1. |
Buszmen |
(Dobrzy Ludzie) |
|
2. |
tonqister |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
3. |
tomason |
(Wymiatacze Team) |
|
4. |
Penny1986 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
5. |
krisracingteam |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
|
Waldzior |
|
|
7. |
Capo_Nero |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
8. |
gregi_ns |
(Speedway Dream Team) |
|
9. |
Karlito |
(Wymiatacze Team) |
|
10. |
Szczecin |
(We Are The Best) |
|
|
Presso |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
12. |
chris8 |
(Wymiatacze Team) |
|
|
Srubka_Leszno |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
|
czocho78 |
(DRINK Team) |
|
|
GKS Wybrzeże |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
16. |
-Dorian- |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
17. |
mike22 |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
|
tomekar |
|
|
19. |
pawel_bydgoszcz |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
20. |
Wolfskin1978 |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
21. |
Penhall |
(Firey Team Speedway) |
|
22. |
Tomek 2000 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
23. |
Milosz2004 |
|
|
24. |
JaacPoz |
(We Are The Best) |
|
25. |
Petrov |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
26. |
gulas |
(Speedway Dream Team) |
|
27. |
pawloj |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
|
bart_RKM |
(Speedway Dream Team) |
|
29. |
noc |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
30. |
Darleen |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
31. |
woojo |
(Speedway Dream Team) |
|
32. |
andreas2000 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
33. |
Darczello |
|
|
34. |
Dominik |
(Firey Team Speedway) |
|
35. |
kingpin |
(Dobrzy Ludzie) |
|
36. |
adamo |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
37. |
el_kwas |
(We Are The Best) |
|
38. |
zdzisiu007 |
(DRINK Team) |
|
39. |
Mariano_Italiano |
(We Are The Best) |
|
40. |
Loramski_84 |
(DRINK Team) |
|
|
hellraiser |
(DRINK Team) |
|
42. |
Torretoo |
(Firey Team Speedway) |
|
43. |
Iceman_x |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
44. |
Paweł |
(Wymiatacze Team) |
|
62. |
Goldi |
(Dobrzy Ludzie) |
|
63. |
karolcp3 |
(Dobrzy Ludzie) |
|
64. |
CarlitosFalubaz |
(Firey Team Speedway) |
|
65. |
Rezerwa_Taktyczna |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
66. |
Kisik94 |
|
|
Najlepsze wyniki indywidualne w kolejkach
1. czocho78, Szczecin – 20 pkt.
2. tonqister – 37 pkt.
3. Darleen, tomason – 44 pkt.
4. Buszmen – 37 pkt.
5. krisracingteam – 34 pkt.
6. Karlito, pawloj – 20 pkt.
7. karolcp3 – 39 pkt.
8. Buszmen, CarlitosFalubaz, czocho78, Darczello, Loramski_84, noc, Torretoo, zdzisiu007 – 18 pkt.
9. Capo_Nero – 36 pkt.
10. Karlito – 42 pkt.
11. Capo_Nero – 39 pkt.
12. Karlito – 39 pkt.
13. GKS Wybrzeże, Iceman_x, woojo – 47 pkt.
14. adamo – 33 pkt.
15. tonqister, zdzisiu007 – 44 pkt.
16. Buszmen – 44 pkt.
17. Srubka_Leszno – 27 pkt.
18. Waldzior – 32 pkt.
19. bart_RKM, Karlito, krisracingteam, Szczecin, tomason, Wolfskin1978 – 25
20. Srubka_Leszno – 21
21. Wolfskin1978 – 23
22. Darleen - 20
LT 2022 po rundzie zasadniczej
Lp. |
Drużyna |
Pkt. |
Z |
R |
P |
Pkt. M. |
1. |
Wymiatacze Team |
|
|
|
|
|
2. |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
|
|
|
|
|
3. |
Kwartet Egzotyczny |
|
|
|
|
|
4. |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
|
|
|
|
|
5. |
Speedway Dream Team |
|
|
|
|
|
6. |
Zatorze Drim Tim Leszno |
|
|
|
|
|
7. |
Dobrzy Ludzie |
|
|
|
|
|
8. |
DRINK Team |
|
|
|
|
|
9. |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
|
|
|
|
|
10. |
We Are The Best |
|
|
|
|
|
11. |
Firey Team Speedway |
|
|
|
|
|
PLAY OFF - ĆWIERĆFINAŁY LT22
Wymiatacze Team |
* |
DRINK Team |
165:182 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
Dobrzy Ludzie |
162:151 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
159:174 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
Speedway Dream Team |
172:160 |
PLAY OFF - PÓŁFINAŁY LT22
Start Toruńsko-Inowrocławski |
- |
DRINK Team |
50:67 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
- |
Zatorze Drim Tim Leszno |
88:70 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
- |
DRINK Team |
122:94 |
Mecz o III miejsce LT 2022
Start Toruńsko-Inowrocławski |
- |
Zatorze Drim Tim Leszno |
123:117 |
Najlepsze wyniki drużynowe w kolejkach LT2022
1. Wymiatacze Team – 179 pkt.
2. Kwartet Egzotyczny – 139 pkt.
3. Falubaz&Sparta&Wybrzeże – 135 pkt.
4. Dobrzy Ludzie – 162 pkt.
5. DRINK Team – 88 pkt.
6. Falubaz&Sparta&Wybrzeże – 144 pkt.
7. Wymiatacze Team – 168 pkt.
8. Kwartet Egzotyczny – 175 pkt.
9. Wymiatacze Team – 135 pkt.
10. Wielka Czwórka Bydgoszcz – 195 pkt.
11. Kwartet Egzotyczny – 191 pkt.
1. |
Buszmen |
(PP Speedway Team) |
|
2. |
tomason |
(Wymiatacze Team) |
|
3. |
mike22 |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
4. |
czocho78 |
(DRINK Team) |
|
|
krisracingteam |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
6. |
Tomek 2000 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
7. |
gregi_ns |
(Speedway Dream Team) |
|
8. |
pawloj |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
9. |
el_kwas |
(We Are The Best) |
|
10. |
Petrov |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
11. |
CarlitosFalubaz |
(Firey Team Speedway) |
|
1. |
krisracingteam |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
2. |
Penny1986 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
3. |
czocho78 |
(DRINK Team) |
|
4. |
chris8 |
(Wymiatacze Team) |
|
|
Petrov |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
|
Presso |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
|
tonqister |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
8. |
tomekar |
|
|
9. |
gulas |
(Speedway Dream Team) |
|
|
JaacPoz |
(We Are The Best) |
|
|
Tomek 2000 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
|
woojo |
(Speedway Dream Team) |
|
13. |
Buszmen |
(Dobrzy Ludzie) |
|
|
-Dorian- |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
|
Karlito |
(Wymiatacze Team) |
|
|
mike22 |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
|
Rezerwa_Taktyczna |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
|
Srubka_Leszno |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
|
Waldzior |
|
|
20. |
adamo |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
|
Capo_Nero |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
|
Darczello |
|
|
|
Milosz2004 |
|
|
|
Penhall |
(Firey Team Speedway) |
|
|
Szczecin |
(We Are The Best) |
|
|
tomason |
(Wymiatacze Team) |
|
27. |
gregi_ns |
(Speedway Dream Team) |
|
|
pawel_bydgoszcz |
(Zatorze Drim Tim Leszno) |
|
|
zdzisiu007 |
(DRINK Team) |
|
30. |
bart_RKM |
(Speedway Dream Team) |
|
|
GKS Wybrzeże |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
|
Iceman_x |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
|
pawloj |
(Wielka Czwórka Bydgoszcz) |
|
|
Wolfskin1978 |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
35. |
karolcp3 |
(Dobrzy Ludzie) |
|
|
Loramski_84 |
(DRINK Team) |
|
|
noc |
(Falubaz&Sparta&Wybrzeże) |
|
|
Torretoo |
(Firey Team Speedway) |
|
39. |
andreas2000 |
(Start Toruńsko-Inowrocławski) |
|
|
Darleen |
(Kwartet Egzotyczny) |
|
|
Dominik |
(Firey Team Speedway) |
|
|
el_kwas |
(We Are The Best) |
|
|
Goldi |
(Dobrzy Ludzie) |
|
|
Mariano_Italiano |
|
|
|
Paweł |
(Wymiatacze Team) |
|
46. |
CarlitosFalubaz |
(Firey Team Speedway) |
|
|
hellraiser |
(DRINK Team) |
|
|
kingpin |
(Dobrzy Ludzie) |
|
We Are The Best |
* |
DRINK Team |
129:169 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
Kwartet Egzotyczny |
170:164 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
Firey Team Speedway |
128:143 |
Dobrzy Ludzie |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
148:137 |
Wymiatacze Team |
* |
Speedway Dream Team |
179:128 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
Drużyna widmo |
149:0 |
DRINK Team |
* |
Drużyna Widmo |
126:0 |
Speedway Dream Team |
* |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
135:107 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
Wymiatacze Team |
127:129 |
Firey Team Speedway |
* |
Dobrzy Ludzie |
120:131 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
139:133 |
We Are The Best |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
93:137 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
DRINK Team |
116:98 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
We Are The Best |
117:86 |
Dobrzy Ludzie |
* |
Kwartet Egzotyczny |
85:138 |
Wymiatacze Team |
* |
Firey Team Speedway |
106:103 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
130:135 |
Drużyna Widmo |
* |
Speedway Dream Team |
0:121 |
DRINK Team |
* |
Speedway Dream Team |
126:130 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
Drużyna Widmo |
110:0 |
Firey Team Speedway |
* |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
129:147 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
Wymiatacze Team |
122:134 |
We Are The Best |
* |
Dobrzy Ludzie |
149:162 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
137:135 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
DRINK Team |
65:88 |
Dobrzy Ludzie |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
67:61 |
Wymiatacze Team |
* |
We Are The Best |
70:71 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
Kwartet Egzotyczny |
55:66 |
Drużyna Widmo |
* |
Firey Team Speedway |
0:85 |
Speedway Dream Team |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
64:69 |
DRINK Team |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
124:144 |
Firey Team Speedway |
* |
Speedway Dream Team |
97:122 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
Drużyna Widmo |
142:0 |
We Are The Best |
* |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
116:118 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
Wymiatacze Team |
101:113 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
Dobrzy Ludzie |
100:113 |
Dobrzy Ludzie |
* |
DRINK Team |
148:160 |
Wymiatacze Team |
* |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
168:163 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
157:107 |
Drużyna Widmo |
* |
We Are The Best |
0:154 |
Speedway Dream Team |
* |
Kwartet Egzotyczny |
145:153 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
Firey Team Speedway |
129:119 |
DRINK Team |
* |
Firey Team Speedway |
136:94 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
175:151 |
We Are The Best |
* |
Speedway Dream Team |
165:128 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
Drużyna Widmo |
154:0 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
164:160 |
Dobrzy Ludzie |
* |
Wymiatacze Team |
110:158 |
Wymiatacze Team |
* |
DRINK Team |
135:126 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
Dobrzy Ludzie |
133:112 |
Drużyna Widmo |
* |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
0:114 |
Speedway Dream Team |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
116:110 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
We Are The Best |
121:95 |
Firey Team Speedway |
* |
Kwartet Egzotyczny |
130:113 |
DRINK Team |
* |
Kwartet Egzotyczny |
159:165 |
We Are The Best |
* |
Firey Team Speedway |
177:171 |
Zatorze Drim Tim Leszno |
* |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
189:194 |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
* |
Speedway Dream Team |
195:192 |
Dobrzy Ludzie |
* |
Drużyna Widmo |
194:0 |
Wymiatacze Team |
* |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
190:188 |
Start Toruńsko-Inowrocławski |
* |
DRINK Team |
190:135 |
Drużyna Widmo |
* |
Wymiatacze Team |
0:137 |
Speedway Dream Team |
* |
Dobrzy Ludzie |
160:118 |
Falubaz&Sparta&Wybrzeże |
* |
Wielka Czwórka Bydgoszcz |
145:135 |
Firey Team Speedway |
* |
Zatorze Drim Tim Leszno |
135:140 |
Kwartet Egzotyczny |
* |
We Are The Best |
191:144 |
Tabela wszechczasów LT – 18 sezonów
1. We Are The Best 6-3-4
2. Falubaz&Sparta&Wybrzeże 3-3-0
3. Wielka Czwórka Bydgoszcz 3-1-4
4. Start Toruńsko-Inowrocławski 2-0-1
5. PP Speedway Team 2-0-0
6. Kwartet Egzotyczny 1-2-0
7. Sex Mix Speedway Team 1-0-0
8. Speedway Dream Team 0-2-2
9. LPM Team 0-2-0
10. Jaskółki 0-1-6
11. Leszczyńskie Byki 0-1-0
12. Wymiatacze Team 0-1-1
13. Zatorze Drim Tim Leszno 0-1-0
14. DRINK Team 0-1-0
Wyniki FTSL – 19 sezonów
2004
1. Lexy
2. bazyli
3. Presso
2005
1. Maldini
2. Mietow
3. Korba
2006
1. mickey
2. PiXeL
3. SZTANGA
2007
1. Slawek
2. Darczello
3. cokus1
2008
1. Mariano_Italiano
2. wookie1982
3. gregi_ns
2009
1. SZTANGA
2. Darczello
3. Nalka
2010
1. SZTANGA
2. mickey
3. vasco2
2011
1. michu1990
2. bart_RKM
3. Rezerwa_Taktyczna
2012
1. devill
2. vasco2
3. michu1990
2013
1. Capo_Nero
2. Slawek
3. cokus1
2014
1. el_kwas
2. gregi_ns i KSUNIA
3. von_Loo
2015
1. gregi_ns
2. Tomek 2000
3. el_kwas i vasco2
2016
1. Hulc
2. Jarro
3. Buszmen
2017
1. Buszmen
2. szamot85
3. Jarro
2018
1. Tomaszw1994
2. bart_RKM
3. devill
2019
1. adamo
2. Buszmen
3. Milosz2004
2020
1. Buszmen
2. el_kwas
3. tomason
2021
1. mike22
2. andreas2000
3. tomason
2022
1. Buszmen
2. tonqister
3. tomason
Galeria Sław FTSL
|
Buszmen |
|
|
|
|
SZTANGA |
|
|
|
|
gregi_ns |
|
|
|
|
el_kwas |
|
|
|
|
mickey |
|
|
|
|
Slawek |
|
|
|
|
michu1990 |
|
|
|
|
devill |
|
|
|
|
Lexy |
|
|
|
|
Maldini |
|
|
|
|
Mariano_Italiano |
|
|
|
|
Capo_Nero |
|
|
|
|
Hulc |
|
|
|
|
Tomaszw1994 |
|
|
|
|
adamo |
|
|
|
|
mike22 |
|
|
|
|
Darczello |
|
|
|
|
Bart_RKM |
|
|
|
|
Jarro |
|
|
|
|
vasco2 |
|
|
|
|
bazyli |
|
|
|
|
Mietow |
|
|
|
|
PiXeL |
|
|
|
|
KSUNIA |
|
|
|
|
Tomek 2000 |
|
|
|
|
wookie1982 |
|
|
|
|
szamot85 |
|
|
|
|
andreas2000 |
|
|
|
|
tonqister |
|
|
|
|
tomason |
|
|
|
|
cokus1 |
|
|
|
|
Presso |
|
|
|
|
Korba |
|
|
|
|
Nalka |
|
|
|
|
Rezerwa_Taktyczna |
|
|
|
|
von_Loo |
|
|
|
|
Milosz2004 |
|
|
|