do tego poziomu dostosowaliśmy. Pamiętacie przecież, zanim wprowadzono oficjalnie zegar dwóch minut, jakie numery się potrafiły odbywać, że zamykano zawodnikom gości przed nosem bramę do parku maszyn, ktoś tam się z kimś przepychał, sędzia sam decydował czy wyklucza czy nie. A kibic się cieszył jak debil, że jego klub wygra mecz, bo udało się udupić zawodnika, który spóźnił się na start o ułamek sekundy.

    I choć to tylko skromny przykład, to jednak myślenie takie rezonuje po dziś dzień. Każda osoba, która chciałaby siebie stawiać ponad takimi przepychankami, powinna być tą sytuacją wielce zniesmaczona. Ale nie tym, co się działo wczoraj w godzinach meczu. To już było tylko pokłosie innych decyzji a właściwie ich braku. A jeszcze podpieranie się "autorytetami" jak p. Żyto to już naprawdę kpina z wszystkich tych, którzy mają pod kopułą choćby jedną szarą komórkę.

    Patrząc na sprawę z drugiej strony, to co mieliby w tej sytuacji powiedzieć działacze z Krosna? To była przecież ich odpowiedzialność za przygotowanie toru do zawodów i jeśli spotkanie nie doszło do skutku, to co się dziwicie, że idą w zaparte? Oni tak naprawdę też są ofiarami tej niedoszłej decyzji. Nie wiem jak wyglądało przygotowanie obiektu na mecz piątkowy, ale jeśli w ogóle dopuszczono możliwość rozegrania wczorajszego spotkania, a gospodarze wiedzieli, że może być problem z tym, żeby się wyrobić (zwłaszcza po takiej fali "entuzjazmu", jaka przelała się po meczu z Bydzią), to co im obecnie pozostaje jak nie próbować odbić piłeczkę? Nie uważam bynajmniej, że to zachowanie właściwe, ale każde inne byłoby tak naprawdę jeszcze gorszym.

    Każda sytuacja tego typu budzi niezdrowe emocje, rzucane są hasła o udupieniu kombinatorów... Tylko czy to są okoliczności, w których faktycznie chcemy funkcjonować? Czy naprawdę nie ma możliwości, abyśmy my, kibice, stali jednym frontem za dyscypliną sportu a nie jakimiś żałosnymi "fachowcami" od wszystkiego i od niczego? Czy władz tej śmiesznej ligi naprawdę nie stać na choćby jedną mądrą decyzję? Pewnie, że odwołanie niedzielnego meczu też by nie pozostało bez echa, bo ten przyleciał specjalnie z Anglii, tamten nigdy w Krośnie nie był a już obiecał żonie, że ją zabierze gdzieś na prowincję... Trudno, gdyby to była koszykówka, to by można sobie było jeździć w ciemno. Ale skoro jest to sport tak bardzo podatny nawet na każdą kropelkę wody wylaną na tor, to trzeba w końcu zacząć wymagać, żeby te zawody dochodziły do skutku i to w normalnych okolicznościach. Tysiące nowych wytycznych w regulaminach nie przykryją chorej mentalności, niestety, a może w sumie na szczęście, choć to i tak dla nas żadna pociecha, bo w towarzystwie wzajemnej adoracji trudno posądzać kogokolwiek o przejawy racjonalnego myślenia. I pamiętajcie, im bardziej ci ludzie się zabetonują, tym cięższych narzędzi trzeba będzie użyć, żeby to wszystko rozwalić i doprowadzić do jako takiej normalności. Tylko czy na gruzach tego wszystkiego będzie co odbudowywać?

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lee za jego przydatny post!

    j-rules (16-05-2022)

  6. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,702
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    teraz czytam, ze w marcu to poprosili o mozliwosc dosypania, teraz nikt im nie kazal. Czyli klamia. Trafil cwaniak na cwaniaka, wygral lepszy
    najpierw napiszę jak Buszmenowi, że się nie upieram że to miało pojechać, tylko zabrakło mi próby toru. to mógłbym trochę rozwinąć i dopisać, że próba toru oznacza próbę toru. nie ustawień, dopasowania etc. tylko sprawdzamy tor, na próbie toru. prościej nie umiem (ale to niekoniecznie do Ciebie).

    wracając do dosypywania: tor w Krośnie to piaskownica, więc wyszli z założenia że dosypią gliny żeby związał. zapytali się w centrali, dostali zgodę (w marcu). dodajmy, że pewnie ktoś przyjechał, pobrał próbki, te są i leżą w centrali. po dosypaniu ktoś przyjechał, sprawdził, dał licencje/certyfikat/chu wie jak oni zwą i znowu wziął próbkę. więc na początku sezonu zaakceptował i zatwierdził to, co widzieliśmy wczoraj a w zasadzie w piątek. no i w piątek było słabo. więc Krosno stwierdziło że zbronuje żeby wymieszać jeszcze raz to co dosypywali w marcu, ubijali i głaskali ten gównotor przez weekend, w niedzielę od 11 pod okiem komisarza. chyba nie padało. stąd wniosek, mam, że to nie do końca jest wyłącznie ich wina. czemu eksperci od śrubokręta zgodzili się na dosypanie, czemu w takich proporcjach? czemu dali zgodę a potem licencję? czemu na zaakceptowanej przez siebie mieszance, w dniu bez opadów, komisarz przez cały dzień nie był w stanie rozwiązać problemu?
    zarzuty w kierunku Krosna byłyby słuszne, gdyby nie fakt że zabawy z torem nie są już wyłącznie w gestii gospodarza. chciałbym się dowiedzieć jak wyglądała korespondencja Krosna z centralą w marcu. czy może chcieli więcej, a dostali zgodę na mniej? wywnioskowałem, że problem jest z samym materiałem który dosypali, i to niekoniecznie byłą taka glina jaką chcieli (to akurat ich problem), ale tu znowu się pytam: czy te słynne próbki które jeżdżą do Warszawy ktoś ogląda? bada? przecież teoretycznie już wtedy powinno być jasne, że będzie ujowo i nie powinni dostać licencji. chciałbym się dowiedzieć jakie konsekwencje poniesie centrala za wydanie licencji dla tego toru?

    to trochę tak wygląda, jakby się żona Ciebie pytała ile i jakiej soli ma do zupy dosypać, Ty byś na odwal się jej odpowiedział a potem w3.14erdolił, bo za słona. z wielką władzą, którą sobie związek nadał, idzie wielka odpowiedzialność. to już nie jest wyłącznie (!) problem Krosna, konsekwencje poniesie wyłącznie (!) Krosno.

    ps. a zielonogórski kciuk w górę jest żenujący.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  7. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Nie jestem za tym, żeby rozgrywać zawody na siłę, na torach niebezpiecznych. Ale jeśli w piątek tor był do kitu, to jeden z tysiąca urzędasów z centrali powinien był zabrać głos i powiedzieć - sorry, dwa dni to za mało, mecz odwołujemy i wyznaczamy Krosnu nowy termin. Koniec.
    Noż to co piszesz to jest przecież jakaś kompletna bzdura.

    To nie jakiś działacz z centrali ma wiedzieć, czy 2 dni to wystarczający czas dla Krosna w kwestii przygotowania toru. Tylko to działacze krosna mają wiedzieć, czy dadzą rade czy nie dadzą. I jeśli nawet, jakieś czynniki sprawiają, ze tego czasu mieliby za mało, to wtedy działacze Krosna powinni wystąpić do centrali z odpowiednim wnioskiem. A nie, że centrala będzie im decydowała czy dadzą radę w 2 dni ogarnąć tor czy nie dadzą.

    Generalnie jednak piszesz, ze 2 dni to dla nich za mało. To ja się pytam w takim razie jak to jest, ze prezes Leśniak mówi przed kamerami TV, że wczoraj w kilka godzin wykonali zalecenia komisarza i sędziego i przygotowali taki tor jakiego w Krośnie jeszcze nie widzieli i ściganie na nim byłoby najlepsze ? Czyli co ? 2 dni za mało a w kilka godzin zrobili tor na fajne ściganie ? No ktos tutaj bzdury opowiada.

    Trzecia sprawa. Już w ubiegłym roku było sporo pretensji do toru w Krośnie. W tym roku te pretensje tylko się skumulowały. A stan toru w meczu z Bydzia przeszedł już wszystkie granice. Co ciekawe Kwieciński próbowal bronić się tym, że przecież oni nie maja doświadczenia w przygotowaniu torów w godzinach wieczornych. Karwa, ludzie, jak można takie rzeczy opowiadać przed kamerami TV ? Oni o mało co nie byliby w SE. przynajmniej takie mieli ambicje. A okazuje się, ze ich przerasta poprawne przygotowanie toru na mecz I ligi.

    Ja to oceniam tak, dobrze, ze centrala w końcu dała im po łapkach. Dobrze, ze nastąpiło to teraz w RZ, gdzie ta sytuacja w zasadzie nie będzie miała wpływu na ich obecność w PO. Mają czas i szanse się ogarnąć z tym torem. Czy z tej szansy skorzystają to już ich sprawa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Buszmen (16-05-2022)

  9. Powrót do góry    #367
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta


    Nie jestem za tym, żeby rozgrywać zawody na siłę, na torach niebezpiecznych. Ale jeśli w piątek tor był do kitu, to jeden z tysiąca urzędasów z centrali powinien był zabrać głos i powiedzieć - sorry, dwa dni to za mało, mecz odwołujemy i wyznaczamy Krosnu nowy termin. Koniec.
    Krosno od zeszłego sezonu ma non stop przekładane mecze, żeby Majewskiemu pasowało i terminarz jest delikatnie mówiąc robiony pod nich. Teraz "dwa dni za mało". A czyj to problem, że już w piątek tor był do kitu i że nie są w stanie zorganizować na swoim obiekcie zawodów żużlowych w profesjonalnych rozgrywkach? Za to należy się walkower i tyle. Może z tego wyciągną wnioski. Ale słuchając Leśniaka to raczej nie bardzo.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A stan toru w meczu z Bydzia przeszedł już wszystkie granice.
    niby wszelkie oprócz granic regulaminu. Sędzia i komisarz pozwolili na nim jechać. Po prostu brakuje konsekwencji, stanowczości. Zabrakło tylko pierd... o duchu sportu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    duch sportu to sie w grobie przewraca.

    Mial sie odbyc trening po meczu. Kibice na to czekali, spiker to zapowiedzial (bylo slychac w przekazie TV) miejscowi riderzy byli gotowi jechac, to teraz pytanie mam takie:
    Skoro chcieli jechac probe toru i mecz, to dlaczego nie pojechali treningu? Kto im zabronil o dlaczego?
    Ku...a jeden przyzwoity dziennikarz zuzlowy zeby byl w tym kraju. JEDEN.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    niby wszelkie oprócz granic regulaminu. Sędzia i komisarz pozwolili na nim jechać. Po prostu brakuje konsekwencji, stanowczości. Zabrakło tylko pierd... o duchu sportu
    No masz rację, pozwolili. I mecz się odbył. Tym razem nie pozwolili.

    Słyszałeś jak w piątek tłumaczył się Kwieciński ? Że nie mają doświadczenia w przygotowaniu toru o tak późnej porze, że centrala kazała im w marcu dosypać nowej nawierzchni (co okazało się bzdurą). A na argument, że przecież ten tor cały się rozłazi powiedział, że oni dosypali takiej nawierzchni jaką im przywieźli. Noż karwa, przecież to są argumenty na poziomie dziecka w przedszkolu.

    Przecież po tych popisach w piątek, w ciemno można było zakładać, że centrala się mocno wkrewi i w niedzielę od rana będą patrzyli im na łapki. Co też miało miejsce. Tyle, że już w niedzielę nikt nie dał się nabrać na te bzdurne tłumaczenia. I tu centrala dała im jasno do zrozumienia, albo zaczniecie przygotowywać tor jak należy albo będziecie mieli spore problemy.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    duch sportu to sie w grobie przewraca.

    Mial sie odbyc trening po meczu. Kibice na to czekali, spiker to zapowiedzial (bylo slychac w przekazie TV) miejscowi riderzy byli gotowi jechac, to teraz pytanie mam takie:
    Skoro chcieli jechac probe toru i mecz, to dlaczego nie pojechali treningu? Kto im zabronil o dlaczego?
    Ku...a jeden przyzwoity dziennikarz zuzlowy zeby byl w tym kraju. JEDEN.
    Przecież nie mogą organizować nawet treningów na torze który stracił właśnie licencję. Teraz mają 4 tygodnie czasu na doprowadzenie toru do odpowiedniego stanu i musza na nowo przejść proces odbioru toru aby z powrotem otrzymać licencję toru.

    Jak by wczoraj po odwołaniu meczu, wyjechali na trening to GKSŻ by ich dodatkowo za to ukarała. Nie mówię już o tym, że jak by któryś przydzwonił i sie połamał, to byłby prokurator.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #371
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Żużel w Poznaniu:
    WSTYD, JAK ONI MOGLI DOPUŚCIĆ TAKI TOR, ZARAZ SIĘ KOMUŚ COŚ STANIE
    Efekt: np. wypadek Janowskiego

    Żużel w Warszawie:
    WSTYD, JAK ONI MOGLI DOPUŚCIĆ TAKI TOR, ZARAZ SIĘ KOMUŚ COŚ STANIE
    Efekt: np. upadek Dudka z Holderem

    Piątkowy żużel w Krośnie:
    WSTYD, JAK ONI MOGLI DOPUŚCIĆ TAKI TOR, ZARAZ SIĘ KOMUŚ COŚ STANIE
    Efekt: upadek Miedzińskiego na prowadzeniu

    Niedziela:
    JAK ONI MOGĄ DAĆ WALKOWERA, LEŚNE DZIADKI, OBSRALI SIĘ, NA PEWNO MOŻNA JECHAĆ

    no ludzie kochani, ja rozumiem, że każdy z nas chce sobie obejrzeć mecz, szczególnie taki "na szczycie" ale zastanówmy się czasem czy nasze zachcianki nie przysłaniają nam tego co naprawdę się dzieje? Może warto czasem ukrócić kogoś, dać walkowera, nawet kosztem wizerunku drużyny czy dyscypliny, zamiast potem trzymać kciuki za pozytywne wieści ze szpitala?

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PrzemoZG za jego przydatny post!

    marcool (16-05-2022)

  15. Powrót do góry    #372
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2022
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie Mariusz, po piątku już wszystko było pod znakiem zapytania jeśli chodzi o rozegranie tego meczu. Kuśnierczyk w parkingu po meczu z Bydgoszczą już mamrał że kary będą jak cytuję "ch*j", odpowiedzialność toromistrza (akurat stałem koło niego), takie tam. Jak tylko przyjechałem na stadion w niedzielę i zobaczyłem ten miękki pasek a przy krawężniku twardo to już wiedziałem, że z tej mąki chleba nie będzie, szkoda. I jeszcze większa szkoda, że nie dowiemy się jak bylo, kto zawinił tylko zacznie się obrzucanie błotem bez końca wszystkich ze wszystkich stron. A niestety muszę obiektywnie stwierdzić, że za tor gospodarzy i jego przygotowanie jak sama nazwa wskazuje powinni odpowiadać gospodarze. Chyba, że jest jakiś problem z jakimiś rurami pod murawą, torem (pęknięcie albo coś, nie wiem). Bo jeśli nie to po prostu trzeba przywieść porządnej nawierzchni, a nie mówić że przyjechało byle co. Jak przyjechało byle co to trzeba było to odwieść a nie rozsypywać Panie Kwieciński. Tłumaczenia prezesa Leśniaka też trochę jak w przedszkolu: miał być super mecz, na pewno dziś by był najlepszy w sezonie, słonko jest, kałuż nie ma, no kurde.... . BRONOWANIE, POLEWANIE, UBIJANIE, POLEWANIE, UBIJANIE całego toru jednakowo na całej szerokości + kilka dni pogody i powinno wszystko wrócić do normy. Oby.

  16. Powrót do góry    #373
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No masz rację, pozwolili. I mecz się odbył. Tym razem nie pozwolili.
    i mieli nie pozwolic, przerwac nawet. Teraz mam wrazenie, ze walkowerem (bez proby, z durnymi tlumaczeniami) chca sie odegrac za piatek i wczesniejsze mecze. I to tyle, jesli chodzi o lansowana na forum wyzszosc 1 ligi, jako tej fajniejszej, lepszej. To samo bagno, te same małpy
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  17. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    i mieli nie pozwolic, przerwac nawet. Teraz mam wrazenie, ze walkowerem (bez proby, z durnymi tlumaczeniami) chca sie odegrac za piatek i wczesniejsze mecze. I to tyle, jesli chodzi o lansowana na forum wyzszosc 1 ligi, jako tej fajniejszej, lepszej. To samo bagno, te same małpy
    Hmm, widzę, ze do ciebie nie dociera, że nawet jak by zrobili próbę toru, to tam wystarczyło jechać w pojedynkę przy kredzie i byłoby OK. Widz na stadionie i przed TV miałby wrażenie, ze tor jest OK, skoro dany zawodnik może płynnie przejechać tor ze 2 okrążenia. Tyle by dala próba toru. Natomiast jak by puścili zawody, to większość zawodników pchałoby się na środkowy pas toru, który był miekki i przyczepny. Zrobiłaby się jedna ścieżka i tor znowu by się rozjechał. Gdzieś tak po 3-4 biegach. I zaś byłoby tłumaczenie niczym w piątek. Ale może jakoś by i odjechali. Ale wtedy nic by się w Krośnie nie zmieniło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,785
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    i mieli nie pozwolic, przerwac nawet. Teraz mam wrazenie, ze walkowerem (bez proby, z durnymi tlumaczeniami) chca sie odegrac za piatek i wczesniejsze mecze. I to tyle, jesli chodzi o lansowana na forum wyzszosc 1 ligi, jako tej fajniejszej, lepszej. To samo bagno, te same małpy
    Spytali Ragusa i Sadurskiego jaki tor dlatego odwolali XD

  19. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Spytali Ragusa i Sadurskiego jaki tor dlatego odwolali XD
    Akurat potężny Sadurator w SM wyraził swoje niezadowolenie ....
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  20. Powrót do góry    #377
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    I tu następny kwiatek:

    Dodajmy, że jeszcze przed piątkowym meczem działacze z Krosna naciskali na GKSŻ, by dostać wolną rękę w sprawie przygotowania toru. Spotkanie miało status zagrożonego, co oznacza, że tor powinien być ubity. Prezes Wilków zadzwonił jednak do GKSŻ, a potem wysłał formalny wniosek o zniesienie statusu meczu zagrożonego. Kiedy pojawiły się korzystne prognozy, to klub dostał zgodę na zrobienie toru po swojemu (inna sprawa, że to nie zwalnia z obserwowania prognoz i ubicia toru w razie potrzeby). Efekt był taki, że już w piątek było niebezpiecznie, a w niedzielę jeszcze gorzej.

    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    Można teraz gdybać, co by było gdyby Krośnianie już na piątek i mecz z Bydzią, ubili porządnie tor. Może i w niedziele dało by rade to odjechać. A tak to chcieli zrobić tor pod siebie i przedobrzyli.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    Nie jestem za tym, żeby rozgrywać zawody na siłę, na torach niebezpiecznych. Ale jeśli w piątek tor był do kitu, to jeden z tysiąca urzędasów z centrali powinien był zabrać głos i powiedzieć - sorry, dwa dni to za mało, mecz odwołujemy i wyznaczamy Krosnu nowy termin. Koniec.

    My oczekujemy tylko i aż stanowczych decyzji, ale nie w formie walkowera, który udupi klub, choć przy okazji zasili także kasę centrali. Pytanie - komu ów walkower służy? Nikomu. Nie ma choćby jednej osoby, która na tym zyska. Mam na myśli oczywiście tych, którzy ciężkim wysiłkiem muszą zdobywać pieniądze na sponsorowanie tego cyrku. No ale kasa wpadnie a gówniane portale i ich pseudoeksperci będą mieli o czym deliberować przez kolejne tygodnie. Klik klik.
    Nie. W piątek powinien być walkower dla Bydgoszczy i jasny komunikat, że Krosno ma 48 godzin na doprowadzenie toru do stanu używalności. Gdyby mimo wszystko znowu zrobili syf to w niedzielę powinien pójść walkower dla Falubazu z jasnym komunikatem, że gospodarze mają teraz kolejne dwa tygodnie na przygotowanie regulaminowej nawierzchni, a jak znowu będzie syf to 28.05 walkowera dostanie Landshut. I tak do skutku - w końcu się nauczą.

    Sam walkower może się przysłużyć żużlowi, bo jest szansa, że wymusi takie zmiany, które spowodują, że w Krośnie uświadczy się chociaż jakąś namiastkę widowiskowości, a nie procesji gęsiego przez 70 sekund albo walki zawodników z motocyklami.

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-05-2022), kingpin (16-05-2022), marcool (16-05-2022)

  23. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, widzę, ze do ciebie nie dociera, że nawet jak by zrobili próbę toru, to tam wystarczyło jechać w pojedynkę przy kredzie i byłoby OK.
    to juz gdybanie. Z drugiej strony Krosno moglo wyjechac na trening i pokazac swoje racje. Nie wyjechali, co nie dziala na ich korzysc.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  24. Powrót do góry    #380
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,989
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Wy tak na poważnie ? Tyle lat oglądania żużla nie przyzwyczaiły Was do takich kwiatków ?
    Za jakiś czas wypłynie kolejne gówno i powstanie kolejnych naście stron.
    Podziwiam Was

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Semen (16-05-2022)

  26. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to juz gdybanie. Z drugiej strony Krosno moglo wyjechac na trening i pokazac swoje racje. Nie wyjechali, co nie dziala na ich korzysc.
    Z tego co Mariusz mówi, to nie mogli wyjechać. Walkower za zły tor jest tożsamy z odebraniem licencji na tor. Jazda na torze bez licencji jest zabroniona, nawet trening. Ale tu opieram się na tym, co wcześniej Mariusz napisal.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  27. Powrót do góry    #382
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to juz gdybanie. Z drugiej strony Krosno moglo wyjechac na trening i pokazac swoje racje. Nie wyjechali, co nie dziala na ich korzysc.
    No raczej nie mogli. Skoro z automatu zawiesili im licencję. Tu bym się nie doszukiwał dziury w całym. Pewnie Najwer poinformował miejscowych, ze jak wyjada na tor który nie ma licencji, to GKSŻ może przywalić im następną karę. A poza tym jeśli któremuś zawodnikowi by się coś przytrafiło to prokurator weźmie ich za kołnierz.

    Ładnie Żyto wyjaśnił o co mu chodziło:

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...-tez-nie-bylo-
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-05-2022 o 13:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Falubaz (16-05-2022), lego (16-05-2022)

  29. Powrót do góry    #383
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach
    Decyzja jury o nieregulaminowym torze oznacza że nie można na taki tor wyjechać, dodatkowo też zakazano próby toru.

  30. Powrót do góry    #384
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Wy tak na poważnie ? Tyle lat oglądania żużla nie przyzwyczaiły Was do takich kwiatków ?
    Za jakiś czas wypłynie kolejne gówno i powstanie kolejnych naście stron.
    Podziwiam Was
    To tylko świadczy o tym, że większość tu gardłujących
    rzadko bywa na stadionach, ale w mundrowaniu jest pierwsza.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 16-05-2022 o 13:20

  31. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,785
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Dokładnie ta sytuacja to normalka, w żużlu nie może być za dobrze, bez kompromitacji.
    Gdyby dano szansę wyjścia zawodnikom na tor byłoby inaczej, a tak Buczek mówi, że kazali im siedzieć na ławce w boxie przez 5 h, zakaz wyjścia, oglądania, dotykania, wąchania toru, a decyzje podejmą osoby typu Rodowicz i Najman.

  32. Powrót do góry    #386
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marucha Zobacz posta
    Decyzja jury o nieregulaminowym torze oznacza że nie można na taki tor wyjechać, dodatkowo też zakazano próby toru.
    I generalnie o to mi chodziło. Jury przegłosowało 2:1 że próby nie będzie. Zastanawiałem sie czy to krośnianie wyszli z inicjatywą próby toru czy to samo Jury pytało się o to i falubaz odmówił. W takiej sytuacji walkower słuszny

  33. Powrót do góry    #387
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    I generalnie o to mi chodziło. Jury przegłosowało 2:1 że próby nie będzie.
    uprośćmy procedurę, niech dżiri głosuje zwycięzcę meczu.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  34. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Może niech Falubaz z SBkiem zostaną w tej 1 lidze z 10 lat i doprowadzą do stanu używalności tonderowej wszystkie tory.
    ale najpierw was Dudek spuści ligę niżej.

    Swoją drogą miło widzieć pianę na pysku co niektórych toruńskich czy wrocławskich trolli.
    Boli was ten Falubaz nawet gdy jedzie ligę niżej i niczemu nie jest winny.
    To już pod leczenie w psychiatryku podlega.
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 16-05-2022 o 14:49

  35. Powrót do góry    #389
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    uprośćmy procedurę, niech dżiri głosuje zwycięzcę meczu.
    Dokładnie. Niech głosuja przed meczem. Tak jak Kasprzak zdobył złoto przez rzut monetą.Niech rzucają

  36. Powrót do góry    #390
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    ale najpierw was Dudek spuści ligę niżej.

    Swoją drogą miło widzieć pianę na pysku co niektórych toruńskich czy wrocławskich trolli.
    Boli was ten Falubaz nawet gdy jedzie ligę niżej i niczemu nie jest winny.
    To już pod leczenie w psychiatryku podlega.
    Bo miejsce SBckiej patologii jest co najwyżej w 1 lidze.

  37. Powrót do góry    #391
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Ja tylko jednej podstawowej kwestii nie rozumiem, czyli jak można teraz w "XXI wieku" nie dopasować materiału na tor żużlowy? Przecież wystarczyło wziąć próbki z obecnego materiału na torze sprawdzić w "laboratorium" i szukać ewentualnie domieszek oczywiście zgodnych z regulaminem i w odpowiednich ilościach to przygotować. Przecież wiadomo jaka jest długość i szerokość toru i głębokość na jakiej mają być wykonane te prace. Wtedy można obliczyć odpowiednie proporcję dosypanego materiału a przede wszystkim jaki ma być materiał. Być może koledzy z Krosna zrobili to za późno bo takie rzeczy to robi się zazwyczaj po sezonie ale też i robi się na wiosnę gdzie też to wszystko gra. Myślę, że nie jest to żadna filozofia i tutaj niestety koledzy z Krosna troszkę chyba przekombinowaliście bo chcieliście mieć tor pod siebie ale tor Wam na to nie pozwolił. Druga strona medalu to już jak "marynarki" przeciągały ten mecz z przygotowaniem toru to mogli puścić zawodników na objazd toru przynajmniej dla tych wszystkich kibiców a zwłaszcza z ZG gdzie mieli kawał drogi do domu. Dopóki nie będzie konkurencji globalnej na żużel dopóty takie sytuacje będą się zdarzały bo jesteśmy monopolistami, czyli najlepszą żużlową ligą na świecie etc.(nie chcę mi się tego słuchać bo u nas praktycznie jest profesjonalna liga) a ogólnie jesteśmy w " karwim dołku.

  38. Powrót do góry    #392
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    I generalnie o to mi chodziło. Jury przegłosowało 2:1 że próby nie będzie.
    ciekawe jaką metodą głosowali ?

  39. Powrót do góry    #393
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Tor nie wiąże, ale mecz z Orłem jakoś odjechali. Może nie był on idealny, ale mecz jechał i było bez zastrzeżeń. To też ciekawe, że problemy zaczęły się kilkanaście dni później..

  40. Powrót do góry    #394
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,702
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    ''Nie zmienia to jednak faktu, że dosypanie świeżego materiału na trzy tygodnie przed startem ligi nie było dobrym pomysłem. Potem pogorszyła się pogoda i tak naprawdę do dziś nie zdążyliśmy pojeździć na tym torze, a bez tego nie uda się dobrze ułożyć toru i przygotować go do zawodów.'' - Musielak

    zacytuj wiecej:

    Park maszyn w Krośnie jest dość ciasny i wszyscy jesteśmy blisko siebie, a dzięki temu miałem okazję do rozmów z zawodnikami Falubazu. Może niektórzy się zdziwią, ale część z nich nie widziała w tym torze nic strasznego. Krzysztof Buczkowski, Rohan Tungate czy Max Fricke to bardzo doświadczeni zawodnicy i nie było to dla nich nic nowego. Zresztą z "Buczkiem" rozmawiałem nawet w poniedziałek na lotnisku i zgodziliśmy się, że o godzinie 20 tor był dobrze przygotowany i gotowy do zawodów - ujawnia Musielak, który wprost z Krosna wybrał się w poniedziałek na mecz ligi angielskiej.
    Zawodnik nie może dokładnie powiedzieć, jak wyglądała nawierzchnia w Krośnie o godzinie 19, bo... nie dostał zgody, by... wyjść na tor.
    - Dziwne jest też to, że dostaliśmy zgodę na wejście na tor dopiero, gdy jury zawodów podjęło decyzję o walkowerze. Wcześniej nie mogliśmy z bliska obejrzeć nawierzchni, bo to wiązałoby się ze sporymi karami finansowymi. Szkoda, że nie pozwolono nam przyjrzeć się nawierzchni, bo choć nie wszyscy palili się do jazdy, to próba toru mogłaby zmienić ich nastawienie. Jestem przekonany, że warto byłoby spróbować i przejechać choć kilka próbnych kółek. Tor został dobrze ubity i wyglądał bezpiecznie - dodaje.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  41. Powrót do góry    #395
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Zaraz się dowiemy, że tor był idealny a to wszystko jest tylko wymysłem działaczy w celu nie wiem jakim. Spreparowali tor, nie dali rady go doprowadzić do stanu używalności, ale był dobry bo tak twierdzi elita sb przed monitorem i w ogóle biedne Krosno. A w ogóle to jestem przekonany, że gdyby takie coś się stało w ZG to ci sami ludzie by dzisiaj pisali, że dobra decyzja i słuszna kara dla preparatorów na czele z chorym psychicznie dzieciaczkiem kowjanko .

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Mariusz (16-05-2022), hcp (17-05-2022), marcool (16-05-2022)

  43. Powrót do góry    #396
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    ale najpierw was Dudek spuści ligę niżej.

    Swoją drogą miło widzieć pianę na pysku co niektórych toruńskich czy wrocławskich trolli.
    Boli was ten Falubaz nawet gdy jedzie ligę niżej i niczemu nie jest winny.
    To już pod leczenie w psychiatryku podlega.
    Najpierw spójrz w lustro, a potem oceniaj innych.
    Teleporada to nie to samo co wizyta u lekarza.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    j-rules (16-05-2022)

  45. Powrót do góry    #397
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    ciekawe jaką metodą głosowali ?
    Za pomocą dwóch kulek ????
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Havel za jego przydatny post!

    Spartan (16-05-2022)

  47. Powrót do góry    #398
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach

  48. Powrót do góry    #399
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,294
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To tylko świadczy o tym, że większość tu gardłujących
    rzadko bywa na stadionach, ale w mundrowaniu jest pierwsza.

    Całe szczęście , że są tutaj (i zaszczycają innych swoi jestestwem), także tacy wybitni fachowcy i bywalcy stadionów jak Ty. Ratujecie poziom tego forum. Większość niegodna tego zaszczytu...



    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    ciekawe jaką metodą głosowali ?

    Tutaj fragment posiedzenia jury...

    Rejs - Jaką metodą wybierzemy metodę głosowania - YouTube

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Spartan (16-05-2022)

  50. Powrót do góry    #400
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Skąd te zdjęcia?

  51. Powrót do góry    #401
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    ciekawe jaką metodą głosowali ?
    starą pisowską metodą: do skutku.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta

    Sam walkower może się przysłużyć żużlowi, bo jest szansa, że wymusi takie zmiany, które spowodują, że w Krośnie uświadczy się chociaż jakąś namiastkę widowiskowości, a nie procesji gęsiego przez 70 sekund albo walki zawodników z motocyklami.
    Idąc tym tokiem myślenia, przydałby się jakiś walkower w Toruniu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Powrót do góry    #402
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    W Toruniu póki co nie ma walki z motocyklami.

  53. Powrót do góry    #403
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach

  54. Powrót do góry    #404
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    zacytuj wiecej:

    Park maszyn w Krośnie jest dość ciasny i wszyscy jesteśmy blisko siebie, a dzięki temu miałem okazję do rozmów z zawodnikami Falubazu. Może niektórzy się zdziwią, ale część z nich nie widziała w tym torze nic strasznego. Krzysztof Buczkowski, Rohan Tungate czy Max Fricke to bardzo doświadczeni zawodnicy i nie było to dla nich nic nowego. Zresztą z "Buczkiem" rozmawiałem nawet w poniedziałek na lotnisku i zgodziliśmy się, że o godzinie 20 tor był dobrze przygotowany i gotowy do zawodów - ujawnia Musielak, który wprost z Krosna wybrał się w poniedziałek na mecz ligi angielskiej.
    Zawodnik nie może dokładnie powiedzieć, jak wyglądała nawierzchnia w Krośnie o godzinie 19, bo... nie dostał zgody, by... wyjść na tor.
    - Dziwne jest też to, że dostaliśmy zgodę na wejście na tor dopiero, gdy jury zawodów podjęło decyzję o walkowerze. Wcześniej nie mogliśmy z bliska obejrzeć nawierzchni, bo to wiązałoby się ze sporymi karami finansowymi. Szkoda, że nie pozwolono nam przyjrzeć się nawierzchni, bo choć nie wszyscy palili się do jazdy, to próba toru mogłaby zmienić ich nastawienie. Jestem przekonany, że warto byłoby spróbować i przejechać choć kilka próbnych kółek. Tor został dobrze ubity i wyglądał bezpiecznie - dodaje.
    Tak ale zawodnikom nie ma się co dziwic tymbardziej Fricke czy Tungate którzy w PL nie mieszkaja. Przyjechali na wycieczke i nie zarobili. Ciekawe czy w takim wypadku klub zwraca tylko koszty czy coś daje extra (wątpie),chyba ze jakis bonus za "wygraną". Ja bym chciał wypowiedzi tych najsłabszych jak Tonder. Rempała sie wypowiadał i raczej on nie miał ochoty jechać

  55. Powrót do góry    #405
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W Toruniu póki co nie ma walki z motocyklami.
    Za to są procesje o których pisałeś.

    Z innej beczki: obejrzałem właśnie biegi z Poznania. Co było nie tak z tamtym torem prócz tego że się kurzylo?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •